Radio Televisie Het Capitool verdwijnt Verbale acrobatiek in nieuwe comedy - VRIJDAG 10 MAART 1995 selectie De kleedkamer Franklin Kroonenberg is groepsoudste van het Rotterdamse politiebureau Walenburg. Regelmatig als ME-er, of u ger Franklin Brown vindt hij een heel andere spanning op het podium. Het verschil tussen de wereld van de poli- groot. Bij de politie wordt gewerkt in teams, en Is sprake van grote solidari teit. De glamour v. 5 bladgoud. Ik ben je moeder niet Vanavond de eer ste aflevering van deze comedyserie. Een goede baan, een mooi huis, twee tienerkinderen een prachtige vrouw: Fred Kuitman heeft het allemaal. Maar op een dag komt hij thuis en is zijn vrouw er vandoor met ene Bill. Ge ëmigreerd naar Amerika om daar sa men een keten van hamburgerrestau rants op te zetten. Ineens realiseert Fred zich dat hij de afgelopen jaren al leen de wind heeft nagejaagd en dat het tijd wordt zich eens met belangrij- Prettig weekend Een reportage uit Maastricht, waar deze week het Bon- nefantenmuseum van de Italiaanse ar chitect Aldo Rossi wordt geopend. Verder: 'Het Stadion lokt, affiches var het Olympisch Stadion' is de titel van een tentoonstelling waarin de roem herleeft van sporthelden en clubs uit 1928 gebruik Nederland 1 18.57 Stedentrip Deze aflevering belicht Is tanbul. De enige stad ter wereld die gebouwd is in twee werelddelen: Euro pa en Azië. De oorsprong van de stad gaat terug tot 667 v. Chr. toen de Grieken zich hier vestigden en haar de naam Byzantium gaven. Tweemaal is de naam van de stad veranderd. Toen de Romeinse keizer Constantijn haar tot hoofdstad van het Romeinse rijk Constantinopel. Later veroverden de Turken het gebied en gaven de stad de naam Istanbul. Sinds 1923 is zij geen hoofdstad meer, maar nog wel de grootste stad Lieve Martine Martine van Os besteedt aandacht aan wratten, huilen en een dierenbemiddelaar. Tijdens de uitzen ding beoordeelt cabaretier Marcel Ver- reck een aanstormend stand-up come- dian-talent. Nederland 1 20.31 Brandpunt Een uitgebreid portret van de meest gewilde voetbaltrainer van Europa: Louis van Gaal. Wat is het ge heim van de man, onder wiens leiding ga's, leermeesters en leerlingen pra ten over de tijd dat zij belangrijk wa ren voor de man, die nu belangrijk is Postema op pad Koos Postema gaat op bezoek bij Corneille in Parijs. Corneille is naast Karei Appel de meest beken de COBRA-schilder. Zijn werk ken merkt zich door het gebruik van. vrolij ke kleuren en steeds terugkerende fi guren zoals de vrouw, de vogel en de zon. Begin jaren '50 trok hij, zoals ve le schilders in die tijd, naar Parijs en is er sindsdien ook blijven wonen. Hij woont in de Marais, de oudste en mooiste buurt van Parijs. RTL 4 22.20 rs, die kampen Birkenau en Mauthausen overleefden. Nooit spraken zij over de oorlog, totdat hun dochter hun verha len op film wilde vastleggen. 