Klaar voor revanche op Italië Lugdunum: licht in duisternis Schakers AAS verrassend onderuit tegen LSG Ik Sport Leiderdorpse sportraad steunt verzoek Alecto Hoekstra gaat vrouwen weer coachen WOENSDAG 23 NOVEMBER 1994 chef willem spierdijk. 071 -356464. plv.-chef rob onderwater. 071 -3564| Verheijen wil Loesberg toch opvolgen leiderdorp» Secretaris Joop Verheijen van RCL heeft zich offi cieel beschikbaar gesteld als opvolger van scheidend voorzitter Peter Loesberg. Zijn kandidatuur wordt gesteund door het vol tallige bestuur. Verheijen werd eerder dit jaar ook voorgedragen door het RCL-bestuur, maar trok zich terug toen een groep le den een tegenkandidaat aanmeldde. Hij heeft zich toch weer verkiesbaar gesteld nadat op de ledenvergadering in september bleek dat een groot aantal RCL'ers zijn kandidatuur steunt. Het bestuur heeft Bram Nieuwenhuizen bereid gevonden zich be schikbaar te stellen als opvolger van het huidige bestuurslid be heerszaken Gerard Flippo. RCL zoekt nog een nieuwe secretaris en penningmeester. De ledenvergadering over de vacatures is op maandag 19 december. leiderdorp tim korenhoff ,,Een brand die geblust moet worden." Zo noemt secretaris De Jong van de Leiderdorpse sportraad de noodtoestand van de hockeyvelden van Alecto. De hele sportraad is het met hem eens, want deze week besloot de vergadering om een positief advies uit te brengen aan de ge meente over een financiële te gemoetkoming aan de hockey club. Alecto is in de problemen ge komen doordat de twee kunst grasvelden niet goed bespeel baar meer zijn. Van het oudste veld is een gedeelte verzakt, ter wijl rond het andere veld de lampen niet sterk genoeg zijn. Daardoor kunnen avondtrainin gen en de latere middagwed strijden niet naar dit veld wor den verplaatst. De vereniging heeft zelf geen geld voor een be tere verlichting. De Jong heeft geen idee van hoe groot de bijdrage van zijn gemeente zal zijn. „Wat dat be treft zijn wij even benieuwd als Alecto zelf. De gemeente zal een dezer dagen rond de tafel gaan zitten met de club. Dit is niet iets dat al te lang kan blijven lig gen." Volgens de secretaris wil het college van B en W de brand ook blussen. Alecto is niet de enige vereni ging met problemen. Voor de ruitervereniging is het bijvoor beeld moeilijk om aan de milieuvoorschriften te voldoen. Tijdens de vergadering van de gemeenteraad komen alle pro blemen van noodlijdende ver enigingen aan de orde. De sportraad wil dat er spe ciale fondsen komen onder be heer van de gemeente of van de verenigingen zelf, waaruit kan worden geput bij calamiteiten. „Voorkomen is beter dan gene zen en de gemeente is natuur lijk niet in staat om voor elke noodlijdende vereniging in te springen", weet De Jong. „Alec to is een voorbeeld. Nu is het nog zo dat wij samen met de gemeente de duimen gekruist houden dat vandaag of morgen niet het dak van een andere ver eniging er af waait." DUIVENTIL V( Nieuw licht en een nieuwe keeper, Alex Stolwijk. Het overkwam