Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel GE/I1EENTE /IEKE/H/IDE Oegstgeest Elke dag hetzelfde kantoor. Ik moet er niet aan denken. gemeente DOE JIJ OOK MEE! Deloitte Touche ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN vraagt secretaresse m/v secretaresse m/v ZATERDAG 17 DECEMBER 1994 Zraad voor de zending der nederlandse hervormde kerk De Raad voor de Zending, gevestigd aan de Leidsestraatweg 11 te Oegstgeest. is een adviesorgaan van de N.H. Kerk en Afrika, Azië en Latijns Ameriki De samenwerking bestaat o.a financiële en personele assist landbouwontwikkeling en vluchtelingenwerk. Door het uitwisselen van ervaringen op het gebied v, Nederland krijgt de Raad vi Zending steeds meer oog v zendingsopdracht in eigen De Raad voor de Zending der Nederlandse Hervormde Kerk zoekt ten behoeve van de afdeling it Nederland een redaktioneel medewerker (v/m) voor 70% werktijd Het werk omvat: - schrijven en redigeren van publicaties ten behoeve van de voorlichting; - toerusting en fondswerving; - mede verzorgen van de opmaak van publicaties. Gevraagd wordt: - opleiding op HBO-niveau; - aantoonbare journalistieke vaardigheden; - goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift; - spreekvaardigheid in Engels en zo mogelijk Frans; - vaardigheid in het werken met tekstverwerkings- en opmaakprogramma's voor de pc; - meelevend lid van één van de protestantse kerken; - affiniteit met het werk van zending en wereld- diakonaat; - derde wereld ervaring strekt tot aanbeveling. Salariëring geschiedt overeenkomstig schaal 8 van de salarisregeling voor kerkelijke medewerkers van de NHK Afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring minimaal f 3.452,- en maximaal f 4.662,- bruto per maand, bij volledige werktijd. Sollicitaties vóór woensdag 4 januari 1995 te richten aan het-Zendingsbureau, t.a.v. ds. D.C. Nicolai, Postbus 12, 2340 AA Oegstgeest o.v.v. "vertrouwelijk". Wie wil ons team van medewerk(st)ers komen versterken? Wij zoeken voor de sectie maatschappelijke voorzieningen van de afdeling welzijnszaken een ervaren bijstandsmaatschappelijk werker m/v voor 19 uren per week De gemeente Alkemade, gelegen tussen Kagerplassen en Braassemermeer, bestaat uit een zestal kerkdorpen met een gezamenlijk aantal inwoners van ruim 14.000. Mede door het goede voorzieningenniveau is het er prettig wonen en werken. Er zijn goede verbindingen naar de nabij gelegen (grote) steden. De sectie maatschappelijke voorzieningen houdt zich ondermeer bezig met het uitvoeren van de Algemene Bijstandswet en aanverwante regelingen. Het stimuleren, dat uitkeringsgerechtigden uit de bijstandsafhankelijke situatie geraken, is een van de doelstellingen daarbij. In hoofdzaak zal zijn/haar taak bestaan uit: - het behandelen van met name moeilijke en ingewikkelde aanvragen en instellen van heronderzoeken in het kader van de ABW, RWW, IOAW en IOAZ; - het als seniormedewerk(st)er ondersteunen van de medewerkers van de sectie bij de uitvoering van hun taken en het toetsen van rapporten; - het bevorderen van uitstroom, onder meer door het geven van (beleids)adviezen; - inzet bij andere door de sectie/afdeling uit te voeren werkzaamheden, zoals m.b.t. de WVG, WBO en ROA. Indien u: - een HBO-MW opleiding hebt genoten; - zeer.ruime ervaring hebt met bovengenoemde werkzaamheden; - over goede communicatieve en redactionele vaardigheden beschikt; dan willen wij gaarne met u in contact komen. Wij bieden u voor deze functie, bij een 19-urige werkweek, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring een salaris van voorshands maximaal f 2.335,50 bruto per maand (niveau 8). Het definitieve functieniveau zal t.z.t. door middel van functiewaardering worden bepaald. De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Het gemeentelijk beleid is erop gericht om uitvoering te geven aan de WAGW. Gehandicapten in de zin van deze wet, die aan de functie-eisen voldoen, worden dan ook verzocht te solliciteren. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de chef van de sectie maatschappelijke voorzieningen, de heer A. van Zoen (telefoon 01713-27123). Heeft u belangstelling voor deze functie, schrijf dan uw sollicitatiebrief (binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad\aan het college van burgemeester en wethouders van Alkemade, Postbus 1, 2370 AA Roelofarendsveen. De gemeente Oegstgeest is een aantrekkelijke woon- gemeente met een hoog voorzieningenniveau, centraal gelegen op korte afstand van de steden Leiden, 's-Gravennage en Amsterdam. In de naaste omgeving is een gevarieerd pakket van faciliteiten op het gebied van onderwijs, cultuur en recreatie aanwezig. De gemeente telt thans 19.000 inwoners. In verband met een toename van de formatie zoekt het gemeentebestuur van Oegstgeest met ingang van 9 januari 1995 voor de openbare Montessori basis school Oegstgeest een groepsleraar m/v Voor deze functie is de Montessori-bevoegdheid of een ver gevorderde studie, die tot genoemde bevoegdheid opleidt, vereist. Kandidaten, die bereid zijn om op zeer korte termijn de Montessori-opleiding te gaan volgen, worden eveneens uitgenodigd naar deze functie te solliciteren. De directeur van de school, de heer H.A.M. Nuytermans, is graag bereid nadere inlichtingen te verstrekken. Telefoon: 071-177060. Na schooltijd kunt u bellen naar: 071-170776. Sollicitaties met vermelding van bevoegdheden en referenties, binnen 7 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan: Burgemeester en wethouders van Oegstgeest, Postbus 1270, 2340 BG OEGSTGEEST. je hebt je VWO-diploma op zak, maar je verdere keuze nog niet bepaald. Wat ga je doen. Werken of studeren? In ieder geval niet iedere dag naar hetzelfde kantoor, met saai werk en steeds dezelfde mensen. Kies je voor de combinatie werken en studeren bij Deloitte Touche dan kies je voor variatie en perspectief. Deloitte Touche is één van de grotere organisaties voor financieel-zakelijke dienstverlening in Nederland. Vanuit vestigingen verspreid door het gehele land werken accountants, belastingadviseurs en management consultants samen voor een zeer breed en gevarieerd cliëntenpakket. Zowel op nationaal als op internationaal niveau. Onze groei en omvang zijn mede een gevolg van onze andere manier van werken. Markt- en cliëntgericht, met korte communicatielijnen en een informele en collegiale werksfeer. VWO-ers met wiskunde en economie Je begint in de accountancy, waar je al snel geconfronteerd wordt met zaken uit de praktijk. Je draait onder goede begeleiding direct mee in een controlegroep en krijgt algauw eigen verantwoordelijkheden. In principe werk je steeds bij de cliënt. Je komt dus steeds op een ander "kantoor"! Naast je werk studeer je en volg je in- en externe opleidingen. Zo doe je niet alleen de benodigde vakkennis op maar train je ook je commerciële en sociale vaardigheden. De NIvRA-studie die je volgt, is vergelijkbaar met een universitaire studie en leidt je op tot register accountant. Je kunt ook eerst studeren voor het SPD-diploma en daarna kiezen in welke discipline je verder gaat. Heb je interesse? Stuur dan je schrif telijke sollicitatie naar Deloitte Touche, t.a.v. mevrouw G. Burgmans, Postbus 402, 2300 AK Leiden. De andere manier van werken Binnen de Stichting worden de volgende activiteiten gebundeld: - erfelijkheidsadvisering; - patiëntgebonden chromosomaal onder zoek; - patiëntgebonden DNA-onderzoek; - biochemische basis- en enzymdiagnos tiek; - prenatale diagnostiek en intra-uteriene behandeling. Bij de afdeling Cytogenetica, sectie Prena taal Chromosomenonderzoek is een vaca ture voor een (28 uur per week) vac.nr. 94.R.43.50.LD Functie-inhoud: - zorgdragen voor patiëntenuitslagen m.b.v. het Oracle-systeem; - opzoeken, bijhouden en archiveren van patiëntrnappen; - uitwerken van correspondentie en publica ties in de Nederlandse en Engelse taal; - uitwerken van dia's, posters, etc.; - vervangen van de secretaresse Postnatale Diagnostiek bij haar afwezigheid; - algemeen voorkomende secretariaats werkzaamheden. Functie-eisen: - HAVO diploma; - secretaresse-opleiding of ervaring; - accuratesse; - beheersing in woord en geschrift van de Nederlandse en Engelse taal; - bereidheid om in teamverband te werken; - ervaring met WP 5.1 Datum van indiensttreding: zo spoedig mogelijk. De aanstelling geschiedt in tijdelijk ambtelijk dienstverband voor twee jaar met uitzicht op vast dienstverband. Salaris: maximaal f 3.372,- bruto per maand op full-time basis, afhankelijk van ervaring. Informatie: nadere inlichtingen worden gaar ne verstrekt door de heer dr. G.C. Bever stock, chef de laboratoire (071 - 26 60 77) en door mevrouw L.A.A. Giordano-Raydt, secretaresse (071 - 27 62 83). Divisie I - Orthopaedie Ten behoeve van de sectie Oncologische Orthopaedie van de afdeling Orthopaedie zijn wij op zoek naar een enthousiaste (19 uur per week) vac.nr. 94.L.28.50.LD De werkzaamheden omvatten o.a.: - verrichten van secretariaatswerkzaam heden voortvloeiend uit de projecten op het gebied van de oncologische ortho paedie; - uitwerken van wetenschappelijke versla gen en rapporten, ook in het Engels; - bijhouden van database-bestanden. Functie-eisen: - HAVO/VWO diploma; - diploma medisch secretaresse en/of enige jaren ervaring in vergelijkbare functie; - goede kennis van de Engelse taal; - ervaring