'Choice d destiny' sleepte onlangs een be- rijs inde wacht efestival IDFA. nederland o nederlandnederland® rtl o RTL© 16.24 NOS-Nieuws voor doven en slechtho renden 16.31 Ja natuurlijk: Bloemen en planten. Tuinmagazine. Presenta tie: Annemarie Görts 17.01 Willem Wever. Programma waarin vragen van kinderen beantwoord worden. Presentatie: Jo- chem van Gelder 17.30 Cartoon Club. Gevarieerd tekenfilm-pro gramma 17.57 Boggle. Woordspel 18.00 Boggle. Vervolg 18.29 A different world. Amerikaanse comedyse rie. Af ILean on me 18.57 Prettig weekend. Culturele en recreatieve uitgaanstips. Presentatie: Tineke de Groot, Jessica Broekhuis en Hein Hans- 19.28 Stedentrip. Reportageserie over Eu ropese steden. Vandaag: Istanbul, de stad van twee culturen en twee wereld delen NOS-Journaal NOS-Weeroverzicht Lieve Martine. Programma waarin vragen en problemen van kijkers worden behandeld. Pre sentatie: Martine van Os Brandpunt i New York Police Amerikaanse politieserie. Kelly's opvolger Bobby Si- mone begint zijn eerste werkdag, een moeder ver telt aan Lesniak dat haar 14-jarige dochter door haar vader wordt mis bruikt en Simone en Sipowicz onderzoeken de moord op een gangster baas. Af I.Simone says Sporen: Choice and desti ny. 2-delige doeumentairese- rie waarin Yitshak en Fruma Grmberg als over levenden van diverse con centratiekampen de meest afschuwelijke ge beurtenissen uit hun oor logsverleden vertellen. Afl. 1 NOS-Journaal NOS-Nieuws voor doven en slechtho renden 20.00 20.24 20.31 16.25 16.49 17.58 18.00 18.15 19.30 20.01 22.05 23.06 Jules unlimited. Populair-wetenschappe- lijk magazine. Herh NOS-Journaal Peppi en Kokki. Kinderserie. Peppi en Kokki lopen een paar bankrovers tegen het lijf. Afl.: Bankoverval De Teenage Hero Turtles Tekenfilmserie. Afl.: Ron do in New York Bassie en Adriaan en de reis vol verrassingen. Jeugdserie. Bassie en Adriaan gaan op zoek naar een pakje, en moeten daarvoor naar Curagao vliegen. Afl. 3 Schone schijn Engelse comedyserie 2 Vandaag NOS-Journaal Actualiteiten. Presentatie: Victor Deco- ninck NOS-Sportjournaal NOS-Hoofdpunten uit het nieuws gevolgd door het weer De dierenspoedkliniek. Serie over eerste hulp voor dieren in de dieren spoedkliniek in Amster dam. Afl. 4 Onderweg naar morgen. Nederlandse soapserie De leukste thuis. Home-videobloopers. Pre sentatie: Linda de Mol Ik ben je moeder niet. Nederlandse comedyse rie. Sinds zijn scheiding staat Fred Kuitman alleen voor de opvoeding van zijn twee tienerkinderen. Dat geeft de nodige conflic ten. Peteren Manon me nen dan ook dat ze beter bij hun moeder in Ameri ka kunnen gaan wonen. Afl. 1: The American dream Hoogtepunten uit 5 jaar Lo ve Letters. Impressie. Presentatie: Linda de Mol TROS TV show. Talkshow. Presentatie: Ivo Niehe Deadline. Magazine over misdaad en ander onrecht. Presen tatie: Jaap Jongbloed The sleeping car. Amerikaanse horrorfilm uit 1990 van Douglas Curtis NOS-Journaal 18.10 18.15 18.57 19.00 21.54 22.00 22.16 22.34 De kleedkamer. Serie portretten van men sen die in twee verschil lende werelden leven. Afl. 5 De Fabeltjeskrant. Poppenserie. Afl.: Huis opwarmings partij Sesamstraat. Kleuterprogramma. Afl.: Opruimen. Tommie gooit propjes op straat. Volgens leme mag dat niet, maar Rik zegt er niets van. Kin deren op school ruimen hun puzzels op NOS-Jeugdjournaal Klokhuis. Informatief kinderpro gramma Uitz. politieke partijen: Unie 55+ WK Atletiek. Beelden van het WK in- door-atletiek in Barcelona Dnder de hamer (Under the hammer) En gelse serie. Glazier en Perowne gaan op bezoek bij Nick Ropers oude