Hammink kan zich nog niet bewijzen 'Becker heeft iets wat Stich nooit zal hebben' Sport Wie tennissers wil zien, kiest in Utrecht de achterdeur DINSDAG 28 MAART 1995 Fides Pacta en Tims uit elkaar leiden Fides Pacta heelt het contract met Steven Tims in onder ling overleg ontbonden. Het bestuur van de Leidse korfbalvere niging vond dat de trainer uit Zoetermeer de selectie niet opti maal meer kon motiveren voor het resterende gedeelte van de veldcompetitie. Oud-speler Henny Piket is bereid gevonden om de training en coaching op zich te nemen. Momenteel heeft het eerste team nog uitzicht op het kampioen schap in de tweede klasse. Bovendien staan aan het einde van het seizoen gezamenlijke trainingen met toekomstige partner De Algemene op het programma. Tims was bezig aan zijn derde en laatste seizoen bij Fides Pacta. Maassen mist Ronde van Vlaanderen ittervoort» Frans Maassen start zondag niet in de Ronde van Vlaanderen. De Limburger uit de ploeg van Jan Raas mist de tweede wereldbekerklassieker van het seizoen door een opko mende griep. Zondag hield Maassen de Brabantse Pijl na twintig kilometer voor gezien. Maassen hoopt tijdig hersteld te zijn voor de Ronde van Basken land, die volgende week op het programma staat. De klassieker- specialist van Novell hoopt in die ronde vorm op te doen voor de Amstel Gold Race. „Ik zet nu alles op de Nederlandse wereld bekerklassieker." Maassen won de Amstel Gold Race vier jaar geleden. Extreem-rechts dirigeert supporters londen Een geheime Britse extreem-rechtse organisatie heeft contacten gelegd met voetbalsupporters om met hen systema tisch racistische acties te ontplooien tegen joden, Aziaten en Ie ren. Dat heeft het Britse televisieprogramma Granada's World in Action maandag gemeld. De rechtse groep met de naam Combat 18 heeft het afgelopen jaar verschillende vergaderingen belegd met militante hooligans om geweld bij voetbalwedstrijden te organiseren. Volgens het te levisieprogramma heeft de racistisch gemotiveerde aansporing tot geweld onder andere geleid tot het supportersgeweld bij de vriendschappelijke wedstrijd Ierland-Engeland, vorige maand in Dublin. Die wedstrijd moest vanwege ernstige rellen op de tribu ne worden gestaakt. Crediteuren WRS bereiken akkoord utrecht Alle 266 crediteuren hebben gisteren in Utrecht een akkoord bereikt met de in surséance van betaling verkerende stichting Wereldruiterspelen (WRS). Die keert 1,25 miljoen gul den uit aan de geldeisers, 45 procent van de totale som. Daar mee is de surséance beëindigd. Mr. Bertrams, die de belangen behartigt van het grootste deel van de crediteuren, verwacht dat de stichting in mei de gedupeerden voor het eerst geld uitkeert. Oud-wielrenner Frans Mahn overleden hoofddorp Op 61-jarige leeftijd is gisteren oud-wielrenner Frans Mahn overleden. Mahn, die al geruime tijd ernstig ziek was, veroverde op 25 augustus 1956 in Ballerup de wereldtitel voor amateurs op de weg. Dat seizoen won hij ook de nationale weg- en sprinttitel. Na zijn loopbaan als wielrenner was hij acht jaar ambtenaar sportzaken in de gemeente Haarlemmermeer omvervolgens bij de Koninlijke Nederlandse Wielren Unie (KNWU) als conditie trainer in dienst te treden. Later kreeg hij bij de bond de functie vanbaancoach. Geert Hammink, rechts, hier