Personeel Personeel Personeel BRENG MANPOWER IN DE ZAAK. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN LII-j if bijstandsmaatschap- pelijk werker m/v \0jp/7% MEDEWERKER leerling klinisch perfusionist m/v Kansen in tijdelijk werk ARTSENBEZOEKER -LuHcHredj Rijnland Medewerker postzaken/ registratuur m/v VERKOPER PERSONENAUTO'S iTERDAG 21 JANUARI 1995 Voor het bureau Sociale Zaken van de sector Welzijn Burgerzaken zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van (36 uur) Functie-inhoud: het bij toerbeurt verrichten van intake-werkzaamheden; het behandelen van aanvragen in het kader van de aan de gemeente opgedragen uitkeringsregelingen (m.u.v. de WVG) en de uitvoering van alle daarmee samenhangende werkzaamheden van juridische en administratieve aard; het verlenen van kortdurende methodische hulpverlening in relatie tot de financiële hulpvraag; het verstrekken van informatie over wetten en regelingen op het terrein van sociale uitkeringen en voorzieningen; het verrichten van heronderzoeken gericht op arbeidsmarkttoe- leiding; het behandelen van verhaalszaken. Functie-eisen: U kunt voor deze functie in aanmerking komen als u beschikt over het diploma MBO-SD of een vergelijkbare opleiding. Gezien de inhoud van de functie heeft u ervaring op het werkterrein, bent u aantoonbaar dienstverlenend, stressbestendig, kunt u zelfstandig en in teamverband werken en heeft u een klantgerichte en flexibele instelling. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring bedraagt het salaris minimaal f 2.761(schaal 6) en maximaal f 4.257,-- (schaal 7) bruto per maand bij een 40-urige werkweek. Overige informatie: Voor inlichtingen over deze functie kunt u contact opnemen met de heer A.F. van Beekum, bureauhoofd Sociale Zaken, telefoon 0I7I4- 19015, toestel 520. De gemeente beschikt over de mogelijkheid tot kinderopvang. Indien u belangstelling heeft voor deze functie, nodigen wij u uit uw schriftelijke sollicitatie te zenden aan Burgemeester en wethouders van Rijnwoude, Postbus I 15, 2394 ZG Hazerswoude-Rijndijk, onder vermel- ding van vacaturenummer 2203 ii linkerbovenhoek van de envelop. Frederik van Eedenplein 4 2394 EB Hazerswoude-Rijndijk Postbus I 15 2394 ZG Hazerswoude-Rijndijk Telefoon 0I7I4 - 19015 Telefax 0I7I4 - 16051 Wij hebben per direkt werk voor: h Een flexibele duizendpoot voor een bedrijf in Roelofarendsveen. Heb jij secretariële en administratieve werkerva ring, ben je rond de 25 jaar en zoek je afwisselend werk? Bel voor een afspraak. f Een commerciële secretaresse voor een bedrijf in het centrum van Leiden. Ben je tussen de 25 en de 30 jaar en zijn ondersteunen, regelen en administratie jouw favoriete taken? Neem direct contact met ons op. Deze functie is per zo spoedig mogelijk. We hebben regelmatig werk voor: Goede en ervaren magazijnkrachten voor een bedrijf in Zoeterwoude. De voorkeur gaat uit naar mensen met een heftruckdiploma en erva ring. Prinsessekade 3-4 Leiden. Tel. 071-120434 OMANPOWER® UITZENDORGANISATIE Tel. 01718-22536 Wij verzorgen binnen de bloemenveiling „FLORA" het horecagebeuren. Hiervoor zijn wij op zoek naar een OK-Centrum Academisch Ziekenhuis Leiden Bij de afdeling Extra Corporale Circulatie kan op korte termijn geplaatst worden een: Vac.nr. 95.L.08.03.LD Het OK-Centrum is aan te merken als een interdivisioneel centrum, dat bestaat uit clusters. De afdeling E.C.C. is toegevoegd aan het cluster Thorax-Chirurgie. De kli nisch perfusionist is binnen-zijn vakterrein een specialist, die met behulp van extracor porale systemen de cardiopulmonale func tie van de patiënt overneemt. Naast de werkzaamheden ten behoeve van de car- diochirurgie wordt de perfusionist ingezet of geconsulteerd in die gevallen, waarbij als onderdeel van de therapie een tijdelijke vervanging of ondersteuning van de lichaamscirculatie (of een deel daarvan) vereist is. De werkzaamheden worden met een grote mate van zelfstandigheid verricht. De kan didaat dient deel te nemen aan de 3-jarige opleiding tot klinisch perfusionist. De per fusionist is middels een bereikbaarheids- rooster inzetbaar in avond-, nacht- en weekenddiensten. Kandidaten moeten in de omgeving van het AZL wonen, of bereid zijn te verhuizen (aanwezigheid binnen 15 minuten is vereist). Vereist: Een voltooide HBO-vooropleiding in.de fysische, chemische of biologische richting, of opleiding Fysiotherapie. Aanstelling geschiedt voor de duur van de opleiding. Salaris: maximaal f 3.863,- bruto per maand (schaal A6). Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer F.K. Tijl, hoofd afdeling E.C.C. (071 - 26 33 91) en door de heer H.L.P. Mauer, hoofd P&O Divisie 1(071 -26 3616). Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na ver schijnen van de advertentie gezonden worden aan de heer H.L.P. Mauer, hoofd Personeel Organisatie Divisie I, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief en envelop het vaca turenummer vermelden. Fax 01718-30708 M/V Leeftijd 18-28 jaar. Liefst enige ervaring in de horeca. Iemand die van aanpakken houdt. Uw schriftelijke reactie graag binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie. Van der Gugten Horeca B.V. Postbus 12 2230 AA RIJNSBURG t.a.v, de directie Datatypisten m/v Voor een grote overheidsinstelling in Leiden. Voor snelle en accurate typisten is er voor enkele maanden voorraad- Er wordt gewerkt in 2 ploegen (07.00-13.00 en 13.00-19.00 uur). U krijgt van tevoren een korte training en een test. Informatie bij Rello Wanders, tel. 071-12 09 47, Leiden, Boommarkt 3a. Flexibele telefonist/receptionist m/v Voor een internationaal computersoftware-bedrijf zijn wij op zoek naar een ervaren kandidaat. In het Engels en eventueel Frans staat u internationale klanten en werknemers te woord. Het betreft een oproep-functie waarbij 2-3 dagen gegarandeerd worden. Op verzoek bent u ook fulltime beschikbaar. Informatie bij Rello Wanders, tel. 071-12 09 47, Leiden, Boommarkt 3a. Directiesecretaresse m/v Voor een snelgroeiend technisch bedrijf in Katwijk zoeken wij een directiesecretaresse. Zelfstandig kunnen werken is een must, je krijgt namelijk veel ruimte om deze functie vorm te geven. Naast de voorkomende directiesecretarièle werkzaamheden zul je diverse vergaderingen moeten notuleren en de nazorg van deze vergaderingen moeten doen. Ben je ca. 23 jaar, beheers je de Engelse, Duitse en Franse taal goed, zowel in woord als geschrift en heb je enkele jaren werkervaring? Neem dan contact op. Informatie bij Lenny van der Wagt, tel. 01718-7 50 41, Katwijk, Voorstraat 62. Vorkheftruckchauffeur m/v EVO-diplomabezitters opgelet! Het besturen van een heftruck is uw lust en uw leven. U bent geïnteresseerd in een functie bij een internationaal bedrijf. Ploegendiensten vindt u geen probleem. Randstad heeft diverse mogelijkheden voor u. Informatie bij Mariëlle van der Plas, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3a. Elektromonteurs m/v Regelmatig heeft Randstad werk voor zowel zelfstandige elektromonteurs als hulp-monteurs. U heeft een afgeronde opleiding Elektrotechniek en beschikt over eigen gereedschap. De werkzaamheden vinden plaats in nieuwbouw- of renovatieprojecten. Informatie bij Tanja van Bezooijen, tel. 071-12 15 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. Assemblagemedewerker m/v Regelmatig is Randstad op zoek naar medewerkers voor een computerbedrijf. De werkzaamheden bestaan uit het vervaardigen van printplaatjes en het inbouwen van intern geheugen. Daarna wordt de computer door u getest. Voor deze baan op de testafdeling zoekt Randstad kandidaten tussen 18-22 jaar met een technische achtergrond. Informatie bij Tanja van Bezooijen, tel. 071-12 15 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. ~ir randstad uitzendbureau Jachthaven Poelgeest zoekt fulltime jonge vakman montage, elektro, motoren, stalling en onderhoud. Ben jij min. 18 jr. en de man die precies, vakbekwaam en toch aanpakken kan? Bel 071-176176/174908. Lundbeck B.V. is een dochteronderneming van een internationaal opererend Deens far maceutisch concern. In Nederland houden wij ons bezig met de marketing van hoofdza kelijk Psychofarmaca ontwikkeld in eigen re search. Wij hebben in de regio's Noord-Holland en Noord-Brabant een vacature voor de functie van m/v De functie: - Na een intensieve opleiding, legt en onder houdt u contacten met specialisten door middel van samenwerking binnen projec ten op het gebied van de geestelijke ge zondheidszorg. - U gaat zelfstandig te werk, gesteund door een professionele begeleiding. Gevraagd wordt: - Een opleiding op HBO-niveau en bij voor keur een medische of paramedische ach tergrond. - Enthousiasme, creativiteit en goede con tactuele eigenschappen. - Een leeftijd tussen de 25 en 30 jaar. - Een goede mondelinge en schriftelijke be heersing van de Engelse taal. - Minimaal 1 jaar ervaring als artsenbezoe ker. In ruil daarvoor bieden wij: - Een verantwoordelijke en afwisselende functie in een groeiende en dynamische onderneming. - Een aantrekkelijk salaris met goede secun daire arbeidsvoorwaarden. Wilt u in aanmerking komen voor één van de ze functies, schrijf dan naar Lundbeck