Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel z A Personeel Personeë BDE LEEUW GEVRAAGD HANDIGE BLIKSEM r Kansen in tijdelijk werk ZATERDAG 25 MAART 1995 907 raad voor de zending der nederlandse hervormde kerk £3 1% De Raad voor de Zending, gevestigd aan de Leidsestraatweg 11 te Oegstgeest, is een adviesorgaan van de N H Kerk en werkt namens deze kerk samen met kerken en organisaties in Afrika, Azié en Latijns Amerika De samenwerking bestaat o.a. uit - financiële en personele assistentie op het gebied van theologisch onderwijs, studentenpastoraat, evangelisatie, medisch werk, landbouwontwikkeling en vluchtelingenwerk Door het uitwisselen van ervaringen op het gebied van zendingswerk overzee en de voortgaande secularisatie in Nederland krijgt de Raad voor de Zending steeds meer oog voor de zendingsopdracht in eigen land. De Raad voor de Zending der Nederlandse Hervormde Kerk zoekt, wegens pensionering van de huidige mede werker. voor de secretans Vrouwen en Mannen in Kerk en Samenleving een secretaresse (v/m) voor 50% werktijd Het werk omvat: - bijhouden van de werkagenda van de secretaris, - voorbereiden en notuleren van vergaderingen; - behandelen van de correspondentie, - bijhouden van het archief; - leveren van ondersteuning bij de beleidsvoorbereiding op het terrein van vrouw-man verhoudingen. Gevraagd wordt: - belangstelling voor vrouw-man verhoudingen in verschillende culturen (gender-analyse); - een secretaresse-opleiding of adequate werkervaring; - goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal, - vaardigheid in het gebruik van de computer (WP); - meelevend lid van een van de protestantse kerken; - affiniteit met het werk van zending en werelddiakonaat, - indiensttreding zo spoedig mogelijk Voor telefonische inlichtingen kunt u contact opnemen met de huidige secretaresse, mevrouw H Boter, telefoon 071-177900 Salariëring geschiedt overeenkomstig schaal 6 of 7 van de salarisregeling voor kerkelijke medewerkers van de NHK Afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring minimaal fl. 2.656,- en maximaal fl 4 111,- per maand bij volledige werktijd. Sollicitaties vóór 10 april 1995 te richten aan het Zendingsbureau, t.a.v. ds. D.C. Nicolai, Postbus 12, 2340 AA Oegstgeest met op de envelop de vermelding r 95.01". Sollicitanten uit de kring van de huidige kerkelijke mede werkers van de Nederlandse Hervormde Kerk genieten de voorkeur, mits zij voldoen aan de vereisten. STAR DRIED FLOWERS B.V. is een dynamisch bedrijf gespecialiseerd in produktie, import en export van droogbloemen. Voor onze zeer internationaal georiënteerde ontvangstbalie met 10-lijns telefooncentrale, vragen wij een: FULLTIME RECEPTIONISTE M/V De funktie omvat o.a.: Het beantwoorden van de telefoon Bedienen van de fax- en telexapparatuur Te woord staan van bezoekers Inkomende- en uitgaande post behandelen Koffie en thee voor zowel bezoekers als personeel verzorgen Lichte administratieve werkzaamheden Wij vragen: MAVO, aangevuld met een receptioniste opleiding Naast beheersing van de engelse, franse en duitse taal is prima taalgevoel gewenst Beheersing WordPerfekt 5.1 Een vriendelijke telefoonstem, stressbestendigheid, Leeftijd 18 tot 22 jaar Wij bieden: Een afwisselende baan in een team van jonge mensen. Denkt u voor deze funktie in aanmerking te komen dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan: STAR DRIED FLOWERS B.V., t.a.v. de heer C.W. Star. Dutch Masters JLAK in dried flowers Floralaan 2a Postbus 101 2230 AC Rijnsburg De nieuwe Randstad. Werkpocket is uit. Deze 19e editie is extra feestelijk omdat het miljoenste exemplaar van de persen is gerold. Flexibel werken, sociale zekerheid, identificatieplicht, het zijn allemaal zaken die overzichtelijk in het boekje aan bod komen. Kortom, een handig naslagwerk met-een volledig ov'erzicht van de regels en voorzieningen in het Nederlandse arbeidsbestel. U kunt de 276 bladzijden tellende Werkpocket gratis ophalen