Scorebord
i
MAANDAG 28 NOVEMBER 1994
CHEF WILLEM SPIERDIJK, 071-356464, PLV -CHEF ROB ONDERWATER. 071 -356f
KNVB RESERVES
ZATERDAG
RES,EERSTE KLASSE: Katwijk 2-Zwart
Wit 2 0-4, RVVH 2-Ri|nsburgsc B.2 2-0,
Noordwijk 2-Barendrecht 2 0-2, Kozakken
B.2-Spijkemsse 2 1-2, Quick B.2-Excelsior
M.2 2-3, Lisse 2-ARC 2 3-1.
Rijnsb.B 2 12-18 Kozak.B2 12-12
Quick B.2 11-15 Excels. M 2 12-11
Katwijk 2 12-15 Zwart Wit 2 12-10
Barendr 2 12-15 ARC 2 12- 8
Noordwi|k 2 11-13 RWH 2 11- 6
Lisse 2 11-12 Spijken2 12- 6
RES.TWEEDE KLASSE A: Delta Sport 2-
DSVP 2 2-2, Ter Leede 2-Katwijk 3 5-1,
Zwaluwen 2-Zevenhoven 2 2-1, RCL 2-
Schevemngen 2 2-3. Vitesse Delft 2-HBSS
2 4-2. Gravenzande 2-Quick B 3 2-1
RES.TWEEDE KLASSE B. SHO 2-Oranje
Wit 2 2-0, Rozenburg 2-Capelle 2 0-0. Ba
rendrecht 3-Groote Lindt 2 3-3, ASWH 2-
Excelsior P.2 1-3, NSW 2-Heerjansdam 2
4-0, Spijkenisse 3-Quick B.4 8-4
RES.DERDE KLASSE B: Quick B.5-Alphia
2 2-1, Sportlust 2-Voorschoten 22-1, ARC
3-RCL 3 4-1, Rijnsburgse B.3-0egstgeest
2 2-1, Lisse 3-Jodan B.2 2-1, Be Fair 2-
Noordwijk 3 2-3.
RES.VIERDE KLASSE B: Capelle 3-Katwijk
4 2-1, Leiden 2-0udewater 2 5-0, PPSC 2-
Sportlust 3 2-2, Voorschoten 3-Floreant 2
1-3, Lisse 4-TSB 2 5-1, Be Fair 3-Spirit 3
3-3,
ZONDAG
RES.EERSTE KLASSE: UVS 2-Xerxes 2 af
gelast, DHC 2-Feyenoord 2 2-1, Spartaan
2-Wilhelmus 2 2-0, Papendrecht 2-ADO 2
0-4, Unitas 2-VUC 2 1-2, DCV 2-Westlan-
dia 2 2-2.
DHC 2 10-19 ADO 2 11-11
Wilhel 2 11-15 Spartaan 2 11-10
Westland 2 11-12 Feyenoord 2 11-9
UVS 2 10-11 Unitas 2 11- 8
VUC 2 10-11 DCV 2 11- 8
Papendr. 2 11-11 Xerxes 2 10- 3
RES.TWEEDE KLASSE A: Vredenburch 2-
VCS 2 1-4, Lens 2-Roodenburg 2 3-1.
Blauw Zwart 2-Alphense B.2 0-5, TONE-
GIDO 2-DHL 2 1-3, RKAW 2-GDS 2 2-1,
Velo 2-Rijswijk 2 3-2.
RES.DERDE KLASSE A. SJC 2-UVS 3 2-1,
Oliveo 2-RVC 2 1-1. Quick 2-Foreholte 2
0-2, VIOS 2-Olympia 2 1-3, ONA 2-Unio 2
0-2, Altior 2-Lisse 2 3-1.
RES VIERDE KLASSE A: Docos 2-UDWS 2
4-3, Lugdunum 2-VVSB 2 4-2, Alphense
B.3-Meerburg 2 3-2, Roodenburg 3-VCL 2
2-6, SJZ 2-Woerden 2 5-4, DOSR 2-SVLV
2 1-1.
RES.VIERDE KLASSE B: Nieuwkoop 2-Bo-
degraven 2 3-1, Woerden 3-GSV 2 2-4,
DONK 2-Gouda 2 1-0, Olympia 3-
Lugdunum 3 4-3, WSB 3-VEP 2 0-3,
ESTO 2-Moordrecht 2 2-3.
AFDELING LEIDEN
Telstar 11-19 Zeeburgia 11-9
UW 10-14 Olympia 10-8
UVS 9-13 DWS 10-8
DOVO 10-12 DWV 9-8
Quick Boys 11-13 WOG 10-6
SVW'27 11-11 VRC 10-1
DERDE DIVISIE B: FC Lisse-Wilhelmus 3-
6, Roodenburg-DWO 1-1, Ri|nsburgse
Boys-RCL afgelast, ARC-Nieuwerkerk 8-0,
Alphense Boys-Noordwijk 4-1, Soccer
Boys-Velo3-5.
ARC 12-20 Soccer B 11-13
Alphense B 12-20 RCL 10- 7
Roodenb 11-15 Noordwijk 12- 7
FC Lisse 11-14 RijnsbB 10- 6
Wilhelmus 12-14 DWO 11- 5
Velo 12-14 Nieuwerk 12- 1
B-JUN TWEEDE DIVISIE A: Quick Boys-AI-
phense Boys 3-1, ADO-UVS 2-3, Purmer-
steijn-Ajax 1-1, AD0'20-Lelystad 2-0, Kol-
ping Boys-Voorland 1-2, DWS-Elinkwijk 4-
1.
Elinkw 11-18 Quick Boys 10-12
UVS 11-17 Voorland 10- 8
Ajax 10-16 ADO'20 8- 6
DWS 11-15 Alph B 11-5
Purmersteijn 11-14 Lelystad 11-2
ADO 11-13 Kolp. B 11- 1
ZATERDAG
RES EERSTE KLASSE: Kagia 2-Ter Leede
3 0-1, KRV 2-ARC 4 1-2, Oegstgeest 3-
Rijnsburgse Boys 4 4-2, Noordwijk 4-Quick
Boys 6 1-13, Sleutels 2-Hazerswoudse
Boys 2 11, TAW 2-Valken 2 0-0.
RES TWEEDE KLASSE A: HVZ 1-LFC 2 6-
0. KRV 4-Quick Boys 8 2-3, RCL 4-Katwijk
5 2-3, Valken 3-Ter Leede 4 5-3, Docos 1-
Rijnsburgse Boys 6 6-3
RES TWEEDE KLASSE B: Noordwijk 6-
KRV 3 10-4, Rijnsburgse Boys 5-Oegst-
geest 4 2-2. Ter Leede 5-RCL 5 2-3 ge
staakt. SVOW 2-Katwijk 6 1-2, Koudekerk
2-Lisse 5 1-5, Hazerswoudse Boys3-Quick
Boys 7 1-4
RES DERDE KLASSE A: Sleutels 3-Kat-
wijk 9 0-2, Leiden 6-Rijnsburgse Boys 9 1-
3. Valken 4-SVLV 2 3-3, Ter Leede 6-
Quick Boys 10 2-10, Voorschoten 5-ARC 5
2-6.
RES. DERDE KLASSE B-. Voorschoten 6-
Rijnsburgse Boys 10 1-4, Lisse 6-ARC 6 0-
0, Kagia 3 Quick Boys 11 4-3, MVKV 2-
Leiden 5 2-4, KRV 6-Katwijk 8 8-4, GWS
2-Sleutels 4 2-0.
RES. DERDE KLASSE C: Woubrugge 3-
Quick Boys 12 7-5, Alphia 4-KRV 5 5-2,
Noordwi|k 7-ARC 7 3-3, RCL 6-Voorscho-
ten 4 2-1, Leiden 4-0egstgeest 5 3-4.
RES. DERDE KLASSE D: JAG 1 Leiden 3
5-1RCL 7-Quick Boys 9 3-3, LSW 2-Ha-
zerswoudse Boys 4 3-1.
ZONDAG
RES. EERSTE KLASSE: Docos 3-UVS 4 2-
5, Teylingen 2-Alkmania 2 1-2, Randstad
Sport 2-LFC 2 3-0, Bernardus 2-Lisse 3 1-
2. Stompwijk 2-UDO 2 3-4, Alphen 2-
ROAC 2 7-0.
RES. TWEEDE KLASSE A- Rijnland 2-Do-
cos 4 5-2, Altior 4-Foreholte 3 3-3, SJC 4-
ASC 2 1 -5. SVLV 3-Lisse 4 3-3, Warmunda
2-Teylingen 3 2-8, WSB 4-Alphense Boys
4 4-3.
RES TWEEDE KLASSE B: Altior 3-VCL 3
6-2, SJZ 3-Kickers 2 0-2, ROAC 3-Alphen-
se Boys 5 0-6, Meerburg 3-SJC 3 1-3, Fo-
reholte 4-VNA 2 11-0.
RES. DERDE KLASSE A: Lisse 5-Leidsche
Boys 3 6-3, ASC 3-DOSR 7 4-0, Teylingen
4-UDO 3 1-2, KRV 1-SJC 5 3-6, VCL 4-
WSB 5 1-4, Foreholte 5-Lugdunum 4 6-2.
RES. DERDE KLASSE B: JAG 1-Alphense
Boys 7 0-11, Lugdunum 6-GOL Sport 2
11-1, VCL 5-Roodenburg 5 1-5, Docos 5-
Leidsche Boys 2 1-4.
RES. DERDE KLASSE C: Alphense Boys 8-
ROAC 5 5-1, UDWS 3-Leidsche Boys 4 0-
6, Bernardus 3-SJC 7 1-5.
RES. DERDE KLASSE D: Altior 5-SJC 6 3-
0, MMO 4-DQSR 5 1-1, Alphen 3-Bernard-
us 4 3-0, ROAC 4-Alkmania 3 4-1, Meer
burg 4-Alphense Boys 6 1-7, Kickers 4-
SJZ5 2-2
VROUWENVOETBAL
EREDIVISIE: JSV Nieuwegein-Saestum 2-
0, WFC-GDA 1-3, KFC'71-Stedoco 2-2,
Den Dungen-Ter Leede 7-0, Wartburgia-
Zwart Wit'28 2-2, Rijsoord-Puck Deventer
3-2
Den Dungen 10-17 JSV Nieuw. 9- 8
Puck Dev. 11-16 Wartburgia 9- 8
Rijsoord 11-14 WFC 10- 6
Zwart Wit'28 11-13 Ter Leede 11-6
Saestum 11-13 KFC71 10- 5
Stedoco 11-13 GDA 10- 5
ZATERDAG
EERSTE KLASSE: Zwart Wit'28 2-'s Gra
venzande 4-1, Capelle-Ter Leede 2 3-1,
Katwijk-Vlissingen 2-1, Kloetinge-Terneuz-
.Boys 0-2, Berkel-Botlek 1-3, Wit Rood
Wit-Yerseke 3-0
Vlissingen 12-17 Zwart Wit 2 10-10
Wit Rood Wit 10-16 sGravenzll-10
Terneuz B 11-16 Kloetinge 11-9
Katwijk 10-14 Yerseke 11- 6
Capelle 10-13 Ter Leede 2 11- 5
Botlek 10-12 Berkel ^11-0
TWEEDE KLASSE: Everstein-MVV'27 5-0.