schoolvriend Hector Bo- vington, die vermoedt dat hij in het bezit is van een oude Rubens. Wat in ie der geval wel wordt aan getroffen is oud werk van Dickens, en dat zorgt voor nogal wat problemen. Afl. 6: The spectre at the feast De connaisseur. Cultuurquiz. Afl.: Neder landse literatuur (proza na 1945), eerste ronde. Pre sentatie: Ad 's-Gravesan- de Trekking dagelijkse lotto NOS-Journaal NOS-Sportjournaal Nova. Actualiteitenprogramma. Met NOS-Gesprek minis ter-president. Presenta tie: Maartje van Weegen With a little help from my friends. Concert vanuit Paradiso in Amsterdam met het Me- tropole Orkest o.I.v. Dick Bakkeren leadzangers van bekende en minder bekende Nederlandse bands. Afl. 2 NOS-Studio Sport. WK Kunstrijden op de schaats vanuit Birming ham; WK Indoor-atletiek vanuit Barcelona Einde 15.05 Showtime shop 15.10 Santa Barbara. Amerikaanse soap 16.00 Vier uur nieuws 16.10 The Oprah Winfrey show. Amerikaanse talkshow. Thema: Les in uitgaans- manieren voor tieners 17.00 5 uur show. Gevarieerd middagmaga zine 18.00 Zes uur nieuws 18.15 Ooggetuige. Reportages over gebeurte- 18.30 19.00 19.30 19.50 20.00 20.30 21.25 22.20 01.25 Nachtprogram 15.30 TV Boetiek. Homeshopping-program- 16.00 Family ties. Amerikaanse comedyse rie. Herh Goede tijden slechte tijden. Nederlandse soap. Herh MASH. Amerikaanse comedy Rad van fortuin. Spelprogramma The bold the beautiful. Amerikaanse soap Half acht nieuws Weer Goede tijden slechte tijden. Nederlandse soap Vrouwenvleugel. Nederlandse dramaserie Het uur van de waarheid. Documentaireserie Postema op pad. Een nieuwe reeks afleve ringen Nieuws, sport en weer Nobody's perfect. Amerikaanse filmkomedie uit 1989 van Robert Kay- lor. Met: Chad Lowe, Gail O'Grady, Kim Flowers, Pa trick Breen, Elke Sommer 16.30 16.55 17.20 17.50 18.00 18.40 19.35 20.00 20.25 22.35 22.40 23.35 01.05 01.35 Alf. Amerikaanse comedy The A-team. Amerikaanse actieserie The A-team. Vervolg Baywatch. Amerikaanse serie. Herh 't Is me ook wat moois. Gevarieerd programma The fresh prince of Bel Air. Amerikaanse comedyserie Strange voices. Amerikaanse dramafilm uit 1990 van Arthur Allan Seidelman. Met: Nancy McKeon, Valerie Harper, Stephen Machte.a. Playboy late night. Erotisch magazine RTL 5 Nieuws Cracker The stranger came home. Engelse thriller uit 1954 van Terence Fisher, Met: Paulette Goddard, Willi am Sylvester, Patrick Holt, Paul Carpenter e.a. Hei elei, kuck elei aktuell. Luxemburgs programma Nachtprogramma televisie morgen NEDERLAND 1 07.00 NOS-Tekst tv. 08.30 Warreltaal. 08.49 Elektrische stroom. 09.09 Nieuws uit de natuur 09.29 Schooltv-Weekjour naai. Actualiteitenrubriek. 10.00ARBO, een praktische aanpak. 10.30 Effectief onderhandelen 11.00 NOS-Tekst tv. NEDERLAND 2 07.00 Alles kits. Kinderprogramma Mei: KRO'sTekenfilmfestivai. 07.25 Woef. jeugdserie 07.52 Cartoon club Gevarieerd tekenfilmprogramma met o.a. de Roze Panter. Popeye, Woody Woodpecker en Daffy Duck. 08.17 Con fetticlub, gevarieerd jeugdmagazme. 08.17 Kladderatsj, kinderkunstprogram ma. AanslDe droomshow. spelpro gramma. 09.09 Extra large, gevarieerd kinderprogramma. 09.36 Boggle, woord spel. 10.01 Prettig weekend. Culturele en recreatieve uitgaanstips. 10.26 Film spot Filmmagazine. 