Lugdunum allemaal gisteravond in de Kikkerpolder. Met een wedstrijd tegen Quick Boys werd de nieuwe lichtinstallatie geopend. foto henk bouwman leiden rob onderwater Lugdunum ziet licht in de duis ternis. Waar andere voetbal clubs in Leiden de financiële eindjes aan elkaar moeten kno pen en 'smeken' om leden, gaat het de tweedeklasser voor de wind. Gisteravond opende met een wedstrijd tegen zaterda geersteklasser Quick Boys (3-3) een lichtinstallatie. Twee van de drie voetbalvel den in de Kikkerpolder zijn daarmee verlicht. Om veld een staan acht masten, om het tweede veld zes. Het lijkt een ongekende luxe, maar het plan is uit nood geboren. Vanwege de aanwas van leden, Lugdunum rukt op naar de 1000 leden, kampte groenwit met een gebrek aan trainingsac commodatie. De jongste jeugd traint nu op veld 2. Lugdunum heeft 160.000 gul den betaald voor de lichtinstal latie. Verstraaten: „Normaal ge sproken had dat bedrag veel ho ger geweest, maar door zelf werkzaamheid hebben we de uitgaven binnen de perken kun nen houden. Alleen het plaatsen van de palen is uitbesteed." Lugdunum gaat de verlichting gebruiken voor de competitie onder 21 jarigen. Stilletjes hoopt Verstraaten dat de KNVB in de toekomst ook competitiewed strijden 's avonds zal laten ver- De voor Peter Kruit ingevallen Pieter Slootweg bracht Quick Boys weer op voorsprong, maar wederom Van Berkel zorgde spelen. Ter ere van de opening voor de gelijkmaker: 3-3. FC Lis van de lichtintallatie, organi seert Lugdunum een nederlaag- toernooi om de Crab Kikkerbo kaal. Gisteravond kwam de eer ste aansprekende tegenstander op bezoek: Quick Boys. De za terdageersteklasser had er al leen in de eerste helft zin in. Na twee mooie treffers van Hicham Rbii geloofden de Katwijkers het wel. Alex Redel (voor rust) en Henk van Berkel (pal na rust) brachten Lugdunum langszij. Volleybalteam verdient beloning zelf TOKYO ANP Voor de tweede maal in een week heeft de Nederlandse volleybalselectie Japan met 3-0 (15-8 15-12 15-10) versla gen. Daarmee heeft Nederland de finale gehaald van de World Super Four. Oranje speelde heel goed, beter zelfs dan tijdens het WK dat zilver opleverde. centimeters lichaamslengte. Die zijn zelden doorslaggevend, tenzij je ze kunt aanwenden aan het net voor de blokkering. De Nederlandse selectie beheerst dat onderdeel als weinig ande re. Posthuma deed zijn naam als specialist, de beste ter we reld, weer alle eer aan. „King Killblock was here", stamelden de Japanse meisjes met vochti ge ogen, „en ik heb hem ge zien." Posthuma deed zijn dodelijke werk bovendien op cruciale momenten. Japanners buigen van nature immers zeer soepel. Om van Japanse volleyballers te winnen moet je ze knakken. De 2,09 meter lange Fries in dienst van Milan vond feilloos de breekpunten. Hij kreeg daarbij de gewaardeerde hulp van pro vincie- en tot voor kort clubge noot Ronald Zoodsma, die ook de nodige blokpunten pakte. Omdat ook de andere basis spelers, naast Zwerver nog Peter