Bergkamp aan basis van zege Inter Milan Sport Gorter bewijst zich direct weer Blackburn Rovers vergroot voorsprong Spaanse topper: wel boeiend, geen treffers Anderlecht en Standard samen aan de leiding MAANDAG 16 JANUAR11995 i. PlV -CHEF ROB ONDERWATER. 0 Nog geen negen minuten had de spelbepaler nodig om te la ten zien dat hij weer terug is. Edwin Gorter, ruim twee maanden afwezig door een schorsing na het vingerincident met l'SV-er Van der Doelen, leidde FC Utrecht al snel naar een 2-0 voorsprong tegen NEC. Het was echter niet voldoende r de t t: 2-2. minuten legde Gorter de bal uit de eerste hoekschop op het hoofd van de goed inko mende Ilofstedé 11 -0). Vijl mi nuten later zorgde Utrechts nummgr 10 zelf voor 2-0 via een prachtig schot van de punt van het strafschopgebied. Gorter moest zich twintig mi nuten voor tijd met een pijnlij ke rug moest laten vervangen. I lij was nog geen twee minuten uit het veld of Schreur zorgde Polhuizen. Tien minuten voor tijd had Van Eijkeren het vizier op scherp staan. Bij de tweede paal kreeg hij van Schreur de bal op een presenteerblaadje: 2-2. Na rust feller MW had tegen Go Ahead Eagles een overwicht. De Maastrichtse ploeg kreeg welis waar niet veel scoringskansen, maar kwam via Scheepers in de 33e minuut toch op 1-0. De Eagles pakten na rust MVV fel ler aan, verstoorden de opbouw en haalden het tempo uit de wedstrijd. Het duurde twintig minuten voordat MW een af doende antwoord vond op de omzettingen. Juist in die fase zorgde Jack de Gier ook voor 1 - 1. In de 66e minuut stond hij met de rug naar het doel, afge dekt door de geroutineerde Thai. De Gier draaide kort en schoot meteen. Zowel Thai als Van Duynhoven werden ver- In de eerste wedstrijd zonder Pierre van Hooijdonk zaterdag avond kwam NAC niet tot sco ren. Het bleef tegen buurman Willem II 0-0. De derby was al leen in de eerste helft het aan- Jcijken waard. Dat was helemaal de ver dienste van NAC, dat de ruim 10.000 toeschouwers wilde be wijzen dat het ook zonder de naar Celtic vetrokken spits kan winnen. Onder aanvoering van de vooral in de eerste helft uit blinkende l.okhoff kreeg de Bredase ploeg daar ook alle Scylla haalde een kopbal van (ierritsen, de voorlopige ver vanger van Van Hooijdonk, van de doellijn. Even later bood Gerritsen een niet te missen kar die schoot op de paal. Het over wicht van NAC leverde in de eerste helft een cornerverhou ding op van 8-1, maar geen doelpunten. In de tweede helft was Willem II de betere ploeg. De Tilburgers namen meer ini tiatief en waren met een kopbal van Meijs heel dicht bij een doelpunt. Voor NAC kreeg al leen Lammers nog een kans, toen invaller Abdellaoui hem vrij zag staan voor doelman Jansen. Lammers durfde echter niet zelf te schieten. Uitverkocht De zesde derby in de eredivisie tussen FC Groningen en Heerenveen was zondag in het met ruim 15.000 toeschouwers nagenoeg uitverkochte Ooster park van pover gehalte. Het doelpuntloze gelijkspel gaf het gehalte van de vertoning uitste kend weer. Heerenveen had 78 minuten een numeriek overwicht nadat Sion uit het veld was gestuurd, maar profiteerde daar niet