Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel f yflRKE OFFICE MANAGER V/M OSRAM Kansen in tijdelijk werk Kansen in secretarieel werk 4CADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN vraagt verpleegkundig hoofd m/v ZATERDAG 7 JANUARI 1995 Arke is één van de grootste 930 miljoen gulden in 1994 De divisie touroperating houdt zich bezig met de voorbereiding, verkoop, uitvoering en nazorg van vakantie-, groeps- en incentive-reizen voor jaarlijks iffijim 460 000 cliënten. De divisie retail verkoopt via een uitgebreid eigen kantorennet vakantie- en zakenreizen. Kwaliteit in dienstverlening staat voorop in het Arke concern, dat een motiveren de werkkring biedt aan onge veer 800 medewerk(st)ers. Wij zoeken op korte termijn een voor Reisburo Arke, Rijndijk 268 in Hazerswoude-Rijndijk op full-time basis. FUNCTIE-INHOUD: U rapporteert aan de regiomanager van de Business Unit Reisburo's en formuleert samen met haar het verkoopplan van het reisburo. Uw belangrijkste taken zijn het coachen en motiveren van twee enthousiaste medewerkers. Samen met hen geeft u uitvoering aan de dagelijkse werk zaamheden om zo een bijdrage te leveren aan de verkoop- en rendementsdoelstellingen van reisburo Arke. FUNCTIE-EISEN: - U bent actief, resultaatgericht en ondernemend, u kunt inspireren en motiveren. - U beschikt over aanwijsbare leidinggevende capaciteiten. - U bent bestand tegen enige werkdruk. - U heeft minimaal 5 jaar ervaring in de verkoop van toeristische reizen. - U heeft een opleiding gevolgd op HAVOA/WO, aangevuld met een toeristische opleiding op MBO nivo, inclusief SEPR I, SEPR II is een pré. - Indien U beschikt over IATA kennis en ervaring op KLM I nivo is dit een pré voor deze functie. - U bent bij voorkeur bekend met het Galileo reserveringssysteem. - U heeft een leeftijd vanaf 26 jaar. - U woont in de regio Leiden/Hazerswoude-Rijndijk of bent bereid daar te gaan wonen. INFORMATIE EN SOLLICITATIE: Voor informatie over deze functie kunt u tijdens kantooruren telefonisch contact opnemen met mevrouw M. Vink, regiomanager tel.nr. 070-3871022. Uw schriftelijke reactie ontvangen wij graag voor 23 januari a.s. U kunt deze zenden aan de afdeling Personeel Organisatie van Arke NV, t.a.v. in Wijck, Postbus 365, 7500 AJ Enschede. OSRAM Nederland B V. is een 100% dochter van OSRAM GmbH te München. Het concern heeft een omzet van ruim 6 miljard gulden, is wereldwijd georganiseerd in ruim 100 landen met 40 fabrieken en 27.000 medewerkers Als zelfstandige werkmaatschappij zijn wij verantwoordelijk voor de marketing en verkoop van lichtbronnen in Nederland Het bedrijf kent een management team van drie personen, waarvan één de eindverantwoordelijkheid draagt als directeur De huidige directie secretaresse gaat ons op niet te lange termijn verlaten, reden waarom wij snel in contact willen komen met een DIRECTIE SECRETARESSE De job Als-directie secretaresse bent U eigenlijk meer een meedenkende en meewerkende assistente, dan dat U alleen maar de correspondentie kant van de job beheert. U regelt reizen agenda's, coördineert vergaderingen en speciale bijeenkomsten, geeft leiding aan het secretariaat, zorgt er voor dat interne huishoudelijke zaken, de telefooncentrale, de receptie en de catering faciliteiten goed verlopen. Daarnaast bent U belast met de afhandeling van Personeel Zaken, waarbij kennis van het APAS-systeem erg plezierig is U neemt deel aan een maandelijkse vergadering met de leidinggevende medewerkers in onze organisatie, waar aan elkaar gerapporteerd wordt over de voortgang. Afhankelijk van opleiding en ervaring zal deze functie uitstekend gehonoreerd worden, met moderne secundaire arbeidsvoorwaarden zoals die binnen een groot concern gebruikelijk zijn. De kandidate Naar ons gevoel kan een dergelijke full time job alleen goed worden uitgevoerd met minstens 4 jaar ervaring als directie secretaresse bij een (middel-) groot bedrijf. Uw leeftijd