met Rik Smits: „Als je een probleem hebt met je knie is er als basketballer ner gens een toekomst. Dat moet eerst worden opgelost." foto cpd Tweede Nederlander in NBA hoopt op spoedig herstel Zo langzamerhand weet de doorsnee sportliefhebber wel dat er in de Amerikaanse National Basketball Association een Nederlander rondloopt. Rik Smits is een ster en haalt regelmatig de kolommen van de kranten. Slechts een handjevol freaks echter kent de naam van de tweede Ne derlander in een van de best georganiseerde en best be taalde sportcompetities ter wereld. haarlem jan van der nat gpd-verslaggever Dat is niet zo vreemd, want ook Geert Hammink speelde in ei gen land nooit op het hoogste niveau. Als junior stak hij de plas over en kwam behou dens voor een familiebezoekje en een enkele wedstrijd voor het nationale team nooit meer terug. De nu 26-jarige Achterhoeker staat op de loonlijst bij de Or lando Magic, de ploeg met de megasterren Shaquille O'Neal .en Anfernee ('Penny') Har- daway. Aan spelen is Hammink nog niet echt toegekomen. Pas in twee wedstrijden mocht hij het trainingspak uittrekken. Toevallig beide keren tegen de Miami Heat, voor in totaal tien minuten. Uitgeleend Niet omdat Geert Hammink de capaciteiten zou missen. Inte gendeel. In zijn eerste seizoen was er financieel geen plaats voor hem. In de NBA mogen de clubs slechts een vastgesteld be drag uitgeven aan salarissen en hoewel dat zo rond de 15 mil joen dollar schommelt is het snel uitgegeven, omdat een beetje speler voor een miljoen nauwelijks zijn schoenen vetert. Hammink werd daarom 'uitge leend' aan Cantü, een ploeg in de Italiaanse Serie A. Dat werd een elledige erva ring, die uitliep op een heuse rel toen de clubleiding de spelers geen salaris meer wilde betalen vanwege wanprestaties. Ham mink 'vluchtte' naar de Verenig de Staten en mocht aan het slot van de competitie een paar keer op de bank plaatsnemen. In de laatste wedstrijd mocht hij ook heel even spelen. „Aan het begin van dit sei zoen moest ik me gaan bewij zen", zegt Hammink. „Ik was weliswaar in de eerste ronde van de draft (selectie van colle ge-spelers, red.) gekozen, maar dat had op dat moment nauwe lijks nog enige waarde. In het trainingskamp kreeg ik te ma ken met de andere centers. Sha quille O'Neal was natuurlijk de nummer één, maar voor de tweede plaats waren er diverse kandidaten. Maar het ging heel goed." Zó goed zelfs dat de Magie besloot om de ervaren Greg Kite (elf jaar NBA) en Keith Tower op straat te zetten en Hammink aan de ploeg toe te voegen. Een lichte blessure hield hem in de openingswedstrijden aan de kant, maar later in november was hij er toch bij. Speelde te gen Miami zeven minuutjes, scoorde vier punten en pakte twee rebounds. Die cijfers staan in de officiële boeken. Meer nog niet, want Hammink kreeg vlak daarna enorme last van beide knieën en werd op de zoge naamde 'injured reserve list' ge zet. Tot nu toe is de 2.13 meter lange oud inwoner van Didam daar niet meer vanaf geweest. Tendinitis is een kwaal die slechts met rust te genezen is. Met de rechterknie is dat in middels aardig gelukt, maar de linker doet nog altijd pijn. V al na enige inspanning. „Ik t volledig met de ploeg mee we in Orlando zijn. Ik ga mee naar de uilwedstriji omdat dat geen zin