Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel r Sorry, the Unitmanager isn't in at the moment, may I help you? 1 4 EZSmjegvervcx typist m/v -jthuiszorg Groot Rijnland Banen op de we ZATERDAG 4 MAART 1995 Pharmachemie BV, met vestigin- gen in Haarlem en Zaandam, is in Nederland de grootste producent van generieke geneesmiddelen onder de labels Pharmachemie en Pharbita. Daarnaast is het bedrijf een gerenommeerd producent van specialités voor kankerbestrijding en voor behandeling van CARA. Pharmachemie geniet een grote interna tionale bekendheid, mede door de inzet van de ca. 600 medewerkers, die garant staan voor kwalitatief hoogwaardige farmaceutische geneesmiddelen. Secretaresse op internationaal niveau Naast het succesvol opereren op de Nederlandse geneesmiddelenmarkt richt Pharmachemie in toenemende mate haar blik op het buitenland. Het gaat daarbij vooral om de verkoop van produkten op het gebied van oncologie en astma in 50 landen waaronder de Verenigde Staten. Als secretaresse van de Unitmanager International krijgt u te maken met een veelzijdig takenpakket. U neemt de corres pondentie voor uw rekening - voornamelijk in het Engels en Duits - en beheert de agenda en het correspondentie-archief. U werkt binnenkomende post en telefoon gesprekken af, bereidt vergaderingen voor en notuleert deze. U boekt de reizen voor de unit-medewerkers en bewaakt de voort gang van de activiteiten tijdens de afwezigheid van de unitmanager. Opleiding en persoonlijke kwaliteiten Om van deze job een succes te kunnen maken beschikt u over een opleiding op MBO-niveau en heeft u tenminste drie jaar ervaring in een internationaal bedrijf. U kunt zelfstandig werken, beheerst steno Nederlands en Engels en spreekt en schrijft de Engelse taal uitstekend. WP 5.1 heeft geen geheimen voor u, evenmin als moderne spreadsheet- en database programma's. Tenslotte bent u enthousiast, representatief en gemakkelijk in de omgang. Pharmachemie biedt Een zeer zelfstandige functie in een dynamische en groeiende organisatie. U kunt rekenen op een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Kunt u zich vinden in ons voortdurend streven naar kwaliteitsverbetering en groei, dan maken wij graag nader kennis met u. Uw reactie Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer B.F. Gruwel, Unitmanager International, telefoon 023 - 154 128. Uw schriftelijke sollicitatie stuurt u naar Pharmachemie BV, t.a.v. de heer drs. W.J. van Maris, postbus 552, 2003 RN Haarlem. PHARMACHEMIE BV Pharmachemie BV maakt deel uit van de OPG Groep. De OPG Groep is een groep van onderne mingen die zich toelegt op de marketing, distributie en fabricage van farmaceutische en medische produkten. De groep richt zich hoofdzakelijk op professionele afnemers in de gezondheidszorg. De zelfstandige business units van de OPG Groep zijn voorna melijk in Nederland gevestigd, maar ook in enkele andere landen van Europa. Het werkgebied is nationaal, maar in toenemende mate ook internationaal. De onge veer 2750 medewerkers en medewerkster zorgden in het afgelopen jaar voor een omzet van meer dan 2 miljard gulden. OPG Groep Diaconessenhuis Leiden huis, met 31' den, is een alge meen ziekenhuis met een regionale flinctie, waarin vrijwel alle specia lismen aanwezig zijn. De voorberei ding van de nieuwbouw van het beddenhuis verkeert in een vergevorderd sta dium. Ih verband met de gfi%ei die de functie van het ziekenhuis door maakt, zal ook een uitbreidinq„van de Bij de Maatschap Gynaecologie is per direct plaatsings mogelijkheid voor een voor 12 uur per week Functie-inhoii Het typen van medische brieven met behulp van e dictafoon. Deiwerktijden worden in nader overleg vastgesteld. Functie-eis#n: De kandidaat dient over een goede type vaardigheid te beschikken; kennis te hebben van de medische terminologie; ervaring te hebbèn met tekstverwerking. Arbeidsvoorwaarden: De functie wordt ingedeeld conform functiegroep 20 C.A.O.