Het is halen en brengen dit jaar' 'm qt°i in Sport lAirrif LSG kan promotie vergeten n Ji«J?r*DIADORA IMC van de VOORBESCHOUWI CHTERLIJN Klassement topscorers '94-'95 Martens topscorer UVS moet improviseren tegen koploper Holland jERDAG 8 APRIL 1995 nk van Berkel nog 'ziek' van nederlaag tegen Westlandia CHEF «WILLEM SPIERDIJK, 071-356464, PLV.-CHEF ROB ONDERWATER. 071-356463 ik van Berkel is er nog ziek van. De spits van dunum heeft een slechte week achter de rug. Zoals wat het groenwitte deel uit de Leidse Kikkerpolder goed hart toedraagt wel eens beter heeft geslapen de afgelopen nachten. ,,Vind je het gek", vraagt Van kei naar de bekende weg. „Een minuut voor tijd tegen man nog met 1-0 voor staan en drie minuten later een 2-1 nederlaag van het veld afstappen. Als je daar ziek van wordt..." GERT-JAN ONVLEE lunum raakte op die ma- afgelopen zondag tegen jtlandia ook nog eens twee belangrijke punten kwijt, jeseft Van Berkel. „Als we partij gewoon hadden ge nen, hadden we de compe- fluitend uit kunnen spelen, hadden we zes punten los aan van de degradatieplaat - Nu zijn het er maar twee. moeten we de laatste vier strijden goed op ons tellen ipunt programma dat de zondag edeklasser nog resteert, liegt veneens niet om. Tegen Ver- ch, VUC, RVC en SJC ver-' rde Lugdunum in de 'heen- Istrijden' slechts één punt. en VUC, om precies te zijn. dunum maakte in die ont- eting, waarin doelman Mar- |g IJzendoorn zijn been brak, 2-0 achterstand nog goed. an Berkel beseft als geen an ti dat de Kikkers wel eens voor P voudiger opdrachten heb- gestaan. Maar ziet ook tpunten: „Drie van de vier Istrijden spelen we uit. En t gaat dit seizoen een stuk be- dan thuis. Daarbij kan jdunum na komende zondag oor een fors deel uit de pro- nen zijn. Als wij van Ver- ch winnen en VIOS tegen itlandia inderdaad gewoon ïpioen wordt, staan we er :ens een heel stuk beter ir." )an komt Lugdunum ook er in de buurt van de positie r het elftal hoort, is de 27-ja- tegelzetter overtuigd van de en klasse. „Vorig jaar werden we tweede, veroverden we een periode. Ik vind dat we met Lugdunum eerder op die plaats horen dan onderaan de rang lijst." Dat de Leidenaars zich nu in de staart van 2A bevinden, is op zich overigens niet zo opmerke lijk. De ploeg werd dit seizoen met nogal wat tegenslagen ge confronteerd. Belangrijke spe lers vielen door blessures en werkzaamheden weg en maak ten van Lugdunum een kwets bare ploeg. Terwijl het elftal nu ook door schorsingen zwakker dan normaaal aan de start ver schijnt. Het wegvallen van de drie wedstrijden geschorste spelbepaler Michael Verver bij voorbeeld, bleek het elftal afge lopen zondag maar moeilijk te kunnen opvangen. Vari Berkel: „Maar dat neemt niet weg dat de jongens die dit seizoen wel speelden ook wel iets te verwijten valt. We zijn veel te grillig. Het is halen en brengen dit jaar. En niet ieder een brengt wat hij kan. Neem nu het probleem dat Lugdunum dit jaar met scoren heeft. Op de training vliegt de ene na de an dere erin, maar tijdens een wedstrijd zie je vrijwel geen schot op het doel." Henk van Berkel rekent dat ook zichzelf aan. Tot nu toe vond hij 'misschien vijf keer' het net van de tegenstander, een aantal dat hijzelf 'voor een spits veel te weinig' vindt. „Ik heb ook wel eens betere jaren ge had. Twee jaar terug, toen we naar de-tweede klasse promo veerden. Ik denk dat ik er toen, met oefen- en bekerwedstrijden erbij, zeker dertig heb inge trapt." Henk van Berkel was toen al Wim Visser deskundige bij nacompetitie: MVKV-Koudekerk Henk van Berkel: „Lugdunum kan na komende zondag al