Schrijvende Lezers/Info Zei Oegstgeester raadslid wel of niet 'amen'? Over milieu gesproken Vertrouwen passagiers in busvervoer gedaald iössrsi: WOENSDAG 22 FEBRUAR11995 OMBUDSMAN LEIDSCH DAGBLAD Heeft de fractievoorzitter van Leefbaar Oegstgeest (LO), mr. J.J.L. de Soeten, in de tumultu euze raadscommissievergade ring van 14 februari nu wel of niet het woord amen gebezigd? Het lijkt niet iets om een thril ler van te maken, maar het neemt nu toch die vormen aan. Eerst maar even de feiten in de juiste volgorde. Het ging in de roerige vergadering van 14 fe bruari over het nieuwe raadhuis in Oegstgeest en aan het slot van zijn artikel (Politiek theater Oegstgeest telt nog maar twee partijen) schreef de journalist: De raadsleden van LO lieten zich ook meeslepen in het poli tiek modderbad. Toen burge meester S. Scheenstra uitlegde waarom hij de doorslag in het college ten nadele van Leefbaar Oegstgeest had gegeven, volstond fractievoorzitter J. de Soeten met een kort 'amen Volgens de verslaggever kan er geen twijfel over bestaan dat mr. De Soeten dat gezegd heeft: „Zoiets verzin je toch niet". Maar de LO-voorman ontkent het in een fax aan de redactie pertinent. „Het woord amen is niet door mij uitgesproken, zoals u bericht. Om verschillende re denen doe ik dat niet: ik vind het beledigend ten opzichte van gelovigen, ik vind het een kin derachtige vorm van reageren". Van de raads- en commissie vergaderingen in Oegstgeest wordt een bandopname ge maakt. Ik heb de journalist ge vraagd om daar naar te gaan luisteren. Welnu, op de band van die bewuste avond komt het gewraakte woord niet voor. Maar dat zegt niet alles. Hoe modern en gevoelig is de appa ratuur? Hoe hard of zacht is er gesproken? Als mensen driftig door elkaar praten, gaat nogal eens wat verloren, zo is mijn er varing met bandopnamen. En RUUDPAAUW het ging er heftig aan toe in de Oegst geester raadscom missie, die 14de fe bruari. Flauwitei ten, cynisme en be ledigingen over en weer, zo meldt het verslag. De journalist heeft zich vervol gens gewend tot een aantal mede spelers in het dra ma om wat meer klaarheid in de zaak te krijgen. De hier onder volgende citaten zijn door hem opgetekend: WD-fractievoorzitter Haaf- kens: „Ik heb het niet gehoord, maar hij mompelt wel vaker wat". D66-fractievoorzitter Poel mans: „Ik heb het wel gehoord, voor mij was het duidelijk van hèm". Volgens CDA-fractievoorzitter Kempen-Van Dommelen „werd er van alles geroepen wat eigen lijk niet in een raadszaal thuis hoort", maar zij zat 'te ver af om het te horen. Dat laatste gold ook voor raadslid Noort van Progressief Oegstgeest. Raadslid Seegers van Leefbaar Oegstgeest die naast De Soeten zat: „Ik weet niet of hij het ge zegd heeft of niet. Ik heb het in ieder geval niet gehoord". Wethouder Van Eisen (Pro gressief Oegstgeest) met veruit de markantste verklaring van al len: „Ik heb het zelf niet ge hoord, maar wel dat er zoiets gezegd is. De band van de ver gadering is afgeluisterd. En als je het wil horen, hoor je 't. Als je het niet wil horen, hoor je het niet". De heer De Soeten heeft maandag rechtstreeks contact met mij opgenomen om te mel den dat de kwestie hem 'zeer De ombudsman van het Leidsch Dagblad is van maandag tot en met vrijdag bereikbaar van 9.30-11.30 uur onder telefoonnummer (071)-356215. Brieven kan men richten aan het adres: Ombudsman Leidsch Dagblad, Postbus 54,2300 AB Leiden. Het werk van de ombudsman valt buiten de verantwoordelijkheid van de hoofdredactie. Voor klachten over de bezorging gelieve men te bellen (071) - 128030. hoog' zit. Voorts voegde hij deze niet onbelangrijke op merking