Drachtig geitje houdt Jetske van Staa wakker Radio Televisie IRIJDAG 21 APRIL 1995 State. Van Gewest tot Gewest Drie' miljoen jaar schatting het oudste stukje op; itrand dat in Zeeland te vinden is. Het hetdorp Nieuw Namen op de 1 oritrens van Zeeuws Vlaanderen en Bel gië. Ooit spoelde hier de zee op de tust en door de aanwezigheid van jzeroer in de bodem werd het zand er leihard. Er ontstond een heuvel die al- everandermgen gedurende tiendui zenden eeuwen doorstond. Ijstijden jingen er over heen en het gebied was m ifwissselend toendra en moeras, maar °PIe bult in het landschap bleef gedu- ende al die perioden bewaard. De kor ileistocene groeve van Nieuw Namen, oals het object wetenschappelijk leet, was tot voor kort in gebruik als tortplaats voor huisvuil, maar is in- niddels uitgegraven en gepromoveerd eei ot bezienswaardigheid. tigf lederland 3 19.32 Ihernobyl: The Final Warning In Prypi- n Ul^t, een gehucht in Oekraïne, staat de (erncentrale die de stad Tsjernobyl foorziet van energie. Elena Masjenko, j lie in Prypiat woont, schudt haar man falery en haar zwager Aleksandr wak een nieuwe werkdag bij de lo- :ale brandweer. De zwangere Elena st af naar haar grootouders om verse [roenten op te halen. Die avond gaat tijdens een routine-controle iets vre- lijk mis in de kerncentrale, wat een lorme explosie en brand veroorzaakt één van de reactoren. Valery en lleksandr zijn als eersten ter plekke te bestrijden. Het blijkt iet begin van een ramp die de wereld ange tijd in de ban zal houden. Negen dato is bovenstaand verhaal de oor de speelfilm 'Chernobyl: 'he Final Warning' (ederland 2 23.20 Ie Kleedkamer De passie van huisarts ef Willemsen voor Amerika leidde er- oe dat hij met andere huisartsen van ingroepspraktijkeen platenlabel be- ;on: Lizard Discs. Tot nu toe hebben Ie huisartsen vijf CD's uitgebracht net alleen maar muziek uit Austin, de Het T-shirt met de vlag van Texas en bijbehorende tekst laten geen ruimte voor twijfel: Jef Willemsen voelt zich thuis in The Lone Star foto pr hoofdstad van Texas. Zijn fascinatie voor deze muziek brengt Jef Willem sen elke zaterdag over via Radio Oost in het programma Lone Star Radio. In De Kleedkamer een portret van Jef Willemsen in zijn dagelijks bestaan als huisarts en tijdens zijn laatste speur tocht naar nieuw talent in Austin. Een huisarts op de drempel van zijn dro men? Nederland 3 17.40 Brieven aan Mona Nee, dit programma heeft niets te maken met de toetjesfa brikant of met gekke bekken. Het is een nieuw programma van de TROS, waarin Mona bekend als het gewe ten van een roddelblad het land in trekt om mensen met problemen te bezoeken. Uit de vele brieven die Loek Kessels (de ware naam van Mona) we kelijks ontvangt kiest zij samen met de redactie van het programma zorgvul dig drie epistels, waarvan ze de schrij vers gaat opzoeken. De problemen waarmee de briefschrijvers haar bena deren liggen vaak in de sfeer van een zaamheid, ziekte, relatiemoeilijkhe den, familiekwesties en financiën. De afzenders weten geen uitweg meer en willen hun hart weieens uitstorten. Kortom, weer een stukje emo-TV, alsof we daarop zitten te wachten. Nederland 2 21.00 Ja, natuurlijk: dierentuinen in Europa Het eerste programma in de tweede reeks neemt de kijker mee naar Ber lijn, nauwkeuriger het voormalige