Dan O'Brien is nu gerijpt Sport Celtic heeft rijke fans Wohlfart verdacht van dope-gebruik Wisselend succes Snookerij Cees Marbus moet Ten Cate redden Wereldrecord op 1000 meter shorttrack WOENSDAG 25 JANUAR11995 Vier steden genomineerd voor OS lausanne» Salt Lake City (VSt), Quebec (Can), Ostersund (Zwe) en Sion (Zvvi) zijn officieel genomineerd als kandidaat-gastste den voor de Olympische Winterspelen van 2002. De uiteindelij ke keuze valt op 16 juni in Boedapest. Poprad-Tatry (Slw), Jaca (Spanje), Sotschi (Rusland). Graz (Oostenrijk) en Tarvisio (het samenwerkingverband van Italië, Slovenië en Oostenrijk) vielen af. Vader Tomba houdt zoon tegen bologna Franco Tomba heeft zijn zoon Alberto aangeraden af te zien van de start op de Super G. Na moeder Maria Graziana is ook vader Tomba afkerig van de plannen van hun beroemde zoon. „Ik zal alles doen om Alberto's deelname aan de Super G te verhinderen. Desnoods ga ik voor het starthuisje liggen", zei Franco Tomba dinsdag in Bologna. Alberto Tomba, deze winter winnaar van alle zeven slaloms en van twee reuzenslaloms, overweegt met het oog op de wereldbeker een paar Super G's in zijn programma op te nemen. Zijn enige poging tot nu toe, in 1989 in Val d'Isere, eindigde in een val en een ontwrichte schou der. Fans fluiten Arsenal uit londen De supporters van Arsenal hebben hun ploeg dinsdag na het teleurstellende gelijkspel van 1-1 tegen Southampton uit gefloten. De Londense ploeg heeft sinds drie maanden geen overwinning meer geboekt op Highbury. Liverpool en Everton kwamen in de stadsderby op Anfield niet verder dan 0-0. Leeds versloeg het laaggeplaatste Queens Park Rangers met 4-0. Mil joenaankoop - ruim 10 miljoen gulden - Yeboah debuteerde als invaller. Manager Graham van Arsenal staat zwaar ter discussie nu Arsenal sinds 23 oktober verleden jaar voor het laatst won, van Coventry. Team Tuur wil Dias om te sparren Rotterdam Bokser Miguel Dias is gewaagd wereldkampioen Regilio Tuur bij te staan in de voorbereiding op diens eerste ti- telverdediging tegen de Canadees Tony Pep, donderdag 9 maart in Groningen. Trainer Hector Roca ziet in de Ridderkerkse ve dergewicht de ideale sparringpartner voor Tuur. „Hij is even lang als Pep en houdt er dezelfde stijl op na, snel en beweeglijk." Het ligt in de bedoeling van Tuurs management om Dias dit weekeinde al naar New York te laten overkomen. Smokkel in anabolica groeit Stockholm De Zweedse douane heeft het afgelopen jaar 232.000 anabolica-tabletten in beslag genomen. De meeste wa ren afkomstig uit het voormalige oostblok. Spanje en Portugal deelden de tweede plaats. In die landen zijn de tabletten zonder recept verkrijgbaar in de apotheek. Het aantal betekende een stijging van 33 procent in vergelijking met 1993. Het was geen record. Dit bleef op naam staan van 1990, toen de Zweedse dou ane 482.000 tabletten onderschepte. De pillen worden in Zwe den vooral in fitnesscentra verkocht. Evert gekozen in Hall of Fame new york Chris Evert is unaniem gekozen in de International Tennis Hall of Fame. Alle 185 media-vertegenwoordigers kozen voor de 40-jarige oud-tennister, die in 1989 na de US Open een punt zette achter haar loopbaan. Evert won in haar carrière 157 toernooien, waaronder 18 Grand Slams. De Amerikaanse, tegen woordig woonachtig in Boca Raton, is pas de zesde die werd gekozen. Ze werd voorafgegaan door Rod Laver (1981), John Newcombe (1986), Virginia Wade (1989), Lamar Hunt (1993) en Bud Collins (1994). Dan O'Brien heeft grootse plannen voor de toekomst. ARCHIEFFOTO EP A Tienkamper wil magische grens van 9000 punten breken Voor tienkamper Dan O'Brien staat het doel voor 1995 vast: het breken van de