FC Lisse-Rozenburg niet gespeeld, Oegst-
geest-BSC'68 7-4. Quick Boys-Stedoco 2
3-0, Tricht-Devjo 4-1. Alphen vrij
Stedoco 2 11-17 Devjo 11-10
Oegstgeest 10-16 Everstein 9- 9
Quick Boys 10-14 MVV'27 11- 7
Tricht 10-12 FC Lisse 9- 2
BSC'68 10-11 Rozenburg 9- 0
Alphen 8-10
ZONDAG
EERSTE KLASSE: De Sleutels-RVC'33 5-
0, Celeritas-Docos 1-6, KFC'71 2-SJZ0-1,
Zwarte Pi|l-Bloemhof 0-3, Nieuwkoop-SJC
3-3, GDA 2-Leomdas4-l
De Sleutels 11-20 Nieuwkoop 10- 8
RVC'33 11-18 Celeritas 9- 5
SJZ 11-16 SJC 11- 5
Docos 11-15 KFC'712 11- 5
Bloemhof 11-14 Zwarte Pijl 10- 4
GDA 2 10-12 Leomdas 10- 4
EREDIVISIE: ESCA Arnhem Zijderveld
Amstelveen 6-5; VSB Bank Dropshot Den
Haag - BC Culemborg 9-2. AA Drmk/BC
Nuenen - Sportline/Velo Wateringen 8-3:
Duinwijck Haarlem - BCO/Bah Oosterhout
Dropshot 9-26 Culemborg 9-10
AA Drink 9-23 Sportline 9- 9
ESCA A 9-16 BCO/Bah 9- 7
Duinwijck 9-14 Zijderveld 9- 3
EERSTE KLASSE 3: 't Gein Nieuwegein -
Zijderveld 3 3-8; Sportline/Velo 4 - Flair Al
phen 5-6; DKC Den Haag 3 - BC Delft 1-
10, BCR '91 Rotterdam - De Ritte Spijke
nisse 2 11-0.
BC Delft 9-25 Zijderv. 3 9-13
BCR'91 9-23 't Gein 9- 8
Flair A. 10-17 DKC 3 8- 7
SportI 4 10-13 De Ritte 2 10- 5
TWEEDE KLASSE 6: De Zwaluwen Prin
senbeek - Ribad 4-4; Ommoord Rotterdam
BCR '91 2 5-3, Flair Alphen 2 - Brasih-
Ananas/Aeolus Waddinxveen 0-8, Boxtelse
BC - BCO/Bali 3 uitslag niet doorgegeven.
Aeolus 8-16 Ommoord 8-8
Ribad 9-13 BCR'91 2 9-8
Zwaluwen 9-10 Boxtel 8-4
BCO/Bah 3 8- 8 Flair 2 9-1
TWEEDE KLASSE: Alkmania-UVS niet ge
speeld, Nieuwerkerk-Foreholte 4-0, Kic-
kers'69-Docos 2 1-1, UDO-Cabauw niet
gespeeld, NSV46-VEP 1-4, Ammerstol-
Lekkerkerk 6-0
VEP 10-17 Kickers'69 11-11
Ammerstol 10-15 UDO 9-7
Nieuwerkerk 10-15 Docos2 10- 7
Alkmania 9-12 Foreholte 10- 6
Cabauw 10-12 NSV'46 10- 6
UVS 10-12 Lekkerkerk 11- 0
LANDELIJKE JEUGD
A-JUN TWEEDE DIVISIE A: UW-Zeeburgia
3-1. Olympia-DWV 2-2. SVW-WOG 4-4.
VRC-Telstar 0-3. UVS-DOVO 8-4. DWS-
Quick Boys 0-1
DERDE KLASSE 7: The PrinterA/eglo Lei
den - Bacluvo Voorhout 7-1, MCC '94 Den
Haag - BC Lisse 1-7; DKC Den Haag - BC
Wassenaar 3-5; Vliegende Shuttle Hoofd
dorp - VSB Bank/Dropshot 4 5-3.
BC Lisse 9-16 Dropsh,4 9-6
Wassenaar 9-15 MCC '94 8-5
TP/Veglo 9-12 DKC 5 9-4
Hoofddorp 9-12 Bacluvo 8-0
DERDE KLASSE 9: Schollevaer Capelle a/d
IJssel - Merenwiek Leiden 7-1; Apollo
Roelofarendsveen - BC Lisse 2 4-4; Leyton
Leidschendam 2 - DKC Den Haag 4 1-7;
Eridos Zoetermeer 2 - Flair Alphen 3 3-5
Merenwiek 9-16 Flair 3 9-9
DKC 4 8-12 Apollo 9-4
Schollev. 9-12 Leyton 2 8-3
Lisse 2 9-11 Eridos 2 9-3
VIERDE KLASSE 14: BC Leiden - Meren
wiek Leiden 2 5-3; KO Flyers Naarder) 2 -
Apollo Roelofarendsveen 2 2-6; Beverwijk-
se BC - Duinwijck Haarlem 8 8-0; Let It Be
4 Haarlem - BCVelsen 3 2-6,
Velsen 3 9-18 Let It Be 4 9-7
Beverwijk 9-15 BC Leiden 7-5
Merenw. 2 9- 9 KO Flyers 9-4
Apollo 2 8- 7 Duinw. 8 8-3
VIERDE KLASSE 15: Shuttlewoude Zoeter-
woude - Leyton Leidschendam 3 7-1, Lo
tus '93 Zandvoort - Zijderveld 8 4-4; VSB
Bank/Dropshot 5 - DKC Den Haag 6 7-1;
Flair Alphen 4 - BC Wassenaar 2 7-1.
Flair 4 8-14 Wassenaar 2 9-9
Shuttlew. 9-14 Leyton 3
Zijderv r
PRIJSVRAGEN
Lotto 47: 6-16-22-36-37-38. Reservege
tal: 27 Cijferspel: 74 80 61
Toto47: 1-2-2-2-1-1-3-1-1-1-1-1
Lucky 10, zaterdag 26 november: 1-3-7-
10-18-25-33-39-43-45-46-50-53-58-
59-60-64-71-74-80.
Belgische lotto: 8-10-20-22-28-36 Re
servegetal: 33 Jokergetal: 42 72 194.
Duitse lotto: 3-10-13-14-23-28. Reserve
getal: 9 Supergetal: 1
ATLETIEK
Roelofarensveen
Tulploop, halve marathon: l.DeRuddere
(Bel) 1.06.10, 2.Hazeleger (De Bataven
Leiden) 1.06.17, 3 Stefanovic (Slw)
1.07.57, 4.Ferket (De Bataven) 1.09.00
(le vet 40), 5.Hanemaayer (Olympus '70
Naaldwijk) 1.09.02, 6.Wubben (AAV '36
Alphen aan de Rijn) 1.09.13, 7.Barnhoorn
(Bataven) 1.09.21, 9 Van der Hoorn (AAV)
1.10.00, 10. Kerkvliet (bat) 1.10.14,
13.De Boer (AAV) 1.11.00, 14,Versteegen
(Bat) 1.11.01 (2e vet), 17.Vd Kraan (Hol
land) 1 13.22, 20.Regeer (Holland)
1 15.53, 22.Hoogenboom (Bat) 1.16.03
(4e vet), Knetsch (Rijnsoever) 1.18.05,
32.Jansen (Plantaris) 1.19.10; Vrouwen:
1.Hijman (De Veenlopers Mijdrecht)
I.18.57, Hogenboom (Bataven) 1.30.20
(le vet 35), 4.Vd Poel (Plantaris) 1.35.07,
10 km.: 1 De Bree (Hellas Utrecht) 30.41,
2.Timas (AAC Amsterdam) 30.48, 3.Flo
rijn (DEM Beverwijk) 30.51, 9.Buikema
(AAV) 32.28, 10.Vd Meijden (AAV) 32 41,
IIBrouwer de Koning (Holland) 32.45, Vd
Veer (Holland) 34 43 le vet 40), Kerkvliet
(Bataven) 36.52 (le vet 50), Vrouwen:
1 Groen in 't Woud (De Bataven) 36.50.
Noordwijkerhout
Oosterduinloop, 10 EM: Mannen: 1 Zwiers
(Haarlemmermeer) 54.20, 2 Zahn (Rott
AID 54.35, 3.Van Beelen (Bataven) 54.43,
4.Visser (De Spartaan) 55.28, 5.Burgers
(ATOS) 56.44, 6.Bos (Rott Atl) 57.01,
7 Van Ruiten (NSL) 58.14, Mannen 45:
1.Du Fosse (Suomi) 55 35, Vrouwen:
l.Ophorst (Olympus '70) 1.00.05,
2.Hoekstra (HRR) 1.06 26; Vet: 1 Van Eg-
mond (LRR) 1.05.18.
Veldlopen
Tilburg
Warande cross: prominentenloop 10 km.:
l.Ondieki (Ken) 29.49, 2.Kieplagat (Ken)
29.59, 3.Lopuyet (Ken) 30.00, 4.Dirks
(AV Schuurmans Vught) 30.13, 5.Cherulei
(ken) 30.14, 6.Bougra (Mar) 30.19.
7,Yayhe (Dji) 30.21, 8.0smann (Pol)
30.21, 9.Gielen (Scopias Tegelen) 30.25,
lO.Nakedi (ZAf) 30.27, ll.Vermeule (Dy
namo '70 Middelburg) 30.30, 13. S. Vroe-
men (AV Schuurmans) 30.34, 14.Laros
(Sprint Breda) 30.35; Mannen, 7,8 km.:
1 Wiegman (Tartletos Wageningen) 24 30.
2.Van Helddn (Rotterdam Atletiek) 24.34,
3.Delleman (Typhoon Gorinchem) 24.36,
lö.Kortekaas (Bataven) 25.02, 19 Van
Duijvenvoorde 25.10; Veteranen: l.Stal
(Hellas) 25.06, 2.Van Velzen (Bataven)
25.1 7, Sprintcross. 2,6 km.: l.La Lau (De
Bataven Leiden) 7.12, 2. De Koning
(Sprint) 7 14, 3.Rozendaal (GAC Hilver
sum) 7.18, 6.Hulisz (Bataven) 7.25,
7.Kulker (Bataven) 7.27, 12.Van Bel 7.34,
18.Vd Gaast 7.43, 27.Paardekoper (Bata
ven) 7 53. 29.Van Elk 7.54. Vrouwen 5
km.: l.Chirchir (Ken) 16.59, 2.Kremer
(ZAf) 16.59, 3.Sorokivskaja (Kaz) 17.04,
4.Afonjoesjkina (Rus) 17.06, 5.Staicu
(Roe) 17.07, 7.Koens (Ciko '66 Arnhem)
17.16, 9.Beurskens (Scopias) 17.23,
10.Kleyweg(De Bataven) 17.24.
