Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel AMKR Personeel CONtENT PLANNER IBDO BETONPOMPEN Kansen in tijdelijk werk Banen op de weg jcj -j; i h Wegvervoer tempo-team uitzendbureau H S EERSTVERANTWOORDELIJKE VERZORGENDE (E.V.V.) m/v AFDELINGS SECRETARESSE ZATERDAG 18 MAART 1995 Info Opleider^ b.v. is een vooraanstaand instituut voor opleidingen in PC-software. Een belangrijk deel van de dienstverlening bestaat uit opleidingen voor beginners en gevorderden in gebruik en beheer van de bekende standaardpakketten. Maar het betreft ook het leren omgaan met minder gangbare software, speciaal ontwikkelde bedrijfsapplicaties en besturingssystemen Dat doen wij in onze eigen vestigingen in Leiden en Rotterdam of op locatie bij onze relaties: overheidsorganisaties, banken en verzekeringsmaatschappijen, handels- en industriële bedrijven. Info Opleiders streeft naar gecontroleerde groei. Om dat te blijven realiseren zoeken wij ervaren Docenten (M/V) Info Opleiders staat voor een professionele aanpak. Een degelijke organisatie van het werk ligt daaraan ten grondslag, vanaf inventarisatie, projectopzet en uitstekende lesfaciliteiten tot en met planmatige evaluatie en nazorg. Als opleider bij Info Opleiders kunt u zich concentreren op uw belangrijkste verantwoordelijkheid: de cursist met.de nieuwe toepassing zelfstandig leren werken. Snel en effectief. U opereert als teamlid in uitdagende projecten, waarbij opleidingen een geïntegreerd onderdeel zijn van de totale automatiseringsoplossing. Om als opleider in onze markt te kunnen werken, moet u zich snel kunnen inleven in nieuwe situaties, of het nu gaat om de werkplek, de lesstof of om de groep. Basis voor uw functioneren is een relevante HBO-opleiding en ruime ervaring in lesgeven op automatiseringsgebied. Daarbij heeft u blijk gegeven van uitstekende didactische vaardigheden. U kent alle ins-and-outs van Microsoft Windows- en DOS-applicaties. Voelt u zich aangesproken? Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten Microsoft Info Opleiders ft v. [M'iIIJIl Ter attentie van de heer S. J. Matthijssen Schipholweg 81 2316 ZL Leiden Telefoon 071 -214871 UITZENDBUREAU GOEDE SECRETARESSEN KOMEN TUSSEN 20 EN 24 MAART NAAR CONTENT Want in die week zit een speciaal team elke dag van 10.00 tot 14.00 uur voor je klaar om je in te schrijven bij Content Secretaries. Content Secretaries is een gespeciali seerde dienst van de Content-organisatie en is gericht op het uitzenden, detacheren, jtrainen, begeleiden, werven en selecteren van secretaressen m/v. 'Deze inschrijfdagen zijn speciaal bestemd voor: junior secretaressen •zelfstandige secretaressen directiesecretaressen Content heeft op dit moment diverse banen, met name voor junior secretaressen. iKun je binnenkort al aan de slag? Kom dan zeker even langs, wij informeren je dan graag over jouw mogelijkheden op de huidige arbeidsmarkt. ;n persoonlijk gesprek? Neem dan zo snel mogelijk contact met het maken van een afspraak. Wij zien je graag tussen 20 en 24 maart bij: CONTENT Breestraat 1, Leiden, tel. 071-125745. arvctevuf-<x(oY&k Faber Holland b.v. te Zoeterwoude is een toonaangevend bedrijf op het gebied van verhuren van betonpompen en het leveren en aanbrengen van-werkvloeren. Wij zoeken op korte termijn een De taak zal bestaan uit - het inplannen van betonpompen en werkvloeren; - het bestellen van specie bij betoncentrales; - het eventueel voorbereiden van werken; - het verstrekken van adviezen aan klanten; Profielschets - opleiding MTS niveau (bouwkunde) of gelijkwaardig bekendheid met de bouw is een pre; - affiniteit met computers; - commercieel inzicht, goede kontaktuele eigenschappen; mondeling en schriftelijk uitdrukkingsvaardig doorzettingsvermogen en accuratesse; - topografische kennis van Nederland; - leeftijd vanaf 25 jaar tot 35 jaar. Wij bieden - zelfstandige funktie - uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. - prettige werksfeer