UVS zakt richting uitgang hoofdklasse Roodenburg ruikt het toetje eLugdunum toont «weer veerkracht Lijfsbehoud van FC Lisse Sport Alphense Boys zakt ondanks overwinning Foreholte moet er nog voor gaan l/IAANDAG 24 APRIL 1995 Langzaam maar zeker zakt UVS door naar de uitgang van Jle hoofdklasse A. Na de 5-1 nederlaag bij AFC is het gat :ussen UVS en de door DWV bezette veilige vierde plaats onderen gegroeid tot vier punten. Een kloof die, met nog slechts vier wedstrijden te gaan, in de praktijk wel tens onoverbrugbaar zou kunnen blijken te zijn. eerste instantie zo veel beloof de. De Leidenaars presenteer den zich in het eerste deel van de wedstrijd tegen de nummer twee van de hoofdklasse A im mers als veruit de gevaarlijkste ploeg. Waar bij de technisch su perieure thuisclub het heilige hmsterdam gert-jan onvlee p- Dok al omdat UVS gisteren op j iportpark 'Goed Genoeg' meer verloor dan alleen twee punten. Drie spelers, om precies te zijn. ^Dick van der Heiden liep tegen een ernstig ogende knieblessure op, Marco Akerboom tegen zijn rijfde gele kaart (in totaal wach- :en hem nu drie wedstrijden ichorsing) en aanvoerder Gerrie j lansen zelfs tegen een rode pi prent. Het zijn tegenslagen die ook een ploeg in goede doen /an het rechte pad af kunnen 'brengen. t ziet er derhalve niet al te best uit voor UVS. En dat terwijl iet bezoek aan Amsterdam in maken leek te ontbreken, was UVS wel scherp. Een instelling die de blauw- witten voor de pauze een hand vol doelrijpe mogelijkheden op leverde. Zo moest AFC-goalie Roy Beukenkamp al in de ze vende minuut handelend optre den toen de op het middenveld geposteerde Walter de Kievit vrij voor hem opdook. En later rijswijk- gerard baas )rjHet lek bij Lugdunum is nog niet helemaal boven, maar het scheelt niet veel meer. De Kik kers hebben na het gelijke spel tegen RVC (2-2) nog wel twee punten nodig om het tweede klasserschap te prolongeren, de veerkracht van gisteren doet het beste vermoeden voor de kraker tegen SJC. Een pun- tendeling met de Noordwijkse rivalen kan, afhankelijk van de overige uitslagen, genoeg zijn. delig voor Lugdunum is in elk geval dat SJC een week later ongeschonden zal willen aan treden in de nacompetitie. Veel verschil zal het volgens Ton de Rooy niet maken, want 'tussen is en SJC botert het eenmaal Lugdunum zal het dus op ei gen kracht moeten rooien. Het bezweren van de vormcrisis is dan ook geen dag te laat geko- Alle zeilen moesten tegen RVC worden bijgezet. En met succes, want tot twee keer toe kwam Lugdunum terug van een achterstand. Trainer Fer Nijhuis erg tevreden over de ma- waarop dat gebeurde. Waar bij vorige gelegenheden zijn ploeg 'als een blinde' naar vo ren rende om het geluk af te dwingen, werd er op het Rijs- wijkse Sportpark Irene met be leid aangevallen. Een taktische omzetting in de Leidse ploeg heeft daar mede aan bijgedragen. Nijhuis legt uit: „Omdat Harm de Vos licht geblesseerd was, heb ik hem laatste man gezet met een zui ver defensieve taak. Cees van Tongeren schoof op naar de voorhoede. Je mist dan hun specifieke kwaliteiten, maar er is ook winst." Die winst zit hem volgens Nijhuis voornamelijk in het feit dat Lugdunum met De Vos altijd een mannetje ach terin had lopen die corrigerend kon optreden. Van Tongeren ging naar de mening van de Leidschendamse