Internationaal
Lissabon. Marathon, mannen: 1 Nadolski
(Pol) 2 11.57, 2. Bekele (Eth) 2.12.35, 3
Toebatoellin (Rus) 2.12.59. Vrouwen: 1.
Barbu (Roe) 2.32.56, 2. Neves (Por)
2.35.54, 3 Doedajeva (Rus) 2.39.00.
Nanterre (Fra). Marathon, mannen: 1. De
Jesus (Mex) 2.15.35, 2. Goeral (Rus)
2.15.53, 3. Moumou (Fra) 2.15.54. Vrou
wen: 1. Jenaki (Rus) 2.38.32, 2 Sergent
(Fra) 2.39.14, 3 Loegonova (Rus)
240.48.
Bolbec (Fra). IAAF Veldloop, mannen: 1.
Kororia (Ken) 9420 m in 27.48. 2 Kariuki
(Ken) 27 49, 3 Sghir (Mar) 27.50. Vrou
wen: 1 Ribeiro (Por) 5080 m in 16.05, 2
McKiernan (Ier) 16.13, 3. Keszeg (Roe)
16.14.
BADMINTON
BASKETBAL
MANNEN
EREDIVISIE: Celeritas-Meppel 85-82, Go-
ba-Den Helder 92-82, Weert-Akrides 80-
65, Rotterdam-Den Bosch 70-71
Goba 6-12 Den Helder 6-6
Celeritas 6-10 Den Bosch 7-6
Akrides 9-10 Meppel 7-2
Weert 6- 8 Rotterdam 7-0
PROMOTIEDIVISIE: Amstelveen-Early Bird
72-66, Virtus-Groene Uilen 73-71, Zwijnd-
recht-Dunckers 69-84, Amstelveen-Noor-
derkruis 71-60, Wyba-Tonego 88-60, Ce
leritas 2-Weert 2 77-70, Early Bird-BS Lei
den 66-62, WSC-Blue Herons 71-67,
Voorburg-PSV/Almonte 90-66
Voorburg 13-22 WSC 12-12
Dunckers 12-20 BS Leiden 12-10
N'kruis 12-18 Blue Herons 12-10
Amstelveen 13-18 Early Bird 12-10
Zwijndrecht 12-16 Celeritas 2 13-10
Wyba 12-16 Tonego 12- 2
Gr. Uilen 12-14 Weert2 12-2
Virtus 13-14 PSV/Almonte 12- 2'
MSV 12-12
EERSTE DIVISIE B: DAS-Azimma 98-60.
Binnenland-Den Bosch 2 74-65, BV Lisse-
Rotterdam Zuid 90-72, Braggarts-Prisma
College 44-61
DAS 11-20 Azimma 11-8
BV Lisse 11-18 Braggarts 11-4
Binnenland 11-18 R'damZuid 11-2
Pr. College 11-16 Den Bosch 2 11-2
RAYON WEST, EERSTE KLASSE: Sprin
gers-Rotterdam 2 66-64, Punch-Shooters
76-71, Argon-Grasshoppers 93-72, Cange-
roes-Jumpers 71-56, Juventus-Bhtz 112-
49, SBU-New Stars 79-64
Shooters 10-16 SBU 9-8
Juventus 9-16 New Stars 8-6
R'dam2 9-14 Springers 8-6
Cangeroes 8-12 Voorburg 2 9-6
Punch 9-12 Blitz 9-2
Jumpers 8- 8 Gr'hoppers 10-2
Argon 9- 8
TWEEDE KLASSE: Oegstgeest-Shooters 2
77-66, Red Stars-Waddinxveen Flyers 82-
83, Hurricanes-BS Leiden 2 72-79, Juven
tus 2-Cangeroes 2 87-70, Green Eagles-
Rowic 81-80
Juventus 2 8-14 Waddinxv. 8-8
BS Leiden 2 8-12 Red Stars 9-6
Rowic 9-12 Hurricanes 9-6
Crackerj. 7-10 Gr Eagles 9-6
Shooters 2 8-10 Oegstgeest 9-4
Cangeroes 2 9-10 Baros 7-2
JUNIOREN, EREDIVISIE: Goba-BV Leider
dorp 82-72, Rotterdam-Tonego 94-65,
Unlimited-DAS 78-85, Celeritas-Prisma
College 81-91, Amstelveen-Noorderkruis
65-55, Flyers-Akrides 63-75, Den Bosch-
Den Helder 80-78
Pr. College 11-22 Unlimited 11-10
Canadians 10-18 Goba 11-6
Den Bosch 9-16 Amstelveen 11-6
Den Helder 9-14 Akrides 11-6
Tonego 10-14 Flyers 10- 4
DAS 10-12 Leiderdorp 10- 2
Rotterdam 8-10 N'kruis 11- 2
Celeritas 10-10
VROUWEN
TOPDIVISIE, POULE B: Landslake Lions-
Grasshoppers 46-74, Lisse-Shooters 66-
47, PSV/Almonte-WSC 54-52, Den Heider-
Hoofddorp 113-24
Den Helder 11-22 PSV/Almonte 11-10
Gr'hoppers 11-18 WSC 12-10
Lands. Lions 11-14 Hoofddorp 11-2
BV Lisse 11-12 Shooters 11-2
Rotterdam 11-10
EERSTE DIVISIE: Cangeroes-Jumpers 51-
79. BV Leiderdorp-Aris 78-64, ATC '65-
DAS 49-44, Groene Uilen-K '75 71-77,
Celeritas-Den Helder 2 46-78, Prisma Col
lege 2-Jugglers 62-48
Den Helder 2 11-22 Pr College 2 11-10
Leiderdorp 11-20 Celeritas 10-8
Jumpers 11-20 Vlissingen 10- 8
Cangeroes 11-14 DAS 11-8
K '75 11-14 Aris 11-4
Gr. Uilen 11-12 Jugglers 10- 0
ATC'65 11-10 Derba 10- 0
RAYON WEST, EERSTE KLASSE: Zwijnd-
recht-SBU 72-56, Waddinxveen Flyers-
Cangeroes 2 64-51, Grasshoppers 2-DAS
2 68-61, Dunckers-Cady '73 47-58, Ar
gus-Rotterdam 2 74-65, Midland-Luba
Zoeterwoude 75-56
Gr'hoppers 2 8-16 R'dam2 9- 8
Waddinxv. 10-16 Juventus 8-6
DAS 2 9-14 Cangeroes 2 9-4
Argus 10-14 Dunckers 9-4
Cady'73 9-12 ZoeterwoudeO 8-0
Zwi|ndrecht 9-10 SBU 9-0
Midland 9-10
O twee punten in mindering
JUNIOREN. EREDIVISIE: Den Helder-Lei-
derdorp 71-56, Grasshoppers-Jolly Jum
pers 39-52, Amstelveen-Prisma College
58-64, Hoofddorp-HSV 44-51
Den Helder 11-20 Vlissingen 9- 6
Leiderdorp 10-18 Landsl. Lions 9- 6
Pr. College 11-18 Akrides 9- 6
Amstelveen 10-14 J. Jumpers 10- 4
Hoofddorp 10-14 Gr'hoppers 10- 2
HSV 10-10 Waddinxv. 10- 2
Groningen 9- 8
(192,5/230), 3. Akojev (Rus) 420
(195/225). Trekken: 1. Taimazov 200
(WR). Akojev 195, 3 Vlad 192,5. Sto
ten: 1Taimazov 235,5 (WR), 2. Vlad 230,
3. Akojev 225. boven 108 kg: 1. Koerlo-
vitsj (WRu) 457,5 kg (WR) (205/252,5) 2.
Tsjemerkin (Rus) 452,5 (200/252,5), 3.
Botev (Aus) 435 (195/240) Trekken: 1
Koerlovitsj 205 kg (WR), 2. Tsjemerkin
200, 3. Botev 195. Stoten: 1. Koerlovitsj
252,5 (extra poging 253, WR), 2. Tsjemer
kin 252,5, 3. Botev 240. Vrouwen boven
83 kg, tweekamp: 1 Li Dan (Chi) 242,5 kg
(107,5/135), 2. Lundahl (Fin) 230 (ER)
(102,5/127,5), 3. Chen Hisao-Lien (Tai)
217,5 (95/122,5). Trekken: 1. Li Dan
107,5 (WR), 2. Lundahl 102,5 (ER). 3. Al-
gee 97,5. Stoten: 1. Li Dan 135, 2 Lun
dahl 127.5 (ER). 3. Chen Hisao-Lien
122.5.
GOLF
Sydney. Open Australische, mannen, eind
stand: 1 Allenby (Aus) 280 slagen, 2. Ogle
(Aus) 281, 3. Baker (Eng) 282, 4. Norman
(Aus), Faxon (VSt), Orr (Sch) 283, 7. De-
vonport (NZe), Brandson (Aus. am) 284.
Ibusuki (Jap). Mannen, eindstand: 1. Ga-
mez (VSt) 271 slagen, 2. Hoch (VSt) 275,
3. Olazabal (Spa), Mizoguchi (Jap) 277, 5.
Watts (VSt), Ikeuchi (Jap) 278.
Port Edward (ZAf). Mannen, eindstand: 1.
Buhrmann (ZAf) 272 slagen, 2. Els (ZAf),
Dodds (Nam) 277, 4. Palmer, Schutte
(ZAf) 282.
HOCKEY
Sydney. WK mannen
Groep B: Nederland-Duitsland 0-0.
Scheidsrechters: Deo (Spa), Prior (Aus)
Toeschouwers: 3241. Strafcorners Neder
land: 3, Duitsland: 0.
Zuid-Korea-Belgié 7-2 (2-0), Zuid-Afrika-
lndia 2-2 (2-1).
Nederland 3 2 1 0 5 12- 5
Duitsland 3 1 2 0 4 7-1
Zuid-Korea 3 1113 7-4
India 3 1113 6-6
Zuid-Afrika 3 0 3 0 3 3-3
België 3 0 0 3 0 3-21
Groep A: Engeland-Argentmié 1-1 (0-1),
Spanje-Wit-Rusland4-1 (1-1), Pakistan-
Australië 2-1 (1-0).
