Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel O SEHARO B.V. |eamleider (m/v) Verpleeghuis Velserduin SERVICE- EN NIEUWBOUWMONTEUR ALL-ROUIMD GEMOTIVEERDE GLAZENWASSER |J splinter bouwprodukten bv een ervaren automobielverkoper KANDIDAAT MAATSCHAPPELIJK WERKER (m/v) MAATSCHAPPELIJK WERKER (m/v) receptionist(e) Centocor tRDAG 4 FEBRUARI 1995 ilserduin is een modern verpleeghuis, waar 200 bewoners worden erzorgd, verdeeld over 2 somatische, 4 psychogeriatrische en gekombineerde afdeling. /ij verzorgen dagbehandeling (zowel somatisch als psychogeria- VI risch) en ambulante verpleeghuiszorg. Aan het verpleeghuis is een pleiding tot ziekenverzorgende verbonden, fij werken aktief aan een bewonersgerichte verpleging en verzor- ing, en verwachten dan ook van nieuwe medewerk(st)ers dat zij dit roces kunnen ondersteunen. let verpleeghuis is uitstekend bereikbaar met het openbaar vervoer, ünnen de verplegingsdienst ontstaat een vakature voor t )p de psychogeriatrische afdeling A4 Op deze afdeling worden 28 psychogeriatrische bewoners verzorgd. In nauw overleg met de afdelingsarts is de team leider verantwoordelijk voor de koördinatie van de zorg aan de aan hem toevertrouwde bewo ners/patiënten (ca. 14) en de koördinatie van de dagelijkse werkzaamhe den. Het afdelingshoofd geeft ten aanzien van bovengenoemde téken "leiding op afstand". Vélserduin werkt met geïn tegreerde zorgdossiers. In nauw overleg met com puter en softwareleveran cier Wang js de invoering van een geautomatiseerd zorgdossier in voorberei ding. Afdeling A4 is aan gewezen als 'pilot'-afde- ling en naar verwachting zal hier in het najaar het geautomatiseerde zorg dossier worden ingevoerd. In verband met de zwaarte van deze funktie gelden onderstaande funktie- eisen: - in het bezit van het diploma ziekenverzor gende of verpleegkun dige, - in het bezit van een diploma van een voort gezette opleiding op het gebied van leidinggeven (bv. de kaderopleiding of de opleiding teamlei ding), - aantoonbare meerjarige ervaring in een leiding gevende funktie, - ruime ervaring in de direkte zorgverlening, - een aktieve belangstel ling voor het werken met computers strekt tot aanbeveling. De arbeidsvoorwaarden zijn konform de CAO Ziekenhuiswezen. De funktie is ingedeeld in funktiegroep 45 van het FWG (minimaal f 2736,-, maximaal f4446,- bruto per maand bij een 40-urige werkweek). Nadere inlichtingen kunt u desgewenst inwinnen bij afdeling Personeel en Organisatie (tel. 02550- 65504). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 17-2-95 richten aan Stichting Velserduin, Nicolaas Beetslaan 4, 1985 HH Driehuis, t.a.v. het hoofd Personeel Organisatie. Gebulte I Lestraden b.v. KOELTECHNIEK specialiseerd in het conditioneren van computerruimten, koel- en escellen. ij zijn op korte termijn op zoek naar een kandidaat voor de functie f) Leeftijd 25-35 jaar. - opleiding minimaal LTS c-niveau - in bezit van STEK-diploma - zelfstandig kunnen werken - volledige inzet - ruime ervaring strekt tot aanbeveling Een interessante baan bij een gezond en dynamisch bedrijf met een prettige werksfeer. Bij gebleken geschiktheid is een bedrijfsauto beschikbaar. v schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae gaarne binnen 14 igen richten aan: :HULTE LESTRADEN B.V. v. dhr. J. W. G. van Hees stbus 25 70 AA Sassenheim l.nr. 02522-18284 gemeente NOORDWIJK HERHAALDE OPROEP De openbare basisschool 'De Jutter' vraagt per direct een Groepsleerkracht m/v Functie-eisen - volledige bevoegdheid voor het basisonderwijs; - voorstander van de beginselen van het openbaar onderwijs; - bereidheid zich actief in te zetten voor buitenschoolse activiteiten; - bereidheid op enthousiaste wijze mee te werken aan de verdere opbouw van de school; - inzetbaar in alle groepen. De geschiktheid wordt mede getoetst aan de hand van een proefles. Salaris Inschaling vindt plaats op basis van leeftijd en ervaring met als