Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Uitstekend carrièreperspectief voor een jonge, initiatiefrijke controller GEMEENTE LubaPQ Uitzend Biiro^ Kansen in tijdelijk werk Banen op de weg PART-TIME VERKOOPSTER SERVICEMEDEWERKER/STE ZATERDAG 18 MAART 1995 905 Telefoniste/receptioniste v/m Voor een importeur in Leiderdorp zoeken wij DE perfecte telefoniste/receptioniste. Heb jij een opleiding tot telefoniste/ receptioniste, een aantal jaren werker varing in deze functie en beheers je daarnaast de Engelse taal goed dan heb ben wij een leuke baan voor je. Magazijnmedewerker v/m Wij zijn op zoek naar een magazijnmede werker van ongeveer 20 jaar. Kan je secuur werken en hou je van aanpakken, neem dan contact op met onze vestiging in Voorschoten. Medewerker postkamer v/m Voor deze functie zoeken wij een kandi daat die in het bezit is van een MAVO- diploma. De werkzaamheden bestaan uit het vullen van postzakken, frankeren en het onderhouden van de machines die worden gebruikt. Leeftijdsindicatie 18 - 20 jaar. Instrumentmaker v/m Voor een bedrijf dat zich bezighoudt met kleinschalige produktie van onderdelen van machines zoeken wij een instru mentmaker. Vereiste opleiding hiervoor is L.T.S. of M.T.S. - fijnmechanica. Tevens moet je in staat zijn vanaf teke ning te kunnen werken. Het gaat om een fulltime functie voor zeer lange tijd. Assurantiemedewerker Voor een accountantskantoor in Oegst- geest zoeken wij iemand met een Assurantie-B diploma. Heb je tevens werkervaring als sekretaresse en kun je goed met WP 5.1 overweg, neem dan zo snel mogelijk kontakt met ons op. Administratief medewerker v/m Heb jij jarenlange ervaring in het verze keringswezen en kun je goed met WP 5.1 uit de voeten, dan kun je via Luba direkt aan de slag. Bel ons voor meer informa tie over deze leuke parttime functie. Apothekersassistent v/m Voor een apotheek in Leiden zijn wij op zoek naar een gediplomeerd apothekers- assistent. Indien je parttime beschikbaar ^■BBQ bent en je hebt werkervaring als apo thekersassistent, neem dan contact met ons op. Voor een relatie in Voorschoten zijn wij op zoek naar een ervaren verhuizer, die als oproepkracht aan de slag wil. Ben je enkele dagen per week beschikbaar en heb je interesse in het verhuisvak, neem dan contact op met onze vestiging in Voorschoten. Kwekerijhulpen v/m Wij hebben regelmatig werk voor jonge kandidaten, die voor een aantal weken aan de slag willen in een kwekerij. Het werk bestaat uit laden en lossen, stek- steken etc. Ben jij een harde werker en wil je graag wat bijverdienen, informeer dan bij een van onze vestigingen. Commercieel medewerker v/m Wij zijn op zoek naar een representatieve man of vrouw met enkele jaren commer ciële werkervaring in een buitendienst functie met een opleiding op MBO niveau. Affiniteit met kantoorinrichtingen is een must. Leeftijd: Maximaal 30 jaar. Luba Leiden, Kort Rapenburg 10, 2311 GC, tel. 071-121942 (horeca) tel. 071-140341 (ind./techn.) tel. 071-149745 (adm.) tel. 071-131046 (medisch) Luba Leiderdorp, Winkelhof 9,2353 TR, tel. 071-415055 Luba Voorschoten, Leidseweg 68a, 2251 LC, tel. 071-618142 Luba heeft filialen in: Aalsmeer, Alphen a/d Rijn, Capelle a/d IJssel, fÊ Den Haag, Hoofddorp, Katwijk, Leiden, Leiderdorp, Leidschendam, Lisse, Noordwijk, Rotterdam, Rijnsburg, Spijkenisse, Voorschoten, Woerden, Zoetermeer. W LUBA. TIJDELIJK WERK, EEN BLIJVENDE INDRUK Gast p Schiphol e Luchthav< 'lijk geroepen tot de beste van Europa! Een extra uitdaging om bij HEMS te werken! De Horeca Exploitatie Maatschappi