West-Berlijn. De Berliner Zoo werd aan het eind van de Tweede Wereldoorlog bijna totaal platgebombardeerd. Slechts negentig dieren overleefden de aanslag. Nu, vijftig jaar later, is het weer een prachtige diergaarde. Antoon van Hooff en Henk van der Horst laten de kijker kennismaken met een moe der tapir en haar pas geboren jong. Verder nemen zij een kijkje achter de schermen bij het werk van de dieren arts van deze dierentuin, die vorig jaar zijn 150-jarig bestaan vierde. Nederland 1 20.31 nederlando nederlandnederland rtlQ RTL© 16.28 16.36 17.04 17.32 18.00 18.30 20.00 20.24 20.31 21.27 22.03 NOS-Nieuws voor doven en slechtho renden Ja natuurlijk: Bloemen en planten Tuinmagazine. Presenta tie-. Annemarie Görts Willem Wever Programma waarin vragen van kinderen beantwoord worden. Presentatie: Jo-' chem van Gelder- Cartoon Club Gevarieerd tekenfilm-pro gramma. Boggle Woordspel. Presentatie: Nicole Adriaens A different world Amerikaanse comedyse rie. Als zangeres Lena Home naar Hillman komt wil Whitley alles tot in de puntjes verzorgen, maar ze verzuimt mr. Gaines uit te nodigen. Prettig weekend Culturele en recreatieve uitgaanstips. Presentatie: Tineke de Groot, Jessica Broekhuis en Hein Hans- sen Stedentrip Reismagazine over Lon den. Af IRazzmatazz NOS-Journaal NOS-Weeroverzicht Europese dierentuinen Reportageserie. Vandaag de dierentuinen van West- Berlijn, Hamburgen Oost- Berlijn. Presentatie: An toon van Hooff en Henk van der Horst Brandpunt Actualiteitenrubriek New York Police (NYPD Blue) Amerikaanse politieserie. Simorie lijkt succes te hebben in zijn onderzoek naar een seriemoorde naar. Maria Galvin vertelt Lesniak dat ze wordt ge chanteerd. Af IVishy-vas- hyVinnie Sporen: Afghanistan: Zie kenhuis in de frontlinie Documentaire over twee Canadese hulpverleners die voor Artsen zonder Grenzen van oorlog naar oorlog trekken NOS-Journaal NOS-Nieuws voor doven en slechtho renden Einde 16.26 16.51 17.58 18.00 18.15 19.30 20.01 20.31 21.33 22.14 22.54 23.22 NOS-Journaal Peppi en Kokki Kinderserie. The Teenage Hero Turtles Tekenfilmserie. Bassie en Adriaan en de geheimzinnige opdracht Jeugdserie. Keeping up appearances Engelse comedyserie. Hy acinth biedt Richards diensten aan als de kerk problemen met de elektri citeit heeft, zonder te be seffen dat Richard daar absoluut geen kaas van gegeten heeft 2 Vandaag. Met om: NOS-Journaal Actualiteiten Presentatie: Victor Deco- ninck NOS-Sportjournaal NOS-Hoofdpunten uit het nieuws gevolgd door het weer Geknipt Programma over de we reld achter kranteartike len, -foto's en adverten ties. Presentatie: Jeroen Kramer Onderweg naar morgen Nederlandse soapserie. De leukste thuis Home-videobloopers. Ik ben je moeder niet Nederlandse comedyse rie. Fred krijgt het moei lijk als op één dag de fax en de magnetron het be geven. Hij kan zijn geld namelijk maar één keer uitgeven. Brieven aan Mona Programma waarin Mona op bezoek gaat bij men sen die haar over hun pro blemen geschreven heb ben Bananasplit Programma met de ver borgen camera. Deadline Magazine over misdaad en ander onrecht. Presen tatie.