-Ziekenhuis- Inlichtingen: Inlichtingen over deze functie worden verstrekt door de heer J.C.M. Spiekerman, gynaecoloog, telefoon 071 - 178178 (pieper 91033) en/of één van de andere gynaecologen. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen richten êfan de Maatschap Gynaecologie, t.a.v. de heer J.C.M. Spiekerman, op onderstaand adres. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden Leidsch Dagblad -r- c?Jr. M atool ii/Oflzt üiliüa Overheid wil bcrydcr Wilt u part-time voor het Leidsch Dagblad werken in uw eigen omgeving? Wij zoeken 8 enthousiaste free-lancers m/v voor ons promotieteam Leidsch Dagblad Onze abonnees wonen niet alleen in Leiden maar ook in het hele gebied tussen Alphen aan den Rijn, Hillegom en de kust. U bent Een jonge man of vrouw van tenminste 22 jaar, doortastend en sympathiek, die gemakkelijk contacten legt en beschaafd Nederlands spreekt. Het bezit van een rijbewijs stellen wij op prijs. U gaat Deelnemen aan ons promotieteam om enthousiast bijlagen, folders en premiums uit te delen maar bovenal om abonnementen te werven. Dat doet u voornamelijk in de weekeinden en op (koop)avonden. In de zomermaanden wordt u soms op weekdagen op jaarmarkten en braderieën ingezet. Gemiddeld zult u op oproepbasis zo'n 20 uur per Wij bieden Leuk, afwisselend en zelfstandig werk met een goede uurhonorering. Uiteraard krijgt u eerst een training. Interesse? Schrijf ons een korte en bondige brief en richt die aan: Leidsch Dagblad T.a.v. mevrouw Manon Van Schaik Postbus 54 2300 AB LEIDEN Voor meer informatie kunt u Manon van Schaik bellen, tel. 071-356 212. GERECHTSDEURWAARDERSKANTOOR BUIK EN VAN DER HORST Gerechtsdeurwaarderskantoor Buik en Van der Horst is een middelgroot volledig geautomatiseerd deurwaarderskantoor dat actief is op het gebied van het incasseren van vorderingen, voeren van procedures en het geven van juridische adviezen. Ter uitbreiding van de kantoorbezetting zijn wij op zoek naar een JURIDISCH MEDEWERKER m/v De optimale kandidaat is maximaal 30 jaar en heeft bij voorkeur ervaring in een soortgelijke-functie. Tot zijn/haar taken behoort het opstellen van exploiten en het onderhouden van contacten met cliënten en debiteuren. Functie-eisen: - opleiding op HEAO- of MEAO-niveau (E/J) - praktisch inzicht en creativiteit - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkigsvaardigheid -professionele en klantgerichte instelling -stressbestendigheid -affiniteit met de deurwaarderspraktijk Na gebleken geschiktheid bestaat de mogelijkheid uit te groeien tot chef de bureau. Wij bieden u een moderne werkomgeving in een prettige sfeer en een salaris dat overeenkomt met opleiding en ervaring. Hebt u interesse? Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een curriculum vitae, kunt u richten aan: mw. W. van der Horst of de heer A. Buik Postbus 484, 2300 AL Leiden M TEMID ENGINEERING GROEP BV ONAFHANKELIJKE RAADGEVENDE INGENIEURS Als holdingmaatschappij van Raadgevend Ingenieursbureau Temid BV, Temid Onderhoud Management BV en Temid Public Transport Consultants BV zijn wij sinds 1964 aktief als onafhankelijk adviesbureau waarbij vakkennis, kwaliteit, dienstverlening en kosten- bewustzijn centraal staan. Vanuit deze filosofie staan wij met ons team van 140 enthousiaste medewerkers klaar voor onze opdrachtgevers bij de overheid. industrie en utiliteitsbouw. Raadgevend Ingenieursbureau Temid B. V. zoekt voor haar hoofdkantoor te Heerhugowaam Ervaren projektleider indu triële automatisering (m/vj Jan Duikerweg 1 Postbus 344 1700 AH Heerhugowaard Holland Telefoon 02207-50505 Telefax 02207-44035 Vestiging: De Bruyn Kopsstraat 9H Postbus 3284 2280 GG Rijswijk (ZH) Telefoon 070-3070888 Telefax 070-3194676 Het werkterrein van Raadgevend Ingenieursbun I Temid