Provincie wijst Leiderdorp terecht 'Niet voor het geld, maar voor het eergevoel' rondwater van jeyhof vervuild De "Stemming \/r Leiden Regio Afschrijven of bijschrijven? 1DAG1 APRIL 1995 er onderzoek moet ernst aantonen l gemf In or rachtj ;l een lij de. nade ,LCCI ORPJAAPVANSANDIJK HOF lijft v| jat wpel van "et grondwater in n. Deekomstige Leiderdorpse in debouwwijk Leyhof is ver- d hetnigd met stoffen die scha- -biedjzijn voor het milieu. Dat 'an de gemeente Leiderdorp keliilr Semaakt- Uit enkele (jg^JJwatermonsters blijkt dat lichthoogde concentraties zijn thelfpepsslde zware metalen. 2n. Dn de geschiedenis van het gomü, dat altijd een weiland het zgaat de gemeente er van ft de omvang van de ver- j> beperkt is. Aanvullend jjzoek zal dit echter moeten laar p377, de r is nu nog niet duidelijk of g woiortgang van Leyhof in ge- seeraomt. Het plan is om deze r al met de bouw te begin- Wethouder P. Bouman <u/PvdA) en wethouder A. Dijk (ruimtelijke orde- BBL) zijn onbereikbaar iommentaar. 1000" grondwater dat nader on- 'rftcht wordt, is afkomstig h en diepte van twee tot drie j. De laag zand waarmee jP^dem is opgehoogd als de V -.ironkelijke bodem zijn wel pe. Beide voldoen aan de Fractievoorzitter C. Bos (Groen Links) neemt de zaak serieus: „Het blijkt te gaan om nikkel en in één geval om zink. Het is absoluut onduidelijk waar deze vervuiling vandaan komt." De monsters zijn geno men in een gedeelte van de Leyhof waar op korte termijn gebouwd moet gaan worden. „Als er sprake is van serieuze vervuiling, dan zit Leiderdorp met een groot probleem", zegt Bos, die het betreurt dat het bo demonderzoek pas zo kort voor de bouw plaatsvindt. „Het was beter geweest als dat eerder had plaatsgevonden. Met dit soort zaken moet je toch rekening houden." Met het luiden van de noodklok wil de fractievoorzit ter wachten. „Eerst moeten we het nader onderzoek afwachten. Ik hoop en verwacht dat de kans op verdere vervuiling klein is." D66-burgerlid O. Reijers, die zich de afgelopen tijd regelma tig zorgen maakt over de voort gang van Leyhof, weet nog nie wat hij van het bericht moe denken. „Ik wil eerst meer we ten over de aard van de vervui- JE TIJD /mastiek. De Stichting Ouderenwerk houdt van maandag 3 tot. ag 7 april open huis Meer Bewegen voor Ouderen. Er worden warmn gymnastiek en volksdansen voor 55 -i-ers gegeven. Meer infor- <oufre over tijd en plaats: Merenwijk 071-214808, De Kooi 071- aged08, Zeeheldenwijk 071-233208, Noord 071-233210 en Tuinstad- ioge|)71-144112. iecto|cursus. In buurthuis Groenoord aan de Pasteurstraat en in thuis Vogelvlucht aan de Boshuizerlaan beginnnen twee fiets- ossen voor allochtone vrouwen. De cursussen bestaan uit tien inkomsten met een theorie en een praktijkgedeelte. 0è ene cur- jegitit op dinsdag 4 april en duurt elk bijeenkomst van 13.00 tot M.) uur. De andere cursus begint op vrijdag 7 april, waarvan elk 30'nkomst van 9.30 tot 11.00 uur duurt. Informatie: 071-217222. 30! 5>olkoor. Het schoolkoor van de bassisschool De Tweesprong IJt woensdag 5 april op in filiaal Merenwijk van de Openbare Bi- 1 heek aan de Rosmolen. Het koor zingt verschillende intematio- kinderkiedjes en Nederlandse liedjes van Annie M.G. Schmidt, —optreden duurt van 14.00 tot 15.00 uur. :n POLITIEKE RUBRIEK larin deze week: de WD Jerjj de deur van het college nkt en schoolmelk min- r zwaar weegt dan zwemwater. 