Personeel Personeel Per# Personeel Personeel Personeè tempo-team uitzendbureau Kansen in technisch werk Technisch Commercieel Medewerker (M/V) BRENG MANPOWER IN DE ZAAK. De Koning vraa Nk Secretaresse t ZATERDAG 25 MAART 1995 -\r randstad uitzendbureau Als intercedent (m/v) bij Randstad ben je het allemaal Het is geen gemakkelijke functie. Maar wel een bijzonder veelzijdige. Een intercedent bij Randstad is veel meer dan de schakel tussen mensen en hun tijdelijke baan. In feite runt een intercedent een eigen uitzendbureau, maakt zelf het marktplan en realiseert dat plan ook zelf. Ondernemer dus. Maar ook talentenjager. Overtuigend verkoper (die geen voet tussen de deur nodig heeft). Vraagbaak. Relatiemanager. Iemand met net zoveel kennis van zaken als van mensen. En heel nadrukkelijk, dienstverlener. Als intercedent bij Randstad ben je het allemaal. Randstad zoekt nu talentvolle mensen voor zichzelf In het ruime werkgebied rond de steden Haarlem, Leiden en Alphen a/d Rijn, zoeken we voor verschillende vestigingen diverse intercedenten. Wie komen hiervoor in aanmerking? Een goede vooropleiding is natuurlijk belangrijk. VWO, bij voorkeur aan gevuld met een relevante HBO-opleiding, is noodzakelijk om dit werk goed te kunnen doen. Maar diploma's zijn niet zaligmakend. Zelf spreken we liever van HBO of academisch denk- en werkniveau. En we hechten minstens zoveel waarde aan kwaliteiten waar geen diploma's van bestaan: commer cieel inzicht, gedrevenheid, zelfstandigheid, durf, zorgvuldigheid, ook met betrekking tot administratieve zaken, en betrokken heid. En niet alleen het vermogen, maar ook de mentaliteit om knelpunten aan te pakken en op te lossen. Enkele jaren ervaring in de zakelijke dienstverlening is zeker een pre. Leeftijd 23 tot 28 jaar. Perspectief is net zo belangrijk als honorering Hoeveel een goede intercedent ons waard is, blijkt niet alleen uit salaris, tantièmes of uit de aantrekkelijke secundaire arbeids voorwaarden. Maar evenzeer uit de gele genheid die elke intercedent continu wordt geboden om via een opleidingspro gramma en diverse trainingen in de functie te groeien en door te groeien. U krijgt bovendien de mogelijkheid om via het Randstad Optiefonds te participeren in het succes van de onderneming. De sollicitatieprocedure Als u geïnteresseerd bent in deze functie en u herkent zich in dit profiel, stuurt u dan binnen 14 dagen uw brief met curriculum vitae naar Randstad Uitzendbureau bv, t.a.v. mevrouw A.G. Ducro, Postbus 12600, 1100 AP Amsterdam Z.O. Een op de functie afge stemd psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Wij verzoeken u vriendelijk niet te reageren als u reeds een afwijzing hebt ontvangen. Randstad Uitzendbureau maakt deel uit van Randstad Holding nv, een beursgeno teerde internationale groep van onderne mingen in zakelijke dienstverlening. De groep realiseerde in 1994 een omzet van ruim 3,75 miljard gulden en behoort daarmee tot de grootste dienstverleners van Europa. Randstad maakt 't mogelijk KANTOOR Inkoop-assistent m/v voor de inkoop-afdeling van een internationaal bedrijf. U hebt een HAVO-diploma en relevante werkervaring. Verder heb je ervaring met MS Word. Deze baan is per direct en voor lange tijd. Informatie: 071 - 14 41 46, Anne-Marit van Hoeve Leiden, Stationsplein 212 Boekhouder m/v voor een leuk bedrijf met een informele sfeer. U gaat de totale administratie verzorgen. Hiervoor hebt u een opleiding op MBA- of eventueel SPD-niveau en kunt u zelfstandig werken. Informatie: 071 - 14 41 56. Anne-Marit van Hoeve Leiden, Stationsplein 212 INDUSTRIE Produktie-medewerkers m/v voor produktie-bedrijven in de omgeving van Leiden. Je wordt Ingezet op verschillende afdelingen en bent langere tijd beschikbaar. Leeftijd: 18 tot 22 jaar. Informatie: 071 - 12 64 43, Annemarie van Ardenne Leiden, Stationsplein 212 SCHOONMAAK Voorman/-vrouw voor een produktie-bedrijf in Hazerswoude-Rijndijk. In deze gecombineerde functie doet u van 10.00 tot 16.00 uur spoelkeukenwerk aan de lopende band. Van 16.00 tot 19.00 uur geeft u leiding aan