oefenmeester de laatste duels 'te veel op Tongeren leek er zitten. Hij speelde Cees utrecht. Maris in het doel werd geknald. De voltallige vereninging moest er een half jaar op wachten, maar gisteren gebeurde het dan eindelijk. Alphense Boys .won voor het eerst sinds 23 oktober petitieduel. In Utrecht bleef de Alphense equipe degradatie kandidaat UW met 2-3 de baas. Ondanks de winst werd na vier jaar hoofdklasse degradatie een feit. met be was hij ook de reddende engel voor AFC op het moment dat Steven van Daalen uithaalde. Via Beukenkamp en de buiten kant van de paal bleef de nul in- Diezelfde Van Daalen had in de 29ste minuut helemaal de openingstreffer op zijn schoen. De linkspoot mocht compleet vrij oprukken en had voor Beu kenkamp de hoek voor het uit zoeken. Omdat zijn inzet het ni veau van een terugspeelbal niet oversteeg, kwam de Amster damse doelman opnieuw als winnaar uit de strijd. Nog geen twee minuten later lag de bal aan de andere kant wel in het mandje. Ronald van de Meent demonstreerde zijn geweldige traptechniek en bij de tweede paal was Pascal Kou- wenhoven goed voor een knap pe kopbal, die ook voor sterk keepende Dave de Heiden een brug te ver bleek. De treffer bracht AFC beter in de wedstrijd, maar UVS bleef goed meedoen. Zelfs moest er weer een goede reflex van Beu kenkamp aan te pas komen om een gelijkmaker van Carl Roest te voorkomen. Zag het er voor UVS in de rust derhalve absoluut nog niet kans- en hopeloos uit, een kwartier later was dat wel het geval. Toen immers stonden er nog maar tien Leidenaars in het veld en keek dat tiental tegen een 5-1 achterstand aan. Een gang van zaken waarbij de in breng van scheidsrechter Kui pers uit Tilburg niet onbelang rijk was. Niet direct bij de be heerste 2-0 van amateur-inter national Aschwin de Bruijn of het snelle antwoord van Albert Hoogland onder Beukenkamp door (2-1), maar wel bij de der de en de vierde goal van de Am sterdammers. Kuipers bereidde de 3-1 voor door een actie van Akerboom buiten het strafschopgebied tot een handsbal binnen de zestien meter te promoveren. De Bruijn benutte de strafschop. Vervol gens zag de arbiter in een mis lukte trap van Jack Honsbeek een terugspeelbal op Dave de Heiden. De vrije trap werd door Roy Tular met veel gevoel in het kruis gekruld. Twee op z'n minst aanvecht bare beslissingen die de wed strijd voor UVS definitief op slot gooiden. En de nodige irritatie opwekten. Akerboom - zijn ver wachte schorsing was vorige week niet binnen gekomen - vertaalde zijn gevoelens weer eens op niet mis te verstane verbale wijze, kreeg geel en werd door Désar direct gewis seld om verder onheil te voor komen. Merkwaardiger was het dat aanvoerder Gerrie Jansen, om tactische redenen nu als rechts achter opgesteld, vlak daarvoor het veld had moeten verlaten. Jansen reageerde zijn frustraties af door de bal hard tegen een reclamebord te knallen en werd daarvoor met rood beloond. Jansen was later nog niet van zijn verbazing bekomen. „Na tuurlijk moet je dat niet doen, maar dat ik daar een rode kaart voo* krijg, begrijp ik echt niet. Zelfs geel had ik al vreemd ge vonden." Scheidsrechter Kuipers dacht daar evenwel anders over en dus mocht UVS met tien man verder in de wedstrijd die volle dig gespeeld was en kort na al dat tumult treffer