2 ogen wij... 3 wr I pardon, mogen T" wij als-het-u- 6iieft in het college? Wij zijn o:t in de wieg gelegd voor de 6positie. Wij zijn een gStuurspartij. Hallo! Hoort ghand ons? 5!t gelonk van de WD naar jjn wethouderszetel begint 2na gênante vortnen aan te 4men. De natuur ontluikt, de nashaas staat voor de deur, ^tar de Leidse liberalen rwijlen nog in de donkere -7jgen voor Kerstmis en -?ésteren de gedachten die 8jar bij horen over vrede en .4|lbehagen. 2ïeds dichter schurkt de WD Zen de coalitie aan. De ieralen steunen nu zelfs voluit 8i nota Investeren in werk. Een -i lar maanden geleden nog riep lorman Alexander Geertsema grtjdvaardig, dat zijn partij niks 8 maken had met de plannen •5 |n burgemeester en jgthouders. Als zij 18,6 miljoen i ilden wensten te bezuinigen ior een paar banen moesten I dat weten. Zijn partij zou er 4 ien deel aan hebben. Hij had 4 leen iets te maken met het gat 1 in 4,5 miljoen in de begroting, ■j 1 wat zegt nu zijn partijgenoot eterjan Vonk? „Wij hebben 5 ien kritiek op de "lorjaarsnota. Die 18,6 miljoen llden moet nou eenmaal ■^gehoest worden. Daar waar je gen financiële tekorten -i)loopt moetje ingrijpen. Daar ïbben wij zeer wel begrip )or." Opeens is de WD tot de fertuiging gekomen, datje ^,6 miljoen gulden moet pzuinigen als je een gat van 4,5 biljoen gulden in de begroting nilt dekken. jjje taak van de gemeenteraad, tfl meer specifiek van de ppositie, is het kritisch volgen in burgemeester en 'ethouders. Maar daar heeft de rootste oppositiepartij van eiden helemaal geen zin in. Titiek op de inrichting van de Verkoop gemeentelijk eigendom niet zoals het hoort De gemeente Leiderdorp is door de provincie op de vin gers getikt over de gang van zaken rond de verkoop van een woning bij de molen aan de Persant Snoepweg. De gemeente wilde het huis met een stuk grond - gemeente lijk eigendom - verkopen voor 100.000 gulden. Die prijs was echter gebaseerd op een taxatierapport dat uitging van de verkeerde oppervlakte. „Het scheelde nogal wat", zegt een provincie-ambtenaar. „Er is uitgegaan van 183 vierkante meter, terwijl het in werkelijkheid om meer dan 350 vierkante meter ging." leiderdorp Judy nihofjuiste oppervlakte omdat het makelaarskantoor een typefout Volgens de gemeente Leider- had gemaakt. Dit is echter 'tij- dorp is uitgegaan van een on- dig opgemerkt', aldus de ge meente, waarna de verkoop van de agenda van de gemeente raad op 12 december 1994 is af gevoerd. „Toch verdient de gang van zaken met betrekking tot de verkoop geen schoon heidsprijs", schrijft de provincie aan het Leiderdorpse college van B en W. „Te meer daar de - naar wij aannemen onbedoelde - indruk is gewekt dat u on danks eerdere signalen pas actie heeft willen ondernemen nadat de Stichting Leefbaar Leider dorp een bezwaarschrift bij ons heeft ingediend." De Stichting Leefbaar Leider dorp kaartte de kwestie van de onjuiste taxatie bij de provincie aan, die toezicht houdt op de gemeentelijke financiën. Tot 1990 waren alle besluiten tot aan- en verkoop van gemeente lijke eigendommen onderwor pen aan de goedkeuring van Gedeputeerde Staten. „Dat is afgeschaft om gemeenten meer wijheid te geven. Maar als za ken onder onze aandacht wor den gebracht, die mogelijk niet kloppen, dan gaan we het on derzoeken," aldus de ambte naar van de provincie. De verkoop was volgens de ambtenaar inderdaad 'niet he lemaal zuiver'. „Er is meer grond verkocht dan er is ge taxeerd. De gemeente wordt be nadeeld omdat het minder