Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel a IL BOUW MEE AAN EUROPA'S COMPUTERKETEN NR.l SERVICE MONTEUR ft MKR Öudf lil Levder tempo-team uitzendbureau De Koning vraagt: VOORZITTER rmvrr fabricage lieren MACHINEBANKWERKERS Machinefabriek EMCÉ éf r VERTEGENWOORDIGER ZATERDAG 21 JANUARI 1995 KANTOOR Arbeidsdeskundige m/v voor een organisatie in Leiden. Naast het geven van workshops begeleidt u de terugkeer van werknemers in het arbeidsproces. Hiervoor hebt u minimaal een diploma HBO, bijvoorbeeld op het gebied van personeelswerk of communicatie, informatie: 071 - 14 41 46, llone de Vries Leiden, Stationsplein 212 Junior secretaresses m/v voor verschillende relaties in de regio Leiden. U hebt net een secretaresse- of MEAO-opleiding afgerond. Naast Engels en een andere vreemde taal beheerst u WP 5.1 en Windows uitstekend. Informatie: 071 - 14 41 46. Loes Hendrikx Leiden, Stationsplein 212 Administratief medewerker m/v voor een gezellig klein bedrijf in Leiden. In deze baan gaat u o.a. bestellingen en facturen verwerken. Hiervoor hebt u een diploma HAVO/MEAO en bent u cijfermatig goed onderlegd. Informatie: 071 - 14 41 46, Loes Hendrikx Leiden, Stationsplein 212 CATERING Regio-medewerker m/v voor een landelijk opererend bedrijf in de regio Leiden/ Alphen, gespecialiseerd in de catering van bedrijfs restaurants. U hebt minimaal 2 jaar ervaring in deze branche en een auto. Daarbij bent u flexibel en minimaal 20 uur per week beschikbaar. Informatie: 071 - 12 64 43, Angelique Diebeis Leiden, Stationsplein 212 DETAILHANDEL Gastvrouw/gastheer voor een interieurzaak in de omgeving van Leiden. U werkt op donderdagavond en op zaterdag. Deze dienstverlenende baan is geschikt voor bijvoorbeeld herintreders of studenten met een commerciële inslag. Informatie: 071 - 14 41 46, Loes Hendrikx Leiden, Stationsplein 212 HORECA Studenten m/v voor een bedrijf op Schiphol-Centrum. Het werk bestaat uit de mobiele verkoop van o.a. koffie, frisdranken en versnaperingen. Dit doet u zelfstandig, zowel voor als achter de douane. Behalve een zeer goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal hebt u bij voorkeur kennis van het Duits, Frans en Spaans. U kunt goed rekenen in vreemde valuta en bent commercieel en sociaal vaardig. Verder bent u initiaitiefrijk en hebt u verantwoordelijkheidsgevoel. Het is belangrijk dat u Schiphol kunt bereiken om 5.00 uur 's morgens. Bent u één a twee dagen door de week beschikbaar? Bel dan maandag van 14.00 tot 17.00 uur. Leeftijd: 18 t/m 23 jaar. Informatie: 02503 - 2 05 10. Constance van der Lans Hoofddorp, Kruisweg 989a SCHOONMAAK Schoonmaakkracht m/v voor een bedrijf in Leiden. Gedurende twee ochtenden per week doe je schoonmaakwerk van 8.30 tot 9.30 uur Hiervoor ben je een gemotiveerde kandidaat met enige ervaring. Leeftijd: tot 20 jaar. Informatie: 071 - 12 64 43, Angelique Diebeis Leiden, Stationsplein 212 Keetdame/-heer voor een saneringsproject in Leiden. U gaat een aantal uren per dag de bouwkeet schoonmaken, koffie zetten en eventueel de lunch verzorgen. Daarbij bent u representatief en hebt u bij voorkeur ervaring in een soortgelijke functie. Informatie: 071 - 12 64 43, Angelique Diebeis Leiden, Stationsplein 212 TECHNIEK Elektro-monteur m/v voor het bekabelen van brandmeld- en beveiligings installaties. Een rijbewijs en eigen handgereedschap is Tekenaar-constructeur m/v voor een staal-/betonverwerkend bedrijf in de omgeving van Leiden. U hebt een diploma MTS/HTS met ervaring in WTB of WW. Informatie: 071 - 12 64 43, Theo Versteeg Leiden, Stationsplein 212 Auto-spuiters m/v voor een autoschade-bedrijf in Leiden. Er zijn mogelijk heden voor een I e en 2e autospuiter èn voor een leerling autospuiter. Informatie: 071 - 12 64 43, Theo Versteeg Leiden, Stationsplein 212 Financieel medewerker Voor een instelling in de omgeving van Leiden zoeken