magische grens van 9000 punten. Het tijdstip en de plaats waar het moet gebeuren ook: eind juni bij de Amerikaanse kampioenschappen in Sa cramento, Californië. reldtop behoren en dat door een blessure of pech bij de OS of het WK niet bewijzen. Het zou veel beter zijn als je een jaar tevoren weet dat je gaat. De voorbereiding zou dan veel rus tiger en vooral beter kunnen verlopen. Bovendien ontstaat het gevaar dat atleten het kwali ficeren als belangrijkste doel be schouwen." Een groots opgezette lingsactie heeft de Schotse voet balclub Celtic ongeveer 28 mil joen gulden opgeleverd. Dat maakte financieel directeur Fer gus McCann dinsdag bekend. De club van Pierre van Hooijdonk, riep fans op geld te schenken voor de bouw van een nieuw stadion en de aankoop van nieuwe spelers. Ongeveer tienduizend supporters gaven daaraan gevolg. De Ierse zakenman Dermot Desmond doneerde ongeveer 12 miljoen gulden in een poging om de sportief in het slop ge raakte club weer aan de top te brengen. Ook diverse selectie spelers droegen een steentje bij. Celtic, in 1967 de eerste Britse winnaar van een Europacup voor landskampioenen, behaal de de afgelopen zes jaar geen enkele titel. Stadgenoot en ri vaal Glasgow Rangers daarente gen wel. Glasgow behaalde ze ven nationale titels op rij, won twee maal de Schotse beker en driemaal de League Cup. Sedert 5 september 1992 is de Amerikaan nog slechts 110 pun ten verwijderd van zijn ideaal. Op die dag streepte hij met een score van 8891 punten in het Franse Talence de naam van Daley Thompson door als we reldrecordhouder. Dat wereldrecord ontstond uit de wil tot revanche. Bij de Olympische Spelen van Bar celona moest de wereldkam pioen van 1991 toekijken. Enke le maanden eerder bij de Ame rikaanse olympische selectie wedstrijden in New Orleans miste hij bij het polsstokhoog springen de aanvangshoogte en verspeelde daarmee zijn „zeke re" plaats voor Barcelona. Het Amerikaanse selectiesysteem maakte ook voor de beste all round atleet ter wereld geen uit zondering. O'Brien (28) liet dinsdag op Papendal tijdens een dagje pro motionele activiteiten voor zijn sponsors Footlocker en Nike duidelijk zijn afschuw blijken voor de Amerikaanse manier van selecteren voor grote inter nationale kampioenschappen. „Het huidige systeem is oneer lijk. Je kunt tot de absolute we- Rijper De Amerikaan heeft geen angst dat hem in Sacramento hetzelf de overkomt als drie jaar gele den. „Ik ben lichamelijk en geestelijk veel rijper. Bovendien voel ik mij net zo fit als in 1991 toen ik in Tokyo voor de eerste maal de wereldtitel veroverde. De training verloopt optimaal." O'Brien traint in een vier daagse cyclus, waarin hij de on derdelen van de tienkamp vrij wel in volgorde afwerkt. Hij doet dat op twee plaatsen: op de accommodaties van zowel de Idaho State als de Washing ton State universiteit. Aan die hogescholen zijn O'Briens twee coaches Mike Keller (lopen) en Rick Sloan (veldnummers) ver bonden. „Het vierdaagse ritme met telkens een dag rust hou den wij onvoorwaardelijk aan. Het doet er niet toe of het toe vallig Kerstmis of mijn verjaar- dag is." De naam O'Brien is van zijn adoptief ouders. Op tweejarige leeftijd stonden zijn Finse moe der en Afro-Amerikaanse vader hun zoon af voor adoptie. Hij kwam terecht bij een familie in Klamath Falls in Oregon die naast twee eigen nog zes adop tief kinderen had groot te bren gen. „Op dit moment heb ik to taal geen behoefte mijn natuur lijke ouders te leren kennen. Het zou mij op dit moment al leen maar verwarren. Misschien komt dat later." „Ik heb een fantastische jeugd gehad, waarin ik de be langrijke waarden van het leven heb geleerd. Ik ga nog steeds