(ansen in lijdelijk werk ->r randstad uitzendbureau k [RDAG22 APRIL 1995 nenmarkt lerdag 22 april a.s. organiseert Randstad Uitzendbureau in de eiden en de Duin- en Bollenstreek een banenmarkt. Alle vesti- zijn in deze regio geopend van 11 00-16 00 uur In samenwerking ;t regionale bedrijfsleven heeft Randstad een hanenboek met Jan 500 vacatures samengesteld. Dit boek ligt ter inzage op de ng bij u in de buurt. De vacatures die u hier ziet, zijn slechts een dit moment heeft Randstad nog veel meer mogelijkheden, n harte welkom op een van de onderstaande vestigingen iderdorp. Voorschoten, Katwijk, Noordwijk. Hillegom, Lisse nmercieel medewerker m/v tendienst n Den Haag/Rotterdam zijn wij op zoek naar een rayonma- aeft een afgeronde MBO-opleiding met 2 jaar werkervaring drogisterij-, levensmiddelen- of andere retailbranche. U heeft alytisch vermogen en beschikt over teamgeest. U bent niet ouder sadviseur m/v j in het centrum van Lisse zijn wij op zoek naar een gaat koffie en thee verzorgen, voorraad in het beheren en facturen boeken Op termijn zijn er mogelijkheden fstandig reizen te verkopen. U heeft een afgeronde toeristische ng en heeft ervaring in de reiswereldDeze baan is per direct voor atypisten m/v snelle vingers «n datatypist met ervaring en wilt u zo snel mogelijk aan de m dan snel naar Randstad Uitzendbureau U kunt aan het werk am van uitzendkrachten. Er moeten nog veel aangiftebiljetten d worden. U kunt kiezen of u van 07.00-13.00 uur of full time nique Driesen, tel. 071-12 09 47, oeptelefonisten m/v drietal bedrijven in Leiden zijn wij op zoek nisten-oproeppool Spreekt u de moderne ;t jke telefoonstem' Dan kunnen wij u binner naar versterking van talen en heeft u een i een half uur bellen Boommarkt 3a. el. 071-12 09 47. Kt Ijemeen boekhouder m/v ministratie- en accountantskantoor voor het midden- en kleinbe- lekt via Randstad een boekhouder met minimaal 3 jaar werker- op MBA/SPD-niveau. U houdt zich bezig met de algemene üuding en jaarrekeningen Loonadministratie-ervaring is een pre. treft een full-time functie voor zeer lange tijd. atie bij Véronique Driesen, tel. 071-12 09 47, Boommarkt 3a Zltendienstmedewerker m/v bednjf in telecommunicatie zoeken wij een jonge medewerker verkoopafdeling Enige jaren ervaring als verkoper en jJheid met de laatste ontwikkelingen op telefoonautomatisering Leeftijdsindicatie: ca. 28 jaar. Bij gebleken geschiktheid kan bijSRello Wanders, tel. 071-12 09 47, Boommarkt 3a. istent-directiesecretaresse m/v en regionale zorgorganisatie zoeken wij een ervaren secretariële - het organiseren, uitnodigen en uitwerken van vergade- der bereidt u de stukken van de directeur voor Ook bent u 'delijk voor postarchief en correspondentie. Op correcte mt u de directeur af bij drukte en ontvangt u zijn bezoek, wordt een secretanële opleiding en werkervaring, liefst zorgorganisatie, kennis van WP 5.1, gevoel voor discretie en aede werkmotivatie. Het betreft een part-time functie in de atie bij Rello Wanders, tel. 071-12 09 47, khoudkundig puinruimer m/v controlepraktijk bij midden- en kleinbedrijf. Gevraagd wordt 2-3 round ervaring op MBA-niveau, eventueel studerend voor SPD. 24 jaar. Het betreft een full-time functie met mogelijk een erband letzelfde accountantskantoor zijn wij op zoek naar schoolverla- WVO'ers met belangstelling voor de registeraccountantspraktijk, len wordt een opleidingstraject van studie en werken retaresse m/v werken bij een uitgeverij. Het betreft een zelfstandige functie, I kennis van Engels en Duits van groot belang is. U verricht lamheden voor de directeur en de sales manager Deze baan is ange tijd. «tie bij Boudewijn van der Lecq, tel. 071-14 22 41, Boommarkt 3a. ekhoudkundig dewerker m/v in Noordwijk werken bij een bouwbedrijf. U bent verantwoor- oor het opzetten van de totale administratie. Voor een goede ing van deze functie kunt u zelfstandig werken met Lotus en U bent in bezit van een diploma HEAO of SPD. atie bij Boudewijn van der Lecq, tel. 071-14 22 41, retaresse m/v een ingenieursbureau zijn wij op zoek naar een projectsecreta- U kunt lezen en schrijven met WP 5.1 Een uitstekende beheersing et Engels in