Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Perst ERLV INKOPER M/V Nido WERKVOORBEREIDER 1^1 BRENG MANPOWER IN DE ZAAK. M TEGELZETTER/INSTALLATEUR arnoldus Budget consulent Leiden De Koning vraagt: -*c TECHNISCH MEDEWERKER FACILITAIR BEDRIJF M/V 2TERDAG 31 DECEMBER 1994 THE CONSULTING COMPANY OOSTINGH STAALBOUW BV te Katwijk (Z-H) is een gerenommeerde, sterk groeiende producent van innovatieve staalkonstrukties voor toonaangevende utilitaire projecten. Gedrevenheid en kwaliteit vormen de basis-elementen voor het sukses van Oostingh Staalbouw. De inzet van 140 gemoti veerde vakmensen en de kreativiteit om voor elk konstruktief vraagstuk een oplossing te vinden, kenmerken de stijl en de profes sionalisme van deze staalbouwer. Door de explosieve groei ontstaat de behoeft de inkoop-aktiviteiten verder te optimaliseren. Om hier aan gestalte te geven zoek Oostingh Staalbouw een zakelijke verantwoordelijke positie in een groeiend bedrijf Functie: U bent verantwoordelijk voor het totale inkoopproces. Naast* het ontwikkelen van efficiënte inkoopprocedures draagt u zorg voor de selektie van leveranciers die de toets van betrouwbaarheid en kontinunïteit doorstaan. Met hen sluit u kontrakten af die borg staan voor de juiste prijs-kwaliteitverhouding. U volgt op kritische wijze de markt en signaleert nieuwe ontwikkelingen en kansen die voor een verdere optimalisatie van het resultaat van Oostingh Staalbouw interessant zijn. Profiel: U bent een ca. 30-jarige HTS-er die door vakkennis (NEVIE) en ervaring zelfstandig de organisatie van de inkoop gestalte geeft. Planmatigheid vormt daarbij basis van uw aanpak. Door uw branche-kennis heeft u een goed beeld van de grondstoffen en hulpmaterialen die in de staalbouw worden toegepast. Uw stijl van onderhandelen kenmerkt zich door duidelijkheid en stand vastigheid waarbij een duurzame relatie u meer waard is dan een éénmalig sukses. Arnoldus Bouwpartners is een bedrijf gespecialiseerd in keuken- en badkamerinrichtingen en woningverbetering. WIJ ZOEKEN EEN iemand die ervaring heeft met tegelwerk die in de toekomst zelfstandig keukens en badkamers kan installeren in het bezit is van rijbewijs in het werken voor particulieren een uitdaging ziet Leeftijd tussen 25 en 35 jaar Aanvang: januari 1995 Sollicitaties richten aan dhr. G. J. Kleinlugtebeld i KEUKENS SANITAIR Keuken- en badkamershowroom en werkplaats. W. Barentszstraat 23 te Leiden industrieterrein 'De Waard" Telefoon 071-21 15 78 Maandag geopend vanaf 13.00 uur. Ruime parkeergelegenheid Reactie: Schrijf dan een zakelijke brief met CV aan ERLY, the consulting company, t.a.v. Drs. E.A.J.M. van Arendonk, Postbus 184, 1250 AD LAREN (NH), telefoon (02153) 17174, Ref.nr. A503. ido Universal Machines B.V. io in Holten heeft een leidende Sitie op de Europese markt van Idheidsbestrijdingsmachines en 'sternen. Op het gebied van jieutechniek heeft Nido expertise e jtemen voorde verwerking van falprodukten. Nido heeft 135 idewerkers Voor ons servicesteunpunt West-Nederland zoeken wij een onderhoudsmonteur die voornamelijk zelfstandig op ons servicesteunpunt werkzaam zal zijn. Daarnaast zullen zelfstandig reparaties en onderhoudswerkzaamheden aan in de regio gestationeerde machines worden verricht. servicemonteur/demonstrateur die voornamelijk zelfstandig reparaties en onderhoudswerkzaamheden aan in de regio gestationeerde machines zal verrichten Daarnaast zullen demonstraties met machines verzorgd moeten worden Voor beide funkties vragen wij: - opleidingsniveau MTS Wtb of voertuigtechniek - aanvullende opleidingen op het gebied van hydrauliek en elektrische schakeltechniek - bekendheid met de werkzaamheden binnen een servicegerichte organisatie - ervaring op het gebied van onderhoud en reparatie aan landbouwmachines en/of grondverzetapparatuur of vergelijkbare machines - belangstelling voor moderne elektronica - kandidaten, die in de driehoek Amsterdam/Rotterdam/ Utrecht woonachtig zijn De gemeentelijke Kredietbank verzorgt, als sector binnen de dienst Economi sche en Sociale Zaken, krediet verstrekking aan inwoners van Leiden en omgeving. Naast sociale krediet verstrekking, waaronder schuldregeling, biedt de Kredietbank ook persoonlijke leningen en