Personeel Personeel Pert- Koks die passagiers kunnen laten smullen IitÉ mm commercieel manager m/v mnrnm CHAUFFEURS ZATERDAG 26 NOVEMBER 1994 KLM Catering Services Schiphol BV maakt dagelijks voor zo'n 200 vluchten ruim 25.000 maaltij den, in 4.000 variëteiten. Een krachttoer, elke dag weer. De kcukenbrigadc kan best versterking gebrui ken van gediplomeerd koks (SVH) en vakbekwaam patissiers m/v. Zelfstandige doeners die pas sagiers perfekt eten willen presenteren. Die zich thuisvoelen in een grootkeuken (omdat ze daar al zeker 2 jaar ervaring in hebben) en soepel omgaan met flink wat druk op de ketel. Serieuze, verant woordelijke vakmensen die hun collega's uit diverse culturen met respect behandelen. KCS zoekt koks tot 35 jaar die willen werken in weekend-shifts en wisseldiensten. Koks voor de Voorberei- dingskeuken, waar in de slagerij, de viskcuken, de patékeuken, de groentckeukcn en de vleeswaren- sectic het eten klaargemaakt wordt voor verdere bewerking. Koks voor de Koude keuken waar salades en koude lunches samengesteld worden en koks voor de Warme keuken, waar, de naam zegt 't al, de warme maaltijden gemaakt worden. Plus banketbakkers voor de afdeling waar gebak, bavaroiscs en andere nagerechten geproduceerd worden: de Patisserie. Vier KCS-keukens met veel kansen voor koks die passagiers kunnen laten smullen. Solliciteren, dus! Schrijf een brief naar KLM Catering Services Schiphol BV, Personeel en Organisatie, t.a.v. Lianne Stijnman, manager P&O, Postbus 75178,1117 ZS Luchthaven Schiphol. Geef aan naar welke keuken uw voorkeur uitgaat. klm catering services schiphol bv De Leidse Onderwijsinstellingen ken je natuurlijk. Metzo'n 250 vaste medewerkers en 1200 auteurs en docenten vormen we het grootste door de minister van Onderwijs, Cultuur en Wetenschappen erkende particuliere onderwijsinstituut. Jaarlijks melden zich ruim 100 000 cursisten bij ons aan voor beroeps opleidingen, algemeen vormend onderwijs of vrijetijdscursussen. De studie- en persoonsgegevens van al die duizenden cursisten worden dage lijks bijgewerkt in een omvangrijke geautomatiseerde administratie. De uitvoering daarvan is in handen van de afdeling Centrale Documenten Registratie, onderdeel van de post- en gegevensverwerkende afdelingen van de LOI. Het is nauwkeurig en verant woordelijk werk, waarbij ruimschoots gebruik wordt gemaakt van de compu ter, onder meer voor het afdrukken en lezen van barcodes. Voor deze afdeling hebben we met onmiddellijke ingang plek voor: oproepkrachten(m/v) met een behoorlijke typvaardigheid. Je komt te werken op een gezellige afdeling met gelijkgestemde (jonge) collega's. De werkuren worden beïn vloed door het aanbod en komen in onderling overleg tot stand. We verwachten van je dat je: - in de ochtenduren tijd voor ons beschikbaar hebt; - gedurende (in piektijden) 5 dagen per week; - beschikt over een typvaardigheid van ten minste 200 aanslagen per minuut. Heb je ervaring als datatypiste, dan heb je een streepje voor. Het gaat hier om êen oproepovereen- komst voor een bepaalde tijd. Ben je geïnteresseerd? Bel dan snel - in ieder geval vóór 5 december a.s. - even naar Renate Joosten van de afdeling Personeelszaken: (071) 451 112. Zij zal je graag informeren over wat we je kunnen bieden en wat we van je vragen. leidse onderwijsinstellinge Alle aktiviteiten van Tromp Kaas (met inmiddels meer dan 50 medewerkers) worden op dit moment direkt aangestuurd