Pakistan 3 3 0 0 6 8-2
Australië 3 2 0 1 4 5-3
Engeland 3 1 2 0 4 2-1
Spanje 3 1113 5-4
Argentinië 3 0 12 1 2-6
Wit-Rusland 3 0 0 3 0 1-7
MANNEN
'EERSTE KLASSE A: Asvion - DSHC 1-0,
Forward - Kieviten 3-2, Leiden - Evergreen
5-1, Roomburg - Forescate 1-1, Leidse
Studenten - Were Di 0-6, Zwart Wit - Car
touche 1-3
leiden 11-16 Forescate 11-11
Cartouche 11-16 Were Di 11-11
Asvion 11-13 Kieviten 11-10
Forward 11-12 Roomburg 11-10
DSHC 11-11 ZwartWit 11- 9
Leidse Stud. 11-11 Evergreen 11-2
EERSTE KLASSE B: Alecto - HBS 1-0,
Leusden - HIC 1-2, Maarssen - Bennebroek
1-2, Overbos - Spandersbosch 0-5, Reigers
- Soest 2-1Strawberries vrij.
Alecto 10-16 Overbos 10-7
Bennebroek 10-15 Reigers 10-7
Spandersb. 10-15 Soest 10-6
Leusden 10-14 Maarssen 10-5
HIC 10-13 Strawberries 10-3
HBS 10- 9
VROUWEN
HOOFDKLASSE: Kampong - HGC 0-1, La
ren - Bloemendaal 0-0, MOP - Groningen
2-0, Rotterdam - Den Bosch 1-2, Amster
dam - HDM 1-0, Victoria - Oranje Zwart 0-
0.
HGC 13-20 Amsterdam 13-14
Kampong 13-20 MOP 13-13
Den Bosch 13-17 Bloemendaal 13-13
Laren 13-16 Oranje Zw. 13- 6
Rotterdam 13-15 Groningen 13-5
HDM 13-14 Victoria 13- 3
OVERGANGSKLASSE A: Alecto - Warande
1-1, HIC - Breda 1-1, Hilversum - Union 3-
1, Nijmegen - Wageningen 1-0, Pinoké -
EMHC 1-0, Rosmalen -Gooische 1-3.
Pinoké 11-19 Wageningen 11-9
Hilversum 10-18 Warande 10-7
Nijmegen 11-17 Breda 11-7
Alecto 11-16 Rosmalen 10-5
EMHC 11-11 HIC 11-5
Union 10-10 Gooische 11-4
OVERGANGSKLASSE B: EHV - Zwolle 0-1
Venlo - MEP 0-0, Leiden - Son 1-3, Ede -
Hurley 3-3, Klein Zwitserland - Schaerweij-
de 1-4, Tilburg-SCHC 2-0.
Hurley 11-17 Ede 11-11
Zwolle 11-16 Schaerw. 11-10
Tilburg 10-14 MEP 11- 9
EHV 11-12 Venlo 11- 8
Son 10-11 Kl.Zwits. 11- 6
SCHC 11-11 Leiden 11- 5
EERSTE KLASSE B: Rood Wit - Amersfoort
2-2, Soest - Alkmaar 1-1. Huizen - Voor-
daan 2-1, Qui Vive - Forescate 0-0, Allian
ce - Amstelveen 1-1, HBS-Strawberries 3-
0.
Voordaan 11-19 oodWit 11-11
Qui Vive 11-19 Amstelveen 11-9
Amersfoort 11-15 Alliance 11-9
Forescate 11-13 Strawberries 11-4
HBS 11-13 Alkmaar 11- 4
Huizen 11-13 Soest 11- 3
TWEEDE KLASSE B: Hoorn - Roomburg 2-
1, Bennebroek - Leidse Studenten 2-1,
Spandersbosch - Overbos 1-0, Baarn - FIT
0-1, Weesp - Leusden 0-0, Maarssen -
Kraaien 4-1.
Maarssen 11-16 Overbos 11-10
Hoorn 11-15 Bennebroek 11-10
FIT 11-15 Spandersb. 11-9
Roomburg 11-12 Kraaien 11-8
Leidse Stud. 11-11 Weesp 11- 8
Leusden 11-11 Baarn 11-7
BILJARTEN
Gorssel. NK bandstoten, derde ronde: De
Bruijn-Polman 125-68/17 beurten, Van
Silfhout-Adrichem 125-96/19, Van Beek-
Ter Braak 125-65/16, Bongers-Volleberg
125-35/12 Vierde ronde: Ter Braak-Volle-
berg 125-103/18, De Bruijn-Van Beek
125-34/10, Van Silfhout-Polman 125-
92/17, Bongers-Adrichem 125-96/19.
Vijfde ronde: Van Beek-Volleberg 68-
125/22, Adrichem-Polman 125-50/16,
Van Silfhout-De Bruijn 83-125/27, Bon-
gers-Ter Braak 125-51/9. Zesde ronde:
Polman-Volleberg 125-94/17, Van Beek-
Adrichem 125-65/13, De Bruijn-Ter Braak
125-38/8, Bongers-Van Sjlfhout 125-
43/7. Zevende ronde: Van Beek-Polman
36-125/19, Adrichem-Volleberg 81-
125/9, Van Silfhout-Ter Braak 125-
125/28, Bongers-De Bruijn 37-125/6.
Eindstand: 1. Bongers 7-12 punten
(gemiddelde: 10,63), 2. De Bruijn 7-12
(8,00), 3 Van Silfhout 7-9, 4 Ter Braak 7-
7. 5. Adrichem 7-4 (5.83). 6. Volleberg 7-
4 (5.76). 7 Polman 7-4 (4.90). 8. Van
Beek 7-4 (4,29).
DAMMEN
Den Haag. WK, achttiende ronde: Clerc
(Ned)-Baljakin (WRu) 1-1, Wesselink
(Ned)-Valneris (Let) 1-1, Schwarzman
(Rus)-Merins (Dui) 2-0, Tsjizjov (Rus)-
Milsjin (Oek) 2-0, Durdyev (Turk)-Gantwarg
(WRu) 1-1, Koeperman (VSt)-Ba (Sen) 1-1,
Galasjov (Rus)-Alias (NAn) 1-1, Wiersma
(Ned)-Cissé (Fra) 2-0, Jansen (Ned)-
N'Diaye (Sen) 0-2, Burleson (Sur)-Aman
(Ivo) 0-2. Negentiende ronde: Baljakin-
Wesselink 1 -1, Valneris-Schwarzman 1-1,
Merins-Tsjizjov 1-1, Milsjin-Durdyev 0-2',
Gantwarg-Koeperman 0-2, Ba-Galasjov 1-
I, Alias-Wiersma 0-2, Cissé-Jansen 1-1,
N'Diaye-Burleson 2-0, Aman-Clerc 0-2.
Eindstand: 1 Valneris 27, 2 Wiersma 25,
3 N'Diaye 24, 4 Baljakin 24, 5. Schwarz
man 23. 6. Ba 23, 7. Koeperman 22, 8.
Gantwarg 22. 9. Tsjizjov 22, 10. Clerc 21,
II. Aman 20. 12. Wesselink 20, 13. Jan
sen 18, 14 Merins 16, 15. Durdyev 14.
16 Cissé 14, 17. Galasjov 14, 18. Milsjin
13. 19. Burleson 10,20 Alias 8.
GEWICHTHEFFEN
Istanbul. WK. mannen tot 108 kg, twee
kamp: I Taimazov (Oek) 435 kg (trekken
200, stoten 235/WR), 2. Vlad (Aus) 422.5
Aarts, Janssen walk over, Van Uitert wint
van Van Oude Ophuis; halve finales: Serie-
se wint van Harteveld, Van Uitert wint van
Janssen. Finale: Seriese wint van Van Ui
tert, ippon Om derde plaats: Aarts wint
van Janssen, ippon, Harteveld wint van Re-
neerkens, ippon.
KORFBAL
HOOFDKLASSE A: PKC-Dalto 14-11, BW
Heerenveen-Oost Arnhem 14-19, Rohda-
AKC 20-17, Die Haghe-Blauw Wit 14-17
O. Arnhem 2-4 Die Haghe 2-2
Blauw Wit 2-4 Rohda 2-2
Dalto 2-2 AKC 2-0
PKC 2-2 BW H'veen 2-0
HOOFDKLASSE B: DKOD-Groen Geel 26-
17. DEVD-H KV/Ons Eibernest 12-17,
D0S'46-Deetos 30-31, Fortuna-Nic. 21-
15
Fortuna 2-4 Nic. 2-2
DKOD 2-3 DEVD 2-1
HKV/Eibernest 2-3 DOS'46 2-0
Deetos 2-3 Groen G. 2-0
OVERGANGSKLASSE A: KVS-De Meervo-
gels 18-16, DVO-SSS 19-15, ODO(M)-
NKC'51 10-13, TOP-Wit Blauw 18-20
NKC'51 2-4 Wit Blauw 2-2
KVS 2-4 Meervogels 2-1
DVO 2-3 SSS 2-0
0D0 2-2 TOP 2-0
EERSTE KLASSE D: Unitas-Antilopen 8-
11, Altius-IJsselvogels 18-14, KIOS-De
Vinken 22-11, Fiducia-Fiks 16-12
KIOS 2-4 IJsselvogels 2-2
Altius 1-2 De Vinken 2-2
Fiducia 2-2 Fiks 1-0
Antilopen 2-2 Unitas 2-0
EERSTE KLASSE F: De Algemene-DKV(IJ)
16-14, De Danaïden-DKC 14-14, Victoria-
ZKV 8-9, Vlaardingen-Fides Pacta 14-14
Algemene 2-4 FidesP. 2-1
ZKV 2-4 Danaïden 2-1
Vlaardingen 2-3 DKC 2-1
DKV(IJ) 2-2 Victoria 2-0
EERSTE KLASSE G: VEO-Oranje Wit 9-19,
Vriendenschaar(Ha)-TOP(A) 19-11, Avanti-
Permx 23-17, Animo-Albatros 13-10
Or. Wit 2-4 Pernix 2-2
Animo 2-4 Albatros 2-0
Avanti 2-4 VEO 2-0
Vr'schaar(Ha) 2-2 TOP 2-0
TWEEDE KLASSE E: Rozenburg-ZKC'31
14-14, ONDO(sGr)-Crescendo 15-12, Ce-
leritas-Swift(A) 9-8, RODA-ALO 17-13
Celeritas 2-4 RODA 2-2
ONDO(sGr) 2-4 ZKC'31 2-1
Crescendo 2-2 Rozenburg 2-1
Swift(A) 2-2 ALO 2-0
TWEEDE KLASSE F: Tempo-GKV(G) 13-
11, Archipel-Waterland 17-17, Diamco-
EKVA 9-8, WION-Olympiek 13-12
Tempo 2-4 Waterland 2-2
Archipel 2-3 WION 2-2
Diamco 2-3 EKVA 2-0
GKV(G) 2-2 Olympiek 2-0
DERDE KLASSE K: Haarlem-Rotterdam
15-11, KCN-Sperwers 13-21, Ten Donck-
KZ Leiden 12-13
Sperwers 2-4 Haarlem 2-2
KZ Leiden 2-4 Stormvogels 1-0
Aurora 1-2 Ten Donck 2-0
Rotterdam 2-2 KCN 2-0
RIJNDELFLAND A: Velocitas-Jodan Boys
11-16, ODI-Madjoe 9-7, Reeuwi|k-Eramus
studenten 12-10, Weidevogels-Fluks 16-
14
ODI 2-4 Fluks 2-2
Reeuwijk 2-4 Erasmus 1-0
Weidevogels 1-2 Madjoe 2-0
Jodan Boys 2-2 Velocitas
2-0
RES. OVERGANGSKLASSE A: DVO 3-De
Meervogels 2 13-15, PKC 3-Pernix 2 17-
15, TOP 2-Wit Blauw 2 18-19; D: De Da
naïden 2-Rust Roest 2 15-18, Deto 2-
Swift(M) 2 11-12, Rohda 2-Allen Weer
baar 2 19-18, Vlaardingen 2-Ready 2 12-
16
RES. EERSTE KLASSE E: Achilles 2-Kin-
derdijk 2 14-10, HKV/Ons Eibernest 4-DTV
2 13-12; G: Tempo 2-Albatros 2 7-9, Snel
2-PKC 6 18-18, VEO 2-Oranje Wit 2 14-
13, ODO(M) 2-KOAG 2 15-12
JUNIOREN D: Bolnes-KVS 7-11, DVO-
Koog Zaandijk 13-5, Tweemaal Zes-Tempo
14-12, De Meeuwen-Dalto 10-12
JUDO
Den Bosch. NK vrouwen, tot 48 kg: kwartfi
nales: Terheijden wint van Van Driel,
Grauwmeijer wint van Van de Heij, Van der
Tooien wint van Van Velzen, Meijer wint
van Schepers; halve finales: Terheijden
wint van Grauwmeijer, Meijer wint van Van
der Tooien. Finale: Meijer wint van Terheij
den, yuko. Om derde plaats: Van der
Tooien wint van Nagy, ippon, Verhoeven
wint van Grauwmeijer, beslissing.
