Comfortabel Jaaroverzicht i994: KOOREMAN Kooreman en Linea Italiana S Kooreman en het motief Kooreman en 'light antique' V Kooreman en de Engelsen Kooreman 3 en Linea Italiana^ 1T Kooreman i Royal m Kooreman F en het natuui?J§jj||| effect Kooreman en Lloyd Loom Kooreman en de Romantiek WOENSDAG 28 DECEMBER 1994 huismerk 'Linea Italiana', krijgt ruimschoot aandacht binnen onze lederafdeling, geheel nieuwe serie zitcombinaties me temperament waarvan de afkomst direc herkennen. Afgewerkt in de stijl ei niveau die kenmerkend zijn voor de Ita se norm en daarom perfect passen in huisselectie. Typisch Koorei i dus! Het patroonwerk van de nieuwe seri binaties is onvergelijkbaar, net als de keuze van de overige onderdelen zoals metalen onderveren, keerbare kussens en vulmaterialen van koudschuim. De Engelsen hebben wat dit betreft hoog te houden. Gesteund door een grote variatie aan stoffen en designs van beroemde fabrikar als Marvic, Baker. Sanderson en Monkwell. Typisch Kooreman dus! De 'light antique'collectie van Kooreman is vermaard om zijn natuurlijke uitstraling en verfijnde, ambachtelijke afwerking. Van de nieuwe serie zijn enkele stukken speciaal gelakt in de Lloyd Loom tinten zodat verschillende materialen nog beter op elkaar worden afgestemd. De "light antique' meubelen staan bovendien bekend om hun vriendelijke praktische functie. Typisch Kooreman dus! De long Chair valt natuurlijk het meest op dooi de asymmetrische vormen en klassieke uitstraling. nog worden deze meubelen Maar herkend aan de materiaal-keuze en afwerking. De Engelsen hebben wat dit betreft een naam hoog te houd-en. Gesteund door een grote variatie aan stoffen en designs van beroemde fabrikanten als Marvic. Baker. Sanderson en Monkwell. Typisch Kooreman dus! Het Italiaanse huismerk van Kooreman 'Linea Italiana'. krijgt ruimschoots de aandacht binnen onze lederafdeling. Een geheel nieuwe serie zitcombinaties met een temperament waarvan de afkomst direct is te herkennen. Afgewerkt in de stijl en het niveau die kenmerkend zijn voor de Italiaanse norm en daarom perfect passen *3? in onze huisselectie. £3 Typisch Kooreman dus! We hebben schitterende replica's waaronder eetkamers, boekenkastjes en dressoires. gemaakt van het beste Kersehout. Met een zeer gedetail leerde antiekfinish door een speciale bewerking. Hierdoor krijgt élk meubelstuk ook z'n bijzondere kleur. Stuk voor stuk 'kopstukken' voor een warm Typisch Kooreman dus! Marshall Burns Lloyd was de uitvinder van Lloyd Loom. de algemene benaming van deze meubelen, gemaakt van een weefsel van getwijnd kraftpapier met een kern van staaldraad. Kenmerkend voor de meubelen is het zitcomfort, de zeer sterke mate rialen. de onvergelijkbare vormgeving en de vele prachtige gekleurde variaties. Kooreman heeft de Lloyd Loom collectie weten te combineren met andere staaltjes'van eigen kunnen. Typisch Kooreman dus! Romantisch. Zo zien de Engel se, met de hand afgewerkte zitmeubelen eruit. Sterker nog, het plaats nemen in een van deze bijzondere modellen is een belevenis op zich. De Engelsen hebben wat betreft een naam hoog te hou den. Gesteund door een grote variatie aan stoffen en designs van beroemde fabrikanten als Marvic, Baker, Sanderson en Monkwell. Typisch Kooreman dus! §- Inderdaad, een origineel Engels model van royale afmetingen. Zit dan ook als een vorst. Uiteraard volledig met de hand op patroon gezet en afgewerkt. Standaard verkrijgbaar in een brede range Engelse Monckwell stoffen. Exclusief bij Kooreman Woonadviseurs! WOONADVISEURS Dun is niet altijd even mooi. Dit puur natuur produkt is van Italiaanse makelij en met recht een dikhuid'. Op natuurlijke wijze (vegetaal) gelooid, met de hand ingekleurd en volledig handmatig bewerkt. De natuurlijke kenmerken van dit prachtige rundleder zijn dn blijven goed zichtbaar. Voor jarenlang comfortabel en uitnodigend zitplezier. Verkrijgbaar in diverse kleurtinten. Typisch Kooreman dus!

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 22