heeft. Ik toch niet spelen. Na een ning heb ik altijd last van knie. Ik woon vlakbij de maar niet zelden moet ik on weg even uit de auto, omdai niet meer te harden is." Hopen op herstel en plaatsje in de ploeg van volg jaar. Dat is de doelstelling Geert Hammink. Misschien hij nog dit seizoen fit verkl; wordt, maar spelen is dan i een andere zaak. Een ploeg slechts twaalf spelers in unif hijsen en er zal dus een ai geblesseerd moeten raken v\ ruimte komen voor Hamir Voorlopig moet ervan vvoi uitgegaan dat het voor hen die zeven minuten zal blijve Canada „Er kan ook nog een anderi den zijn om hem niet te 1 spelen", weet Harry Kip, oud-international die sa; met de Amerikaan Jack M de zaken van Hammink be tigt. „Er komt binnenkort speciale draft voor de I ploegen in Canada, die volg seizoen in de NBA gaan sp( Toronto en Vancouver mt dan van alle ploegen speler: lecteren, waarbij elk team aantal spelers mag bescherr Daar hoort Geert natuurlijk bij en als je hem laat spelen je hem in feite in de etalag denk dat beide ploegen best blanke center zouden w hebben." Voor Hammink is het du wachten. Is er voor hem toekomst in de NBA? „Ach je een probleem hebt mt knie is er als basketballer gens een toekomst. Dat r dus eerst worden opgelos dan zie ik wel verder." SCOREBORD prijsvragen utrecht anp Boezemvrienden worden Boris Becker en Michael Stich nooit. Rivalen blijven ze altijd. Hun „Wiedervereinigung" in de Da- vis-Cupploeg verloopt net zo stroef en moeizaam als die tus sen de DDR en de Bondsrepu bliek. Na de wedstrijd tegen Kroatië in Karlsruhe afficheerde het Duitse tennismagazine de Davis Cup ploeg als de Becker-Stich GmbH, Gesellschaft mit be- grenzter Haltbarkeit. Becker (27) keerde in Karlsruhe na 123 weken terug in de ploeg. Hij kreeg zoveel bijval van het pu bliek dat de applausmeter en het hoofd van Stich (26) rood uitsloegen. „Boris werd als een held ont vangen", zegt Ion Tiriac. „Een volksheld. Duitsers vergeven Boris alles omdat hij een we reldster is. Het speelt in Duits land geen rol of je een gezicht hebt als een engel, of je drie we reldrecords per week breekt, of je de Mister Bean van Duitsland bent. Duitsers willen een rol spelen in de wereld. Becker doet dat voor ze. Daarom identifice ren Duitsers zich graag met hem." Tiriac (55) was tien jaar de manager van Becker. In juli 1993 beëindigde Becker de rela tie. Hij kocht het levenslange contract met de Roemeen af voor tien miljoen dollar. Sinds dien onderhouden de twee nog nauwelijks contact. „Mijn laatste ontmoeting met Boris duurde twaalf seconden", aldus Tiriac. Desondanks geeft Tiriac de voorkeur aan Becker boven Stich. „Stich is te passief, te kleurloos." „Stich", bromt de Roemeense beer uit Brasov. „Stich zegt in Karlsruhe dat hij zich nooit de nummer één heeft gevoeld in het Davis-Cupteam. Mijn goed heid! Hij had moeten zeggen: ik heb in 1993 de Davis Cup ge wonnen. Natuurlijk ben ik de nummer één. Stich is niet agressief, wanneer hij agressief moet zijn. Dat is zijn karakter. Hij wordt nooit een Becker." „Becker is een wonder atleet. Hij heeft nog zoveel kracht dat hij twee, drie jaar aan de we reldtop kan meepokeren. Ik zeg bewust pokeren. Hij moet zijn toernooien heel gericht kiezen. Goede adviseurs in dienst ne men, clever spelen en gezond