- Jaap Jongbloed De Russ Abbot show Engelse humor en sketches Chernobyl: The final war ning Amerikaans-Engels-Rus- sische speelfilm uit 1991 van Anthony Page. NOS-Journaal Einde 17.40 De kleedkamer Serie portretten van men sen die in twee verschil lende werelden leven. Afl 10 18.10 De Fabeltjeskrant Poppenserie. Afl.: Het wegblijven van Juffrouw Ooievaar 18.15 Sesamstraat Kleuterprogramma. Afl.: 19.00 19.28 19.32 21.54 22.00 22.16 22.34 NOS-Jeugdjournaal Klokhuis Informatief kinderpro gramma. Auto-ontwerpers maken het liefst hun droomauto's, maar tussen droom en werkelijkheid staan allerlei praktische bezwaren. Lingo Woordspel. Presentatie: Frangois Boulangé Uitzending politieke partij en: AO V Van gewest tot gewest Regionaal magazine. 'Het oudste strand van Zee land'. Drie miljoen jaar is de geschatte leeftijd van het oudste stuk strand dat in Zeeland te vinden is. Werken aan werk: Poort wachters 5-delige serie over werken op Schiphol. Afl. 4 September songs - Kurt Weill Muzikaal portret van de componist Kurt Weill, met liederen uitgevoerd door het Brodsky String Quartet, ElvisCostello, Betty Carter e.a Trekking dagelijkse lotto NOS-Journaal NOS-Sportjournaal Nova Actualiteitenprogramma. Met NOS-Gesprek minis ter-president. Presenta tie: Charles Groenhuijsen Theatermaker: Lodewijk de Boer Portret van toneel-, film en televisieschrijver, re gisseur, filmcomponisten musicus Lodewijk de Boer Einde 18.30 19.00 19.30 19.50 20.00 20.30 21.25 Vier uur nieuws i The Oprah Winfrey show Amerikaanse talkshow. Wat doe je als de deur waarder op de stoep staat? i 5 uur show Gevarieerd middagmaga zine i Zes uur nieuws i Ooggetuige Reportages Rad van fortuin Spelprogramma The bold the beautiful Amerikaanse soap Half acht nieuws Weer Goede tijden slechte tijden Nederlandse soap Vrouwenvleugel Nederlandse dramaserie. Now or never Programma, gepresen teerd door Rolf Wouters, waarin mensen de gele genheid krijgen om onder het motto nu of nooit iets te ondernemen of te doen waar ze niet eens te dur ven dromen. Het uur van de waarheid Documentaireserie Nieuws sport en weer Captive hearts Amerikaanse speelfilm uit 1987 van Paul Almond. Met: Noriyuki (Pat) Al- mond, Chris Makepeace, Mari Sato, Michael Sarra- zin, Seth Sakai e.a. Nachtprogramma 16.00 Family ties Amerikaanse comedyse rie. Herh Goede tijden slechte tijden Nederlandse soap. Herh MASH Amerikaanse comedy 16.30 16.55 17.20 17.50 18.00 18.40 19.35 20.30 01.15 01.45 Alf Amerikaanse comedy Catwalk Amerikaanse serie Catwalk Vervolg Airwolf Amerikaanse actieserie I witness video Reality-serie Lisa Amerikaanse thriller uit 1989 van Gary Sherman. Met: Staci Keanan, Cheryl Ladd, D.W. Moffett, Tanay Fenmore, Jeffrey Tambor e.a. Droomland Serie, gepresenteerd door Inge Ipenburg, waarin droomdeskundige Wolf van den Hoek vragen over dromen beantwoordt en tips geeft om in't dage lijks leven meer met dro men te kunnen doen. Kort nieuws Cracker Amerikaanse serie I only asked Engelse filmkomedie uit 1958 Hei elei, kuck elei aktuell Luxemburgs programma Nachtprogramma televisie morgen NEDERLAND 2 07.00 Alles kits, kinderprogramma. 07.52 Cartoon club, gevarieerd teken filmprogramma met o.a. de Roze Pan ter, Popeye, Woody Woodpecker en Dat fy Duck. 08.17 Alles kits, kinderpro gramma. 09.09 Extra large. 09.36 Bog gle. 10.01 Prettig weekend. 10.26 Film spot. 10.52 Een naam in Israël. 11.17 Niet te geloven. 11.42 Overal en ner gens: Alice en Olga: Topmodellen. 12.08 De verandering. 