Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Jason tempo-team SECRETARESSE (m/v) Kansen in tijdelijk werk uitzendbureau Banen op de weg /<1 -j: Wegvervoer leerling ziekenverzorgende m/v Bon MARIËNHAVEN Vergouwen Overduln bv Vergouwen Overduin verzorgt bedrijfsopleidingen, troiningen en advisering in profit- en nonprofit-organisaties. Wij hebben onze activiteiten ondergebracht in de secties Management en Organisatie-ontwikkeling. Schriftelijke Bedrijfscommunicatie. Commerciële Vaardigheden en Opleidingsontwikkeling Op korte termijn zoeken wij een ff Deze secretaresse werkt voor de sectie Management en Organisatie-ontwikkeling. Op het secretariaat werken de secretaressen van de verschillende secties r Functie-inhoud: We verwachten van u als toekomstige collega het volgende. het zelfstandig verzorgen van correspondentie de coördinatie rond de trainingen en adviesprojecten telefonische kontakten met onze klanten het maken van afspraken en het bijhouden van de alle voorkomende secretariaatswerkzaamheden Functie-eisen: Om deze functie met succes te kunnen vervullen, beschikt u over: goede schriftelijke en mondelinge taalvaardigheid een opleiding vanaf middelbaar niveau de vaardigheid om doelmatig te werken onder tijdsdruk ervaring met tekstverwerking (Word Perfect 5.1) een redelijke beheersing van de Engelse taal een goed salaris en een prettige werkkring Als u interesse heeft voor deze functie verzoeken wij u schriftelijk te solliciteren binnen 10 dagen na verschijning van dit blad. U kunt uw brief richten an Bladeren. Prins Mauritslaan 41-47 Postbus 92 Vergouwen Overduin BV 1170 AB Badhoevedorp telefoon 020 - 659 57 51 fax 020 - 659 36 71 Receptionist/telefonist m/v Een klein bedrijf is op zoek naar een representatieve receptionist. Naast telefoon- en baliewerkzaamheden springt u ook administratief bij. U heeft een goede typevaardigheid en kunt met computers overweg. Werktijden: 08.00-13.00 uur. De functie is voor onbepaalde tijd. Informatie bij Marleen van der Dussen, tel. 023-31 90 48, Haarlem, Gedempte Oude Gracht 82e. Licht administratief medewerker m/v mputer, handmatig wijzigingen r Dussen, tel. 023-31 90 4 Huursubsidiemedewerker m/v Ben je van 04-05 t e Ridder, tel. 071-14 22 41. Administratief medewerker m/v Voor een bedrijf in Leiden zijn wij op zoek naar een kandidaat die zich gaat bezighouden met het invoeren van gegevens. Aan de hand van ingevoerde gegevens zullen de facturen gecontroleerd worden. Het betreft hier een baan voor 4 uur per dag, voor lange tijd. Heb je ervaring en Flexibele ervaren secretaresse m/v Voor een jong, dynamisch bedrijf in de biotechnologie zijn wij op zoek naar een jonge secretaresse. Tot de taken behoren o.a. corresponderen in het Engels en Nederlands, boeken van reizen en het uitwerken van presentaties. Aangezien daarnaast ook meegedacht moet worden over de inhoud en opbouw van de secretariële werkzaamheden, wordt enkele jaren werkervaring gevraagd. Lijkt het u aantrekkelijk om lartge tijd in een Amerikaanse organisatie aan de slag te gaan? Neem dan contact op. Informatie bij Veronique Driesen, tel. 071-12 09 47, Leiden, Boommarkt 3a. Datatypisten m/v met snelle vingers Bent u een datatypist met ervaring en wilt u zo snel mogelijk aan de slag? Kom dan snel naar Randstad Uitzendbureau. U moeten nog veel a i, tel. 071-12 09 47, Machinebediende m/v Leeftijd: jonger dan 22 jaar. Eigen v Informatie bij Jeroen Smits, tel. 071 Leiden, Kort Rapenburg 6. Lassers m/v bij J ien Smits, tel. 071-12 15 41, Leiden, Kort Rapenburg 6 Analist m/v met ervaring U heeft een afgeronde MLO-opleiding, uw afstudeerrichting i< Analytische Chemie, of