Schiphol, kortweg HEMS/Schiphol Restaurants, is verantwoord voor de horecavoorziening op de Luchthaven Schiphol. Bij HEMS werken circa 600 medewerkers. Voor onze horeca-outlets in de Terminal op Schiphol, zijn wij op Assistent-managers m/v Functie-inhoud De assistent-manager is meewerkend, leidinggevend actief in of meerdere van onze verkooppunten en draagt zorg voor het ciënt functioneren van de afdeling. Hij/zij draagt zorg voor tevn horeca-afdelingen opleiding MHS of vergelijkbaar niveau relevante werkervaring, bij voorkeur in een vergelijkbare funct gevoel voor kwaliteit, flexibiliteit en teamgeest bereidheid óm de handen uit de mouwen te steken goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal leeftijd tussen 24 en 30 jaar aantoonbare leidinggevende en organi capaci Countermedewerkers m/v iit de counter. Zelfstandig kassawerk- lereiden van eenvoudige gerechten /an tafels en het schoonhouden van i opleiding MAVO of vergelijkbaar nivi leeftijd tussen de 18 en 35 jaar goede beheersing van de Nederland: bereidheid om in wisseldiensten en i Wij beschouw Voor beide fi omgeving vaarden conform de CAO vi curriculum vitae, binnen 14 dagen richten aan: Arbeidsvoorziening Schiphol, Postbus 75612, 1118 ZR Luchthaven Schiphol, t a v. Renate Rouwen. Voor telefonische inlichtingen kunt u tussen 9 00-12 00 uur contact opnemen met 020-6034612 of 6034613 Toneelspeler m/v Voor wij k een show uitvoeren als gladiator of als soldaat in amfitheater. De bezoeker wordt direct bij het spel en geëntertained. U komt te werken als oproepkr deze functie dient u toneelervaring en dii Alphen a/d Rijn (tot inbare i getra ~>r randstad uitzendbureau schillende opdrachtgev Allround chauffeurs m/v GPdWegvervoer is voor de komende periode op zoek naar chauffeurs, die aantoonbare ervaring hebben met trekker-oplegger en/of combinatie. Naast chauffeurs, die direct beschikbaar zijn, hebben wij ook interesse in chauffeur die op lange termijn e Chauffeur m/v Voor een relatie in Alphen a/d Rijn zijn wij op zoek naar een chauffeur, die ingezet wordt op rangeerwerk. Het betreft hie rijden en manouvreren op het terrein van het bedrijf. Werktijden: iedere vrijdag van ca. 16.30-19.30 uur. De verwachting is, dat deze baan lange tijd gaat duren. Chauffeur combinatie m/v Voor een relatie in Alphen a/d Rijn zijn wij op zoek naar een chauffeur, die ruime ervaring heeft met zowel de conventionele combinatie, als met afzetbaksystemen (kabel e ketting). Het betreft hier nationaal vervoer. Chauffeur trekker-oplegger m/v Voor een relatie in de omgeving van Alphen a/d Rijn zijn wij per half juni op zoek naar diverse chauffeurs, die zowel ervaring hebben met trekker-oplegger, als met koel-/vriesvervoer. Het betreft hier werk voor lange tijd. Motorwagenchauffeurs m/v Voor diverse opdrachtgevers in de regio Rijn- en Bollenstreek Het werk betreft vervoer van stukgoed en is regionaal of nationaal, Deze banen zijn voor lange tijd. Informatie bij Marjolein Duinker of Peter Lanza, tel. 01720-2 42 66, Alphen a/d Rijn, Thorbeckeplein 14. Vestigingen in: Alkmaar, Alphen a/d Rijn. Amsterdam, Apeldoorn Deventer, Doetinchem, Dordrecht, Eindhoven, Geleen, Goes, Gro ningen, 's-Hertogenbosch, Hoogeveen, Nieuwegein, Nijmegen Oldenzaal, Roosendaal, Rotterdam, Tilburg en Venlo EjEHUegvervoer Pharmachemie BV, met vestigingen in Haarlem en Zaandam, is in Nederland de grootste producent van generieke geneesmiddelen onder de labels Pharmachemie en Pharbita. Daarnaast is het bedrijf een gerenommeerd producent van spécialités voor kankerbestrijding