maximum- schaal 9. Uw sollicitatiebrief (o.v.v. vacaturenummer 95-002 in de linkerbovenhoek van brief en envelop) richt u binnen 7 dagen na het verschijnen van dit blad aan het college van Burgemeester en wethouders en stuurt u aan de stafafdeling Personeel en Organisatie, Postbus 298, 2200 AG Noordwijk. Fruitweg 60-A, 2321 DH Leiden Tel.: 071-32 16 77 vraagt met spoed Ervaring vereist, moet kunnen bootsen. Daarentegen goed salaris. Reacties zien wij gaarne tegemoet. Splinter Bouwprodukten bv levert een totaalpakket afbouwprodukten. Ze werkt nauw samen met Splinter Montagebouw bv die zorg draagt voor de montage van afbouwprodukten, met name in de sektor wanden/plafonds en daken/gevels. In de loop der jaren hebben wij een sterke naam opgebouwd bij onze afnemers, waaronder bouw- en 'v. timmerbedijven en de tlmmehndustrie. Door groei van onze onderneming zoeken wij op korte termijn een BUITENDIENST MEDEWERKER(STER) Na een ruime inwerkperiode in ons bedrijf zult u worden belast met de verkoop van een breed assortiment afbouwprodukten. Wij zoeken iemand met: ervaring in een soortgelijke funktie, het liefst in het westen van het land; een opleiding op HBO-niveau; goede kontaktuele en commerciële eigen schappen en in staat om de kwaliteit van onze onderneming uit te dragen; technische kennis van bouwprodukten; in de leeftijd van ca. 25-35 jaar. Een zeer gemotiveerd team zal u bij deze functie ondersteunen. Wij bieden u een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Wanneer deze funktie u aanspreekt verzoeken wij u binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie uw schriftelijke sollicitatie te richten aan de direktie van Splinter Bouwprodukten bv Postbus 86 2420 AB Nieuwkoop >rd Rijnland, bijna 30 jaar official Ford-dealer et vestigingen in Leiderdorp, Leiden en Noor- vijk, is een dynamisch bedrijf, nds december 1993 heeft onder leiding van de euwe eigenaar een ingrijpende en succesvolle organisatie plaatsgevonden. Deze heroriënta- van het bedrijf spitst zich voornamelijk toe op antgerichtheid/dienstverlening en uitbreiding inde marktpositie. 1994 werden er ruim 70% meer nieuwe Fords Mocht dan in 1993. direktie van Ford Rijnland is vastbesloten om ingeslagen weg te vervolgen en één van de 'ste Ford-dealers van Nederland te worden, erin past de filosofie, dat onze klanten het pret- vinden om in aanraking met ons bedrijf te 'men. n combinatie van dynamiek en dienstverle- n9- Wij zoeken op korte termijn Hoewel wij ervan uitgaan, dat een ervaren verkoper zal weten aan welke eisen hij/zij zal dienen te voldoen, hechten wij eraan enkele hoofdpunten te benadrukken: dynamisch betrouwbaar heeft lol in het verkopen vindingrijk zelfinitiatief groot werkvermogen stressbestendig ♦winnaarsmentaliteit *een prettig collega ♦automobielervaring met aantoonbare resultaten ent u geïnteresseerd in deze vakature en meent u aan onze hoge eisen te kunnen voldoen, richt dan uw brief met informatie en aan onze direkteur J. E. H. Hoogendoorn. w sollicitatie zal met het grootste vertrouwen en snel worden behandeld. 'rd Rijnland, v.d. Valk Boumanweg 71,2352 JB Leiderdorp. STICHTING THUISZORG HORST- EN VLIETSTREEK De afdeling algemeen maatschappelijk werk heeft in het team Leidschendam op korte termijn een vakature voor de funktie voor 20 uur per week. Het betreft hier een opleidingsplaats waarbij, afhankelijk van de subsidietoekenning, een deel van de uren wordt uitbetaald. Aanstellingsvoorwaarde is: 3e jaars student aan de part-time HBO-MW opleiding of 2e jaars bij de 3-jarige HBO-MW opleiding. In het team Voorburg is plaats voor een Het betreft hier een vakature met een omgang van 32 uren per week in een team van vier mensen. Het bezit van een erkend diploma HBO-MW en werkervaring is voor deze funktie noodzakelijk; belangstelling voor schuldhulpverlening wenselijk. De arbeidsvoorwaarden voor beide funkties zijn geregeld in de CAO Welzijn. Salariëring geschiedt volgens de salarisregeling, behorend bij deze CAO. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer R. v. Celder, werkbegeleider, tel. 070-3075200. Schriftelijke sollicitaties voor 21 februari richten aan: Stichting Thuiszorg Horst- en Vlietstreek T.a.v. het hoofd van de afdeling AMW, mevr. W. A. Lips Postbus 1005, 2280 CA Rijswijk Het Holtlant College is een instituut voor Middelbaar Beroepsonderwijs. Het Holtlant College streeft naar een evenwichtige personeelsopbouw. Zij die behoren tot de etnische minderheden worden uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Belangstellenden worden verzocht vóór 11 februari 1995 hun sollicitatiebrief te zenden aon de heer Tj. van Norden, CD-personeel, Postbus 106, 2300 AC Leiden. vraagt zo spoedig mogelijk een personeelsfunctionaris m/v Betrekkingsomvang: 0.5 FTE (19 uren) Taak: - Het leveren van een bijdrage aan de totstandkoming van een personeels-, organisatie- en opleidingsbeleid. - Het mede zorgdragen voor een systematische personeelsbeoorde- - Het meewerken aan de uitvoering van het personeelsorganisatie- en opleidingsbeleid. - Het begeleiden van medewerkers bij problemen in de werksfeer en bij veranderingsprocessen. Gedocht wordt aan een collega met bijvoorbeeld het diploma HBO-Personeel en Arbeid en kennis van het onderwijs. Functieschaal: 8 of 9 BBRA Aard van de aanstelling: tijdelijk tot 1 augustus 1995; continuering van hel dienstverband behoort tot de mogelijkheden. Indiensttreding zo spoedig mogelijk. De wachtgeldregelingen en de TWAO zijn van toepassing. Informatie kan worden ingewonnen bij de heren Tj. van Norden (CD-perso- neel) of E.R. Klerks (Hfd.-personeel), tel. 071 315151 (school). Centocor B. V.. een dochteronderneming van Centocor Inc. in de Verenigde Staten, is een jong en dynamisch bedrijf dat een vooraanstaande plaats inneemt in de zich sterk ontwikkelende wereld van de biotechnologie. Centocor ontwikkelt, produceert en verkoopt geneesmiddelen op basis van monoclonale antilichamen. Monoclonale antilichamen zijn eiwitten die geproduceerd worden door weefselkweekcellen. Deze eiwitten kunnen zich binden aan specifieke-stoffen of plaatsen in het lichaam. De produkten van Centocor worden toegepast voor diagnostische en therapeutische doeleinden ter bestrijding van hart-, vaat- en infectieziekten, auto-immuunzlekten en kanker. Centocor, gevestigd te Leiden, werkt volgens hoge kwaliteitsnormen en telt momenteel 200 medewerkers. Het bedrijf is internationaal georiënteerd en kenmerkt zich door een zogenaamde platte organisatie met een resultaat gerichte en informele cultuur. part-time Uw functie Als visitekaartje van ons bedrijf ontvangt u bezoekers en beantwoordt u de telefoon. Tot uw verantwoordelijk heden behoren tevens de behandeling van de fax, het bijhouden van de agenda van de vergaderruimten, het verzorgen van de inkomende en uitgaande post en diverse voorkomen de werkzaamheden. Uw profiel O minimaal drie jaar ervaring als receptionist(e) D ervanng met een grote telefoon centrale (VOX 5430, 80 lijnen) D goede communicatieve vaardigheden O goede telefoonstem O goede beheersing van het Engels en een redelijke kennis van het Duits, gezien het internationale karakter van ons bedrijf O representatief voorkomen O leeftijd vanaf 30 jaar O accuraat en stressbestendig O bereidheid minimaal vijf en maximaal acht uur per dag, en - in geval van ziekte/vakantie - full-time te werken. Ons aanbod Naast een interessante functie in een internationale omgeving, bieden wij u een concurrerend arbeidsvoorwaar denpakket. Omdat wij hechten aan een langdurige samenwerking, zijn onze interne en externe trainings mogelijkheden uitstekend. Geïnteresseerd? Uw schriftelijke reactie kunt u - binnen een week - richten aan Centocor B.V., t.a.v. mevrouw P. Martens, Officer Human Resources, Postbus 251 2300 AG Leiden.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 29