aan zijn eerdere fax toe: het woord 'amen' is ze ker gevallen. Het was echter niet van hem, maar van ie mand van de publie ke tribune afkom stig. Een hoogst interes sante getuige ont breekt nog: burge meester Scheenstra die naast de heer De Soeten zat. Het 'amen' ging hem regelrecht aan. Navraag leerde dat hij op vakantie in Zwitserland is. Het is overigens zeer de vraag, aldus ingewijden, of hij er zich in zal willen men gen, want het raadhuis in Oegstgeest staat al genoeg op stelten. Wordt misschien nog ver- Klazien Een lezeres heeft zich lichtelijk gestoord aan een berichtje in de krant van 16 februari waarin een praatje van Klazien uit Zalk werd aangekondigd. De tekst luidde als volgt: Klazien uit Zalk, de van tele visie bekende boerin die tegen alle kwaaltjes een natuurlijk ge neesmiddel heeft, is zaterdag 18 februari te gast op het 15de ver jaardagsfeest van het Yoga Ge zondheidscentrum in Leiden. Wat verder nog volgt in dat bericht, doet er hier nu even niet toe. De lezeres vindt het onjuist dat hier van redactiewe- ge wordt gezegd dat 'de beken de boerin tegen alle kwaaltjes een natuurlijk geneesmiddel heeft'. Hier had volgens de leze res moeten staan 'die meent te gen alle kwaaltjes een natuurlijk geneesmiddel te hebben'. Een belangrijk verschil, vindt ze. „Lichtgelovige geesten zullen anders denken dat Klazien wer kelijk op alles een afdoend ant woord heeft en dat is natuurlijk niet zo. Er is in de wereld van de genezing al genoeg gerommel'. Strikt formeel gezien heeft de ze lezeres waarschijnlijk gelijk. Maar ze neemt het wel heel zwaar op. Klazien heb ik eerlijk gezegd altijd meer als cabaret dan als serieuze geneeskunst beschouwd en ik kan mij nau welijks voorstellen dat iemand het anders opvat. Het is natuur lijk mogelijk dat ik me hier als ombudsman wat aan de loszin nige kant gedraag. Ik kan de ontstemming van de lezeres in elk geval niet delen. Onduidelijk Een lezer zegt in de krant nogal eens te stuiten op berichten die onnodig moeilijk geformuleerd zijn. „Je moet ze dan twee keer lezen om ze goed tot je te laten doordringen en dat zou toch juist bij een krant waarin zoveel berichten staan, niet nodig moeten zijn". Een voorbeeld uit de krant van 10 februari, het be richt onder de kop: Salomons- oordeel nodig voor omgang met hond. Het gaat om twee mannen, een uit Groningen en een uit Bedum, die beweren eigenaar te zijn van de Duitse herdershond Astrid. Dan nu de tekst: „Het dier is onlangs gekidnapt door de Groninger. De klagende partij, de man uit Bedum, is de voormalige vriend van zijn moe der. Die wil Astrid onmiddellijk terug op straffe van een dwang som van honderd gulden per dag. De man uit Bedum beschikt over de stamboom waarop staat dat hij eigenaar is. Zijn voorma lige stiefzoon zegt echter dat hij de hond zes jaar geleden heeft betaald. Onlangs gingen de man uit Bedum en zijn vriendin na een jarenlange verhouding uit elkaar. De hond bleef in Bedum. De zoon van de vrouw weigert genoegen te nemen met de hem De Schipholplannen zijn zo goed als rond, als ik dit schrijf. Over milieu gesproken bij de verkiezingen. "Milieu boven economie". Fijne eerlijke overheid, stijf van schijnhei ligheid. En maar beloven in de verkiezingstijd. De r voorhouden dat meewerken aan het milieu. In de toekomst worden we zelfs gestraft, als we fruit en groen- teafval niet gescheiden aan bieden. En wij met ons appel schilletje en slablaadje, lo pend onder de rook van Schiphol, naar de groencon- tainer. Goed voor het milieu!!! Dat zijn onze volksvertegen woordigers. We zijn véél te fatsoenlijk in Nederland, dat we dit allemaal nemen. Ze la chen