Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel k Kansen in tijdelijk werk Dactylo heeft werk! ^5actylo GIE/ilElclWE IIKFU/IDE RAYON MANAGER INTERSE LECT- FARM A NOORDWIJK PART-TIME VERKOOPSTER s ZATERDAG 19 NOVEMBER 1994 Advertentie-adviseur m/v Wij zijn op zoek naar een MEAO'er of HEAO'er met een commerciële instelling en affiniteit met de detailhandel. U kunt inspireren, heeft organisatietalent en uw leeftijd is tussen 25-30 jaar. Wij bieden u een afwisselende werksituatie waarin een ruime mate van zelfstandigheid geboden wordt. Informatie bij Rello Wanders, tel. 071-12 09 47, Leiden, Boommarkt 3a. Flexibele medewerkers m/v Wij willen op korte termijn een bestaande telefonistenpool uitbreiden voor een relatie in leiden. Deze pool bestaat uit een vaste kern en oproepkrachten U gaat max. 25 uur per week werken achter een moderne telefooncentrale. In overleg plannen wij u in op door-de-weekse dagen. Wij kunnen u ook oproepen om soms 's avonds in te vallen. Uw taken omvatten het aannemen van de telefoon, intern doorverbinden en telefoonaanvragen naar buiten afhandelen. Regelmatig krijgt u het buitenland aan de lijn en wordt een beroep gedaan op uw vreemde talen-kennis. Functie-eisen: goede telefoon stem, goede kennis van Engels en basiskennis van Frans en Duits, stressbestendig, flexibel inzetbaar, woonachtig in Leiden of direct omgeving en voor onbepaalde tijd beschikbaar. Wij denken b v aan studenten en herintredenden. Telefoon ervaring is en pre, u wordt goed ingewerkt. Informatie bij Monique Struch, tel. 071-12 09 47, Leiden, Boommarkt 3a. Hulp-monteur m/v Voor een bedrijf in Leiden die gaat ondersteunen bij onderhoud aan CV-ketels. Je wordt ingezet bij diverse klussen in Noordwijk. Ben je 18-19 jaar, heb je een LTS Metaal-opleiding gevolgd en bezit je een rijbewijs, neem dan contact op Deze baan is voor enkele weken. Informatie bij Tanja van Bezooijen, tel. 071-12 15 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. Groepsleider m/v Voor een inrichting in de omgeving van Leiden zoeken wij per direct een medewerker met opleiding HBO J. U gaat een middelzware groep jongeren begeleiden waarvan de leeftijd tussen 8-15 jaar is Ervaring met het begeleiden van jongeren is vereist. Leeftijd: 27-30 jaar. Deze baan is voor een aantal maanden. Informatie bij Ria Hogenboom, tel. 071-14 94 46, Leiden, Kort Rapenburg 6. -»r randstad uitzendbureau Een leuke baan voor Administratief medewerker m/v Voor een bedrijf in Noordwijk zoeken wij een kandidaat, die zeer zelfstandig boekhoud kundige taken op zich kan nemen en daar naast ook sectretarièle werkzaamheden kan verrichten. Ruime ervaring in een soort gelijke functie alsmede kunnen werken met Fourth Dimension is vereist. Deze baan is m.l.v. 1 februari 1995 en gaat circa 4 maan den in beslag nemen. Meewerkend voorman m/v Voor een reclameproduktiebedrijf in Voor schoten zijn wij op zoek naar een kandidaat voor de kunststof- en aluminiumafdeling. Technisch inzicht en ervaring met leidingge ven (circa 20 mensen) zijn vereist. Leeftijd circa 30 jaar. Per direct, voor lange tijd. CAD-tekenaars m/v Voor een periode van circa 3 maanden zoeken wij 2 kandidaten, die civiele werken kunnen voorbereiden. U heeft ervaring met het uittrekken van hoeveelheden, het ma ken van bestekken (R.A.W.) en natuurlijk heeft u ervaring met CAD. De werkplek is In Den Haag. Er wordt gewerkt met CAD- microstation versie 4-5 Produktiemedewerker m/v Wij zoeken voor een produktiebedrijf in de Stevenshof, die moutextracten voor de voedingsmiddelenindustrie produceert, een kandidaat vanaf circa 26 jaar. Er wordt gewerkt in de 4-ploegendienst De juiste kandidaat heeft bij voorkeur enkele jaren Technische school gevolgd en ruime erva ring als produktiemedewerker. Deze baan is voor lange tijd en per zo spoedig mogelijk. Activiteitenbegeleider m/v Ten behoeve van een somatische afdeling in Den Haag zoeken wij een kandidaat met veel werkervaring. Ervaring met migranten Is een pre. Deze baan is voor circa 35 uur per week, voor lange tijd. Bel meteen voor meer informatie of kom langs bij Dactylo Uitzendburo in Leiden, Steenstraat 6a. 071-131300. Dactylo. Mijn uitzendburo. Burgemeester en wethouders van de gemeente Alkemade roepen, in verband met formatie-uitbreiding per 1 december 1994, sollicitanten op voor de betrekking van groepsleerkracht m/v voor ca. 30 uur per week, in tijdelijke dienst tot 1 juli 1995, bij de openbare basisschool 'Elckerlyc' te Roelofarendsveen. De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit het lesgeven aan die school. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij: - in het bezit zijn van de wettelijke onderwijsbevoegdheid; - zich zullen inzetten onderwijs te geven overeenkomstig de beginselen van het openbaar onderwijs; - bereid zijn tot het verrichten van buitenschoolse activiteiten; - breed inzetbaar zijn; - in teamverband kunnen werken. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de directeur van de school, de heer A.J. Witvoet, tel. 01713-12735 of tel. 01713-14522 (na schooltijd). Uw sollicitatie dient u binnen 7 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan burgemeester en wethouders van Alkemade, Postbus 1 2370 AA Roelofarendsveen. Op de linkerbovenhoek gaarne vermelden: soil. Elckerlyc. A Onze relatie. Norgine B.V., gevestigd in Amsterdam, is de succesvolle Nederlandse vestiging van het gelijknamige, internationaal actieve concern. Norgine heeft met haar hoogwaardige geneesmiddelen! een goede naam opgebouwd binnen een brede doelgroep van artsen en apothekers. Deze jonge, I* enthousiaste organisatie wil haar buitendienst uitbreiden. Daarom zoeken wij voor het rayon Midden/West Nederland een energieke, commerciële K A In een concurrerende markt is deze functie dè uitdaging om uw verkoop talent te tonen. Na een inter ne opleiding waarin u kennis maakt met het bedrijf, de pro- dukten en de markt, gaat u dage lijks huisartsen, specialisten en apothekers bezoeken. U informeert en adviseert hen over de patiëntvrien delijke en therapeutische mogelijkheden van de betreffende geneesmiddelen. Het doel hiervan is het voorschrijf- of in koopgedrag van de arts of apotheker te veranderen. Naast de individuele bezoeken verzorgt u tevens groepsbijeenkomsten en -presentaties. Als rayon manager bent u -be geleid door de field sales manager- snel in staat uw rayon zelfstandig te beheren. U signaleert ont wikkelingen in de markt en in nauwe samenwerking met Norgine speelt u hierop in. Samen gevat: een commerciële burtendienst- functie op niveau bij een gezond bedrijf met toekomst. A Voor deze functie denken wij aan studie- verlaters met commerciële affiniteit of kan didaten met enige commerciële werkerva ring. U hebt een opleiding op HBO-niveau en uw leeftijd is 24-30 jaar. U bezit goede communicatieve vaardigheden, bent ener giek en u hebt een winnersmentaliteit. U bent woonachtig in het bovengenoemde rayon (Bollenstreek, Leiden, Rijnstreek, Gouda), of u bent bereid zich daar te ves tigen. U hebt een rijbewijs en kunt per 1 januari 1995 in dienst treden. A Norgine biedt u naast een interessant produktenpakket en een gevarieerde doel groep een uitstekende collegiale werk sfeer en volop mogelijkheden om met grote zelfstandigheid uw rayon professioneel te managen. Vanzelfsprekend horen daar goede primaire en secundaire arbeids voorwaarden bij. A Wilt u uw commerciële talent benutten om succesvol te worden bij Norgine? Stuur dan binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie een brief, onder ver melding van nummer 8175, aan mevrouw S.M.C Onstenk van Interselect-Farma, Hamseweg 22A, 3828 AD Hoogland. Vermeld hierin uw motivatie en sluit een beknopt curriculum vitae bij. Voor meer informatie kunt u bellen naar 033-805901 Wij zoeken met spoed een administratie ve kei, die zich kan handhaven in een dynamische omgeving. Het werk omvat veel administratieve taken (notuleren, faxen, correspondentie) en het onder houden van interne en externe contac ten. Daarnaast vervul je ook representa tieve taken. Je Engels is vloeiend en je spreekt bij voorkeur ook Duits en Frans. Deze baan is voor zeer lange tijd bij een internationaal bedrijf in