Blangé, Henk-Jan Held en Rob Grabert, lang en geroutineerd genoeg zijn om aan de netde- fensie een rally over te houden, kon Nederland het verschil met Japan genadeloos uitdrukken. De Japanse coach Seiji Oko toonde zich moedeloos. Hij kondigde aan op zoek te gaan naar allround-talent van het ka liber Taichi Sasaki, die kan ver dedigen (laag maar ook hoog) en aanvallen. De Groningse succestrainer Joop Alberda prees overigens de progressie van de Japanners sinds het WK. Het was niet be doeld als plichtpleging of groot spraak om de eigen prestatie te benadrukken. „Meestal zeg ik iets positiefs over de tegenstan der uit vriendelijkheid. Nu meen ik het nog ook. Japan heeft echt een goede ploeg. Om daarvan te winnen moet je een hoog niveau halen. Dat gebeur de vandaag. De halve finale en de eindstrijd zijn het mooiste van een toernooi. Die prikkelen, ook de gelouterde speler. De rest is aanloop." De wat verdorde Japanse boek houder was dank zij de elektro nica uit zijn land razendsnel. Eén uur en drie kwartier hoog Nederlands peil was goed voor twaalf miljoen yen, dik twee ton in guldens. 209.783 gulden om precies te zijn. Als de koers ten minste tot betaaldag stand houdt. Vaak is het bijna afgelopen seizoen gezegd dat topvolley- ballers een goede beloning ver dienen. Even vaak is geroepen dat ze die van de armlastige Ne- VoBo niet zullen krijgen. In de eindfase van de World League in Cuneo (Ita) vergat de selectie zichzelf (en de bond) een finan ciële dienst te bewijzen. In Tokyo, waar bovendien niet hoeft te worden gedeeld, zorgen ze heel aardig voor zichzelf en met uitstekend spel ook nog eens voor de meelevende toe schouwers, toch gauw 10.000, overwegend vrouwen, in getal. Het al zeker gestelde bedrag kan in de eindstrijd tegen Italië, de laatste revanchemogelijkheid dit jaar, royaal worden verdub beld. Ook met aftrek van de kosten, tel uit je winst. Geen Nederlandse speler die er over begon. „De finale halen", zei Ron Zwerver, naast Jan Posthu ma de uitblinker als die al mocht worden aangewezen, ge decideerd. „Dat motiveert enorm. Daar gaat het allemaal om." De toonzetting maakte duide lijk dat de .Amsterdammer, ou derwets op dreef als powerhitter op links en in het midden, zijn humeur vandaag niet zal laten bederven door het uitblijven van verder geldelijk gewin. En niet omdat hij genoeg verdient bij Treviso. Zwerver zal zwaar de pest in krijgen van een nieu we nederlaag of van een tegen vallende prestatie. Hij niet al leen. De gortdroge cijferaar had de winstpremie na de halve finale ook nog kunnen uitdrukken in AAS, de gedoodverfde favoriet in de pro motieklasse van de Leidse Schaakbond, ging verrassend onderuit tegen LSG 5. Het eerste uur van de wedstrijd werd ge domineerd door de afwezigheid van se- mi-prof M. Thiele, die nietsvermoedend ergens anders zat te schaken. AAS-cap- tain B. de Leur zette zich zuchtend ach ter het bord en liep uiteindelijk tegen een nederlaag tegen E. van der Marei op. LSG nam een voorsprong