Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel SECRETARESSE NILFISK dynamische vertegenwoordiger (m/v) MEDEWERKER FINANCIËLE ADMINISTRATIE ■WÜRTH ENTHOUSIASTE VERTEGENWOORDIGER (M/v) WÜRTH NEDERLAND B.V. De Koning vraagt: GEMIVA Activiteitenbegeleid(st)er (80%) ASA Studenten Uitzendbureau heeft volop werk voor jou 2CATERDAG 1 APRIL 1995 27 Het ziekenhuis, behorend tot de regio Den Hoog, vervult een centrumfunctie. Met vrijwel olie specialismen vertegenwoordigd en een beddenoontol von 350, bestaan er voor de mede werkers ruime ontplooiings mogelijkheden. Het ziekenhuis is gesitueerd in een vriendelijke omgeving in de nabijheid von Winkel centrum Leidsenhage en is zowel met-eigen als met openboar vervoer goed bereikbaor. De apotheek van ons ziekenhuis voorziet in de farmaceutische verzorging van twee ziekenhuizen, sint Antoniushove te Leidschendam en 't Lange Land te Zoetermeer, alsmede een verpleeghuis, Prinsenhof te Leidschendam. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste full-time apothekersassistent die voornamelijk werkzaam zal zijn in 't Lange Land Ziekenhuis te Zoetermeer. - u werkt met een geautomatiseerd patiëntgericht geneesmiddel-distributiesysteem; - u bent voor het ziekenhuis het aanspreekpunt vari apotheek. - een diploma apofhekersassislent met bij voorkeur enige jaren werkervaring; - de bereidheid tof hef volgen van de voortgezette opleiding voor apothekersassistenten in ziekenhuizen; - het kunnen werken in teamverband met één andere collega en het beschikken over flexibele, collegiale instelling. Salariëring is afhankelijk van ervaring en zal plaatsvinden in functiegroep 35 conform de CAO Ziekenhuiswezen. Voor meer informatie kunt u bellen met drs H.J. ter Horst, hoofd apotheek, telefoon 070-357.42.93. Schriftelijke sollicitaties s.v.p. te richten aan de afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 411, 2260 AK Leidschendam, onder vermelding i vacaturenummer 521. ZIEKENHUIS sint Antoniushove LEIDSCHENDAM De Videoland Groep is een organisatie, die met drie winkelformules actief is in de verhuur en verkoop van videofilms, games, CD's, CD-i's, Video-CD, etc. Met de bekendste, de Videoland-franchise formule met thans ruim 150 winkels, zijn wij marktleider. Daarnaast exploiteren wij op dezelfde basis 50 Cinerent-winkels. Kortgeleden zijn wij gestart met de retail-orga- nisatie Superclub, waarvan aan het eind van dit jaar circa 17 "home entertainment stores" zullen zijn geopend. Ter versterking van onze organisatie te Noordwijk zoeken wij op korte termijn een Hij/zij verzofgt bïriiïën een enthousiast team de financiële administratie van Superclub Retail Nederland B.V.. Het takenpakket bevat o.a.: verzorgen geautomatiseerde administratie interne controle-werkzaamheden salaris- en personeelsadministratie verzorgen aangiften loon- en omzetbelasting opstellen van financiële overzichten samenstellen van maand-, kwartaal- en jaarcijfers. Functie-eisen: MBA-diploma, studerend voor SPD leeftijdsindicatie: tot 30 jaar affiniteit met automatisering (o.a. WP 5.1 en spreadsheets) flexibele instelling stressbestendig communicatieve vaardigheden in woord en geschrift. Voor deze functie bieden wij: een dynamische job in een jong bedrijf afwisselend en verantwoordelijk werk goede honorering en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie over deze vacature kunt u contact opnemen met mevrouw P. Boomstra, telefoon 01719-56132. Mocht u geïnteresseerd zijn in deze functie, dan verzoeken wij u uw handgeschreven sollicitatie plus c.v. binnen 14 dagen te richten aan: Videoland Groep, ter attentie van afdeling personeelszaken. Postbus 188, 2200 AD NOORDWIJK HEEL NEDERLAND