Biochemie/Biotechnologie. Randstad Uitzendbureau heeft verschillende mogelijkheden voor u. Zo kunt u gaan werken bij een farmaceutisch bedrijf of bij een relatie die gespecialiseerd is in het analyseren van Inforr i Bezooijen, tel. 071-12 15 4 Kinderleidsters m/v Voor een kinderdagverblijf in de omgeving van Leid op zoek naar gekwalificeerde kinderleidsters. Het be diensten voor zowel een baby/dreumesgroep als eei peutergroep. Bent u flexibel en regelmatig inzetbaa deze functie, neem dan spoedig contact op. Informatie bij Anne-Katrien Ausems, tel. 071-14 94 Leiden, Boommarkt 3a. Verpleegkundigen m/v Waar zijn alle IC-, B-, Z-, en A-verpleegkundigen get Wij hebben zeer regelmatig mogelijkheden voor alle diensten. Dus kom langs en schrijf u in, wij helpen l Informatie bij Anne-Katrien Ausems, tel. 071-14 94 Leiden, Boommarkt 3a. Kok m/v Voor een instelling in Leiden zijn wij op zoek naar e zelfstandig werkend kok. U gaat koken voor 20-24 Heeft u ervaring? Kom dan snel bij ons langs. Informatie bij Marjolein Jacobs, tel. 071-14 94 46, Leiden, Boommarkt 3a. ir randstad uitzendbureau ALGEMEEN Inschrijfavond Tempo-Team Uitzendbureau heeft regelmatig werk voor ervaren (directie)secretaresses en technici op MBO-/HBO-niveau. Speciaal voor deze kandidaten is onze vestiging op donderdag 13 april van 18.00 tot 21.00 uur geopend. U kunt zich dan inschrijven en uw mogelijkheden bespreken. Vergeet niet een identiteits bewijs en uw bank-/giro- en sofinummer mee te nemen. Bent u op zoek naar een nieuwe baan? Dan bent u van harte welkom op donderdagavond 13 april. Informatie: 071 - 14 41 46, Peter Draese Leiden, Stationsplein 212 KANTOOR Telefonist/receptionist m/v met initiatief, voor een klein technisch bedrijf in Leiden. U bent 27 jaar en beheerst het Engels en Duits goed. Deze baan is voor 20 uur per week en biedt goede vooruitzichten. Informatie: 071 - 14 41 46, Elsbeth van der Linden Leiden, Stationsplein 212 GEZONDHEIDSZORG Sterilisatie-assistent m/v voor een groot ziekenhuis in de regio Leiden. U hebt een opleiding tot sterilisatie-assistent en ten minste stage-ervaring. Afhankelijk van de drukte op de afdeling wordt u voor 60 tot 100 ingezet. Informatie: 071 - 12 64 44, Angelique Diebeis Leiden, Stationsplein 212 INDUSTRIE Assemblage-medewerkers m/v voor een bedrijf in Nieuw Vennep. Er is werk voor technische medewerkers die enige ervaring hebben in de autobranche. Informatie: 071 - 12 64 43, Annemarie van Ardenne Leiden, Stationsplein 212 Produktie-medewerkers m/v voor een bedrijf in Zoeterwoude. Er zijn mogelijkheden voor gemotiveerde kandidaten die voor langere tijd aan de slag willen. U woont in Leiden of Zoeterwoude. Informatie: 071 - 12 64 43, Annemarie van Ardenne Leiden, Stationsplein 212 SCHOONMAAK Schoonmakers m/v voor een groot bedrijf in leiden. Er is werk voor flinke aanpakkers die elke dinsdag van 11.30 tot 16.00 uur divers schoonmaakwerk wil doen. Het gaat om o.a. veegwerk, vloeren schoonspuiten en vuil afvoeren. Ben je elke dinsdag beschikbaar en maximaal 21 jaar? Bel dan snel of kom langs. Informatie: 071 - 12 64 44, Angelique Diebeis Leiden, Stationsplein 212 Meewerkend voorman m/v voor een produktie-bedrijf in Hazerswoude-Rijndijk. In deze combinatie-functie doet u van 10.00 tot 16.00 uur spoelkeukenwerk aan de lopende band. Vanaf 16.00 tot 19.00 uur geeft u leiding aan een jonge schoonmaakploeg. Voor deze baan bent u flexibel en gemotiveerd en hebt u leidinggevende kwaliteiten. Informatie: 071 - 12 64 43, Angelique Diebeis Leiden, Stationsplein 212 MERCURIUS Mercurius is een verzekeringsmaatschappij, gevestigd in Nijkerk. Wij bemiddelen in alle verzekeringen ten behoeve van