B. V. laat zich in het kort omschrijven als hel maken van studies en het ontwerpen van installati I en konstrukties inklusief koördinatie, bouwbegeleh I en direktievoering. Funktie-omschrijving: het opstellen van funktionele eisen, voorontwerp en bestekspecifikatie van besturingssystemen; het zelfstandig ontwerpen van installaties en system het begeleiden en aansturen van een team technici; het onderhouden van kontakten met de opdrachtgevi Funktie-eisen: diploma HTS-elektrotechniek danwel TU aangevuld me vakgerichte applikaties; leidinggevende kapaciteiten; goede kommunikatieve en redaktionele vaardigheden kommerciële instelling; minimaal 5 jaar ervaringwaarbij ervaring bij een ontwerpend installatiebedrijf tot aanbeveling strekt. "V ~j M De juiste kandidaat bieden wij een sfeervolle en moderne werkplek m binnen een groeiende organisatie met een pakket uitstekende m arbeidsvoorwaarden Dit pakket komt bij ons, als één van de weinige M ingenieursbureaus in Nederland, tot stand na overleg met de m vakorganisaties en bestaat onder meer uit goede studiefaciliteiten, M een bednjfsspaarregeling en een bedrijfspensioenregeling. I Uw de£ M Heer I M Inlich m telefoi Uw sollicitatie voorzien van een.recente pasfoto kunt u richten aan de afdeling personeelszaken en Organisatie van ons Kantoor te Heerhugowaard. Inlichtingen over deze funktie kunt u verkrijgen bij de heer ing. H.H. Neep, telefoon 02207 - 50 520 adviseert zowel particulieren als bedrijven op het gebied van verzekeringen, pensioenen, hypotheken en financieringen Wij zoeken op korte termijn een all-round: BINNENDIENST- MEDEWERKER m/v U bent bij voorkeur niet ouder dan 30 jaar en beschikt over: - goede contactuele eigenschappen - enthousiasme, motivatie en doorzettingsvermogen - een grote mate van zelfstandigheid - ervaring in een soortgelijke functie - minimaal het HAVO- en assurantie B-diploma -kennis van WP5.1 Wij bieden: - afwisselend en verantwoordelijk werk - een prettige werksfeer in een klein team - een goed salaris - prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke reactie zendt u naar: Assurantiekantoor Dobbelmannduin Pr. Bernhardstraat 86 - 2202 LR Noordwijk STICHTING Thuiszorg Groot Rijnland is een regionaal werkende organisatie op het gebied van wijkverpleging en gezinsverzorging. Het werkgebied kent stedelijke en plattelandsagglomeraties (regio's Leiden en Alphen aan den Rijn). De organisatie telt ruim 1500 medewerkers. Thuiszorg Groot Rijnland biedt een breed scala van thuiszorgprodukten op het gebied van Thuiszorg en Ouder- en Kindzorg. Wij stellen ons ten doel een klantgerichte organisatie te zijn met een aantrekkelijk en concurrerend dienstverleningspakket. Ervaren verzorgenden/helpenden voor de avond- en weekendhulpverlening Functie-informatie: Tijdens de avond- en weekendhulpverlening worden verzorgende werkzaamheden en handelingen verricht bij verschillende zelfstandig wonende cliënten. De nadruk ligt op verzorgende en begeleidende activiteiten, zoals het verlenen van hulp bij een badbeurt of toiletgang èn voorwaardenscheppende activiteiten. In een periode van 4 weken wordt volgens rooster minimaal 24 uur gewerkt. De werktijden liggen tussen 18.00 en uiterlijk 23.00 uur; in het weekend tussen 7.00 en 23.00 uur. Functie-eisen: U bent in staat om zelfstandig te werken en te handelen in soms complexe situaties. U heeft affiniteit met de oudere cliënt en bent in het bezit van het diploma Ziekenverzorging, OVDB of MDGO-vz'. Ook helpenden die een op het werk gerichte cursus hebben gevolgd kunnen reageren. Daarnaast kunnen studenten HBO-V of Geneeskunde met verzorgende ervaring intra- of extramuraal eveneens in aanmerking komen. Wij bieden: Goede werkbegeleiding met regelmatig terugkerende teambesprekingen. Salariëring en arbeidsvoorwaarden conform de CAO Thuiszorg 1995. Voor meer informatie