Personeel Personeel Personeel Personeel Personee Personeel Educatief Holding Medewerker Inzetbureau m/v Willem le De Koning vraagt: HOOFD TELEFOONKAJIAER Kansen in tijdelijk werk ZATERDAG 24 DECEMBER 1994 Brugrestaurant „Schiphol" Hotel Schiphol A4 zoekt op korte termijn een BOEKHOUDER M/V Wij denken hierbij aan iemand met: - een MBA-opleiding - een leeftijd van ongeveer 23-30 jaar - enkele jaren ervaring - goed cijfermatig inzicht - accuratesse Heeft u belangstelling voor deze funktie, dan kunt u uw schriftelijke reaktie richten aan Hotel Schiphol A4, Rijksweg A4 nr. 3, 2134 MA Hoofddorp, t.a.v. dhr. L. A. van der Valk. Gevraagd i.v.m. zwangerschapswaarneming per 1-4-'95 FYSIOTHERAPEUT(E) voor het behandelen van kinderen (16 u. p. week) Er is kans dat er in augustus '95 een vacature ontstaat. Schriftelijke sollicitaties aan: Praktijk voor fysiotherapie Mevrouw A. Bos Essenlaan 44 2172 BX Sassenheim LubaPQ Uitzend^ Bum J Telemarketeer v/m Voor een jong bedrijf in Voorschoten zoe ken wij per direct een enthousiaste, betrouwbare telemarketeer tot ongeveer 22 jaar. De werkzaamheden bestaan uit het maken van telefonische afspraken met particulieren en bedrijven en het nabellen van mailingen. De werkzaamhe den zullen plaatsvinden op maandag t/m vrijdag tussen 17.30 en 20.30 uur. Voor deze functie is ervaring niet vereist. Het gaat om een baan voor minimaal vier weken. Huishoudelijke hulp v/m Voor een bedrijf in Hoogmade zoeken wij voor 6 uur per week een representatieve huishoudelijke kracht. De baan gaat per 5 januari in, dus reageer snel. Enige schoonmaakervaring is wel vereist. Databankbeheerder v/m Voor een bedrijf in Leiden zoeken wij iemand die geinteresseerd is in PC's en software. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het onderhouden van een com merciële databank, telefonische kontak ten met leveranciers en klanten en de fakturering. Voor deze veelzijdige functie moet je affiniteit hebben met de weten schappelijk technische hoek en niet ouder zijn dan 23 jaar. Interesse? Bel even, dan kunnen wij je nog meer infor matie geven. Baliemedewerker v/m Heb jij al eerder bij een bank gewerkt? Bij diverse bankinstellingen in Leiden en omgeving kunnen wij ervaren baliemede- werkers plaatsen. Teamcoördinator v/m Wij zijn op zoek naar een HBO-V-er of een B-verpleegkundige met leidingge- vende kapaciteiten voor een psychiatri sche instelling. Het gaat hier om een functie voor 30 uur per week. hiJJMLUInlJ.iaiJiJiUJIIJiMl Heb jij twee rechterhanden? Dan hebben wij werk voor jou! Het gaat om fijn tech nisch werk voor zeer lange tijd. Maximum leeftijd 30 jaar. Luba Leiden, Kort Rapenburg 10,2311 GC, tel. 071-121942 (horeca) tel. 071-140341 (indVtechn.) tel. 071-149745 (adm.) tel. 071-131046 (medisch) Luba Leiderdorp, Winkelhof 9, 2353 TR, tel. 071-415055 Luba Voorschoten, Leidseweg 68a, 2251 LC, tel. 071-618142 Luba heeft filialen in: P1^1^ Aalsmeer, Alphen a/d Rijn, Capelle a/d IJssel, I Den Haag, Hoofddorp, Katwijk, Leiden, bgr Leiderdorp, Leidschendam, Lisse, Noordwijk, Rotterdam, Rijnsburg, Spijkenisse, Voorschoten, [Hl Woerden, Zoetermeer. LUBA. TIJDELIJK WERK, EEN BLIJVENDE INDRUK. ACCOUNTANTSKANTOOR STOLP ZOETERWOUDE/ROELOFARENDSVEEN Het kantoor bestaat ruim 50 jaar en heeft twee vestigingen met circa 30 medewerkers. Wij zijn werkzaam als accountant-administratieconsulent met certificerende bevoegdheid) en federatie-belastingadviseur In de loop der jaren hebben wij met name in het midden- en kleinbedrijf een veelzijdige kliëntenkring opgebouwd. Niet alleen in de regio Leiden/Roelof arendsveen, maar