Tot 52 kg, kwartfinales: Akkermans wint
van Schapendonk, Kooien wint van Ver
steeg, Meulendijks wint van De Wringer,
Jansen wint van Van Gestel; halve finales:
Akkermans wint van Kooien. Meulendijks
wint van Jansen. Finale: Akkermans wint
van Meulendijks, ippon. Om derde plaats:
Versteeg wint van Jansen, beslissing.
Kooien wint van Van Gestel, waza-ari.
Tot 56 kg, kwartfinales: Knuit wint van Ha-
venzaat, Kunst wint van Hekkens, Bosch
wint van Mulder, Jessica Gal wint van Van
Veen; Halve finales: Kunst wint van Knuit,
Jessica Gal wint van Bosch. Finale: Jessica
Gal wint van Kunst, ippon Om derde
plaats: Vrutaal wint van Bosch, beslissing.
Knuit wint van Mulder, beslissing.
Tot 61 kg, kwartfinales: Bosch wint van
Marlin, Van Esch wint van Kirchjunger, Van
Stokkum wint van Peters, Jenny Gal wint
van Baaijens; halve finales: Bosch wint van
Van Esch, Van Stokkum wint van Jenny
Gal. Finale: Van Stokkum wint van Bosch,
yuko. Om derde plaats: Jenny Gal wint van
Hagendoorn, ippon, Van Esch wint van Pe
ters, ippon.
Tot 66 kg, kwartfinales: Zwiers wint van
Nijenhuis, Vriezema wint van Hassing, Van
Boxmeer walk over, Treffers wint van Claire
Jansen; halve finales: Vriezema wint van
Zwiers, Van Boxmeer wint van Treffers. Fi
nale: Vriezema wint van Van Boxmeer, waz-
ari. Om derde plaats: Woortman wint van
Treffers, yuko. Zwiers wint van Jansen, ip-
Tot 72 kg, kwartfinales: Kienhuis wint van
Maassen, Langeveld wint van Odinga, Van
Zeijl wint van Paasen. Bakkenhoven wint
van Lilian Peters, halve finales: Kienhuis
wint van Langeveld, Bakkenhoven wint van
Van Zeijl. Finale: Kienhuis wint van Bak
kenhoven, ippon. Om derde plaats: Van
Zeijl wint van Peperkamp, Moors wint van
Langeveld. waza-ari.
Plus 72 kg: kwartfinales: Harteveld wint
van Van Steenhoven, Seriese wint van
PAARDESPORT
Maastricht. CSI
Grote Prijs: 1. John Whitaker (GBr) 0-
31,71, 2 Tops (Ned) Sonora La Silla 0-
32,48, 3. Rodrigo Pessoa (Bra) Lora Piana
Tomboy 0-34,32, 8. Lansink (Ned) Boll-
vorm's Libero H 4-31,87. 9 Voorn (Ned)
Jewel's Amethyst 4-32,54, 13. Geerink/L-
BH Royal Bravour L 8-37,15, 14. Van de
Pol/Juriquilla 8-38,01, buiten barrage: 17.
Raymakers/Visa Riviera Z 4-63,84, 20.
Ehrens/Jonggor's Stolen Thunder 4-64,94,
24 Romp/Burg's Samantha 4-68,12, 26.
Eras/Collezione Cesaro Bayouss 4,75-
82,32, 31. Van de Schans/Leroy Brown 8-
71,00, 34. Van der Vleuten/Vink El Bando
lero 12-69,62. Jachtspringconcours: 1.
Sloothaak (Dui) San Patrignano Nikita
56,06 seconden, 2. Billmgton/Rhapsody
58,28, 3. Rozier/Baiko Ubiaze 58,71.
Springconcours, tabel A, 1,50 meter, met
barrage:!. Sloothaak/San Patrignano Mis
ter 0-33,61, 2. Ehrens/Jonggor's Stolen
Thunder 0-36,53, 3. Philippaerts (Bel)
Trudo Fidelgo 0-36,82, 4. Lansmk/Boll-
vorm's Equador 0-37,52, 6. Voorn/Jewel's
Amethyst 4-34,94, 10. Van der Vleuten-
/Vink El Bandolero 4-45,24, 14 Van de
Pol/Juriquilla 11, zonder barrage: 19. Gee-
rink/LBH Royal Bravour L 4. Springcon
cours: 1. Rodrigo Pessoa/Loro Piana Zigeu
nerin 0-56,21, 2. Van de Schans/Elpasia
0-58,27, 3. John Whitaker/Everest Wei
ham 0-58,29, 4. Laarakkers (Ned) Bel
ladonna 0-59,31. Springconcours: 1. Phi-
lippaerts/Trudo Jannique 44 punten-
36,91, 2. Laarakkers/Belladonna 44-
36.97, 3 Wauters/lsaura van de Helle 44-
37,05, 5. Raymakers/Visa Raspoetin Z 44-
38,85, 13. Romp/Burg's Mr Blue 44-
46,74, 14. Van de Pol/Faust Z 44-48,44,
19. Van der Vleuten/Vink Diejasper T 44-
56,90, 23. Ehrens/Wunderknabe 40-
39.98, 25. Hendrix/Anadolu Martell 38-
40,43, 26. Voorn/Jewel's Brown Boy 37-
38,71, 25. Geerink/LBH Damiro L 12-
40,80. Nationaal springconcours: 1. Gee
rink/LBH Joly Roger 56,75, 2. Van der
pasja 62,70, 5. Tops/Monterrey La Silla
62,75 Eindstand NHS-competitie: 1.
Geerink 73 punten, 2. Ehrens 68, 3. Vrie-
Nationaal springconcours: 1 Voorn/Jewel's
8rown Boy 0-31,85, 2. Ehrens/Jonggor's
Stolen Thunder 0-31,94, 3. Lankester/Do-
mmka Salad King MB 0-32,19.
Kiel. CSI, puntenspringen: 1 Jensen (Den)
Lansing 44-34,11, 2. Ligges (Dui) 44-
34,12, 3 Buchwaldt (Dui) Lausbub 44-
35,06, 7. Bril (Ned) Bolvorm's Barber 44-
37,00 Springconcours, tabel S: 1 Reina-
cher (Dui) Zuckerpuppe 0-49,27, 2. Lu
ther (Dui) Legretto 0-50,64, 3. Lorengel
(Dui) Araff 0-51.44, 16. Bril/Bollvorm's
Burggraef 0-68,20.
Stockholm. Wereldbeker, dressuur, wereld
bekerwedstrijd: 1. D'Esme (Fra) Arnoldo
Thor 73,71 procent, 2 Rothenberger
(Ned) Amadeus 73,47, 3. Capellmann
(Dui) My Lord 73,26. Stand wereldbeker:
1. Capellmann/My Lord 63 punten, 2. Dal-
los/Aktion 48, 3. Rothenberger/Bo 44, 4
Van Grunsven (Ned) Olympic Cocktail 40,
Van Grunsven/Olympic Bonfire 40, 8.
Haazen (Ned) Ainsley's Windsor JH 33. In
termediaire II: 1. Nathhorst (Zwe) Walk On
Top 1293 punten, 2. Dallos/Aktion 1277,
3. Hakanson/Flyinge Tolstoy 1262, 7.
Haazen/Ainsley's Windsor JH 1213. Grand
Prix: 1. Kyrklund/Edinburg 1593 punten,
2, Hakanson/Flyinge Tolstoy 1569, 3. Dal
los/Aktion 1557, 13. Haazen/Ainshley's
Windsor JH 1416.
Wolvega. Koersen
Eerste koers, 2100 m: 1 Hunter Bont (De
Wrede) 2.45.5 - 1.18,8, 2. Hendrie, 3.
Iron Butterfly. Niet gestart. Iva fan Aytta,
It's it. Toto: winnend 5,00 plaats 1,50
1,50 1,50 koppel 6,90 trio 69,70 Tweede
koers, 2100 m: 1. Igor Hollande (Kammin-
ga) 2.47,0 - 1.19,5, 2. Ike Tornado. 3.
Harmonious Toto: winnend 14,30 plaats
5,40 3.70 koppel 28.10 trio 725,70 dub-
belwinnend 70,50 Derde koers, 1609 m:
1. Johnno Arlo (Dragt) 2.05,8 - 1.18,2, 2.
Jozina van Ranum, 3. Jaguar First. Toto:
winnend 4,20 plaats 1.80 2,30 koppel
8,60 trio 84,10. Vierde koers, 2100 m: 1.