zal dus ergens achter in de twintig zijn, hoewel U beslist ook ouder mag zijn! Indien U bij een Nederlandse werkmaatschappij van een Duits concern heeft gewerkt, is dat duidelijk een voordeel. Als opleiding is een middelbare schoolopleiding, aangevuld met bijv Schoevers, prima. Meer van belang is echter een uitstekende beheersing in woord en geschrift van het Nederlands en het Duits, alsmede een goede beheersing van de Engelse en Franse taal U weet om te gaan met moderne kantoorapparatuur waaronder een PC (Word Excel). Indien U steno beheerst, is dat handig. Gelet op de dynamiek in ons bedrijf, dient U een sterke persoonlijkheid te zijn U weet wat U wilt en waarom; een discussie schuwt U niet, maar wél met argumenten; U staat open voor een bestaande methodiek, maar heeft zelf ook een duidelijk eigen inbreng Dat U verder accuraat bent, efficiënt, doortastend en discreet, spreekt voor zich. Teamgeest en collegialiteit zijn sleutelwoorden. U bent woonachtig in de omgeving van Alphen aan den Rijn of bereid er naar toe te verhuizen. Het bedrijf OSRAM Nederland B V is inmiddels 13 jaar op de markt actief. De groei in de achter ons liggende jaren is spectaculair geweest, waardoor wij een marktaandeel van ruim 20% hebben kunnen realiseren De afzet van lichtbronnen, armaturen en elektronische bedrijfsapparatuur voor de lichtbranche, vindt vooral plaats via de groothandel, waarnaast grootverbruikers, de food-kanalen en de "doe het zelf-branche rechtstreeks benaderd worden. De overheidsinstellingen, alsmede fabrikanten die een produkt produceren waar een lichtbron in gemonteerd moet worden, worden tevens door ons rechtstreeks geleverd. OSRAM heeft in Nederland slechts 39 medewerkers en is mede daardoor uiterst plat georganiseerd. Er heerst een informele, duidelijke no-nonsense cultuur, waarbij het tempo en de produktiviteit erg hoog ligt. Daarnaast werken wij echter nauw samen met externe diensten-leveranciers waaronder een expediteur, meerdere reclamebureaus, e.d., waar wij gedurende lange tijd een relatie mee onderhouden. De komende jaren zal het beleid van de onderneming sterk op expansie gericht blijven, met behoud van de uitstekende winstgevendheid. Dit zal o a worden gerealiseerd door een hoge efficiencygraad en verdere automatisering. Daardoor zal het personeelsbestand gematigd kunnen groeien De procedure Snel reageren is een must. Dit kan per telefoon voor inlichtingen bij de huidige directie secretaresse Mevr. Dineke Gietema. Uw korte en bondige schriftelijke sollicitatie compleet met CV, ontvangen wij graag uiterlijk vóór 13 januari 1995. Omgaand nemen wij daarop contact met U op. Indien U snel aan de slag kunt gaan, heeft dat duidelijk onze voorkeur. OSRAM Nederland BV, Postbus 332, 2400 AH Alphen a/d Rijn. Telf 01720 - 83810 LubapQ Uitzend liuroM Operatiekamer-assistenten v/m Wij zijn op zoek naar operatiekamer assistenten voor afdelingen Heelkunde en Anesthesie. Ben jij voor ons de geschikte kandidaat en ben je vanaf heden drie maanden beschikbaar? Kom dan zo snel mogelijk langs bij ons filiaal in Leiden. Heftruckchauffeurs v/m Regelmatig krijgen wij opdrachten voor heftruckchauffeurs met EV0 (of gelijk- waardig) diploma en een LTS diploma, j Als je aan deze eisen voldoet, raden we je aan zo snel mogelijk contact op te nemen met het LUBA filiaal bij jou in de buurt. Luba Leiden, Kort Rapenburg 10,2311 GC, jTjjj tel. 071-121942 (horeca) tel. 071-140341 (ind./techn.) tel. 071-149745 (adm.) tel. 071-131046 (medisch) r®"®^ Luba Leiderdorp, Winkelhof 9,2353 LC, tel. 071-415055 ^^1 Luba heeft filialen in: Aalsmeer, Alphen a/d Rijn, Capelle a/d IJssel, Den Haag, Hoofddorp, Katwijk, Leiden, Leiderdorp, Leidschendam, Lisse, Noordwijk, Rotterdam, Rijnsburg, Spijkenisse, Voorschoten, P®®1 Woerden, Zoetermeer. LUBA. TIJDELIJK WERK, EEN BLIJVENDE INDRUK. Baliemedewerker m/v Voor een bank in de omgeving van Leide naar een fulltime n HAVO-opleiding mi