bij elke Randstad-vestiging. De adressen vindt u in de Gouden Gids. ir randstad uitzendbureau RIJNS&URG iBDEN Rijnsburgerweg 100 Steenstraat 43 01718 - 51616 071-142045 Katwijk Hoofddorp Zaandam Amdreasplbn 14 Kruisweg 1031 Westzijde 260 01718 - 76144 02503 - 20282 075 - 163028 De uiteenlopende werkzaamheden van De Leeuw Adviesgroep B.V. zijn aan verschillende organisatie-onderdelen toevertrouwd. Onze organisatie kent zeven bedrijfseenheden, te weten: makelaardij onroe rende goederen, assurantiën, een volmachtbedrijf, financieringen, een hypotheekadviesbureau, een pensioenadviesbureau en een offsetdrukkerij. Er wordt gewerkt vanuit zeven vestigingen: Rijnsburg, Katwijk. Leiden, Hoofddorp, Zaandam, Alphen en Monster. IVoor De Leeuw Assuradeuren B.V. te Rijnsburg zoeken wij op korte termijn een MEDEWERKER VOLMACHTAFDELING M/V Functie-informatie Bij De Leeuw Assuradeuren B.V. worden alle voorkomende volmacht- zaken behandeld, waaronder acceptatie en administratieve verwerking van schadeverzekeringen. Zijn/haar taak zal dan ook voornamelijk bestaan uit het accepteren en muteren van verzekeringen. Functie-eisen - Opleiding minimaal HAVO/MEAO-niveau; - Assurantie B-diploma; - Drie jaar ervaring op het gebied van verzekeringen; - Leeftijd: circa 25-28 jaar - Accuraat I Tevens zoeken wij voor De Leeuw Assurantiën B.V. te Rijnsburg op korte termijn een HOOFD SCHADE-AFDELING M/V IFunctie-infqrmatie Binnen onze schade-afdeling is plaats vooreen ervaren correspondent, die leiding over deze afdeling krijgt Gezien de behandeling van claims binnen onze volmachten van verzekeraars dient de kandidaat voor het functioneren aan de volgende eisen te voldoen: Functie-eisen - Opleiding minimaal HAVO/MEAO of VWO, alsmede in het bezit van diploma MS en diverse assurantiediploma's; - Ruime ervaring in schadebehandeling met name op het gebied van autoschaden; - Leidinggevende capaciteiten; - Goede contactuele eigenschappen; - Goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheden; - Commerciële instelling; - Ervaring met geautomatiseerde verwerking van claims; - Leeftijd ca 28-32 jaar Ook is er bij De Leeuw Assurantiën B.V. te Rijnsburg plaats voor een MEDEWERKER SCHADE-AFDELING M/V I Functie-informatie Voor deze functie zoeken wij een zeer accurate kandidaat die na een korte inwerkperiode in staat is de schade-afdeling te ondersteunen. Wij zoeken een jonge medewerk(st)er. die van aanpakken weet en interesse heeft in assurantiën, met name de schadebehandeling. Functie-eisen - Opleiding minimaal HAVO/MEAO-niveau; - Assurantie B-diploma-en ervaring op het gebied van verzekeringen, met name schade, is een vereiste; - Typediploma, ervaring met WP 5.1 - Leeftijd 24-28 jaar, Voldoet U aan een van de bovengenoemde profielschetsen, dan bieden wij u het volgende aan: een fulltime job in ëen uitdagende werkkring; een goede salariënng, afhankelijk van leeftijd en ervaring; goede secundaire arbeidsvoorwaarden, w.o. een studiekosten Indien een van deze functies u aanspreekt, richt u dan uw schriftelijke sollicitatie aan: De Leeuw Adviesgroep B.V., Postbus 27, 2230 AA te Rijnsburg, ta.v. mevr. CAA. van den Oever-Duyn. Voor de produktieafdeling lichtreklame Ervaring met metaalbewerking en/of elektronika gewenst. Leeftijd ca. 20 jaar Sollicitaties uitsluitend schriftelijk. Verver Licht&Reklame Kuipers-Rietbergstraat 1 2321 BZ LEIDEN Junior-product manager m/v Voor een platenmaatschappij in Heemstede zoeken wij voor de afdeling marketing en strategie marketing een junior-product manager. Wij zoeken een kandidaat met HAVO-diploma, interesse voor en affiniteit met marketing, goede contactuele eigenschappen en een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Uw leeftijd is tussen 20-25 jaar en u bent in bezit van een rijbewijs B. Aantoonbare belangstelling en/of ervaring in de muziekbranche, met name populaire hedendaagse muziek is voor deze functie onontbeerlijk. Informatie bij Jeannette van