Personeel Personeel Personeel Personeel Personee m VWO plus wiskunde op zak Z^\VB Accountants r mk m fiorg en Zekerheid J Net winkelmeisje Vleescentrum Kansen in tijdelijk werk Een 'Amazing9 baan AUTO HOME ZATERDAG 4 FEBRUARI 1995 en toe aan een carrière in de accountancy? VB Accountants is één van de 'grote vijf' accountantskantoren. De cliëntenkring omvat, naast vrijwel alle Nederlandse gemeenten, bedrijven en instellingen in de non-profitsector. De 30 strategisch gespreide vestigingen zijn ondergebracht in 11 regio nale eenheden met elk een leidinggevend partnerteam. Voor het verder uitbouwen van de huidige successen in de regio Zuid-Holland-Noord zoeken wij nieuwe mede- werk(st)ers. VWO, wiskunde en ambitie. De ingre diënten voor een goede toekomst in de accountancy Die carrière heb je inmiddels scherp voor ogen en nu zoek je een accountantskantoor waar je je ambitie waar kunt maken. Dan moet je eens kennis maken maken met VB accountants. Als je goed bent. kun je bij ons vrijwel direct aan de slag Eerst als medewerker in één van de klantgerichte teams en naarmate je kennis en ervaring toeneemt, steeds zelfstandiger. Alleen een diploma is daarbij natuurlijk niét genoeg, een brede algemene interesse en een gezonde dosis ambitie zijn minstens zo belangrijk. Werken bij vb. Dat betekent dus verder kijken dan de cijfers alleen Want organisaties, hoe zakelijk ook, bestaan niet alleen uit cijfers. Zo ook niet bij VB Je zakelijke start moet parallel lopen aan je persoonlijke ontwik keling en dat zien we als een gedeelde verantwoordelijkheid. Spreekt dit je aan. dan wordt het dus tijd voor een nadere kennismaking. Informatie/sollicitatie. Wil je meer weten over de combinatie van het werk en de accountancy studie neem dan contact op met de heer P.J.T. Klessens, personeelsfunctionaris, 070-33736 47. Je sollicitatiebrief plus c v. kunt je sturen aan de VB Groep, afdeling P&O, ter attentie van de genoemde contactpersoon, Postbus 649, 2270 AP Voorburg UITZENDBURO Zoekt met spoed HORECA-MEDEWERKERS voor de personeelskantine van een grote instelling. Enige horeca-ervaring is vereist. De kandidaten dienen ma. t/m vrij. een aantal uren per dag beschikbaar te zijn. RAPENBURG 8 - 10, 2311 EV LEIDEN TEL. 071 - 12 78 20, FAX 071 - 14 49 M.i.v. 4 april '95 ontstaat er een vacature voor een PART-TIME DOKTERS-ASSISTENTE in de huisartsenpraktijk van J. Reinders te Leiden. Het betreft voorlopig een tijdelijk dienstverband voor 2 tot 2,5 dag per week voor 4 maanden. De mogelijkheid is aanwezig, dat deze tijdelijke baan kan worden omge zet in een part-time dienstverband voor onbepaalde tijd. Verwacht wordt een prettige houding t.o.v. de patiën ten, het diploma doktersassistente en enige computer kennis. Sollicitaties en/of inlichtingen tijdens kantooruren via telefoon 071-760947. JÊÊÊÊ Zorg en Zekerheid is een regionaal werkende zorgverzekeraar en gespecialiseerd op het gebied van ziektekostenverzekeringen, zowel ziekenfonds als particulier. Tevens voeren wij verzekeringen op het gebied van schade, leven en varia. Het hoofdkantoor is gevestigd in Leiden en de organisatie telt ca. 460 medewerkers. ZORG. EN ZEKERHEID maakt deel uit van de Meandergroep. Voor onze sector VERKOOP, bestaande uit ongeveer 60 personen, zoeken wij op korte termijn een Medewerker Telemarketing m/v voor de Commerciële Binnendienst - telemarketing/telefonische verkoop; - uitbrengen van offertes; - telefonisch opvolgen van offertes; - ondersteunen van de buitendienst medewerkers; - adviseren op het gebied van verzekeringen. - administratieve afwikkeling verkoop activiteiten; ^BBÊÊÊBtÊtÊtÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊW - commerciële en servicegerichte instelling; - uitstekende communicatieve vaardigheden; - MBO-niveau; - in bezit van Assurantie-B diploma of relevante werkervaring op het gebied van het adviseren in verzekeringen; - bekend met het gebruik van geautomatiseerde systemen; - leeftijd tot 30 jaar. Het salaris bedraagt maximaal 3.327,- bruto per maand (functiegroep 6). Zaken als een goede pensioen-, studiekosten- en ziektekostenregeling zijn bij ons vanzelfsprekend. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn eveneens aantrekkelijk. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie, met alle relevante gegevens, binnen 14 dagen, toezenden aan de dienst Personeel en Organisatie, t.a.v. mevrouw H.J. Filemon, Postbus 400, 2300 AK Leiden. Koningstraat 70 Leiderdorp Tel.: 071-895693. Medewerker m/v financiële administratie Een handelsonderneming in vrijetijdskleding is op zoek naar een MBA'er met werkervaring. U kunt per direct aan de slag in een klein teamverband. U verzorgt onder andere de facturering, stelt een conceptjaarrekening op en bent verantwoordelijk voor het internationale betalingsverkeer van dit bedrijf. Daarnaast bent u behulpzaam bij de commerciële administratie. Beheersing van de Engelse taal is voor deze functie een vereiste. Informatie bij Veronique Driessen, tel. 071-12 09 47, Leiden, Boommarkt 3a. Boekhoudkundig medewerker m/v Per direct zijn wij op zoek naar kandidaten met een afgeronde MEAO BE/BA-opleiding of het Praktijkdiploma Boekhouden. De werkzaamheden bestaan onder andere uit coderen, factureren en het verwerken van betalingen. Er wordt gewerkt met Exact en WP 5.1. Ervaring is vereist. Het betreft hier een parttime baan in de ochtenduren voor lange tijd. Heb je interesse? Bel ons dan snel. Informatie bij Boudewijn van der Lecq, tel. 071-14 22 41, Leiden, Boommarkt 3a. Datatypisten m/v met snelle vingers Als u datatypist bent, en reageert, gaat u een grote organisatie in Leiden helpen met het verwerken van gegevens. Voor een periode van 2-8 weken voert u samen met een team van uitzendkrachten cijfers in. U kunt zelf aangeven of u van 07.00-13.00 of van 13.00-19.00 uur wilt werken. Bent u geïnteresseerd? Neem dan snel contact op. Informatie bij Veronique Driessen, tel. 071-12 09 47, Leiden, Boommarkt 3a. Assistant document controller m/v Voor een internationaal bedrijf op het gebied van de biotechnologie zijn wij op zoek naar een assistant document controller. U draagt zorg voor de administratieve afhandeling van de distributie. Hiervoor dient u te kunnen omgaan met WP en dBase. Gezien de certificering en aard van de produktie, dient u zeer nauwkeurig te werken. Gedacht wordt aan iemand met een HAVO-opleiding, goede kennis van de Engelse taal en minimaal 2 jaar administratieve, relevante werkervaring. Het betreft een functie met leuke perspectieven. Informatie bij Rello Wanders, tel. 071-12 09 47, Leiden, Boommarkt 3a. Flexibele inpakkers m/v In verband met produktiewerkzaamheden voor korte of lange tijd. U bent niet ouder dan 21 jaar en regelmatig beschikbaar. Informatie bij Mariëlle van der Plas, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3a. Schoonmakers m/v Regelmatig zoeken wij voor objecten in Leiden en omgeving ervaren medewerkers. Het betreft vooral korte opdrachten in de avonduren. Eventueel een leuke bijverdiensten voor scholieren en studenten! Informatie bij Marjolein Jacobs, tel. 071-14 94 46, Leiden, Boommarkt 3a. Voorraadbeheerder m/v Voor een kleine groothandel in laboratorium onderzoekspreparaten zoeken wij een zeer serieuze, administratief ingestelde magazijnkracht op MBO-niveau. U wordt verantwoordelijk voor de gehele kostbare voorraad op koud ijs (-70 graden Celcius), verpakkingen en (inter-)nationale verzendingen. Gedacht wordt aan iemand van ca. 25 jaar met b.v. een scheikundige achtergrond of biologie in het pakket. U beheerst de Engelse taal goed. Het betreft een fulltime functie met goede perspectieven. Informatie bij Rello Wanders, tel. 071-12 09 47, Leiden, Boommarkt 3a. Plaatwerker m/v Voor een bedrijf, dat o.a. tel- en verpakkingsmachines ontwikkelt en produceert, zoekt Randstad een enthousiaste plaatwerker. De werkzaamheden bestaan hoofdzakelijk uit buigen, knippen, kanten en stanzen. De kandidaat heeft bij