zeer innig om met mijn familie hoewel ik al tien jaar op mijzelf woon in Moskou, waar ik on langs een nieuw huis heb be trokken. Betaald van mijn in komsten uit de atletiek. Rijk ben ik niet. Ik heb een mooie Mer cedes die ik in 1993 bij mijn tweede wereldtitel in Stuttgart als prijs naast de gouden me daille kreeg." In 1991 dook de naam van Dan O'Brien voor de eerste maal op in het internationale sportnieuws. Bij de Amerikaan se kampioenschappen in New York. Met een nog nooit gereali seerd puntentotaal van 4747 punten op de eerste dag. Een van de getuigen van die presta tie was Daley Thompson. De Brit vreesde voor zijn wereldre cord. Op de tweede dag voegde O'Brien 4097 punten aan de score toe. Slechts drie punten scheidden hem van Thompsons wereldrecord. De Brit had zijn opvolger gezien. „Hij is groter, sterker en sneller dan ik", con stateerde hij. O'Briens sportieve leven mag door drie wereldtitels, hij ver overde in 1993 in Toronto de eerste wereldtitel zevenkamp (indoor), voorspoedig zijn verlo pen, privé ging het niet allemaal vlekkeloos. In zijn collegejaren waren drank en verdovende middelen een te grote vriend. Hij maakte schulden maar loste die met zijn werk als grounds man van de golfbaan van de Idaho universiteit af. Daar ont moette hij ook zijn trainer Mike Keller, die ooit tien uur op een dag reed om O'Brien te strikken voor het atletiekteam van de universiteit. Keller, die O'Brien zaterdag in Parijs ook begeleidt wanneer hij daar een „bliksem vijfkamp", vijf onderdelen in een half uur afwerkt, redde hem. Begin vorig jaar kwam de atleet met de poli tie in aanraking. Volgens O'Brien was dat een misver stand. „Ik ging op bezoek bij vrienden maar die bleken daar niet meer te wonen. De nieuwe bwoners belden de politie om dat ineens een vreemde man in het huis liep. Toen is het ver haal in de wereld gekomen dat ik weer aan de drank was." Duitse voetballer geschorst bochum De Duitse voetbalbond DFB heeft Roland Wohlfahrt (31) van VfL Bochum een voorlopige schorsing opgelegd. De aanval ler is op 5 januari tijdens het zaalvoetbaltoemooi in Leipzig bij de dopingcontrole positief bevonden. Volgens de DFB heeft de voormalige internatio nal toegegeven een verboden middel te hebben gebruikt. De analyse van de b-staal moet nog plaatsvinden. Zonder medeweten van zijn club heeft Wohlfahrt, die eerder uitkwam voor MSV Duisburg, Bayern München en het Franse St. Etienne, het medicijn recatol tot zich genomen. Daarin be vindt zich het stimulerende middel norefedrine. Vfl Bochum heeft om een snelle behande ling van de zaak gevraagd. De club wil zo spoedig mogelijk een analyse van de b-staal. Voor Bochum-trainer Toppmöller sloeg het nieuws in als een bom. „Wohlfahrt is dom geweest. Hij had bij de arts in formatie moeten inwinnen over het medicijn. De club legt hem in elk geval een geldstraf op. In sportief opzicht is het eveneens een drama. Roland is een van mijn belangrijkste spelers." De DFB heeft in januari de dopingcontroles verscherpt. De bond gaat door middel van steekproeven vaker controles uitvoeren bij clubs in de hoog ste en één na "hoogste divisie. Ook is voor het eerst getest bij zaalvoetbaltoernooien. Wo hlfahrt is de eerste Duitse voet baller die is geschorst wegens cfope-gebruik. Om die reden kan de DFB nog niets zeggen over de mogelijke strafmaat. Marseille Olympique Marseille is bijna failliet. Volgens Fernand Ar- naud, president van de recht bank in Marseille, kampt de voetbalclub met een schuld van tussen de 67 en 83 miljoen gul den. Bovendien verwacht hij dat de club vijftien miljoen gulden aan extra schadeclaims tege moet kan zien. De Franse bond zette Marseille vorig seizoen