Happy Rainbow (Hulleman) 2.47,1 -
1.19,6, 2. Henriot, 3. First Joy. Niet ge
start: Handy Champ, Helga. Toto-, winnend
4,50 plaats 2,10 5,70 koppel 16,20 trio
152,30. Vijfde koers, 1609 m: 1. Hitty
Compaen (Strooper) 2.06,0 - 1.18,3, 2.
Highwaytranss R, 3. Geraldo. Toto: win
nend 1,60 plaats 1,20 1,50 koppel 5,00
trio 22,00 Zesde koers. 2100 m: 1. It's
my Life (Lukje) 2.46,8 - 1 19,4, 2. Hitte-
petit, 3. Herwin M. Toto: winnend 2,00
plaats 1,10 3,00 2.50 koppel 15,00 trio
166,30 Zevende koers, 2100 m: 1Gigilio
Casting (Dragt) 2.44,2 - 1.18,2, 2. Quinni
Goj, 3. Hustler. Toto winnend 2,40 plaats
1,50 1,80 koppel 3,50 trio 21,50 Achtste
koers, 1609 m: 1. Honey Action (De Wre
de) 2.05,9 - 1.18,2, 2. Hadi Badi, 3.
Grandeur. Toto. winnend 4,60 plaats 1,30
1,10 koppel 5,70 trio 129,30. Negende
koers, 1609 m: 1 Elias (Paardekoper)
2.03,9 - 1.17,0, 2. Erebus Zuydhoeve, 3.
Carlos S. Toto: winnend 2,80 plaats 2,20
9,00 koppel 116,60 trio 1220,00, Tiende
koers, 2100 m: 1. In Go Buitenzorg (Pool)
2.46,7 - 1.19,4, 2. Golden Girl, 3. Gipsy
Nobo. Toto- winnend 1,30 plaats 1,20
3,20 koppel 15,80 trio 99,90. Omzet tota-
lisator: 172.300,00.
Hilversum. Koersen
Eerste koers, 2000 m: 1Invest S (Suyker-
buyk) 2.40,1 - 1.20,1, 2. Gold Blokland,
3. Ivan de Bloomerd. Toto- winnend 14,10
plaats 4,70 2,50 4,40 koppel 60,40 trio
846,50. Tweede koers, 2000 m: 1. Henri
Kievitshof (Van der Pijl) 2.38,9 - 119,5,
2. Harab, 3. Imshi Express. Toto: winnend
71,60 plaats 15,10 2,10 3,70 koppel
175,80 trio 8518,00 dubbelwinnend
774,30 Derde koers, 1609 m: 1. Bolets
Igor (Forsgren) 1.58,4 - 1.13,6, 2. Texas
Express, 3. Campo Ass. Toto: winnend
2,90 plaats 1,80 3,00 koppel 10,20 trio
52,20. Vierde koers, 1609 m: 1. Shan
Rags (Braekken) 2.00,5 - 1.14,9.2 Plant
The Seed, 3. Hausse. Niet gestart- Yellowa.
Toto: winnend 10,70 plaats 2,80 3,90
koppel 32,80 trio 386,90 Vijfde koers,
2440 m: 1. Hawkeye Boko (Van Dooye-
weerd jr) 3.12,6 - 1.18,9, 2. Hanza Z, 3.
Hellas K. Niet gestart: How Explosive, Hap
py Dakota Toto. v/innend 7,10 plaats 2,10
2,60 1,70 koppel 18,80 trio 218,50. Zes
de koers, 2000 m: 1 Ditka Pride (De
Leeuw) 2.34,5 -1.17,3, 2. Julienne Drew,
3. Gaya Kievitshof. Toto: winnend 10,60
plaats 3,00 3,50 6,60 koppel 99,10 trio
2333,00 Zevende koers, 1609 m: 1 Ibin-
tulu (Bosscha) 2.02,7 - 1.16,3, 2.
Iwema's First, 3. Ineke P Boko. Niet ge
start- Track Jack. Toto. winnend 3,90
plaats 1,40 2,80 1,30 koppel 30,50 trio
173,60. Achtste koers, 2000 m: 1. Erik
Tornado (Joosen) 2.34,6 - 1.17,3, 2.
Vjeselchak, 3. Early Ricardo. Niet gestart:
Sweetlife Hanover, Gitty van Zuilen. Toto:
winnend 10,50 plaats 2,80 3,10 2,30
koppel 62,70 trio 785,60 Negende koers,
1609 m: 1. Bolets Igor (Forsgren) 1.58,9 -
1.13,9, 2. Campo Ass, 3. Plant The Seed.
Toto: winnend 3,30 plaats 2,20 1,90 kop
pel 3,40 trio 33,60. Tiende koers, 2000
m: Ï.Groningen (Grift) 2.34,3 - 1.17.2, 2.
High Top Swoll, 3. Gais Montana Niet ge
start: Ingrid Laukko, Garnsey's Spy. Toto:
winnend 3,20 plaats 1,60 1,60 1,50 kop
pel 11,20 trio 61.50 Elfde koers, 2000
m- 1. Crooner de Pitz (Korpi) 2.35,0 -
1.17,5, 2. Center Pierce, 3. Herbie W. To
to: winnend 2,70 plaats 1,60 3,20 koppel
10.70 trio 79,10 Twaalfde koers, 2440
m: 1 Flower Flora (Poort) 3.07,0 - 1.16,6,
2 Fantail, 3. Fyntan Zwartveld. Toto: win
nend 3,20 plaats 1,60 3,20 5,80 koppel
28,00 trio 614,60. Omzet totalisator:
559.382,00.
ROEIEN
Groningen. Hel van het Noorden 6000 me
ter, Groningen, mannen, skiff: 1. Van der
Marck 24.00, 2. Maasdijk 24.01, 3. Loefs
24.03. Twee zonder: 1. Van der Zwan/Flo-
rijn 22.21, 2. Van der Giessen/Krijtenburg
22.34, 3. Brambring/Nieuwenhuis 22.50.
Lichte klasse, skiff: 1. Egelmeers 2.3.42,
2. Trooster 23.50, 3. Krol 24.11. Twee
zonder: 1 Stroombergen/Beens 23.32, 2.
Van 't Riet/Oud 23.33, 3. Schouten/Bave-
laar 23.43. Vrouwen, skiff: 1. Van Nes
26.36, 2. Penninx 26.39, 3. Meiland
26 46. Twee zonder: 1 De Jong/Meyer
25.44, 2. Van den Herik/Appeldoorn
25.56. 3. Van Driel/Van Rossum 26.24.
SCHAATSEN
10,7-9, Allison Marjory-Maaike Leyten 6-
9,5-9,7-9.
Delft-LSRC, 2-2 (2-3), I.Heystek-Brigitte
Corsius 9-4,9-4,9-2, A.Jongeleen- Anja
van Grondelle 7-9,3-9,9-7,9-2,7-9, R. v.d.
Winde-Carla van der Berg 4-9,4-9,9-5,9-
10, F.Westerman-Clem Wilednberg 9-4,9-
3,9-6.
Tweede divisie mannen
De Rheijenhof-Dekker Squash 0-4 (0-5),
Grotendorst-Creighton 9-7,9-4,9-2, Cifet-
Rance 9-4,6-9,9-5,10-9, Broekhuysen-de
Zwart 9-4, 3-9,9-7,7-9,9-6, v d.Stadt-van
Dijk 9-3,9-1,8-10,9-6.
Derde divisie
Steyn Sport-HSRC 7 4-0 (5-0), v d. Berg-
Groters 9-1,9-4,9-1, Vloet-v.Haslinga, 9-
1,9-1,9-1, Whitwhorth-Goedhart 9-2,9-
0.9-2, Hutchins-v.d.Veer 10-8,9-1,9-2
TAFELTENNIS
Nörrkoping. Open Zweedse, mannen,
kwartfinales: Jean-Michel Saive (Bel)-
Karlsson (Zwe) 21-17 21-17 21-17, Kim
(ZKo)-Gatien (Fra) 8-21 21-11 26-24 21-
14, Ding (Chi)-Wang (Chi) 21-17 21-18
21-12, Primorac (Kro)-Persson (Zwe) 21-
15 21-18 22-24 21-14. Halve finales: Pri-
morac-Saive 21-17 8-21 21-17 21-14,
Ding-Kim 21-18 21-14 21-16 Finale:
Ding-Primorac 21-14 23-21 19-21 21-7.
Vrouwen, kwartfinales: Liu (Chi)-Ryu (ZKo)
21-16 21-9 21-10, Wang (Chi)-Kim Moo-
Kyo (ZKo) 21-17 21-11 22-24 21-7, Yang
(Chi)-Kim Boon-Sik (ZKo) 21-7 22-20 21-
17, Schöpp (Dui)-Marie Svensson (Zwe)
21-19 21-12 17-21 21-10 Halve finales:
Yang-Schöpp 21-13 21-19 21-19, Wang-
Liu 21-14 21-12 21-6. Finale: Wang-Yang
21-1421-1521-17.
TENNIS
Jakarta. Masters dubbelspel, mannen, 2,2
miljoen gulden, halve finales: Woodbridge-
/Woodforde (Aus/2)-Eltingh/Haarhuis
(Ned/1) 6-7 6-4 6-4, Apell/Bjorkman
(Zwe/5)-Adams/Olhovski (Aus/Rus/6) 6-3
6-2. Finale: Apell/Björkman-Woodbridge-
/Woodforde 6-4 4-6 4-6 7-6 7-6.
Aken. EK teams, vrouwen, halve finales:
Italië-Roemenië 2-0 (Golarsa-Dragomir 6-2
6-1, Cecchini-Spirlea 6-2 6-1) Duitsland-
Nederland 2-0 (Babel-Rottier 3-6 7-5 6-1,
Rittner-Boogert 6-4 6-2) Finale: Italië-
Duitsland 2-1 (Golarsa-Babel 3-6 2-6,
Cecchini-Rittner 6-2 6-4, Golarsa/Checci-
ni-Rittner/Singer 7-6 6-4).
Cap d'Agde (Fra). Demonstratietoernooi,
vrouwen, halve finales: Sanchez-Vicario
(Spa)-Huber (Dui) 6-3 6-2, Pierce (Fra)-
Navratilova (VSt) 6-4 6-3. Finale: Sanchez-
Vicario-Pierce 7-5 6-2. Om de derde
plaats: Navratilova-Huber 3-6 6-4 6-3.
WATER PC
HOOFDKLASSE: AZPC-ZPB-VZC 6-4, AA
VZC 16-6, Ravijn-PSV 9-4, Polar Befl
Brandenburg 16-9, De Ham-De Zijl 12-™
Nereus-Robben 10-10, AZC-AZPC 14-1!