voor een fors deel uit de problemen zijn." rug. „Ik heb zeker drie, vier jaar stil gestaan. Ik voetbalde weinig en trainde al helemaal niet. Nee, dat was stom. Ook al moet ik zeggen dat ik het bij VNA best naar m'n zin heb gehad." Nooit meer De als verdediger begonnen spits speelt nu al weer een jaar of vijf voor zijn oude en nieuwe liefde en ziet zichzelf nooit een paar jaar terug op het oude nest. De speler die zichzelf een 'echte Lugdunummer' noemt, was zijn club wel degelijk een aantal jaren ontrouw. Bijvoor beeld toen hij als A-junior 'voor een trainingspakkie' de over stap naar LDWS maakte, om vervolgens ook VNA nog een paar jaar aan te doen. „Achteraf bezien is dat niet handig ge weest van me", kijkt hij nu te- meer weggaan. „Dan moeten er wel heel gekke dingen gebeu ren", laat de speler weten die er niet zo goed tegen kan als hij door de trainer aan de kant ge houden wordt. Zoals in die par tij tegen LENS, twee weken te rug, toen oefenmeester Fer Nij- huis voor Van Berkel geen plek in de basis had gereserveerd. „Terwijl ik de week ervoor tegen Rijswijk voor mijn gevoel nuttig had gespeeld. Dat begreep ik niet." Onbegrip dat er toe leidde dat Van Berkel zich maar niet ver kleedde en voor de oefenwed strijd tegen Rijnsburgse Boys niet werd uitgenodigd. „Te recht", weet Van Berkel nu, „of je nu boos bent of niet, je moet het elftal natuurlijk niet in de steek laten. Een elftal dat naar de volle door: Gert-Jan Onvlee De Davis Cup-euforie is voorbij. De spe lers zijn de wereld^ ;r ingetrokken. ATP-toer- oien en de daaraan verbon- n punten en centen staan nu een tijdje centraal bij de tionale tennistrots. iderland, driemaal achtereen [geschakeld in de kwartfina- heet nu 'geen Davis Cup id' te zijn. Je las het in de mmentaren, hoorde het op radio, beluisterde het op te- visie. Het resultaat was er niet, was het niet goed. rmoeiend, zoiets. Feyenoord fint met 3-0 van Volendam en geen moment in gevaar. Het olendam van Wim Rijsbergen an Feyenoord in deze vorm einig in de weg leggen in de ikerfinale straks. Het wordt :n eitje in de Kuip. Maar Vo- ndam kreeg in die wedstrijd el een drietal levensgrote kan- :ntoen het nog 0-0 stond, ven vooropgesteld dat ik vind lat een ploeg of een sporter die int dat per definitie verdiend oet - winnen is en blijft win- len en daar gaat het toch alle- naal om - Feyenoord had 'met pech' van een knap koude ermis uit Volendam kunnen huiskomen. En het Nederlands )avis Cup-team had wel dege- jk goede mogelijkheden tegen 'ereldtopper Duitsland. 'Met 'at geluk' had bondscoach ranker met zijn ploeg nu in de lalve finale gestaan, k bedoel maar: je kunt dus ook snel conclusies trekken. Ook is de mogelijkheid zeer reëel lat Feyenoord het thuisvoor- leel straks benut om de beker veer een jaartje in Rotterdam te louden. inwint Nederland dit seizoen [lie Davis Cup zeker weer niet. ~W" ert-Jan Theunisse is I gestopt met fietsen. Het internationale 'rofpeloton zal er niet wakker van liggen. Ik, eerlijk gezegd, )ok niet. Daarvoor presteerde rheunisse de laatste jaren te veinig. Desondanks: een beetje missen, zal ik dat buitenbeentje wel. Per slot van rekening behoorde hij ot de categorie Hollandse fiet sers die nog wel eens voorop reed. En dat nu gebeurt tegen woordig veel te weinig. Hij boekte ook mooie overwin ningen. De mooiste zege is en blijft natuurlijk die ene in die etappe naar l'Alpe d'Huez. In 1989. Hij ging in die rit veel te vroeg weg, reed solo over de Galibier en de Croix de Fer, om zich vervolgens in het 'vlakke' deel naar de enige echte Alp bij na over de kop te