10.52 Niet tegelo ven. Serie portretten. NEDERLAND 3 09.00 NOS-Nieuws voor doven en slechthorenden. 09.07 Einde. RTL4 06.30 Hei elei kuck elei. Luxemburgs programma. 07.00 Telekids. Kinderpro Filmscript voor Bob en Annie ligt op de plank In 'Postema op pad' gaat Koos vandaag op bezoek bij Corneille in Pa rijs. (RTL 4, 22.20 uur) Na tien jaar af en toe eens schrijven en sleutelen aan het script heeft Paul de Leeuw het scenario voor zijn eerste speel film nu eindelijk op de plank liggen. Voor onderhandelingen met eventueel geïnteresseerde producenten heeft De Leeuw volgens zijn woordvoerster Vi- vienne Ypma nog even geen tijd. ,,Er is een aantal serieus geïn teresseerden maar het is nog te voorbarig om te zeggen wie dat zijn", aldus Ypma. Endemol zou een van de producenten zijn die interesse heeft voor de speel film. Volgens een woordvoerder van Endemol hebben Joop van den Ende en Paul de Leeuw en kele weken geleden gesprekken gevoerd over de speelfilm. De film van Paul de Leeuw wordt een grote comedy waarin ster ren als Bob en Annie de Rooy moeten schitteren. De Leeuw is deze week in het Nieuwe de la Mar-theater in Amsterdam gestart met The best of Paul de Leeuw. Nieuw programma VARA, VPRO en NPS Vanvond debuut van 'Ik ben je moeder niet televisie buitenland HILVERSUM GPD VARA, VPRO en de NPS gaan volgend seizoen op Nederland 3 een nieuw discussieprogramma maken in plaats van het zon dagse programma Het Capitool. Dat zegt VARA-mediadirecteur Vera Keur in het jongste num mer van VARA Media Magazine. Begin januari stelden de di recties van de Nederland 3-om roepen een voorlopig 'netcon- cept' vast. VARA, VPRO en NPS zullen de komende jaren dich ter naar elkaar toegroeien. Een en ander heeft ook te maken met de voorschriften in de Me diawet. Van een fusie is echter geen sprake, wél zullen de drie (samen met de RVU die ook op Nederland 3 uitzendt) een geza- radio o leder heel uur nieuws. 16.05 Welinge lichte kringen. 17.07 TROS Aktua 18.07 TROS Aktua. Vervolg. 19.04 TROS Interaktief. 20.04TROS Klan tenservice. 22.04 Hier en Nu-sport. 23.07 Met het oog op morgen. 00.04- 07.00 TROS Nachtwacht. radio q leder heel uur nieuws. 17.04 Van Staa tot zeven18.04 Van Staa tot ze ven. 19.04 De gouden greep. 20.04 Weekend-radio. 22.04-24.00 De avond van het sentiment. radio leder heel uur nieuws. 17.04 Rmkel- dekinkel. 18.04 De Avondspits. 19.04 Spoor 7. 20.04 Paperclip magazine. 21.04 Villa 65. 00.04 Countdown ca» fé. 02.02-06.00Oh, wat een nacht. radio o 16.00 De Nederlanden. Rationalisme en emotie. 17.00 Operette. 18.04 Purcell: Toneelmuziek voor Diocle- sian. 18.55 Beethoven Italiaanse tijdgenoten. 20.02 Avondconcert: De matinee. Nederlands Kamerkoor met cello, viool en orgel. 21.55 Kamermu ziek van Sjostakowitsj. 23.00 Muziek van deze eeuw. Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Ork. met so praan. 00.00-01.00 Vincent na mid dernacht. radio q leder heel uur t/m 17.00 en 07.30 nieuws. 17.08 Radio UIT. 17.50 SP. 18.02 Actualiteiten- en religieus pro gramma in het Arabisch. 18.45 Actu aliteiten in het Turks. 19.00 Nieuws en actualiteiten in het Turks. 19.45 Nieuws en actualiteiten in het Marok kaans en Berbers. 20.30 Nieuws en actualiteiten in het Chinees. 