ook ver daarbuiten wordt van onze diensten gebruik gemaakt. Ons werkterrein beperkt zich niet tot een bepaalde marktsector. Integendeel, het is ons streven als een all-round accountantskantoor te funktioneren. Zo zijn wij aktief voor zowel grote als kleine bedrijven, stichtingen, *emi-overheidsinstellingen, particulieren etc. Op korte termijn hebben wij plaats voor een ENERGIEKE ASSISTENT-ACCOUNTANT (M/V) SPD-HEAO-NIVEAU U gaat zelfstandig jaarstukken opstellen, controlewerkzaamheden verrichten, belastingaangiften verzorgen en kliënten begeleiden op administratief gebied. Naast ervaring in eenzelfde funktie beschikt u over goede contactuele eigenschappen, een representatieve uitstraling en een rijbewijs; leeftijd tot circa 30 jaar. De bereidheid om regelmatig uw vakkennis uit te breiden is bij u duidelijk aanwezig. Wij bieden een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie met vermelding van opleiding en ervaring kunt u richten aan Accountantskantoor Stolp, Postbus 154,2370 AD Roelofarendsveen. Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de heren Th. M. A. Hoogenboom of L. P. Nieuwenhuis (telefoon 01713-15200). ACCOUNTANTSKANTOOR STOLP Accountants-Administratieconsulenten en Federatie belastingadviseurs Zoeterwoude-Roelofarendsveen. Willem van den Bergh is een Leefgemeenschap van circa 1.000 verstandelijk gehandicapten. Met de begeleiding en verzorging van onze bewoners zijn ongeveer 1.300 personeelsleden belast. Binnen de Dienst Personeel, Organisatie en Opleidingen voert de Personeelsadministratie de registratie van ca. 1.300 personeelsleden en verleent het administratieve en secretariële ondersteuning aan de personeelsconsu lenten en het hoofd van de Dienst. Tevens voorziet de afdeling in informatie verstrekking t.b.v. het ma nagement. Op korte termijn ontstaat er een vacature voor medewerker inzet- bureau. (voor 100%) M.E.A.O. ervaring in het werken met Planperfect/Exa WP 5.1/Word en de AS/400 ervaring in een soortgelijl functie is een prae door de aard van de werkzaamhedi worden hoge eisen at j steld aan nauwkeurigheid representativiteit en fle)at biliteit, contactuele vaa o: digheden, stressbestem digheid en gevoel voP' systematiek. De taak bestaat in hoofdlijnen uit het: bemiddelen in het voorzien van de personele invulling op tijdelijke basis zorgdragen en verantwoordelijk zijn voor het uitvoeren van administratieve werkzaamheden met betrek king tot het personeel dat tijdelijk ingezet wordt verrichten van de registratie van ziekmeldingen van personeelsleden in Prigem en het versturen van de ziekmeldingsformulieren naar de bedrijfsvereniging B. V.G. De eisen voor deze zelfstandige en verantwoordelijke functie zijn: een afgeronde opleiding op M.B.O.-niveau, bijvoorbeeld vari den Bergh 0 oooo 0 Willem van den Bergh is onderdeel n de Stichting Zorgverlening 's Heeren Loo Gezien de identiteit wjie de instelling is een christelijke levensovertuiging gewenstee \ai Het salaris voor deze functie is conform F.W.G. ingedeèsf in functiegroep 35 en bedraagt, afhankelijk van opleiding M ervaring, maximaal f 3.763,-- bruto per maand (op full-tir\e basis). De c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen is van toep sing. url ge Inlichtingen: Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met j heer A. Hoek, hoofd Personeelsadministratie, telefoon (01719)42107. D-v De functiebeschrijving is bij de Personeelsadministratie aanvraag verkrijgbaar. tc\: Belangstellenden (m/v) wordt verzocht hun schriftelijke reactori vóór 4 januari 1995 te zenden aan de heer H. Schraa, hof