dankzij W. Evenhuis, maar verder bleven de zaken onduidelijk tot in de hectische tijdnood- trokken, was de wedstrijd beslist. A. Termeulen en J. van Kooten wonnen zeer overtuigend, A. Harms en invalster J. Borek speelden zeer enerverende re mises tegen W. Eveleens en E. Korenwin- der. De resterende twee partijen eindig den dankzij H. Jonkman en G. de Niet in overwinningen voor AAS. En aldus zag de later binnengekomen Thiele hoe zijn club met 5-3 onderuit ging. Na de misstap van AAS zal Oegstgeest 1 de favorietenrol moeten overnemen, wat volgens teamcaptain Joop Piket geen problemen zal opleveren. Voorschoten 2 erde deze keer als kopLvan Jut en was na twee uqr al beslist door overwin ningen van W. Binnendijk en J. Boots, terwijl A. van der Spek, J. Piket en inval ler T. Kohlbeck uiterst riante posities hadden. Zij wonnen dan ook zonder problemen, en zagen hoe twee teamge noten uiteindelijk ten onder gingen te gen Voorschotenaren H. de Boer en F. den Herder. Met nog een remise tussen Schoonderbeek en R. Straver werd de wedstrijd beëindigd. De reserves van Oegstgeest werden op hun thuisbasis verslagen door kansheb ber Alphen. Na drie uur spelen bracht se, ARC, Rijnsburgse Boys en UVS hebben de mogelijkheid om het beter te doen dan Quick Bij Lugdunum stond Alex Stolwijk onder de lat, een kee per die vorig seizoen speelde bij Zevenhoven. Deze week hoopt Lugdunum de overschrijving rond te krijgen, maar de kans is klein dat de KNVB toestemming geeft. MENZO AAN DE KANT - Men zo moet ook de wedstrijd van komende zondag van zijn club PSV tegen Feyenoord missen. Na röntgenfoto's die in Geldrop werden gemaakt, is besloten dat de oud-Ajacied nog drie weken rust moet houden. Menzo heeft een blessure aan zijn linker ringvinger. Ronald Waterreus staat we derom als vervanger in het doel. Wilt U ietsmeiden? Bel 071- 356461 (Wim van Duivenbode) dagelijks tussen 10.00 en 12.00 uur. Of schriftelijk naar Post bus 54, 2300 AB Leiden. Faxen mag ook: 071-321921. iebe van der Kieboom uit Leiden is zater dag in Maassluis regio-kam pioen (Noord- en Zuid-Hol land) veldrijden geworden bij de neo-amateurs. Ondanks een verkeerde start (flink stuk langer gereden) pakte hij zijn tegen standers terug na een lange in haalrace. Jan van der Tang (Voorhout) werd tweede bij de veteranen. Jeroen van der Vos sen (Hillegom) werd vijfde bij de nieuwelingen. Zijn broer Mark kwam als vierde over de eindstreep in Hilversum De regionale wielerveldrit in Bleis- wijk (zaterdag 26 november) is verplaatst naar Bergschenhoek (nabij de ski-piste) De KNVB maakt zich er sterk voor dat het voetballen wordt opgenomen in het bewegingsonderwijs op scholen Ton van Engelen (soigneur van Histor) gaat vol gend jaar bij de wielerploeg van Jan Raas aan de slag Steeds meer schaatsers gaan een ande re sport beoefenen. Na Rintje Ritsma (surfen) en Thomas Bos (gewichtheffen) gaat Arie Loef zich nu bezig houden met het bergklimmen Met ingang van het nieuwe schaatsseizoen mag een sponsorploeg