zich rot in Den Haag, om onze onnozelheid, en hebben echt lak aan dat hele milieu van ons. Na ons de zondvloed. Van "Paars" gaan we stikken. Ook het C.D.A. helpt u niet, ze zijn het nu 100 eens met de besluiten van dit kabinet. M.C.J. Bosch, Leiderdorp. „Duizelig word je ervan hoe de relaties nu eigenlijk liggen", aldus de lezer. „Steeds weer worden de figuren anders aan geduid. Alleen al zo'n zin als 'De klagende partij, de man uit Be dum, is de voormalige vriend van zijn moeder' zet je voor een puzzeltje. En in de zin daarop lijkt het wel of de moeder eigen lijk degene is die Astrid wil te rughebben. Ach, het klopt alle maal wel, maar ik vind het zo'n moeizaam verhaal. Als de schrijver van het bericht nu meteen had gezegd dat het om een man en zijn gewezen stief zoon ging en die termen con stant had gebruikt dan was alles glashelder geweest Ik ben het in zoverre met de lezer eens dat het een stuk een voudiger had gekund. De staking bij het openbaar streekvervoer is nu na vier we ken ten einde. Men kan zich af- vragen, wie in dit conflict de grote verliezer was. Zijn dit de gezamenlijke busmaatschappij en, de FNV, de buschauffeurs? Het antwoord moet luiden: geen van deze groepen, maar een grote groep, die geheel bui ten het conflict stond: dat zijn de reizigers, die gebruik wilden maken van het openbaar ver- Zeker, dankzij de rechter, die bepaalde dat er vóór 10 uur en na 15 uur niet gestaakt mocht worden, werd er weer gereden in de spitsuren, maar tussen 10 en 15 uur stonden de reizigers ook Figuurlijk in de kou. In de voorbije stakingsperio de is bij de betrokken partijen in het conflict, met uitzondering van de CNV, een grove minach ting gebleken voor de belangen van de reizigers. Het uitzetten uit de bus bij ingang van de sta- kingstijd plm 10 uur 's morgens, is hierbij een heel triest diepte punt. Kortom, de belangen van de busgebruikers, waaronder veel jongeren, maar ook van vele ou deren, werden door de partijen aan het conflict opgeofferd, dat ten slotte zelfs uitmondde in een prestigekwestie. Opmerke lijk is, dat de bond in het openbaar VER, zich hierbij heeft opgesteld. reizigers RO- zwijgzaam Gedurende de vier weken moest door de busreizigers wor den geimproviseerd: afspraken afgezegd, ziekenbezoek kwam in de knel, vervangend vervoer door bevriende relaties gere geld, langere of kortere fiets tochten gemaakt enz. Wie spreekt er nog over klantvrien delijk vervoer? Voor goed openbaar zijn twee essentiële den nodig: 1. Betrouwbaarheid, d.w.z. ze kerheid dat gereden wordt en op tijd. 2. Dat dienstverlening aan de gebruiker voorop staat. Men kan zich afvragen of aan beide voorwaarden, ook nu de bussen weer rijden, wordt vol daan. In elk geval is het vertrouwen van de passagiers in het busver voer door de acties sterk ge daald. Een mogelijkheid voor de toe komst, is het oprichten van klei nere, particuliere busmaat schappijen, waar het belang van (serviceverlening aan) de reizi ger onderkend wordt en zelfs voorrang heeft. Daarbij vervalt het monopolie van de grote ver voersmaatschappijen en ver mindert de greep van de vak bonden op het verstoren van het openbaar vervoer. De chauffeurs kunnen dan vóór hun indiensttreding eerst een cursus klantvriendelijkheid volgen. Het statige pand Ca- sa Reale aan de Hoofdstraat in Sas- senheim is niet al leen van buiten het aanzien waard. Het unieke huis van ar chitect Eduard Cuy- pers, is van binnen in Italiaanse stijl opge trokken en voorzien van een trappenhuis met glas in lood en Italiaans hout. Het pand werd in 1894 gebouwd in op dracht van Gerard Kruyff. Zijn grootva der verdiende een