personeel, Organisatie Opleidingen. Uw gegevens den vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behanderre [di Willem van den Bergh, Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (Zlva Telefoon (01719) 42100. I*c Rijksuniversiteit Leiden Afdeling Financiële zaken van het Bureau van de Faculteit der Rechts geleerdheid MEDEWERKER FINANCIËLE ADMINISTRATIE (V/M) (I9 uur p/w. vacaturenummer: 4-229/1IS8) De financiële afdeling van het faculteits bureau draagt zorg voor de financieel- administratieve ondersteuning van de faculteit. De afdeling bestaat uit drie medewerkers. De functionaris valt rechtstreeks onder het hoofd van de afdeling en participeert in een aantal van zijn werkzaamheden. - het voeren van de financiële administratie en de daaraan verbonden werkzaamheden, met name voor de projectadministratie: - werkzaamheden ten behoeve van de debiteurenbewaking; - analyseren van exploitatie- en balans- overzichten; - het verzamelen en rubriceren van specifieke gegevens; - het zonodig verrichten van andere op de afdeling voorkomende werkzaamheden, zoals kantineadministratie en werkzaam heden ten behoeve van het magazijn met kantoorbenodigdheden. - MEAO-diploma (financieel-administratieve richting) aangevuld met diploma PD boek houden; - kennis van en ervaring met geauto matiseerde administratieve systemen opgedaan in een soortgelijke functie; - nauwkeurig kunnen werken; - flexibele instelling en goede contactuele eiger chappen. Salaris minimaal 3.011,en maximaal 4.103,bruto per maand (schaal 7) op basis van een volledige werkweek en afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste twee jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Werktijden: de voorkeur gaat uit naar vijf halve dagen per week. Inlichtingen bij: H.C. van den Wijngaard, hoofd van de afdeling, tel. 071 -277620. Sollicitaties, onder vermelding van het vaca turenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Directeur-Beheerder van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid, Hugo de Grootstraat 27, Postbus 9520, 2300 RA Leiden. Het beleid van de universiteit is erop gericht meer vrouwen aan te stellen in functies waarin zij ondervertegen woordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Rijks Universiteit Leiden. I I I I I I II I Medewerker Ruimtelijke Ordening, Stedebouwkunde Werkzaamheden: Begeleiding van de ontwikkeling van nieuwe bestemmingsplannen. Toetsing en bewaking van uniformiteit, verzorging van publikaties, inspraakprocedures, schriftelijke reacties etc. Prójectduur 3 jaar (in Noord-Holland). Juridisch Medewerker Werkzaamheden: Uitvoering van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, Woningwet en Bouwverordening. Taken zijn: begeleiding van procedures, aanschrijvingen, toepassing bestuursdwang en bezwaar- en beroepschriften. Prójectduur 9 maanden (in Noord-Holland). Robberts houdt zich bezig met de personele ondersteuning van projecten bij gemeenten en andere overheden. Onze activiteiten zijn: Ruimtelijke Ordening, Juridisch, Bouw, Verkeer, Stedebouw en Milieu. Uw reactie graag z.s.m. naar: ROBBERTS b.v. Postbus 3051 2800 CD Gouda of bel ing. Rob J. Entjes 01824-1599 Budgetvoorlichter Voor een overheidsinstelling in Leiden zoeken wij een budgetvoorlichter. Het betreft het geven van budgetvoorlichting door middel van advisering, ondersteuning en begeleiding, correspondentie, verslaglegging en kontakten onderhouden. De juiste kandidaat heeft de HBO Toegepaste Huishoud Wetenschappen voltooid, heeft ruime ervaring met budgetvoorlichting, goede communicatieve vaardigheden en is