het midden- en kleinbedrijf. Voor het bezoeken van bestaande en toekomstige relaties (bakkers en slagers in Zuid-Holland) zoeken wij op korte termijn een: COMMERCIEEL ADVISEUR BUITENDIENST M/V Functie-eisen: Uw opleiding is minimaal MBO of MEAO en u heeft tenminste enkele jaren gewerkt in een commerciële functie. U woont in Zuid-Holland en bent tussen de 25 en 35 jaar. Mercurius Verzekeringen Postbus 94 3860 AB NIJKERK T.a.v. dhr. C. H. Kammeijer it Beroepsgoederenvervoer. Chauffeur m/v motorwagen/combinatie Voor het vervoer van afvalstoffen. Er wordt met zowel kien als grote containers met haakarmsysteem gewerkt. Standplaats: Leiderdorp. Deze baan is voor een periode var een half jaar. Chauffeur kipperwagen m/v Voor het vervoer van zand. Er wordt met een kipper, 6x6 gewerkt. Standplaats: Gouda. Deze baan is voor lange tijd. Chauffeur trekker-oplegger m/v Part-time chauffeurs m/v Voor een relatie in de omgeving van Roelofare tel. 01720-2 42 66.' Alphen a/d Rijn, Thorbeckepleii i n g e n in: Alkmaar, Alphen a/d R leventer, Doetinchem, Dordrecht, Ein< jen, 's-Hertogenbosch, Hooqeveen, egen, Oldenzaal, Roosendaal, Rotti werving selectie management ondersteuning Jason Werving Selectie houdt zich bezig met de recrutering van mensen voor (inter)nationaal opererende opdrachtgevers. Het gaat hierbij met name om functies op midden- en hoger kaderniveau, alsmede op directieniveau. Zowel de werving als ook de selectie worden zorgvuldig en strikt vertrouwelijk afgehandeld. Reflectanten kunnen derhalve rekenen op uiterste discretie. Jason nodigt kandidaten (M/V), welke voldoen aan de gestelde eisen, graag uit om per omgaande te reageren op de nevenstaande functie(s). Uw sollicitatiebrief met CV kunt U sturen naar onderstaand adres. Wilhelminapark 20 3581 ND Utrecht Tel. 030-520949 Fax 030-522762 Onze opdrachtgever, Voorwalt en van Nikkelen Kuyper b.v.(V.N.K. b.v.) gevestigd in Haarlem, is een import/export maatschappij annex groot handel in dierenbenodigdheden en behoort tot de grootste in Nederland in deze markt. Import vindt plaats vanuit de hele wereld, export voornamelijk binnen Europa. Leveringen worden met eigen vervoer verzorgd vanuit een eigen distributiecentrum te Haarlem. Mede door de succesvolle ontwikkeling van de onderneming zoeken wij ter versterking van het verkoopteam een: HOOFD VERKOOP BINNENDIENST (een klantgerichte organisator met ambities) In deze functie bent u verantwoordelijk voor alle commerciële binnendienstactiviteiten inclusief de voorbereiding, verwerking en nazorg van de orderstroom in Nederland. U geeft leiding aan een team van 5 medewerkers. Het optimaliseren van de efficiency binnen uw afdeling en het mede gestalte geven aan het commer ciële beleid behoren tot uw taken. Het analytisch benaderen van de bedrijfssituatie en de markt staan centraal. U bent intermediair tussen de verkoop, administratie en logistiek. Het hoofd verkoop binnendienst rapporteert rechtstreeks aan de verkoopdirecteur. De geschikte kandidaat is flexibel, heeft overwicht en speelt alert in op ontwikkelingen in de branche. U durft zaken aan anderen over te laten, maar bewaart natuurlijk het overzicht en neemt zonodig maatregelen. U heeft een klantgerichte mentaliteit; ver toont initiatief en kunt bij het oplossen van problemen moeiteloos nieuwe wegen inslaan. Daarnaast kunt u op een duidelijke en correcte manier uw gedachten en bevindingen formuleren. Opleiding op HBO niveau (HEAO-CE) aangevuld met Nima B en een aantal jaren relevante werkervaring. Goede beheer sing van de moderne talen, met name Duits, is een pré. Automatiseringskennis is onontbeerlijk. Leeftijd ca. 25 jaar. Woonachtig in de omgeving Haarlem of bereid zijn daar naar toe te verhuizen. U treft een professionele werkomgeving binnen een informele organisatie met een team gemotiveerde collega's. Uw groeimogelijkheden heeft u in eigen hand. 1 s Het pakket arbeidsvoorwaarden is ronduit goed. Referentienummer 5804.11 Het Holtlant College streeft naar een evenwichtige personeelsopbouw. Zij die behoren tot de etnische minderheden worden uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. 