HUURTKBIJ VIDEOLAND! "énkccjuM Gevraagd Advocatenkantoor Van Hartingsveldt Roest zoekt voor dé vestiging te Roelofarendsveen per direkt een secretaresse-receptioniste. Goede beheersing van de Nederlandse taal en ervaring met tekstverwerking (WP) is vereist. Schriftelijke sollicitaties met C.V. richten aan Van Hartingsveldt Roest t.a.v. Mr. J. Singh De Watertoren 25 2371 EE Roelofarendsveen Tel. 01713-12099 Fax 01713-19140 DEMONTAGESPECIALIST Würth Nederland B. V. is een doch teronderneming van het Duitse concern A. Würth GmbH Co. KG, een vooraanstaande handelsonderneming op het gebied van de montagetechniek. Het concern heeft wereldwijd vestigingen in 45 landen en biedt werk aan meer dan 14.000 mensen. De totale omzet van het concern bedraagt ruim 3,6 miljard gulden per jaar (1993). Würth levert aan metaal- en houtverwerkende bedrijven, aan de automotivebranche en vele andere takken van nijverheid en industrie. Tot het leveringsprogramma behoren automaterialen, bevestigings materialen, gereedschappen, opbergsystemen, onderhouds-, lijm- en kitprodukten. WÜRTH NEDERLAND B.V. te 's-Hertogenbosch zoekt op korte termijn wegens verdere intensivering van haar aktiviteiten op de Nederlandse markt voor onze divisie HANDWERK METAAL, in rayon: - omgeving Leiden (MET.5). Voor deze funktie zoeken wij een kandidaat met: - opleiding op MTS-niveau (kommercieel-technisch) - kennis van bevestigingsmaterialen en gereedschappen - affiniteit met genoemde branche - doorzettingsvermogen - goede kontaktuele eigenschappen - woonachtig in genoemd rayon - leeftijd 25 tot 30 jaar. Wij bieden: - vast salaris plus provisie en premiestelsel - gunstige sekundaire arbeidsvoorwaarden - gerichte opleiding in het bedrijf - deskundige begeleiding - goede samenwerking met een enthousiast binnendienstteam - een personenauto. Indien u aan alle voorwaarden voldoet, kunt u uw sollicitatie met uitgebreid curriculum vitae en recente pasfoto, onder vermelding van de bij het rayon genoemde kode, tot uiterlijk 11 april 1995 richten aan: Afdeling Personeelszaken Postbus 344 5201 AH 's-Hertogenbosch "de Vlietstede" - Rijnsburg Wij zijn een Prot. Chr. Woon- en Zorgcentrum, gelegen in het centrum van bloemendorp Rijnsburg, waar aan het merendeel van de 60 ouderen een vrij intensieve zorg wordt gegeven. Wij onderhouden alle aktiviteiten in het kader van het flankerend beleid en voor de eigen bewoners hebben we een goed functionerende groepsverzorging. Daarnaast wordt het beheer gevoerd over drie complexen aanleunwoningen met in totaal 132 eenheden, waarvan 24 zorgwoningen. De hele organisatie bestaat uit een gezellig team van ca. 50 personeelsleden (incj. part-timers). De geïntegreerde sector verzorging en huishouding bestaat'uit twee afdelingen. Voor de organisatie en leiding van een van deze afdelingen zoeken wij z.s.m. een: pl.verv. afdelingshoofd (f.t.) Wanneer u denkt dat u vanwege uw opleiding en ervaring deze full-time functie kunt vervullen, u bereid bent onregelmatige en bereikbaarheidsdiensten te vervullen (excl. nachtdienst), de ouderen een warm hart toedraagt en tevens bereid bent actief mee te werken in de verzorging en aan de sfeer in ons tehuis, dan bent u onze geschikte kandidaat en nodiger^ wij u uit te solliciteren. Wij denken zelf aan kandidaten met een afgeronde opleiding BEJAARDEN-, ZIEKENVERZORGENDE, bereidheid tot aanvullende opleiding, enige leidinggevende ervaring en kwaliteiten, een bij ons tehuis passende levensovertuiging, een leeftijd van 25-35 jaar en die bovengenoemde omschrijving aanspreekt. Wij kunnen een salaris bieden volgens de FUWA functiegroep 6 plus 1 periodiek van de CAO voor bejaardentehuizen van