Huët, tel. 023-31 92 64, Haarlem, Gedempte Oude Gracht 71. Administrateur m/v Wij zoeken een enthousiaste kandidaat op HEAO- of SPD-niveau die zelfstandig een financiële administratie op kan zetten en uitvoeren. U bent verantwoordelijk voor o.a. contractafhan deling, de winst- en verliesrekening, rapportage, kostenbe waking en debiteuren-/crediteurenadministratie. Tevens heeft u kennis van Novell, Lotus en Timeless. Deze uitdagende baan is voor lange tijd. Informatie bij Linda de Ridder, tel. 071-14 22 41, Leiden, Boommarkt 3a. Datatypist m/v met snelle vingers Jawel, wij zijn nog steeds op zoek naar meer datatypisten die een team van uitzendkrachten willen helpen met het invoeren van aangifteformulieren. U kunt zelf aangeven of u van 07.00-13.00 uur of van 13.00-19.00 uur wilt werken. Eventueel full-time werken behoort ook tot de mogelijkheden. Informatie bij Rello Wanders, tel. 071-12 09 47; Leiden, Boommarkt 3a. Notarieel assistent m/v Voor een klein notariskantoor zoeken wij een ervaren notarieel assistent. Heeft u ervaring met registraties, verzendingen en royementen? Kunt u met WP 5.1. goed uit de voeten en wilt u aan het werk? Dan hebben wij zowel part-time als full-time mogelijk heden voor lange tijd. Informatie bij Veronique Driesen, tel. 071-12 09 47, Leiden, Boommarkt 3a. Beltalenten m/v Wij zoeken enthousiaste kandidaten. De werkzaamheden bestaan uit het nabellen van mailingen. Heeft u commerciële ervaring of aanleg, een goede telefoonstem, een dosis doorzet tingsvermogen en bent u part-time beschikbaar, dan is dit misschien de baan voor u. Hebben wij uw interesse gewekt? Informatie bij Veronique Driesen, tel. 071-12 09 47, Leiden, Boommarkt 3a. Secretaresse m/v .Heeft u een afgeronde secretaresse-opleiding en een aantal jaren werkervaring, dan kunnen wij u snel aan de slag helpen. In Leiden en omgeving zijn zeer veel mogelijkheden, zowel part-time als full-time. Medewerker m/v planning en control Voor een grote, internationale organisatie zijn wij op zoek naar een kandidaat in bezit van of studerend voor SPD, bij voorkeur aangevuld met enige werkervaring. Tot uw taken behoren o.a. het opstellen en ondersteunen van de afdeling met onderzoek en advies en het opstellen van een operationeel plan. Goede beheersing van de Engelse taal is hiervoor belangrijk. Van kandi daten wordt verwacht dat zij flexibel inzetbaar en lange tijd beschikbaar zijn. Informatie bij Veronique Driesen, tel. 071-12 09 47, Leiden, Boommarkt 3a. Professionele telefonist m/v Voor een zelfstandige functie binnen een commercieel bedrijf. U bedient de telefooncentrale, verzorgt de uitgaande post en verricht andere voorkomende administratieve taken. Voor deze baan vragen wij een opleiding op HAVO-niveau, een goede kennis en beheersing van de Engelse taal en ervaring in een soort gelijke functie. Daarnaast bent u representatief, gastvrij en dienst verlenend. U kunt direct aan de slag voor lange tijd. Informatie bij Maaike Morsink, tel. 071-41 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Exportsecretaresse m/v Voor de periode van 07-04 t/m 18-04 zoeken wij een ervaren secretaresse die de Engelse taal goed beheerst. U verricht onder steunende werkzaamheden waaronder het uitwerken en archi veren van correspondentie, versturen en uitwerken van faxen en kopiëren. Informatie bij Maaike Morsink, tel. 071-41 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Commercieel talent m/v Zoekt u een afwisselende en zelfstandige baan? Wij bieden een verantwoordelijke functie voor kandidaten met durf en commer cieel inzicht. Relatiebeheer en acquisitie, zowel telefonisch als persoonlijk met de daarbij ^horende administratieve afhan deling, vormen de kern van deze baan. Wij vragen van de kandidaat minimaal een VWO-diploma aangevuld met een HBO-opleiding en commerciële werkervaring. U bent tussen de 23-28 jaar en woonachtig in de regio Leiden. Informatie bij Maaike Morsink, tel. 071-41 