wij e financieel medewerker. De werkzaamheden bestaan uit budgettering, begrotingen en jaarrekeningen opstellen, kostprijsberekening en diverse controlewerkzaamheden. De juiste kandidaat heeft een afgeronde opleiding op HEAO-BE-niveau, werkervaring op dit gebied en goede communicatieve vaardigheden. Het betreft een funktie voor 32 uur en voor langere tijd. Secretaresse Voor een instelling in Leiden zoeken wij per 20 februari a.s. een secretaresse Het betreft de post, correspondentie, agendabeheer, typen, archiveren en het notuleren van vergaderingen. HAVO-niveau, een secretaresse-opleiding, ervaring, goede beheersing van de Nederlandse taal, goede typevaardigheid en een goede beheersing van WordPerfect zijn de vereisten voor deze funktie Er wordt gewerkt op maandag tot en met donderdagmiddag en op vrijdagochtend. Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor vrouwen en mannen. Neem s.v.p. snel kontakt met ons op. Wij zijn elke werkdag open van 8.30 tot 17.30 uur. Vrijdags tot 18.00 uur. Wij werken ook op afspraak. uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties Korevaarstraat 33, 2311 JT Leiden. Telefoon 071 -14 41 43 Stichting Leidse Studentenhuisvesting De Stichting Leidse Studentenhuisvesting is een woningcorporatie werkzaam in de regio Leiden. De Stichting exploiteert meer dan 5500 woningen en wooneenheden, in het bijzonder woonruimte voor jongeren en kleine huishoudens. Bij de Stichting zijn 50 p 11 u medewerkers werkzaam. De Stichting streeft ernaar haar dienstverlenend werk goed te presenteren en zich, zo veel als mogelijk is, op de behoeften en wensen van haar klanten te richten. Binnen dit streven past de instelling van een klachtenprocedure. Als onderdeel van deze procedure fungeert bij de Stichting een klachtencommissie als bedoeld in net Besluit Beheer Sociale Huursector. De commissie bestaat uit één lid, voorgedragen door de Bewonersraad van de Stichting, één lid, afkomstig uit het werkapparaat van de Stichting en een voorzitter. Aan de commissie wordt vanwege de Stichting een ambtelijk secretaris toegevoegd. Ten behoeve van het functioneren van de klachtencommissie zoeken wij een onafhankelijke Functie-informatie - U geeft leiding aan de bijeenkomsten van de klachtencommissie U rapporteert aan het bestuur van de Stichting over het werk van de commissie. U doet daarbij, indien nodig, aanbevelingen ter verbetering van procedures U redigeert uitspraken van de commissie naar aanleiding van binnengekomen klachten. De werkzaamheden zullen naar schatting enkele aagdeien per maand in beslag nemen. Kandidaten dienen aan de volgende eisen te voldoen. - Zij dienen te beschikken over een juridische achtergrond, bij voorkeur speciale kennis van bestuurs- of administratief recht; - Beschikken over kennis van, althans affiniteit met de volkshuisvesting strekt tot aanbeveling; Zij dienen het vermogen te bezitten om individuele belangen van de klager af te wegen tegen het bedrijfsbelang van een instelling als de Stichting; Zij dienen uitspraken van de klachtencommissie op een, voor klager en Stichting, heldere wijze te kunnen formuleren en te redigeren. Voor de werkzaamheden geldt een door het Bestuur van de Stichting vastgestelde passende vergoeding. Informatie over de functie kunt u inwinnen bij de heer A. H. F. J. Hübben (bestuurder), telefoon 071-161723. Gelieve schriftelijke reacties vóór 15 februari 1995 te richten aan het bestuur van de Stichting Leidse Studentenhuisvesting, Postbus 11275, 2301 EG Leiden, met in de linkerbovenhoek de vermelding „Klachtencommissie". liyll/l hijs- en hefapparatuur Machinefabriek EMCÉproduceert en ontwerpt lieren en hijsinstallaties. Wegens uitbreiding zoeken wij twee ervaren Uw taak: - afwisselende draai- en freeswerkzaamheden Uw profiel: - MTS-niveau door opleiding en/of ervaring - Gewend zelfstandig te werken in een