21.00 Licht en uitzicht. 21.39 EO-Metter- daad. 21.40 Boeken wijzer. 22.00 De avonden. Met om ca. 23.00 De wijde blik 23.50Weeksluiting. menlijke stichting oprichten. Keur zegt verder dat er wordt gewerkt aan een gezamenlijk sportprogramma en bovendien is de VARA van plan op samen met de NPS een mediapro- gramma te produceren. Volgens Keur zal Nova in de toekomst door de NPS zal worden ge maakt, de documentaires door de VARA en een ander pro gramma gaat weer bij de VPRO geproduceerd worden. Voorlopig kunnen deze pro gramma's bestierd worden door de diverse directeuren, aldus Keur, „Maar langzamerhand ga je programmateams bij die ene nieuwe productiepóbt onder brengen. Die poot krijgt een di recteur die de zaken gaat 'managen'. Uiteindelijk bouw je zo een nieuw bedrijf op." Ze bevestigt dat Nederland 3 op de dinsdagavond een geza menlijke netstyling krijgt en dat de plannen bestaan om straks alle zeven uitzenddagen onder de noemer van Nederland 3 te laten vallen. „Uiteindelijk is het de bedoeling dat het samenwer kingsproces ons daar brengt, tenzij de wet ook in de toe komst een substantiële binding met de leden blijft voorschrij ven", aldus Keur. Zodra de le dengebondenheid van omroe pen op de helling gaat, meent Keur, „hoeft ons niets meer in de weg te staan om de hele week als gezamenlijke Neder land 3-bespelers naar buiten te treden." HILVERSUM GPD Ma neemt van de ene op de an dere dag met een nieuwe 'lover' de benen naar Amerika. Pa be sluit zijn fraaie baan te laten voor wat die is om in huis de touwtjes naar zich toe te trek ken. Om ze acuut los te laten zodra ook zijn hormonen op hol slaan, oog in oog met een geraf fineerd blond stuk. Het zal je als onvolgroeide tienerzoon en dito dochter maar overkomen, of valt er ook iets te lachen? Eigentijds, herkenbaar. Zo ziet de TROS zichzelf het liefst, gelet op de etiketten die de om roep haar jongste comedy Ik ben je moeder niet opplakt. In spiratiebron voor grappen en grollen met een moderne uit straling: het gebroken gezin Kuitman, hun huishoudster en de agente die vader Kuitman bij zijn werk als freelance copywri ter bijstaat. Vanvond zendt de TROS de eerste aflevering uit. In Ik ben je moeder niet re gent het opmerkingen die als woordgrapjes zijn bedoeld. Zo is er het commentaar van doch ter des huizes Manon op de baan als hygiënisch specialist die aan haar neus voorbij gaat: „Ach, het was toch een shit- baari." Als een vroegere school- genote van Kuitman opduikt ontdekken de kinderen de oude bijnaam van hun vader: fruit- vliegje. Inmiddels heeft het lelij ke eendje van toen haar beugel vervangen door een sexy outfit. Pa gaat voor de bijl voor de da me over wie wordt opgemerkt dat zij flink stroop aan het sme ren is. Zoon Peter: „Daar zijn fr- uitvliegjes dol op." En zo gaat het in een rap tempo door met de verbale acrobatiek. Echt hilarisch wordt het ech ter niet in huize Kuitman. Het verhaal is voor een comedyserie zelfs vrij serieus. Zo bloeit de macho in vader Fred op zodra hij een oude bekende terugziet die tegenwoordig naaktfoto's van vrouwen maakt. Maar de lol is er af als zijn dochter Manon zich laat strikken voor een ses- Het lachen vergaat Manon vervolgens als pa verzuimt