Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel W/I II Kamsteeg Auto Rental zoekt... tempo-team jewegmgs- mderwijs n/v eraar Leiden vermeer grond en wegen bv ERVAREN UITVOERDERS m/v uitzendbureau Creatieve mensen m/v leidster (v/m) MultiLease Kansen in tijdelijk werk GNTENT tftPAG 18 FEBRUARI 1995 Kamsteeg Auto Rental maakt deel uit van de Kamsteeg Groep en behoort tot de grotere autover huurbedrijven in de regio's Leiden en Alphen aan den Rijn. Wij zijn een dynamisch, kwalitatief hoogstaand, op de toekomst gericht bedrijf. Steeds meer mensen kiezen er dan ook voor een auto te huren bij Kamsteeg Auto Rental. Dit is de reden dat wij op zoek zijn naar een aantal nieuwe collega's voor onze vestiging te Oegstgeest. Wij zoeken op korte termijn: Verhuurspecialist (ervaren) m/v Oproepkrachten/Studenten m/v Bent u in het bezit van een rijbewijs BE, wilt u graag werken in teamverband en op wisselende tijden, stuur dan uw sollicitatie voorzien van c.v. naar Postbus 8, 2340 AA in Oegstgeest. Voor meer informatie kunt u Barend Elshout bellen, telefoon 071 - 177 158. oor de openbare Mytylschool te :iden zoeken wij een akte MOP; affiniteit met het onderwijs aan lichamelijk gehandicapten; Jienst Cultuur en Educatie - eventueel ervaring met onderwijs a lichamelijk gehandicapten. Inlichtingen: De heer F. van Hooff, directeur van de school, telefoon: 071 - 17 50 11 (school)of de heer J. Cattin, sector Onderwijs, telefoon: 071 - 16 52 47. In het kader van eerlijke verdeling van werkgelegenheid en uit onderwijskun dig belang is het gewenst dat meer leden van etnische minderheidsgroepen werkzaam zijn in het onderwijs. Ook geschikte kandidaten vanuit deze groep wordt derhalve verzocht te solliciteren. Sollicitatie, onder vermelding van het vacaturenummer OND 1194, binnen tien dagen na verschijnen van dit blad te zenden aan de Sector Onderwijs, afdeling P en O van de gemeente Leiden, postbus 9100, 2300 PC Leiden. behc behorend tot p.vermeer verenigde bedrijven bv Afd. Personeelszaken Postbus 14 2130 AA Hoofddorp Vermeer Grond en Wegen BV behoort tot P. Vermeer Verenigde Bedrijven BV en is gespecialiseerd in de aanleg van wegen, rioleringen, asfaltwerken en overige civiel technische werken. Naast het hoofdkantoor in Hoofddorp zijn er diverse rayonkantoren in het land. In verband met de groei en de verbreding van onze aktiviteiten in de regio West-Nederland zoeken wij voor onze vestiging te Haarlemmermeer U geeft leiding bij de uitvoering van werken aan de band van bestekken, tekeningen, werkbegrotingen en kwaliteitseisen. U bent verantwoordelijk voor de voort gang van het werk en past de uitvoering aan op de soms sterk wisselende omstandigheden U komt voor deze funktie in aanmerking indien u na uw Weg- en Waterbouwkundige opleiding op minimaal MTS niveau ervaring hebt opgedaan met wegenbouw en grondwerken. Wat wij bieden: Wij bieden u een zelfstandige funktie in een hecht team binnen een dynamisch rayon van een landelijk opererend bedrijf. Doorgroeimogelijkheden zijn in onze organisatie aanwezig. Uw sollicitatie: Voor nadere informatie kunt u telefonisch kontakt opnemen met de heer H.J. Kloosterman, rayon-direkteur, 023 - 231800, na 20.00 uur of in het weekend 02526 - 75197. Uw sollicitatie, inclusief C.V. kunt u binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan onderstaand adres. KANTOOR Secretaresse m/v voor de Europese vestiging van een Amerikaans technisch bedrijf. U bent een ervaren all-round secretaresse die de Engelse taal vloeiend spreekt en schrijft. Daarnaast bent u stressbestendig, kunt u prioriteiten stellen en toont u initiatief. Deze baan is per direct voor langere tijd. Informatie: 071 - 14 41 46, Anne-Marit van Hoeve Leiden, Stationsplein 212 Boekhouders m/v voor relaties in Leiden en omgeving. Er zijn mogelijk heden voor ervaren kandidaten die zonder problemen de complete dagelijkse boekhouding van een bedrijf kunnen voeren. U hebt een MBA-diploma, enkele jaren werkervaring en bent goed bekend met geautomati seerde boekhoudsystemen. Informatie: 071 - 14 41 46, Loes Hendrikx Leiden, Stationsplein 212 Telefonist/receptionist