door de direkteur-eigenaar. De succesvolle ontwikkeling van het bedrijf maakt aanstelling noodzakelijk van een rechterhand, die in eerste instantie het dagelijks beleid en de. organisatie m.b.t. de filialen gaat overnemen. Behalve de winkelbegeleiding zelf gaat het hierbij om het bewaken en ontwikkelen van de formule. Op langere termijn zal de manager ook bij andere aspekten van de bedrijfsvoering een inbreng moeten leveren. Commerciële, organisatorische en leidinggevende ervaring in de food- detailhandel (bij voorkeur speciaalzaken met een hoge kwaliteits- en servicegevoeligheid) achten wij beslist noodzakelijk. Daarom gaat de voorkeur uit naar iemand van 30-35 jaar, die nu b.v. als verkoopleider of rayonmanager werkzaam is en kan bogen op een HBO-denk- en werkniveau. Een hardwerkende, doortastende, maar ook flexibele persoonlijkheid, die vanuit zijn gevoel voor het vak de juiste beslissingen kan nemen, maar deze ook weet te onderbouwen met cijfers en analyses. Wanneer u zich in dit profiel herkent, kunt u uw sollicitatie met duidelijk c.v. - onder vermelding van nr. 9436 - zenden aan Adviesbureau Slikboer, ten Hagen Co., Prinsen Bolwerk 5, 2011 MA Haarlem, tel. 023-320550. ADVIESBUREAU SLIKBOER, TEN HAGEN CO Werving Selektie Psychologisch onderzoek Loopbaan advisering Werkt volgens de NI P-code DE TROMP WINKEL flNKAgTirimm Tromp Kaas B.V. is in de regio Haarlem-Amsterdam een begrip geworden op het gebied van kaasspeciaalzaken met een breed assortiment. Inkoop en distributie zijn gecentraliseerd in Haarlem, vanwaaruit de winkels bevoorraad worden. Rooseveltstraat 14H, Leiden zoekt per direkt voor vast dienstverband Gevraagd wordt: rijbewijs BE en enige jaren rijervaring. Goede stratenkennis van Leiden e.o. Representatief voorkomen. Gevoel voor dienstverlening. Voor het maken van een afspraak graag bellen tussen 10.00-12.00 uur, vragen naar pers. zaken tel. 071-313131. UITZENC UITZENDBURO Switch zoekt met spoed PRODUKTIEMEDEWERKERS voor het verrichten van inpakwerkzaamheden gedurende de periode van 1 december 1994 tot 1 maart 1995 De kandidaten dienen minimaal 3 dagen per week beschikbaar te zijn. Ben je geïnteresseerd in deze functie, neem dan zo spoedig mogelijk contact met ons op. RAPEt secretaresse m/v Vao.nr. 94.R.36.47.LD Functie-informatie: De secretaresse verleent administratieve en coördi nerende ondersteuning aan het sectorhoofd en de produktmanagers. Tot de taken behoren o.a.: verlenen van secretariële ondersteuning aan het sectorhoofd; organiseren en notuleren van vergaderingen; voeren van het secretariaat van diverse landelijke Functie-eisen: VWO en directiesecretaresse-opleiding; minimaal enige jaren ervaring; organisatietalent; goede contactuele vaardigheden; leeftijd tot circa 30 jaar. Aanstelling: Aanstelling vindt plaats bij het Academisch Zieken huis Leiden, in tijdelijke dienst met uitzicht op vast dienstverband. Salaris bedraagt maximaal f 3.727,- bruto per maand, afhankelijk van opleiding en ervaring. Informatie: Voor nadere inlichtingen kunt u bellen met mevrouw C.J.M. Vrij-van Egmond, personeelsfunctionaris, telefoon 071-25 67 40 of met de heer drs. F.A. Leguit, Hoofd Coördinerende Functies, telefoon 071-25 67 12. U kunt solliciteren door een brief te schrijven aan: Stichting BAZIS t.a.v. mevrouw C.J.M. Vrij-van Egmond Personeelszaken Postbus 901 2300 AX Leiden. Gaarne op de brief het vacaturenummer vermelden. Reacties worden