12.38 Het andere vredesproces. NEDERLAND 3 09.00 NOS-Nieuws voor doven en slechthorenden. 09.07 Einde. 12.00 NOS-Nieuws voor doven en slechthoren den. 12.07 Einde. RTL4 06.30 Hei elei kuck elei. 07.00 Telekids. 12.25 5 tegen 5. Nick Turturro en Gor don Clapp spelen hoofdrollen in NYPD Blue, waarvan van avond weer een afle vering is te zien op Nederland 1 om 22.03 uur. foto kippa Jack van Gelder: ook op NOS-TV HILVERSUM GPD Jack van Gelder wordt één van de presentatoren van een nieuw sportprogramma van de NOS op zondagmiddag. Vanaf au gustus zendt de NOS-televisie het programma elke zondag tussen 12.00 en 17.00 uur uit. Van Gelder blijft echtèr in dienst bij de TROS. Met deze omroep tekende hij onlangs een nieuw contract voor vijf jaar. In dat contract is afgesproken dat Van Gelder op 'uitleenbasis' medepresentator wordt van het nieuwe NOS sportprogramma. Ook blijft de TROS-presenlator meewerken aan het NOS-sport- programma op de radio Langs de Lijn. Van Gelder krijgt het druk. Naast zijn NOS-werkzaamhe- den blijft hij presentator van het nog altijd populaire programma Te land, ter zee en in de lucht. Tevens gaat hij bij de TROS een nieuwe sportquiz presenteren. Volgens een woordvoerster van de omroep is nog niet bekend hoe dat spelprogramma er pre cies uit gaat zien. FilmNet denkt aan kunstkanaal Vijf uur radio per dag bij VARA en AVRO televisie buitenland .VERSUM GPD HILVERSUM GPD et een kunstkanaal. Volgens 'drt in woordvoerder van FilmNet het kanaal bedoeld voor kij- :rs in Nederland, België en ixemburg. FilmNet mikt met 2t nieuwe kunstkanaal op een jonneebestand van 150.000 in drie landen. In Nederland hebben op dit oment zo'n 200.000 huishou- ïns een abonnement op Film- et Plus (o.m. films, kinderpro- amma's en sport) en/of Film- et The Movie Channel (alleen jeelfilms). Zo'n 90 procent van le gemeenten in Nederland ;ven de twee abonneekanalen >or. „Flet is de bedoeling om januari 1996 met het kunst- inaal te beginnen." radio o heel uur nieuws. 16.05 Welinge- :hte kringen. 17.07 TROS Aktua 1.07 TROS Aktua, vervolg. .19.04 iOS Interaktief. 20.04TROS Klan- iservice. 22.04 Hier en Nu-sport. .07 Met het oog op morgen. 00.04- .00 TROS Nachtwacht. radio q uur Nieuws. 17.04 Van Staa Izeven. 18.04 Van Staa tot zeven, rvolg. 19.04 De gouden greep. D.04 Weekend-radio. 22.04-24.00 avond van het sentiment. radio heel uur Nieuws. 17.04Rinkelde- nkel. 18.04 Kort en Klijn. 19.04 Mor 7. 20.04 Paperclip magazine. '.04 Villa 65. 00.04Countdown ca- 02.02-06.00 Oh, wat een nacht. „Hebben jullie het al gehoord? Tetske van Ossewaarde komt in ons dorp wonen." Ze kan er smakelijk om lachen, AVRO- /VARA-radiopresentrice Jetske van Staa. Toen ze enige tijd te rug haar Achterhoekse monu mentale boerderij in Wehl (on der de rook van Doetinchem) betrok, fluisterden de dorpelin gen over de komst van cabare tière/zangeres, niet wetende dat Van Staa helemaal niet kan zin gen zoals Van Ossewaarde. Dat doet ze dus ook niet. Jetske van Staa (31) presen teert- wél sinds 3 april op alle werkdagen (van 06.00 tot 09.00 uur) het VARA Radio 2-pro- gramma Onthijtradio. De AVRO voor welke omroep zij dage lijks Van Staa tot zeven via Ra dio 2 presenteert heeft haar voor zes weken aan de VARA uitgeleend. Met andere woor den: ze zit nu per dag vijf uur achter de microfoon. Door sommige collega's wordt