geld knjgt dan het perceel waard is. Dan moet de provincie ingrij pen." De provincie dringt er in de brief 'met klem' bij het college op aan 'om maatregelen te ne men om dergelijke 'gebeurtenissen' te voorkomen'. Inmiddels is op basis van de juiste gegevens een herziene taxatie gemaakt. Aan de hand daarvan start de gemeente op nieuw onderhandelingen met de koper. De provincie houdt de gemeente daarbij goed in de ga ten. Zo moet bij de provincie verantwoording worden afge legd over een aantal zaken. „Wij verzoeken u ons daaromtrent andermaal te informeren onder overlegging van: uw voorstel aan de gemeenteraad, een gete kend exemplaar van het raads besluit, de situatietekening met betrekking tot de grondverkoop en het herziene taxatierapport", schrijft de provincie aan het Leiderdorpse college. autoluwe binnenstad komt van collegepartij D66, kritiek op de bezuinigingen van de colle'gepartijen Groen Links en de PvdA. De WD intussen heeft op niets anders kritiek dan op de verdeeldheid binnen het college. En in de wandelgangen lijkt het wel of alle liberale raadsleden een bandje hebben ingeslikt met de tekst: wij zijn een bestuurderspartij. Mogen wij als-het-u-belieft in het college? Het lijkt er niet op dat een van de vier collegepartijen een zetel vrijmaakt voor de WD. Een wethouderspostvoor Geertsema en consorten is nog ver weg. Maar misschien mogen ze tot de volgende verkiezingen om beurten bij een van de zes wethouders op schoot zitten. In de waterstad Leiden moeten de kinderen minstens zwemdiploma A hebben. Maar wat nu als in de gracht vallen en hun witte motortje slaat af door een gebrek aan melk en een overdosis patat. Verdrinken ze dan niet alsnog en zo ja, wie zijn daarvoor dan verantwoordelijk, ouders of gemeentebestuur? Het ging in de raadscommissie onderwijs, eerder deze week, over een zaak van leven of dood. Het was het CDA-raadslid Marjan de Jonge die de discussie over dit gevoelige onderwerp aanzwengelde. In een uiterste poging het schoolzwemmen uit de klauwen van het bezuinigingsmonster te redden, wil zij de schoolmelk eraan geven. Uit de beraadslagingen die volgden, werd vooral duidelijk dat de keuze die De Jonge suggereert te hebben gemaakt, geen keuze is. Melk drinken of een zwemdiploma halen, niemand zal bestrijden dat ouders voor beide primair verantwoordelijk zijn, maar of dat dan betekent dat de overheid tot wegbezuinigen kan overgaan, is een tweede. Met vergelijkbare redeneringen kunnen dan ook buurthuizen worden gesloten, evenals crèches en nog véééél meer. En toch waren er nog meer raadsleden die ter plekke een keuze maakten. Hun argumentatie had vrijwel niets te maken met politiek of gezond verstand maar met hun eigen eet- en drinkgewoonten. Daardoor weten we nu dat wethouder Hennie Koek (PvdA) een melkmonster is dat per dag liters wegwerkt. Terwijl ze haar onthulling deed, keek ze met stralende bruine ogen en een zelfverzekerde, doch vriendelijke glimlach de zaal in. Na deze reclamespot voor melk, was het wachten op Loekie de Leeuw. Die kwam niet maar wel "Koeks partijgenoot Ed van der Veen. Het enige witte drankje dat hij blieft is witbier. Van hem had schoolmelk reeds gisteren moeten worden afgeschaft. Klassikaal koeiesap drinken, is uit de tijd van aap-noot-mies, vindt hij. Van der Veen wil met het melkgeld echter niet het foto dick hocewoninc schoolzwemmen redden maar de spijbelopvang. Dat is eigentijdser: drie-bier-we-don't- need-no-education. Macrobiotische Margje Vlasveld (Leiden Weer Gezellig/De Groenen) wil èn schoolmelk èn schoolzwemmen. En ze wil nog meer: als het aan haar ligt, worden er dagelijks van gemeentewege hele maaltijden met linkdraaiende yoghurt, vezels, müsli en veel melk om het weg te spoelen, op scholen afgeleverd. Rianne Peeters van Groen Links wil een referendum over het schoolzwemmen en eigenlijk ook een over de Boommarktgarage - maar dan klapt het college uit elkaar. En geld voor de vrouwenopvangcentra. En doe haar ook maar een glas wijn. Om de pijn van de politieke spanningen van de laatste tijd te verzachten. Loterij brengt 2300 gulden op De loterij, die werd gehouden tijdens de Nacht van Leider dorp, heeft een bedrag van 2300 gulden opgeleverd. Dat is meer dan vorig jaar, toen niet alle lo ten werden verkocht. Van de opbrengst houdt de Leiderdorp se Reddingsbrigade, de organi sator van de Nacht, 800 gulden zelf. Het geld wordt besteed aan nieuwe shirts en broeken. Voor 540 gulden hebben de reddende zwemmers een (tweede) kindje geadopteerd via Foster Parents Plan. De rest van het geld is ver deeld onder Amnesty Interna tional en de Leiderdorpse EH BO. De cheques werden van morgen uitgereikt aan vertegen woordigers van de instanties. LEIDERDORP-De paranormale wereld komt morgen in Leider dorp in ruime mate aan bod tij dens een manifestatie in de Muzenhof aan de Cor Gordijn singel. Wie interesse heeft in ondermeer iriscopie, handlijn- deunde en tarot kan terecht voor informatie en consults. Er zijn meer dan zeventig stands. De entreeprijs bedraagt een tientje, 65-plussers betalen 7,50 gulden. De beurs is open van 11.00 tot 18.00 uur. BURGERLIJKE STAND LEIDEN Geboren: Gazi, zv. A. Sari en F. Sari Marciano, zv. P.J. Stikkel- orum en W.C.J. Slierings Romy, dv. P.W.J. Duivenvoorden en A.P, Haket Daphne Margarete Elisabeth, dv J.D, Onderwater en E.E.M. van der Voord Edwin, zv. C.H.M. Warmerdam en C. Verrij Joseph Rudolf, zv, F. Megalla en N. Sidra Daan, zv. R.S.C. van Rijn en J. Stoute Anna Weronika, dv, J.S. Molicki en E.W. Molicka Tess, dv. N.B.L. Dorsman en J.S. van Lavieren Ruben Tobias, zv. J Bpon Daniël Thijs, zv. E.J. Hendrikse en F, van Hoeij Schilthouwer Pompe Rose Marijne, dv. M.J. Rovers en J.C. van Engelen Han nah Julia, dv, E.M. van Heeswijk en E.G- ,C.M, Stoop Michael, zv. A.C. Anneeze en M. van der Linden Roshanak Maria, dv. L.A.I. Rijnbeek en E.A, Perdijk Avalon Jessica, dv, R.A.M. van der Geest en N. Meeuwisse Mirthe, dv. A.M. Vogels en J.P. van Roon Jeanne Elisabeth, dv. J.P.M. van Dongen en M.T. Veldhuis Jacob Adriaan Arjan, zv, P. Kuijt en F,N. de Jong Maarten, zv, A, Kamp en W.A.M. Timmers Kars, zv. H.C M. Bisschop en I.M. Kukler Sjoerd Willem Hein, zv. W.L. Kist en A.M. Wille Malahat, dv, A. Kabiri en R. Kabiri Boj, zv. J.H.P. van der Poel en L. Brou wer Caroline Johanna Louise, dv. J.W.F. Boissevain en J.K. Maririus Jo hannes Cornelus Bernhardus, zv. J.M. Rouwendaal en C. van der Meij Pa trick, zv. E. Verhoeks en J.W.C. Stam mers Sanne Aloysia Otteliene, dv. R.L. van Betten en J.B.F.M. van Leest Boy Jeroen, zv. J, Koome en M. de Boer II- haan, dv. A. Omar Qalinle en A. Osman Anita, dv. J W.M. Pelgrim en G. Smit Carien Josine, dv. C.T.M. Kouwenaar en S.J.S. Verburg Sterre Anna Helena Ro salia, dv. J.W. van Drunick en L.W.M, Staamer Wilhelmus Petrus, zv. W.P. Hartwijk en J.A.A. van Kampen Albert- Jan, zv. A. van der Boon en A.L. Pronk