Als bovenstaande'op u van toepassing is en u aanspreekt richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan Faber Holland B.V., Produktieweg 52,2382 PD, Zoeterwoude ter attentie van de heer R. Faber voor 28 maart 1995. Boekhoudkundig wonder m/v Praktijkdiploma B meehelpen met h i MEAO-diplpoma BE of h de balans en het bijhoude r 4-5 dagen per weel Linda de Ridder, tel. I Geïnteresseerde secretaressen m/v Bent u al op de hoogte van de managementsupport-beurs die 21, 22 eri 23 maart gegeven wordt in het congresgebouw in Den Haag? Zo niet, dan bij deze. Het is mogelijk u hier vrijblijvend voor te laten lichten over zakenreizen, kantoorinrichting en, waarschijnlijk voor u interessant, 4 mogelijkheden voor secretaressen. Wellicht is dit het geschikte Datatypisten m/v met snelle vingers uitzendkrachten willen helpen r igifteformulieren. U kunt zelf aangeven of u van )0-13.00 uur of van 13.00-19.00 uur wilt werken. Eventueel >rmatie bij Rello Wanders, tel. 071-12 09 47, Schoonmaker m/v I. 071-14 94 46, Globetrotters m/v egelm n dan li bij Mariëlle van d Leiden, Boommarkt 3a. C02-lasser m/v Randstad regelmatig C02-la: I. 071-14 65 46, ;eft u werkervaring, reageer dan si matie bij Jeroen Smits, tel. 071-12 15 41, n, Kort Rapenburg 6. Allround CNC-kotteraar m/v Docent/produktspecialist m/v ervaren docent/produktspecialist. De werkzaamheden b( onder andere uit het geven van trainingen op pc-gebiec software-toepassingen van met name Microsoft. De juisl kandidaten hebben minimaal 2 jaar ervaring met het ge van pc-trainingen, zijn didactisch onderlegd en hebben uitgebreide kennis van software-pakketten als Word, Ex PowerPoint en Acci Inforr I. 071-12 15 41, Gezinshulp m/v Wilt u graag losse dagen werken als gezinshulp in Leiden en/of omstreken en heeft u wel eens vaker huishoudelijk of verzorgend werk gedaan bij gezinnen, kom dan snel langs Informatie bij Marjolein Jacobs, tel. 071.-14 94 46, Leiden, Boommarkt 3a. Kelner/serveerster m/v kelners en serveersters. Kunt u uitserveren en heeft u ervaring in de horeca, dan hebben wij regelmatig werk, vooral in de weekeinden. Kom snel langs. Informatie bij Marjolein Jacobs, tel. 071-14 94 46, ir randstad uitzendbureau De Hervormde Stichting tot Huisvesting vai Bejaarden te Hillegom exploiteert het bejaardencentrum Huize Parkwijk" en 156 aanleunwoningen. Het tehuis biedt plaats a De directie vraagt sollicitanten voor de funktie van: teamleider/ waarnemend hoofd verzorging m/v 80% - Gevraagd wordt een gediplomeerde ziekenverzorgende met ruime ervaring bij voorkeur vanuit een somatisch verpleeghuis - Enige kennis en ervaring van organiseren en leiding geven is een vereiste - Sociale vaardigheid voor respectvolle omgang met ouderen en hun relaties - Uitdrukkingsvaardigheid voor het opstellen, bijstellen en evalueren van zorgdossiers - Affiniteit met het instrueren van leerlingen/stagiares Het betreft een werkkring met wisselende diensten. De functie valt onder CAO-bejaardentehuizen. De pensioenregeling van het PGGM is van toepassing. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een curriculum vitae kunt u binnen 14 dagen sturen n Huize Parkwijk t.a.v. de directie, Parklaan 2, 2181 DB Hillegom. Tel. 02520-17059. Allround chauffeurs m/v opdrachtgevers. Als u direct beschikbaar i bent en ervaring op trekker-oplegger en ADR-tankwagenchauffeurs m/v ;en CCV-B-diploma. Kar Chauffeurs trekker-oplegger m/v De werkzaamheden bestaan uit winkelbevoorrading, in de regio Noord- en Zuid-Holland, of het rangeerwerk op eigen terrein. Vereisten zijn: rijbewijs CE, chauffeursdiploma en verscheidene jaren ervaring als distributiechauffeur. Chauffeur kipcombinatie m/v U heeft onder andere ervaring op de zandbaan, bent in bezh van rijbewijs CE en chauffeursdiploma en u heeft ruime ervaring met kraantjes. Wij kunnen u dan zo snel mogelijk U zocht en wij vonden al vele chauffeurs voor de schaarwagen Maar toch is dit nog niet