dienstverlenend. Dit is een baan voor 32 uur per week. Administratief medewerker Voor een internationaal bedrijf in Hoofddorp zoeken wij met spoed een administratief medewerker. De werkzaamheden bestaan uit het typen van Nederlandse en Engelse correspondentie en verslagen met Wordperfect, postverwerking, faxen, telefoon en archiveren. Een opleiding op MAVO-niveau, zeer goede typevaardigheid, ervaring met Wordperfect en goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal zijn de vereisten voor de fulltime baan. Leeftijd tot 22 jaar. Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor vrouwen en mannei Neem s.v.p. snel kontakt met ons op. Wij zijn elke werkdag open van 8.30 tot 17.30 uur. Vrijdags tot 18.00 uur. Wij werken ook op afspraak. uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties Korevaarstraat 33, 2311 JT Leiden. Telefoon 071 -14 41 43 Educatief Holding B.V., gevestigd in Voorschoten, is een sterk groeiende onderneming met dochters al Eurodidakt, Uitgeverij Educatief en NTI. Eurodidakt is een schriftelijke onderwijsinstelling met ruim 25.000 cursisten per jaar. Hiermee behoort zij tot de grootste schriftelijke onderwijsinstellingen van Nederland. Een andere dochter van de holding is Uitgeverij Educatief. Dit is een uitgeverij waar jaarlijks honderdduizend boeken worden besteld. Per 1 januari 1994 behoort ook de schriftelijke onderwijsinstelling NTI tot de holding. Educatief Holding is gevestigd in een ruim gebouw te Voorschoten. Tel.: 071 -610.154 Plv. Met telemarketing ervaring M/V U bent een leidinggever en motivator bij uitstek, met ervaring in de telefonische verkoop of telemarketing. U weet wat het managen van een hectische telefoonkamer inhoudt, waar dagelijks honderden aanvragen worden aangenomen en verwerkt. U zorgt ervoor dat aan gestelde eisen ten aanzien van telefoonetquette, service-verlening en het halen van de gestelde commerciële doelstellingen wordt voldaan. Dat betekent dat u: - kan bogen op tenminste 5 jaar ervaring met geavanceerde telefoonsystemen (met kennis van ACD's) en telecommunicatie; - ervaring heeft met telefonische verkoop en/of telemarketing; - beschikt over een heldere enthousiaste telefoonstem, een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in zowel woord als geschrift en zeer goede communicatieve vaardigheden; - dynamisch en flexibel en geen '9 tot 5' instelling heeft. Bekendheid met de branche en/of ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Wij bieden u een zeer boeiende en verantwoordelijke functie bij een groeiende onderneming met uitstekend toekomstperspectief en een goede honorering plus een direct aan de maandelijkse resultaten gerelateerde bonus. Opleidingsindicatie: MBO/HBO-niveau. Leeftijdsindicatie Tussen de 30 en 35 jaar. Indien u meent aan het hierboven geschetste kandidatenprofiel te kunnen voldoen, dan stellen wij uw sollicitatie zeer op prijs. Uw sollicitatiebrief, voorzien van CV, gelieve t.a.v. de heer C. L. J. Vink te zenden aan: Educatief Holding, Papelaan west 154,2254 AJ Voorschoten :n|l T Verkoopadviseur m/v Voor een bedrijf dat zich bezighoudt met hygiënische dienstverlening zoeken wij een enthousiaste, liefst ervan verkoopadviseur. Tot uw werkzaamheden behoren het onderhouden en leggen van contacten met bedrijven en instellingen. U initieert nieuwe contracten, sluit onderhoudscontracten af en u bent verantwoordelijk voi after-sales. Uw werkgebied is de omgeving Alphen a/d RijnJ Leiden en Gouda. Voor deze zelfstandige functie zijn eei MBOopleiding, een rijbewijs BE, goede contactuele eigenschappen en een