Personeel Personeel Personeel s <j MEDEWERKER M/V in der Gugten >eca B.V. RAAK THUIS IN DE RISICO'S VAN EEN ANDER Willem van den Bergh Mondhygiënist(e) huismeester/beheerder m/v SGBB /VIAAK Luba 03 Uitzend^ 1)111-0» Wij zoeken iemand met minimaal 5 jaar ervaring in het verzekeringswezen, bij voorkeur in de buitendienst. Je moet in ieder geval in het bezit zijn van een assu- rantie-B diploma, leeftijd maximaal 35 jaar. Bij een psychiatrisch ziekenhuis in de omgeving van Leiden. Diensten in over leg. Ook verpleeghulpen met ervaring in de psychiatrie zijn van harte welkom. gazijnmedewerker v/m Ben je niet ouder dan 18 jaar en op zoek naar een leuke baan in een magazijn: bel dan snel naar Luba in het Winkelhof. j es werk v/m Heb je een rooster waarbij je een dag (of meer) in de week kunt werken, laat tiet ons dan even weten! Neem bij inschrij ving wel een paspoort of identiteitskaart mee. Luba Leiden, Kort Rapenburg 10,2311 GC, tel. 071-121942 (horeca) tel. 071-140341 (ind./techn.) tel. 071-149745 (adm.) tel. 071-131046 (medisch) Luba Leiderdorp, Winkelhof 9, 2353 TR, tel. 071-415055 Luba Voorschoten, Leidseweg 68a, 2251 LC, tel. 071-618142 heeft filialen in: leer, Alphen a/d Rijn, Capelle a/d IJssel, laag. Hoofddorp, Katwijk, Leiden, fdorp, Leidschendam, Lisse, Noordwijk, 'dam. Rijnsburg, Spijkenisse, Voorschoten, ilen, Zoetermeer. I BBA. TIJDELIJK WEI 11 BLIJVENDE INDRI I Van der Gugten Horeca B.V. Fax 01718-30708 I Wij verzorgen binnen de bloemenveilingFlora" het horecagebeuren. Hiervoor zijn wij op zoek naar een jaa Leeftijd 18-28 jaar Liefst enige ervaring in de horeca Iemand die van aanpakken houdt Uw schriftelijke reactie graag binnen 14 dagen na verschijning van deze ;ani advertentie. 5ch' Postbus 12 I 2230 AA RIJNSBURG t.a.v. de directie Gevraagd per direct b(rt-time verkoopster ,ta (parketbranche) P^fij beschikt over ervaring in de exoop, heeft een goede uitstraling en is representatief. pektijden zijn variabel en in overleg. Leeftijd 35-50 jaar. q Sollicitaties te richten: ktipr. ond. nr. LD05979 aan buro van dit blad. We durven 't je bijna niet te vragen, maar heb je er wel eens aan gedacht je carrière een héél andere wending te geven? Toch is 't de moeite meer dan waard! Want wat is er mooier dan je in te leven in de risico's van 'n ander en daarvan - vanuit je eigen huis - je beroep te maken. Zo wilden de ouders van deze jongeman een ongevallenverzekering. Een logisch verzoek, waarop je als adviseur m/v van RVS de mogelijkheden feilloos in kaart weet te brengen. Dat moet ook wel, want je bent eigen baas, je deelt zelf je tijd in, je behandelt je eigen klanten en maakt periodiek zélf de balans op van de resultaten Zonder de gebruikelijke ondernemersrisico's en mét 't vangnet van een van de bekendste verzekeringsmaatschappijen van Nederland RVS Om adviseur van RVS te worden, moet je natuurlijk wel aan een aantal voorwaarden voldoen. We zien 't liefst dat je tussen de 25 en 35 jaar bent, een opleiding op middelbaar niveau hebt en in het bezit bent van rijbewijs B. Je beschikt verder over commercieel inzicht, goede sociale vaardigheden en bent in staat de voor veel mensen ingewikkelde materie van verzekeringen, financieringen, pen sioenen, spaarrekeningen en hypotheken helder over te brengen Ervaring daarin is een prae Natuurlijk krijg je een gedegen opleiding. Je werkt vervol gens vanuit je eigen woning met gebruikmaking van een p c.-netwerk en je doet dat overdag en 's avonds, afhankelijk van hoe je klanten en jou dat uitkomt. Je kunt rekenen op een vast salaris, een interessante provisieregeling, een premievrij pensioen, een gunstige hypotheek en een prima autoregelingJe wordt ondersteund door een regiomanager, een goed geoliede binnendienst en door de aardigste t v -reclamecam pagne die er in Nederland is. Reden genoeg om snel een bondige sollicitatiebrief te schrijven Dat kon wel eens de eerste stap zijn voor een héél interessant vervolg van je carrière. meer verstand van verzekeren RVS Personeelszaken Buitendienst, Postbus 225. 