stuks-produktie omgeving - Gewend uw eigen ervaring en inzicht te gebruiken bij aanpassingen van standaard ontwerpen - Kollegiale werkhouding EMCÉ: - Gezond groeiend bedrijf, onderdeel van een sterke holdingmaatschappij - Reputatie voor kreatieve techniek en hoge kwaliteit - Afnemers in de algemene industrie, aannemerij, scheepvaart en offshore - Verkoop door geheel Europa - Ontwerp en produktie geheel in eigen huis - Produktieve en prettige werksfeer - Interessante en wisselende werkzaamheden Hebt u belangstelling of wilt u nadere informatie, dan zien wij uw schriftelijke en telefonische reaktie graag tegemoet. T.a.v. de heer A. Schalken Loosterweg 9 2215 TL VOORHOUT ®Tel. 02522-14080 Voor de nevenvestiging zoeken wij per zo spoedig mogelijk een begeleider m/v De functie De nevenvestiging bestaat uit gen in Je nabijheid van het gezinsvervangend tehuis. ien 4 n wat meer zelfstandigheid aankun nen. De nadruk ligt dan ook op de agogische begeleiding De werkzaamheden worden verdeeld over drie diensten per week van 16.00 tot 20.00 Wat wij vragen: - het uitvoeren van mentortaken, - het verrichten van de schrifte lijke rapportage m.b.t.de bewoners; - het deelnemen aan besprekin gen; - zelfstandig kunnen werken; - bij voorkeur het diploma van een MBO-opleiding. Het dienstverband wordt aan gegaan voor bepaalde tijd. Wellicht wordt in de (nabije) toekomst het dienstverband voor onbepaalde tijd voort- Wat wij bieden De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Genandi- Het salaris bedraagt, afhanke lijk van leeftijd en ervaring, minimaal 2.777,- maximaal 3.787,- bruto per maand, bij een full-time dienstverband. De stichting verstrekt kinderop- vangfociliteifen. Informatie en sollicitatie Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door Marjon Kuijkhoven (lokatiehoofd) en Stijni Habermehl (clusterma nager), telefoon: 071-218311 of 071-155834. Schriftelijke sollicitaties, binnen 10 dagen en onder vermelding van het vacaturenummer, rich ten aan het Centraal Bureau, afdeling Personeelszaken, Rijnsburgerweg 140, 2333 AH Leiden. "De Merlijn" is een gezinsvervangend tehuis in Leiden. Het tehuis biedt woonruimte en begeleiding verstandelijk gehandicapte mensen. Voorts wonen er 4 bewoners in de nevenvestiging het tehuis. De meeste bewoners zijn overdag werkzaam bij de Sociale Werkvoorziening of bezoe- en een dagcentrum voor volwassenen. Vobis Microcomputer B.V. is de grootste computerketen in Europa. Inmiddels zijn er reeds 25 winkels in Nederland. Voor onze winkel in Leiden zijn wij op zoek naor een; VERKOOPADVISEUR M/V U heeft ervaring met de verkoop van elektronische produkten, u heeft een dynamische instelling en bent toe aan een nieuwe uitdaging. De eventuele doorgroeimogelijkheden naar een leidinggevende functie in één van de Vobis-filialen spreken u aan. U past in ons team als u flexibel, stressbestendig en b voorkeur jonger dan 35 jaar bent. Uw brief, vergezeld vc een lv.# kunt u richten aan de afdeling personeelszak^ op het onderstaande adres. Eventuele aanvullende info malie over de functie kunt u telefonisch inwinnen mevrouw C. Oorschot, tel. 03473-67900 Q|Q Vobis Microcomputer B.' rvDlO Postbus 321 Het bedrijf De sollicitatie van den Berg Transporttechniek is de Nederlandse vestiging van de van den Berg Groep, importeur van DEMAG hijsunits, bovenloopkranen, electromotoren en regelingen. Vanuit de vestigingen in Den Haag en Nivelles werken zo'n 150 medewerkers in marketing, ontwerp, productie en after-sales. Met het technisch hoogwaardige en uitgebreide DEMAG programma is van den Berg marktleider. Wegens uitbreiding van onze servicedienst hebben wij op korte - termijn plaats voor een voor het rayon Leiden. De werkzaamheden liggen voornamelijk op het gebied van controle, onderhoud en het oplossen van storingen. Een interne opleiding zal plaatsvinden in onze werkplaats