woord en geschnft is een must natie bij Boudewijn van der Lecq, tel. 071-14 22 41, Boommarkt 3a. ursubsidiemedewerker m/v een woningbouwvereniging zoeken wij medewerker ubsidieproject. Heeft u ervaring met dit soort projecter oed cijfermatig inzicht? Dan kunt u enkele weken aa natie bij Boudewijn van der Lecq, tel. 071-14 2^41, i, Boommarkt 3a. rtegenwoordiger m/v van onze relaties zijn wij op zoek naar qen representatieve, iële kracht. U bezoekt bestaande en potentiële klanten Het en verkoopfunctie in de dienstverlening. Uw leeftijd is ca. 24 heeft een opleiding op MBO-nviveau Deze baan is full-time jaar of langer ie bij Boudewijn Scholten, tel. 071-41 25 12. rdorp. Reaal 5d retaresse m/v dt te werk gesteld bij een n 3 van Leiden U werk dse en Engelse taal in WordPerfect 5.1. Het ar onbepaalde tijd. e bij Boudewijn Scholten, tel. 071-41 25 12, p. Reaal 5d. lonaal, commercieel bedrijf in de en geschrift is uitstekend en u een afwisselende functie per dewerker m/v koop binnendienst i commercieel bednjf in Zoeterwoude zoeken wij per direct een :ieel medewerker U onderhoudt in deze functie passief en contact met (potentiële) klanten, zowel telefonisch als schnftelijk illega is een vertegenwoordiger U wordt de spil tussen hem en de 9 Uw opleiding ligt op MBO-niveau en u heeft ca. 3 jaar ervaring soortgelijke functie Deze baan is full time en voor lange tijd «tie bij Boudewijn Scholten. tel. 071-41 25 12, 'dorp. Reaal 5d Telefonisch acquisiteur m/v Voor een bedrijf dat zich voornamelijk bezighoudt met de verkoop in di medische sector zijn wij op zoek naar een kandidaat voor op de afdelini verkoop U gaat telefonisch orders acquireren bij bestaande klantei (soms voorbereid door een buitendienstmedewerker) Daarnaast houd u zich bezig met overige telemarketingwerkzaamheden Af en ti> vertegenwoordigt u het bedrijf op vakbeurzen Bij deze functie horei enige administratieve taken. Uw opleiding ligt op MBO-niveau en i heeft enkele jaren commerciële werkervaring. Deze baan is per direc Informatie bij Boudewijn Scholten, tel. 071-41 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Commercieel medewerker m/v Een verkoopmaatschappij van verlichtingssystemen voor winkels zoekt een part-time medewerker De werkzaamheden bestaan uit het leggen en onderhouden van contacten met klanten, het schrijven van teksten voor brochures en andere PR-werkzaamheden. Aantoonbare commer ciële ervaring, kennis van de pc en een zeer goede beheersing van de Nederlandse taal zijn belangrijk U werkt 4-5 ochtenden per week Informatie bij Lucienne Vonderbank, tel. 02520-2 15 65. Hillegom. Meerstraat 25. Administratief medewerker m/v Voor een bedrijf dat natuurvoedingsprodukten importeert en expor teert. zoeken wij een administratief medewerker die Exact en WP 51 beheerst U bent verantwoordelijk voor het aannemen van de telefoon in het Nederlands, Duits en Engels Daarnaast voert u gegevens in de computer in met behulp van Exact. Deze baan is 20 uur per week. uitbreiding van het aantal uren is op termijn mogelijk Secretaresse m/v Voor een jong bedrijf in Noordwijk zoeken wij een zelfstandig werkende secretaresse U bent in bezit van een secretaresse-opleiding en heeft ongeveer 2 jaar werkervaring Werkzaamheden bestaan uit het organiseren van het secretariaat, verwerken van verslagen, afspraken maken, ontvangen van bezoekers, verzorgen van vergaderingen etc. Deze baan is per direct voor een lange periode. Informatie bij Eva van der Post, tel. 01719-1 93 42, Noordwijk aan Zee, Quarles van Uffordstraat 1. Medewerker m/v planbureau planbureau, waar afspraken gepland worden Daarbij komt ook een stuk administratie kijken, zoals het controleren, uitschrijven en beves tigen van deze planningen. Men werkt op deze ^fdeling met een eigen syseem, dus enige kennis van computers is belangnjk. Heeft u analytisch en cijfermatig inzicht, dan is deze baan op MBO-niveau echt iets voor u. Informatie bij Gemma Gorter, tel. 01719-1 93 42, Noordwijk aan Zee, Quarles van Uffordstraat 1. Telefonist/receptionist m/v Voor een bedrijf in het hartje van de Bollenstreek zoeken wij een telefonist, die bij voorkeur ervaring heeft met een