rijden. Uitein delijk hield de man in de bolle tjestrui en met de wapperende manen aan de meet nog een minuutje over. Voldoende voor een zege die met gouden letters werd bijgeschreven. Maar niet genoeg om uiteindelijk in Parijs bij de eerste drie aan te schui ven. Een plek die er beslist wel in had gezeten als Theunisse in die Tour zijn momenten beter had gekozen. Iets wat hij wel vaker niet deed. Maar dit terzij de. Terug naar die overwinning. Het vormt een herinnering aan Theunisse als wielrenner die er mag zijn. Die ik persoonlijk ook verre prefereer boven de narig heid daarna. Theunisse, de altijd geblesseer de. Theunisse, de altijd zieke. Theunisse, de op doping drij vende coureur. Met een tot een halfjaar teruggebrachte schor sing van een jaar wegens een niet kloppende testosteron- spiegel toe. De Ronde van Luxemburg ging toen nog heel erg goed, de Tour aanzienlijk minder. Zal wel het resultaat van die troep zijn geweest. Of van de wel legale middelen die Theunisse volop moest slikken om met al zijn ontstekingen weer onder de mensen te ko- Maar ach, wat doet dat er alle maal toe. Die zegetocht door de Alpen nemen ze hem nooit meer af. Die staat. En al die do- ping-perikelen, ik kan er niet mee zitten. Zoals 'Abdoe' dat blijkbaar ook niet kan. 'Zonder doping gaat het halve peloton te voet', liet hij nog niet zo lang geleden weten. Zo is het maar net. De tewaterlating van scheidsrechter Hans Klopper na het wa- terpoloduel tussen Het Ravijn en De Zijl/ LGB, door Zijl-speler George van Rijn, houdt de wa- terpolowereld knap bezig. Niet zo gek, natuurlijk. Want zo vaak gebeurt het niet dat scheids rechters tegen hun zin in in het chloor worden gedeponeerd. Dat mag trouwens op zich best opvallend worden genoemd, als je de situatie tijdens zo'n water- polo-ontmoeting beziet. Beide arbiters balanceren immers de volle speeltijd letterlijk en fi guurlijk en vogelvrij op het randje. Niet zo vreemd dus dat er in de praktijk een soort, nooit uitgeschreven of uitgesproken code is ontwikkeld die wil dat supporters en spelers daar ge woon niet aan beginnen. Hoe veel een scheidsrechter ook niet gezien heeft (dat is knap veel bij waterpolo, er gebeurt nogal wat onder water)- en hoe vaak hij dus de verkeerde kant heeft op- gewezen (idem): je scheldt wat, maar laat de man droog èn in zijn waarde. De dader, George van Rijn, heeft nu spijt betuigd. Dat mag dan ook wel. Het bestuur van zijn vereniging denkt deson danks aan een zware straf. De inmiddels weer aan de kant ge hesen scheidsrechter ook. Ik kan me daar wat bij voorstel len. En vrees voor Van Rijn de uitspraak van de bond. Want ik schat de kans dat hij volgend seizoen spoedig aan lekker polo spelen toekomt niet echt hoog in. Een gebeurtenis uit een al grijzer wordend verleden, sterkt me in die overtuiging. Hoe lang het precies geleden is, weet ik niet meer. De jaren gaan tellen en de waterpolo-seizoe- nen zitten niet echt chronolo gisch in het hoofd. Maar het ge beurde in Veenendaal (dat moet het Valleibad zijn geweest) tij dens een ontmoeting tussen VZC en De Zijl/ LGB. Stan van Belkum was op wat problemen gestuit en had zijn frustraties af gereageerd door een bloembak in het bad te werken. Het kwam de meest getalenteerde, tegen woordig weer bij Nereus actieve Van Belkum op een ongemeen duidelijke schorsing te staan en De Zijl/ LGB kon de titel verder wel vergeten. Een forse douw voor een bloembak! Dan moet op een forse douw te gen een scheidsrechter wel mi nimaal een halfjaar staan... leiden ruud dobbelaar schaakmedewerker LSG 1 kan de plots gerezen hoop op promode