nummer zes mocht begroeten. De Bruijn mikte tegen de lat, maar de re bound van Frank Keyzer was wel raak: 5-1. Het pleit voor UVS dat de res terende speeltijd vervolgens ge disciplineerd werd volgemaakt. Zich niet verloor in zinloze om kaarten schreeuwende acties, maar 'gewoon' bleef voetballen. Aan het resultaat veranderde dat echter niets meer. gedreven en zorgde regelmatig voor gevaarlijke situaties voor het doel van Lennert Hegie, de beste RVC'er. Voor rust leidde dat niet tot resultaat en omdat aan de andere kant Johan Ou- werkerk ook niet in de proble men kwam, begonnen de ploe gen zonder gods aan het thee kwartiertje. Het schotloze spel werd een kwartier lang in de tweede helft voortgezet. Toen maakte' een toevalstreffer een einde aan de patstelling. Benny Charité was zo gelukkig om te gen een mislukt schot aan te lo pen: 1-0.- De Leidse koppies hingen eventjes, maar niet lang, want acht minuten later scoorde Edwin Verhoogt op aangeven van Maickel Verver. Van Tonge ren stond aan de basis van deze god en gaf in de tien minuten daarna impulsen voor een Leids offensief. Met de nodige voor zichtigheid, want 'een punt was heilig', aldus Nijhuis.Tien mi nuten voor tijd moest die voor zichtigheid overboord gezet worden omdat John van Hase- broek met een kopbal RVC weer op voorsprong had gebracht. Toen werd het tijd voor een 'ou derwetse' Lugdunum-storm- loop met voorstopper Ton de Rooy en rechtsback Hans van As voorin. Alleen Harm de Vos bleef achter. Hij zag Van As, die gisteren zijn 30ste verjaardag vierde, vlak voor het eindsignaal gevloerd worden in het straf schopgebied. Van As had de da der, Charité, al aan zien komen: „Ik zag dat hij een sliding inzet te en toen was het zaak om mij daarvoor te gooien. Een straf schop kon dan niet uitblijven." Hij kreeg gelijk en de beste man aan Lugdunum-kant, Van Ton geren, mocht het opnemen te gen de beste RVC-speler, doel man Hegie. De Leidenaar won: 2-2. RVC-Lugdunum 2-2 (0-0). 61. Charité 1-0, 69. Verhoogt 1-1, 83. Van Hase- broek 2-1, 90. Van Tongeren 2-2. Scheidsrediter: Martin. Toeschouwers: 250. Geel: Danner (RVC), De Cler (Lugdunum). Lugdunum: Ouwerkerk; Van As, De Vos, De Rooy, Onstenk; Van de Weij- den, Verver, De Cler (Van de Wijn gaard); Verhoogt (Van Berkel), Van Tongeren, Redel. De VlOS-verdediging werpt een hindernis op voor Mark Helder. foto henk bouwman medewerker Ook na de remise (1-1)# tegen kampioen VIOS heeft Rooden burg nog volop kans op promo tie. De blauw-zwarten staan aan de vooravond van het slot van de competitie, maar ruiken 't toetje dat nacompetitie wordt genoemd. Volgende week speelt Roodenburg tegen Verburch. Als de Leidenaars winnen, neemt de ploeg zeer waar schijnlijk aan de nacompetitie deel. De geschiedenis lijkt zich op 'Sportpark Noord' te herhalen. Twee jaar geleden duwde Roodenburg weken lang met de kont tegen de degradatiezone aan. Net als dit seizoen. Ook toen, ónder leiding van Eelco Fielemon, zette de Leidse for matie een fikse eindspurt in. Het resultaat mocht er wezen. Roodenburg pakte de derde pe riode, walste in de nacompetitie over haar tegenstanders heen en won de afsluitende beslis singswedstrijd. De voetballente van 1995 kan wel eens een kopie van die van 1993 worden. Roodenburg is al zeven weken ongeslagen en staat in de derde periode