'ersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel Oegstgeest gemeente KRAANMACHINISTEN van MARWIJK VAN MARWIJK KRAANVERHUUR administrateur m/v AWL Algemene Woningbouwvereniging Leiderdorp TWEE LEDEN VOOR DE RAAD VAN TOEZICHT (M/V) Seizoen-medewerkers m/v ATERDAG 11 MAART 1995 RIJNLANDS ZEEHOSPITIUM De stichting Rijnlands Zeehospitium te Katwijk bestaat uit: - een centrum voor hart- en longrevalidatie - een revalidatiecentrum voor volwassenen en kinderen - een voorzieningencentrum voor primair lichamelijk gehandicapte jong-volwassenen - een mytyl/tyltylschool - een centrum ondersteunende diensten Het Rijnlands Zeehospitium zoekt voor haar centrum voor hart- en longrevalidatie een MEDEWERKER FUNCTIE-ONDERZOEK M/V voor 12 uur per week Functie-informatie: j - verrichten van longfunctie-onderzoek; 1 - maken van ECG's en assisteren bij fiets-ergometrisch onderzoek; - zonodig verrichten van administratieve werkzaamheden t.b.v. de hart- en longrevalidatie; vt - invallen en waarnemen voor collega's tijdens vakantie en/of ziekte. Functie-eisen: e, - diploma doktersassistente dan wel vakkennis op MBO-niveau en ervaring; - ervaring met WP 5.1 strekt tot aanbeveling; zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken. Salaris: - salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO- -r Ziekenhuiswezen. Dienstverband en werktijden: - het betreft een aanstelling voor bepaalde tijd tot 01-01-96, waarna aanstelling voor onbepaalde tijd tot de mogelijkheden behoort. - de werktijden zijn verdeeld over de dinsdagmiddag en woensdag de gehele dag. Inlichtingen en sollicitaties: - inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij mevrouw I. Baars - Vuyk, coördinator secretariaat HLR, telefoon 01718 - 60260; - schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad - onder vermelding van nr. 952004 - richten aan: Rijnlands Zeehospitium t.a.v. Afdeling Personeelszaken Postbus 599 2220 AN KATWIJK AAN ZEE. FUGRO N.V. j Fugro N.V. zoekt zo spoedig mogelijk ter invulling van een vacature in de holding een: r de belangrijkste vereisten behoren, naast de gebruikelijke werkzaamheden van een administrateur: - uitstekende computervaardigheid - kennis van de moderne talen - ervaring met consolidaties - goede contactuele vaardigheden - affiniteit met verzekeringen - werkervaring - opleiding SPD II en/of HEAO Indien u geïnteresseerd bent in een functie bij de holding van i epn internationaal werkend ingenieursbureau, kunt u uw sollicitatie met C.V. zenden aan Fugro N.V., Postbus 41, 2260 AA Leidschendam, t.a.v. de heer A. Jonkman. Óe Algemene Woningbouwvereniging Leiderdorp is de enige woningbouwvereniging in Leiderdorp. Zij beheert 2423 woningen, 187 garages, 2 kinderspeelzalen, 1 winkel, 1 praktijkruimte en 7 kan- I toor. Binnenkort zal worden gestart met diverse nieuwbouw- en grootonderhoud projekten. De vereniging stelt zich ten doel uitsluitend in het belang van de volkshuisvesting werkzaam te zijn. Zij tracht dit doel te bereiken T 'door het bouwen en beheren van woningen en het voeren van een sociaal en rechtvaardig verhuur- en toewijzingsbeleid. £¥por de uitbreiding van de bestaande raad van toezicht zoekt de AWL per 26 juni 1995 Structuur De vereniging heeft circa 1200 leden en wordt bestuurd door een bestuur. In dienst van de woningcorporatie zijn 17 medewekers. De directie is belast met de dagelijkse leiding van de organisatie, de beleidsvoorbereiding en uitvoering. De inwerkingtreding van het Besluit Beheer Sociale Huursector is aanleiding voor een uitbrei ding van de raad van toezicht. De raad van toezicht is het toezicht houdend orgaan binnen de