Jetske van Staa om die re den zo ongeveer de hemel inge- prezen. Zelf vindt ze tiet onge veer de normaalste zaak van de wereld. ,,Ik heb tien jaar bij de regionale omroep Gelderland gewerkt, van bureauwerk tot verslaggeving en presentatie. Ik heb me daar vreselijk uit de naad gewerkt, zeker in de perio de dat ik me met sport bezig hield. Toen ik naar Hilversum kwam, heb ik even het idee ge- Jetske van Staa: „Voor Radio 3 voel ik me te oud. Alleen de technici zijn daar ouder dan dertig." had dat ik het wat rusrig aan zou kunnen doen. Maar eigen lijk ben ik dus terug bij af." Haar wekkertje in Hotel Gooi land in Hilversum loopt dage lijks kwart voor vijf af, om half zes arriveert ze in de VARA-stu- dio en een half uur later fun geert Van Staa voor een deel van de slaperige Nederlanders zélf als wekker met haar prettige radiostem. Even na negen uur wordt het programma met de redactie doorgenomen. Een uur later vertrekt ze weer naar haar tijdelijke onderkomen in het Hilversumse hotel voor een ha- zeslaapje, dat om drie uur abrupt wordt verstoord omdat de AVRO-plicht haar roept. Jetske van Staa verkeert daar door dagelijks in een soort jet- lag-toestand. Maar de luiste raars merken daar hoegenaamd niets van, want Van Staa heeft immer een spiekbriefje op haar bureau liggen, waarop staat of het ochtend of avond is. „Ik kwam een keer op de redactie binnen, en zei goedemorgen. Ik foto cpd rien hokken wil niet dat me dat overkomt voorde microfoon." Emotie De presentatrice van Ontbijtra- dio en Van Staa tot zeven, die een kortstondig televisie-avon tuurtje maakte naar TV Sport (zondagmorgen van Veronica en TROS), voelt zich als een vis in het water op Radio 2. „Radio 2 zoekt het een beetje achter de mens, wat betreft de onder werpkeuze. Flet is te vergelijken met sportjournalistiek, waar ook naar emotie wordt gezocht. Nee, voor Radio 3 voel ik niets. Daar voel ik me te oud voor. Al leen de technici zijn daar ouder dan dertig." Het is dat Van Staa zich op al le momenten van de dag in prent dat de VARA-ochtendklus slechts van tijdelijke aard is, an ders had ze het fysiek niet vol gehouden om zowel 's morgens vroeg als tegen de avond een programma te presenteren. „Ik weet dat ik over zo'n vier weken stop met de VARA-klus. Dat houdt me op de been." Want eigenlijk gaat ze het liefst vliegensvlug naar haar boerderij. Naar haar vriend, die het een en ander vertimmert aan hun stulpje. En naar haar 'vee'. „Ik heb heimwee naar Wehl. Heimwee naar de kippen, de katten, de hond en de hoog- drachtige geit. Ik mis die bees ten echt." Niet alleen de twee- en vierpoters hebben eefi mag netische werking op haar, ook de mensen van het dorp heb ben een aantrekkingskracht op de radiopresentatrice. „Het is heerlijk wonen in Wehl. Een compleet andere wereld. Echte boeren, die met beide benen op de grond staan." Ontbijtradio dagelijks Radio 2 van 06.00-09.00 uur; Van Staa tot zeven dagelijks Radio 2 van 17.00-19.00 uur. radio o .00 De Nederlanden: Orlandus'Las- s. 17.00 Operette: Pele-mele. m 18.00 en 20.00 Nieuws. 18.04 li lailly dirigeert Rossini's Petite Mes- Solennelle. Koor en Ork. van het iatro Communale Bologna. 19.30 Jgorelich speelt Prokofjev. Piano- 20.02 Avondconcert: De mati- Radio Filh. Ork. 21.40 Schul- iff: Eerste Strijkkwartet. Petersen uartett. 