AZC 7-13 Brandenburg L
Polar Bears 6-11 PSV
AZPC 7-11 Het Ravijn
ZPB 6-6 Nereus
Robben 6-6 Zijl/LGB
De Ham 6-6 VZC P
EERSTE KLASSE De Gouwe-Alliance 8
DZV-BZPC 8-10, Vivax-LZ 1886 7-9. S\.
UZSC 3-12, Merwede-Rotterdam 11**
HZ/Zian-DONK 17-5. |P
LZ 1886 8-16 De Gouwe
8-14 DZV m
8-12 Vivax
8-9 SVH yc
8-9 Rotterdam
8-8 Donk r
HZ/Ztan
BZ PC
Alliance
Merwede
UZSC
TWEEDE KLASSE A Katwijk-WZK 13
Rapido-Het Gooi 11-7, DAW-Meeuwen1
14. DWK-Barracuda 16-6, KZC-NVA/Hi
2-5, Dolfijn-Flevo 11-11. |R
Rapido 8-15 DAW P
Katwijk 8-12 Meeuwen i
DWK 8-11 NVA/HHC fe
De Dolfijn DAW 8- Barracuda ije
10 KZC |ei
Flevo 8- 9 Het Gooi 8.
ten 10-6, Wilskracht-IJsselduikers 603'
Aquafit-HPC 5-1, ZWV-Sassenheim 4-4.je i
Sassenheim 8-14 Aquafit
Wilskracht
De Futen
Alkemade
ZWV
8-13 HPC
8-12 Oceanus
8-11 DWT
8-11 IJsselduikers
8- 9 De Houtrib
DERDE KLASSE E: Spartaan-De Rqn 5j>n
Koudekerk-De Zwoer 11-5. De Kwak
RWV 3-10, Aquarijn-ZPS 9-9. Watert11)
Triton Putten 5-7. EZPC-ZDHC 7-3 ?ct
Spartaan 8-14 Triton Putten 8li:
8-13 ZPS f1
8-13 De Zwoer 510
8-11- ZDHC for.
7-11 Aquarijn
8- 8 De Kwakel fff
Sn.
EZPC
Koudekerk
De Rijn
RWV
Watervlo
TRIATHLON NVA/HHC
Wellington (NZe). WK olympische afstand
(1500 m zwemmen, 40 km fietsen, 10 km
lopen), mannen: 1. Smith (GBr) 1.51.04,
2. Beven (Aus) 1.51.49, 3. Eggert (Dui)
1.52.40, 6. Looze (Ned) 1.53.04, 45 Ba-
rel 1.57.40.
Vrouwen: 1. Carney (Aus) 2.03.18, 2. Pe-
dersen (Den) 2.05.31, 3. Harrow (NZe)
2.06.52, 19. Heeren 2.12.20. 41. Van
Vliet 2.18.02
VOLLEYBAL
Eerste Divisie: Reflex - DAC 3-0,
Animo 1-3, Martinus - Smash 3-1,
gus - Olhaco 3-1SSS - Zaanstad 3-
VJ 2 - Donitas 3-0.
Orion -
'-0. AM-
AMVJ2
Animo
Lycurgus
Martinus
SSS
Zaanstad
8-23 Olhaco
8-19 Orion
8-18 Donitas
7-15 DAC
8-15 Reflex
8-12 Smash
Tweede Divisie: Vrevok 2 - Madjoe 3-
kei - Harderwijk 1-3, Martinus 2
uitgest, US - Novo 3-1, Dynamo 2
3, NVC- Huizen 3-0.
Vrevok 2 7-18 Dynamo 2
Cito 8-18 Vollkei
Smash 2 7-17 Huizen
US 8-17 Madjoe
NVC 9-14 Martinus 2
Harderwijk 7-13 Novo
-0, Vol-
Smash
Cito 0-
8-13
8-12
7- 7
Berlijn. Wereldbeker, mannen, 1500 m: 1
Marshall (Can) 1.55.15. 2 Sóndral (Noo)
1.55,22, 3. Hersman (Ned) 1 55.24. 4.
Straathof (Ned) 1.55,26, 5. Ritsma (Ned)
1.55,56, 6. Aoyanagi (Jap) 1.55,80, 7.
Schreuder (Ned) 1.56,07, 8. Shirahata
(Jap) 1.56,34, 9. Zandstra (Ned) 1.57.08,
10. Johansen (Noo) 1.57,73. Buiten me
dedinging: Veldkamp (Ned) 1.59,40
5000 m: 1. Ritsma 6.49,98, 2 Shirahata
6.55,70, 3. Sajoetin (Rus) 6.55,71, 4.
Storelid (Noo) 6.56.62. 5. Veldkamp
6.57,98, 6. Johansen 6.58,22, 7. Sato
(Jap) 6.59,14, 8. Taubenrauch (Dui)
6.59,28, 9. Zandstra 6.59,48, 10. Emin-
ger (Oos) 7.00,66, 21 Hersman 7.06,20.
Buiten mededinging: Straathof 7.01,56,
Schreuder 7.05,19.
500 meter (niet voor wereldbeker): 1
Brunner (Oos) 38,14, 2. Ritsma 38,36, 3.
Novak (Roe) 38,40, 4. Hanninen (Fin)
38,54, 5. Zandstra 38,62, 6. Schreuder
38,70, 8. Straathof 38,74, 13. Veldkamp
39,88.
Vrouwen, 1500 m: 1. Niemann (Dui)
2.03,27, 2. Uehara (Jap) 2.06,64, 3. Hu-
nyady (Oos) 2.06,78, 4. Thomas (Ned)
2.07,13, 5. Adeberg (Dui) 2.07,51, 6. Ta-
bata (Jap) 2.08,18, 7. Pechstein (Dui)
2.08,44, 8. D'Andrea (VSt) 2 08,61, 9.
Yamamoto (Jap) 2 08,79, 10. Bazjanova
(Rus) 2.08,80, 13. De Jong (Ned)
2.09.42, 16. De Loor (Ned) 2.10,40, 22.
Zijlstra (Ned) 2.11,36. 3000 m: 1. Nie
mann 4.18,87 (baanrecord), 2. Zijlstra
4.23.43, 3 Hunyady 4.24,93. 4. Belci
(Ita) 4.25,29, 5. Warmcke (Dui) 4.26,11,
6. Yamamoto -4.26,24, 7 Uehara
4.26,96, 8. Thomas 4.27,35, 9 De Jong
4,28.04, 10 Bazjanova 4.29,27, 21. De
Loor 4.35,93. 500 meter (niet voor wereld
beker): 1. Niemann 40,60, 2. D'Andrea
41,33, 3. Baier (Dui) 41,55, 4. Dascalu
(Roe) 42,16, 5. Adeberg 42,39, 6. Hordo-
betiu (Roe) 42,46, 8. De Jong 42,90, 9.
De Loor 43,03, 14. Zijlstra 44,27.
Den Haag. KNSB-beker marathon, Zesde
wedstrijd: 1. Stam (Sprang-Capelle), 2.
Kramer (Oudeschoot), 3. Veenhof (Gieten),
4. Baars (Nieuw-Vennep), 5. Pieterse (Die-
men), 6. Bouma (Oldetrijne), 7. Angenent
(Alphen aan den Rijn), 8. Gaasenbeek
(Westbroek), 9. Snijders (Haarsteeg), 10.
De Vries (Heerenveen). Stand: 1. Kleine
(Kerkenveld) 139,4 punten, 2. Angenent
118,1, 3. De Vries 112, 4. Kramer 111,5.
Veenhof 106, 6. Stam 104,1, 7. Huitema
(Roden) 97, 8. De Marreiros (Amsterdam)
94, 9 Van Kempen (Nieuwveen) 92, 10.
Baars 91. Vrouwen: 1. Seinstra (Sint Jo-
hannesga), 2. Zwolle (Heerenveen). 3.
Grimbergen (Rijnsburg), 4 Pasveer
(Groningen), 5. Zonderland (Tjerkgaast).
Stand: 1. Seinstra 61,1, 2 Grimbergen
60,1, 3 Zwolle 45,1, 4. Kamminga (Gro
ningen) 40,1, 5. Pasveer 39.
Assen. Selectiewedstrijden NK afstanden,
mannen. 500 m: 1. Blanken 39,36, 2.
Pastor 39,37, 3 Janssen 39,39 1500 m:
1. Marco Kramer 2.00,26, 2. Heideman
2.00,48, 3. Van Falier 2.01.32. Vrouwen,
500 m: 1't Hart 43,73, 2. Nuyt 43,85, 3
Zee 43,99. 1500 m: 1 Groenewoid
2 12,05, 2. 't Hart 2.12,66, 3 Nuyt
2.13,50.
Den Bosch. Kunstrijden, Hertogstad-bo
kaal, mannen: 1. Schmidt (Lux) 1,5, 2.
Güms (Dui) 3, 3. Deen (Ned) 4,5. Vrou
wen: 1. Bur (Zwi) 2, 2. Tschudi (Zwi) 3,5,
3. Kislek (Zwi) 3,5, 5. Van der Velden
(Ned) 7,5, 6. Van Merode (Ned) 10,5, 7.
Aukema (Ned) 10,5
Bormio (Ita). Shorttrack, Bormio Cup.
Mannen: 1. Blackburn (Can), 2. Cagnon
(Can), 3. O'Reilly (GBr), 4. Gooch (GBr), 8.
Mark Velzeboer (Alkemade), 17. Smit, 19
Wolvers (IHCL) 25. Janssen (IHCL), 40
Juffermans (IHCL), 50 Vergeer (IHCL).
Vrouwen- 1. Perreault (Can), 2. Charest
(Can), 3. Canclim (Ita), .4. Palmer (GBr).
13. Ernst (IHCL), 18. Landman, 19. Es
meralda Ossendrijver. 24 Bekkering, Di
Leila.
SQUASH
Eerste divisie, vrouwen
Diepput 2 - Alphen 0-4 (0-5), Anne van
Gemert-Jacqueline den Adel 9-4.4-9.9-
8,1-9,2-9. Sally Shworth-Miranda Goos 2-
9,9-4,6-9,10-8.7-9, Dominique v.
Hattem-Angelique Koomen 9-7,5-9,8-
O-iiC LZ. IÖÖO t.
8-11 Robben/Gooi 2 7?ei
8-10 Merwede ijro
8- 9 Polar Bears 2
8- 9 Njord S,u
TWEEDE KLASSE: KZC-Zijl/LGB 4-5, Dn j
fijn-Alliance 8-10, ZCR-UZSC 5-5, Nerei»
Brandenburg8-6, ZWV-DJK/ZAR 11-2 ]a£
DJK/ZAR
Zijl/LGB
Alliance
7-14 UZSC
8-11 Brandenburg
8-10 KZC
7-10 DAW
7-9 De Dolfijn
Amstelveen. Super Cup, mannen: ZVH-Dy-
namo 3-0 (15-8 15-12 15-12). Vrouwen:
VVC-Ommen 3-1 (9-15 15-3 15-8 15-5).