na een omkoopschandaal terug naar de tweede divisie. Inter Inter Milan, de club van Dennis Bergkamp en Wim Jonk, krijgt een nieuwe voorzitter. De 48-ja- rige Robert Tavecchio, voorzit ter van de raad van beheer, volgt na bijna elf jaar Ernesto Pellegrini op. Hij moet zijn ambt opgeven nu Tavecchio sa men met een groep industriëlen een meerderheidsbelang in de club heeft. Massimo Moratti was de be langrijkste kandidaat om Inter te kopen. Tavecchio toonde zich evenwel slagvaardiger. De nieuwe voorzitter heeft aange kondigd een aantal veranderin gen door te voeren. Hij wil trai ner Ottavio Bianchi vervangen. Giovanni Trapattoni van Bayern München en Arrigo Sacchi, bondscoach van Italië, staan het hoogst op het verlanglijstje. Over de positie van Bergkamp en Jonk deed de praeses geen mededelingen. „Ik ben niet be zorgd over mijn toekomst", zei Bergkamp. „De verkoop van de club gaat buiten mij om. Zodra De snookeraars van de Snooke rij boekten in de derde ronde van de beker wisselende resul taten. Het eerste team buitte te gen Thorston 2 het thuisvoor deel ten volle uit. Aan het Utrechtse Veer werd een klin kende 9-0 op de borden ge bracht. Verantwoordelijk voor de zege waren Kees Essaadi, Andrè Vuyk en Steven Toal. Een erij. Tot op het allerlaatst moment had de ploeg van captain Co Vrins uitzicht op de volgende ronde. Opponent Vlaardingen wist echter van geen wijken. Co Vrins moest de beslissing bren gen maar miste bij een 4-4 stand de laatste bal - de zwarte - echter jammerlijk. Een 5-4 ne derlaag derhalve. Roland Wohlfart. er spelers worden aangetrok ken, houdt me dat bezig. Ik be schouw het bestuur als een voorzitter met leden om hem heen, méér niet. Bij de verkoop van Inter, maak ik nog steeds deel uit van die club. Daarin verandert niets." Ellerman Juul Ellerman ondergaat vol gende week dinsdag een kijk operatie aan de linkerknie. De 29-jarige aanvaller raakte afge lopen zaterdag tijdens het com petitieduel met Dordrecht '90 •geblesseerd. Hij kreeg een schop en verdraaide vervolgens zijn knie. De rechterspits is sinds zijn komst bij FC Twente, aan het begin van het seizoen, voortdu rend geblesseerd geweest aan knieën, hamstrings en enkels. Voor het begin van de competi tie werd hij in een oefenwed strijd uitgeschakeld. Eind vorig jaar werd hij geveld door een spierblessure. DEVENTER GPD Zodra Henk ten Cate weer kan beschikken over Noordwijker Cees Marbus en Aïphons Arts, krijgt hij twee wedstrijden de ge legenheid om zich als trainer te bewijzen. Als de prestaties van Go Ahead Eagles met een complete spelersgroep niet verbete ren, wordt de trainer de laan uitgestuurd. Die boodschap heeft Henk Aa zondag telefonisch aan Ten Cate verstrekt. De oefen- meester wil niet reageren op de uitlatingen van de vice-voorzit- ter van GA Eagles. De smadelijke nederlaag tegen Volendam (0-2) heeft Aa tot een opmerkelijke koerswijziging aangezet. Voor die tijd stond hij onvoorwaardelijk pal achter de oefenmeester. „Als Ten Cate ver trekt, vertrek ik ook", verklaarde hij voortdurend. Aa vindt nog steeds dat niemand de positie van de trainer ter discussie mag stellen. Toch geeft hij met zijn kersverse ultimatum te kennen dat hij bezig is bakzeil te halen. Aa vindt hel niet fair om de trainer te beoordelen nu hij niet over een voltallige spelersgroep beschikt. De rentree van Arts en Marbus is binnen veertien dagen te verwachten. Ten Gate moet volgens Aa daarna nog een paar weken de tijd krijgen om voor een ommekeer te zorgen. Pas als hem dat niet lukt, zou voor hem het doek moeten vallen. .Als Arts en Marbus zijn terugge keerd, wil ik het nog weieens zien", toont Aa nog altijd optimis- DUIVENTIL Wilt U iets