21.55 Reinhard Keiser: Mar- is-^assion. Oratorium. Parthenia ical und Baroque met div. sol. 3.00 Muziek van deze eeuw. 00.00- .00 Vincent na middernacht. radio Ik heel uur nieuws. 15.02 Opium ra- o. 17.08 Radio UIT. 17.50 SP. 1.02 Actualiteiten- en religieus pro- amma in het Arabisch. 18.45 Actu- iteiten in het Turks. 19.00 Nieuws actualiteiten in het Turks. 19.45 ieuws en actualiteiten in het Marok- Bans en Berbers. 20.30 Nieuws en dualiteiten in het Chinees. 21.00 cht en uitzicht. 21.39 EO-Metter- aad. 21.40 Boeken wijzer. 22.00 De 'onden, met om ca. 22.15 De leesta- ca. 23.00 De wijde blik; ca. 23.50 eeksluiting. speelfilms op televisie VANDAAG Lisa (1990-USA) Niet echt spannende thriller over een meisje dat met haar vriendin achter de jongens aan zit, en zo tegen een psychopaat aan loopt. Met: Staci Keanan. Regie: Gary Sher- BRTN 2 RTL 5 Cocktail (1987-USA) Tom Cruise heeft maar één doel voor ogen: rijk worden. Hij wprdt dus de beste en knapste bar man van Manhattan. Komedie van Ro ger Donaldson met verder o.a. Bryan 20.30 Brown en EJisabeth Shue. Duitsland 1 23.00 22.20 Amerikaanse piloot wordt tijdens W0II neegeschoten boven Japan, en Noriyu ki vangt hem op. RTL 4 23.55 V. I. Warshawski 1991-USA) Kathleen Turner iseen detective in deze mis daadfilm van Jeff Kanew, naar de boe ken van misdaad-auteur Sara Paretsky. Verder met o.a.: Cheryl Ladd. BRTN 1 21.20 In Gold We Trust 1990-USAJTH) Onge loofwaardige actiefilm van P. Chalong met Jan-Michael Vincent en Sam Jones rond een senator, krijgsgevangenen, en moord in Laos en de jungle. RTL Television 22.00 La Came (1991-1) Een ranzige komedie van Marco Ferreri over een architect die zijn lusten botviert op een bijzonder rondborstige vrouw. Met: Sergio Castel- lito en Fransesca Dellera. Manhunter 1986-USA) Ex-FBI agent William L. Petersen moet seriemoorde naar Tom Noonan op te sporen en scha kelt de hulp in van dr. Hannibal 'the cannibal' Lector in. Nerveuze thriller van Michael Mann. BBC 1 23.20 I Only Asked! (1958-GB) Een stelletje ongeregeld wordt naar het Midden Oos ten gestuurd om een oorlog te voorko men. Achterhaalde komedie van Tully Montgomery met o.a. Bernard Bress- Das Wirtshaus von Dartmoore 1964-D) Inspecteur Paul Klinger denkt dat de uitbraken uit de gevangenis van Dart moor fake zijn, en dat de ontsnapten vermoordt zijn. Gedateerde misdaad van Rudolf Zehetgruber. Duitsland 2 24.00 Casual Sex? (1988-USA) Onderhou dende komedie van Genevieve Robert waarin relatie-problematiek op volwas sen wijze wordt belicht. De alleenstaan de meiden Lea Thompson en Victoria Jackson zoeken een partner. BBC 1 1.15 RTL 5 Captive Hearts (1988-USA) Roman tisch drama van Paul Almond met Chris Makepeace en Noriyuki Morita. Een The Prodigal (1%5-USA) Bijbelspekta kel van Richard Thorpe met Lana Tur ner als liefdesgodin met slechte bedoe- 23.40 lingen. Een tot over zijn oren verliefde boerenzoon is een gemakkelijk slacht- Duitsland 1 1.25 The Amourous Adventures of Moll Flan ders (1965-USA) In het 18eeeuwse Engeland trouwt de arme zigeunerin Kim Novak met een rijke man. Al snel sterft hij en zoekt ze haar geluk in de stad. Komedie van Terence Young, Duitsland 2 1.25 Ruckus in Madoc Country (80-USA) Flit sende actie-thriller van Max Kleven. Vietnam-veteraan Dirk Benedict ont snapt van een