Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Oegstgeest GOEDHART BOUWHUIS gemeente, eiierL*. 2 a 3 part-time verkopers m/v STICHTING ELISABETH-Pi (-I VAN WIJCKERSLOOTH meewerkend voorman/-vrouw huishoudelijke dienst kandidaten voor oproepwerk kijkshop Jccountant (AA) met certificerende bevoegdheid ACB ZATERDAG 26 NOVEMBER 1994ra2AT„ De Pieterskerk, gebouwd in 1121 en daarmee de oudste kerk van Leiden, biedt in een monumen tale ambiance zo'n 250 maal per jaar haar gastvrije ruimten aan voor allerlei doeleinden, van beur zen tot concerten, voor culturele manifestaties en examens, voor feesten en symposia. Deze activiteiten worden begeleid en mogeliik gemaakt door een groot aantal zeer enthousiaste vrij willigers. Zonder hen is een goede exploitatie van dit cultuurgoed niet mogelijk. Op dit moment kijkt het bestuur van de Stichting Pieterskerk Leiden uit naar het vervullen van de functie van Floormanager (m/v) waarvoor wij denken aan het bekende schaap met de 5 poten. Wij vragen met name een helder, op het oplossen van logistieke problemen ingesteld brein en een sociale, op allerlei verschillende mensensoorten gerichte persoonlijkheid. De arbeidstijden laten zich moeilijk op voorhand vaststel len, waarbij de avonden en de weekeinden allerminst heilig zijn. Gestreefd wordt naar gemiddeld 30 uur per week. De vergoeding voor deze werkzaamheden is matig, zo'n ƒ30.000,- per jaar, meer kan onze exploi tatie niet dragen. Wat wij bieden is van dag tot dag verschillend werk in een inspirerende omgeving en een collegiale sfeer. Wij denken aan kandidaten, vroeg gepensioneerden of F.L.O.ers, die nog voldoende energie, nieuwsgierigheid en ambitie bezitten om deze uitdaging te willen aangaan. Kandidaten wordt verzocht binnen 2 weken te reflecteren naar: Bestuur van de Stichting Pieterskerk Leiden 2311 SL Leiden 1 De Woonvorm Leiderdorp biedt woonruimte, met begeleiding en verzorging, aan 23 lichamelijk gehancicople mensen. De verzorging wordt geboden door een team van onge veer 15 medewerkers in een 24-uurs rooster. Vanaf juli jongstleden beschikt de Woonvorm over een nevenvestiging In deze voorziening wonen 8 mensen met met-aangeboren hersenletsel. De begeleiding en verzor ging van deze mensen is zeer intensief Het team van ongeveer 7 medewerkers wordt naast de begeleiding en verzorging van de bewoners betrokken bij het realiseren van het dagactiviteitenprogramma, dat gedeeltelijk in de Voor de nevenvestiging zoeken, wij per zo spoedig mogelijk, een begeleider m/v (voor 32 tot 40 uur per week) vacoturenr.: 2.19.79 - die in staat is zowel zelfstan dig als in teamverband te - die een toegankelijke houding heeft en open staat voor feecf back; - die als persoon sterk in zijn/haar schoenen staat en beschikt over een gezonde' dosis relativeringsvermogen; - die kan omgaan met stress en bedreiging in de werksituatie, - die ervaring heeft met gedragsmodificatie, - die ervaring heeft met het groepsgericht werken; inng heeft met het :n hersenletsel; - die bereid is ADL-assistentie te - die niet opziet tegen onregel matig werken; - die bereid is te participeren in het activiteitenprogramma. De omvang van het dienstver band wordt in overleg bepaald, maar zal minimaal 32 uur per week bedragen. Wat wij vragen: Voor de functie van begelei der zoeken wij kandidaten met een gerichte agogische beroepsopleiding op minimaal MBO-niveau. Ervaring en kennis van gedrags modificatie is een vereiste. Kandidaten met ervaring in het werken voor mensen met niet- aangeboren hersenletsel ver dienen de voorkeur. Wat wij bieden: Wij bieaen een zeer afwisse lende functie met grote zelfstan digheid en ruimte voor je eigen inbreng in een organisatie in ontwikkeling Het salaris bedraagt, afhanke lijk van leeftijd en ervaring, minimaal 2.777,- en maxi maal 3.787,- bruto per maand bij een full-time dienst verband. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten. Informatie en sollicitatie: Inlichtingen kunt u inwinnen bij Ben van Egmond (clusterma nager), tel 071 -899 899 b.g.g. 071 - 155.834 Schriftelijke sollicitaties kunt u, binnen 10 dagen en onder ver melding van het vacaturenum mer, richten aan het Centraal Bureau, afdeling Personeelszaken, Rijnsburgerweg 140, 2333 AH LEIDEN Goedhart Bouwhuis behoort tot één van de grootste keuken speciaalzaken in West-Nederland. Omdat 2 part-time mede werkers binnenkort een vast dienstverband elders zullen aangaan heeft ons verkoopteam behoefte aan (voor de vrijdagavonden en zaterdagen). Onze gedachten gaan uit naar studenten aan een HEAO, studierichting SB/BE of CE. Naast een commerciële instel ling moeten wij uit kunnen gaan van een onberispelijk optreden en een groot doorzettingsvermogen. Voor hen die na de opleiding een job gaan zoeken in de commerciële richting is dit een prima gelegenheid om veel ervaring op te doen. Er wordt reeds gewerkt met een ver koopteam van 7 vaste en 5 part-time verkopers; de opleiding gebeurt intern en op locatie bij leveranciers. Schriftelijke reacties op korte termijn naar: Goedhart Bouwhuis t a v. dhr. J.H. van Stuijvenberg, postbus 295, 2400 AG Alphen aan den Rijn. Inlichtingen eventueel telefonisch op te vragen tijdens kantooruren onder nummer 01720-22100 Hoorn 126a (t o Avifauna), postbus 295, 2400 AG Alphen a/d Rijn Bij c Wel beleidsmedewerker welzijn m/v r 32 i per week. Algemene informatie: De afdeling Welzijn en Onderwijs heeft de volgende taken: beleidsadvisering en -uitvoering van welzijnsplannen, sport en recreatie, sociaal-cultureel werk. kunst en cultuur, gezondheidszorg, maatschappelijke dienstverlening, ontwikkelingssamenwerking, ouderenbeleid, volwassenen educatie en het onderwijs in Oegstgeest alsmede het bestuur van de openbare scholen uit C Functie-informatie: De te verrichten werkzaamheden bestaan uit beleids- voorbereidende en -uitvoerende werkzaamheden ten aanzien van: - sociaal-cultureel werk; - volksgezondheid; - kinderopvang; - bibliotheekwerk, streekmuziekschool, emancipatie; - maatschappelijke dienstverlening; - kunst cultuur. Functie-eisen: - een opleiding op MBO-niveau (bijv. MEAO); - accuraat kunnen werken; - goede contactuele eigenschappen. Ervaring in een soortgelijke functie is een vereiste. Salaris: De functie is, afhankelijk van opleiding en ervaring, ingeschaald in: niveau 6: minimaal f 2.729,- tot maximaal f 3.723,- bruto per maand; niveau 7: minimaal f 3.101,-- tot maximaal f 4.099,- bruto per maand. Genoemde bedragen behoren bij een volledige werkweek. Inlichtingen: Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de heer N. Oosthoek, hoofd afdeling Welzijn en Onderwijs (071-172121 tst. 215) of een van de medewerkers van de stafafdeling Personeel Organisatie. Overige informatie: Ons gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op gelijke kansen voor iedereen. Bij gelijke geschiktheid geven wij de voorkeur aan hen die bij de afdeling Welzijn en Onderwijs in het arbeidsproces ondervertegenwoordigd zijn. Op dit moment geldt dit voor gehandicapten en leden van minderheidsgroepen. Schriftelijke sollici taties kunt u, tot uiterlijk 10 dagen na publikatie, richten aan het College van Burgemeester en Wethouders van Oegstgeest, Postbus 1270, 2340 BG Oegstgeest, onder vermelding van "sollicitatie WZ/W&Oin de linkerbovenhoek van de enveloppe. Op acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt geen prijs gesteld. In verband met een sterke groei van de activiteiten ir onze Keiler Keukencentra in het westen van ons land, zoeken wij naar prestatiegerichte, energieke kandidaten voor de functies van Keller Keukenfabriek B.V. is een zeer succesvolle Nederlandse producent van keukens met een marktaandeel van ca. 18% in de Nederlandse woning bouw en 