VOX 8630-centrale. Een goede beheersing van de Nederlandse taal is belangrijk. Gezien de drukte op deze centrale is een hoge mate van stressbestendigheid noodzakelijk. Er wordt per week een aantal dagen gewerkt in de maanden juni en juli. De werktijden zijn van 08.30-17.30 uur. Informatie bij Marleen van Maanen. tel 02521-1 91 40. Lisse, Kanaalstraat 100. Buitendienstmedewerker m/v met commerciële inslag Voor een internationaal bedrijf zijn wij op zoek naar een jonge kandidaat met een afgeronde Middelbare Tuinbouwschool-opleiding Engels en Duits kunt u schrijven en spreken. U beschikt over goede contactuele eigenschappen en u bent een pionier met een commerciële Reachtruckchauffeur m/v Voor een kledingmagazijn in Leiden zijn we op zoek naar een reac truckchauffeur met werkervaring De werkzaamheden bestaan uit h laden en lossen van vrachtwagens. Daarnaast bent u verantwoorde! voor de verspreiding van de goederen over het magazijn. Voor de. functie is een reachtruck-diploma vereist. Informatie bij Inge Bootsma, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3a. Magazijnmedewerker m/v Enthousiaste magazijnmedewerkers met een dienstverlener instelling kunnen aan de slag bij een groothandel in doe-het-z< artikelen Een opleiding op MBO-niveau en ervaring als magazijnm Inforn legom t 25. >ank, tel. 02520-2 15 65, klante Office-manager m/v Voor een bureau dat brochures en advertenties schrijft en produc zoeken wij een medewerker die een breed takenpakket krijgt. U verantwoordelijk voor het noteren van opdrachten, het verzorger het bijbehorende type- en redactiewerk en de nabehandeling opdracht. U heeft in deze baan veel contacten medewerkers en leveranciers. Ervanng met vergelijkb, pre; affiniteit met de grafische sector een vereiste. Dit i! lange tijd. Informatie bij Gaston Badoux, tel. 02520-2 15 65, Hillegom, Meerstraat 25. Medewerker verhuur m/v Voor een woningbouwvereniging zijn wij op zoek naar een kandidaat met een makelaarsopleiding of werkervaring in deze richting, die tevens juridisch onderlegd is. De functie bestaat uit het aanbieden van huurhuizen aan potentiële huurders en het regelen van huursubsidies. U begeleidt dit traject ook administratief. Deze leuke, full-time baan is per direct voor 2-3 maanden. Informatie bij Anne Marijke Passchier, tel. 02522-3 32 34, Sassenheim, Kerklaan 72 Secretarieel medewerker m/v Deze baan zal het eerste halfjaar ca. 20 uur per week (verdeeld ovc dagen) zijn; daarna bestaat er de kans dat het uitgebreid wordt n een full-time baan. Een afdeling verkoop binnendienst zoekt one steuning bij de werkzaamheden op het secretariaat. Kennis van Engelse taal en vaardigheid met WP zijn een vereiste. Informatie bij Anne Marijke Passchier. tel. 02522-3 32 34. Sassenheim, Kerklaan 72. Verkoopsecretaresse m/v Voor een jong, dynamisch en snelgroeiend bedrijf zoeken wij een secre taresse die ondersteuning geeft aan de afdeling verkoop. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het verzorgen van de correspon dentie, het aannemen van de telefoon en vele andere werkzaamheden. Functie-eisen: commerciële instelling, zelfstandig kunnen werken, kennis van geautomatiseerde systemen en Engelse spreek- en schrijf vaardigheid. De baan is full-time voor lange tijd Informatie bij Anne Marijke Passchier, tel. 02522-3 32 34, Telefonisten/receptionisten m/v flexibele instelling, zelfstandigheid en goede contactuele eigen schappen. Kennis van de Duitse taal (enigszins de Franse en Engelse) is een vereiste. Uw instelling is belangrijker dan uw opleiding Deze baan is voor lange tijd. Werktijden: 08.00-1700 uur Informatie bij Anne Marijke Passchier, tel. 02522-3 32 34, Sassenheim, Kerklaan 72. Junior-secretaresse m/v ondentie en het typen documenten, zoals testamenten en contracten. Wij zoeken een Kandidaat met minimaal 1 jaar secretariële werkervaring en een goede kennis van WP 5.1. Deze baan is voor een aantal maanden. Informatie bij Cécile Versteegh, tel. 01718-7 50 41, Produktiemedewerker m/v Voor een drukker produktiemedewerkers. Wanneer u flexibel ingesteld bent en voor korte perioden aan de slag wilt, neem dan direct contact met ons opl