bij het mara- thonschaatsen nog maar uit twee rijders bestaan De voet baltopper Ajax-Feyenoord, die op 18 december zou worden ge speeld, is naar 12 februari verzet Op zaterdag 26 november houdt atletiekvereniging De Ba taven om 15.00 uur een Specu laasloop. De Coopertest begint een uur eerder. In Noordwijker- hout houdt de NSL een dag la ter de 18de Oosterduinloop. Aanvang 11.00 uur De jeugd voetballers Alan Campfens (Feyenoord) en Wouter Verhey (Sparta) pakten in de landelijke jeugdcompetitie weer hun doel- puntje mee Dave Rayner, een wielrenner uit de voormalige Jt 6- een vechtpartij in een nachtcli overleden De stichting SC gaat zich definitief kandidaj V stellen voor de organisatie N< derlands kampioenschap tijdriANB den op dinsdag 29 augustij- 1995. De wielerstichting hei een parcours tussen Alphen den Rijn en Nieuwkoop op u. korrel Schaatsrijder Martf.' Hersman (Sassenheim) he^ een grote sprong gemaakt op wereldranglijst. Hersma ej schoof liefst 181 plaatsen op r staat nu 61ste. Ook Jeroi Straathof maakte een sprong: van 210 naar 96 ^a, Haag wil maar een kwart mr joen uittrekken voor de st;yvi van de Tour de France. Het bf Vq drijfsleven in Den Haag sta ook niet echt te popelen om geldschieter te fungeren Oi schaatstrainer Arie Koops ga de vrouwenwielerploeg Hartol (Ter Aar) van trainii voorzien. In de ploeg is Teraarse Astrid van Tol de enijï"^ regionale renster in de ploeg Korfbalclub Crescendo is zoek naar een nieuwe voorzitt en secretaris Enige tijd gel a£ den is in Amsterdam schoof meester Wim van der Dr overleden. Van der Drift was Roodenburg en de Leid jeugdvoetballers een persoon Dirk Bakker, Th: Balkhoven en Joop van Es zi ;j bij voetbalclub UVS geliuldij in verband met hun 40-jarig maatschap Astrid Warmenl ven (sportschool Gerard v; den Berg) heeft in Gouda de 2i dan taekwondo behaald november is het 40 jaar geledej dat de profvoetbalcompetitie Nederland van start ging Roodenburg is een aantal b stuursfuncties weer ingevul Willem van Weeren is de ve vanger van penningmeester G Holswilder en Ger van Gerne neemt het secretariaat Henk van der Kwaak over terdag wordt om 19.30 d schaatsmarathon om de Kep^ zers Cup (Den Haag) verreder De lange baanrijders moete^NU aan de slag voor selectie van he NK in Assen De Leidse voeLt baljeugd onder de 15 jaar speetet] dinsdag 29 november bij Quiqj Boys tegen de afdeling Haarlen^ac De jongens onder de 14 jaay spelen een dag eerder bij v.^ in i ube 'V °'8' :hil ■fage nil:' 'fDk laai Bucklerploeg van Jan Raas, is na Noordwijk tegen Amsterdam »e w ~t)lle utrecht gpd Voor de belangrijke buitenlandse amateurwed] strijden zullen de beste renners uit de diver^ sponsorploegen worden gerecruteerd. De KNWjz gaat er daarbij van uit dat de sponsors hun renv ners vrijaf zullen geven. k Gerrit Middag, werkzaam op het uniebrireau itë Woerden, is aangesteld als technisch managet Zijn belangrijkste taak is een goede communicak tie te bewerkstelligen tussen de coaches van dl