van. De Friezen zijn nu zeven duels op rij ongeslagen en verzamel den daarin elf punten. De Gro ningers hebben sinds 26 no vember niet meer verloren. Vier duels leverden zeven pun ten op. Het spel speelde zich vrijwel permanent op de helft van FC Groningen af, maar Heeren veen scoorde niet. Drie kansen lieten de Friezen voor rust aan zich voorbij gaan. Gall assis teerde de herstelde Lodewijks (lies) twee keer bij inzetten van Regtop en Echteld en de doel man tikte zelf een kopbal van Hansma tegen de lat. Het overwicht van Heeren veen nam na rust grootse vor men aan. Ook de inbreng van het verdienstelijk debuterende Deense talent Tomasson lever de geen overwinning op. Reg top en Hansma waren niet in staat de kansen te benutten. Volendam en Sparta hebben zondag slechts twintig minuten iets laten zien dat eredivisie waardig was. Volendam-trainer Rijsbergen typeerde het na af loop als volgt: „We schrijven twee punten bij maar de rest moeten we maar snel verge- Het duel begon met een mi nuut stilte ter nagedachtenis van de vorige week overleden oud-Sparta-trainer Denis Ne ville. Volendam startte zonder Stefanovic en zag na enkele mi nuten Vukov met een verdraai de knie van het veld verdwij nen. Hans Bond was zijn plaatsvervanger. Zijn rentree in de Volendamse hoofdmacht mocht er zijn. In de vijftiende minuut scoorde hij na voorbe reidend werk van Steur. Sparta- doelman Metgod ging daarbij niet helemaal vrijuit: 1-0. De thuisloeg bleef ook daar na net iets minder slecht. Spar ta bracht weinig waardigs. Trai ner-Berger verweet zijn spelers na afloop dat ze zijn ontslag niet goed hadden opgevangen. De terugkeer van Dennis Berg kamp en de uitblinkende Wim Jonk inspireerden Inter Milan tot het eerste succesje van 1995. Bergkamp vierde na drie maan den blessureleed zijn rentree met een 2-0 overwinning op Sampdoria. „Koning Konijn", zoals een Italiaanse krant de spits doopte, stond aan de basis van beide treffers. Juventus maakte zondag echter de mees te indruk. De koploper versloeg de nummer vier van de ranglijst AS Roma: 3-0. Behalve Bergkamp kenden ook de meeste andere Neder landers in Italiaanse dienst een plezierige zondagmiddag. Uit zondering was de tegenvallende Ruud Gufiit, die met lede ogen zag hoe zijn landgenoten Jonk en Bergkamp bij de tegenstan der uitblonken. John van 't Schip van Genoa en Michel Kreek van I'adova scoorden in hun onderlinge duel één keer. Beide degradatiekandidaten Ie- ken genoegen ie nemen met een gelijkspel, totdal Manicone een minuut voor tijd Genoa de zege schonk. Hoewel Aron Winter niet scoorde, vierde hij zondag feest. 'Zijn' Lazio walste over l oggia 'heen met 7-1. De Kroaat Boksic maakte drie treffers, Signori bleef steken op twee en Casirag- hi en Fuser maakten er elk één. De meeste Lazio-doelpunten vielen in de laatste vijl minuten: vier stuks. Koploper Juventus bouwde de voorsprong op de belangrijk ste achtervolger, Parma, uit. De nummer twee verspeelde tegen Fiorentina twee punten: 1-1. Batistuta opende voor de ploeg uit Florence de score. Het was de vijftiende treffer van de top scorer in de Serie A. Pin maakte in de 46e