4 HOLTLANT vraagt zo spoedig mogelijk i. een docent Duits m/v Betrekkingsomvang: 0.6 FTE (ca 17 lessen) L Wegens ziektevervanging uiterlijk tot 14 juli 1995. h In de afdeling MTR0, eerste en tweede leerjaar Bevoegdheid: minimaal 2de graads Functieschaal: 10BBRA Er is ontheffing van TWAO I Informatie kan worden ingewonnen bij de heer R. Akkerman, afdelings directeur, tel. 071 769203 (school). Belangstellenden worden verzocht vóór 15 april 1995 hun sollicitatiebrief te zenden aan de heer Tj. van Norden, CD-personeel, Postbus 106, 2300 AC Leiden. MARIENHAVEN is een verpleeghuis voor ruim 200 psy chogeriatrische bewoners. Mensen dus, waarmee communiceren niet altijd even gemakkelijk is. Met veel betrokkenheid en een warme, menselijke benadering lukt het vaak toch om onze bewoners vooruit te helpen. Zij het met kleine stapjes. Geduld en een flinke dosis rela tiverende humor zijn dan ook onmisbaar. Mariënhaven ziet haar bewoners als cliën ten die recht hebben op een respectvolle behandeling. LIJKT HET JE LEUK OM MET JONGE MENSEN SAMEN TE WERKEN BEN JE OP ZOEK NAAR AFWISSELEND WERK? DURF JE DE UITDAGING AAN? SOLLICITEER DAN BIJ ONS NAAR DE FUNCTIE VAN full-time of part-time Na de zomer starten wij met twee vormen van de opleiding tot ziekenverzorgende waarvoor we nog enkele plaatsen open hebben. De full-time opleiding start op 28 augustus 1995 met een beroepsvoorbereidende periode (theorie) van zeven maanden. Na deze periode ga je in ons verpleeghuis aan het werk voor gemiddeld 38 uur per week. De part-time opleiding begint óók op 28 augustus 1995 en na een beroepsvoorbereidende periode van 14 weken ga je voor gemiddeld 25 uur per week op de afdeling werken. Uitgebreide informatie over de opleiding, salariëring, werktijden etc. tref je aan in ons informatiepakket dat je door middel van de bon uit deze advertentie kunt aanvragen. Wanneer je de informatie uit het informatiepakket hebt gelezen, aan de eisen voldoet èn nog steeds interesse hebt, vul dan het bij het informatiepakket ingesloten sollicitatieformulier in. Wellicht nodigen wij je dan graag uit om hierover te komen praten. Daarbij krijg je dan ook de gele genheid om op een afdeling te kijken teneinde kennis te maken met de zorg, en met leerling ziekenver zorgenden te praten over hun ervaringen. Mocht je nog vragen hebben, dan nodigen wij je hierbij uit om te bellen met Pauline Straathof, Praktijkbegeleidster, of Hilde Beukema, Hoofd Opleidingen, telefoon (0171 I) I 93 00. Schriftelijk reageren kan natuurlijk ook. Je kunt je sollicitatie uiterlijk tot 15 mei 1995 sturen naar: Dienst Personeel Opleidingen Mariënhaven, ta.v. mevrouw A. van Dam, Postbus 6, 2360 AA Warmond. r~1 I Stuur mij zo snel mogelijk een informatiepakket toe over de opleiding tot ziekenverzorgende. I I Naam qVy_*_ I I Adres I I Postcode I J Woonplaats J Telefoon J I Leeftijd j I Opleiding ZV full-time part-time I I I doorhalen hetgeen niet van toepassing is). J Stuur de bon binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, in een gefrankeerde envelop J naar: Hilde Beukema, Hoofd Opleidingen Mariënhaven, Postbus 6, 2360 AA Warmond. I1

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 28