max. ƒ3.545,- per maand. Uw uitvoerige handgeschreven sollicitatie verwachten wij binnen een week, gericht aan de directie van de Stichting „de Vlietstede", Oude Vlietweg 9, 2231 CN Rijnsburg. Als u eerst nog inlichtingen wenst, kunt u overdag bellen 01718-20600. Nilfisk B. V. gevestigd te Weesp is een dochteronderneming van het gelijknamige Deense concern, dat tot een van 's werelds grootste producenten van reinigingsmachines behoort en marktleider is op haar gebied. In Nederland heeft men met name in de industriële- en institutionele markt een toonaangevende positie. Voor die markt, die bestaat uit o.a. produktiebedrijven, ziekenhuizen, instellingen en schoonmaakbedrijven, zijn wij voor het gebied: Leiden, Alphen, Moordrecht op zoek naar een die door het Scandinavische kwaliteitsimago wordt aangesproken die de marktleiderspositie helpt uitbouwen die een uitdaging ziet in een commerciële carrière bij Nilfisk. Na een gedegen inwerkperiode waaronder een produkttraining en een verkooptraining gaat u commerciële bedrijven alsmede non-profit organisaties bezoeken. Profielschets: Inventieve doorzetter die problemen niet uit de weg gaat. Zelfstandig en representatief met commerciële capaciteiten en een klantgerichte instelling. Enige jaren werkervaring, indien in de verkoop opgedaan is dit een pré. Opleiding op middelbaar niveau met duidelijke affiniteit voor techniek. Woonachtig in het rayon of bereid zijn tot verhuizen. Leeftijd tot 35 jaar. Nilfisk biedt: Uitstekende honorering, aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden en goede toekomstmogelijkheden in een groeiende onderneming die met haar kwaliteits- produkten bij bedrijven en instellingen een goede naam heeft opgebouwd. Heeft u belangstelling? Stuur dan uw schriftelijke solllicitatie aan Nilfisk B.V., t.a.v. de Direktie, Postbus 341 1380 AH Weesp. Secretaresse Vcx>r een organisatie in Leiden zoeken wij met spoed een full-time secretaresse De werkzaamheden bestaan uit het verzorgen van correspondentie en verslagen, voorbereiden en organiseren van vergaderingen, voorraadbeheer en het werken met diverse computerprogramma's De juiste kandidaat heeft een opleiding op HAVO-niveau, relevante ervaring, is accuraat, flexibel en dienstverlenend, heeft ruime computerervaring en een goede beheersing van de Nederlandse taal. Leeftijd tussen de 25 en 35 jaar Boekhoudkundig medewerker Vooreen bedrijf in Leiden zoeken wij éeri part-time boekhoudkundig medewerker. Het betreft het zelfstandig verzorgen van de salarisadministratie en ondersteuning van de financiële administratie. Gevraagd wordt een opleiding op MEAO-niveau, ruime ervaring, met name met salarisadministratie, computerervaring (boekhoudprogramma's en WordPerfect). Leeftijd 25-30 jaar. Secretariaatsmedewerker Met spoed zoeken wij een secretariaatsmedewerker voor een bedrijf in Zoeterwoude De werkzaamheden bestaan uit het typen van correspondentie, fakturen en offertes, ontvangen van bezoekers, telefoon en archiveren Een opleiding op HAVO-niveau, aangevuld met een secretaresse-opleiding, zeer goede beheersing van de Engelse taal, goede typevaardigheid en ervaring met WordPerfect zijn de vereisten. Leeftijd 20 jaar. Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor vrouwen en mannen. Neem s v.p snel kontakt met ons op. Wij zijn elke werkdag open van 8.30 tot 17.30 ufir Vrijdags tot 18.00 uur Wij werken ook op afspraak. uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties Korevaarstraat 33, 2311 JT Leiden Telefoon 071 - 14 41 43 Op zoek naar werk! Dat hebben wijl De naam is Gemiva. Ons kenmerk is veelzijdigheid en vernieuwing. Wij bieden verschil lende vormen van zorg: internaten, (kinder)gezinsvervangende tehuizen, sociowoningen, activiteitencentra, kinderdagcentra, boerderijen, be geleid zelfstandig wonen, kort-verblijf tehuizen, logeerhuizen en begeleid werken. Omdat daar behoefte aan is. Van ons mogen ze dat gerust zorg op maat noemen. Binnen de woon- en leefgemeenschap voor verstandelijk gehandicapten Swetterhage te Zoeterwoude is met onmiddellijke ingang plaats voor een enthousiaste en gemotiveerde Functie-informatie: Het dagactiviteitencentrum wordt bezocht door 236 deelnemers die verschillen in nivo en leeftijd. Van de nieuwe collega wordt verwacht dat hij/zij in samenwerking met haar/zijn collega activiteiten kan aanbieden aan een groep van 8 jonge kinderen met een laag ontwikkelingsniveau. De activiteiten zijn gericht op de basisontwikkeling van het kind en de verdere ontplooiing van de verworven vaardigheden. Naast individuele benadering zijn het bieden van structuur en de juiste stimulans nodig om tot activiteiten te komen. Er wordt vanuit een musische-agogischè benadering gewerkt Wij verwachten van de kandidaat dat hij/zij: Activiteiten creëert en aanbiedt gericht op het stimuleren en/of in stand houden van de ontwikkeling, rekening houdend Wij vragen iemand die: Beschikt over kennis en ervaring met bovengenoemde doelgroep; Flexibel en creatief is en initiatieven neemt" met de mogelijkheden van het kind; Activiteitenplannen kan opstellen en weet uit te voeren. In het bezit is van een opleiding SPH of MDGO-AB (met ruime ervaring). Wij bieden: Een zelfstandige functie; Een prettige werksfeer; Arbeidsvoorwaarden volgens CAO-Ziekenhuiswezen; Functiegroep 35/40 afhankelijk van opleiding en ervaring. Uitgebreide schriftelijke sollicitaties kunt u voor 15 april a.s. richten aan: Swetterhage afdeling P O, Blankaartweg 2, 2381 AD Zoeterwoude. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer R. Otten, Clusterhoofd dagopvang (0I7I5 - 92 08 tst. I39). ZORG VOOR MENSEN MET EEN VERSTANDELJfiE HANDICAP Onze vestiging in Leiden zoekt momenteel Medewerkers m/v voor een fleurig bedrijf in Oegstgeest. Werkzaamheden: boeketten samenstellen en inpakken op ma. en di.-avond, voor een langere periode. Leeftijd 18 of 19 jaar. Vakantiewerkers Jonge mensen die bij diverse projekten in de vakantie-periode willen werken. Magazijn Medewerkers Wij hebben regelmatig werk voor magazijn-medewerkers. Lft. max. 21 jr. ASA Studenten Uitzendbureau Denkers Die Doen Breestraat 171 Leiden, 071 - 13 22 45 BMP Datapartncrs levert administratieve softwarepakketten, in eigen beheer, aan diverse bedrijfstakken. De bloemen- en plantenautomatisering is de voornaamste branche waarin wij opereren. Een financieel pakket, een order-fakturaticpakkct, een planningspakket en diverse andere administratieve programma's behoren tot het software-assortiment van BMP Datapartncrs. BMp j^j DATAPARTN ERS ZOEKT voor onbepaalde tijd: Programmeur/Technisch medewerker Verwachte ervaring en instelling van de sollicitant(e): - Minimaal 3 jaar programmeer-ervaring in administratieve omgeving - Novell Netware ervaring (installatie en analyse) - Instelling om in teamverband en individueel te kunnen werken - Het snel kunnen produceren van oplossingen - Technisch inzicht op hardware vervangend niveau - Het zien en ontplooien van werkzaamheden Met andere woorden, wij zoeken een enthousiaste medewerker die met voldoende ervaring en positieve instelling de handen uit de mouwen wil steken. Salaris en eventuele emolumenten zullen in een sollicitatiegesprek nader worden besproken. Correspondentie uitsluitend schriftelijk aan: PMP DATAPARTNERS Rijnsburgerweg 90 2231 AG Rijnsburg

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 27