een jonge schoonmaakploeg. Voor deze baan bent u flexibel en gemotiveerd en hebt u leidinggevende capaciteiten. Informajie: 071 - 12 64 43, Angelique Diebeis Leiden, Stationsplein 212 Schoonmakers m/v voor de bedrijf in Hazerswoude-Rijndijk. Het werk bestaat uit het reinigen van machines en werkvloeren. Om dit optimaal te kunnen doen, krijgt u binnen het bedrijf een opleiding. De werktijden zijn dagelijks van 16.00 tot 19.00 uur. Vooral studenten kunnen reageren. Informatie: 071 - 12 64 44, Angelique Diebeis Leiden, Stationsplein 212 Schoonmaak-krachten m/v voor een groot bedrijf in Leiden. U gaat elke dinsdag van 12.00 tot 16.00 uur veegwerk verrichten, vloeren schoon spuiten en vuil afvoeren. Bent u die flinke aanpakker? Reageer dan snel! Informatie: 071 - 12 64 44, Angelique Diebeis Leiden, Stationsplein 212 TECHNIEK Leerling autospuiter m/v voor een autoschade-bedrijf in Leiden. U bent gemotiveerd om het vak in de praktijk te leren. Informatie: 071 - 12 64 43, Theo Versteeg Leiden, Stationsplein 212 Eerste of tweede monteur m/v Zijn auto's uw grote hobby? Dan hebben wij wellicht een baan voor u. Bij een dealer van een gerenommeerd Frans automerk in Hillegom kan een 1e of 2e monteur enkele maanden aan de slag. Uw werk bestaat uit onderhoud en grote en kleine beurten. ~tr randstad uitzendbureau In verband met het vertrek van één van de huidige medewerkers zoeken wij voor het BAZIS-Rekencentrum een (leerling-) Operator m/v (full-time) Vac. nr. 95.R.13.12.LD Functie-informatie: het bedrijfsklaar maken en houden van de compu ter configuraties en het uitvoeren van activiteiten in het kader van de dagelijkse gegevensver werking; het verlenen van assistentie bij het testen van nieuwe programmatuur en apparatuur; het signaleren van fouten en storingen in pro grammatuur en apparatuur en het op adequate wijze hierop reageren; het verrichten van dagelijkse activiteiten op het vlak van preventief onderhoud en administratief beheer; het verlenen van eerste lijns-support bij storingen in het NOVELL PC-LAN en de aangesloten appa ratuur. De werkzaamheden worden op werkdagen tussen 7.00 en 18.00 uur verricht in een drieploegendienst terwijl er ter opvang van eventuele problemen in de nacht en het weekend bij toerbeurt een bereikbaar heidsdienst wordt verricht. Functie-eisen: MTS-computertechniek; beschikken over aantoonbare affiniteit met of aan leg voor informatie-techniek; ervaring met middelgrote computersystemen, datacommunicatie-technieken en/of PC-LAN systemen strekt tot aanbeveling; leeftijd tot 35 jaar; woonachtig in Leiden of één der directe rand gemeenten, dan wel bereid zijn hier naar toe te verhuizen (dit in verband met het verrichten van bereikbaarheidsdiensten). Aanstelling: Aanstelling vindt plaats bij het Academisch Ziekenhuis Leiden in tijdelijke dienst met uitzicht op vast dienstverband. Salaris maximaal f 3.863,- bruto per maand afhankelijk van opleiding en ervaring. Informatie: Voor nadere inlichtingen kunt u bellen met mevrouw C.J.M. Vrij-van Egmond, personeelsfunctionaris, telefoon 071-25 67 40 of met de heer C.M.P. Warmerdam, hoofd rekencentrum, telefoon 071-25 68 51. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan: Stichting BAZIS t.a.v. mevrouw C.J.M. Vrij-van Egmond Personeelszaken Postbus 901 2300 AX Leiden Gaarne op de brief het vacature nummer vermelden. Reactie binnen twee weken na de verschijnings datum van deze advertentie. De Stichting BAZIS te Leiden ontwikkelt en verzorgt een geïntegreerd Ziekenhuis Informatie Systeem. Dit ZIS wordt in een groot aantal instel lingen in de gezondheidszorg toegepast; de gege vensverwerking vindt plaats in 26 rekencentra waar op in totaal ca. 18.000 terminals zijn aangesloten. Het BAZIS-Rekencentrum is één van deze reken centra. Voor de ontwikkeling en het beheer van program matuur wordt gebruik gemaakt van een viertal MicroVAX-3200 en/of VAX4100 configuraties, welke staan opgesteld in het eigen rekencentrum van BAZIS. Vanuit dit rekencentrum voorziet BAZIS voorts in remote systeembeheer/netwerksupport en vindt