voorkeur LTS Metaal en is maximaal 22 jaar. Informatie bij Jeroen Smits, tel. 071-12 15 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. MLO'er m/v Randstad zoekt mensen met een laboratorium-opleiding die ervaring hebben met HPLC/GC. Het gaat om het routinematig analyseren van monsters voor een periode van 5-6 weken. Informatie bij Jeroen Smits, tel. 071-12 15 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. Verpleegkundige m/v Regelmatig hebben wij losse diensten in algemene ziekenhuizen in de omgeving van Leiden. Het betreft vooral dag-, avond- en nachtdiensten. Hiervoor zoeken wij HBOV'ers met werkervaring in een algemeen ziekenhuis of A-verpleegkundigen. Ook als u af en toe een dienst beschikbaar bent, kunt u contact opnemen. Informatie bij Marjolein Jacobs, tel. 071-14 94 46, Leiden, Boommarkt 3a. A-verpleegkundige m/v polikliniek Voor een instelling in Noordwijk zijn wij op zoek naar een A-verpleegkundige of zeer ervaren ziekenverzorgende. U zult werkzaam zijn op de polikliniek en alle voorkomende werkzaamheden gaan verrichten. Deze functie zal parttime ingevuld worden, 20 uur per week gedurende de ochtenduren. Echter de laatste 2 weken van juni en de 1e week van juli dient u fulltime inzetbaar te zijn. Bent u stressbestendig, een aantal maanden beschikbaar en ligt uw leeftijd tussen 25-35 jaar? Reageer dan snel. Informatie bij Ria Hoogenboom, tel. 071-14 94 46, Leiden, Boommarkt 3a. Jong of oud Het maakt niet uit. Indien u graag de handen uit de mouwer steekt, dan kunt u ze nu in de mouwen, broeken en jassen steken. Wij hebben fulltime werk in een kledingmagazijn in Leiden. Informatie bij Mariëlle van der Plas, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3a. ~ir randstad uitzendbureau Waterschapsheuvelis een gezinsvervana tehuis voor 30 mensen met een verstandelijke hanaii Oegstgeest. Daarnaast wonen er 8 bewoners in twee dependances van het tehuis. De meeste bewa rdag werkzaam bij de Sociale Werkvoorzieni enkele bewoners bezoeken een dagcenti voor volwasseri Wij zoeken op korte termijn een A. begeleider mI (voor 24 uur per week in onregelmatige die en een vacaturenummer: 2.24 B. assistent begeleider ml (voor 24 uur per week in onregelmatige die vacaturenummer: 2.24 Functie-inhoud (A B): - Het verrichten van dagelijks voorkomende begeleidende werkzaamheden; - het doen van schriftelijke en mondelinge dagrapportage; - deelname (en actieve bijdrage leveren) aan het onderlinge afstemmingsoverleg, - verantwoordelijkheid voor het opstellen en uitvoering geven aan de individuele begelei dingsplannen en financiële begrotingen van de aan hem/haar toegewezen bewo ners (functie A); - het onderhouden en regelen van externe contacten die voortvloeien uit de zorg voor bewoners (functie A); - het in samenwerking met een begeleider uitvoering geven aan de individuele begelei dingsplannen van enkele bewoners (functie B). 1 flexibele instelling; Waterschapsheuvelis - in teamverband kunnen wer- wordi beheerd door de - een positieve bijdrage leveren ^dl'enstvedenmg mn a°.n wer'<s^eer binnen het cap SVG te Leidén minimaal twee jaar ervaring Bij deze stichting zijn in in het werken met licht ver- totaal 650 méde- standelijk gehandicapten in werkers werkzaam. een woonsituatie (functie A); - affiniteit in het werken metvi standelijk gehandicapten ii woonsituatie (functie B); - M.B.O. denk- en werkniveaij (functie A). Wat wij bieden: Wij bieden een baan metvc in een stimulerende omgevir maar ook werk dat hoge eis stelt. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en er ring, minimaal 2.777,- en il 3.787,- bruto p ind (voor functie A) en .1 2.450,- en ma» maal 3.421,- bruto per maand (voor functie B), bij t full-time dienstverband. De arbeidsvoorwaarden zijr conform de CAO Dagverbfij en Tehuizen voor Gehandi capten. De stichting verstrek kinderopvangfaciliteiten. Informatie en sollicitatie: Nadere informatie wórdt ver strekt door Aad Welsink (loo tiehoofd), tel.: 071-175939 Dick Overdevest (clusterma nager), tel.:071-155834. Schriftelijke sollicitaties, binn 10 dagen en onder vermeld! van het vacaturenummer, richten aan het Centraal Bure afdeling Personeelszaken, Rijnsburgerweg 140, 2333 AH Leiden. KRAAMZORG NEDERLAND KRAAMVERZORGENDI ALS OPROEPKRACI mogelijk met uitzicht op vast dienstverb Kraamzorg Nederland is hét expert-bureau voorde meeste erkende kraamcentra in Zuid Holland, waaronder Kraamzorg Den Haag en Kraamzorg Rijn en Vliet. Deze krat centra leveren kraamzorg aan het grootste deel van de bevolking in de werkgebieden De Haag en Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest, Zoeterwoude, Voorschoten, Wassenaar, Leldst dam en Voorburg. Aangezien het aantal verzorgingen in de komende tijd zal stijgen, zijn zeer korte termijn op zoek naar kraamverzorgenden die als oproepkracht in de oproei krachtenpool willen werken. Als kraamverzorgende ben je all-round in zetbaar op verschillende tijden (overdag, 's avonds, 's nachts en in het weekend) voor assistentie bij de thuisbevalling, de verzor ging van moeder kind, instructie voor lichting, de opvang van de andere gezins leden en de huishouding. Tijdens de ver zorging wordt gewerkt met een zorgplan De zorgbehoefte van de klant wordt vóór en tijdens de verzorging in samenwerking met de kraamverzorgende geïndiceerd. Na indiensttreding volg je, afhankelijk eventueel eerdere werkervaring, een ductieprogramma onder begeleiding v een praktijkopleider waarbij je steeds: standiger gaat werken. Heb je een. diploma MDGO-VZ, kraamverzor de, OVDB (kraamzorg) of verplee kundige A en ben je: enthousiast, klantgericht en flexil dan zoeken wij jou. Arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Thuiszorg. Het bruto maandsalans bedraagt v 21 jaar op full-time basis minimaal 2.667,= (f 15,42 per uur) en maximaal f 3.483,= (f per uur) exclusief toeslagen en onkostenvergoedingen. Als bovenstaande je aanspreekt, reageer dan snel en vul onderstaande antwoordstrooki Stuur deze op naar: KRAAMZORG NEDERLAND, t.a.v. Charlotte Bik, Antwoordnummer 10040, 2800 VB GOUDA of schrijf een brief naar hetzelfde adres o.v.v. "oproepkracht" Telefoonnummer Diploma (behaald in 19 diploma kraamverzorgende MDGO-VZ (met zonder kraamsi diploma Verpleegkundige-A OVDB (kraamzorg) Voorkeur werkgebied: geen voorkeur Den Haag Leiden e.o. Waar staat Auto-Home voor? Mazda Is Amazing en dat geldt ook voor Auto-Home. Dat betekent dat wij ervoor zorgen dat onze klanten ook lang na de aankoop met plezier aan ons denken. Eigenlijk gaat het bij Auto-Home vooral om wat in het vakjargon 'attersales' heet. Dus investeren wij graag in beleefde, vakkundige mensen met trots in eigen kunnen en kennis. We investeren ook in een prettige werkplek en dito sleer. Zo hebben wij een kwaliteitsmanager en werken we volgens ISO-norm 9002. Thans hebben wij In Leiderdorp een totaal vernieuwde showroom plus kantoren en werkplaatsen voor onderhoud, schade- herstel (super high-tech!), verhuur en lease. Op dit moment werken er bij ons Naast de vestiging in Leiderdorp heeft Auto-Home nog een filiaal aan de St. Jacobsgracht, waar de merken Skoda en Rover verkocht worden. AUTOMOBIELBEDRIJF AUTO-HOME LEIDERDORP BV Weversbaan 27,2352 BZ Leiderdorp Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar 1STE SPUITER 1STE PLAATWERKER LEERLING-PLAATWERKER VOORBEWERKER voor 38 uur per week WIJ BIEDEN een afwisselende job in een team va enthousiaste medewerkers in een ultra-modern schadebedrijf geschil voor reparaties aan alle merken. Uitstekende secundaire arbeidsvoorzieningen zoals b.v. studiekostenregeling en spaarloonregeling WIJ VRAGEN vakbekwame mensen die zelfstandi kwalitatief goed werk leveren. Initiatief tonen en meedenken, klantgericht handelen moet vanzelfsprekend zijn. SOLLICITATIE Je sollicitatie kun je r richten aan de direktie van Auto-Home Automobielbedrijven jj t.a.v. J. E. Verheyen. j MAZDA Hl n

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 30