kunt u, via het afdelingssecretariaat contact opnemen met de leidinggevenden mw. M. Versteege of mw. L. Nijhuis (rayon Leiden Noord) en mw. M. de Waal of mw. T. van der Meulen (rayon Leiden Zuid) op werkdagen van 9.00 tot 10.00 uur en van 13.00 tot 14.00 uur, telefoon 071-161415. Uw schriftelijke sollicitatie, met daarin vermeld uw motivatie en relevante opleiding en werkervaring, zien wij graag uiterlijk 18 maart a.s. tegemoet. U kunt uw brief richten aan: Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, Personeel Organisatie/AWD, Postbus 2254, 2301 CG Leiden. ECCO UITZENDBURO IS MET SPOED OP ZOEK NA/ Ervaring als secretaresse is een must. Goede beheersing van de Nederlandse, Engelse taal en geschrift. Franse en Duitse taal is een pre! Secretaresse-opleiding en managementopleiding gevok hebben. Ervaring met leidinggeven. Prioriteiten kunnen stellen. Stressbestendig zijn. Leeftijd tussen de 20 en 35 jaar. Deze funktie is fulltime en voor langere tijd. Vraag voor informatie naar Jacqueline. Minimaal 2 jaar werkervaring met Banyan vines netwerk 1 Ervaring Micrsoft en bijbehorende applicaties. Kennis pakket Windows. Klantvriendelijk en repre zijn i.v.m. kontakten. Vloeiende kennis Nederlandse taal. Moeten PC's, hardware en software kunnen installeren. Zelfstandig en in teamverband kunnen werken. Deze funktie is voor een aantal maanden. Informeer ook eens naar andere funkties op het gebied vi automatisering, Wij hebben regelmatig interessante funkt op dit gebied. Ben jij met spoed op zoek n ECCO en informeer eens na ar een leuke baan, bel dan na r de mogelijkhedenl I'll u I T Z E N D B U R UNIVERSITAIR KINDERDAGVERBLIJF KATTEKO is een dagverblijf met 46 plaatsen dat opvang biedt aan kinderen van acht weken tot vier jaar van ouders/verzorgers die werken bij of studeren aan de Rijksuniversiteit Leiden. De Kattekop heeft onlangs haar intrek genomen in een nieuw pand. Voor de peutergroep (1 1/2- 4 jaar) vragen wij per 1 n een enthousiaste leidster voor 24 uur per week (ma., wo, vr. liefst in combinatie met invalwerk Lxi' - Wil je naast je werk in de groep een actieve bijdrage leveren aan het pedagogisch beleid- en het organisatiebeleid? - Ben je in staat om zowel zelfstandig als in teamverband werken? - Heb je een flexibele instelling? uitgebreide motivatie Rechtspositie en salariëring conform c.a.o.-welzijn. Voor nadere inlichtingen kun je van maandag t/m vrijdag van 10.00 uur tot 12.00 uur terecht bij mevr. Tilly Pannebakker of mevr. Jolanda Lemstra, bereikbaar onder telefoonnummer 071-176363. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na verschijnen de advertentie richten aan: Kinderdagverblijf Kattekop, t. de sollicitatiecommissie, Wassenaarseweg 8, 2333 AK Le De Gemeenschappelijke Personeelsdienst Wegvervoer verzorgt en scholing voor chauffeurs in het Beroepsgoederenvervoer. Het werk kan zowel op uitzendbasis als in vaste dienst via de GPdt! verschillende opdrachtgevers worden verricht Behendige chauffeurs/beladers voor de schaarwagen m/v Voor een zeer gerenommeerd Nederlands bedrijf in de omgeving van Amsterdam. Kun je manouvreren als de b houd je van hard werken, ben je nauwkeurig, represenl en altijd op tijd7 Vind je het geen probleem in wisseldiens (ook weekeinden) te werken? Ben je gemotiveerd en korte termijn beschikbaar? Heb je een groot rijbewijs i chauffeursdiploma? Ben je 25-35 jaar en woonachtig i omgeving Zaanstreek/Haarlem? Dan is deze baan, voc tijd, jou op het lijf geschreven. Informatie bij Renée Mattern of Henriëtte Keupers, tel. 020-6 91 66 11, Amsterdam Zuidoost, Hoekenrode 7. Vestigingen in: Alkmaar, Alphen a/d Rijn. Amsterdam, Ape Deventer, Doetinchem, Dordrecht, Eindhoven, Geleen, Gr ningen, 's-Hertogenbosch, Hoogeveen, Nieuwegein, N Oldenzaal, Roosendaal, Rotterdam, Tilburg e'

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 30