fortuin, toen hij na de explosie van een kruitschip in Leiden in 1807 de opdracht kreeg, alle gesneu velde ruiten te ver vangen. Het geld stak de familie in de bloembollenteelten de bouw van Casa Reale. Deze winter werden gebouw en tuin grondig opge knapt, zodat alles weer in oude glorie hersteld is. Onze fotograaf Wim Dijkman doorkruist dagelijks een groot deel van de streek de krant in beeld vast te leggen. Tijdens die ritten komt hij langs allerlei 'beeldige' s die niet direct plekjes c not new maar het zeker waard zijn om te pre senteren. ANN01895 - Een spookgeschiedenis. - Groote ont steltenis heerschte er onlangs in een gezin, dat een plaatsje bewoont in het Samland, de kuststreek van Oost-Prui sen tusschen het Frische en Kurische Haff, die om haren rijkdom aan barn steen het „paradijs van Pruisen" ge- heeten wordt. In een vertrek op de bo venverdieping toch huisde een „booze geest" en hield den bewoners den slaap uit de oogen. De familie hoorde des nachts plotseling een gedruisch, alsof er een rad boven hunne hoofden heen en^weer ging, de beweging her haalde zich in onregelmatige tusschen- poozen. De heer des huizes ging, door zijn zoon vergezeld, naar boven. Op de trap hoorden zij nog het gedruisch, maar toen zij in de kamer waren, was het spook verstomd, en zij konden niets bijzonders merken. Nauwelijks echter waren zij weer beneden, of het begon van voren af aan. De nachtwa ker werd in huis gehaald, maar ook zij ne tusschenkomst werkte niets uit. Eindelijk stelde de zoon van een buur man, die als soldaat met verlof thuis was en dus gewoon gevaren onder oogen te zien, een lang en nauwkeurig onderzoek in. En wat vond hij? Op den vloer lag een fleschje, waarin een muis gekropen was. Het diertje had zich aan de suikerballen, die de buurvrouw in de flesch had geborgen, maar vergeten had, zóó te goed gedaan, dat het door den nauwen hals niet weer er uitkon. Geen uitweg vindende, sprong de muis nu in de flesch rond en bracht deze daardoor aan het rollen. Zoodra er ie mand in de kamer kwam, hield zij zich stil. Nadat de muis de vrijheid terugge geven was, was het spook verdwenen. - In Saksen waakt de overheid met strengheid tegen vergaderingen, die gevaar zouden kunnen opleveren voor de rust van den Staat. Waar men dat gevaar al niet zoekt, kan blijken uit een verbod om te Thekla, een plaatsje bij Leipzig, een openbare vergadering te houden, waarin de ziekten van zuige lingen en kinderen zouden worden be handeld. ANN01970 - De aanslagen op twee vliegtuigen van Westerse luchtvaartmaatschappijen hebben terecht over de gehele wereld diepe verontwaardiging gewekt. Hoe groot de haat van de Palestijnen tegen de staat Israël moge zijn, hoe verbeten hun wil is Israël te vernietigen, voor onmenselijke lafheid als bomaanslagen op toestellen van Swissair en de Austrian Airlines zijn geen woorden te vinden. Die aanslagen zijn trouwens niet alleen laf, maar bovendien on voorstelbaar dom. In de Arabische ogen mag de „winst" dan bestaan in de dood van enkele tientallen Israë liërs, daar tegenover staat het verlies van wat na vroegere aanslagen nog aan begrip in de wereldopinie over was. Jammer genoeg hebben tal van Eu ropese en Amerikaanse luchtvaart maatschappijen op een eenzijdige wij ze gereageerd op deze aanslagen, na melijk door de post en de vracht voor Israël te laten staan. Uit veiligheids overwegingen een begrijpelijke maat regel, maar door eenzijdige toepassing op Israël alleen voor dit land nadelig, wat nu juist de bedoeling van de aan slagplegers is geweest. De daders en hun geestverwanten gaan vrijuit, de slachtoffers krijgen nog een extra-last op