6% in de luxe konsumentenmarkt. Keiler Keukenfabriek B.V. is verder aktief in meerdere exportlanden, w.o. Engeland, waar een eigen verkoop kantoor is gevestigd. Keiler Keukenfabriek B.V. produceert voor de binnen- en buitenlandse markt in 1994 ca. 43.000 keukens. Het bedrijf heeft op dit moment ca. 220 personeels leden in vaste dienst. SHOWROOM MANAGER M/V belast met de dagelijkse leiding van het Keiler Keukencentrum en eindverantwoordelijk voor de verkoop van luxe keukens aan particulieren. De kern van de werkzaamheden omvat: het coördineren van alle verkoopactivitetien; toezien op de planning en voortgangscontrole op basis van gemaakte leveringsafspraken; nauwe samenwerking met interne afdelingen en leveranciers. Wii vragen van u een commercieel gerichte opleiding op M.B.O./H.B.O.-nivo, aangevuld met minimaal 5 jaar werkervaring opgebouwd in de keukenbranche. Kennis van technisch- /perspectieftekenen is een KEUKEN VERKOPER M/V AANK. KEUKEN VERKOPER M/V Voor beide functies geldt dat zij belast worden met het leggen en onderhouden van kontakten met potentiële klanten. De kern van de werkzaamheden omvat: het voorlichten en adviseren van de konsument; opstellen en verwerken van offertes en verkooporders; onderhouden van kontakten met interne afdelingen en leveranciers. Wij vragen voor de keukenverkoper: een commercieel gerichte opleiding op M.B.O.-nivo, aangevuld met 3 jaar relevante werkervaring in de keukenbranche. Kennis van technisch- /perspectief tekenen is een vereiste. Wij vragen voor de aank. keukenverkoper: een afgestudeerde M.E.A.O.'er M.D.S'er met een commerciële richting, die een vaste plek wil veroveren in de keukenbranche bij een toonaangevend bedrijf. Voor alle kandidaten geldt: U bent flexibel ingesteld en heeft affiniteit met de technische facetten van het vak. U bent representatief, enthousiast, bezit het nodige verkooptalent en u communiceert gemakkelijk op alle nivo's. Uw leeftijd, afhankelijk van de functie, ligt tussen 20 - 30 jaar en u bent bij voorkeur woonachtig in het westen van het land. Wij bieden u een dynamische functie in een moderne, snelgroeiende organisatie waar kwaliteit, klantvriendelijkheid en service een 'must' zijn. Heeft u hiervoor belangstelling, dan nodigen wij u uit uw schriftelijke sollicitatie met c.v. en pasfoto binnen 14 dagen te richten aan de afdeling Personeelszaken van Keiler Keukenfabriek B.V., Postbus 1112, 4700 BC Roosendaal. Onder de Stichting Elisabeth- van Wijckerslooth ressorteren de verpleeghuizen Van Wijckerslooth te Oegstgeest en het Sint Elisabeth Gast huishof te Leiden. In beide huizen staat het bieden van een prettig woon-, behandel en leefklimaat aan somatisch zieken op de voorgrond. Van Wijckerslooth is gehuis vest in een modern gebouyv met een capaciteit van 108 bedden en beschikt over een uitstekende revalidatie-afde- ling. Het Sint Elisabeth Gast huishof is gevestigd in een historisch pand in het hartje van Leiden en heeft een capaciteit van 73 bedden. In tegenstelling tot de indruk die in officieuze berichten gewekt kan zijn, zal het Sint Elisabeth Gasthuishof de eer- sté vier a vijf jaar niet als ver pleeghuis worden opgehe ven. Bij sluiting zal door de Stichting zoveel mogelijk pas sende vervangende arbeid worden aangeboden. In de sector van de primaire zorg is dat overigens geen probleem. Door het vertrek van de huidige medewerker zoeken wij op korte termijn een voor 32,5 uur per week, te verdelen over 5 dagen Onze toekomstige medewerk(st)er beschikt over leidingge vende capaciteiten en heeft relevante werkervaring in de gezondheidszorg. Onze voorkeur gaat uit naar een kandi- da(a)t(e) met een opleiding op het gebied van de huishoude lijke dienst zoals bijvoorbeeld de opleiding voorman/-vrouw van de Stichting Scholing en Vorming Schoonmaakbedrijven en diensten. Teamgeest, enthousiasme, een