psychiatrische afdeling en komt terecht in een dorp waar ze hem niet willen kennen. RTL Television 1.30 Le Crime de Monsieur Lange (1935-F) Voortreffelijke zwarte komedie van Jean Renoir waarin pulpwestern-schnjver René Lefèvre zijn collega's te hulp schiet als hun uitgever spoorloos ver dwijnt. BBC 2 2.00 In Gold We Trust (1990-USA/TH) Her haling van 22.00 uur. RTL Television 3.05 In La Carne (België 2,22.20 uur) leert Francesca Dellera van een In diase goeroe hoe ze tot in het on eindige seks kan bedrijven. Ze maakt er haar hobby van. foto BRTN 1 17.10 Sinja Mosa, serie. 17.35 Paradise Beach, strandsoap. 18.00 Journaal. 18.10The bold and the beautiful, serie. 18.35 Blokken, dagelijks spelprogram ma. 19.05 Neighbours, serie. 19.30 Journaal en sport. 19.58 Weerbericht. 20.00 Tartufo, donaat verrast nietsver moedende bruidsparen en jubilerende echtparen. 21.20 V.IWarshawski, mis daadfilm. 22.50 Hearts afire, comedyse rie. 23.13 Weerbericht. 23.15 Einde. BRTN 2 18.00 Tik tak. 18.05 Ocean Girl, jeugd serie. 18.30 Disney Festival, tekenfilms. 19.00 Mission top secret, jeugdserie. 19.30 Journaal en sport. 19.58 Weerbe richt. 20.00 Niveau 4: Look, modemaga zine. 20.30 Doe het zelf, magazine. 20.50 Vlaanderen vakantieland, toeris tisch magazine. 21.30 Ter Zake, infoma- gazine met nieuws en sport. 22.17 Paar- dekoersen. 22.20 La carne, psychologi sche speelfilm. 23.57 Coda 24.00 Em de. DUITSLAND 1 17.00 Tage'sschau. 17.10 Brisant, bou levardmagazine. 17.40 ARDtfor acht. 17.50Tagesschau-Telegramm. 17.55 Verbotene Liebe, serie. 18.25 Marien- hof, serie. 18.49Tagesschau-Tele- gramm. 18.54 Mr. Bean, comedyserie. 19.25 Herzblatt, dating-programma 19.53 Das Wetter, weerbericht. 19.58 Heute abend im Ersten, programma overzicht. 20.00 Tagesschau. 20.15 lm Zweifel für, tv-fllm, 21.45ARD-exclusiv, reportage over de voorbereidingen, trai ning, twijfels en hoop van de 26-jarige Duitse bokser Axel Schulz. 22.15 Sport - schau. 22.30 Tagesthemen, 23.00 Cock tail, komedie. 00.40 Nachtmagazin. 01.00 Harlem Hip-Hop, comedyserie. 01.25The prodigal, drama. 03.15Ohne Filter extra, muziekprogramma. DUITSLAND 2 16.05 Heartbreak High, serie 16.55 Sport heute. 17.00 Heute. 17.08 Lën- derjournal. 17.55 Zwei Münchner in Hamburg/serie. 18.00 Zwei Münchner in Hamburg. 19.00 Heute. 19.20 Weer. 19.25 Frauenarzt Dr. Markus Merthin, serie. 20.15 Der Alte, misdaadserie. 21.15 Die ZDF-Reportage: Das letzte Gefecht, reportage. 21.45 Heute-jour- nal 22.15 Aspekte, cultureel magazine. 22.45 Willemsens Woche, live talkshow. 23.45 Heute nacht. 00.00 Das Wirts haus von Dartmoor, misdaadfilm. 01.25 The amorous adventures of Moll Flan ders, speelfilm. 03.20 Text aktuell. DUITSLAND 3 18.00 NRW - Nachrichten aus Rhein- land und Westfalen. 18.05 KuK. 18.30 Konto, consumentenmagazine 18*45 Aktuelle Stunde. 19.25 Fensterprogram- meder Landesstudios 19.45 ALTERna- tiven, magazine. 20.15Total Lokal, re gionaal amusementsprogramma. 21.00 WDR aktuell. 21.15 Lustfaktor 10, spel show. 22.00 B. trifft, talkshow. 23.00 Rückblende, serie documentaires. 23.15 Auf der Suche nach der absoluten Freiheit, documentaire. 00.15 Piano So lo: Jasper van 't Hof, portret. 00.40 Nachrichten. 00.45 Nachtprogramme ring. 00.45 Tagesschau vor 20 Jahren. 01.00 Domian. 02.00 KuK. BBC 1 16.35 Tekenfilm. 