doorlopende kredieten aan tegen gunstige voorwaarden. Op deze manier is de Kredietbank voor een breed publiek aantrekkelijk. De Kredietbank bestaat uit de afdelin gen "Krediet" en "Budget en Beheer". Een onderdeel van de afdeling "Budget pn Beheer" is de Budgetwinkel. De doelstelling van de Budgetwinkel is het bevorderen van financieel evenwicht in de huishoudens van cliënten (door budgetbegeleiding en schuldbemidde- ling), zodat deze cliënten op de kortst mogelijke termijn financieel zelfstandig kunnen functioneren. Ui/V 32 uur per week I Deeltaken in de functie zijn o.a.: budgetbegeleiding en -advies; schuldbemiddeling; groepsvoorlichting. ;te Functie-eisen: ofg een gerichte opleiding (bij voorkeur Dienst Economische en Sociale Zaken Toegepaste Huishoudwetenschappen/ Facilitaire Dienstverlening); - aantoonbare communicatieve vaardigheden; - goede onderhandelingsvaardigheden; - een cliënt-gerichte instelling; - ruime ervaring in de schuldhulp verlening. Op de werkplek wordt niet gerookt! Procedure: De dienst Economische en Sociale Zaken wil meer leden van etnische minderheden, gehandicapten en jeugdige werklozen in dienst nemen. Geïnteresseerden die tot (een dezer) doelgroepen behoren, wordt met name verzocht te solliciteren. Bij het voldoen aan de gestelde eisen genieten zij de voorkeur. Arbeidsvoorwaarden: Alle gemeentelijke arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing. Aanstelling vindt plaats in Algemene Dienst voor maximaal 32 uur per week. Het salaris bedraagt maximaal 3.933,44 (schaal 8 BBRA) bij een 32-urige werkweek. Inschaling vindt plaats op basis van ervaring. Informatie kan worden ingewonnen bij de heer J. van der Hulst, chef van de afdeling Budget en Beheer, telefoon 071 - 16 77 77. Schriftelijke sollicitaties dienen binnen 2 weken na verschijning van deze advertentie te worden gericht aan het bureau P O van de dienst Economi sche en Sociale Zaken, postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van vacaturenummer 94.0054. Wij hebben per direct werk voor: Technical cleaners m/v full-time en in ploegendienst, per zo spoe dig mogelijk en voor langere tijd. Ervaren magazijnmedewerkers full-time, voor onbepaalde tijd, rond de 20 jaar voor orderpick-werkzaamheden Typiste met kennis van Word for Windows en Excel en de moderne talen, full-time. Secretaresse/office manager de drijvende kracht achter een verkoop team, ervaring is vereist, leeftijd rond de 23 jaar. Orderverzamelaars vooreen langere periode,zowel part-time als full-time in Alphen a/d Rijn. Laders en lossers per januari 1995, voor een langere periode, eveneens in Alphen a/d Rijn. Prinsessekade 3-4 Leiden. Tel. 071-120434 Q MANPOWER® UITZENDORGANISATIE You can measure the difference. Boekhouder m/v voor een internationaal bedrijf in Leiden. U gaat de financiële administratie verzorgen van enkele werk maatschappijen. U verzamelt, rapporteert en analyseert financiële gegevens en verzorgt periodieke verslagen. Naast een MBA-diploma hebt u minimaal 3 jaar relevante werkervaring en beheerst u de Engelse taal in woord en geschrift. Deze baan is per direct voor langere tijd. Informatie: 071 - 14 41 46, Loes Hendrikx Leiden, Stationsplein 212 tempo-team uitzendbureau ^[^Directiesecretaresse Met spoed zoeken wij een directiesecretaresse voor een bedrijf in Hoofddorp. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het plannen van afspraken, verzorgen van correspondentie met WordPerfect, organiseren van vergaderingen en archiveren. De juiste kandidaat heeft een opleiding op HAVO/VWO-niveau, ruime ervaring in een soortgelijke funktie, goede beheersing van de Nederlandse 1 ie computerervaring en goede kontaktuele -*c Salarisadministrateur Voor een overheidsinstelling in Leiden zoeken wij een salarisadministrateur. Het betreft diverse werkzaamheden ten behoeve van de salarisadministratie met behulp van het softwareprogramma Gemal-Prigem Een opleiding op MBA-niveau, aangevuld met een opleiding salarisadministratie, ruime ervaring met salarisadministratie, ervaring met Gemal-Prigem zijn vereisten voor deze baan. De baan zal minimaal een maand duren. Secretariaats- medewerkster Met spoed zoeken wij een secretariaatsmedewerkster voor een internationaal bedrijf in de omgeving van Leiden. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het typen van correspondentie en rapporten met WP 6.0 en werken met Lotus. Gevraagd wordt een opleiding op HAVO-niveau, ruime secretariële ervaring, zeer goede typevaardigheid, goede beheersing v^n de Engelse taal en ervaring met WP en Lotus. Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor vrouwen en mannen Neem s.v.p. snel kontakt met ons op. Wij zijn elke werkdag open van 8.30 tot 17.30 uur. Vrijdags tot 18.00 uur. Wij werken ook op afspraak.» uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties Korevaarstraat 33, 2311 JT Leiden Telefoon 071 - 14 41 43 O N A A L ATUURHISTORISCH Het NNM heeft tot taak het bijeenbrengen en overdragen van kennis over onze planeet als natuurlijk systeem en de plaats van de Mens daarin. Activiteiten om het doel te verwezenlijken zijn: 1Beheren van Zoölogische en Geologische collecties; 2. Verrichten van wetenschappelijk onderzoek; 3. Overdragen van informatie door tentoonstellingen en educatieve activiteiten; 4. Dienstverlenen m.b.t. gestructureerde informatievoorziening. Het NNM, dat± 140 medewerkers telt, bevindt zich momenteel in de eerste fase van de uitvoering van het onlangs vastgestelde beleidsplan en de invoering van de daarop afgestemde organisatie-structuur. Voor het NNM nieuwe stijl (thans nog gehuisvest in zeven panden) zal een volledige nieuwbouw worden gerealiseerd in en rondom het Pesthuis te Leiden. Het Bureau Bedrijfsondersteuning staat onder verantwoordelijkheid van de Zakelijk Leider. Het omvat de volgende organisatie-onderdelen: het Management secretariaat, PR-Marketing, de Financiële Administratie en het Facilitair Bedrijf met taken op het terrein van huisvesting, receptie, veiligheid, inkoop en technisch en huishoudelijk beheer heeft een vacature voor een Uw functie Als technisch medewerker draagt u zorg voor het beheer en het onderhoud van de gebouwen en de technische installaties. U werkt mee aan technische ondersteuning bij de realisering van tentoonstellingen en andere evenementen. Voorts maken coördineren en plannen van de ondersteunende diensten door het Facilitair Bedrijf deel uit van uw werkzaamheden. In voorkomende gevallen neemt u het afdelingshoofd waar. Wij verwachten van u - een opleiding op MBO-niveau, bij voorkeur MTS-Elektrotechniek; - kennis van beveiligingssystemen en gebouwenautomatisering; - goede contactuele vaardigheden; - goed kunnen werken in teamverband; - bereidheid tot het verrichten van bereikbaarheidsdiensten. Uw salaris Het salaris bedraagt maximaal ƒ3.940,- bruto per maand bij een full-time dienstverband (schaal 6 BBRA). Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer M. C. M. van der Lans, Hoofd Facilitair Bedrijf, telefoon 071-162648 of mevrouw M. P. H. A. G. van Muiken, Hoofd Personeel en Organisatie: telefoon 071-162677. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen richten aan het Nationaal Natuurhistorisch Museum t.a.v. de afdeling Personeel Organisatie, Postbus 9517, 2300 RA Leiden. Ouwehand Bouw Katwijk b.v. is een onderdeel van de Ouwehand Bouw Groep met vestigingen in Katwijk, Rotterdam en Gorinchem. In Katwijk zijn zo n 100 medewerkers actief in de woning- en utiliteitsbouw binnen de regio Noord- en Zuid-Holland. Ouwehand heeft reeds meer dan 50 jaar ervaring op het gebied van bouw en het streven naar kwaliteit. Voor onze vestiging te Katwijk zoeken wij wegens toename van onze aktiviteiten een enthousiaste Voor deze functie dient u zelfstandig te kunnen werken. Tevens beschikt u over de flexibiliteit die onze organisatie kenmerkt. Onder leiding van een projectleider werkt u in een team van werkvoorbereiders aan de voorbereiding van één of meerdere bouwprojecten. Een vooropleiding MTS/HTS is daarbij een vereiste. Als u over enige ervaring beschikt en bereid bent om binnen een enthousiast team van medewerkers de handen uit de mouwen te steken, dan verzoeken we u snel te reageren met een vlotte sollicitatiebrief, voorzien van CV, gericht aan onderstaand adres. OUWEHAND BOUW KATWIJK BV Heerenweg 13, Postbus 3050, 2220 CB Katwijk, Telefoon 01718 - 2 02 74, Telefax 01718 - 29741

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 29