minuut gelijk. Juvenilis heeft nu vier punten voorsprong op Parma, dat vori ge week de onderlinge confron tatie verloor (1-3). „Juve" is uit stekend in vorm, het ontbreken van de geblesseerde sterspeler Roberto Baggio en de Duitser Kohier deed daar niets aan af. Het Turijnse aanvalstrio Ra- vanelli, Vialli en Del Pierro draait als een trein. Ravanelli nam tegen Roma twee treffers voor zijn rekening, Vialli één. Trainer l.ippi kampt met een luxe-probleem zodra Baggio is hersteld van zijn blessure. De vraag is wie van de drie hij gaat passeren. De topscorer (Ravanelli), de vormgever (Viali) of het talent (Del Pierro)? Minder verheffend in het duel waren de drie rode kaarten. In de 71e minuut moesten Torri- celli van Juventus en doelman Cervone van Roma, na een bot sing, van het veld. Tien minuten later ontving Roma-verdediger Petruzzi zijn tweede gele kaart. Acht treffers werden zondag avond ook genoteerd bij het du el Bari - AC Milan. De helft van de totale produktie nam Savice- vic van AC Milan voor zijn reke ning. Hij scoorde een keer voor de rust en een hattrick na de hervatting. Het vijfde Milanese doelpunt kwam op naam van Massaro, die de score voor de Milanezen na elf minuten opende. Na een half uur maakte Tova- lieri gelijk. Vlak voor rust en di rect na de pauze scoorde Sa- vicevic drie keer voor de Itali aanse landskampioen: 1-4. Dank zij treffers van Tovalieri en Pedone kwam Bari twintig minuten voor tijd nog dicht bij: 3-4. Zes minuten voor het slot bepaalde Savicevic de eind stand. AC Milan klom door de overwinning naar de zesde plaats op de ranglijst. Elf punten achterstand op leider Juventus. Inter boekte zondag de vijfde overwinning van het seizoen. De laatste zege dateerde van 4 december, toen de ploeg Cre- monese met 1-0 versloeg. De laatste thuisoverwinning be haalden de Milanezen op 30 ok tober, tegen Reggiana. Zondag BETAALD VOETBAL PTT-TELECOMPETITIE Dordrecht'90-FC Twente. GA Eagles-V MW-Go Ahead Eagles 1-1 (1-0). 33. Scheepers 1-0, 66. De Gier 1-1. Scheids rechter: Uilenberg. Toeschouwers: 4500. Toeschouwers: 10.489. Gele k laoui (NAC), Hofstede (Willem I t-NEC 2-2 (2-0). 4 Hofstede 1- 5500. Gele kaart: Bro 5. Stock. Kooistra (NEC). 60. Gerard de Nooijer rechter: Van der Ende. Toeschouwers: 15.010. Rode kaart: 12. Sion (FC Gronin gen) Gele kaart: Gall, Sion (FC Groningen). ïoord-Dordrecht '90 5-4 (4-1). 3. len 0-1, 21. Blinker 1-1, 26. Bosz 2 16 11 5 16 10 6 16 9 5 FC Den Haag-TOP 0-1 (0-0). schop), 61. Hoop 5-3, Scheidsrechter: Zuidem s (Roda JC), Roeiofse°n (MW) 10; 6. I Eagles) 9, 7 Gra (Sparta), De Gier (Go Ahead Eagles) 7 Programma zaterdag: Roda JC-RKC, ivang van de wedstrijd Cambuur-Eindhoven 4-1 (0-0). 47. Van Raalte 1-0, 52 Van Oostrum 2-0, 63. El- zinga 3-0, 69. Hobbelen 3-1, 82. Bruin 4- 1 Scheidsrechter: Boot. Toeschouwers: 4130 Gele kaart: Van Oostrum, Van Raalte (Cambuur), Deckers. De Witt (Eindhoven). Scheidsrechter: Bossen. Toe- WV-FC Den Bosch 2-0 (1-0). 