B.V., Postbus 12021,1100 AA Amsterdam, t.a.v. de heer R. Boon. Wilt u meer informatie dan kunt u bellen met telefoonnummer 020-6971901 en vragen naar Yvonne Haeck. Research for a better life Mag ik mij even voorstellen? Rianne Kerklaan is de naam. Inmiddels alweer geruime tijd werkzaam bij Accountants bureau LTB, een organisatie met 21 vesti gingen in Noord- en Zuid-Holland. Het Accountantsbureau richt zich met accoun tancy, fiscale en bedrijfskundige advisering op ondernemers, zowel in het midden- en kleinbedrijf als in de agrarische sector. AANKOMEND ASSISTENT ACCOUNTANT m/v De hoeveelheid werk groeit in onze vesti ging Sassenheim en wij kunnen daarom versterking gebruiken van een aantal aan komend assistent-accountants. Mensen die in het bezit zijn van een MEAO/MBA-diplo- ma. Die jong, energiek, enthousiast zijn en een flexibele instelling hebben. De praktijkervaring doe je bij ons op. In eerste instantie leer je gegevens via de computer te verwerken, om vervolgens geïnstrueerd te worden in het samenstellen van onder andere jaarrekeningen. Daar naast zul je ook werkzaamheden gaan doen op het gebied van loonadministratie. Heb jij wel oren naar een loopbaan bin nen een organisatie met circa 500 gemoti veerde medewerkers? Een prima salaris en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaar den? Stuur dan een sollicitatiebrief, onder vermelding van P&0-95-001, naar onder staand adres, t.a.v. Judith Willard, P&O- adviseur. Wil je eerst meer informatie? Dan mag je gerust bellen met Henri van de Water, ves tigingsleider, tel. 02522-19147. ACCOUNTANTSBUREAU LTB Accountants-en Belastingadviesbureau LTB B.V. Postbus 191, 2100 AD Heemstede tel.: 023-152399. Hoogheemraadschap van Bij de afdeling Registratuur, Dossiervorming en Documentatie van de hoofdafdeling Post- en Archiefbeheer is een vacature ontstaan voor een Het Hoogheemraad schap van Rijnland is binnen een gebied van 100.000 ha. met ruim 1 1/4 miljoep inwoners in de provincies Noord- en Zuid-Holland verant woordelijk voor waterkering, water beheersing en waterkwaliteit. Het personeels bestand van het hoogheemraadschap bestaat uit ca. 450 medewerkers, waar van ongeveer de helft werkzaam op het kantoor te Leiden en de overigen op 50 installaties verspreid over het gehele gebied. Taken: - openen en sorteren van de inge komen post; - aangeven van classificatie nummers en bestemming van de post; - registratie van de post en het bijhouden van de voortgangs- en verblijfsadministratie met behulp van een geautomatiseerd systeem; - verstrekken van inlichtingen; - verzendklaar maken van uit gaande post; - andere op de afdeling voor komende werkzaamheden. Vereisten: - het diploma MAVO; - het diploma SOD-I strekt tot aanbeveling (minimale eis SOD-I module A: documenten behandeling); - typevaardigheid; - accuratesse en een dienst verlenende instelling; - in teamverband kunnen werken. Arbeidsvoorwaarden: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal f 3.688,- bruto per maand (op basis van een 38-urige werkweek). Als secundaire arbeidsvoorwaarden kent Rijnland o.a. een aantrekke lijke regeling voor ziektekosten, een financiële vergoedingsregeling voor kinderopvang, ouderschaps verlof en opleidingsmogelijkheden. Procedure: Een benoeming vindt plaats na medische goedkeuring en het over leggen van een verklaring omtrent het gedrag. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij het hoofd Regis tratuur, Dossiervorming en Docu mentatie, de heer A.N. Peters, tel. 071-259216 (tijdens kantooruren). Sollicitaties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad in te zenden aan Personeel en Orga nisatie van Rijnland, Postbus 156, 2300 AD Leiden, onder vermelding (op brief en enveloppe) van vacaturenummer 95-RDD-1. HEMCAR LISSE B.V. Renault-dealer voor de Bollenstreek zoekt voor spoedige indiensttreding een ervaren De kandidaat waarnaar wij op zoek zijn, is rond de 30 jaar oud en woont bij voorkeur in de omgeving van Lisse. Hij heeft aantoonbare ervaring als verkoper van personenauto's en functioneert optimaal in een klein team. Hij vindt het leuk om nieuwe contacten te leggen en bestaande verder uit te diepen om op die manier de naam HEMCAR een nog grotere bekendheid te geven en mee te bouwen aan de verdere groei van onze bedrijven. Wij nodigen kandidaten uit schriftelijk op deze oproep te reageren en hun sollicitatiebrief voorzien van pasfoto en CV te richten aan onderstaand adres. Hemcar Lisse B.V. t.a.v. de heer A. van Berkel Postbus 352 2160 AJ LISSE

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 29