vereniging. Inhoud De raad van toezicht heeft als taak het toezicht houden op het beleid van het bestuur en op de algemene gang van zaken in de vereni ging, alsook het bestuur met advies terzijde staan. Profiel U neemt actief deel aan het bedrijfsleven (of heeft dat tot voor kort gedaan), hetzij als ondernemer, hetzij in een leidinggevende functie in een organisatie of bent betrokken bij veranderingsprocessen in grotere maatschappelijke organisaties. U beschikt over ruime bestuurlijke ervaring, bij voorkeur concrete ervaring in een toezicht houdend orgaan. U bent beroepsmatig en/of privé bekend met en betrokken bij bestuurlijke netwerken of neemt deel aan andere besturen. U bent op de hoogte van of bereid kennis te verwerven van de sociale volkshuisvesting en onderschrijft de doelstelling van de Algemene Woningbouwvereniging Leiderdorp. U heeft een specifieke deskundigheid, minimaal op HBO-niveau, op het gebied van één van de volgende beleidsterreinen: - financieel economisch; - juridisch; - bedrijfsorganisatorisch; - volkshuisvesting; ingebed in een brede maatschappelijke kennis en belangstelling. U bent woonachtig in de gemeente Leiderdorp en niet ouder dan 60 jaar. Inzet en vergoeding Het lid zijn van de raad van toezicht kost u inclusief cursussen en voorbereiding van vergaderingen ongeveer 60 uur per jaar. Voor de werkzaamheden is een vergoeding beschikbaar. Benoeming De raad van toezicht bestaat thans uit drie leden. De leden worden door de algemene vergadering gekozen, op voordracht van de raad van toezicht. De zittingsduur is vier jaar. Na het verstrijken van de eerste periode is het lid hernoembaar voor een nieuwe periode van vier jaar. Reactie en informatie Indien u belangstelling heeft voor deze funktie verzoeken wij u vriendelijk dit binnen 14 dagen na het verschijnen van deze publi- katie schriftelijk kenbaar te maken aan de raad van toezicht van de' Algemene Woningbouwvereniging Leiderdorp, Postbus 21, 2350 AA Leiderdorp. De voorzitter van de raad van toezicht, de heer G. van der Vos, is gaarne bereid alle verdere gewenste informatie over de vacatures te verstrekken. U kunt hem bereiken op zijn privé- Iedres, telefoon 893438. Uw reactie zal vertrouwelijk worden behandeld. C1000 is een snelgroeiende landelijke keten van 270 supermarkten, die geleid worden door zelfstandige ondernemers. Vers, voordeel en service zijn de belangrijkste pijlers van het C1000 sukses. Afdelingsmanager Vers-Vlees chef-slager Funktie-inhoud: Hij krijgt volledig en zelfstandig het beheer over de Slagerij vleeswaren-afd. binnen de super markt en is verantwoordelijk voor het weke lijkse exploitatieresultaat. Hij moet konsumentgericht kunnen denken en handelen. Leiding kunnen geven aan het team wat hem ter beschikking staat. De bijbehorende administratieve werkzaam heden kunnen verrichten. Op de juiste wijze kwaliteitscontroles kunnen toepassen en het kontakt onderhouden met onze leveranciers. In het bezit van het S.V.O.-diploma en ervaring in een soortgelijke funktie. Commercieel en klantgericht ingesteld. Bij voorkeur ervaring met zelfbediening. Leeftijd vanaf 25 jaar. EuroCross International maakt deel uit van de Zilveren Kruis Groep. EuroCross is een wereldwijd opererende alarmcentrale. 