blijven. Vier, vijf jaar geleden was Becker de nummer één van de wereld. Niet op de computer, maar wél op de baan en bij de tegenstanders. Hij had drie, vier keer zoveel toernooien moeten winnen." Becker werd razend populair na zijn eerste Wimbledon-zege in 1985. In dat jaar zat Stich nog op het gymnasium. Toen Bec ker in 1988 de eerste Davis Cup voor Duitsland won, was Stich een groentje, dat 269ste stond op de wereldranglijst. „Er waren tijden", herinnert Tiriac zich, „dat ministers op buitenlandse reizen drie keer per dag de setstanden van Becker op Wim bledon opvroegen. Dat directie vergaderingen van multinatio nals werden onderbroken als Herr Becker op matchpunt stond." „Boris riep en roept magneti sche krachten op. Hij is niet po pulair omdat hij vijf grand slams heeft gewonnen, twee Davis Cups, 43 toernooien. Bec ker heeft iets wat Stich nooit zal hebben. Uitstraling en het ver mogen mensen voor zich in te nemen. Hij sloeg zich in de har ten van de Duitse sportfans door zijn hartstochtelijke optre den op de baan. Denk aan die Davis-Cuppartij van zes uur te gen John McEnroe in Hartford 1986. Dat is onvergetelijk. Een klassieker. Daar praten de men sen nog over. Dat is typisch Becker. Dat zal Stich nooit pres teren." Toch werd Stich in de herfst van 1993 even de tenniskoning van Duitsland. Becker werd va der. „Hij leek wel zwanger in plaats van Babs", lacht Tiriac. „Hij was te zwaar, gedroeg zich onbeholpen en riep constant provocerende teksten. Ik dacht toen; bye bye Boris." Beckers populariteit daalde even hard als de PvdA kamerzetels verloor. Zestig procent van het volk vond Stich beter, 73 procent zou zijn auto eerder uitlenen aan Stich dan aan Becker. De inzinking duurde enkele maanden. Na de geboorte van zijn zoon Noali keerde de oude Becker terug. Hij duwde Stich achteloos van zijn troon. „Stich", zegt Günther Bosch, de eerste trainer van Becker, „Stich is nooit tot de harten van de Duitse fans doorgedrongen. Ook niet na zijn Wimbledon-ze ge in 1991. Hij versloeg daar Becker in de finale met 3-0. Dat hebben sommige Duitsers Stich zelfs kwalijk genomen. Becker is een momument, een instituut." Na langdradige onderhande lingen keerde Becker terug in de Davis-Cupploeg. Hij vroeg en kreeg een contract van 3,1 mil joen mark per jaar. „Ik wilde het dubbele van Stich", zei hij pro vocerend. Stich had een verbin tenis van anderhalf miljoen mark per jaar. Dat werd in Key Biscayne met een miljoen opge trokken. In Karslruhe nam Bec ker als vanzelfsprekend de rol van leider op zich. Hij nam met zijn vrouw, zoon, bespanner en fysiothera peut intrek in het spelershotel en zijn woord was wet. Hij werd niet weersproken. Niet door coach Pilic, niet door Stich die 28 maanden de boss was in de Davis-Cupploeg, maar in Karls ruhe automatisch degradeerde naar de positie van nummer twee. „Het zal mij worst wezen of- ik de nummer een of twee ben in de ploeg", reageerde Stich licht gepikeerd op tenden tieuze vragen. „Als Boris wil spelen in de Davis Cup, moet hij er vanaf de eerste ronde bij zijn. En anders het hele jaar wegblijven." „Ik accepteer", zei Stich, „dat mensen meer achter Boris staan dan achter mij. Het grootste verschil met Boris is dat ik: pas op mijn 19de begon met tennis sen en pas op mijn 22ste succes