en voor behandeling van CARA. Pharmachemie geniet een grote inter nationale bekendheid, mede door de inzet van de ca. 600 medewerkers, die garant staan voor kwalitatief hoogwaardige farmaceutische geneesmiddelen. De afdeling Financiën Administratie van de commerciële units in Haarlem biedt een jonge controller met enkele jaren ervaring een uitstekende gelegenheid om een volgende carrièrestap te maken. Controller Commerciële Units U zorgt voor de periodieke samenstelling van adequate management-informatie betreffende de commerciële units. Tevens ziet u toe op een efficiënt administratief beheer van hun activiteiten en op een optimale vastlegging van bedrijfsinformatie. Door gegevens te analyseren en te inter preteren en één en ander te toetsen aan normen, budgetten en plannen, genereert u relevante informatie voor het management. Verder bent u verantwoordelijk voor het samenstellen van de jaarrekening. U draagt bij aan het opstellen van financiële langere-termijnplannen en het implemen teren daarvan in samenwerking met het management. Ook het ontwikkelen van beheersinstrumenten behoort tot uw verantwoordelijkheid. Kortom: een functie die vakinhoudelijk interessant is en die alle ruimte biedt voor initiatief, creatieve ideeën en organisatietalent. Bezit u managementkwaliteiten? Het is een zelfstandige baan die niet alleen appelleert aan vakkennis, maar ook aan managementkwaliteiten. U geeft leiding aan een team van zo'n vijf medewerkers en wij verwachten dat u dat op stimulerende wijze doet. Bovendien zet u zaken in gang, dus moet u uw ideeën overtuigend over het voetlicht kunnen brengen, mondeling en schriftelijk, en anderen enthousiast weten te maken. Lef, een energieke opstelling en een dito presentatie, stressbestendigheid en flexibiliteit zijn absoluut onmisbaar. Uw kwaliteiten als manager blijken bij voorkeur uit de praktijk. In elk geval bezit u relevante ervaring op financieel- economisch terrein. Uw opleiding ligt op HBO-niveau (HEAO-BE/accountancy, HOFAM, SPD). Analytisch vermogen, nauwgezetheid en inzicht in het opzetten van (automatiserings-)projecten spreken voor zich. Wij bieden u Een .uitdagende, veelzijdige functie in een professionele werkomgeving met reële groeimogelijkheden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer A.M. van Weerelt, Business Unit Controller, tel. 023-154 220. Uw schriftelijke sollicitatie, met cv, kunt u binnen 14 dagen richten aan Pharmachemie BV, t.a.v. de heer J.B.M. Verhappen, personeelsfunctionaris, Postbus 552, 2003 RN Haarlem. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. PHARMACHEMIE BV Pharmachemie BV maakt deel uit van de OPG Groep. De OPG Groep is een groep van onderne mingen die zich toelegt op de marketing, distributie en fabricage van farmaceutische en medische produkten. De groep richt zich hoofdzakelijk op professionele afnemers in de gezondheidszorg. De zelfstandige business units van de OPG Groep zijn voorna melijk in Nederland gevestigd, maar ook in enkele andere landen van Europa. Het werkgebied is nationaal, maar in toenemende mate ook internationaal. De onge veer 2750 medewerkers en medewerkster zorgden in het afgelopen jaar voor een omzet van meer dan 2 miljard gulden. OPG Groep GEVRAAG Ervaring in damesmode branche vereist. Afspraak na tel. overleg. Van Stnen 1/ïlodes W.C. Lange Voort Tel. 071-173826 Op de openbare basisschool Maarten Tromp kan worden geplaatst een groepsleerkracht m/v in een volledige betrekking van 38 uur per week De betreffende leerkracht krijgt de verantwoordelijkheid