naar de hoofdklasse weer in de ijskast opbergen, nu Remco van der Erf in zijn afgebroken poside te gen Caissa gisteravond alsnog op remise bleef steken. Het to reneindspel met twee pluspion nen bleek bekend uit de boeken als zijnde remise, hetgeen de geod voorbereide Amsterdmase opponent uiteraard niet was ontgaan: Remise en daarmee 5- 5. Terwijl de teams van LSG ook in de verdere klasses van de lan delijke schaakcompetitie pro bleemloos in de sub-top mee draaien, kunnen de teams van Voorschoten en het Lisser de Zwarte Pion zich in de derde klasse ook na acht ronden nog lang niet veilig wanen. Beide achttallen hebben zes match- punten op hun naam staan en dat is met nog een ronde te gaan slechts één matchpunt (Voorschoten) c.q. twee match- punten (De Zwarte Pion) hieer dan nummer voorlaatst. Verlies in de slotronde kan voor beide teams de nodige risico's met zich meebrengen, al zullen voor degradatie wel heel wat punten namens de concurrentie beno digd zijn. Voor LSG 2 betekende het be zoek aan het Zoetermeerse Pro motie een 'makkie', al lieten de winstpunten wel geruime tijd op zich wachten. Sjaak Sibbing en Erik de Vries tekenden met remises vrij vlot de vrede, waar na Mike Bennett vanuit minde re positie eveneens tot een half je kwam. Na de tijdcontrole kwam de Leidse puntenmachi- ne op gang met regelmatige ze ges van invallers Arvik Harms, Chris Roosendaal en Linda Jap. Toen ook nog Marcel Wubben vanuit mindere stand tot een zege kwam, kon de dag niet meer stuk: 51/21/2. Moeizaam verdedigen van Theunis Stelling leverde een afgebroken stand op waarin remise voor de hand ligt. Voorschoten boekte in 3E een belangrijke overwinning op SO' 81. Een overgeconcentreerde kopman Frits Fritschy diende weliswaar een nul te incasseren, maar na ene vlotte remise van Symon Algera trok Erik Bongers de score weer recht. Met een ze ge voor Wiebe Wiebes zag het er voor Voorschoten daarop hoop vol uit, maar een remise vanuit goede stelling voor Markus Driessen en een nul voor Victor Berg zetten weer een domper op de vroege vreugde: 3-3. Om dat een remise van Bert Houwe- ling na de tijdcontrole al gerui me tijd voor de hand lag, kwam alles op een spectaculaire pot van good-old Murvine Wise aan. Deze kwam winnend uit de kruitdampen te voorschijn en redde daarmee het vege lijf van zijn team: 41/2-31/2. De Zwarte Pion speelde daar entegen een matig duel bij De Amstel. Remises van John van Dijk en Joost van Hal waren nog alleszins bemoedigend, waarna bovendien kopman Jan Bakker vrij snel tot winst kwam. Daar stond evenwel weer een vlot verlies van Richard van der Horst tegenover: 2-2. De klap pen vielen na de tijdcontrole, toen Wim Rossdorf en Erik Paul van der Weijden pardoes onder- SPORT OP TV ZATERDAG 08.30-10.00 EURO: Voetbal: Europa Cup II en UEFA-Cup. 10.00-11 30 EURO' Voetbal- Champions Lea gue, halve finales. 12.00-13.00 EURO: Formule 1: GPvan Ar gentinië vanuit Buenos Aires, le kwalificatie. Estoril. 17.00-18.00 EURO: Autosport: GP van Argen tinië, 2e kwalificatie. 18.40-18.48 Ned 2 NOS-Sportjournaal. 19.10-19.50 Did 1: Sportschau: Bundesliga- 21.15-00.00 BBC 2: Golf: rechtstreeks verslag van het US Masters 22.00-23.20 Did 2. Das aktuelle Sport-Studio. 22.16-23.01 Ned 3: NOS-Studio sport. 22.45-23.45 RTL 5: Sport: Engels en Duits 23.00-00.00 EURO: Autosport; GP van Argen- Cup. 23.10-23.30 BRT 1: Sport op zaterdag. 23 40-00.40 BBC 1: Match of the day ZONDAG 11.30-13.30 Ned 2: TV Sport: magazine. 12.30-13.00 BRT 1: Sportmiddag. 13.00-17.15BRT2;Parijs-Roubaix. 