commerciële, flexibele instelling v Commerciële ervaring in de dienstverlening strekt dan ook tl aanbeveling. Uw leeftijd is 30-45 jaar. Bovenstaande functie j per direct, fujltime en voor onbepaalde tijd. Voldoet u a bovenstaand profiel, neem dan snel contact met ons oo informatielij Carojjne Wirtz, tel. 070-3 94 89 16, Rijswijk, Steenvoordelaan P 25. Datatypist m/v Voor een kantoor in Leiden zoeken wij iemand met snelle vingers die wil helpen gegevens in te voeren. Heeft u ervarii met het invoeren van numerieke gegevens? Dan kunt u op korte termijn aan de slag. Informatie bij Rello Wanders, tel. 071-12 09 47, Leiden, Boommarkt 3a. Marketingmedewerker m/v fe Voor cijfermatige marketinganalyses om uw markt in kaart f brengen, draait u uw hand niet om. U ziet een uitdaging in. het doorspitten van markt- en concurrentiegegevens, zodat actie kan worden ondernomen. Daarnaast zult u veelvuldig contact onderhouden met Europese PR-bureaus. Ook helpt i mee met het organiseren van b.v. produktlunches. Verder doet u de administratie voor de afdeling. Uw 'gereedschap'p bestaat uit Excel, Words en database-programma's en naast L. Engels bijvoorbeeld Frans, Duits, Spaans of Italiaans. T Leeftijdsindicatie: ca. 25 jaar. Informatie bij Rello Wanders, tel. 071-12 09 47, Leiden, Boommarkt 3a. Oproep-receptionist m/v Uw werkzaamheden bestaan uit het beantwoorden en doorverbinden van binnenkomende telefoongesprekken tekstverwerking m.b.v. WP. Wij zoeken een kandidaat vai 20 jaar die 10 weken per jaar fulltime inzetbaar is. Informatie bij Boudewijn Scholten, tel. 071-41 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Typist Frans m/v Voor een bedrijf in Leiderdorp zijn wij op zoek naar e Frans, die kan werken met Word for Windows. U gaat zich bezighouden met offertes en correspondentie. Daarnaast bef" u verantwoordelijk voor het afhandelen van 'c telefoongesprekken. U bent bij voorkeur bekend met de N Belgische omgangsvormen en u bent klantgericht. Reageer jfj Informatie bij Boudewijn Scholten, tel. 071-41 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. f11 Assemblagemedewerker m/v Regelmatig is Randstad op zoek naar assemblagemedewerkf1 voor een computerbedrijf. Na een kleine inwerkperiode kunc u zelfstandig aan het werk. De werkzaamheden bestaan uitg het vervangen van printplaatjes en het inbouwen van het |a interne geheugen. Daarna wordt de computer door u geteslg Voor deze baan op de testafdeling zoekt Randstad kandidaten tussen 18-22 jaar. Informatie bij Tanja van Bezooijen, tel. 071-12 15 41, fel Leiden, Kort Rapenburg 6. Verkoper parketvloeren m/v Voor een van onze relaties zoeken wij een showroom-verkoper. U bent commercieel ingesteld e een enthousiaste, representatieve uitstraling. Administratie* werkzaamheden behoren tevens tot uw verantwoordelijk^ U werkt dinsdag t/m zaterdag van 09.00-18.00 uur. Leeftijdsindicatie: 25-35 jaar. Uw opleiding is op MAVO/HAVO-niveau, eventueel aangevuld met MDS. Het betreft een baan met doorgroeimogelijkheden, per direct voor onbepaalde tijd. Informatie bij Boudewijn Scholten, tel. 071-41 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Werken tijdens Oud Nieuw in de verzorging Met veel van onze relaties hebben wij voor Oud Nieuw d agenda's al doorgenomen. Omdat er nog veel diensten c zijn voor ervaren verpleeghulpen, ziekenverzorgenden, verpleegkundigen en HBOV'ers, kunnen wij extra kandidateP gebruiken. 0' Informatie bij Ria Hogenboom, tel. 071-14 94 46, p Leiden, Kort Rapenburg 6. j li ir randstad uitzendburei

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 26