kreeg. Boris was 16 toen hij be gon en 17 toen hij Wimbledon won. Hij was al een idool toen ik nog moest beginnen." Van animositeit is in de ogen van Stich geen sprake. „Onze karak ters zijn heel verschillend. We kennen elkaar nauwelijks. Maar we kunnen wél samen door één deur, we praten wél met el kaar." Praten deden ze ook in maart 1992. In disco Jimmy Z in Mon te Carlo. Het oude zeer werd tot diep in de nacht uitgepraat. De twee sloten zelfs een tijdelijk verbond. Ze dubbelden samen op het olympisch gravel en be haalden goud in Barcelona. „In Karlsruhe hebben wij weer ge praat", zei Stich. Het was een zakelijk onderhoud. Niet dat van vrienden. Ze maakten één afspraak: de Becker-Stich Gm bH wil in 1995 de Davis Cup winnen. Boris Becker: als een held ontvangen. archieffoto anp utrecht rené van hattum gpd-verslaggever Bondscoach Stanley Franker had de eerste trainingssessie voor de Davis Cup-wedstrijd tegen Duitsland graag achter gesloten deuren afgewerkt. De voordeuren van de Prins van Oranje hal in Utrecht waren ook dicht, maar de achterdeur niet. In een deel van de hal werd door sponsor Zilveren Kruis een begin gepiaakt met een toernooi voor D- en E-spelers, met als inzet vrijkaartjes voor het duel, dat vrijdag begint. Zo kon Jan en Alleman gisteren rustig doorlopen naar het fraaie, tijde lijke stadion in de Jaarbeurshal om de Oranje-cracks van dichtbij te bewon deren. Achter een groen scherm en de hoog opgebouwde tribunes, met ruim 11.000 stoeltjes, sloeg Krajicek een bal letje met Haarhuis en stonden Eltingh en Siemerink tegenover elkaar. Ge woon overslaan, niets bijzonders, maar toch. Wie goed oplette zag dat Haarhuis lekker in zijn vel zat en Kraji cek iets minder. Morgenavond laat Franker zijn spelers weten wie het en kelspel tegen Becker en Stich voor hun rekening zullen nemen. Krajicek is ze ker, maar het is nog onduidelijk wie de tweede man wordt: Haarhuis of El tingh. Steeds meer geluiden wijzen in de richting van Paul Haarhuis, de man in vorm. Dat is Eltingh niet. De belangstelling moet Stanley Franker dwars gezeten hebben. Kraji cek ook. Die liet ook even merken, dat hij liever zonder 'kijkers' met Haarhuis had willen oefenen. Als hij tijdens zo'n partijtje met zijn racket wil gooien om dat het niet zo gaat als hij wil, dan wil hij dat kunnen doen zonder pottekij- kers en zonder dat hij dat weer terug leest in een krant. Dat mislukte dus gisteren. De Duitse ploeg trainde eerder op de dag, toen het sponsor-toernooi nog niet was begonnen en er dus wel am per mensen in de zaal waren. Hun in spanningen bleven beperkt tot een ontspannen potje voetbal op de fraaie groene baan. Drie tegen drie, Becker bij de ene partij, Stich bij de ander. Oplettende bezoekers zagen ook een voormalige Davis Cup-held in de Prins van Oranjehal. Mark Koevermans was twee jaar geleden in Barcelona de held van Oranje in het duel met Spanje. Door een overwinning op Sergi Bruguera bezorgde hij Nederland voor het eerst een plaats in de kwartfinales van het landentoernooi. Maar van Koevermans is sindsdien weinig meer vernomen dan dat hij een vrije val maakte op de wereldranglijst. Gisteren, tijdens een clinic van de sponsor, gaf hij ballen aan de E's en D's aan, samen met Michiel Schapers, beoogd Davis Cup-coach als opvolger van