haar in de stromende regen op te ha len van een dansoptreden. Om dat hij op dat moment in kat zwijm voor zijn vroegere schoolgenote ligt. Nee, de ou ders van nu zijn ook niet meer wat ze geweest zijn. Lid van het schrijversteam Wim Maatman over de onder toon van Ik ben je moeder niet: „We hebben geprobeerd er iets zinnigs in te stoppen zonder aan het preken te slaan. Zo rookt Manon in de aflevering 'Silent night, holy shit' een joint waarvan ze beroerd wordt. Ik zie om me heen dat veel ouders in zo'n geval de schuld geven aan een vriendinnetje of vriend je waar hun kind mee optrekt. Dat contact verbieden ze dan, maar eigenlijk kennen ze hun eigen kinderen niet goed. Vader Fred kiest voor de dialoog, ik hoop dat de kijkers daar iets van oppikken." Met het opgeven van zijn veelbelovende reclamebaan geeft Fred ook tegengas aan het blind najagen van meer, meer en nog eens meer. „Die keuze staat voor de softere kant in mensen als reactie op het eeu wige carrièrebelust zijn. On danks al hun merkkleding, prachtige computers en nieuwe spelletjes zie je veel kinderen ontsporen, omdat het aan emo tionele warmte ontbreekt", vindt Maatman. Hij hoopt vooral op een pu bliek van ouders van tieners en van de jongeren zelf. „Hopelijk denken zij niet: daar heb je weer een stelletje oude zakken die zo nodig over ons moeten schrijven." Wat vinden de jongste acteurs eigenlijk van de serie? In de ogen van Silvana de Liefde (20), vertolkster van Manon, is de co medy uit het leven gegrepen: „Als ik om me heen zie wat voor gekke dingen er gebeuren. Een moeder die ervan door gaat. Een vader die je vergeet. Dat is sneu, maar het wil ook weer niet zeggen dat je alleen maar ongelukkig bent. Deze vader Fred heeft trouwens ook zijn lieve kanten." Jop Joris (17), ali as Peter Kuitman, vraagt zich hardop af of hij zou kijken, als hij zelf niet in Ik ben je moeder met meespeelde. „Misschien af en toe", aarzelt hij. „Maar ei genlijk houd ik meer van reali- ty-TVzoals Bureau Bijlmer." 'Ik ben je moeder niet', TROS, vanaf vanavond, Ned 2, 20.30 speelfilms op televisie 0 Zwarte satire op de dens WOIIHij schetst het leven van Parijse n de 19e eeuw. Met: Arletty en Pier re Brasseur. Duitsland 3 23.45 The Sleeping Car 1990-USA) Een oudere stu dent betrekt een treinwagon, maar hij weet niet dat daar de geest huist van een gestoorde killer. Thriller van Douglas Curtis met David Naughton Critical Condition (1986-USA) De voortvluchti ge kruimeldief Richard Pryor beland in het zie kenhuis, waar hij al snel alles in het honderd stuurt. Regie: Michael Apted. BBC 1 01.05 Nederland 2 The Graduate 1967-USA) Komisch drama v, Mike Nichols waarin Dustin Hoffman zijn ee ste grote rol speelt. Als student wordt hij v iefd op een oudere vrouw en haar dochter. RTL 4 Met muziek van Simon en Garfunkel. BBC 1 23.25 Nobody's Perfect (1989-USA) Travestie-come- die met verwijzingen naar 'Some Like it Hot'. Chad Lowe is zo verliefd dat hij als vrouw pro beert de kamer van Gail O'Grady te delen. Re gie: Robert Kaylor. Walked With a Zombie 1943-USA) Klein hor- 23.48 ror meesterwerk van Jacques Tourneur met Frances Dee en Tom Conway. Een verpleegster wordt door een voodoo-meester onder handen loeder blijkt