Voorschoten. Luba Leiden, Kort Rapenburg 10,2311 GC, tel. 071-121942 (horeca) tel. 071-140341 (ind./techn.) tel. 071-149745 (adm.) tel. 071-131046 (medisch) Luba Leiderdorp, Winkelhof 9, 2353 TR, tel. 071-415055 Luba Voorschoten, Leidseweg 68a, 2251 LC, tel. 071-618142 Luba heeft filialen in: Aalsmeer, Alphen a/d Rijn, Capelle a/d IJssel, Den Haag, Hoofddorp, Katwijk, Leiden, Leiderdorp, Leidschendam, Lisse, Noordwijk, Rotterdam, Rijnsburg, Spijkenisse, Voorschoten, Woerden, Zoetermeer. LUBA. TIJDELIJK WERK, EEN BLIJVENDE INDRUK. Secretaresse m/v voor een internationaal bedrijf bij Leiden. In deze afwis selende functie werkt u nauw samen met de directie, districtsmanagers, verkoop binnendienst en onderhoudt u contacten met relaties. Uw werkzaamheden bestaan o.a. uit bedrijfscorrespondentie, telefonische contacten met opdrachtgevers en leveranciers, het berekenen van doelstellingen en het voorbereiden van buitenlandse reizen. Hiervoor hebt u het diploma Directiesecretaresse of Management-assistent, beheerst u de Engelse taal goed en kunt u functioneren binnen een team. Informatie: 071 - 14 41 46. Loes Hendrikx Leiden, Stationsplein 212 Reserverings medewerker m/v voor een groot hotel in de omgeving van Leiden. U hebt ervaring als reserverlngs-medewerker of receptionist, beheerst de Engelse en Duitse taal goed en bent 25 jaar. Deze leuke baan is full-time tijdens kantooruren. Informatie: 071 - 14 41 46. Loes Hendrikx Leiden, Stationsplein 212 tempo-team uitzend bureau gemeente Bij de afdeling Algemene Zaken ontstaat de vacature Projectmedewerker Economische Zaken v/m 20 uur per week, voor de duur van twee jaar Uw functie U: adviseert over de verdere ontwikkeling van het economisch en toeristisch beleid. Daarbij richt uw aandacht zich ook op het inbrengen van de economische aspecten bij de voorbereiding van ruimtelijke- en dorps vernieuwingsplannen: ondersteunt overlegstructuren op het terrein van economische zaken, waaronder het per 1 januari 1995 in te stellen Platform voor Economie en Toerisme; onderhoudt en bouwt informatiebestanden op over de lokale economie en het toerisme; functioneert in uw hoedanigheid van bedrijfscontactfunctionaris als het gemeentelijk aanspreekpunt voor het bedrijfsleven. Uw profiel U beschikt over een HBÖ-werk- en denkniveau, dat onder meer moet blijken uit een afgeronde opleiding HEAO-BE, of een vergelijkbare opleiding. U kunt bogen op enkele jaren relevante werkervaring bij de (gemeentelijke) overheid, bent initiatiefrijk, beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden, alsmede over een prima schriftelijke (beleids-)rapportagevaardigheid. Salaris en overige informatie Afhankelijk van opleiding en ervaring schalen wij u in op aanloopschaal 9 of functieschaal 10 (resp. max. f 5.366,— en f 5.971,— bruto per maand, op basis van een 38-urige werkweek). De chef van de afdeling Algemene Zaken, mevrouw G.T.J. van Arnhem is graag bereid nadere informatie te verstrekken. Haar telefoonnummer is 01719-60281. Uw beknopte sollicitatiebrief met uitgebreide c.v. (o.v.v. vacaturenummer 94-19 in de linkerbovenhoek van brief en envelop) stuurt u naar de stafafdeling Personeel Organisatie, Postbus 298, 2200 AG Noordwijk. Alle brieven die uiterlijk op 29 november a.s. zijn binnengekomen worden meegenomen in een brievenselectie. Een assessment center zal deel uitmaken van de selectieprocedure. De gemeente Noordwijk wil de instroom van v en gehandicapten bevorderen. Daarom nodigen wij vertegenwoordigers van beide groepen uit om te solliciteren. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Dankzij onze succesformule heeft ons filiaal in Zoeterwoude het erg druk. Daarom zijn we, ter versterking van het team, op zoek naar een vlotte Oase is een keten van slaapkamer speciaalzaken, door heel Nederland en België. Onze succesformule is gebaseerd op het presenteren van meer dan 100 kompleet opge bouwde slaap kamers. Uitsluitend in topkwaliteit, met 121/2 jaar garantie en de verzekering van gedegen, persoonlijk advies. Wij bieden een drukke, afwisselende baan. Bent u een zelfbewuste, symphatieke vrouw van 35-40 jaar die 15-20 uur per week -in ieder geval koopavond en zaterdag- ons team wil versterken? Schrijf dan een brief met uw C.V.' naar: Oase Slaapkamer Speciaalzaken Postbus 122, 2665 ZJ Bleiswijk. Slaapkamer Speciaalzaken "Oase" het kwaliteitsmerk voor slaapkamei Steeds meer autobezitters hebben de voordelen van JOUKE SJAARDEMA AUTO VERZEKERINGEN ontdekt. Wij zijn daarom op zoek naar een ASSURANTIEMEDEWERKER (STER) die ons jonge en enthousiaste team komt versterken voor ca. 20 uur per week. Bij voorkeur in het bezit van assurantie B, of ervaring in de verzekeringsbranche. Inlichtingen en/of sollicitaties: J. Sjaardema jr., Nieuwe Beestenmarkt 28,2312 CH Leiden. Tel. 144851. De Divisie Pigmenten van Ciba te Arnhem is een compacte verkoopunit met een substantiële bijdrage aan de omzet van de wereldwijde Divisie en van groot strategisch belang. Met het oog op een verdieping en verbreding van de markt bewerking in Nederland en België wil de Divisie zich versterken met een tweetal chemici met technisch-commerciële ambitie. De kern van heide functies is advisering op hoog niveau over de toepassingen van pigmenten om de afzet van Ciba produkten te bevorderen. U bent de gesprekspartner van leidinggevende chemici van R&D-, produktontwikkelings- en produktie-afdelingen van de grotere industrieën in Nederland en België. Daarom is ervaring als chemicus, opgedaan op het gebied van de toepassing van pigmenten in verf of drukinkt of kunststoffen, een voorwaarde. SENIOR TECHNISCH ADVISEUR PIGMENTEN Uw taken: Op basis van uw specifieke ervaring van circa 10 jaar bent u in staat -na een relatief korte inwerkperiode- grotere accounts geheel zelfstandig te begeleiden. U adviseert en informeert afnemers en toekomstige klanten over het gebruik en de toepassingen van Ciba pigmenten. U coördineert voor uw klanten de ontwikkeling van "specials" binnen het Ciba concern. Ter ondersteuning van deze kerntaken ontwikkelt u een persoonlijk marketingplan, stelt verkoopdoelen en realiseert deze. Binnen een klein team kunt u een leidinggevende rol vervullen. JUNIOR TECHNISCH ADVISEUR PIGMENTEN Uw taken: In wezen zijn uw taken hetzelfde als die van de senior adviseur. U krijgt echter ruimschoots de tijd om thuis te raken in de materie en de markten. Met een relevante werkervaring van 3 tot 5 jaar bent u voor ons dan ook een interessante kandidaat. Het spreekt voor zich dat uw start wat voorzichtiger zal zijn; minder grote accounts en projecten. Voor beide functies zien wij verder als uw kwaliteiten: Opleiding Universiteit of TU Scheikunde dan wel HTS Chemische Technologie. Academisch werk- en denkniveaü. Uitstekende communicatieve vaardigheden. Goede kennis van de Duitse en Engelse taal. Hoewel u zich in de eerste plaats chemicus voelt, beschikt u over een commer ciële attitude. Naast de functie biedt Ciba voor de juiste man of vrouw een interessant ontwikkelingsperspectief, waarin op langere ter mijn (internationale) managementfuncties besloten liggen. Daarnaast zullen regelmatige buitenlandse stages uw vakken nis voortdurend vergroten. Salaris, secundaire arbeidsvoorwaarden en emolumenten (o.a. auto) zijn in overeenstemming met het niveau van de functie. Ciba laat zich bij de werving assisteren door Eiffel B.V., Bureau voor Werving en Selectie. Voor meer informatie kunt u ich wenden tot de heer H.L.J. Raijmans van dit bureau. Postbus 3142, 6802 DC te Arnhem, telefoon 085 - 517700. U kunt hem ook direct uw curriculum vitae met begeleidend schrijven zenden. Een psychologisch onderzoek kan deel ÉÉÉHjÉiLÉiÉMiÉyMÉMLÉÉÉÉ«ÉÉiHÉÉiÉÉI Ciba is een leidende wereldwijd aci onderneming met hoofdkantoor Zwitserland; met ons innovatieve aanl van hoogwaardige biologische en che sche produkten voorzien wij in een behc te op het gebied van de gezondheidszt de landbouw en de industrie. Wij strei naar een duurzame groei met inacht ming van onze economische, maatsch pelijke en ecologische verantwoordeli heid. Ciba is actief in meer dan 60 landen heeft circa 90.000 werknemers in dienst

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 26