Informatie bij Mariëlle van der Plas, tel. 071-14 65 46. Leiden, Boommarkt 3a. Vorkheftruckchauffeur m/v Wanneer u in bezit bent van een EVO-diploma en ervanng heeft als heftruckchauffeur, dan biedt Randstad wellicht mogelijkheden. De werkzaamheden vinden plaats op de distributie-afdeling en u zorgt voor de verspreiding van de inkomende en uitgaande goederen' U moet geen bezwaar hebben tegen het werken in ploegendiensten Informatie bij Inge Bootsma, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3a. Studenten m/v •Studenten die een aantal dagen per week beschikbaar zijn kunnen bij verschillende bedrijven in Leiden en omgeving aan de slag. Magazijnwerk bij een internationaal confectiebedrijf, produktiewerk in een drukkerij en archiefwerk bij een overheidsinstelling zijn enkele voorbeelden. Interesse? Informatie bij Inge Bootsma. tel. 071-14 65 46, Leiden. Boommarkt 3a. Representatieve verhuizers m/v Per direct zoeken wij fysiek sterke krachten die minimaal 2 dagen per week beschikbaar zijn Het betrpft verhuiswerk in de regio Leiden U gaat helpen inpakken, uitpakken en laden/lossen U bent sociaal in de omgang Wij bieden u een leuke, flexibele baan voor bijvoorbeeld naast uw studie Leeftijd: 18-24 jaar Ervaring is een pre Informatie bij Boudewijn Scholten, tel. 071-41 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Administratief medewerker m/v Heeft u een zeer flexibele instelling? Dan bent u wellicht bereid de ene week een paar uur te werken en de andere week full-time. De werkzaamheden bestaan uit het invoeren van orders, het registrerep m inkoopgegevens e e Vonderbank. tel. 02520-2 15 65, irrespondentie. Dit bedrijf is werkzaam in de bollenexport. Een goede beheersing van het Duits en Engels is dan ook belangrijk. Deze Informatie bij L Hillegom, Meet Assistent-hovenier m/v Spreekt het werken in de buitenlucht jou aan? Dan kun je misschien aan de slag in een hoveniersbedrijf. Je werkt mee aan de aanleg en het onderhoud van tuinen bij zowel particulieren als bednjven. Je moet flink aan kunnen pakken, want het werk is fysiek zwaar Wij zoeken kandi daten met een leeftijd tot 20 jaar Informatie bij Gaston Badoux, tel. 02520-2 15 65, Hillegom, Meerstraat 25. Medewerker m/v kampeercentrum In de zomermaanden is het bij dit bedrijf extra druk met de verkoop van kampeerartikelen, tenten en caravans. Wij zoeken een winkelmede werker in de leeftijd tot 22 jaar, die goede kennis heeft van kampeerarti kelen. Je hoeft niet eerder in een vergelijkbare winkel te hebben gewerkt, maar moet wel uit eigen kampeerervaring kennis van de produkten hebben. Deze baan is full-time voor de periode half mei tot eind december Informatie bij Gaston Badoux, tel. 02520-2 15 65, Hillegom, Meerstraat 25. Administratief medewerker m/v Steigerbouwer m/v stratie. Deze baan is voor lange tijd. Informatie bij Cécile Versteegh. tel. 01718-7 50 41, Katwijk, Voorstraat 62. Telemarketeers m/v Voor een grote relatie in Noordwijk zijn wij op zoek naar part-time ♦elemarketeers. In deze functie heeft u telefonisch contact met klanten. U beantwoordt vragen, signaleert koopmotieven en verstrekt infor matie over de mogelijkheden voor de klant Van u verwachten wij nogal wat; u moet over de nodige contactuele eigenschappen beschikken, want u bent immers degene die klanten vlot te woord staat en een snelle, vriendelijke en adequate service verleent. U bent stressbestendig en u heeft een behoorlijke dosis inlevingsvermogen. Uiteraard heeft u een prettige telefoonstem en bent u zeer flexibel ingesteld Uw reactie Heeft u een MBO-opleiding of -niveau, enige commerciële werkervanng en bent u bereid maximaal 20 uur per week te werken in een flexibele vorm? Reageer dan snel. Er zal een opleidingstraject van 4 weken zijn, waarvan de eerste 2 weken full time zullen zijn. Werktijden van maandag t/m vrijdag tussen 08 00-21.00 uur en zaterdag van 10.00- 14.00 uur Eerste opleidingsgroep zal rond eind mei gaan beginnen, daarna start er om de 2 weken een volgende groep Informatie bij Gemma Gorter, tel. 01719-4 82 58, Noordwijk aan Zee, Quarles van Uffordstraat 1. Kas/baliemedewerker m/v In Noordwijk en omgeving zijn wij