18 miljoen verzekerden in EuroCross te Noordwijk zoekt voor de periode van 22 mei t/m 15 september 1995 binnen- en buitenland zijn bij de alarmcentrale aangesloten. Tot de Zilveren Kruis Groep behoren Voor verzekerden die in het buitenland reizen en die om wat voor reden dan ook in de ook een Ziektekosten-, Schade- problemen komen, is éen telefoontje genoeg om de hulpverlening door EuroCross in gang en Levenbedrijf. te zetten. De Alarmcentrale is 24 uur per dag bereikbaar, waar ter wereld de verzekerde zich ook bevindt. Op medisch gebied is EuroCross één van de grootste alarmcentrales van Nederland. Om ook in de komende drukke vakantieperiode snel hulp te kunnen bieden, wordt het team hulpverleners tijdelijk uitgebreid. De seizoenmedewerkers zullen hun werkzaamheden veelal telefonisch verrichten en werken per week 3 dagen vast en 2 dagen op oproepbasis in onregelmatige diensten. De functie: De hulpverlening vindt plaats op grond van de polisvoorwaarden van binnenlandse en buitenlandse verzekeringsmaatschappijen en richt zich o.a. op: - medische advisering; -repatriëring; - technische problemen met voertuigen; -verlies en diefstal van bezittingen. De eisen: - goede communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk; - beheersing van de Engelse-, Duitse- en Franse taal; - beheersing van overige talen is een pré; - bij voorkeur ervaring binnen de reisbranche; - brede algemene ontwikkeling; - flexibele werkinstelling; -accuratesse en stressbestendigheid. Een talentest maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Voor meer informatie over bovengenoemde functie kunt ucontact opnemen met mevrouw B. Gerlof, chef hulpverlening, telefoonnummer 01719 - 41396. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u binnen 14 dagen sturen naar EuroCross International, t.a.v. mevrouw H.M. Lentze, Van de Mortelstraat 4, 2203 JD Noordwijk. jS HEuroCross International Van Panhuysstraat 2, 2203 JD Noordwijk. Telefoon: 01719 - 41333 De gemeente Oegstgeest is een aantrekkelijke woon- gemeente met een hoog voorzieningenniveau, centraal gelegen in de randstad op korte afstand van de steden Leiden, 's-Gravenhage en Amsterdam. In de naaste omgeving is een gevarieerd pakket van faciliteiten op het gebied van onderwijs, cultuur en recreatie aanwe zig. De gemeente telt thans 19.000 inwoners. In verband met het terugtreden van de huidige directeur tot groepsleraar zoekt het gemeentebestuur van Oegstgeest met ingang van 1 augustus 1995 een directeur m/v voor de openbare Montessori basisschool Oegstgeest. De school telt ruim 400 leerlingen, verdeeld over 14 groepen, waarvan er vijf gehuisvest zijn in op het schoolterrein gelegen noodlokalen. Getracht wordt het aantal lokalen vóór het begin van het schooljaar 1995/ 1996 met twee uit te breiden, waarmee de school naar verwachting haar maximum omvang heeft bereikt. Functiekenmerken: Van de te benoemen directeur wordt verwacht dat hij/zij; - inhoud geeft aan de ontwikkeling van het beleid van de school; - in samenwerking met de diverse geledingen en het bestuur zorg draagt voor de organisatorische ontwikkeling van de school. De te benoemen directeur zal worden belast met het lesgeven aan de bovenbouwgroepen van de school. Functie-eisen: De te benoemen directeur: - is in het bezit van het Montessori-diploma; - beschikt over een visie op Montessori-onderwijs in deze tijd; - beschikt over aantoonbare organisatorische en leidinggevende kwaliteiten en is in staat de verschil- lende facetten van het onderwijs, het beleid en het beheer integraal en planmatig te benaderen; - heeft een participerende stijl van leidinggeven en is in staat taken te delegeren; - kan een goede samenwerking met de diverse geledingen, het bestuur en de andere openbare basisscholen bewerkstelligen; - onderschrijft de beginselen van het openbaar onderwijs. Ervaring in een vergelijkbare functie is noodzakelijk. Persoonskenmerken: De te benoemen directeur: - is enthousiast, heeft een positieve uitstraling, overwicht, overzicht en