voor een heterogene kleutergroep. Aanstelling zal in beginsel geschieden in tijdelijke dienst (proeftijd). Daarna kan aanstelling in vaste dienst plaatsvinden op basis van de dan geldende regelgeving. De vakature ontstaat met ingang van 1 juni 1995. Eerdere indiensttreding is in overleg mogelijk. Vereisten: 1bezit van de voormalige akte (hoofd)kleuterleidster en aantoonbaar bijgebleven middels het volgen van rele vante kursussen en nascholing, danwel bevoegdheid voor het basisonderwijs én recentelijk minimaal drie schoöljaren full time in een kleutergroep hebben gewerkt; 2. bereidheid onderwijs te geven overeenkomstig de beginselen van het openbaar onderwijs. 3. bereidheid ook in andere groepen te werken, ervaring daarmee strekt tot aanbeveling. Wij zoeken een leerkracht met brede belangstelling voor het basisonderwijs, die zich ook wil inzetten voor buiten schoolse aktiviteiten en bereid is zich d.m.v. kursussen op de hoogte te houden van de ontwikkelingen binnen het basisonderwijs. verstrekt door de De TWAO is van toepassing. Nadere inlichtingen worden direktie van de school: mw. M.J. Suttorp, 02521-13332 (privé), mw. M. Kleijhorst, 02521-11242 (privé), telefoon school 02521-10304. Sollicitaties binnen 14 dagen na verschijning van dit blad zenden aan: Burgemeester en wethouders van Lisse Afdeling onderwijs c.a. Postbus 200 2160 AE LISSE Op de enveloppe vermelden: Sollicitatie M. Tromp. Aan de openbare basisschool "de Hobbit" in Leiderdorp ontstaat met ingang van 1 juni 1995 een vacature voor een locatieleider m/v voor 30 - 38 uur per week "De Hobbit" telt 450 kinderen verdeeld over twee locaties. Er wordt gewerkt volgens de uitgangspunten van het Jenaplan. Aan de locatie Klerkenhof (250 kinderen, 9 groepen) ontstaat voor noemde vacature. De school maakt met ingang van 1 augustus a.s. deel uit van de openbare basisscholen- in totaal 750 leerlingen. Gewerkt zal worden volgens het model van een centrale - bekend zijn met het Jenaplan onderwijs en in staat zijn dit verder uit te bouwen; - een duidelijke visie op het onderwijs die aansluit bij de satorische ontwikkelingen in de school; gemeente J^^iderdorp - in staat zijn de verschillende b facetten van het onderwijs, N het beleid en het beheer integraal en planmatig te benaderen; - actuele kennis van en inzicht hebben in veranderings processen in het basis onderwijs; - onderschrijven van de beginselen van het openbaar onderwijs; - minimaal twee jaren gewerkt hebben met kleutergroepen; - bereid zijn zich ook voor buitenschoolse activiteiten in te zetten. Overeenkomstig de benoe mingsprocedure wordt een 'sollicitatiecommissie ingesteld waarin alle geledingen zijn vertegenwoordigd. Inlichtingen worden verstrekt door de directeur van "de Hobbit", Hans van Dijk (tel. 071 -890380) en door de heer Brugman van de afdeling Onderwijs, Sport en Welzijn (tel. 071 -454845). Sollicitaties, voorzien van motivatie en c.v., dienen binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te worden gericht aan het College van burgemeester en wethouders van Leiderdorp, Postbus 35, 2350 AA Leiderdorp. gemeentehuis statendaalder 1 leiderdorp tel. 071-458500 Wij zoeken op korte termijn voor ons moderne Shell Zelft^ station aan de Vijf Meilaan in Leiden een aktieve De betreffende medewerker/ster moet bereid zijn in wisselende diensten te werken. Min. leeftijd 19 jaar. Uw reacties kunt u richten aan: Ford Rijnland B.V. t.a.v. dhr. E. J. Hoogendoorn Postbus 67 2350 AB Leiderdorp tel. 071-899301

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 24