op zoek naar commerciële mensen, voor de veel voorkomende functie van kas-/baliemedewerker U dient in ieder geval te beschikken over een afgeronde HAVO-opleiding en bij voorkeur commerciële werkervaring Werkervaring bij een bank is een pre. Deze baan is full-time en voor lange tijd. Informatie bij Eva van der Post, tel. 01719-1 93 42, Noordwijk aan Zee. Quarles van Uffordstraat 1. Typist m/v Per direct zijn wij op zoek naar een full-time typist. Werkzaamheden bestaan o a uit het uitwerken en typen van akten en het assisteren op het secretariaat. Bent u in bezit van een HAVO-diploma en heeft u een goede typevaardigheid, dan is dit een leuke baan voor een lange Nachtreceptionist m/v Voor een hotel in Noordwijk zoeken wij per direct een nachtrecept ionist. U werkt full time in wisseldiensten en op alle dagen van de week. Het is van groot belang dat u administratief goed onderlegd bent en beschikt over goede contactuele eigenschappen. Heeft u soortgelijke ervaring, dan is dit uw kans. Deze baan is voor lange tijd Informatie bij Eva van der Post tel. 01719-1 93 42, Noordwijk aan Zee, Quarles van Uffordstraat 1. Produktiemedewerker m/v op oproepbasis ndustrie zijn wij regelmatig op zoek naar r zijn dan 18 jaar die geen bezwaar hebben tegen De werkzaamheden variëren van het inpakken van inen van machines. De werktijden zijn van 07.00-16.00 "rleen van Maanen. tel. 02521-1 91 40. Lisse. Kanaalstrz Hovenier m/v n hovenier. De werkzaamheden variëren van tuinonderhoud to inleg U gaat zelfstandig werken met een aantal assistenten l 9 bezit van een njbewijs De opdracht is per direct en duurt de hel tel. 02521-1 91 40. Algemeen medewerker m/v Bij een bloembollenexportbedrijf zijn wij op zoek naar een zogenaamde 'duizendpoot' U heeft ervaring in de bloembollensector en u bent technisch onderlegd. Het bedrijf is op zoek naar een kandidaat met een afgeronde middelbare beroepsopleiding. U werk naast de bedrijfsleider en staat hem bij in personeelsaanname, assisteren op de werkvloer, nakijken van machines en het uitdelen van orders. De baan gaat van start op 01 -06-1995 en is voor de hele zomer. Informatie bij Marleen van Maanen. tel. 02521-1 91 40, Lisse. Kanaalstraat 100 Assistent magazijnmedewerker m/v magazijnmedewerker van het bednjf gaat assisteren. Het gaat om het klaarmaken van orders, het tellen van de aanwezige voorraad, de ontvangst van goederen en het signaleren van tekoren in de voorraad U bent in bezit van een LTS- of MAVO-diploma en u bent in staat technische tekeningen te lezen. De baan is per direct en voor lange tijd. Informatie bij Marleen van Maanen, tel. 02521-1 91 40, Lisse, Kanaalstraat 100. Machinebediende m/v Wij zoeken een gemotiveerde en handige machinebediende die graag in de metaalsector wil werken. U heeft geen problemen met het werken in ploegendiensten Het betreft een baan voor lange tijd. Informatie bij Ellen van der Witlik, tel. 071-61 85 43. Voorschoten, Schoolstraat 95. Produktiemedewerkers m/v die precies en handig zijn Eerste monteur m/v versterking van hun ti Garagemedewerker m/v Ben jij gek van auto's en op zoek naar een part-time baan? Dan k misschien aan de slag bij een automobielgroothandel. Zij zoeker medewerker die de occasions poetst, schoonmaakt en ophaa aflevert bij de klanten Hiervoor moet je uiteraard in bezit zijr rijbewijs B. Deze baan voor lange tijd is 20 uur per week. verdeeld 2.5 dag per week. Leeftijd: 18-20 jaar Informatie bij Gaston Badoux, tel. 02520-2 15 65. Hillegom. Meerstraat 25. Laboratoriummedewerker m/v opbouwen, controleren, onderhouden en schoonmaken Deze b per direct voor lange tijd. Informatie bij Anne Marijke Passchier, tel. 02522-3 32 34. Assistent-hovenier m/v Bij 2 bedrijven in de omgeving van Sassenheim hebben wij enkele maanden plaats voor een enthousiaste medewerker met hovenierser varing Het werk bestaat uit het aanleggen, onderhouden en bestraten van tuinen, bij zowel particulieren als bedrijven. Bent u een doorzetter en vindt u het leuk om buiten te werken in weer en wind? Dan bieden wij een hele leuke lente- en wellicht zomerpenode. Informatie bij Sacha Kroonenberg, tel. 02522-3 32 34, Sassenheim, Kerklaan 