te Den Haag. Voor deze functie denken wij aan iemand met een electrotechnische opleiding op VEV-niveau sterkstroommonteur, met ervaring bij voorkeur op het gebied van electrotakels en -kranen en in het bezit van rijbewijs BE. Spreekt deze job u aan stuur dan een schriftelijke sollicitatie naar; B.V. Handels- en Ingenieursbureau W.B. van den Berg, t.a.v. afdeling Personeelszaken. Postbus 16185, 2500 BD 's-Gravenhage. Of bel voor nadere inlichtingen de heer mr. M. H. J. Peeters, 070-3889460. B -71= ;>1 Vacature Vomar is een excellente supermarktonderneming in Noord-Holland. Vanuit het hoofdkantoor te IJmuiden wordt vorm gegeven aan de succes formule uan Vomar: vakmanschap optimaal assortiment en kwaliteit. De expansie van Vomar biedt volop kansen voor boeiende carrière in yet»1 Voot Vet5 Werken op en verantwoordelijk zijn voor versafdelingen bij VOMAR betekent de hoogste prioriteit geven aan versheid, gekoelde opslag en nauwkeurig bestellen. Overhouden is uit den boze en tekortkomen mag niet. Voor een aantal filialen zoeken wij een ervaren manager en organisator die de functie ambieert van Afdelingsmanager Verssjroep een dynamisch levens- middelenbedrijf. Wij onderbouwen die met interne vakopleidingen Werken bij Vomar is kiezen voor 'n gezond bedrijf, vol uitdagingen, waar continuïteit verzekerd is. Als vakman heeft u ruime ervaring op één of meer versafdelingen in de functie van (waarnemend) chef. U erkent het belang van FIFO en hygiëne en bij u staat klantvriendelijkheid en service hoog in het vaandel. U voelt zich thuis in een dynamische werk omgeving. De juiste kandidaat kan rekenen op een uitstekende job in een boeiend bedrijf, prima honorering en (aanvullende) vakopleiding. Geïnteresseerd? Schrijf dan vóór 6 februari a.s. uw sollicitatiebrief met CV naar VOMAR, Antwoordnummer 312,1970 VB IJm.uiden (postzegel is niet nodig), t.a.v. mevr. J. Kruisman, tel. 02550 - 63751 voordeelmarkt Voor de verkoop van industriële transfers en stickers zoeken wij een voor het rayon Noord- en Zuid-Holland Na een korte gedegen produktkennismaking op onze fabriek (4 dagen) bestaat uw taak uit: De verkoop van onze transfers/stickers bij de bestaande relaties Het werven van nieuwe afnemers (industrie-bezoek) Wij bieden u: Een vast basissalaris vakantiegeld Een gestaffelde provisie-regeling Auto van de zaak Wanneer u tussen de 25-30 jaar bent, verkoopervaring, doorzettingsvermogen, kennis van de Duitse taal en enige grafische ervaring heeft, dan verzoeken wij u te reageren door een schriftelijke sollicitatie met uw uitvoerige C.V. te sturen aan: IMPRANO BV (BSB-NEDERLAND) Postbus 10, 2215 ZG Voorhout Faber Holland B.V. is een toonaangevend bedrijf in de exploitatie van betonpompen het leggen van werkvloeren. Voor haar vestiging te Zoeterwoude zijn wij o korte termijn op zoek naar een: MACHINIST die na een interne opleiding zelfstandig op e betonpomp kan worden ingezet door het gehele land. Wij zoeken iemand: van ca. 25-30 jaar in het bezit van groot rijbewijs (geen chauffeursdiploma) met inzet en flexibiliteit die zelfstandig kan werken met verantwoordelijkheidsgevoel. Wij bieden: prima salaris uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarde prettige werksfeer. Sollicitaties schriftelijk of telefonisch kunt u richten aan: FABER HOLLAND B.V. Produktieweg 52 2382 PD ZOETERWOUDE t.a.v. de heer R. Faber tel. 071-417357 Restaurant 't Pannekoekenhuys Steenstraat 51, Leiden vraagt per 1 maart 1995 EERSTE MEDEWERKER BEDIENING M/V Wij zoeken een enthousiaste, beschaafde gastheer/gastvrouw die a de volgende eisen voldoet: afgeronde SVH opleiding *wijn certificaat *SVH leermeester leeftijd ca. 23 jaar. Schriftelijke reakties richten Mevr. M. G. B. Zandbergen, Steenstr; 51, 2312 BV Leiden. Tel. informat 071-133144 ('s avonds na 20.00 u.).

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 30