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Commercieel medewerker m/v Beheerst u zowel Duits, Frans als Engels en bent u in bezit van een MEAO-diploma? Dan kunt u wellicht aan de slag op een afdeling verkoop binnendienst bij een groot industrieel bedrijf in Hillegom. U onderhoudt de contacten met klanten en verzorgt de orderaf handeling. Wij zoeken kandidaten van ca. 30 jaar die kunnen werken met een pc en enkele jaren commerciële werkervaring hebben. Het werk start per 1 mei a.s. en biedt de mogelijkheid tot een vast dienstverband. Informatie bij Lucienne Vonderbank, tel. 02520-2 15 65. Hillegom, Meerstraat 25. Administratief medewerker m/v VROM Wij zoeken een kandidaat met een diploma Bestuursambtenaar, bij voorkeur met de differentiatie VROM. De werkzaamheden bestaan vooral uit het afhandelen van vrijstellingsverzoeken WRO. Daarnaast verstrekt u informatie aan geïnteresseerden. Deze opracht start eind maart en zal een aantal maanden duren. Informatie bij Lucienne Vonderbank, tel. 02520-2 15 65, Hillegom, Meerstraat 25. Secretariaatsmedewerker m/v Vooreen adviesbureau zijn wij op zoek naar een zeer representa tieve kandidaat met een HAVO-opleiding aangevuld met een e-opleiding en bij voorkeur met ervaring in het werken De werkzaamheden bestaan uit het aan van klanten en het WP 5.1. is een goede n geschrift een vereiste, r 4 dagen per week (32 ontvangen en het telefonisch te woord s verwerken van post. Naast kennis van beheersing van de Engelse taal in woord t Het betreft hier een part-time functie voc Secretaresse m/v Bij een klein bedrijf in de omgeving van Sassenheim is een pla vrijgekomen voor een jonge enthousiaste medewerker. E opleiding op MAVO/HAVO-niveau aangevuld met een relevai vervolgopleiding en/of relevante werkervaring zijn noodzake voor deze secretaressefunctie. De kandidaat zal de corresp< dentie gaan verzorgen, de telefoon beantwoorden, klanten woord staan en overige administratieve werkzaamhed uitvoeren Het betreft hier een full-time baan waann enige flexi liteit m.b.t werktijden zeer op prijs wordt gesteld Informatie bij Sacha Kroonenberg, tel. 02522-3 32 34, Sassenheim, Kerklaan 72. Assistent exportafdeling m/v Voor een bedrijf in Heerhugowaard zijn wij op zoek naar c medewerker voor dè afdeling export. Heeft u ervaring in ord verwerking, het te woord staan van klanten en het verzorgen v uitgaande correspondentie en beheerst u de moderne talen woord en geschrift, dan is dit wellicht de baan voor u. Informatie bij Anne Klappe, tel. 02207-4 27 34, Heerhugowaard, Raadhuisstraat 6. Oproepmedewerker m/v Heeft u een tijd niet gewerkt en wilt u aan de slag in een Ie team? Dan is dit uw kans! Wij zoeken voor een bedrijf Noordwijk een telefonist op oproepbasis. Het is vooral van bela dat u in de zomerperiode beschikbaar bent. Een goc telefoonstem en beschaafd Nederlands is voor deze baan nood kelijk. Er wordt maximaal 20 uur per week gewerkt Informatie bij Gemma Gorter, tel. 01719-1 93 42, Noordwijk aan Zee, Quarles van Uffordstraat 1. Administratief medewerker m/v met telefoonervaring De bedrijvigheid in de transportwereld neemt enorm toe. Daarj heeft een transportbedrijf in Lisse een vacature voor een adm! stratief medewerker De werkzaamheden bestaan uit het bea woorden van telefoon en het zelfstandig verwerken van' correspondentie. Ervaring met WP 5.1. en kennis van de Enge taal strekt tot aanbeveling. Er wordt gezocht naar een jor( kandidaat die bereid is part-time te werken tussen 13.30-17.001 Deze baan is per direct en voor ca. 6 weken. Informatie bij Petra de Waal, tel. 02521-1 91 40, Lisse, Kanaalstraat 100. Telefonist/receptionist m/v Voor een bedrijf in het hartje van de Bollenstreek zoeken wij i, telefonist die bij voorkeur ervaring heeft met een VOX B I centrale. Goede beheersing van de Nederlandse taal is belangi Gezien de drukte op deze centrale is een hoge mate van stress, stendigheid noodzakelijk. Er wordt per week een aantal da? gewerkt in de maanden juni en juli. De werktijden zijn van 08.' 