m/v voor een internationaal technologisch bedrijf in Leiden. Je staat binnen- en buitenlandse relaties te woord, verzorgt typewerk en doet andere voorkomende werk zaamheden. Hiervoor ben je een vlotte representatieve kandidaat die goed Engels en Duits spreekt en een typediploma heeft. Deze full-time baan begint per april 1995. Leeftijd: 18 tot 20 jaar. Informatie: 071 - 14 41 46, Anne-Marit van Hoeve Leiden, Stationsplein 212 HORECA Medewerkers bediening m/v voor een internationaal hotel in Den Haag-Centrum. U pat 5 dagen per week van 7.00 tot 11.00 uur het onbijt serveren. Hiervoor hebt u aantoonbare serveer ervaring, bent u repesentatief en dienstverlenend ingesteld. Daarbij bent u bereid ook In de weekeinden te werken en kunt u Den Haag op genoemde werk tijden bereiken. Informatie: 071 - 12 64 44, Angelique Diebeis Leiden, Stationsplein 212 INDUSTRIE Medewerkers produktie m/v voor diverse bedrijven in de regio Leiden. Er is op verschillende afdelingen werk voor kandidaten die voor langere tijd aan de slag willen. Leeftijd: 18 tot 22 jaar. Informatie: 071 - 12 64 43, Annemarie van Ardenne Leiden, Stationsplein 212 Produktie-medewerkers m/v voor een groot produktie-bedrijf in Hazerswoude. Tempo-Team biedt u een cursus aan en daarna kunt u voor lange tijd aan de slag. U bent bereid ingezet te worden op alle afdelingen en u woont in de regio. Informatie: 071 - 12 64 43, Anne-Marit van Hoeve Leiden, Stationsplein 212 TECHNIEK Medewerker technische dienst m/v voor een groot produktie-bedrijf in Hazerswoude. U wordt ingezet voor alle voorkomende technische werkzaamheden. Hiervoor bent u een zelfstandige werker en technisch zeer handig. Daarnaast hebt u ervaring als elektro-monteur en kunt u lassen. Deze baan is per direct voor lange tijd. Informatie: 071 - 12 64 43. Theo Versteeg Leiden, Stationsplein 212 Programmeurs m/v voor een aantal relaties in en rond Leiden. Er zijn mogelijkheden voor programmeurs die goede technische kennis hebben van Progress/Informix óf C++ óf MOTIF en C++. Daarnaast hebt u een informatica-oplelding op HBO- of academisch niveau. Deze banen zijn voor zeer lange tijd. Informatie: 071 - 12 64 43, Annemarie van Ardenne Leiden, Stationsplein 212 Vertegenwoordiger m/v met goede kennis van de aannemersbranche. U bent een enthousiaste pionier met een diploma MTS-Bouwkunde. Commerciële ervaring of ervaring als vertegenwoordiger is een pre. Leeftijd: bij voorkeur tussen de 24 en 30 jaar. Informatie: 071 - 12 64 43. Theo Versteeg Leiden, Stationsplein 212 Mostert Transport Leiden b.v. vraagt wegens uitbreiding van werkzaamheden part-time CHAUFFEURS part-time CHAUFFEURS in bezit van rijbewijs B/C/E en chauffeursdiploma voor 's avonds van 19.00 tot 23.00 uur. Heeft u interesse, belt u dan Mostert Transport Leiden B.V. Tel.nr. 071-412421 en vraagt u naar dhr. W. Boer of dhr. M. M. v.d. Bogerd. Voor het archeologisch themapark in Alphen a/d Rijn waar bezoekers een reis door de tijd maken zoeken wij geschikte kandidaten voor de functies van soldaat. Voor deze functies moet u in ieder geval beschikken over aantoonbare toneelervaring, communicatieve en sociale vaardigheden, flexibiliteit m.b.t. beschikbaarheid (over 7 dagen per week, parttime of fulltime), improvisatie vermogen en affiniteit met archeologie en historie. Deze baan is tijdelijk voor de periode van 09/04 t/m 29/10 aanstaande. Natuurlijk wordt u voor de functies ingewerkt. Indien u meer informatie wenst over de specifieke functies en/of geïnteresseerd bent, laat dan wat van u horen. 