18. Cornei BUITENLANDS VOETBAL Dennis Bergkamp (links), Vierchowod en Mihajlovic in gevecht om de bal. ontbraken de Uruguyaan Sosa en de Italianen Bia en Bergomi. Jonk speelde laatste man en groeide uit tot de beste speler van het veld. De meeste aandacht ging evenwel uit naar Dennis Berg kamp. Met spanning keken de 50.000 fans in het San Siro-sta- dion in Milaan uit naar diens rentree. De laatste weken was de kritiek op de Nederlander steeds heviger. Sommige spe lers verweten de aanvaller een blessure, te simuleren. Ook zou hij een transfer naar Barcelona Blackburn Rovers heeft dit weekeinde de voorsprong in de Premier League op titelverde diger Manchester United tot vijf punten vergroot. Het won '.aterdag de topper tegen Not- ingham Forest, de ploeg van dry an Roy, met 3-0. De lands- campioen speelde een dag la ter gelijk tegen de nummer vijf op de ranglijst, Newcastle Uni- •d: 1-1. De twaalfde zege op rij van Blackburn was enigszins geflat teerd. Tot tweemaal toe had de iloeg de hulp van dé tegen- tanaer nodig om te scoren, let eerste doelpunt kwam in de 54e minuut op naam van Paul Warhurst. Doelman Cros- 'V was kansloos omdat een rdediger het schot van de spits van richting veranderde. Een kwartiertje later verdub- jelde Wilcox de voorsprong. Bij de derde treffer was opnieuw een speler van Nottingham be trokken. Sutton kopte de bal te- ien Chettle aan die zijn doel- Gica Popescu wil weer weg uit Engeland man verraste. Bryan Roy kon nauwelijks voor gevaar zorgen in de verde diging van Blackburn. De Am sterdammer is niet geselec teerd voor de oefeninterland woensdag tegen Frankrijk. Roy verklaarde begrip te hebben voor de keuze van de nieuwe bondscoach Guus Hiddink. „Hiddink heeft mij gebeld. Hij zei mij tegen Frankrijk niet no dig te hebben, omdat hij wilde experimenteren. Ik vind het niet leuk. Ik wil er gewoon bij iedere interland bij zijn. Maar er is geen reden tot ongerust heid. Die is er pas als ik er de volgende keer weer niet bij zit." Newcastle United - Man chester United stond in het te ken van Andy Cole, sinds vori ge week de duurste voetballer in Engeland. De spits verhuisde voor zeventien miljoen gulden naar Manchester. Zijn debuut mocht Cole nog niet vieren. Op verzoek van Newcastle stelde Manchester zijn aankoop niet op. De spits was zelfs niet in het stadion om de wedstrijd te be kijken. De politie had hem dat afgeraden, omdat supporters van Newcastle Cole uit onvrede te grazen wilden nemen. „Ik ben zeer teleurgesteld in de fans", zei de aanvaller, die op de televisie zag dat zijn nieuwe ploegmaat Mark Hug hes de score opende. Cole's ou de teamgenoot Kitson maakte in de 67e minuut gelijk. Ipswich Town, de nummer voorlaatst van de ranglijst, zorgde voor een verrassing door Liverpool voor het eerst op Anfield Road te verslaan. Middenvelder Adam Tanner maakte in de 30e minuut het enige doelpunt. De formatie van Roy Evans leed haar eerste nederlaag in twaalf competitie- en bekerwedstrijden. Ook Jeroen Boere leek met West Ham United op weg naar een stunt. De Nederlander bracht zijn ploeg in de derby tegen Tottenham Hotspur in de elfde minuut op 1-0. Sher- ingham maakte in de tweede helft gelijk. Jiirgen Klinsmann stelde de zege voor Tottenham pas elf minuten voor tijd veilig. Gheorghe Popescu