Stanley Franker. De achterdeur van de Prins van Oranjehal blijft vermoedelijk de hele week open, want liefst 700 mindere goden schreven in voor het toernooi om de 200 vrijkaartjes. En voor die schifting hebben ze de hele week no dig. Of Franker daar nou blij mee is of niet. Ranglijst Met Duitsland bezoeken de nummers drie en acht van de wereldranglijst ons land. Krajicek is met zijn tiende plaats nog altijd de best geklasseerde Neder lander. Haarhuis, de speler die waar schijnlijk tegen Duitsland eveneeps twee singles voor zijn rekening neemt, staat zeventien plaatsen onder Eltingh geklasseerd: 38 om 21. Mannen: 1. Sampras (VSt) 4684 punten. 2. Agassi (VSt) 4457, 3. Becker (Dui) 3410. 4. Cnang (VSt) 2697, 5. Bruguera (Spa) 2619, 6. Kafelnikov (Rus) 2538. 7. Berasategui (Spa) 2488, 8. Stich (Dui) 2467, 9. Ivanisevic (Kro) 2394, 10. Krajicek (Ned) 2239. 21. Eltingh 1248. 24. Karbacher (Dui) 1177, 38. Haarhuis 947, 51. Siemerink 767, 61. Zoecke (Dui) 666, 121. Schalken 399, 170. Winnink 257, 217. Davids 181,258. Bok 143. Vrouwen: 1Sanchez Vicario (Spa) 304,50 pun ten. 2. Graf (Dui) 295,19. 3. Pierce (Fra) 218.11. 4. Martinez (Spa) 181,61, 5. Novotna (Tsj) 168,70, 6. Davenport (VSt) 145,92, 7. Sabatini (Arg) 134,75, 8. Zvereva (WRu) 121,63, 9. Date (lap) 116,79, 10. Huber (Dui) 104,13, 14. Schultz 82,17, 39. Oremans 40,00, 70. Boogert 23,23, 91. Rottier 16,65, 128. Bollegraf 10,83, 134. Basting 10,42, 141. De Weille 9,96, 146. Muns-Jagerman 9,37, 151. Kamstra 8,90, 167. Wegink 7,94, 188. Niemantsverdriet 6,58, 193. Ketelaars 6,38. Lucky Ten van maandag 27 maart Lotto 12 Eerste prijs: 2 winnaars, bruto 600.000,00; tweede prijs: 2 winnaars, bruto 40.125,90; derde prijs: 63 win naars, bruto 1.910,70; vierde prijs; 3764 winnaars, 31,90, vijfde prijs: 57.382 win naars, 5,00. Cijferspel 12 Zes cijfers goed: 2 winnaars; vijf cijfers goed: 1 winnaar; vier cijfers goed: 22 win naars; drie cijfers goed: 225 winnaars; twee cijfers goed: 2416 winnaars. (onder voorbehoud) MANNEN EREDIVISIE EBBC -Giants 75 -65 VROUWEN EREDIVISIE Tonego - BV Lisse 70-51 basketbal paardesport (Van der Meer) 3.18.1 - 1.23,2, 2i scotch, 3. Hellen Shoéjng JHiet g| Haunting Frisia Toto- winnend 3,70 2,20 5,90 koppel 28,80 trio 203,70 Zevende koers, 2040 m: 1. Hekla K hof (De Leeuw jr.) 2.47,4 - 1.22,1. 2 ath Durbin, 3. Flo Jo Hanover. Toto nend 4,30 plaats 1,80 2,00 koppel trio351,60. Achtste koers, 2040 m: 1. Fellow Hf (Van Ooyen) 2.52,5 - 1.24,6, 2. Mari Gigant Kades. Niet gestart: Holly's Pi Toto: winnend 23,30 plaats 6,20 7,10 koppel 98,20 trio 6.273,00. Negende koers, 1700 m: 1. Earlv (Poort) 2.16,1 - 1.20,1,2 Express I Carlos S. Niet gestart: U O Me Abbal winnend 7,00 plaats 2,00 2,30 I 11,00 trio 172,60. Tiende koers, 2040 m: 1. Gogo (Paardekooper) 2.45,7 - 1.21,2, 2 Atlantic, 3. Enesco Bonni. Toto: wij 7,80 plaats 2,80 5,20 koppel 51.9 404,70. Elfde koers, 2040 m: 1. Gladys Sj (Engwerda) 2.49,7 - 1.23,2, 2. Iroj tenzorg, 3. Heraut S. Toto: winnend plaats 13,50 2,50 koppel 32,6| 570,70. Totalisator-omzet: 155.854,00. j n ALKMAAR Draverijen Eerste koers, 2040 m: 1. Idefix (Bot) 2.46,3 - 1.21,5, 2 Hagar Kandia,' 3. His Majesty. Toto: winnend 11,30 plaats 5,80 2,30 koppel 33,10 trio 1031,30. Tweede koers, 2040 m: 1. Hamlet d'Alme- re (Heynen) 