met tekstverwerking (WP) en het bijhouden van data-bestanden; - goede contactuele eigenschappen; - grote mate van zelfstandigheid, flexibili teit en organisatievermogen. De aanstelling vindt plaats voor de periode van één jaar. Salaris: maximaal f 3.372,- bruto per maand bij een volledige werkweek (schaal A5 RRAZ). De interne en externe sollicitatieprocedure geschiedt gelijktijdig waarbij interne kandi daten de voorkeur genieten. Informatie: nadere inlichtingen worden gaar ne verstrekt door de heer prof. dr. A.H.M. Taminiau, hoogleraar Oncologische Ortho paedie (071 - 26 36 06) en door mevrouw H.A.L. Hubert-Fabery de Jonge, manager Orthopaedie a.i. (071 - 26 36 07). Reacties voor bovengenoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschijnings datum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de directeur van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief en envelop het vacaturenummer vermelden. M VAN HARTE LINGSMA MANAGEMENT ORGANISATIE PERSOONSGERICHTE BEDRIJFSOPLEIDINGEN Van Harte Lingsma is een buro voor persoonsgerichte bedrijfsopleidingen er managementontwikkeling te Leiderdorp. Het buro houdt zich bezig met trainingen op het gebied van o.a. kommunikatie, managementvaardigheden, gesprekstechnieken, projektmanagement, teambuilding en stressbestendigheid. Momenteel bestaat het buro uit 18 medewerkers. i het sekretariaat zoeken wij op korte termijn eer SEKRETARESSE De funktie houdt o.a. in: voorbereiding van trainingen, het voeren van de korrespondentie, het onderhouden van telefonische kontakten met de opdrachtgevers, typewerk, verzorgen van syllabi, notuleren en alle voorkomende administratieve werkzaamheden. Functie-eisen: - minimaal HAVO/MEAO - goed organisatorisch vermogen, flexibel - zelfstandig en onder tijddruk kunnen werken - WordPerfect en Database beheersen - goede telefoonstem - goede sociale vaardigheden - akkuraat zijn Wij bieden een dynamische en prettige werksfeer. Afhankelijk van opleiding e ervaring zal het aanvangssalaris maximaal 3.250,- bedragen. Uitsluitend schriftelijke reakties binnen 14 dagen aan: VAN HARTE LINGSMA Management Organisatie Tel.: 071-415865 Wij hebben plaats voor VERKOOPADVISEUR WITGOED M/V - Jouw verantwoordelijkheid is het adviseren en verkopen van elekt. huish. apparatuur. - Belangrijk: goede 'omgangsvormen, enige ervaring - Leeftijd: minder belangrijk MONTEUR WITGOED M/V - Jouw verantwoordelijkheid is het zelfstandig repareren van wasautomaten e.d. - Belangrijk: goede omgangsvormen, een dosis ervaring - Leeftijd: minder belangrijk Voor informatie 071-215151 152057 vraag naar B. Peterzen. Haarlemmerstraat 250 Leiden Verpleeghuiszorg Zuid-Kennemerland De Stichting VZK biedt zorg, verpleging, behandeling, reaktivering, dienstverlening en huisvesting aan ouderen. De Stichting Verpleeghuiszorg Zuid-Kennemerland (VZK) beheert de verpleeghuizen Den Weeligenberg (psychogeriatrisch verpleeghuis in Hillegom) en Zuiderhout (somatisch verpleeghuis in Haarlem) en heeft een centraal kantoor in Heemstede. Eind 1996 wordt een derde verpleeghuis in Haarlem geopend. De stichting beschikt dan over bijna 400 bedden, - drie dagbehandelingscentra en is betrokken bij zeven substitutieprojekten. De stichting heeft - tot doel een sluitend zorgaanbod te ontwikkelen voor somatische en psychogeriatrische - ouderen in de regio. Er wordt nauw samengewerkt met verzorgingshuizen en thuiszorg- - instellingen. Bij de stichting zijn circa 650 medewerkers in dienst. Wij hebben voor de lokatie Den Weeligenberg een vakature voor een ervaren Personeelsfunktionaris v/m Funktie-inhoud/plaats in de organisatie: - zelfstandig kunnen funktioneren op de lokatie met administratieve ondersteuning var centraal kantoor; - is belast met de uitvoering van het personeelsbeleid in al haar facetten; - adviseert en ondersteunt de koördinatoren en de adjunkt-direkteur zorg bij de uitvoering - van het personeelsbeleid; - neemt deel aan kommissies en andere overlegvormen; levert een bijdrage aan de ontwikkeling van het personeelsbeleid van de stichting; onderhoudt externe kontakten. unktie-eisen: HBO-personeelswerk; ruime ervaring in het vakgebied; vaardigheid om te kommuniceren, stimuleren en motiveren; kennis van WP 5.1Prigem en ervaring met Focus is een pre; bekend met de CAO-Ziekenhuiswezen. Wij bieden een plaats in een enthousiast team waarbij je op lokatie een solo funktie hebt. Dit betekent dat er veel initiatief en zelfstandigheid gevraagd wordt van onze nieuwe kollega. Het salaris is overeenkomstig FWG-50 van de CAO-Ziekenhuiswezen en heeft een maximum - van f 5.052,-.

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 34