diverse selecties. Het contract met Gerrie Knetemann als coac) van de WK-ploeg werd verlengd. Peter Nieuwen] huizen, Ed Broesder, oud-schaatscoach Ar} Koops en Thea van Rijnsoever zijn komend sé zoen verantwoordelijk voor de baanrennei (vrouwen en mannen). Piet Hoekstra keert na twee jaar werken met de Nederlandse topamateurs terug als coach van de nationale vrouwenwielerselectie. De Fries is de opvolger van Frans van Diepen, die twee seizoe nen de Oranje-ladies onder zijn hoede had. De oud-cipier beleefde gouden tijden in zijn eerste periode als vrouwencoach. Zo werd onder zijn leiding Monique Knol derde op de Olympische Spelen van Barcelona en behaalde Leontien van Moorsel een jaar later de regenboogtrui. Komend seizoen werkt de wielerbond niet meer met een nationale amateurselectie. Hier mee loopt de KNWU vooruit op de internationale ontwikkelingen. Het WK in Colombia, in oktober volgend jaar, is open voor profs en amateurs. SCOREBORD Lucky Ten van dinsdag 22 november: 1-4-8-16-21 -2 5-26-27-28-31 -33-3 7-40- 42-47-51-57-65-67-74. (onder voorbehoud) Toto 46. Eerste prijs: 3 winnaars, elk bruto f. PRIJSVRAGEN Den Haa&- Wereldkampioenschap, vijftiende ronde Baljakin (WRu) - Wiersma (Ned) 1-1. Valneris (Let) - Jansen (Ned) 1-1, Merins (Dui) - Burleson (Sur) 2-0, Milsjin (Oek) - Clerc (Ned) 1-1, Gantwarg (WRu) - Wesselink (Ned) 1-1, Ba (Sen) - Schwarzman (Rus) 1- 1Alias (NAn) - Tsjizjov (Rus) 0-2, Cissé (Fra) - Dur- dye (Toe) 1-1, N'Diaye (Sen) - Koeperman (VSt) 2-0, fif ff '-I. Stand: 1 Valneris VOETBAL EREDIVISIE FC Twente - NAC 2-1 (1-0). 26. Vurens 1- 0. 53. Vurens 2-0, 70. Van Hooijdonk 2-1. Scheidsrechter: Van Dijk. Toeschouwers: 11.300. Gele kaart: Karnebeek (FC Twen te), Wilnis (NAC). 13 8 •Aman (Ivo) - Galasjov (Rus) 1-1 23, 2 Baljakin 20. 3. Wiersma 19, 4 Ba, Gantwarg, N'Diaye, Schwarzman en Tsjizjov 18, 9. Aman en Koeperman 16, 11 Clerc, Jansen, Merins en Wesse link 15,15 Cisséen Milsjin 11.17 Galasiov 10, 18 Durdyev9,19. Burleson 8.20. Alias 7. Roda JC A|ax 11 9 2 12 8 4 12 7 3 13 7 3 Ron Zwerver slaat door het blok van de Japanner Masayaki Izymikaya tijdens de halve finale van de World Super Four in Tokyo. Vandaag ontmoet Nederland Italië in de finale. foto anp de partij het punt te delen met E. Wage- mans. Voordien hadden O. van Dijk, Van Gils, D. Helvensteijn en D. van der Laan hun tegenstanders kansloos van het bord geschoven, hetgeen de nederlaag van E. Coppoolse tegen Reijnen meer dan compenseerde. Oegstgeest sloeg in het laatste kwartier terug: vanuit slechte stellingen wisten E. Noordijk en W. Vol ders de eer te redden voor de thuisclub. Het tweede team van Philidor slaagde er eindelijk in de negatieve spiraal te doorbreken. In de vooruitgespeelde 0 21 27 - 7 0 20 34 - 6 0 20 32 - 15 2 17 26 - 16 3 17 31 - 17 3 13 13 - 17 5 12 21 - 21 5 12 16 - 18 6 12 15 - 26 5 11 16 - 19 6 11 17 - 17 6 10 18 - 19 5 10 18 - 21 5 10 12 - 20 7 8 16-26 7 7 11-30 7 6 7-25 7 5 13-23 Assen. UEFA-jeugd, onder 18 jaar. Kwalificatiewed strijd EK. Nederland - Zweden 1-0 (1-0). 