overtuigingskracht; - heeft een open, creatieve en probleemoplossende instelling; - heeft een praktische en resultaat gerichte houding; - is stressbestendig; - heeft een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Overeenkomstig de benoemingsprocedure, die aan alle sollicitanten wordt toegezonden, wordt een selectiecommissie ingesteld waarin alle geledingen zijn vertegenwoordigd. Kennismaking met de wethou der van onderwijs en een psychologisch onderzoek maken deel uit van de selectieprocedure. In het kader van de Tijdelijke Wet Arbeidsbemiddeling Onderwijs is de vacature aangemeld bij het arbeidsbureau. Ons gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op gelijke kansen voor ieder een. Bij gelijke geschiktheid geven wij de voorkeur aan hen die op school ondervertegen woordigd zijn. Op dit moment geldt dit voor man nen, gehandicapten en leden van min derheidsgroepen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de huidige directeur van de school, de heer H.A.M. Nuytermans (telefoon 071- 177060; privé 071- 170776) en door de heer S. Sneep, teamleider onder wijs van de afde ling Welzijn en Onderwijs van de gemeentesecretarie (telefoon 071- 172121), bij wie ook een profielschets kan worden aan gevraagd. Sollicitaties met vermelding van bevoegdheden en referenties, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan: Burgemeester en wethouders van Oegstgeest, Postbus 1270, 2340 BG Oegstgeest. EEN BEETJE FAMILIE.... EEN BEETJE CARRIÈRE.. Gezocht wordt: vrouw, 30-45 jaar jong Bijzondere kenmerken: Enthousiast, aktief, niet eigenwijs, geïnteresseerd, doelgericht, positief, behulpzaam, zelfstandig, flexibel Eisen: Auto en telefoon Beloning: Sterke verbetering van de huishoudkas Wanneer u de door ons gezochte persoon denkt te zijn, belt u dan a.u.b. direkt op: 040-835037 of 078-173812 of *04743-1457 tijdens kantooruren I OSB Hoofdkantoor Nuenen Beekstraat 34 B 5673 NA Nuenen KRAANVERHUUR VERHUUR VAN: WEGTERREINKRANEN, AUTOKRANEN. RUPSKRANEN. MOBIELE KATKRANEN EN VERREIKERS Binnen ons bedrijf kunnen wij enkele plaatsen of personen die met enige technische basiskennis dit vak zouden willen leren. Het werk bestaat uit het bedienen van een hydraulische autokraan, waarmede hoofdzakelijk werkzaamheden worden uitgevoerd in de bouw. Degenen die belangstelling hebben, moeten in het bezit zijn van een groot rijbewijs en bereid zijn een tweejarige cursus te volgen voor een hijsbewijs. Geïnteresseerden kunnen uitsluitend telefonisch een afspraak maken van maandag t/m vrijdag tussen 8.00-17.00 uur. Produktieweg 36 2382 PC Zoeterwoude Tel. 071-899344 BEDRIJFSLEIDER M/V SCHOENENZAAK Voor een luxe schoenenzaak in Leiden zoeken wij een bedrijfsleider. Vereisten zijn: aantoonbare werkervaring in de schoenenbranche. Leeftijd tussen 25-35 jaar en leiding kunnen geven. Deze baan is fulltime en voor lange tijd. „Wie de schoen past, trekke hem aan". Schriftelijke reacties ond. nr. LD 05878 v.d. blad. Bent u aan een nieuwe uitdaging toe? Ten behoeve van een nieuwe formule op het gebied van bemiddeling in onroerend goed wensen wij in kontakt te treden met een Makelaar of kandidaat makelaar M/V Ervaring in Leiden en omgeving is een vereiste. De beoogde kandidaat gaat zelfstandig leiding geven aan een klein dynamisch team. Salariëring en emolumenten zijn in overeenstemming met de zwaarte van de funktie. Voor de juiste kandidaat is een partnerschap bespreekbaar. Toetreding medio april. Geheimhouding uiteraard verzekerd. Schriftelijke reakties gaarne aan: G&G Groep Leiden t.a.v. de direktie postbus 11053 2301 EB Leiden

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 27