72. Inpakmedewerker m/v Wij zoeken een gemotiveerde inpakmedewerker voor een relatie van ons in Voorhout In een team van ca. 5 medewerkers worden, met inachtneming van de hygiënische voorschriften, de produkten ingepakt Dit betreft een full-time baan per zo spoedig mogelijk. Informatie bij Anne Marijke Passchier, tel. 02522-3 32 34. Sassenheim, Kerklaan 72 Algemeen medewerker m/v Voor enkele weken kunt u in de buitenlucht aan de slag bij een afvalver werkingsbedrijf. Vindt u het niet vervelend redelijk intensief werk te moeten verrichten en bent u bij voorkeur niet ouder dan 22 jaar? Kom dan snel bij ons langs voor meer informatie. Informatie bij Lenny van der Wagt, tel. 01718-7 50 41, Katwijk, Voorstraat 62. Schoonmaakmedewerkers m/v Wij zijn op zoek naar mensen die 's avonds enkele uren schoonmaak- werkzaamheden kunnen verrichten bij een cliënt in Noordwijk De werktijden zijn van 17.30-19.30 uur Minimumleeftijd 18 jaar. Informatie bij Barbara Dnessen, tel. 01719-4 65 33. Noordwijk aan Zee, Quarles van Uffordstraat 1. Huishoudelijk medewerker m/v Voor een gerenommeerd hotel in Noordwijk zoeken wij een huishou delijk medewerker met schoonmaakfrvanng. Leeftijd: tot 35 jaar De werktijden zijn van 08.00-17.00 uur. De werkzaamheden bestaan uit het schoonhouden van kamers en openbare ruimten in het hotel Informatie bij Lotje Vis, tel. 01719-4 65 33, Noordwijk aan Zee, Quarles van Uffordstraat 1. Produktiemedewerkers m/v Voor verschillende bedrijven in de Duin- en Bollenstreek zijn wij op zoek naar jonge, enthousiaste kandidaten die bereid zijn de handen uit de mouwen te steken Er zijn mogelijkheden voor zowel korte als lange tijd Bent u 17-25 jaar en direct inzetbaar? Kom dan snel langs of bel! Informatie bij Barbara Driessen, tel 01719-4 65 33. Noordwijk aan Zee, Quarles van Uffordstraat 1. Timmerlieden m/v Bij een machinefabriek in Noordwijkerhout zijn wij op zoek naar timmerman en zijn assistent. U gaat voor dit bedrijf een washot U krijgt duidelijke instructies van het bedrijf, maar ma Informatie bij Marleen van Maanen, tel. 02521-1 91 40. Lisse, Kanaalstraat 100. Systeembeheerder m/v inventief en hulpvaardig kennis van p. instelling t systeem AS storingen en ■en pc-apph- 400 U ondersteunt gebruike problemen en u rapporteert a ervaring als systeembeheerder caties. Verder heeft u een dier Informatie bij Ellen van der Willik. tel. 071-61 85 43. Voorschoten, Schoolstraat 95. Bewegingsmedewerker m/v Wij zijn op zoek naar een sportief persoon die in bezit is van een CIOS-, Sportinstructeur- of Sportacademie-diploma Wij bieden deze sportie- veling een functie voor 8 uur in de week bij een instelling vot delijk gehandicapten. Ervaring met het groepsgericht t gericht bewegen van verstandelijk gehandicapten is eer Informatie bij Anne-Katrien Ausems, tel. 071-14 94 46, Leiden, Boommarkt 3a Wijkverpleegkundige/ verpleegkundige in de wijk m/v Voor de thuiszorg in Den Haag zijn wij op zoek naar avo i Dit mogen zowel verpleegkundigen in de individueel ■vijkverpleegkur regelm Regelmatig hebben1 niet ouder dan 21 jaar. kun je netjes en nauwkeurig werken en ben je lange tijd beschikbaar? Reageer dan snel Informatie bij Ellen van der Willik, tel. 071-61 85 43. Voorschoten, Schoolstraat 95. Financieel analist m/v Voor een internationaal bedrijf in industriële stickers zoeken wij een HEAO'er of bedrijfseconoom. U gaat financiële modellen opzetten en onderhouden. Ook vertaalt u dat naar managementinformatie en draait u eventueel analyses. De juiste kandidaat heeft stage gelopen bij een Amerikaans bedrijf en beheerst Engels in woord en geschrift. Voor een starter een leuke, full time functie met mogelijk vast dienstverband Informatie bij Rello Wanders, tel. 071-12 09 47, Leiden, Boommarkt 3a. Technisch support-medewerker m/v Voor een software bedrijf in Leiden zoeken wij een support medewerker die Frans, Duits en Engels spreekt Andere extra talen zijn een pre U gaat telefonisch ondersteuning geven aan gebruikers van pakketten als Act Norton en Q&A Het betreft een full-time functie met Informatie bij Rello Wanders, tel. 071-12 09 47, Leiden, Boommarkt 3a. Proces-operator m/v U bent