heeft aangekondigd de Londense club aan het eind van het sei zoen te willen verlaten. Hij voelt zich niet thuis in het En gelse voetbal en heeft spijt van zijn vertrek bij PSV. willen bewerkstelligen. In het duel met Sampdoria bouwde Bergkamp weer enige krediet op door de treffers van respec tievelijk Festa (57e minuut) en Fontolan (68) voor te bereiden. Een kwartier voor tijd miste hij nog de kans op 3-0. Huistra maakt twee doelpunten Niet Pierre van Hooijdonk, maar Pieter Huistra was zater dag de opvallendste Nederland se voetballer in de Schotse com petitie. Huistra maakte twee doelpunten voor Glasgow Ran gers, Van Hooijdonk wist na zijn droomdebuut van afgelopen woensdag niet opnieuw te sco ren voor stadgenoot Celtic. Rangers won de uitwedstrijd tegen Falkirk met 3-2. Drie mi nuten voor tijd stond de koplo per nog met 1-2 achter. Huistra maakte in de 87e minuut zijn tweede doelpunt, vlak voor de rust had de Fries al een straf schop benut. In de laatste mi nuut zorgde McCall voor de winst. Celtic had op eigen veld veel moeite met Kilmarnock. Pas in de voorlaatste minuut zorgde Collins uit een strafschop voor 2-1. De eerste treffer voor de groen-witten was gemaakt door Falconer. ACORUNA* De Spaanse topper tussen De- portivo la Coruna en Real Ma drid bood de toeschouwers alles wat voetbal aantrekkelijk maakt, behalve doelpunten. Het met 30.000 bezoekers uitver kochte stadion Rizaor in Coruna trilde op zijn grondvesten van spanning. Het duel tussen de nummers één en twee was boeiend, vol strijdlust en kende een ongekend hoog tempo. On danks het puntverlies blijft Real Madrid alleen aan de leiding. Barcelona snoepte een puntje af van de achterstand van vijf punten. De ploeg van Cruijff won gemakkelijk met 3-0 van de nummer laatst, Logrones. De landskampioen trad aan zonder Romario, in Brazilië onthaald als een vorst, en de geschorste Stoitsjkov, die zaterdag woe dend van de training wegliep. De Rus Kornejev, overgehe veld uit de B-selectie, maakte zijn debuut in de basis. Hij vormde met Koeman en Hagi het trio buitenlanders. Ook Jor- di Cruijff speelde van het begin. Hij maakte in de 81e minuut het derde doelpunt. Bakero opende na een half uur de sco re, waarna Abelardo twaalf mi nuten na rust voor 2-0 zorgde. Daarmee bleef Logrones ook in zijn zeventiende competitie wedstrijd verstoken van een ze ge. De komende tegenstander van Feyenoord in het Europese bekertoernooi, Real Zaragoza, verloor kostbare punten. Het ging in en tegen Sevilla onderuit met 2-1. Suker en Cortije zetten de thuisploeg op 2-0, waarna Higuera twee minuten voor tijd tegen scoorde. Zaragoza blijft, ondanks de tweede opeenvol gende nederlaag, op de derde plaats staan. De achterstand op Real Madrid is echter opgelo- FOTO REUTER BRUSSEL ANP Anderlecht is zijn koppositie in de Belgische eerste klasse kwijt geraakt. De formatie van Jan Boskamp speelde zaterdag ge lijk (1-1) tegen Cercle Brugge. De landskampioen deelt de eer ste positie nu met Standard Luik dat nipt met 1-0 van Ant werp won. Club Brugge versloeg Molenbeek met 3-1 en volgt op twee punten. Anderlecht, dat aantrad zon der de