Veldrijden |0€
Gieten. Derde wedstrijd Super Prestige^
Herygers (Bel) 59.31, 2. Simunek i|
0.18, 3 Janssens (Bel). 4 Groenendj
(Ned), 5. Pontoni (Ita) 0.50, 8. BaO,'
(Ned), 18. De Vos 2.36, 19 Brentjë <-
2.53, 20 Kuyper 3.40, 21. Kools. 3.4
22 Boezewinkel 4.04, 25 Van Ba)
4 32, 27. Hendriks 4.43, op één ronde 3
Ophey Stand Super Prestige: 1 Janssel
41 punten, 2. Simunek 36, 3. GroenJ
daal 35, 4. Pontoni 28, 5. De Bie 26, lP
Van der Poel (Ned) 18, 13. De Vos 12, l|
Baars 8.
Koksijde
daal 0.01, 3. Kools 16, 4. Simunf
0.24, 5. Vervecken 0.27
Tokyo, baanwedstrijden, mannen, 1 Ijls
tijdrijden: 1 Zolt (VSt) 1.08,85, 2. Vl
Hameren (Ned) 1.09,25. 3 Chiohara ui'
s). led
v
8- 2
Derde Divisie: Jupiter - Sovicos 0-3, WIK -
LUSV 2-3, Krimpen - Voorb 2 1-3, Rijnm 3
- Rad 2 2-3, Rijswijk - Eksp 2 2-3, Zovoc -
Gemini 3-2.
Voorb 8-20 Rijswijk 8-12
Sovicos 8-18 Zovoc 8-12
Rijnm 3 8-16 LUSV 8-11
Radius2 7-14 WIK 8- 5
Jupiter 8-14 Eksp 2 7- 4
Gemini 8-14 Krimpen 8- 1
Promotieklas: Skanïa 2 - Agon 2-3, Thor 2
- Leython 3-0, Delta 2 - Be Fair 3-0, Kalin-
ko - Inter A 3-1, Haag - Skama 3-1, RW-
Thor 13-1.
Skama 9-22 Inter A .8-13
RVV 8-21 Agon 8- 9
Delta 7-16 Thor 1 7- 7
Haag 8-15 Skania 1 9- 6
Thor 9-14 Leython 8- 5
Kalinko 7-13 Be Fair 6- 0
Eerste Klas A: Radius 3 - Kalinko 2 3-1,
Sovicos 2 - Smashing 1-3, Zovoc 2 - Net
werk 0-3, Orion - Spanning 3-2, Velo - RVV
2 3-2, ZVH 5 - ZVH 4 0-3.
ZVH 4 8-22 Spanning 8-12
Radius 3 8-21 RVV 2 8-8
Netwerk 8-20 Velo 8- 8
Smashing 8-16 Sovicos 2 8- 7
Orion 8-15 ZVH 5 9- 1
Kalinko 2 8-14 Zovoc 2 7- 0
Eerste Klas B: VCS - J b 3-1, UFO - Nivoc
3-1, Inter A - GSc 1-3, Punch - Delta 3 0-
3, Voy - Donar 3-1, Rijswijk 2 - ZVH 3 3-0.
VCS 8-17 JB 8-12
Delta 3 8-17 Punch 8-11
Ufo 8-15 Donar 8-11
Rijswijk 2 8-15 GSC 8- 8
ZVH 3 8-14 Inter A 2 8- 5
Voy 8-14 Nivoc 8- 5
VROUWEN:
Tweede Divisie: Ekspalvo - Nijmegen 0-3,
Radius - Pellik 1-3, Woerden - Tonegido 1-
3, Rijnm - Schalmers 3-2, Gemini -
0dulphus3-0, Delta - Sliedr 3-1
Rijnm 8-22 Odulph 8-12
Delta 8-18 Woerden
Schalmers 8-16 Voorburg
Gemini 8-15 Radius ö-
Pellikaan 8-13 Ekspalvo 8- 6
Nijmegen 8-13 Sliedr 8- 4
Derde Divisie: Libanon - SOVICOS 1-3, Wik
- Voorb 2 0-3, Krimpen - Zovoc 3-0,
Utrecht 2 - VCS 3-0, B F - Leython 2-3,
Delta 2 - Rijswijk 2 3-0.
Sovicos 8-22 Leython 8-10
Voorb 2 8-18 Zovoc 7- 9
Utrecht 2 8-17 Rijswijk 2 8- 9
Krimpen 8-16 VCS 8- 9
Be Fair 7-13 WIK 8- 5
Delta 2 8-12 Libanon 8- 1
Promotieklas: Radius 2 - Kalinko 3-1, DAC
- Velo 3-0, VSTS - RW 1-3, Leython 2 -
Voorb 3 2-3, ZVH 2 - DVC 3-0, Gemini 2 -
Jupiter 0-3
Voorb 3 8-22 Jupiter 8-12
Radius 2 7-18 Kalinko 8-11
Leython 2 8-16 Velo 8- 8
DAC 7-15 Gemini 2 8 4
RVV 8-15 VSTS 7- 3
ZVH 2 7-12 DVC 8- 2
Eerste Klas A: WW - Novo 3-0, Jupiter 2 -
LUSV 0-3, Zovoc 2 - Dosko 3-1, Agon -
Voorb 4 3-1, Voy - Skania 3-0, Netwerk -
Sovicos 3-2.
Voy 8-24 Agon 8- 9
Zovoc 2 8-22 Dosko 8- 7
Sovicos 8-21 Skania 8- 6
Netwerk 8-21 WW 8- 5
Novo 8-11 Jupiter 2 8- 4
LUSV 8-11 Voorb 4 8- 3
Eerste Klas B: VW - Orion 0-3, Mov'over -
Nivoc 3-2, Inter A Rijswijk 3 1-3, Delta 3 -
Ridderv 3-1, Haag - DOS 1-3, ZVH 3 - DAC
23-1.
Delta 3 8-22 Mov'over 8-12
ZVH 3 8-17 Inter A 8-10
Rijswijk 3 8-17 DAC 2 8- 9
Orion 8-17 DOS 8- 9
Nivoc 8-13 VW 8-4
Haag 7-12 Ridderv 8- 1
ZAALWETB^
Eerste Divisie: Bax-de Stal 0-4, Succ^
Visscher7-6
Hovocubo-'t Gat 2-3, Citadel-Eteha 3foi"
Vermeulen Boys-'t Spatje 4-6.
TGateS
de Stal
Bax
't Spatje
8-10
9-18 Hovocubo 9?CI
9-15 DeVisscher 9)eb
9-14 Eteha 9hP
10-13 BSV 8t
9-11 Citadel 9p
Vermeulen B. 10-8 he
Tweede Divisie: de Rozet-McDonald's S-p'-
De Sleutels-HMSH 5-4, Rott. Studente^
Mallon 2-1, ZVVL-Kawin 5-7, Hermes DVjnj-
ZOB 6-2, FCTybex-vd Cammen 2-4, L
Rozet 10-16 Kawin 10-fur
McDonald's 10-15 FCTybex 10LU1
Sleutels 10-15 ZOB 10lit
Vd Cammen 10-13 Hermes DVS 10[,
ZWL 10-11 Rott. Stud. 10-4 ta:
HMSH 10-11 Mallon lOhc
Hoofdklasse: Zwarte Wolf-Eigeman niet i
speeld, Zvv-Lisse-Bram's Snackbar 3pP
Mieloo-TAW 7-1, Wally Sport-ACS met %ev
speeld, Jong Boys-Coret 4-2.
Roac '79 8-12 Zw Wolf
Bram'sSn. 8-12 Wally Sp.
Jong Boys 8-11 ACS
ZW Lisse 7-10 Mieloo
Coret 8-8 TAW
Eigeman 7-8
Agenda j,
Eerste Divisie: Maa. de Stal-VermeulF^'
Boys 20.30 uur Onze Gezel le. Woe. fac
Spatje-Citadel 20.00 uur Wielwijk, Etehi
Hovocubo 20.30 uur Den Donck. Vrij l
Gat-Succes 19.30 uur Seinpaal. BSV-B?er
21.00 uur Agora.
Tweede Divisie: Maa. Mallon-FC Tybf
19 45 uur, Vd Cammen-Hermes
20.45 uur Springers, ZOB-de Sleutjj
20.00 uur Boogerd. Woe McDonald's-Z[pn
VL 20.00 uur Drie Octoberhal, Kawin-Ro|
Stud. 21.00 uur Berenschot, HMSH-Rozp
20.40 uurZuidhaghe.
Hoofdklasse: Maa. Mieloo-Roac '79 19.1
uur Meerzicht. Woe. Bram's Snackbar-Jof'
Boys 21.00 uur Noordwijkhal, ACS-Zwaifler
Rijnstreekhal, Coret-Wa|ni(
lur Tweesprong. TAVV-Zj^.
r de Vlinder.
Wolf 22.30 u
Sport 21.00 i
Lisse 20. 00 ui
SPORT OP TV
MAANDAG
17.30-19.30 EURO: Voetbal. Br
petitievoetbal, 2eronde
18 39-18.47 NeJ 2 Sportjourn;
18.45-19 10 RTLSport.
19.30-20.00 EURO: Eurosportn
19.30-20.00 BRT 1. Sport.
20.00-21.00 EURO: Speedworli
tosportmagazine.
20.30-20.40 RAI UNO: Sport.
21.00-22.00 EURO: Autosport. Nascar Pepsi.
400 vanuit Daytona Beach.
22.00-23.00 EURO: Boksen
22.16-22.34 Ned 3: Sportjouri
23.00-00.30 EURO Eurogoals: overzicht Eu
ropese voetbalcompetities.
23 30-00.00 RTL 4: Sport.
00.30-01.30 EURO: Eurogolf magazi
neken Australian Open vanuil Sidney.
01.30-02.00 EURO: Eurosportnieuw:
DINSDAG
05.45-06.00 Did 1. Morgenmagazim
08 30-09.00 EURO: Step aerobic:
09 00-10.00 EURO: Eurogolf magazine: Hei-
neken Australian Open vanuit Sidney.
11 00-12 00 EURO: Atletiek, marathon van
12.00-13.30 EURO: Eurogoals: overzicht Eu
ropese voetbalcompetities.
13 15-13.45 RTL 4: Sport- Duits voetbal.
13.30-15 30 EURO: Voetbal- Braziliaans cor
petitievoetbal, 2e ronde.
13.45-14.15RTL4: Sport: Engels voetbal