melden? Bel 071- 356461 (Wim van Duivenbode) dagelijks tussen 10.00 en 12.00 uur. Of schriftelijk naar Post bus 54, 2300 AN Leiden. Faxen mag ook: 071-321921. Monique Knol heeft een nieuwe sponsor gevon den voor haar wielerploeg. De geldschieter, van wie ze de naam nog niet bekend mag ma ken, gaat het team ondersteu nen tot en met de Olympische Spelen van 1996. Ook Angela van Smoorenburg (Ter Aar) maakt deel uit van de ploeg De Profronde van Midden-Zee land is gered. Nog deze week wordt de naam van de sponsor bekend gemaakt Danny Nelis- sen werkt Volendam Dextro aan een come-back in het profpelo ton met behulp van de Zoeter- woudenaren Adrie van Diemen (trainer) en soigneur Cock van Leeuwen Bram de Groot (Ze venhoven) heeft in Wezenol een nieuwe ploeg. MarkVarkevisser (Rijnsburg) en Rik van Wetten (Noordwijkerhout) zijn de an dere regionale renners Vijf Ne- derlanderse wielrenners zijn onderdak bij een kleine Belgi sche ploeg. Voor Asfra, voor heen Trident, tekenden: Ray mond Meijs, Tom Cordes, Mi chel Zanoli, Theo Akkermans en John van Cadzand Harry Tals- ma, ooit trainer van Lisser Boys en Roodenburg, wordt de nieu we voetbaltrainer van Zand- voort'75. Jan Nooy gaat weg bij derdeklasser Hillegom. Leide- naar Karei Caron (nu nog Wou- brugge) wordt de opvolger van Tom den Daas bij TAW. Frank Bijloos (RAVA) gaat naar DWO, waar nu de nieuwe Lugdunum- trainer Wim Schaap werkzaam is. Hans Braat blijft jeugdtrainer bij SJZ In het zaterdagvoetbal is de overgang van Martin Jol van ADO naar Scheveningen de belangrijkste. Wim Schwillens bijft nog een jaartje bij Rozen burg. Henk Hofstee heeft twee jaar bijgetekend bij Spakenburg. Heerjansdam breekt met Jos Houweling. DickAlberts, die tot het einde van dit seizoen bij ARC werkzaam is, wordt tech nisch coördinator bij derdeklas ser DRC. Ab ten Broek verlaat WSV'30 en gaat werken bij KFC Blauw Zwart heeft de tweede wedstrijd in de nederlaagserie met 1 -0 van DHC gewonnen. 'Vrouwenpolo moet olympisch worden' katwijk anp Waterpolo voor vrouwen moet in 2000 in Sydney deel gaan uit maken van het olympische pro gramma. Australië, de Verenig de Staten en Nederland zullen een werkgroep gaan formeren om dat voor elkaar te krijgen. Waterpolo-officials uit Australië en de Verenigde Sta ten, de initiatiefnemers, komen op 11 februari naar Nederland om met een afvaardiging van de KNZB, die de grootste vrouwen- polocompetitie ter wereld orga niseert en met de nationale se lectie al jaren toonaangevend is, de tactiek voor de te voeren lob by te bespreken. De Nederlandse zwembond heeft staatssecretaris Erica Terpstra gevraagd zich sterk te maken voor vrouwenpolo als olympisch onderdeel. Terpstra heeft op 7 maart een ontmoe ting met IOC-voorzitter Juan Antonio Samaranch. peking rtr De Chinese Wang Chunlu heeft bij shorttrackwedstrijden tij dens de nationale winterspelen in de provincie Jilin het wereld record op de 1000 meter aange scherpt. De 17-jarige Wang het een tijd van 1.36,91 noteren. Het oude record stond sinds de wereldtitelstrijd 1993 in Pe king op naam van de Zuidko- reaanse Chun Lee-kyung met 1.37,19. Golfpremie Golfers kunnen binnenkort voor een albatros, drie onder par, 650.000 gulden opstrijken. Deze premie staat volgende maand op de laatste hole van de Heine- ken Classic in Perth, Australië. Een albatros is de overtreffende trap van birdie en eagle. Het staat voor drie slagen onder het gemiddelde van een hole. In Nederland werden vorig jaar door vijf spelers een al batros gemaakt. Bij de World Cup '93 presteerde de Ameri kaan Fred Couples het. Van Katwijk werd eerder met dezelfde uitslag verloren. Bij Devjo-FC Lisse viel met de stand 1-0 het licht uit