2.51.1 - 1.23,9, 2. Hacien da's Dream, 3. Indian Dancer. Toto: win nend 6,70 plaats 3,70 2,60 koppel 42,60 trio 527,90 dubbel winnend 99,70. Derde koers, 2040 m: 1 Joris S (Ganzinot- ti) 2.53,5 - 1.25,0, 2. Skid Road, 3. Joyce Bruno. Toto: winnend 2,40 plaats 1,40 2,80 koppel 15,20 trio 101,20. Vierde koers, 2380 m: 1. Hanneke Gold (De Haan) 3.18,2 - 1.23,3, 2. Ilperfish, 3. Hardy van Epse. Niet gestart: - llonka Meerswal. Toto: winnend 3,30 plats 2,10 l,7ii kopp-l 13.:'M trio 1:75,on Vijfde koers, 2040 m: 1. American Boss (Heynen) 2.51,2 - 1.23,9, 2 Ivo Rijnen burg, 3. Javelin Skoatter. Toto: winnend 2,20 plaats 2,80 4,00 koppe; 20,70 trio 257,10. Zesde koers, 2380 m: 1. Highspeed Mac HILTON HEAD 1 Vrouwen Eerste ronde: Dragomir (Roe) - Rich- (Tsj) 6-4 6-2, Nowak (Pol) - Fusai (Ff 7-5, Rubin (VSt) - Zrubakova (Slw)' 1, Pitkowski (Fra) - Bobkova (Tsj) 3< 6-1, Lee (VSt) - Cecchini (Ita) 6-3 6 rina (Ita) - Martinek (Dui) 7-6 4-1 M| geeft op, Raymond (VSt) - Arendt (VP 6-4, Dopfer (Oos) - Pascual (Spa) (3 Pascual geeft op, Spirlea (Roe) - Tj. 6-4 4-6 6-4, Wiesner (Oos) - Stevei" 6-1 6-3, Makarova (Rus) - Grossmat 6-2 6-0. wielre CATANZARO Ronde van Calabrië Tweede etappe: 1. Fontanelli (Ita) Ie in 5.02.05, 2. Molinari (Ita), 3. 0e. (Rus), 4. Puttini (Ita), 5. Donati (Ita* Algemeen klassement: 1 Donati 9i: 2. Casagrande (Ita) 0.13, 3. Cola] 0.14, 4. Cassani (Ita) 0.16, 5. R: (Ita) 0.20. H SPORT OP TV DINSDAG 17.00-18.00 EURO Worstelen 18 00-19 00 Super: College Basketball 18.00-19.30 EURO: Eurogoals: overzicht Eu ropese voetbalcompetities 18.39-18.47 Ned 2: Sportjournaal 18 45-19.10 RTLSport. 19.30-20.00 BRT 1: Sport. 19.30-20.00 EURO: Eurosportnieuws. 20.00-21.00 EURO: Aerobics. 20.15-21.00 Did 3: Querpass: magazine. 20 30-20.40 RAI UNO: Sport 21.00-22.00 EURO: Body building WK vanuit Kupolen (Zweden). 21.25-21.55 Ned 2: Die 2. Nieuwe koeien, ac tueel voetbalmagazine met Henk Spaan en Harry Vermeegen. 22.00-23.00 EURO: Boksen 22.16-22.34 Ned 3: Sportjournaal. 22.25-23 30 Ned 2. Veronica IJsgala: verslag 08 30-09.30 EURO. fi 09.30-11.00 EURO: Kunstrijden op dj' schaats. BI 12.00-13.00 EURO: WK Body bi 13.00-14 00 EURO: Rally: hoogtepur nada - Dakar. 14.00-16.00 EURO Snooker. Eur Snooker League 1995, John Parrol Manus. F 15.30-16.55 Did 2: Sport Extra-, voettfc rechtstreeks verslag van de kwalificatie- strijd voor de WK tussen Georgië en DiJ 16.00-16.30 EURO: Snooker- tricks 16.20-16 30 Did 2: Sport Heute. Benninga wellicht weg bij Alei en de penningmeester",&l Klicks. Bestuurslid J. Kanji Alecto zegt er inderdaadr ning mee te houden dahe ninga vertrekt en is al o|v naar een nieuwe oefenmé Toch sluit Karres niet ita Benninga nog een derqh zoen op De Bloemerd m toeven. „Ik ga er vanuit,, gewoon bij Alecto blijftps onderhandelingen in /jtt dam niet rondkomen"i I het hoofd technische zajk^g leiderdorp stefan faas hockeymedewerker Trainer/coach Carina Benninga zal volgend seizoen vrijwel ze ker vertrekken bij de vrouwen- ploeg van Alecto. Zij is als trai ner benaderd door hoofdklasser Amsterdam om Eric Groenhart op te volgen. Volgens Amster dam-bestuurslid B. Klicks is de overstap van Benninga zo goed als rond. „Het gaat alleen nog om een gesprekje tussen Carina

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 18