16.45 Dinobabies, te kenfilmserie. 17.10 Rugrats, tekenfilm serie. 17.30 Round the Twist, jeugdse rie. 18.00 Newsround. 18.05 Blue Peter, jeugdmagazine. 18.35 Neighbours, soapserie. 19.00 Nieuws en weer. 20.00 Wipeout, spelprogramma.,20.30 Tomor row's world, populair^wetenschappelijk magazine. 21.00 Lovejoy, misdaadserie. 21.50 TV Heroes, serie portretten. 22.00 Nieuws, regionaal nieuws en weer, 22.30 999, programma rond het werk van de reddingsdiensten. 23.20 Man hunter, misdaadfilm. 01.15 Casual sex? Speelfilm. 02.40 Weer. BBC 2 17.00 WK Snooker in Sheffield. 19.00 Captain Scarlet and the Mysterons, pop penserie. 19.25 The champions, spio nageserie. 20.15 The O-Zone, muziek- magazine. 20.30 Rock 'n' roll years, nostalgisch muziekprogramma. 21.00 Top gear motorsport. 21.30 Gardeners' world, tuiniermagazine. 22.00 WK Snooker in Sheffield. 23.00 Have I got news for you, satirische nieuwsquiz. 23.30 Newsnight. 00.15 Fantasy foot ball league, voetbalmagazine. 00.45 WK Snooker in Sheffield. 01.55 Weer. 02.00 Le crime de Monsieur Lange, speelfilm. 03.25 Einde.' CNN 16.30 World sport. 17.30 Business Asia. 20.00 World business today. 21.00 In ternational hour. 21.300.J. Simpson special23.00 World business today up date. 23.30 World sport, 00.30 Showbiz today. 01.00 Moneyline. 01.30Crossfi re. 02.00 Prime news. 02.30 World re port. 03.00 Larry King live. 04.30 O.J. Simpson special live. MTV 16.00CineMatic. 16.15The afternoon mix. 1-7.00 News at night. 17.15 The af ternoon mix. 17.30 Dial MTV. 18.00 Re al world 118.30 Music non-stop. 20.00 Greatest hits. 21.00 Most wanted. 22.30 Beavis Butt-head. 23.00 News at night. 23.15 CineMatic. 23.30 The Zig Zag show. 00.00 Partyzone. 02.00 The soul of MTV. 03.00 Night videos. NBC SUPER CHANNEL 17.30 FT Business tonight. 18.00 Today 19.00 ITN World news. 19.30 Hockey - NHL weekly. 20.30 Dateline. 21.30 Inside edition. 22.00 ITN World news. 22.30 The tonight show, talkshow. 23.30 Real personal, Praatprogramma. 00.00 FT Business tonight. 00.20 US Market wrap. 00.30 NBC Nightly news. 01.00 Equal time, discussieprogramma. 01.30 The tonight show. 02.30 Holiday destinations. 03.00 Rivera live. TV5 16.10 Régionsgourmandes. 16.25 Bibi et ses amis. 17.05 La chance aux chan sons. 17.45 Questions pour un cham pion, spelprogramma. 18.15 Visions d'Amérique, magazine. 18.30 Nieuws en weer. 18.55 Revue de presse. 19.00 Paris lumières, magazine. 19.30 Bel gisch nieuws. 20.00 Montagne, bergsportmagazine. 20.30 Evasion, ma gazine. 21.00 Strip tease, magazine. 21.55 Internationaal weerbericht. 22.00 Frans nieuws. 22.40 Taratata, amuse mentsprogramma. 00.00 Sortie libre, kunstmagazine. 00.45 Nieuws en weer. 01.10 Visions d'Amérique. 01.25 Géopo- lis. 03.00 Tell quel. RTL TELEVISION 16.00 Hans Meiser. 17.00 Star-Jeopar dy! Spelprogramma. 17.30 Unter uns, soapserie. 18.00 The bold and the beau tiful. 18.30 Explosiv - Telegramm. 18.45 RTL aktuell. 19.10 Explosiv - Das Maga- zm. 19.40 Gute Zeiten, schlechte Zei ten. 20.15Caught in the crossfire, dra ma. 22.00 In gold we trust, actiefilm. 23.30 Sport-Profile, serie portretten. 00.00 RTL-Nachtjournal. 00.30 RTL- Nachtshow. 01.30 Ruckus in Madoc County, thriller. 03.05 In gold we trust, actiefilm 04.25 Das A-Team, actieserie.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 11