Marti| Toet, oud-speler van Rijnsbui se Boys, is met ingang van he den toegetreden tot het bestu van FC Den Haag. Hij wordt penningmeester Kunstijsbai De Uithof in Den Haag wordt met sluiting bedreigd. De ge meente Den Haag wil de sub: die terugdraaien Bij de Toui de France 1995 is Leiden goej vertegenwoordigd met Albert Mantingh (Eurosport), Jaap y ser en Bart Jungmann (De Volkskrant) Voetbalverenigil Alphense Boys heeft in Jan va| Rijn een nieuwe secretaris I Eindhoven wordt op 25, 26 er] 27 mei 1995 de eerste Neder-| landse Gymnaestrada gehou-j den •Gymnastiekvereniging j Groen Wit heeft met erelid Jaj Waltman een drager van de j speld van verdienste van de KNGB Op 4 en 5 februari wordt in Delden het Open Ne! derlandse dartskampioensch^ gehouden. Er zijn ruim 1600 ij schrijvingen, onder wie de tofi pers Raymond van Barneveld Richie Burnett, Mike Gregory) Martin Adams Korfbaltraine) Gé van der Water is gestopt b| de studentenclub Argos. Keesf van Vliet neemt voorlopig de j1 training waar De jeugdige Leidse schaatsenrijder Leon Veefkind is zondag deelneme) aan het NK Supersprint in All4 maar. Bij de senioren nemen 1 een week later Jeroen Straathf Martin Hersman, Arnold van der Poel en Marcel Bliek deel Truus van der Spek uit Oegst-J geest is samen met Majorie Bicknese Nederlandskampioej1 bridge (paren) geworden LangebaanzwemsterWandy V Kater (De Zijl/LGB) heeft van{' KNZB een jaarprestatieprijs 3 ontvangen Wielrenster Astrit' van Tol (Hartol) is weer lid geJ worden van Swift/Casba De)' wielerbaan Amsterdam-Slote# krijgt zo goed als zeker een voj? ledige overkapping De Al- t phense voetbalclub ARC en sponsor Variant gaan nog twe: jaar met elkaar verder «Het 5] Sport Medisch Adviescentrurrfi Leiden en Omstreken houdt on woensdag 15 februari om 20.(J uur voor sporters een informal tieavond. Plaats van handeling het clubgebouw van Lugdunui_ Zaterdag 11 februari is er eerii darts-rankingtoernooi bij café i Veen in Roelofarendsveen SCOREBORD SPORTPRIJSVRAl 16,40 ontvangen. 2e prijs: 491 Lucky Ten, trekking dinsdag 24 januari: 4-17-19-21-25-37-39-41-45-49-51-5 Engeland, competitie: Arsenal - Southampt. 1 -1Leeds - Que PR 4 - 0; Liverpool - Everton 0 - 0. aan kop: Blackburn 24 - 55; Man.l 25 - 53; Liverpool 25 - 46; Newcastl gham 25 - 42; Tottenhan 24 - 37; Sheff.Wed. 26 24 - 35; Norwich 24 - 3 senal 26-33 Chelsea 24-31 Frankrijk, beker, achtste finales Paris SG - Lyon 2-1; Guingamp - Le M 2-1. Perpignan - Montpell. 1-1; Toul se - Lens 2-2; Le Havre - Caen 2 - Monaco - Duinkerken 2-0; Montpelli Mannen, parallel; 1. Remmelink (Zelhe (Bergen), 3. Gerrits allel: 1. Boerma (Bu >nn (Dui). Mannen, 225.000 j ronde: Bloom (Isr) - Schalken (Nl I SPORT OP TV 16.00-17.10 Ned 3: Open Australische ten^ 17.00-17.15 Did 2: Sport Heute. 18.39-18.47 Ned 2: Sportjournaal. 18.45-19.10 RTLSport. 19.30-20.00 EURO: Eurosportnieuws. 19.30-20.00 BRT 1: Sport 19.30-20.30 Super: Sport: golf. PGA Ei pean Tour (Dubai Classic). 19.45-20.00 BBC 2: Natural born footballej0( 20.0 2.00 EURO: F 22 00-23.00 EURO; T Open vanuit Melbourne. 22.16-22.34 Ned 3; Sportjournaal. 23.00-00.00 EURO: Motoren: auto sportmagazine. 23.05-00.10 RAI UNO Mercoledi 23.20-23.50 RTL 4: Sport. 23.20-00.40 BBC 1: Sportsnight: v 1.00 EURO: Paardesport: hoogtep^gt Noord-Amerikaanse League. 1.30 EURO: Eurosportnieuws 7.00 Did 1: Open Australische n schappen. 08.30-09.30 EURO: Paardesport: hoogtepu C ten uit de Noord-Amerikaanse League. gr 09.03-13.00 Did 1: Open Australische tenn 10.30-11.00 EURO: WK snowboarden. 11.00-19.30 EURO: Tennis: Australisch 13.07-14.35 Ned 2: Stuc 16.30-17.40 Ned 3: Open Austi

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 20