gegevensverwerking ten behoeve van zieken huizen en/of andere organisaties in de gezond heidszorg plaats op een tweetal speciaal daarvoor opgestelde dubbel uitgevoerde MicroVAX-4000 configuraties. De genoemde configuraties draaien onder het door BAZIS ontwikkelde BOS operating systeem. Voor terugval bij ernstige calamiteiten (bv. brand) staat een mobiele back-up faciliteit bij BAZIS opgesteld. Deze is bedoeld om in geval van nood binnen 24 uur de voornaamste ZlS-functies ter plekke weer operationeel te maken. Zoekt u personeel, pliats een personeels advertentie op zoterdag. |J^ Postbus 22756 1100 DG Amsterdam Z.O. Tel. 020-6966995 Fax. 020-6913062 SOLIDAIR LUCHTVERDEEITECHNIEK b.v. Wilt u ook leven van lucht en water??? SOLID AIR is toeleverancier van componenten voor luchttechnische en watergevoede klimaatbeheersingssystemen. Wij bieden onze relatie een totaalpakket, zoals buitenluchtroosters en dakkappen, luchtregelunits, geluiddempers en brandkleppen, uitblaas- en afzuigroosters voor plafond-, wand- en vloertoepassing, watergevoede koelunits voor toepassing langs de gevel en in het plafond. Om onze steeds uitbreidende klantenkring van goede adviezen te blijven voorzien, zoeken wij een voor het rayon WEST-NEDERLAND Voör deze functie denken wij aan iemand tot 35 jaar, met een vooropleiding op HTS-niveau, aangevuld met kennis van toepassingen op het gebied van lucht- en watertechnieken. Wij bieden een afwisselende en veelzijdige functie, waarbij de ontwikkeling van ons bedrijf zeer goede perspectieven biedt. Bent u geïnteresseerd??? Stuur dan een handgeschreven sollicitatiebrief met vermelding van opleiding en ervaring ter attentie van de directie. Wij hebben per direct werk Calculator diverse projecten in Nederland. Heb je een opleiding op minimaal MTS-niveau, ervaring met kraanbouwkunde en ben je tussen de 25 en 30 jaar. Bel voor een afspraak. Inkoopassistente bij een internationaal bedrijf in Leiden. Is jouw Engels vloeiend en heb je al eerder op een inkoopafdeling gewerkt. Bel voor een afspraak. Afdelingsecretaresses met enige jaren ervaring voor diverse projecten in Lei den en Hoofddorp. Ervaring met Word for Windows is belangrijk. Leeftijd tot 25 jaar. All-round magazijnmedewerkers Manpower Prinsessekade 3-4 2312 DA Leiden Tel. 071-120434 O MANPOWER® UITZENDORGANISATIE You can measure the difference. >U Receptionist Voor een instelling in Leiden zoeken wij een receptionist. Het betreft het ontvangen van bezoekers, verstrekken van inform maken van afspraken. De juiste kandidaat heeft een opleiding o£ HAVO-niveau, ruime ervaring, is dienstverlenend en heeft goedi communicatieve eigenschappen. Leeftijd ongeveer 25 tot 35 jaal I Er wordt 5 ochtenden gewerkt. I H I Met spoed zoeken wij een full-time secretaresse voor een organi Leiden. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het typen van corresponder verslagen, verzorgen van lay-out, organiseren van vergaderinge| faktureren, voorraadbeheer. Gevraagd wordt een opleiding op HAVO-niveau, ruime ervaring, accuraat en flexibel, ruime k f computerervaring (Word, WordPerfect, Excel), een goede behee de Nederlandse taal en in bezit van goede kontaktuele eigenschl j Leeftijd tot 35 jaar. 1^84 Boekhoudkundig medewerker Voor een administratiekantoor in de omgeving van Leiden zoekt boekhoudkundig medewerker. Het betreft o.a. het verwerken van administraties van diverse be behandelen van belastingaangiftes en diverse administratieve ta Een afgerond diploma MBA-boekhouden of PD Boekhouden, ei jaren relevante ervaring, ruime computerervaring (boekhoudprcf j j en goede kontakturele eigenschappen zijn vereisten voor deze b^Q Leeftijd tussen de 25 en 40 jaar. Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor vrouwen en mannen Neem s v.p. snel kontakt met ons op Wij zijn elke werkdag opefai tot 17 30 uur. Vrijdags tot 18.00 uur. Wij werken ook op afspraak. ^1^ uitzendbureau de ko. Specialisten in administratieve funkti?r- Korevaarstraat 33, 2311 JT Leiden. Telefoon 071 -1

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 28