aan de knie geopereerde Graeme Rutjes, speelde een zwakke wedstrijd tegen Cercle. George Grün zette de club uit Brussel in de vierde minuut al op 1-0. Maar Anderlecht liet de tweede club uit Brugge steeds beter in zijn spel komen. Aan valler Annicaert zorgde in de tweede helft voor de gelijkma ker. John Bosman maakte in het tweede gedeelte van de wed strijd plaats voor Weber. Maar ook de Belgische international kon het Brugse doel niet vin den. Standard Luik startte sterk in Antwerpen. Na tien minuten was het al 0-1. De Luikenaars slaagden er echter niet in hun voorsprong uit te breiden. Stan dard had het aan doelman Bodart en het falen van aanval ler Severeyns te danken dat het I: Laponder (Den Bosch) mist irj 67e minuut strafschop 01 Haarlem-RBC 2-1 (1-1). 11. Huysen 1-0 te 39. Yilmaz 1-1 (strafschop), 89. BoussatU 2-1 Scheidsrechter: De Graaf Kt 0 27 44-12 0 26 31- 9 2 23 38-24 16 8 5 3 21 39-22 i 6 7 14 25-29 17 0 6 11 6 13-36 De Graafschap-Telstar 2-2 (2-1). Schijndel 1-0, 27. Van Schijndel 2-0, 42 pi 3800. Rode kaart: 65. Ahannacfi (Telstar), 71. Lindenbergh (De Graafschap, 2* geel), 82. Petiet (Telstar. 2x geel) GeU Fortuna Sittard-F EERSTE DIVISIE i (VW), Huysen (Hai i Sport-WV, t (Fortuna) 12; 5. Taihuttu (Hel mond Sport) 11, 6 Mutsaers (AZ), Vai Schijndel (De Graafschap) 10; 8. Dijkhui zen (Excelsior) 9. Programma zaterdag: Telstar- Eindhoven-Haarlem, Helmond S. Den Bosch-AZ, Excelsior-Fortuna S, cles-TOP, Veendam-Graafschap. Zondag: Den Haag-Zwolle. Fortuna S 17 11 3 3 25 40-16 Excelsior 17 9 4 4 22 36-26 Graafschap 17 9 4 4 22 34-25 TOP 17 8 5 4 21 27-17 Cambuur L 17 8 5 4 21 27-21 Den Haag 17 9 2 6 20 33-24 :ndam 17 i 32-22 17 8 3 6 19 28-25 17 6 4 7 16 33-30 Den Bosch 17 1 4 12 6 18- Eindhoven 17 2 2 13 6 13-39 Periodekampioen: VW, Excelsior. pen tot drie punten. De Brazi liaanse aanwinst van Zaragoza, Cafu, speelde nog niet. Hij de buteert volgende week. In de middenmoot boekte Betis Sevilla een nuttige over winning op Celta Vigo: 0-2. Cuellar nam beide treffers voor zijn rekening. Bij Valencia en Atletico Madrid duurt de crisis voort. De ploeg van de Brazi liaanse trainer Parreira kwam op eigen veld tegen Espanol niet verder dan 0-0. Atletico deelde de punten met Compostela: 1-1. De Madrile- nen, jarenlang meedraaiend in de subtop, staan nu aan de staart van de ranglijst. Tot groot ongenoegen van voorzitter Jes us Gil y Gil, die zijn laatste aan koop, de Columbiaan Valencia, zondag de gelijkmaker zag ma ken. Het moet de excentrieke praeses extra pijn doen dat de grootste rivaal van zijn club, Re- al Madrid, het zo goed doet. Onder leiding van de Argentijn se trainer Valdano en de geïn spireerde spelmaker Laudrup lijkt Real op weg naar de lands titel. Tegen Deportivo domi neerde Real de eerste helft. Raul (twee keerLZamorano en Hier- ro kregen vier opgelegde kan sen, maar verzuimden te sco ren. Pas in de slotfase van de eerste helft kwam Deportivo in de buurt van doelman Buyo. De Braziliaan Bebeto en de Spaan se international Fran misten echter. Na de pauze groeide Buyo uit tot uitblinker. Hij redde op po gingen van met name Bebeto, die