17.30 uur. Informatie bij Petra de Waal, tel. 02521-1 91 40, Lisse, Kanaalstraat 100. Directiesecretaresse m/v Wij zoeken een stressbestendige kandidaat met ruime ervar met WP 5.1. Heeft u gewerkt in een Engelstalige omgeving, kui een hoge werkdruk aan en bent u flexibel' Dan hebben wij w voor u voor lange tijd bij een internationaal bedrijf. Informatie bij Ellen van der Willik, tel. 071-61 85 43, Voorschoten, Schoolstraat 95. Boekhoudkundig medewerker m/v Bent u 25-30 jaar en bent u op zoek naar een part-time baan? I kunt u in Hillegom wellicht aan de slag bij een bouwbedrijf. I] dagen per week verzorgt u de debiteuren- en crediteurenadrrc stratie. Daarnaast werkt u 1 dag per week als receptionist administratieve taken. Wij zoeken een kandidaat op MEl. niveau met enkele jaren ervaring. Het werk start op 15 mei a.sj, is voor lange tijd. Informatie bij Gaston Badoux, tel. 02520-2 15 65, Hillegom, Meerstraat 25. Verkoper parketvloeren m/v Wij zoeken een enthousiaste, commerciële kandidaat met servicegerichte en dienstverlenende instelling. U advis* klanten over verschillende mogelijkheden in parketvloeren t, sluit orders af Ook de administratieve verwerking komt voon rekening. Deze full-time baan is voor lange tijd. Informatie bij Maaike Morsink, tel. 071-41 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. a Winkelmedewerkers m/v Het seizoen van de Keukenhof is op 23 maart van start geg^ Voor een souvenierwinkel op het terrein van de Keukenhof5 wij op zoek naar winkelmedewerkers. De werkzaamhej: bestaan uit het verkopen van allerhande souveniers, p bijhouden van de voorraden en het op orde houden varf winkel. Functie-eisen: beheersing van de Nederlandse, Eng^ Duitse en Franse taal is van belang, evenals het goed kunjj hoofdrekenen. Daarnaast zijn klantvriendelijkheid eri stresn stendigheid onontbeerlijk. Werktijden zijn variabel en in ovei*1 Kandidaten dienen echter minimaal 4 dagen per w beschikbaar te zijn. Deze opdracht begint op 30 maart a.Sf duurt tot ca. eind mei. Informatie bij Petra de Waal, tel. 02521-1 91 40, J( Lisse, Kanaalstraat 100. n d Assistent m/v material manager E Voor een producent van geneesmiddelen zijn we op zoek fl een projectmedewerker matenal management. Naast initiëren, uitvoeren en begeleiden van projecten binner^ produktie-unit, ondersteunt u de material-manager en beheo, mede de relevante informatiesystemen. Kandidaten voor dr functie hebben een opleiding op HBO-niveau Bedrijfskunde logistieke of technische achtergrond. Verder zijn leidinggeve^, capaciteiten en goede communicatieve vaardigheden van belJ Informatie bij Wytske Feddema, tel. 023-31 92 26, Haarlem, Gedempte Oude Gracht 71. e Metaalbewerkers m/v E Voor een bedrijf in de Haarlemmermeer zoeken wij gekwlr ceerde C02-lassers, metaalbewerkers en montagemedewerk Er wordt gewerkt in een 3-ploegendienst. Gezien de bei- baarheid van het bedrijf is eigen vervoer noodzakelijk. f Informatie bij Eric van der Valk, tel. 023-31 90 64, Haarlem, Gedempte Oude Gracht 71. Snelle vingers 'i U wilt aan de slag en heeft snelle vingers? Regelmatig hebbe/" werk voor korte en lange periodes. Deze projecten zijn foll-tj^ Heeft u bovendien kennis van WP en Lotus, dan is dat een Informatie bij Gemma Gorter, tel. 01719-1 93 42, Noordwijk aan Zee, Quarles van Uffordstraat 1. Uitdagende baan in het bankwezen In Noordwijk en omgeving zijn wij op zoek naar commer, mensen voor de veelvoorkomende functie van kas-/baliemia werker. U dient in ieder geval te beschikken over een afgeror HAVO-opleiding en bij voorkeur over commerciële werkervai Bankervaring is natuurlijk een pre. Wanneer u beschikt over HEAO CE/BE-diploma, willen wij graag uw mogelijkheden rr bespreken. j'< Informatie bij Eva van der Post, tel. 01719-1 93 42, f€ Noordwijk aan Zee, Quarles van Uffordstraat 1 ei s/mamm ir randstad uitzendbureè.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 26