binnen twee weken na het verschij nen van deze advertentie verwacht. De Stichting BAZIS verzorgt de verdere ontwikke ling en het onderhoud van een uitgebreid en geïn tegreerd Ziekenhuis Informatie Systeem (ZIS) ten behoeve van een groot aantal ziekenhuizen en andere instellingen in de gezondheidszorg. BAZIS is daarmee marktleider in Nederland. Het huidige BAZIS/ZIS bestaat uit een groot aan tal systeemdelen die betrekking hebben op vrijwel alle facetten van informatieverwerking in een zie kenhuis. Binnen de sector Coördinerende Functies zijn de produktmanagers (7 medewerkers) verantwoorde lijk voor de marktverkenning en het produktbeleid voor de applicaties binnen het ZIS. In nauw overleg met gebruikers stellen zij een produktvoorstel op. ir randstad uitzendbureau Als intercedent (m/v) bij Randstad ben je het allemaa^ Het is geen gemakkelijke functie. Maar wel een bijzonder veelzijdige. Een intercedent bij Randstad is veel meer dan de schakel tussen mensen en hun tijdelijke baan. In feite runt een intercedent een eigen uitzendbureau, maakt zelf het marktplan en realiseert dat plan ook zelf. Ondernemer dus. Maar ook talentenjager. Overtuigend verkoper (die geen voet tussen de deur nodig heeft). Vraagbaak. Relatiemanager. Iemand met net zoveel kennis van zaken als van mensen. En heel nadrukkelijk, dienstverlener. Als intercedent bij Randstad ben je het allemaal. Randstad zoekt nu talentvolle In het ruime werkgebied rond de steden Haarlem, Leiden en Alphen a/d Rijn, zoeken we voor verschillende vestigingen diverse intercedenten. Wie komen hiervoor in aanmerking? Een goede vooropleiding is natuurlijk belangrijk. VWO, bij voorkeur aan gevuld met een relevante HBO-opleiding, is noodzakelijk om dit werk goed te kunnen doen. Maar diploma's zijn niet zaligmakend. Zelf spreken we liever van HBO of academisch "denk- en werkniveau. En hechten we minstens zoveel waarde aan kwaliteiten waar geen diploma's van bestaan: commer cieel inzicht, gedrevenheid, zelfstandigheid, durf, zorgvuldigheid, ook met betrekking tot administratieve zaken, en betrokken heid. En niet alleen het vermogen, maar ook de mentaliteit om knelpunten aan te pakken en op te lossen. Enkele jaren ervaring in de zakelijke dienstverlening is zeker een pre. Leeftijd 23 tot 28 jaar. Perspectief is net zo belangrijk als honorering Hoeveel een goede intercedent ons waard is, blijkt niet alleen uit salaris, tantièmes of uit de aantrekkelijke secundaire arbeids voorwaarden. Maar evenzeer uit de gele genheid die elke intercedent continu wordt geboden om via een opleidingspro gramma en diverse trainingen in de functie te groeien en door te groeien. U kr bovendien de mogelijkheid om vi Randstad Optiefonds te participeren succes van de onderneming. De sollicitatieprocedure Als u geïnteresseerd bent in deze functie u herkent zich in dit profiel, stuui binnen 14 dagen uw brief met curricul vitae naar Randstad Uitzendbureau bv, mevrouw AfG. Ducro, Postbus 12600, 1100 Amsterdam Z.O. Een op de functie ai stemd psychologisch onderzoek maakt c uit van de selectieprocedure. Randstad Uitzendbureau maakt deel van Randstad Holding nv, een beursge teerde internationale groep van ond( mingen in zakelijke dienstverlening, groep realiseerde in 1993 een omzet ruim 3 miljard gulden en behoort daan tot de grootste dienstverleners van Europ Randstad maakt 't mogelijk

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 24