6710 DA Ede. T.a.v. de heer H. Klomberg. i Willem van den Bergh Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH). Willem van den Bergh maakt deel uit van de Stichting Zorgverlening 's Heeren Loo te Amersfoort. Willem van den Bergh is een Leefgemeenschap van circa 1.000 verstandelijk gehandicapten. Met de begeleiding en verzorging van onze be woners zijn ongeveer 1.300 personeelsleden belast. In verband met het vertrek van de huidige mond hygiëniste zoeken wij voor ons team van tand artsen per 1 april 1995 een (voor 28 uur per week) De functie bestaat uit het: behandelen van bewoners geven van voorlichting en begeleiding binnen de leefgroepen lesgeven aan de opleiding; voor Z-verpleeg- kundige. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 5.052,- bruto per maand (functiegroep 50 van het F.W.G.-salarissysteem), op basis van een full-time dienstverband. De c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Gezien de identiteit van de instelling is een chris telijke levensovertuiging gewenst. Inlichtingen: Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij de heer J.A. den Ouden, hoofd Medische Afdeling, tele foon (01719) 42100. Sollicitatie: Belangstellenden (m/v) wordt verzocht hun schrif telijke reacties binnen 10 dagen te zenden aan de heer H. Schraa, hoofd Personeel, Organisatie Opleidingen. Uw gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. SGBB is beheerder van de "Rosenburch" te Leiden. Rosenburch is een wooncomplex met 156 woningen en dienstruimtes voor seniorendat bewoners in staat stelt zo lang mogelijk zelfstandig te wonen. De serviceverlening aan bewoners vormt hierbij een belangrijk element, hetgeen in de dagelijkse praktijk ondermeer tot uiting komt in de aanwezigheid van een huismeester. In verband met het vertrek van'de huidige medewerker, zoeken wij contact met kandidaten voor de functie van 40 uur per week De belangrijkste taken zijn o.m.: - het houden van een dagelijks spreekuur en afhandelen van klachten,- - mutatie-onderhoud en inspecties; - zorgdragen voor vuilafvoer en afvalcon- - tainers; - handelend optreden bij alarmmeldingen; - controle over technische installaties en het verhelpen van kleine technische storingen in en rond de woningen; - diverse andere administratieve (met gebruik van computer) en onderhouds- technische werkzaamheden uitvoeren,- - de coördinatie van werkzaamheden voor derden. Wij vragen iemand die: - een leeftijd heeft van 30 - 45 jaar; - een positief christelijke levensovertui ging heeft; - goed kan omgaan met de bewoners en gevoel heeft voor serviceverlening; - technisch inzicht heeft en met voldoen de handigheid voor het verhelpen van voorkomende kleine storingen en uit voeren van eenvoudige reparaties; - een technische opleiding heeft gevolgd; - alle voorkomende werkzaamheden t.a.v. beheer en onderhoud kan coördineren; - enig administratief inzicht heeft. Wij bieden een salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, dat ligt tussen circa f 3175 en f 4000. bruto per maand. Heeft u interesse1 Wilt u meer weten over deze afwisselende zelfstandige functie, neemt u dan contact op met de heer R.W. Eijtinger, tel. 02503 - 15320. Wilt u solliciteren1 Schrijft u dan een brief aan Stichting Gereformeerde Bouwcorporatie voor Bejaarden in Hoofddorp, t.a.v. de heer S. van Keulen, op onderstaand adres. SGBB, Postbus 153, 2130 AD Hoofddorp

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 29