op de tweede plaats, vlak achter kam pioen en grossier in periodes VIOS. Vandaar dat de tweede plaats in die afsluitende periode recht geeft op een deelnamebe wijs aan de nacompetitie. In de periode heeft Roodenburg in het Voorburgse Wilhelmus de enige directe concurrent. RVC, de derde gegadigde, mag alleen nog hopen op een wonder. Wil helmus staat op gelijke hoogte met de Leidse formatie, maar heeft een minder gunstig doel saldo. Volgende week, de laatste wedstrijddag, moet Wilhelmus op bezoek bij VIOS. Hennie de Klerk wil niet te veel op VIOS rekenen. De oe fenmeester denkt dat VIOS lie ver Wilhelmus dan Roodenburg meeneemt naar de eerste klas se. „Voor VIOS is Wilhelmus veel aantrekkelijker in de com petitie." Volgens Wim van Laar kan collega De Klerk met een, gerust hart gaan slapen. „We zullen er tegen Wilhelmus zeker geen gezellige zondagmiddag van maken." Dat zijn veelbelovende woor den, maar gisteren koesterde VIOS zich op 'Sportpark Noord' lange tijd in het zonnetje. De gasten uit Den Haag werden op het veld met bloemen verwel komd en wilden hun vrijgevige gastheren daarna niet teveel voor de voeten lopen. Rooden burg, met de gepasseerde Henk Buyn, Richard Gottmer en Arjen van de Paverd op de bank, maakte dankbaar gebruik van de geboden ruimte, maar vergat om het kwartet uitstekende kansen te benutten. Mark Hel der miste twee keer van dicht bij, Maurice Barends verzuimde om zijn knappe solo met een dito vervolg af te sluiten en de kopbal van Patrick Heymans werd door Erik Fransen, de Haagse sluitpost, uit de boven hoek getikt. Na de thee zette Roodenburg een beter moyenne neer. Al in de vijfde minuut stuurde Paul Pikaar de sprintende Marcel van den Burg weg, die met een slimme pass Heymans voor open doel liet scoren. De goal kwam achteraf te vroeg, want eenmaal op achterstand ging VIOS zich als een trotse kam pioen gedragen. De Residentie bewoners vergaten het zonnetje en de bloemen en gingen driftig op zoek naar de gelijkmaker. Nadat topscorer Raymond van Du Hemen voorlangs had gekopt en Robert Kampers over vol leerde, deponeerde Van Dulle- men in de 73ste minuut de ge lijkmaker achter Marcel Vink. Roodenburg weigerde om na de gelijkmakende treffer va banque te gaan spelen. De ploeg koesterde het punt en is nog steeds een voorname kan didaat om de vorig jaar verlaten eerste klasse weer binnen te dringen. De eerste klasse waarin de druiven zo zuur smaakten. Roodenburg verloor vorig sei zoen vrijwel wekelijks, was al vroeg gedegradeerd en trainer Fielemon maakte amok met verscheidene spelers. Al met al een weinig aanlokkelijk vooruit zicht voor trainer De Klerk en zijn volgend seizoen nog verder uitgedunde spelersgroep. Roodenburg - VIOS 1-1 (0-0). 50. Van den Burg 1-0, 73. Van Dullemen 1-1. Geel: Korte (VIOS), Ouwerkerk (Roodenburg). Rood: Van Vianen (VIOS). Scheidsrechter: Woerkom. Toeschouwers: 300. Roodenburg: Vink, Wim Pikaar, Pret, Barends, Ouwerkerk, Van Oosten, Ho- man, Heymans, Van den Burg (Gott mer), Helder, Paul Pikaar. gekna Het jeugdige Alphense Boys weigerde om te capituleren en kwam direct na de thee op nieuw op voorsprong. René de Jong ontsnapte aan de Utrecht se verdediging en werd in de zestien-meter aan zijn arm ge trokken. De Nieuwkoper in Al phense dienst schoot vanaf elf meter zelf raak. Na de