12 Van 8ommel 1-0. Scheidsrechter: Staffoggia (Ita). Toeschouwers: 5000 Gele kaart Van der Doelen en Aalbersberg. Nederland: Hoegee (Feyenoord); Mensa (Ajax). Maas (PSV). Melchiot (Ajax'46 Aalbersberg/Feyenoord) en Overduin (Ajax); Van der Leegte (PSV), Wooter (Ajax) Eindstand groep: 1 Nederland 4-6,2. Zweden 4-5, 3. Ierland 4-1 Ne derland speelt in mei twee wedstrijden tegen Frankrijk om een plaats bij de laatste acht voor het EK in Grie kenland, in juli 1995. UEFA-beker, derde ronde, eerste wedstrijd GKS Katowice (Pol) - Bayer Leverkusen (Dui) 1-4 (0- 3). 29 Kirsten 0-1.41 Lehnhoff 0-2, 44. Kirsten 0- 3. 54. Nikodem 1-3, 64. Lehnhotf 1-4. Scheidsrech ter: Frisk (Zwe). Toeschouwers. 8000. Gele kaart: Ni kodem, Szezygiel, Kucz (Katowice), Hapal, Thom (Le verkusen). Trabzonspor (Tur) Lazio Roma (Ita) 1-2 (0-0) 59 Rambaudi 0-1, 61. Negro 0-2, 67 Karaman 1-2 Scheidsrechter. Lopez Nieto (Spa) Toeschouwers: 30.000. Gele kaart: Osman (Trabzon), Chamot. Ber- godi, Di Matteo (Lazio Roma). Athletic de Bilbao (Spa) - Parma (Ita) 1-0 (0-0). 48. Ziganda 1-0. Scheidsrechter: Karlsson (Zwe). Toe schouwers: 45.000. Gele kaart: Mihotti (Parma). Odense BK (Den) - Real Madrid (Spa) 2-3 (1-0). 45. Deportivo la Coruna (Spa) - Borussia Dortmund (Dui) 1-0 (1-0) 23 Bebeto 1-0. Scheidsrechter: Muh- menthaler (Zwi). Toeschouwers 25.000. Gele kaart: Ribera, Manjarin (Deportivo). Zore en Reuter (Dort mund). Donderdag: Eintracht Franklurt (Dui) - Napoli (Ita), Admira Wacker Wien (Oos) - Juvontus (fla),fC Nantes (Fra) - FC Sion (Zwi) ZWITSERLAND Lausanne - Aarau 2 - 2 GEWICHTHEFFEN Istanbul. WK vrouwen. Tot 64 kg: 1. Hongyun Li (Chi) 235 kg (trekken 105/stoten 130, wereldrecord), 2. Su Fen Kuo (Tai) 205 (90/115), 3 Markus (Hon) 197,5 (92.5/105), 13 Van der Stoep (Ned) 160 kg (70/90). Trekken 1 Hongyun Li 105 kg (wereldrecord). 2 Markus 92,5 kg, 3. Su-Fen Kuo 90. Stoten Hongyun Li 130 kg (wereldrecord), 2. Su-Fen Kuo 115 kg, 3. Papageorgiou (Gri) 110 Tot 76 kg: 1. Lara (Cub) 365 kg (162,5/202,5), 2. Steinhöfel (Dui) 362,5 kg (165/197.5), 3. Savtsjenko (Oek) 360 kg (160/200). Trekken- 1 Steinhöfel 165 kg, 2. Sevastêjev (Oek) 162,5,3. SobachyoyJWRu) 162,5. Stoten: 1 Lara 202,5, 2. Savtsienko 200, 3. Stein höfel 197,5. PAARDESPORT start: Irrwind Diepnow. Toto: winnend 11.00, pla 2.20 2,10 4.00. koppel 18,00, trio 422,50 Dubb wind 11-6:24,00. Derde koers (2000 m) 1. Heinenken First (Imi 2.37,7 - 1,18.9. 2. Harm Buitenzorg, 3 Gold 147,90 Vierde koers (2000 m). 1 Hiram (De haan) 2.43, 1.21,9,2. Ivala Buitenzorg, 3 Heidi Morgan. Niet start: Happy Vliethoeve Toto: winnend 2,40, p' 1,50 2,50 1,90, koppel 22,80, trio 148,20. Vi|fde koers (2000 m). 