hard werkte, maar niet zijn gelukkigste dag had. De beste kans voor de thuisploeg had aanvaller Manjarin. In de 52e minuut schoot hij, na een bril jante pass van Bebeto, van vijf meter afstand op de Buyo. 1 1 0 0 2 2-1 10 10 12-2 10 10 12-2 10 10 11-1 10 10 11-1 1 0 0 1 0 0-1 1 0 0 1 0 0-2 1 0 0 1 0 0-2 10 0 10 1- BUITENLAND Zeventiende speeldag: Lierse-Lommel 0-0, Mechelen-Charleroi 1-3. Brugge- RWDM 3-1, Beveren-Gent 4-0, An- derlecht-Cercle 1-1, St-Truiden-Club Luik 1-0, Antwerp-Standard 0-1. Se- raing-Oostende 2-2, Aalst-Ekeren 0-3 17-21, Seraing 17-T sea-Sheff.Wed. 1-1, Crystal I ter 2-0, Leeds-Southampt. 0-0, Liver- pool-lpswich 0-1, Man. City-Coventry 0-0, Norwich-Wimbledon 1-2, West Ham-Tottenham 1-2, Newcastle-Ma- Stand aan^kop^ Black pool 24-45, Nottingham 24-42', New- burn 23-55, Man.Uni e 23-41, Tottenham 24-39.1 24-31, Chelsea 23-30. Beker, eerste ronde: Montpellier-St. Etienne 2-0, Vitrolles-Lens 0-1. For- bach-Bordeaux 2-4, Metz-Duinkerken 2-0, Martigues-Le Mans 1-0. Caen- -Monaco 0-5, Dijon-Bastia 0- 1, Sochaux-Marseille 0-0, Marseille wns, Cluses-Nantes 1-2, Sainte-Loui- sienne-Cannes 0-2, Paris Saint Ger- GRIEKENLAND Vijftiende speeldag: AEK-Edessaikos twee punten aan het totaal kon toevoegen. De spits van Antwerp ging drie maal alleen op de doelman af, maai faalde even vaak. Gen- aux moest met twee gele kaar ten van het veld, maar ook met tien man hield Standard de voorsprong vast. Het tot nu toe verrassend sterk presterende Eendracht Aalst verloor op het eigen veld met 3-0 van Germinal Ekeren en zakte van de vijfde naar de zesde plaats. Club Brugge dank te de 3-1 zege op Molenbeek vooral aan R«né Eijkelkamp. De Nederlander nam twee treffers voor zijn rekening. Charleroi versloeg KV Mechelen met 3-1. De ploeg van George Leekens behaalde daarmee zijn eerste uit-overwinning van dit seizoen. Seraing speelde op eigen ter rein gelijk (2-2) tegen KV Oos tende. Lierse SK en Lommei kwamen niet verder dan 0-0. De scheidsrechter stuurde Snoeckx van Lierse met een rode kaart van het veld. Rood was er ook voor Sint-Truiden-speler Die- rickx in het duel tegen hekke- sluiter FC Luik. Sint-Truiden won met 1-0 dank zij een treffer van Daelmans. Beveren behaal de een ruime overwinning op het AA Gent van Eric Viscaal: 4- s 15-20, Aris 14-18. Zestiende speeldag: Crem i 0-0, Fiorentina-Parma dova 2-1, Inter-Sampdo ntus-Roma 3-0, Lazio-Foggia 7-1, Napoli-Cagliari 1-1, Re 1-0, Bari-Milan 3-5. St. 15-36, Parma 16-32, Fiorentina 16-27, Roma 16-27, Milan 16-25, Sampdoria 16-24. Bari 16-22, r 16-21, Foggia 16-21, Torino 15- 19, Caglian 16-19. Napoli 16-18, 1-4. Sporting-Gum Amadora-Farense 2-1, beienenses- Maritimo 1-0. Stand aan kop: Porto 17-30. Sporting 17-30. Benfica 17- 26. Tirsense 17-20. Guimaraes 17- Partick 3-1, Celtic-Kilmarnock 2-1. Falkirk-Rangers 2-3, Hearts-Dundee Un 2-0 Stand aan kop: Rangers 22- 47. Hibernian 21-33, Motherwell 21- 33, Celtic 22-31, Hearts 21-28, speeldag: Deportivo-R. Stand aan kop: R. Madrid 17-26, De portivo 17-23. Zaragoza 17-23, Tenerife 17-17, Compostela 17-17,

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 18