handelskennis. Werkervaring is een pre Informatie bij Linda de Ridder, tel. 071-14 22 41, Leiden, Boommarkt 3a. Marketingmedewerker m/v Voor cijfermatige marketinganalyse, om uw markt in kaart te brengen, draait u uw hand niet om. U ziet een uitdaging in het doorspitten van markt- en concurrentiegegevens zodat actie kan worden ondernomen. Daarnaast zult u veelvuldig contact onderhouden met Europese PR-bureaus. Ook helpt u mee bij het organiseren van bijvoorbeeld produktlunches. Verder doet u de administratie voor de afdeling. Uw 'gereedschap' bestaat uit Excell, Words en database-programma's en naast Engels, bijvoorbeeld Frans, Duits, Spaans of Italiaans. Leeftijd: ca.25 jaar. Informatie bij Rello Wanders, tel. 071-12 09 47, Leid Schoonmakers m/v Heeft u ervaring in schoonmaakwerk en wilt u 'graag uren per dag werken? Dan hebben wij verschillende mogelijkheden voor u. Zowel voor de ochtenden als avonden hebben wij regelmatig vacatures. Kom snel langs. Inform; Hulp-monteur m/v Voor een project in Leiden is Randstad op zoek naar een hulp-monteur die sprinklerinstallaties gaat monteren. De kandidaat heeft ervaring met het monteren van fittingen, het draaien van pijpeinden en het ophangen van leidingen. Het betreft een baan voor enkele maanden. Leeftijd: 18-20 jaar. Informatie bij Tanja van Bezooijen, tel. 071-12 15 41, Leiden, Kort Rapenburg^. Elektromonteurs m/v Regelmatig heeft Randstad werk voor zowel zelfstandige elektromonteurs als hulp-monteurs. U heeft een afgeronde opleiding Elektrotechniek en beschikt over eigen gereedschap. De werkzaamheden bestaan uit nieuwbouwprojecten en renovatiewerkzaamheden. Informatie bij Tanja van Bezooijen, tel. 071-12 15 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. Verpleegkundige m/v Voor diverse instellingen in de omgeving v •pleegkundige. DV'ers met ruime ervaring in een ziekenhuis zijn bij harte welkom. In overleg plannen wij u in op ;nde afdelingen. Ook als u slechts enkele diensten per e bij Ria Hoogenbi ort Rapenburg 6. i, tel. 071-14 94 46, Kantinemedewerker m/v Heeft u dit werk al vaker ren per dag werken en bent u kleding? Kom dan snel bij ons langs. gedaan, wilt u graa in bezit van zwartA Wij kunnen u een leuke baan biedei Informatie bij Marjolein Jacobs, tel. 071-14 94 46, Leiden, Kort Rapenburg 6. Afwisselende baan Voor een secretaresse met pit. Het betreft een fulltime baan bij een middelgroot bedrijf nabij Leiderdorp. U ondersteunt de sales-afdeling, factureert en archiveert. Daarnaast vervanc u regelmatig de telefoniste/receptioniste. Werkervaring is nii noodzakelijk, een HAVO-diploma en een secretaresse-opleiding wel. U beheerst de Engelse taal in en geschrift. U bent stressbestendig en flexibel. Wij bieder ruke b Informatie bij Maaike i Leiderdorp, Reaal 5d. eimogelijkheden, i srde schoolverlaters. tel. 071-41 25 12, erplegingsdienst ontstaat met ingang erpleegetage c jn 1 februari 1995 op de Diaconessenhuis Leiden ziekenverzorgende/ verplegende (MDGO-VP) m/v voor 25 uur per week Afdelingsinformatie: Op de verpfeégetage (68 bedden) wordt gewerkt met 4 zelfstandig functionerende teams. Binnen de teams, waar een prettige werksfeer heerst, wordt veel aandacht besteed aan nieuwe ontwikke lingen, Waaronder patiëntgericht verplegen met het verpleegkundig dossier aan het bed. Functie-informatie: De volgende taken behoren onder andere tot de taakinhoud: verrichten Van werkzaamheden gericht op verzorging en ver pleging van de patiënt in beperkt verpleegsituaties; assisteren van de verpieeg- undigen. Werktijden: De werktijden zijn van t/m vrijdag van 07.00 uur tot 12.00 uur of van 08.00 uur tot 13.00 uur. Er is een wisseling per week van de werktijd. diploma ziekenverzorging/ MDGO-VP. Ervaring strekt tot aanbeveling Arbeidsvoorwaarden: Het salaris is conform de FWG ingeschaald in functiegroep 35 en bedraagt maximaal 3.763,- bruto per maand bij een full-time dienstverband en is afhankelijk van leeftijd en ervaring. De overige arbeidsvoorwaarden zijn eveneens volgens de CAO-Ziekenhuizen. Informatie: Voor meer informatie kunt u zich wenden tot de heer G.F.C. Valk, etagehoofd, telefoon 071 - 178178, pieper 81102. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties, binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad, te richten aan de afdeling personeelszaken van het Diaconessenhuis, onder vermelding van vacaturenummer P21-3, op onderstaand adres. -»r randstad uitzendbureau 4 CK Postbus 9650 Secretaressen m/v sla uw slag r vestiging aan de rijfbijeenkomsten voor secretaressen. In uw vak bieden wij naast een professionele begeleiding ook diverse goede (door)groeimogelijkheden. Heeft u een Schoevers-opleiding of een MEAO Secretarieel-diploma en/of secretariële werkervaring? Dan bent u van harte welkom op zaterdag 7 en 14 januari a.s. var 11.00-16.00 uur. Neemt u een recent curriculum vitae, een geldig legitimatiebewijs, uw sofi-num bank-/girc inschrijfbijeenkomsten gaat werken 'entuele getuigschriften ->r randstad uitzendbureau enthousiaste dame die de taak van moeder en oppas op zich wil nemen, en op 6 lieve (stoute) kinderen kan passen en tevens het huishouden goed bijhoudt. Werktijd: 3 lange dagen mogelijkheid tot overnachten Leeftijd: vanaf 21 jaar Voorkeur: pedagogische opleiding of goede (veel) ervaring Vereist: rijbewijs Uw schriftelijke reacties kunt u sturen naar: Brugrestaurant Schiphol Rijksweg A4 nr.1 2132 MA Hoofddorp t.a.v. mevr. H. Th. Mulder Haemodialyse-afdeling De afdeling Haemodialyse vraagt een (full-time of 4,5 dag per week, van maandag t/m vrijdag in dagdienst) Vac.nr. 95.V.03.01 .LD Informatie over de afdeling: De afdeling Haemodialyse beschikt over 9 dialyse stations voor chronische passieve Haemo dialyse. Per jaar vinden er meer dan 5000 behandelingen plaats, waarvan ca. 1000 acute nierfunctievervangende behandelingen zijn. Daarnaast worden er ca. 20 patiënten behandeld met peritoneaal dialyse (CAPD en CCPD). De afdeling werkt nauw samen met de afdeling Nierziekten en Niertrans plantatie en heeft een belangrijk aandeel in de regionale opleiding tot dialyse-verpleeg kundige. Functie-informatie: u geeft rechtstreeks leiding aan twee teamleiders en u bent ver antwoordelijk voor 26 FTE personeel; zowel verpleging als niet verpleging. Hiërarchisch ressorteert u onder de verpleegkundig manager. Als verpleegkundig hoofd bent u verant woordelijk voor: - verpleegkundige leiding en orgarlisatie van de afdeling; - uitvoering en planning van de verpleeg kundige zorg; - uitvoering van het personeelsbeleid; -voorbereiden, plannen en uitvoeren van nieuwe ontwikkelingen; - praktijkopleiding op de afdeling Haemo dialyse; - deskundigheidsbevordering van de mede werkers; - naleving van de veiligheidsvoorschriften; - de aanschaf en het gebruik van appara tuur en materialen; - het gebruik van ruimte; - het gebruik van klinische verbrui ksmate- rialen. Als verpleegkundig hoofd heeft u geen taken in de directe patiëntenzorg. Functie-eisen: - diploma A-verpleegkundige, MBO-V of HBO-V; - haemodialyse aantekening; - in het bezit van het diploma IBW-manage- ment, kader- of gelijkwaardige opleiding; - meerdere jaren leidinggevende ervaring. Salaris: maximaal f 5.452,- bruto per maand bij een full-time aanstelling. Deze advertentie verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne procedure zal eerst worden afgehandeld. Informatie: nadere inlichtingen worden gaar ne verstrekt door mevrouw Y.T. del Prado, assistent verpleegkundig manager (071 - 26 22 45) en door mevrouw I.H.M. Eibers, P&O-adviseur Divisie 2 (071 - 26 31 32). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet v Vakantietoeslag 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de directeur van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief en envelop het vacaturenummer vermelden.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 28