Max Leo, zv. L.J. Hazenoot en I. Verhoe De jaarstukken lagen in concept gereed. De accountant wilde één post wijzigen. Gezien de ouderdom van de debiteuren vond hij het nodig 50.000,- kf te schrijven ten laste van de winst! Zo'n strop kunt u voorkomen als u tijdig de achterstallige vorderingen ter incasso geeft aan Teekens Advokaten. Daar weet u zich verzekerd van een doeltreffende en kostenbesparende incasso. Laat de vorderingen bijschrijven, niet afschrijven! TEEKENS ADVOKATEN Zeker in zaken lid Lawspan International, een associatie van advokaten in de EU Leiderdorp Karolusgulden 32-38, postbus 118, 2350 AC, tel 071 - 41 30 21, fax 071 - 41 06 84 Leiden Haagse Schouwweg 8E, 2332 KG, tel. 071 - 32 27 38, fax 071 - 32 14 21 ven Martijn Christiaan, zn. J.H. Lange- laar en A.G.E. Smit Loek, zv. A.P.A. Deen en NStevens Thomas Adriaan, zv. A. van Donken L.L.B.M. van Duur- lingWillemiek, dv. J. van Duijn en W.A. Baaij Bas, zv. P.T.A, Verkleij en P.J.M. Kraakman Mmke Marijke, dv. B.J. Slotegraaf en J, de Haan Gwen, zv. R.H.S. Witteman en C.T.M. van Dam Anthonette Maria Jacoba, dv. W. Leeu wenburg en M.J. Biemond Frank, zv W. Leeuwenburg en M.J. Biemond Co lin Rudie Adriaan, zv. J. Broeren en A.J.M. van Weerlee Ruben Yannick Willem, zv. E.M. Naterop en M.J. Boers- ma Melanie, dv. R.L. Regeer en C. Mak Shannon, dv. A.G.J. Lagas en M.C. Moenen Lequinda, dv. R.R. Schoenmaker en M.C. Bijleveld Maai ke, dv. R. Wagterveld en L.W. van der Voort Clara Lijntje Elizabeth, dv. J. Vos en M. Dijkshoorn Benjamin Lodewijk, zv. G.L.D. de Jongen A.C. Hijmans Sana Couwthar, dv. A. Azdad en K. Driouech Roy, zv. P Hogewoningen K. van der Ende Emma Henrietta Nora, dv. A.J.H.M. Voncken en M.A. Leigh Sytse Haske, zv. S.J. Terpstra en J.M.E. Peeters Mila Riva Lotje, dv. M. Riato en C. Sillevis Bianca Michelle Juanita, dv. M.P, de Waal en M. Brandt Maura Kyra Maria, dv. H.J.M. Gardeniers en S.N. Schlebaum Remco, zv. R.M. Mo lenaar en R.B. Siksma Gennaro San- dinoGradus Darnell, zv, J.L. Misiedjan. Overleden: A.G, van Rongen, geb. 11 juli 1921, man F.C, Onnekink, geb. 29 maart 1914, man J.J. Post, geb. 6 dec. 1919, man M.A. van der Putten, geb. 17 febr, 1925, man »G.F. Meijer, geb. 5 jan. 1915, man N.A.H. Gordijn, geb. 12 juni 1937, man K.H.P. Boeff, geb. 16 dec, 1905, man A.M.J. Hui- bers, geb. 25 mei 1909, geh. gew. met A.M.L. van Delft S.O. Adjei, geb. 25 dec. 1956, man K. Adu-Gyamfi, geb. 14 mei 1953, man C.J. Wouters, geb, 9 dec, 1912, geh. gew. met H.W. Oogj- en L.L. Koole, geb. 4 aug. 1952, man G.J. Staal, geb. 24 nov. 1921,echtg. van K.L. van der Hout S.M. Lin- schooten, geb. 20 maart 1902, vrouw W. Hakkaart, geb. 25 juni 1907, man J.P. Kruizinga, geb. 21 juni 1908, geh. gew. met M J. de Bruin J. Glasbergen, geb. 19april 1919, man» J,G.J. Straat hof, geb 17 april 1909, man H. Bonte, geb. 28 maart 1900, geh. gew, met H. de Vroede C. de Geus, geb. 2 aug. 1924, man A. van der Laan, geb. 30 juni l9l3,man»W.F.H.Tuinhofde Moed, geb. 1 dec, 1912, geh. gew. met D. van As J. Gerritsen, geb. 26 maart 1995, zoon. Getrouwd: »G.R.M. van Dam en F, van den Hoek M.A.M. Wagemakersen E.J.A.M. Hosman D.G. van Dijk en H.J.M. Beij J.J. van der Ploeg en C.W. van der Tang H. Boom en C.C.M. Cor- nelissen M. Schreve en N. van Trooyen. VOORSCHOTEN Geboren: Esmee Femke, dv. F.C. Verboon en Y.A. de Jon ge Iris Felicia, dv. Th.A.M, van der Hulst en M.P.A. Roodakker Arnaud, zv. M.A. Veuve en