strafschop werd de Utrechtse formatie tot tien man teruggebracht omdat de Utrechtse doelman Mul tegen de scheidsrechten door bleef mekkeren. Alphense Boys profi teerde in eerste instantie via in- vaUer-junior Sarino Tupamahu gretig (1-3), maar moest in de slotfase nog bijna buigen. Twee minuten voor tijd scoorde UW de aansluitingstreffer en in bles suretijd moest Korteweg Maris een kadootje van de scheids rechter vanaf de elf-meter-stip onschadelijk maken om de overwinning veilig te stellen. In de kleedmaker werd na af loop duidelijk dat Alphense Boys, door de overwinning van DWV, officieel is gedegradeerd. Het mocht de pret van de eerste zege sinds zes maanden en het kampioenschap van het tweede elftal niet drukken. Alphense Boys: Korteweg Maris; Van Holstein, Straver, Macnack, Laros; Aksoy (Goes)-Van der Laan. Parinussa, FC Lisse heeft het derdeklasser schap met een jaar verlengd door VEP met 1-0 te verslaan. SVLV voldeed aan zijn plicht door hekkesluiter en degradant Woerden met 4-1 te kloppen, maar moet een weekje wachten om helemaal zeker te zijn. Blauw Zwart speelde alweer ge lijk. Het 2-2 resultaat was de vijftiende remise in dit seizoen. Zowel aan de top als onderaan zijn de beslissingen gevallen. Stolwijk stoomt na de promotie uit de vierde klasse in één keer door en Woerden moet het vol gend seizoen een etage lager proberen. FC Lisse-VEP 1-0 (0-0) „We begrepen helemaal niets van VEP", was het commentaar van FC Lisse-spits Paul Pijpers. „Zijn hadden nog kansen in de derde periode en dan begraven ze zich in hun eigen strafschop gebied." Omdat Lisse de vele kansen onbenut liet („Dat was onder andere de schuld van Paul Pijperg.", aldus Pijpers met in een 'zenuwentoestand'. De openingstreffer in de 78ste mi nuut van Patrick Bon betekende dan ook een grote opluchting. Bon knalde de bal in de 78ste minuut vanaf de rand van het strafschopgebied met een voUey in het Woerdense doel. FC Lisse is door de overwin ning veilig en ziet nu terug op een teleursteHend seizoen. Pij pers belooft beterschap voor het volgende jaar: „Met een scoren de spits kom je heel hoog in de derde klasse. Ik hoopte dat ik die spits zou zijn, maar zeven goals is belachelijk weinig. Dat kan ik alleen maar verbeteren." NSV46-Blaliw Zwart 2-2 (0-1) Weer een gelijkspel voor Blauw Zwart, het vijftiende al in deze competitie. Volgens trainer Jan de Jong is er echter geen opzet in het spel: „Wij gaan altijd van onze eigen kracht uit en we pro beren om het spel te maken. Dit jaar is alleen vaak gebleken dat we niet bij machte zijn om het een hele wedstrijd vol te hou den." Zo ging het ook tegen 'NSV'46. D(?.,Wassenaarse over één 0-2 tussenstand door een eigen doelpunt en één van Rob van Noort, die goed voorberei dend werk van Jan de Jong jr. bekroonde. Het goede spel werd niet in een hogere score vertaald. Inte gendeel: „De macht vloeide weg en binnen vijf minuten stond het weer 2-2," aldus De Jong sr. Woerden-SVLV 1-4 (1-4) Niels Karremans had wat goed te maken en deed dat ook. De Voorschotense spits kon vorige week vanwege een reisje naar Parijs - niet meedoen tegen Blauw Zwart en was een week lang het mikpunt van spot in de SVLV-gelederen. Dat schreeuw de om revanche. Karremans snoeide zijn kritikasters dan ook de mond met vier treffers. Woerden is door het verlies ge degradeerd. SVLV-trainer Fokke van der Reijd was met het goe de resultaat in zijn nopjes: „We hebben vooral in de eerste helft uitstekend gespeeld. Nu kun nen we ons opmaken voor de laatste wedstrijd tegen HW. Wij moeten dat juel winnen. In de Gerry J De eerste klasse is na gisteren weer heel dichtbij gekomen. UVS: De Heiden: lansen. Parrel. Akerboom (Bax), Van Tol; Roest, Van der Heiden (De Kruijs), Honsbeek. De Kievit, Van Daalen; Hoogland. b onderwater. 