in bezit van het VAPRO-diploma of bereid hiervoor een opleiding te volgen? Een frisdrankenhandel in Bodegraven zoekt versterking en wellicht bent u de juiste kandidaat. Naast het verrichten van produk tiewerk bedient u de machines U moet bereid zijn in ploegendiensten specifieke diensten? Neem dan spoedig o Informatie bij Anne-Katrien Ausems. tel. 071-14 94 46. Leiden. Boommarkt 3a. Ziekenverzorgenden m/v Voor verschillende instellingen in de omgeving v zoek naar ervaren ziekenverzorgenden. Deze kunnen aan het werk in verzorgingshuizen op zowel somatische als psychogeriatrische afdelingen Informatie bij Anne-Katrien Ausems, tel. 071-14 94 46, Leiden, Boommarkt 3a. Teamleiders m/v Een verpleeghuis in 5cheveningen is op zoek naar een teamleider Hiervoor moet de kandidaat in bezit zijn van een MDGO VP- of ZV diploma en managementervaring of een diploma HBOV- of A-verpleeg- kunde Het betreft een full-time functie met zowel dag- als weekeind- Informatie bij Anne-Katrien Ausems, tel. 071-14 94 46. Leiden, Boommarkt 3a Apothekersassistent m/v Een jong en dynamisch bedrijf, dat een vooraanstaande plaats inneemt in de zich sterk ontwikkelende wereld van de biotechnologie zoekt apothekersassistenten voor hun 2 produktie afdelingen Biotechnical Operations (BTO) en Pharmaceutical Manufacturing (PM) De afdeling BTO bereidt en zuivert de eiwitten, waarna PM zorg draagt voor het formuleren en het aseptisch vullen Na het vullen, worden de flesjes geetiketteerd en verpakt voor vele landen over de hele wereld. Zowel ervaren medewerkers als schoolverlaters kunnen reageren op deze functie. Inforn Leider Gezinshulp m/v Wij hebben regelmatig werk voor kandidaten die het huishouden niet schuwen en het daarnaast leuk vinden part-time bij gezinnen steun te bieden Veelal wordt dit werk in de ochtenduren gedaan. Met de schooltijden van eventuele kinderen is over het algemeen rekening te houden Informatie bij Anne Marijke Passchier. tel. 02522-3 32 34. Sassenheim, Kerklaan 72 Z-verpleegkundigen m/v Voor een instelling voor verstandelijk gehandicapten in Noordwijk zijn wi| regelmatig op zoek naar ervaren Z-verpleegkundigen Er zijn mogelijkheden op afdelingen voor laag tot hoog niveau verstandelijk gehandicapten. Bent u full-time en/of part-time inzetbaar? Neem dan snel contact met ons op, zodat wij u in overleg kunnen inroosteren Informatie bij Barbara Driessen. tel. 01719-4 65 33. Noordwijk aan Zee, Quarles van Uffordstraat 1. Duizendpoot m/v in de keuken Wij zijn op zoek naar een kandidaat die in een Indisch restaurant kan assisteren bij allerhande werkzaamheden in de keuken en het restaurant. Taken, zoals bijspringen in de bediening, het opmaken van het menu en het schoonhouden van de keuken, behoren tot deze functie. Informatie bij Marjolein Jacobs, tel. 071-14 94 46, Leiden. Boommarkt 3a. Kelners/serveersters m/v Ziin er kelners en serveersters die het leuk vinden om regelmatig in een aag te werken? Meldt u zich dan snel bij ons ken. In eerste instantie zoeken wij didaten die full-time beschikbaar zijn. Wij komen echter ook graag in gesprek met mensen die part-time beschikbaar zijn. :obs. tel. 071-14 94 46. i 20 jaar? Neem dan et vaste personeel bij een bedrijf in Katwijk is er een vakantiebaan ontstaan van week 33 t/m week 35. De werkzaam heden bestaan uit het schoonmaken van het glaswerk van het labora torium en het steriel maken van de gebruikte instrumenten Bent u bezig met een MLO- of HLO-opleiding en wilt u in de vakantie werken? Dan is dit een leuke mogelijkheid Informatie bij Tanja van Bezooijen, tel. 071-12 15 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. Bouwkundig tekenaar m/v Een relatie in Leiden is op zoek naar een AutoCAD-tekenaar met werker varing. U gaat tekenen met het tekenprogramma Allplan. Om u snel in te kunnen werken, is tekenervaring met de computer een must. Allplan is een professioneel CAD-systeem voor architecten en constructeurs. Informatie bij Tanja van Bezooijen, tel. 071-12 15 41, Leiden. Kort Rapenburg 6. Systeemanalist m/v Een jong en dynamisch bedrijf, dat een vooraanstaande plaats inneemt in de zich sterk ontwikkelende wereld van de