de schouders gelegd, waardoor deze maatregel een volstrekt averechts ef fect heeft. ZIEKENHUIZEN ONGEVALLENDIENST Academisch Ziekenhuis vanaf zaterdag 13.00 t/m dinsdag 13.00 en vanaf woensdag 13.00 t/m vrijdag 13.00, woensdag 13.00 uur (Diaconessenhuis)t dagelijks St.Elisabeth Ziekenhuis. BEZOEKUREN DIACONESSEN HU IS (tel. 071-178178): dagelijks 14.30-15.15 uur en 19.00-19.45 uur. Kraam- en zwangerenafdeling: buiten de gewone bezoektijden, voor partners bovendien van 10.30 -11.15 uur en van 19.45 - 21.00 uur Special Care Unit: 10.30-11.00 uur, 15.00 - 15.30 uur en 19.00-19.30 uur en na overleg met de dienstdoende verpleegkundige. Kinderafdeling: 10.30-19.00 uur, na overleg met de dienstdoende verpleegkundige. Jongerenafdeling: 14.30-15.15 uur en 19.00-19.45 uur. RIJNLAND ZIEKENHUIS vestiging St. Elisabeth (tel. 071-454545): dagelijks 14.00-15.00 uur en 18.30-19.30 uur, klassel en II daarnaast ook 11.15-12.00 uur. Kraamafdeling: 14.30-15.30 uur en 18.30-19.30 uur (voor vaders tot 21.00 uur). Kinderafdeling: 14.30-19.00 uur (voor ouders de gehele dag). Afdeling hartbewaking (CCU)en intensive care (IC): 14.00-14.30 uur en 18.30-19.00 uur. Spoedeisende hulp: dag en nacht geopend RIJNLAND ZIEKENHUIS vestiging Rijnoord (tel. 01720-63131): dagelijks 14.00-15.00 uur en 18.30-19.30 uur, klasse en II daarnaast ook 11.15-12.00 uur. Geen spoedeisende hulp meer mogelijk ACADEMISCH ZIEKENHUIS (tel. 071-269111): alle patiënten (behalve kinderen) 14.15-15.00 uuren 18.30-19.30 uur. Avondbezoekuur afdeling Verloskunde 18.15-19.00 uur, 19.00-20.00 uur (Alleen Partners/echtgenoten met kinderen. Voor zwangeren: zaterdag en zondag van 10.00 tot 11.00 uur, uitsluitend voc partners/echtgenoten en eigen kinderen. Kinderafdelingen: voorouders van opgenomen kinderen is er een ruime bezo« mogelijkheid in overleg met de hoofdverpleegkundige. Voor andere bezoekers gelden de volgende tijden: keel-, neus- en oorheelkunc en neurologie: 14.15-15.00 uur en 18.30-19.30 uur; oogheelkunde en heelkunde 14.15-15.00 uuren 18.30-19.00 uur. Kinderkliniek: zalen voor peuters, kleuters en grote kinderen: 15.15-17.00 uur; babyzaal en boxenafdeling: volgens afspraak. BIOSCOPEN LIDO 1, 2, 3, 4 en STUDIO tel: 071- 124130/133210, Steenstraat 39 LIDOl De Leeuwekoning al,, (Nederl. gespro ken) vr za zo woe 14.30. Op een mooie dag wordt op de Afrikaanse steppe het leeuwtje Simba geboren. Als zoon van de koning is hij voorbestemd zijn vader 21.15. Actiethriller fian. Parachutespringer Chi ziet leerlinge Natasja ogen/ Geschokt probeert n bikkelhard Danny de Vito vader/moe- n beetje lachwekkend alie ns rimun 16 jr., dé n QuentinTarantint gangsters die een koffieshop beroven, een bokser die weigert knock-out te gaan zoals afgesproken en een gang ster die op de vrouw van de baas moet passen. MetJohn Travolta, Harvey Kei tel, Uma Thurman en uiteraard de hila rische Tarantino-dialogen. The Pagemaster al., vr za zo woe 14.30. Jeugdfilm van Maurice Hunt en Joe Johnston. Macaulay Culkin belandt bhotheek. Als hij valt, raakt hij buiten westen. Als tekenfilmfiguur probeert Culkin zijn bewustzijn terug te vinden. The Lion King dag. 19.00, 21.15, vrza zo woe ook 14.30. LUXOR tel: 071-121239, Stationsweg The River Wild al., dag. 19.15,21.30, Riviergids Meryl Streep 1.30. Curtis H TRIANON tel: 071-123875, Breestraat 31. Nell dag. 19.30, 21.45. Ontroerend drama met Judie Foster die een meisje speelt dat door een doofstomme vrouw hulp van een dokter trekt ze de wijde wereld in. KIJKHUIS tel: 071-142895, Vrouwen- vroeger martelaar meent'te herkennen. Met geweld probeert ze hem tot een bekentenis te dwingen. Once Were Warriors do t/m zo 20.00, 22.15. Première in Leiden. Een ont roerend en gewelddadig liefdesverhaal !t zijn vuisten bewijst, urs: Bleu ma 20.00, 22.15. ivijtraakt. Als reactie ver- lle banden met het verleden n de hoofdrol. Een staat als hij wordt aangeklaagd, maar niet weet waarom. Last Tango in Paris woe 20.00, 22.15. Een bekende film uit 1972 van Bernar do Bertolucci met Marlon Brando. I 20.00. De 'road ivie' van de jaren igjarige Sissy Is fotomodel c Amen ka te gaai ,?tó. LAK tel: 071-124890. 