13.30-16.00 Ned 2: Wielrennen: Parijs-Rou- 14,15-16.30 BBC 1: Tottenham Hotspur-Ever- 16.50-17.50 BBC 2: Rugby special 17.00-18.00 EURO; Atletiek: wereldbeker ma rathon vanuit Athene. 17.00-18.00 Super: Golf: Skills Challenge. 17.30-19.50 RTL 5: Sport: GP Formule 1 Ar gentinië. 18 00-20.00 EURO: Formule 1GP van Ar gentinië vanuit Buenos Aires. 18.08-18.40 Did 1 Sportschau. 18.35-20.00 Ned 1Studio Sport. 19.50-20.20 BRT 1: Sportweekend. 19.50-20.50 RTL 5; Sport: samenvatting FA 20.00-22.00 EURO: Tennis: ATP-tc 8LEIPEN 8Wim Visser, de trainer van het dit jaar zo succesvolle Docos, is deze week namen? de sportre dactie van het Leidsch Dagblad aanwezig bij MVKV-Koudekerk. Deze wedstrijd wordt gespeeld in de eerste ronde van de na- competitie in de eerste klasse zaterdag van de afdeling Lei den. Daarin wordt vandaag ook het duel tussen UVS en TAW gespeeld. De winnaar van deze halve competitie promoveert naar de vierde klasse KNVB. Wim Visser geeft in de sport krant van maandag een analyse van MVKV en Koudekerk. Ook deelt hij cijfers uit aan spelers en scheidsrechter en wijst hij een 'Man van de wedstrijd aan. Deze 'Man of the Match' ont vangt een paar Asics-voetbal schoenen beschikbaar gesteld door sportzaak Wijnand Sloos. De 'Wedstrijd van de Week' begint om 14:30 uur. Leidsch Dagblad foto loek zuyderduin overtuiging van Henk van Ber kel ook volgend seizoen weer in de tweéde klasse speelt. „Op basis van kwaliteit alleen al mo gen we gewoon niet degrade ren. Ook al is het programma dan lastig, we zullen het moeten redden." Om vervolgens, zoals zoveel Lugdunummers de afgelopen week deden zijn gedachten nog eens te laten afdwalen naar af gelopen zondag. „Met 1-0 voor staan, kansen krijgen op 2-0 en dan nog zo de boot ingaan, on begrijpelijk", komt hij terug op die partij tegen Westlandia. Een wedstrijd die hij na af loop in het clubhuis overigens maar. met weinig teamgenoten kon nabespreken: „De helft van de jongens was te ziek van die nederlaag om nog in de kantine te komen." Doelpuntenmaker van de week: Floor van Duijn (Quick Boys) 3 1) Dennis Stuifzand (Docos) 2 31 2) Hans Zwaan (Katwijk) 2 18 3) Fred Bloem (Noordwijk) 0 17 4) Theo Aanhane (VVSB) 1 16 5) Maurice van Berkel (Leiden) 0 14 6) Marco de Ridder (Katwijk) 0 14 7) Alex Barendse (RCL) 0 13 8) Niels Karremans (SVLV) 2 13 9) Peter Kruit (Quick Boys) 0 13 10) Peter Scheltus (Ter Leede) 0 13 Dladora stolt voor de topscorer van do week een Marco van Basten T-shlrt beschikbaar. De meest produktieve voetballer van do maand ontvangt een paar Dladora Rosse Nero voetbalschoenen t.w.v. 169,95. Aan het einde van het seizoen krijgt de winnaar van het klassement een Diadora-trainlngspak, coachjack, shirt, broek, kousen, een paar voetbalschoenen, tas en een voetbal. De nummer twee verdient een Dladora-tralningspak, een paar voetbalschoenen, tas en een voetbal. De derde plaats is goed voor een paar Dladora voetbalschoenen, tas en een voetbal. uit gingen. Rob van de Aardweg leek op weg naar een reddende remise, maar verloor alsnog, terwijl Sjaak Kamps tekort schoot bij een afwikkeling rich ting winst en op remise bleef steken:51/2-21/2. LSG 3 bleef in 3C koploper Bloemendaal verrassend met een voorlopige 5-2 de baas en stelde daarmee de derde plaats veilig. Een zege die niet van een leien dakje liep en pas tegen de tijdnoodfase echt gestalte kreeg. Ruud Mieremet en Leendert Pols kwmaen namelijk uit min dere posities alsnog tot volle punten, terijl kopman Arco van Duyvenbode en Ruud Dobbe laar de hulp van hun tegenstan ders nodig hadden om remise stellingen in volle winstpunten om te zetten. Folkert Geertsma en Raoul