een priester. iec°2 23.50 The Stranger Came Home (1954-GB) William Sylvester wordt beschuldigd van moord, maar hij lijdt aan geheugenverlies. Matige thriller van Terence Fisher. ook bekend als 'The Ugly RTL 5 23.35 lm Stahlnetz des Dr. Mabuse (1961-D) Beroer de film van Harald Reinl die voortborduurt op het succes van Fritz Lang. Interpol zoekt een drugshandelaar Met: Gert Fróbe en Lex Bar- Brazil (1985-GB) Bizarre cultfilm van Terry Gilliam over een totalitaire samenleving. Een wordt verliefd op een verzetstrijd- Extravagante persiflage op '1984'. Met: 01.15 Guns of Wyoming 1963-USA) Routinewestern een veeboer die het aan de stok krijgen. Regie Chasë 1987-USA) Actie-thrill Kort daarop verschijnt de politi denkt. RTL Television Adrienne Shelly en Martin Donovan spelen de hoofd- 01.35 rollen in de speelfilm Trust'. (BRTN 2,23.00 uur) BRTN 1 17.10 Sinja Mosa. 17.35 Paradise Beach 18.00 Journaal. 18.10Thebold and the beautiful 18.35 Blokken, spel programma. 19.05 Neighbours, serie. 19.30 Journaal en sport 19.58 Weerbe richt. 20.00 Tartufo. 21.20 Bob Roberts, politieke satire. 23.00 Hearts afire, co medyserie. 23.25 Weerbericht. BRTN 2 18.00 Tik tak 18.05 Ocean girl, jeugd serie. 18.30 Disney Festival, tekenfilms 19.000dyssee, jeugdserie. 19.30 Jour naai en sport 19.58 Weerbericht20.00 Niveau 4- Om de tuin, tuinmagazine. 20.30 Doe het zelf. magazine 20.50 22.17 Paardenkoersen 22.20 Pre mière Film en Video, wekelijks filmma gazine. 23.00 Trust, psychologsiche film. 00.40 Coda. 00.42 Einde. DUITSLAND 1 15.03 Der Mënnerchor, komedie. 16.30 Alfredissimo!culinair magazine. 17.00 Tagesschau. 17.03 ARD-Sport extra. 17.50Tagesschau-Telegramm. 17.55 ARDvoracht 17.55 Verbotene Liebe, serie. 18.00 Verbotene Liebe. Vervolg. 18.25 Marienhof. serie. 18.49 Tagesschau-Telegramm 18.54 Mr Bean, comedyserie 19.25 Herzblatt. da- ting-programma. 19.53 Das Wetter 19.58 Heute abend im Ersten. 20.00 Tagesschau 20.15 Victim of rage. melo drama. 21.40 ARD-Sport extra. 22.30 Tagesthemen. 23.00 ARD-Sport extra. 00.00 Harlem Hip-Hop, comedyserie. 00.25 Nachtmagazin. 00.45 Brazil, ko- -Nachdenken. 04.05 Einde. DUITSLAND 2 16.00 Heute. 16.05 Macht der Leiden- schaft. soapserie 16.55 Sport heute. 17.00 Heute. 17.08 Lënder journal. 17.40 Heartbreak High, serie. 18.00 He artbreak High. Vervolg 18.30 Vertieren Sie Millionen, spelprogramma. 19.00 20.15 Inka Connection, tv-film. 21.45 Heute-journal 22.15 Aspekte, cultureel magazine. 22.45 Willemsens Woche, li ve talkshow 23.45 Heute nacht, actuali teiten. 00.00 lm Stahlnetz des Dr. Ma buse, speelfilm01.25 Guns of Wyo ming, western. 02.50 Text aktuell. DUITSLAND 3 18.00 NRW - Nachrichteri. 18.05 KuK, gevarieerd magazine 18.30 Konto. con sumentenmagazine. 18.45Aktuelle Stunde. reg. magazinemet nieuws 19.25 Fensterprogramme der Landes- studios. 19.45 Hobbythek, vrijetijdsma- gazme. 20.15Stad'l-G'schichten. muzi kaal amusementsprogramma. 21.00 WDR aktuell. 21.15 Wer will noch mal?, spelshow. 22.00 B. trifft, talkshow. 23.00 Rückblende, serie documentai res. 23.15 Sport im Westen extra. 23.45 Lesenfantsdu paradis, speelfilm 02.40 Nachtprogrammering. BBC 1 15.50 The flying doctors, doktersserie. 16.35Tekenfilm 16.45 Bitsa, knutsel- magazine. 