0 HOOFDKLASSEA ADO'20-AFC'34 4-1 (3-1). 4. Van Son 1 0. 23. Moleman 1-1, 26. Van Son 2-1, 44. Bruin 3-1. 52. Van der Eng 4-1. Scheids- land 2-2 (1-0). 25. Hes- Tonegido-Hollandia 2-2(1-2). 2. Bakker 0- 1. 27 Schouten 1 1, 40. Meyer 1-2, 48 Schouten 2-2. Scheidsrechter-, Willemse. Toeschouwers: 300. Gele Kaarten: Korver, Van Meizen (Tonegido). OSV-ADO 3-1 (2-0) 16 Oe Haze 1-0, 30. Rowand 2-0, 47. Verdaan 2-1, 27. Van Ooyen. Scheidsrechter: Bijma. Toeschou- UVV-Alphense Boys 2-3 (1-1). 10, De Jong 0-1. 22.Van Dirven 1-1, 46. De Jong 1-2, - 38. De Wissel 2-3 «ijk. Toeschouwers 69. Tupanaku 1-3, 88. De Paul Pijpers: „Volgend 'doelpunten." foto»archief in de tweede plaats om de der de periode-titel naar ons toe te halen." Zo dicht kan het inderdaad bij elkaar liggen. SVLV, dat net boven de rode streep staat, kan door een goede uitslag zich kwalificeren voor de nacompe titie. De derde periodetitel is namelijk binnen het bereik van de ploeg van Van der Reijd. NSV'46 staat gelijk met de Voor schotenaren, die het voordeel van een beter doelsaldo heb- s (Alph.Boys), Van ;r geel) Mul 11 idi De competitie loopt zo'n beetje op haar laatste benen en het wordt dus tijd om in de tweede klasse de balans op te maken. SJC was door het behalen van de tweede periodetitel al in de nacompetitie geloodst. Forehol te moet na de nederlaaag van gisteren tegen Wilhelmus (2-4) nog een week wachten en WSB is na het slechte resultaat tegen kampioen KBV afhankelijk van andere clubs. SJC-Verburch 1-0(1-0) SJC won van een verdedigend spelend Verburch met 1-0 door een doelpunt van Richard Smit in de 30ste minuut van de eer ste helft. Door dit resultaat heeft de ploeg van Ben van Leeuwen zich verzekerd van de tweede plaats achter kampioen VIOS en mag het zich gaan opmaken voor de nacompetitie. Een fraaie wedstrijd was het volgens Van Leeuwen niet op het Noordwijkse Gemeentelijk Sportpark: „Verburch kon het ons niet lastigmaken. Ze speel den voor een 0-0 en toen ze op achterstand kwamen, waren ze niet in staat om het concept om te gooien." SJC, dat zonder Ka- mil Yener, Mark van Duyn en Piet Hazenoot speelde, kon ook de wedstrijd niet maken, zodat de toeschouwers zich vooral te vreden moesten stellen met het fraaie lente-zonnetje. Het publiek kreeg na rust nog wel de handen op elkaar voor een fraaie redding van doelman Ted van der Meer en een hoog standje van Stefan Hulsebosch, die la Ronald de Boer met een halve omhaal bijna voor 2-0 zorgde. Daar stonden enkele missers van SJC-spits Remco Mariens tegenover. Wilhelmus - Foreholte 4-2 (J- 2) Foreholte moet door de neder laag tegen het Voorburgse Wil helmus nog één keer voluit om zich te kwalificeren voor de na competitie. Voor rust leek het erop dat de Voorhouters een week voor het einde van de re guliere competitie hun zaakjes op orde zouden krijgen, toen het