voldoende. Kortom, wil je hard werken en kun je goed manouvreren, ben je nauwkeurig en representatief? Zijn wisseldiensten en weekeinden geen probleem, heb je groot rijbewijs en chauffeursdiploma en ber je 25-40 jaar. Misschien hebben wij voor jou ook iets reageren, jrmatie bij Renet iandag na 11.00 uidoost, Hoekenrode Vestigingen in: Alkmaar, Alphen a/d Rijn. Amsterdam, Apeldoorn, Deventer, Doetinchem, Dordrecht, Eindhoven, Geleen, Goes, Gro ningen, 's-Hertogenbosch, Hooqeveen, Nieuweqein, Nijmeqen, Oldenzaal, Roosendaal, Rotterdam, Tilburg en Venlo. KANTOOR Secretaresse m/v voor de juridische afdeling van een grote luchtvaart maatschappij. In deze leuke baan werkt u als zelfstandig secretaresse voor 2 juristen. Hiervoor hebt u een afgeronde secretaresse-opleiding en bent u goed in steno Nederlands en Engels. Ook bent u representatief en hebt u een aantal jaren relevante werkervaring. Informatie: 071 - 14 41 46, Anne-Marit van Hoeve Leiden, Stationsplein 212 Administratief medewerker m/v voor een klein bedrijf in Leiden. Behalve een opleiding op MEAO-BA-niveau hebt u ervaring met financiële administratie en met WP 5.1/6.0. Deze baan is voor langere tijd. Informatie: 071 - 14 41 46, Anne-Marit van Hoeve Leiden, Stationsplein 212 Kas-/balie-medewerker m/v voor verschillende vestigingen in de regio Leiden van een grote organisatie in zakelijke dienstverlening. U hebt een diploma op HAVO-niveau aangevuld met relevante werkervaring. Informatie: 071 - 14 41 46, Anne-Marit van Hoeve Leiden, Stationsplein 212 CATERING Medewerker bedrijfsrestaurant m/v voor een landelijk opererend catering-bedrijf. U verzorgt de koffie, thee en lunches op locaties in Leiden, Zoetermeer, Voorschoten, Leiderdorp en Alphen a/d Rijn. Hiervoor hebt u minimaal 2 jaar ervaring in bedrijfsrestaurants en bezit u een auto. Bovendien bent u flexibel en dienstverlenend. Deze baan is voor zéér lange tijd. Informatie: 071 - 12 64 44, Angelique Diebeis Leiden, Stationsplein 212 INDUSTRIE Produktie-medewerkers m/v voor bedrijven in de regio Leiden. Er is werk op verschillende afdelingen voor kandidaten die langere tijd aan de slag willen. Leeftijd: 18 tot 22 jaar. Informatie: 071 - 12 64 43, Annemarie van Ardenne Leiden, Stationsplein 212 Chemisch reiniger m/v voor een stomerij. U spreekt Nederlands en hebt ervaring met het chemisch reinigen van stoffen. Informatie: 071 - 12 64 43, Annemarie van Ardenne Leiden, Stationsplein 212 TECHNIEK Programmeurs m/v voor een aantal relaties in en rond Leiden. Er zijn mogelijkheden voor programmeurs die goede technische kennis hebben van Progress/Informix óf C++ óf MOTIF en C++. Daarnaast hebt u een informatica-opleiding op HBO- of academisch niveau. Deze banen zijn voor zeer lange tijd. Informatie: 071 - 12 64 43, Annemarie van Ardenne Leiden, Stationsplein 212 Medewerker technische dienst m/v voor een groot produktie-bedrijf in Hazerswoude. Samen met anderen verricht u allerlei technisch onderhoud. Hiervoor bent u een ervaren elektro- monteur die veel ervaring heeft met het onderhoud van machines en kan lassen. Deze baan is per direct en voor langere tijd. Informatie: 071 - 12 64 43, Theo Versteeg Leiden, Stationsplein 212 SCHOONMAAK Voorman/-vrouw voor een produktiebedrijf in Hazerswoude-Rijndijk. In deze gecombineerde functie werkt u dagelijks van 10.00 tot 19.00 uur. Tot 16.00 uur doet u spoelkeuken- werk, zoals schoonmaken aan een lopende band. Na 16.00 uur geeft u leiding aan een jonge schoonmaak ploeg. Hiervoor bent u zowel flexibel als gemotiveerd en hebt u leidinggevende kwaliteiten. Informatie: 071 - 12 64 43, Angelique Diebeis Leiden, Stationsplein 212 VERZORGING EN VERPLEGING 'NIEUW BERKENDAEL' maakt deel uit van de Algemene Haagse Stichting (AHS) en is een verpleeg- en reactiveringscentrum voor somatisch zieken. In Nieuw Berkendael werken ca. 190 mensen uit verschillende disciplines met elkaar samen aan de verplegende en reactiverende zorg van 136 