1000 rosen ma 20, 20.30. Debuutfilm van Theu Boermans en vorig jaar win naar van drie Gouden Kalveren. Boer- rt de ondergang van een tussen Duitsland en Ne- jaren '60. CULTUREEL CENTRUM DE X Remembrance do 16, 20.30. Hu manistische film van regisseur Takehi- ro Nakajima over een vijftienjarig jon getje dat opgroeit in het Japan van de jaren '50. Het naakte eiland vr 17, 20.30. Een film die in documentaire stijl Sonatinefvr 18^20.'30.''Paloü ie traditionele Japanse gangsterfil levensgevaarlijke spelletjes probe ze de tijd te doden. ALPHEN AAN DEN RIJN EUROCINEMA tel: 01720-20800, Disclosure 12 jr., dag. 18.45, 21.30. The Lion King al., dag. 18.45,21.00, za woe ook 14.00, zo ook 14.00 16.30. il Velocity 16 jr., dag. 18.45, ook 13.45, 18.45, zo ook 13.30, 16.00. PARKFILMHUIStel: 01720-95600 Short Cuts vr, za, 20.30. Een realis sche film waarin regisseur Robert Alt spelers op knappe wijze t< brengt. Jungle Jack zo 14.30. Deense teken-1 filmster Isabella Kreng. Als zij het Huisdier c FILMHUIS LISSE tel: 02522-13458. Ossesionedi 21, 20.30. Een klassie ker van Italiaanse makelij. Een werklo- in begint een verhouding met d jongere vi n lijkt s :en herbergier. De chanteuropduik KATWIJK RIJNPOORT tel: 01718-16400. 20.15 uur. Drama van Luis Ma over een gezin waarvan de moe een alcoholprobleem kampt. Dankzij haar liefhebbende echtgenoot ki er weer bovenop. VOORSCHOTEN KINDERBIOSCOOP CC tel: 071-614354, Prinses Marijkelaan 4 Duimelijntje Ned. gesproken, al., za z woe, 14.00. Baby's day out al za zo woe 15.30. Regiedebuut van Patrick Read Johnson. Drie mannen kidnappen de negen maanden oude yuppiebaby Bink. Ze krijgen daar al snel spijt van. DEN HAAG ASTA 1. tel: 070-3463500, Spui 27 Disclosure 12 jr., dag. 13.15, 16.00, 18.45,21.30. ASTA 2. The Lion King al., dag. 18.45, 21.3 Interview with the Vampire 16 jr., dag. 16.00, 18.45, 21.30, dovrma 13.15 De Leeuwekoning al., za zo woe 13.15, 16.00. BABYLON 1 tel. 070-3471656, naast Centraal Station. Heavenly Creatures 16 jr., dag. 13.1 Once Were Warriors 16 jr., dag 16.00, 18.45, 21.30. BABYLON 3 Death and the Maiden 16 jr., d 16.00, 18.45,21.30, dovrm: 13.15. Blinky Bill al., za zo woe 13.15 CINEAC 1/2/3 Wegens verbouwin II al., dag. 13.15, 16.00, 18.45, The River Wild 12 jr., dag. 13.15, 16.00, 18.45,21.30. METROPOLE 3 The Lion King al., dag. 18.45,21.30, 18.45,21.30,do vrmadiook 1 16.00. METROPOLE5 Pulp Fiction 16 jr., dag. 13.15, 16.30, 20.30. ODEON 1 tel. 070-3462400/3462401. Herengracht 13. Terminal Velocity 12 jr., dag. 13.15, 16.00, 18.45, 21.30. ODEON 2 Mother's Boys 12 jr., dag. 13.15, Junior 13.15' De Leeuwekoning al ODEON 4 Riksbioscoop al., dag. 11.45, 14,15, 16.00, 18.45,21.30, 13.15. 16.45, 19.15, 21.45. HAAGS FILMHUIS tel. 070-3656030, Spui 191. ZAAL The Bandit Queen 16 jr., dag. 19.30, 21.45(beh. ma), maalleen 19.30 ZAAL II The Sun's Buri< 19.30, zo woe ook 16.1 ZAAL III Red Beads 16. 16 15. Domweg gelukkig 16 il 16 jr., dag. dag. 21.45, dag. 22.00. Naplo I do ma 19.30, 14.00, Naplo II vrdi 19.30, zo woe 16.15, Naplo III za zo woe 19.30.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 18