via de debuterende A-junio ren Martijn Morits en Dennis van de Berg een 1-0 achterstand had omgebogen in een voorde lige 1-2 tussenstand. Na de thee bleek dat Forehol te te zeer verzwakt was door de afwezigheid van vaste krachten als Nico van Rijn en Marcel Luynenburg. Wilhelmus kwam twintig minuten voor tijd langs zij en diende zich in de slotfase met twee goals aan als concur rent van Foreholte voor de der de plaats, die recht geeft op een periodetitel. KBV -WSB 4-1 (2-0) WSB heeft meegeholpen aan het .kampioensfeestje van KBV door naar de mening van trai ner. Paul van der Zwaan 'te slap en te tam' te spelen. Tegen de veruit beste ploeg in de tweede klasse A West 1 konden de paarsgelen zich dat niet veroor loven. WSB werd dan ook fi naal weggespeeld en mocht nog blij zijn dat KBV al een voor schot nam op de festiviteiten. Alleen na het doelpunt van Ab Warmerdam in de 60ste mi nuut, waarmee de achterstand tot 2-1 werd verkleind, konden de Noordwijkerhouters aan spraak op meer maken. Binnen korte tijd werd die illusie teniet gedaan. WSB moet nu in de laatste wedstrijd tegen WSV '30 goed uit zijn slof schieten om niet met lege handen te blijven. De promovendus van vorig jaar heeft nog twee ijzers in het vuur (de tweede plaats op de ranglijst en de derde periode), maar heeft het succes niet;meer in ei- gen hand. 200. Gele kaarten: Dirven (UW). Rode AFC-UVS 5-1 (1-0). 31. ixuuiiquiiuvcii >- 0, 4 7. De Bruijn 2-0, 48. Hoogland 2-1, 50. De Bruiin (strafschop) 3-1, 53. Tular 4-1, 60. Keyzer 5-1. Scheidsrechter: Kui pers. Toeschouwers: 750, Gele kaart: Aker boom. Rode kaart: Jansen. Topscorers: 1. De Bruin (AFC) 21,2. Testa L.i Mul., (Holland) 19, 3 Grunholz (Hol land) 15, 3. Petrici (DHC) 13, 4. Bakker (OSV), Van Nieuwkerk (ADO), Pavon (ADO) 10, 5. Smits (AFC), Sanders (AFC'34) Schouten (Tonegido) 8, 6. Plomp (Papend- recht) Huisman (OSV) Biekman (ADO) 7, 7. Verburg (DWV), Goudmijn (Hollandia), Van Son (ADO'20) Zeelig (Hollandia), De Jong (Alph. Boys), Kouwenhoven (AFC) ir (Tonegid Stand d iode: (+4) ADO 6-8 (+9) DWV 6-8 T20, AFC34-AFC, UVS-OSV, ADO- HOOFDKLASSEB Rheden-Quick'20 2-2, SVBO-HSC '210- 2, Bataven-Treffers 0 - 0, SC Ensch.-De Zweef 5-0, Achill.'94-Appingedam 0-3, Babberich-Stevo 2-3, Be Quick G-FVC 0-6. HOOFDKLASSE C L0NGA-Wilhel.'08 0-0, Panningen-DBS 1- I, Baronie t l IC 3 1, WVO-Deurne 0-1, TWEEDE KLASSE A ZAP-WFC 2-1, WSV-DEM 0-0, KBV-W 4-1, M.F.C-HSV 2-1, Ripperda-Zilv meeuwen 5-3, DWS-GeelWit'20 1-0. 21-27 21-26 21-23 TWEEDE KLASSE A Roodenburg-RVC 2-1V (estlandia 20-16 DERDE KLASSE A NSV'46-Blauw Zwart 2-2, Woerden-SVLV 1-4, Donk Olympia 1 1FC Lisse VEP 1-0, Gouda-Stolwijk 1-1, Kon. HVV-RCD6-2. Stolwijk 21-29 FC L Blauwzwart 21-23 RCD VIERDE KLASSE A UDWS-LFC 1-3, DOSR-Altior 1-2, Docos 21-34 UDWS Tweede perk Stand derde periode AFDELING LEIDEN VNA-Warmunda 2-2, Gol Sport-UDO 1-5, ASC-Randstad Sport 3-0, Alphen-Leidsche 22-20 22-20 22-18 22-27 Stompwijk 22-16 s'69, Alphen en Alkma- FC VOLENDAM voetbalt op 1 juni tegen een elftal van 'Eu ropese' Afrikanen. De baten zijn voor Unicef, het kinderfonds van de Verenigde Naties. De be kerfinalist viert zo de verjaar dagen van Volendam (75 jaar) en Unicef (40 jaar). Volendam krijgt versterking van Wim Jonk van Inter.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 19