17.00 Jackanory, serieverha len, 17.lORugrats. animatieserie. 17.25 The borrowers, jeugdserie. 17.55 News round extra, jeugdjournaal 18.05 Gran ge H111jeugdserie 18.35 Neighbours, soapserie 19.00 Nieuws en weerbe richt. 19.30 Reg nieuws 20.00 Wi peout, spelprogramma. 20.30 Tomor row's world. pop.-wetensch. magazine. 21.00The unforgettable EastEnders, soapserie. 21.30 Do the right thing, dis cussieprogramma. 22.00 Nieuws en weerbericht. 22.30 Billy Connelly in nose and beak, reportage. 23.25 The graduate, speelfilm. 01.05Critical con dition, komedie. 02.35Weerbericht. BBC 2 15.15 Sport on Friday. 16.50 Nieuws en weerbericht. 17.00 Today's the day. quiz. 17.30 Ready, steady, cook, culi nair programma. 18.00 Esther, talk show. 18.30 Allm the mind, spelpro gramma. 19.00 Kunstrijden op de schaats en Atletiek. 20.30 Operavox. animatieserie. 21.00 The photo show, magazine. 21.30Gardeners'world. 22.00 Steptoe and son, comedyserie. 22.30 Kunstrijden op de schaats. 23.30 Newsnight. actualiteiten. 00.15 The Mrs Merton show, talkshow. 00.45 Duck man, tekenfilmserie Ol.lOWeerbe richt. 01.15 The BBC 100 season: I wal ked with a zombie, speelfilm. CNN 16.30 World sport. 17.30 Business Asia. nal hour. 21.300.J. Simpson special. 23.00 World business today update 23.30 World sport. 00.30Showbiz today 01.00 Moneyline 01.30 World re port 02.00 Prime news. 03.00 Larry King live. 04.300 J Simpson special li ve. 05.30 Showbiz today MTV 16.00 The Zig Zag show. 16.30 The re port. 16.45CineMatic. 17.00 News at night. 17.153 from 1. 17.30Dial MTV 18.00 Music non-stop. 20.00Greatest hits. 21.00 Most wanted. 22.30 Beavis Butt head. 23.00 The report. 23.15 Ci neMatic. 23.30 News at night. 23.45 3 from 100.00 Party zone. 02.00 The il of MTV 03.00 The grind. 03.30 Night v 08.00 Einde. NBC SUPER CHANNEL 17.30 FT Business tonight. 18.00 Today 19.00 ITN World news. 19.30 NHL International weekly. IJshockey. 20.30 Dateline. 21.30 Inside edition 22.00 ITN World news 22.30 The to night show. 23.30 Real personal. 00.00 FT Business tonight 00.20 US Market wrap. 00.30 NBC Nightly news. 01.00 Equal time. 01.30 The tonight show 02.30 Holiday destinations. 03.00 Rive ra live. 04.00 Dateline 05.00 Inside edi tion. TV5 16.00 N leuws. 16.10 Regions gourman des. 16.25 Bibi et ses amis. 17.00 La chance aux chansons. 17.45 Questions pour un champion. 18.00Questions pour un champion. Vervolg. 18.15 Vi sions d'Amérique. 18.30 Nieuwsen weerbericht. 18.55 Revue de presse. 19.00 Pans lumières. 19.30 Belgisch nieuws. 20.00 Montagne 20.30 Eva sion. 21.00 Wallonië 95 21.55 La mé téo des cinq continents 22.00 Frans nieuws. 22.45 Taratata. 00.00 Sortie li bre. 00.45 Nieuws en weerbericht. 01.15 Visions d'Amérique. 01.30 La marche du siècle. 03.00 Tell quel. 03.30 Télétexte. 04.00 Faut pas rêver. 05.00 Temps présent. RTL TELEVISION 16.00 Hans Meiser. 17.00 Jeopardy! 17.30 Unteruns 18.00 The bold and the beautiful 18.30 Explosiv Tele gramm. 18.45 RTL aktuell 19.10 Explo siv - Das Magazm 19.40GuteZeiten. schlechte Zeiten 20.15Shattered trust, tv-film. 22.05 Deceptions, thriller. 00.10 RTL-Nachtjournal. 00.40 RTL-Nacht- show. Late night-show. 01.35 Chase.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 9