1 Idhuna Norton ((De Vlu 2.37,3 -1.18,7, 2. Fancy Crown, 3 Helene Jonsh vaj Toto: winnend 3.50, plaats 2,00 1,30 3,20, kopi 6,90, trio 38,70. Zesde koers (1609 m): 1 Ivon Duke (De Jong) 2 Of -1 19,9, 2. Icarus W, 3. Hebe. toto: winnend 28, plaats 4,70 1,70 3,40, koppel 259,00, 6915,00. Zevende koers (2000 m): 1 Ditka Express (A de IA de) 2.38,7 -1.19,4, 2. Gijsbert R, 3. Fast Allang Niet gestart: Claudia Pride. Toto- winnend plaats 2,50 1,70, koppel 9,70, trio 405.80 Achtste koers (2440 m): 1. American Prid tjens)3.11.6 -1.18.5,2 Hipparion. 3. DonTrotte ,ip Tnln u,,nnonH 1 7 Afl nlaalc 0 fid 9 ID Lnnl UC de 12,60, plaats 2,60 2,10, kop: 11,90, trio382,40. Negende koers (2000 m). 1 Fighter Sund (F 2.32,5 -1.16,8, 2. Emanza H, 3. Emil. Niet gest^'J Forward Nobo Toto winnend 4,60 plaats 1,90 1, e 1,50, koppel 5,70, trio 100,60. Tiende koers (2000 m): 1. Happy Face (Pool) 2.3! v - 1.19.5, 2. Emmaline Mac, 3 Lolas Fighter Tc A 16.70. plaats 1,80 2,60 2.10, koppel 31.3 vri Hilversui 2.39,2 - 1.19,6, 2. Heathcliff, 3 Hedy Westcorne"r Niet gestart: Happy D en Hardy van Epse Toto: win nend 2,80, plaats 1,70 3,00 4,80, koppel 9,40, trio 197,70. Tweede koers (1609 m): 1 Iwan Sigero (Van Toor) 2.07,8 -1 19,4, 2. Iriska 0. 3. Handymaid. Niet ge- trio 346.40 Totali 149 314.00. Tokyo. World Super Four, it SPORT OP TV WOENSDAG 15.15-16.45 BBC 1: Snooker: Engelse kam pioenschappen. 16 00-16.30 EURO Eurofun 16.30-17.30 EURO: Paardesport wereldbeker in Berlijn. 17.30-18.30 BBC 2- Snooker: Engelse kam pioenschappen. 17.30-19.30 EURO: Gewichtheffen: WK vanuit Istanbul: Finale mannen tot 83 kg 18.39-18.47 Ned 2: Sportjournaal. 18 45-19.10 RTL +-. Sport. 19.30-20.00 EURO: Eurosportnieuws. 19.30-20.00 BRT 1 Sport. 19.30-20.30 Super- Sport: golf, Alfred Dunhill Masters. 20.00-21.30 EURO: Boksen. 20.00-22.15 BRT 2 Sport Extra: Champions League voetbal, rechtstreeks verslag van Steaua Boekarest-Anderlecht, 20.00-22.26 Ned 3: Studio Sport: Champions League voetbal, rechtstreeks verslag van AC 20^5-22*20 RTL Anpfiff Extra: Champions League voetbal, rechtstreeks FC Bayern Mun- chen-Paris St. Germain. 20.30-21.00 BBC 2: Top Gear Rally Report. 21.30-22.00 EURO. Autosport: Britse RAC Rally. 22.00-23.00 EURO: Motoren: magazine. 22.20-23.15 RTL Champions League extra: samenvattingen van de overige wedstrijden. 22.40-00.25 RfiTUNO: Mercoledi Sport. pions League. 22.45-23.30 BRT 2 Sport Extra: gen van de overige wedstrijden in pions League. 23.00-00.00 EURO: Worstelen. 23 20-00.40 BBC 1: Sportsnight: 23.30-00.00 RTL 4: Sport. 00 00-01.00 EURO. Paardesport. wereldbek 00.25-00.30 RTL +.- Champions League extr uitslagen. 01.00-01.30 EURO. Eurosportnieuws. 01.50-02.50 BBC 2: Snooker- samenvattinf van de Engelse kampioenschappen. DONDERDAG 05.45-06.00 Did 1 Morgenmagazin Sport. 08.30-09.00 EURO. Step aerobics 09.00-10.00 EURO: Paardesport. wereldbel 10.00-11.00 EURO: Eurotennis: ATP-maga 11.00-11.30 EURO: EK-finale Dragracen n.30-12P00 EURO- Autosport: Britse RAC Rally. 12 00-13 00 EURO: Autosport: Super Stoel Car Indoor World Cup. 13.00-14.00 EURO: Motoren: magazine. 13.08-14.45 Ned 2: Studio sport. 14.00-16.00 EURO: Gewichtheffen: WK it Istanbul: Fi 'E

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 22