4 42, -»r randstad uitzendbureau Q^anisoy De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden zoekt per 1 april 1995 ten behoeve van kindercentrum De Draaimolen/Het Reuzenrad een voor de naschoolse opvang in Het Reuzenrad voor een groep kinderen van 7-12 jaar. Omvang van het dienstverband: 10 uur per week op dinsdag- en donderdagmiddag. In de schoolvakanties wanneer nodig meer uren. Daarnaast bestaat de mogelijkheid tot ADV-vervanging t.b.v. de overige groepen van het kindercentrum. Wij zoeken iemand die: - samen met 2 collega's op de dependance wil werken - zich aangetrokken voelt tot het werken in deze leeftijdsgroep - samen met de kinderen op een plezierige, creatieve manier invulling kan geven aan de opvang - zowel individueel als groepsgericht kan werken - contacten met ouders kan onderhouden - in teamverband kan werken - mee wil denken over het pedagogisch beleid van het kindercentrum als geheel en van de NSO in het bijzonder - bij voorkeur ervaring heeft binnen de naschoolse opvang - in het bezit is van een relevant MBO-diploma - minimaal 20 jaar is Wij bieden: - een zelfstandige baan in een enthousiast team - een aanstelling voor een jaar met de mogelijkheid voor een vaste aanstelling daarna - arbeidsvoorwaarden en salariëring conform CAO-Welzijn, salarisregeling kinderopvang (minimaal 2544,18, maximaal 3201,19 bruto per maand bij een volledige werkweek). Voor meer informatie kunt u op dinsdag- en donderdagochtend vanaf 9.30 uur contact opnemen met de directie van de Draaimolen, tel. 071-216628. Schriftelijke reacties vóór 28 februari 1995 richten aan kindercentrum De Draaimolen, t.a.v. Manita van der Berg of Liesbeth Hakkenberg, Milanenhorst 193, 2317 CL Leiden. MultiLease is een middelgrote onafhankelijke auto-leasemaat schappij. MultiLease maakt deel uit van de Motorhuis Groep. Voor onze afdeling Wagenparkbeheer zoeken wij een Technisch administratief medewerker m/v Deze collega, die zelfstandig moet kunnen werken en een sterke affiniteit heeft met autotechniek, heeft als taak om de onder houd- en reparatiewerkzaamheden van ons wagenpark te coördineren, de kosten hiervan te beheersen en administratief te verwerken. Naast de voor onze organisatie vanzelf sprekende flexibele en servicegevoelige instelling vragen wij: t een opleiding op LTS/MTS niveau een leeftijd tot 30 jaar affiniteit met automatisering Ons bedrijf biedt u de volgende secun daire arbeidsvoorwaarden: 8% vakantietoeslag t winstdeling t bedrijfsspaarregeling studiekostenvoorzieningen Zij die passen in bovenstaand profiel en die graag werken in een dynamisch bedrijf, kunnen hun belangstelling kenbaar maken door middel van een handgeschreven sollicitatiebrief aan de heer G H. van Lent. MultiLease B V Postbus 474 2300 AL Leiden De Motorhuis Groep maakt ruim baan voor dynamische vakmensen. STICHTING IÜJ ROENHOVEN" Stichting „Groenhoven" zorgcentrum voor ouderen verleent onder meer huisvesting en verzorging aan 105 bewoners. SECRETARESSE (M/V) (part-time -15 uur per week) Taak: Uitvoeren van secretariële werkzaamheden hoofdzakelijk t.b.v. de directeur. Van de medewerker wordt verwacht dat zij/hij aan deze nieuwe functie gestalte zal kunnen geven. Voorkomende werkzaamheden zijn o.a.: -tekstverwerken; -voorbereiden/notuleren van vergaderingen; - behandelen van correspondentie; - assisteren met sociaal jaarverslag en beleidsplan; -archiveren; - overige administratieve taken. Vereist: -Havo-niveau, aangevuld met een secretaresse-opleiding; - kennis van en ervaring met het tekstverwerkingsprogramma WordPerfect (5.1); - ruime ervaring op secretarieel en administratief gebied; - stressbestendigheid. Arbeidsvoorwaarden: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor maximaal een jaar. Rechtspositie en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Bejaardentehuizen. Salaris maximaal 3.072,- bruto per maand, op basis van een volledige dagtaak en afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Inlichtingen bij: dhr. A. Dijkstra, tel. 071-120745 Sollicitaties binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Stichting „Groenhoven", zorgcentrum voor ouderen Witte Rozenstraat 21, 2311 XS Leiden Boekhoudkundig medewerker m/v Per direct zijn wij op zoek naar kandidaten met een afgeronde MEAO BE/BA-opleiding of het Praktijkdiploma Boekhouden. De werkzaamheden bestaan o.a. uit coderen, factureren en het verwerken van betalingen. Er wordt gewerkt met Exact en WP 5.1. Ervaring is vereist Het betreft hier een parttime baan in de ochtenduren voor lange tijd. Informatie bij Linda de Ridder, tel. 071 -14 22 41, Leiden, Boommarkt 3a. Datatypisten m/v Wij zijn nog steeds op zoekl Als u datatypist bent en