patiënten (waarvan 35% jonger is dan 65 jaar). Sinds 1 april 1992 is er een afdeling Intensieve Zorg (IZ) voor meervoudig gehandicapte jongeren. Voor de afdeling IZ voor patiënten in leeftijdscategorie 20-45 jaar met recent verworven hersenletsel zoeken wij een: met een roulerend dienstverband voor 32 uur per week (vacaturenummer 0395.05). De afdeling IZ heeft als doel om, in een constructieve samenwerking tussen afdelingsteam, medische en para medische disciplines, de individuele patiënt een op zijn/haar mogelijkheden en behoefte afgestemde behandeling, bege leiding en (verpleegkundige) zorg te bieden, waardoor er een zo optimaal mogelijke ontplooiingskans wordt gebo den. Een E.V.V.'er is verantwoordelijk voor de coördinatie van zorg voor circa 4 patiënten. Een E.V.V.'er is contactpersoon voor alle interne en externe contacten die de patiënt(en) betreft. Daarnaast levert de E.V.V.'er tevens een bijdrage aan het afdelingsteam en de algehele patiëntenzorg, zoals bege leiding, verpleging en verzorging. Van onze toekomstige collega verwachten wij: het diploma Z-Verpleegkundige met ervaring in het om gaan met gedragsproblemen; zelfstandig een bijdrage te kunnen leveren aan het ont wikkelen van behandel- cq. begeleidingsplannen; zelfstandig uitvoering te kunnen geven aan de coördinatie van zorg; belangstelling voor verpleegkundige vaardigheden. Salariëring (FWG 40) en overige voorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Informatie kan telefonisch worden ingewonnen bij mevr. GeerhoJd, afdelingshoofd en mevr. Visser, directeur, tel. 070 - 397 00 41. Sollicitatiebrieven kunt U, onder vermelding van het vacaturenummer, richten aan de afdeling Personeelszaken, Burg. Waldeckstraat 80, 2552 TX 's Gravenhage. 'Nieuw Berkendael' Burg. Waldeckstraat 80 Den Haag (Loosduinen) N. Kt BDO CampsObers is met 20 vestigingen en ruim 900 mede werkers een toonaangevende organisatie op het gebied van accountancy, belastingadvies en management consultancy. BDO CampsObers biedt een compleet pakket aan diensten waarbij service en dienstverlening voorop staan. Garant hier voor staan deskundigheid, korte communicatielijnen en de cliëntgerichte instelling van de BDO-medewerkers. De werk sfeer binnen de BDO-organisatie is informeel met een no- nonsense mentaliteit. Vestigingen Nededand: Alphen a/d Rijn, Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Breda, Dordrecht, 'Eindhoven, Geleen, 's-Gravenhage, Groningen. Helmond, 's-Hertogenbosch, Leiden, Maastricht, Naaldwijk, Nijmegen, Roosendaal, Rotterdam, TJIburg, Utrecht. Voor onze vestiging te Alphen a/d Rijn, waar ruim 50 personen werken, is in verband met uitbrei ding van onze activiteiten een vacature ontstaan voor een representatieve atdelingssecretaresse m/v. Samen met de andere secretaresse ben je verant woordelijk voor alle voorkomende secretariële en ondersteunende werkzaamheden voor het leidingge vend kader van de afdeling, zoals het verzorgen van de inkomende en uitgaande correspondentie, het bij houden van de agenda, het plannen van afspraken, het afhandelen van telefoontjes en archiveren. Voor het vervullen van deze functie denken we aan een jonge, accuraat werkende persoon die contactueel vaardig en stressbestendig is. Als opleidingsachter grond denken we aan een combinatie van HAVO en/of MEAO Secretarieel. Daarnaast is een goede beheersing van de Engelse taal noodzakelijk en is ervaring met Apple Macintosh en/of Word for Windows een prae. Voor deze full-time functie kennen we een goed sala ris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een eindejaarsuitkering van 8,33%. Je schriftelijke sollicitatie kun je richten aan BDO CampsObers, t.a.v. Joke Slottje, Raadhuisstraat 102, 2406 AH Alphen a/d Rijn. Is je interesse gewekt en wil je nog meer informatie hebben, dan kun je ook tele fonisch contact met haar opnemen, tel.01720-72641. BDO CampsObers

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 28