dienstverlenen de taakopvattig en belangstelling en begrip voor de zieke medemens zijn sleutelwoorden voor deze functie. Leeftijd tus sen 35 en 45 jaar. Wij bieden u afwisselend werk in een dynamische organisatie met een grote mate van zelfstandigheid en een prettige werk sfeer. Aanstelling geschiedt conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Tevens zijn wij op zoek naar ten behoeve van diverse sub-afdelingen van de Civiele Dienst (zoals bijvoorbeeld schoonmaak en afwas) in ver pleeghuis Van Wijckerslooth te Oegstgeest, eventueel in combinatie met verpleeghuis Sint Elisabeth Gasthuishof te Leiden. Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de heer G.M.W. Beckers, hoofd Civiele Dienst, tel. 071-171234 toe stel 520. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan mevrouw F. Zaman, hoofd Personeel, Organisatie en Opleiding, Van Wijckersloothplein 1, 2341 BB Oegstgeest. eSwj Intwil lertz i pbod |ef) cc luren iet Ka Kijkshop is een showroomwinkelketen met een breed assortiment duurzame gebruiksartikelen, o.a. op het gebied van (elektrische) huishoudelijke artikelen, sieraden en horloges, gereedschap, audio, foto en film, telefoons, verlichting enz. De kern van de Kijkshopformule is dat het ca. 3000 artikelen omvattende assortiment wordt verkocht tegen vaste lage prijzen. Vanuit het hoofdkantoor in Zaltbommel worden thans 100 winkels in de Benelux begeleid. Kijkshop is sterk expanderend. Voor ons filiaal in Leiden, Leeftijd 18-25 jaar, die belast is met de aankomst, opslag kan werken en die bij voorkeur reeds ervaring h magazijnv Geboden wordt: - een interessante functie bij een organisatie, die volop in ontwikkeling is - een honorering die past bij de zwaarte van de functie - goede secundaire arbeids- Als U geïnteresseerd bent, verzoeken wij U Uw schriftelijke sollicitatie, welke strikt vertrouwelijk wordt behandeld, te richten aan: dhr. T.J. Reuters, personeelsfunctionaris Kijkshop, Postbus 2007, ACB Accountants en Belastingadviseurs en Accountantskantoor CBTB richten zich i een uitgebreid pakket diensten op het midden- en kleinbedrijf, de zelfstandige beroepsbeoefenaar, de agrarische sector en non-profit-instellingen Voor onze vesti ging in Aalsmeer zoeken wij een voor de functie van teamleider. Naast advisering aan onze relaties zal hij/zij belast worden met de dagelijkse leiding van het MKB-team, de beoordeling van jaarstukken, het opstellen van complexe jaarstukken en fiscale advisering, zowel op MKB-als op agrarisch gebied. Tevens is hij/zij verantwoordelijk voor de acquisitie voor ACB. |jkh oeeli Jiscb Irie bi 1 of V die c Onze gedachten gaan hierbij uit naar een representatieve i zelfstandige werkhouding, de juiste sociale vaardigheden, een commerciële instelling en goede leidinggevende capaciteiten beschikt. Voor deze functie is het beslist noodza kelijk dat hij/zij een goede vakkennis en tenminste drie jaren ervaring heeft, zowel op het gebied van de accountancy als de fiscaliteit. Hij/zij heeft levens een aantoonbare affiniteit met het midden- en kleinbedrijf en de agrarische sector Behalve een prettige werksfeer en een zelfstandige positie binnen onze organisatie, bieden wij u een goed salaris en een uitgebreid pakket secundaire arbeidsvoorwaar den. U kunt rekenen op een afwisselende functie waarin u de ruimte krijgt zelfstandig de cliëntenkring uit te bouwen. Bent u geïnteresseerd in deze boeiende functie? Richt dan uw uitgebreide schriftelijke sollicitatie aan ACB Accountants en Belastingadviseurs, t.a.v. de heer H.W. van der Post, Ophelialaan 83, 1431 HB Aalsmeer. Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact met hem opnemen, telefoon 02977 - 29 981. ft /ACCOUNTANTS EN BELASTINGADVISEURS Ophelialaan 83, 1431 HB Aalsmeer, telefoon 02977 - 29 981, telefax 02977 - 42 109

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 28