reageert, gaat u een grote organisatie in Leiden helpen met het verwerken van gegevens. Voor een periode van 2-8 weken voert u samen met een team van uitzendkrachten gegevens in U kunt zelf aangeven of u van 07.00-13.00 uur of van 13.00-19.00 uur wilt werken. Informatie bij Veronique Driesen, tel. 071-12 09 47, Leiden, Boommarkt 3a. Internationale directiesecretaresse m/v Zeer regelmatig kunnen wij secretaressen plaatsen bij internationale bedrijven in Leiden en omgeving. Hiervoor is uw talenkennis zeer belangrijk. Daarnaast is een secretaresse-opleiding of relevante werkervaring vanzelfsprekend. De duur van de opdrachten varieert van enkele dagen tot enkele maanden Informatie bij Veronique Driesen, tel. 071-12 09 47, Leiden, Boommarkt 3a. Schoonmakers m/v Voor diverse instellingen in Leiden en omgeving zoeken wij regelmatig schoonmakers. Het werk vindt voornamelijk in de avonduren plaats (tussen 17.00-20.00 uur). Bent u korte of lang tijd beschikbaar en wilt u wat bijverdinenen? Kom dan langs voor informatie. Informatie bij Ria Hoogenboom, tel. 071-14 94 46, Leiden, Boommarkt 3a LTS'er Metaal m/v Voor een bedrijf dat gevestigd is in Zoeterwoude-Dorp zoeken wij een gemotiveerde kandidaat voor het in elkaar zetten van aluminium kozijnen. Heeft u een opleiding LTS Metaal en bent u ca. 20 jaar? Reageer dan snel. Informatie bij Tanja van Bezooijen, tel. 071-12 15 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. Assemblagemedewerkers m/v Regelmatig zijn wij op zoek naar medewerkers voor een computerbedrijf. Na een korte iriwerkperiode kunt u zelfstandig aan het werk. De werkzaamheden bestaan uit het vervangen van printplaatjes en het inbouwen van het intern geheugen. Daarna wordt de computer door u getest. Voor deze baan zoeken wij kandidaten tussen 18-22 jaar met interesse in computers. Informatie bij Tanja van Bezooijen, tel. 071-12 15 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. Basisarts m/v Voor een instelling gericht op de sociale gezondheidszorg in Leiden zoeken wij voor enkele maanden een jeugdarts voor kleuteronderzoek of preventief onderzoek naar adolescenten. Het betreft een tijdelijke opdracht voor 16-19 uur per week. De werktijden zijn in overleg in te vullen. Informatie bij Ria Hoogenboom, tel. 071-14 94 46, Leiden, Boommarkt 3a. Kok m/v Voor diverse restaurants en instellingen in Leiden en omgeving zoeken wij regelmatig een ervaren en zelfstandig werkende kok, die kan ondersteunen bij ziekte of extra drukte. Bent u af en toe een dagje beschikbaar en vindt u het leuk ook eens ergens anders in de keuken te kijken? Dan komen wij graag met u in contact om de mogelijkheden door Jong of oud Het maakt niet uit. Indien u graag de handen uit steekt, dan kunt u ze nu in de mouwen, jassen en broeken steken. Wij hebben fulltime werk in een kledingmagazijn in Informatie bij Mariëlle van der Plas, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3a. -»r randstad uitzendbureau SECRETARESSE m/v Je gaat aan de slag bij een bedrijf in Leiden. Het bedrijf heeft veel buitenlandse contac ten. Je werkt op een secretariaat met twee andere secretaressen. Samen zorg je voor het beheer van de agenda, het klantencon tact en het uitwerken van correspondentie en offertes. Wij denken aan een kandidaat met een goede beheersing van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift. Daar naast heb je een (Schoevers) secretaresse opleiding of MEAO-secretarieel. SECRETARESSE LEASE MAATSCHAPPIJ m/v Bij een bedrijf in Leiderdorp hebben wij een baan voor een secretaresse die zich prettig voelt op een drukke en levendige afdeling. De werkzaamheden bestaan uit baliewerkzaamheden, telefoonbehande ling, agendabeheer, het uitwerken van cor respondentie en archiveren. Je hebt een Mavo- of Havo-diploma, aangevuld met een (Schoevers) secretaresse-opleiding of MEAO-secretarieel. Daarnaast heb je mini maal een half jaar ervaring. Interesse in één van deze banen? Neem dan vanaf maandag contact op met Con tent Uitzendbureau, Breestraat 1, Leiden, tel. 071-125745. cawtevd-a/o w M t>ent.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 29