M.P. Evard. Overleden: B. Vos wed, van Luijten, oud 85 jaar H.R. Schmidt, wed. van Mulders, oud 82 jaar A.H.M.F, Blom echtg. van Bendien, oud 72 jaar J.M.J. van der Heyden, wed. van Vink, oud 81 jaar C. ten Kate, echtg. van Fanoy, oud 64 jaar J.M. Lupker, echtg. van Holt, oud 64 jaar S.E. van der Hoeven, echtg. Hoogeveen, oud 47 jaar. Getrouwd: F.W. Cox en J.M. van der Valk. Noordwijker Cees van der Niet schrijft boekje over figuurzagen NOORDWUK IRENE NIEUWENHULtSE Als keukenassistent een boekje schrijven over de kunst van het figuurzagen van een drie-di mensionale Nijntje lijkt aardig. En weten dat de eerste druk in een oplage van 20.000 wordt ge drukt, riekt naar verwacht com mercieel succes. Cees van der Niet uit Noordwijk blijft er nuchter onder. „Ik doe het niet voor het geld, maar het streelt wel mijn eergevoel." Van der Niet begon vier jaar geleden met zijn hobby. Hij wil de een orgineel cadeautje ma ken en toog aan de slag met fi guurzaag, verf en vernis. Hij fa briceerde een werkstuk met hondjes. „Het werk boeide me, maar na veertig hondjes was ik het zat." Hij 'stortte' zich daarna op Al fred Jodocus Kwak, maar die ra ge was snel voorbij. Vervolgens 'ontdekte' hij Nijntje van Dick Bruna, maar hij werd er op ge wezen dat hij strafbaar bezig was. De auteursrechten van Nijntje worden namelijk zwaar bewaakt door het bureau Mer- cis uit Amsterdam. Van der Niet vond er het vol gende op: hij maakte een drie dimensionale Nijn. Nijntje in reliëf. De verschillende delen worden over elkaar heen ge plakt waardoor er een diepte werking en schaduweffect ont staat. Tegelijkertijd kwam bij hem de gedachte op dat hij zijn kennis wereldkundig moest ma ken en hij groeide naar het idee van een boek toe. Via Cantecleer, een speciale uitgeverij voor hobbyhoeken, werden de auteursrechten rond Nijntje geregeld. Ook voor de drie-dimensionale Nijn moest nog het nodige op tafel worden gelegd. Het boek kan alleen ren dabel zijn als het in grote oplage wordt verkocht. „Blijkbaar ver wacht de uitgever er veel van, ik krijg geloof ik maar zestien cent per verkocht boekje." Dat Van der Niet niet uit is op geldelijk gewin blijkt ook uit het feit dat hij veel van zijn produkten te gen kostprijs verkoopt aan de Vereniging ter Bevordering van het Ongeboren kind. „Ik ken de belangen van die vereniging niet precies, maar ik geloof wel dat ze een goed doel hebben. Belangrijker is dat ik mijn hob by kan betalen en mijn werk steeds verder en verder kan per fectioneren." Vervolgt: „Ik wil allleen maar werkstukken afleveren die echt schitterend zijn. Er mag geen stofje opzitten. Eigenlijk ben ik een Pietlut en ook nog een beetje een idealist. Als ik voor geld zou gaan werken, zou ik steeds slordiger gaan werken, omdat ik dan geen tijd meer heb om alles netjes af te wer ken." CeeS van der Niet: „Ik wil allleen maar werkstukken afleveren die echt schitterend zijn." foto henk houtman Volgens Van der Niet ver heugt het figuurzagen zich weer in een hernieuwde populariteit. „Veel mensen barstten van de vrije tijd en het eist weinig in vestering." Hij ergert zich een beetje aan collega hobyïsten die weinig creativiteit aan de dag leggen. „Ze nemen alles klakke loos van mij over en zijn niet in staat zelf eens iets nieuws uit te proberen." Nijntje en zijn vriendjes. Cees van der Niet. Uitgeverij Cante cleer. Prijs f. 9,50. ISBN 90- 213-2290-0.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 13