van Ketel knokten zich met een licht nadeel nog terug tot een halfje. Verlies van Chris Manniën betekende daarop 2-5. Joop Bakker hoopt in een afge broken positie op remise. Met winst bij Vlissingen nes telde LSG 4 zich in 3E eveneens op de derde plaats. Kopman Jeroen Willemze droeg daarbij met een zege op Zeeuws kam pioen Tiggelman een belangrijk steentje bij. Via een verlies van Albert Termeulen in een grilig duel en een halfje van Albert Hebeis werd het daarop 11/2- 11/2. Overtuigende winstpun ten van Wim van de Pol en Martin Vlasveld legden vervol gens de basis tot de winst. Weliswaar bleef Adinda Koster op een halfje steken en verloor Wiebe Evenhuis uit goede posi tie, maar een gedegen overwin ning van Edwin Vreugdehil be tekende alsnog 3-5. noordwuk» Wally van Schooten van sportzaak Wally Sport uit Noordwijk, overhandigt een paar Diadora-schoenen aan Remco Martens (rechts op de foto). De spits van SJC werd topscorer van de maand maart. foto dick hocewoninc Estoril (Portugal), finale. 20.25-22.15 Filmnet:: Italiaans com petitie- voetbal. Cagliari-Foggia. 21.30-22.05 BBC 2: Match of the day: The Road to Wembley, voetbalmagazine met o.a Manchester United-Crystal Palace en Everton- Tottenham Hotspur. 22.00-22.15 Did 2. Sport Heute; Bundesliga- voetbal (Werder Bremen-1860 Mdnchen) 22.00-00.00 EURO: Autosport: Indycar-race van Long Beach, California. 22.05-01.00 BBC 2. Golf: rechtstreeks verslag van het US Masters-toernooi vanuit Augusta, 22.15-23.02 Ned 2. Studio Sport: Italiaanse en Spaanse voetbalcompetitie. 22.30-23.00 Super: Golf: vooruitblik op het Wereldkampioenschap. 22.30-00.05 RAI UNO: La domenica sportiva. 23.00-00.30 Super: NCAA Basketball: finale. 00.00-01.30 EURO: Autosport: GPvan Argen tinië vanuit Buenos Aires. 00.40-02.30 RTL Autosport: samenvatting e GP van Argentinië voor formule 1-wa- UVS hoopt op een wonder in de thuiswedstrijd tegen Holland. De Leidse hoofdklasser kan morgenmiddag tegen de koplo per uit Utrecht bij lange na niet het sterkste elftal de Kikkerpol- der insturen. Vooral in verdedi gend opzicht moet trainer Ge rard Désar improviseren. Het experiment met Gerrie Jansen als laatste man wordt opnieuw uitgevoerd. „Het publiek moet in de de eerste plaats maar komen kij ken naar Holland, de aanstaan de kampioen", zegt Désar in een poging om zich op voor hand in te dekken. „Interessant voor Katwijk, dat op de zater- dagtitel afstevent. Hier kunnen ze vast hun aanstaande tegen stander bezichtigen. Voor het zo ver is, moet UVS het de trotse leider van de eer ste klasse A zo lastig mogelijk maken. De Leidenaars missen Marco Akerboom, Teun Parrel en Andy van der Heiden, omdat zij zijn geschorst. Désar, met gevoel voor overdrijving: „En al le andere voetballers van Ne derland hebben nu twee gele kaarten achter hun naam, zodat iedere volgende boeking auto matisch een schorsing betekent. Zo krijg ik mijn elftal nooit compleet." Tegen Holland kan de Leidse oefenmeester ook geen beroep doen op de verdedigers Arthur van Orssagen en Edwin Rob bers, die beiden geblesseerd zijn. Ook Hans de Kruys is niet fit genoeg. Het meespelen van Edgar van Tol en vooral van Steven van Daalen, die met een ontstoken teen tobt, is twijfel achtig. Op een weggevertje hoeft Flolland desondanks niet te rekenen. Désar: „Uit de ko mende drie duels moeten we drie punten halen." SPORTPARK "KIKKERPOLDER- ZONDAG A.S. AANVANG 14.00 UUR HOOFDKLASSE UVS - HOLLAND Crab Verhoeven makelaars o.g. 'ut*- Stationsweg 2b 071 -12 16 45 Stevensbloem 305 071 - 32 00 99

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 23