biotechnologie, heeft een vacature op de afdeling Information Management Systems U bent werkzaam als systeemanalist. waarvoor u een afgeronde HEAO BI- of gelijkwaardige opleiding nodig heeft. U gaat zich bezighouden met het implementeren en aanpassen van bestuurlijke informatiesystemen in een produktie-omgeving. Tevens bepaalt u de informatiebehoefte van gebruikers en brengt u praktische oplossingen aan. Informatie bij Tanja van Bezooijen, tel. 071-12 15 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. Laborant m/v Heeft u een afgeronde MLO Chemie-opleiding en wilt u graag werken in een fysisch laboratorium bij een bedrijf in Sassenheim? Dan heeft Randstad een mogelijkheid voor lange tijd voor u. U gaat zich voorna melijk bezighouden met het keuren van grondstoffen. Informatie bij Tanja van Bezooijen, tel. 071-12 15 41, Leiden. Kort Rapenburg 6 Houtbewerker m/v Een relatie in Roelofarendsveen heeft een vacature voor een machinaal houtbewerker. Als machinebediende bent u verantwoordelijk voor het vervaardigen van kantoormeubilair Uw leeftijd valt tussen 18-21 jaar en Produktiemedewerker m/v in een technische organisatie Voor deze baan is een technische achtergrond geen vereiste, wel een pre. Het werk bestaat uit het walsen en het puntlassen van plaatstaal. Heeft u twee rechterhanden, dan kunt u lange tijd aan de slag. Informatie bij Lenny van der Wagt, tel. 01718-7 50 41. Katwijk, Voorstraat 62. Medewerker ontbijt m/v representatieve ontbij opleiding Gastheer/vrc contact met ons op. Informatie bij Lotje Vis, tel. 01719-4 65 33, Noordwijk aan Zee, Quarles van Uffordstraat 1. Zelfstandig werkende kok m/v Voor een gerenommeerd hotel in Noordwijk zijn wij op zoek naar een zelfstandig werkende kok die de keuken van de banqueting en het a la- carte restaurant kan versterken U heeft een afgeronde SVH-opleiding en minimaal 3 jaar werkervaring. Leeftijd vanaf 23 jaar De werktijden zijn 38 uur in de week. alle voorkomende diensten, inclusief weekeinde Informatielij Lotje Vis. tel. 01719-4 65 33, Noordwijk aan Zee. Quarles van Uffordstraat 1. Barkeeper m/v Voor hotel in Noordwijk •treft i iring (liefst in een soortgelijk hotef), beheerst de Duitse en Engelse taal en is minimaal 22 jaar Reageer snel De werktijden zijn van 17 00 uur tot sluitingstijd in wisseldiensten, inclusief weekeinden en feestdagen Informatie bij Lotje Vis, tel. 01719-4 65 33, Noordwijk aan Zee, Quarles van Uffordstraat 1. Kantinemedewerker m/v heden De periode betreft eind mei tot en met eind oktober e bij Ellen van der Willik. tel. 071-61 85 43, -n. Schoolstraat 95. Verkoper m/v Wij zoeken een gemotiveerde en enthousiaste verkoper voor een snoepwinkel in Leiden. Het betreft een leuke functie voor ca. 18 uur in de week voor een lange periode Ben je tussen 20-25 jaar en flexibel inzetbaar? Kom dan snel langs! Informatie bij Marjolein Jacobs, tel. 071-14 94 46, Leiden. Boommarkt 3a Verkoper m/v Op zoek naar een dienstverlenende functie, waarin u uw commerciële kwaliteiten kunt ontplooien? Voor een winkel in foto apparatuur zoeken wij een verkoper die ervaring heeft in de fotobranche! Voldoet u aan alle eisen en bent u op zoek naar een baan voor lange tijd, neem dan direct contact met ons opl Informatie bij Marielle van der Plas, tel. 071-14 65 46, Verkoper m/v parketvloeren Per direct zijn wij op zoek naar een jonge, enthousiaste verkoioer die succesvol wil worden in het verkopen van parket. U wordt uitgebreid ingewerkt en krijgt uiteindelijk zelf de verantwoordelijkheid Bent u commercieel en adviserend ingesteld? Reageer dan snel op deze uitda gende baan voor lange tijd e bij Boudewijn Scholten. tel. 071-41 25 12, il 5d Verkoopmedewerker m/v plastisch chirurgische produkten Een relatie in Leiden heeft een vacature voor een verkoopmedewerker U onderhoudt contacten met de inkoopafdeling van een ziekenhuis De ziekenhuizen zijn bestaande relaties, waarmee u het contact steeds verder moet gaan uitbreiden Het is dus geen vertegenwoordi gersfunctie. Het bedrijf heeft 3 produktgroepen, namelijk Plastische Chirurgie. Urologie en Oogheelkunde Uii T—:071-12 15 41.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 29