ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER M/V ff th Groeps-leerkracht (m/v) ISiXS JORA INTERNATIONAL B.V. is importeur/groothandel SALES REPRESENTATIVE m/v 1° GEMIVA Stichting "de Vlietstede' Krauthammer SECRETARESSE tempo-team uitzendbureau ZATERDAG 12 NOVEMBER 1994 telefoon (071)356 356 Dienstverlening en reconditionering van electronica/fijn-mechanica na brand- en/of waterschade Imbach, een klein dynamisch bedrijf te Zoeterwoude-Rijndijk, is op zoek naar een representatieve jongedame/heer met enige administratieve ervaring ter spoedige vervuiling van de vakature voor de functie Funktie-omschrijving: diverse administratieve werkzaamheden zoals: - archiveren; - telefoneren en corresponderen in het Engels er\ het Nederlands; - overige administratieve werkzaamheden; - het ontvangen van bezoek met een kopje koffie. Wij denken aan een vlot nauwkeurig persoon van 18-23 jaar op HAVO-niveau met een aanvullende administratief/secretariële opleiding. Verder beschikt de juiste kandidaat over: - een prettige telefoonstem en een zelfstandige werkhouding; - enige ervaring op het gebied van tekstverwerking (WP 5.1); - enig cijfermatig inzicht; - zin in een afwisselende administratieve baan die soms verder gaat dan van 08.30 tot 17.00 uur in een overwegend "mannelijk" bedrijf. Spreekt het bovenstaande jou aan en denk je aan bovenomschreven punten te voldoen? Zend dan even voor 23 nov. a.s. een handgeschreven brief met (evt. getypte) c.v. aan Imbach Damage Contractors B.V. t.a.v. Mahelia v.d. Vlies, Energieweg 12,2382 NJ te Zoeterwoude-Rijndijk. Voor evt. vragen graag een telefoontje naar: tel. 071-416643. Effatha, Christelijk Instituut voor Doven met vestigingen te Voorburg en Zoetermeer, vraagt voor de school Arentshof (SO-mg) te Voorburg, per direct een voor een volledige betrekking vanaf heden t/m 23-12-1994 (tijdelijke ven/anging) voorde periode 09-01-1995 t/m 05-05-1995, (vervanging i.v.m. zwangerschapsverlof) - een protestants-christelijke levensovertuiging; - bevoegdheid voor het primair onderwijs; - ervaring in het geven van onderwijs aan auditief gehandicapten; - ervaring in het geven van onderwijs aan zeer jonge kinderen (bij voorkeur IOBK of ZMLK). Voor deze vacature is vrijstelling verkregen van de TWAO-ver- plichting. Informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de sector directeur van de school, de heer G.T. Pasman, tel.: 070 - 399 20 21 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u (binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan de afdeling Personeelszaken, t.a.v. de heer J.A. Raateland, Postbus 997, 2270 AZ Voorburg, onder vermelding van het vacaturenummer 94-34, in de rechterbovenhoek van uw brief. van zijde bloemen, planten en decoratieve artikelen. Wij richten ons op de detail handel, groothandel voor zowel binnen- als buitenland. Wij zoeken op korte termijn een voor het werven van nieuwe relaties en het onderhouden van bestaande relaties. Funktie eisen: - goed middelbaar opleidingsniveau - enthousiasme - doorzettingsvermogen en klantgericht inzicht - ervaring in de verkoop is een pre - zelfstandig, eigen initiatief - representatief - affiniteit met het produkt Wij bieden: - een zelfstandige en verantwoordelijke funktie binnen een aktieve organisatie - jong team - goede doorgroeimogelijkheid - basissalaris met provisieregeling Bent u enthousiast over de funktie en ziet u deze funktie als een uitdaging, reageer dan binnen 8 dagen schriftelijk inclusief pasfoto en c.v. naar bovenstaand adres t.a.v. Aliece de Koning. Rijksuniversiteit Leiden Restauratieve Dienst van de Faculteit der Sociale Wetenschappen KOK (V/M) r p/w, vacaturenummer: 4-I99/II58) De Restauratieve Dienst verzorgt per dag een gevarieerd zelfbedieningsmenu ten behoeve van facultaire medewerkers en studenten. Dagelijks maken ca. 2.500 mede werkers en studenten gebruik van het restaurant en worden circa 1.500 lunches geserveerd. De Restauratieve Dienst ver zorgt tevens recepties en de restauratieve voorzieningen bij nationale en internationale congressen, symposia en bijzondere bijeen komsten. De Restauratieve Dienst heeft een dagopen stelling van maandag t/m vrijdag, alsmede een avondopenstelling van maandag t/m woensdag van 17.30 tot 19.00 uur. Het restauratieve team bestaat uit achttien medewerkers waaronder twee koks. Taak: - het zelfstandig bereiden van maaltijden en spijzen; - het zelfstandig bereiden van koude en warme buffetten en borrelgarnituren voor recepties e.d.; - het verrichten van hygiënisch onderhoud van de keuken en de koelvriescel; - het verrichten van alle voorkomende werkzaamheden in teamverband. Vereist: - diploma Beroepsopleiding Grootkeuken (B.G.P.); -ervaring in een grootkeuken of restaurant danwel hotel; - goede omgangsvormen, alsmede in teamverband kunnen werken: - accuratesse, orde en netheid; - een cliëntgerichte instelling. Salaris minimaal 2.468,en maximaal 3.372,bruto per maand. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste twee jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: De heer P.A. van Munsteren, hoofd Restauratieve Dienst, tel. 071 -273617. Sollicitaties, onder vermelding van het vaca turenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Directeur-Beheerder van de Faculteit der Sociale Wetenschappen. Wassenaarseweg 52. Postbus 9555, 2300 RB Leiden. Het beleid van de universiteit is erop gericht meer vrouwen aan te stellen in functies waarin zij ondervertegen woordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren. I I I I I I I I I i mm v) Swetterhage, Woon- en leefgemeenschap voor 330 rr Zoeterwoude-dorp vraagt met onmiddellijke ingang n verstandelijke handicap t< Op zoek naar werk! Dat hebben wij! De naam is Gemiva. Ons kenmerk is veelzijdigheid en vernieuwing. Wij bieden verschil lende vormen van zorg: internaten, (kinder)gezinsvervangende tehuizen, sociowoningen, activiteitencentra, kinderdagcentra, boerderijen, be geleid zelfstandig wonen, kort-verblijf tehuizen, logeerhuizen en begeleid werken. Omdat daar behoefte aan is. Van ons mogen ze dat gerust zorg op maat noemen. A. Bevoegde en Onbevoegde Invalkrachten (60% tot 100%) B. Oproepkrachten voor zowel groepen bewoners op laag niveau als bewonersgroepen op midden/hoog niveau. Wij vragen voor functie A: Opleiding Z-verplèegkundige of gelijkwaardig; of Een flexibele en zelfstandige persoonlijkheid; Ervaring in het werken met verstandelijk gehandicapten; Een positieve instelling en werkhouding. Wij vragen voor functie B: Functie-eisen van A; Kandidaten die in een "pool" van meerdere oproepkrachten bij ziekte, vakantie of andere calamiteiten gebeld kunnen worden voor invalwerk. Wij bieden: Een prettige werksfeer; Een volwassen organisatie; Voor nadere informatie kunt u c Schriftelijke sollicitaties voor 25 november Blankaartweg 2. 2381 AD Zoeterwoude. opnemen met de dienst P&O, tel. 01715 - 92 08. richten aan de personeelsdienst van Swetterhage. ZORG VOOR MENSEN METEEN VERSTANDELIJKE HANDICAP Protestants Christelijk Verzorgingstehuis voor Bejaarden Oude Vlietweg 9, 2231 CN Rijnsburg Tel. 01718-20600 Het tehuis biedt verzorging aan 60 bewoners en daarvoor zijn ca. 50 personeelsleden in dienst. Wij vragen voor ons tehuis, voor ca. 14 uur per week, een AKTIVITEITENBEGELEIDER/STEK Deze functie is voornamelijk t.b.v. de groepsopvang van verpleeg huis geïndiceerde bewoners, (substitutieproject). Kwaliteit: De in te zetten functionaris is activiteitenbegeleider/ster MBO-AB met ervaring met geriatrie en/of psychogeriatrie. moet bekend zijn met levensfase-problematiek. dient in staat te zijn groepsactiviteiten te organiseren, structurerend te kunnen werken en bereid zijn tot het uitvoeren van verzorgende taken. dient in voldoende mate contactuele en sociale vaardigheden te bezitten en zich voldoende mondeling en schriftelijk te kunnen uitdrukken. Samen kunnen werken met medewerkenden uit het verzorgings huis en het substitutieteam is noodzakelijk. Indien u denkt aan bovenstaande zelfstandige functie te voldoen, een leeftijd heeft vap ca. 25-40 jaar en een bij ons huis passende le vensovertuiging, roepen wij U op te reageren. De CAO voor bejaardentehuizen is van toepassing. Uw sollicitatie dient U binnen 1 week te richten aan de directie van bovengenoemd tehuis.. Helex B.V te Heemstede houdt zich bezig met alle aspecten van sfeer verwarming. Helex heeft een zeer breed assortiment openhaarden, kachels, rookkanalen en alle toebe horen en is marktleider in Nederland. De activiteiten richten zich op handelsmatige en projectmatige verkoop. De divisie Projecten verzorgt de verkoop en installatie van turn-key projecten Ter ondersteuning van dit team zijn wij, wegens interne verschuiving, op zoek naar een Project-Adviseur (m/v) in de functie van Account-Manager De functie: U onderhoudt de contacten met de relaties en knoopt vraag en aanbod creatief aan elkaar U zorgt in een adviserende functie voor de verkoop en installatie van turn-key projecten U zorgt ervoor dat op basis van door u aange leverde gegevens het plannen van werken kan plaatsvinden U houdt zicht op de voortgang en kwaliteit Helex vraagt: Een initiatiefrijk persoon met goede contactuele vaardigheden. Iemand die. sterk verkoopgericht. zijn eigen professionele koers vaart. Een technische opleiding en enige jaren werk ervaring in een vergelijkbare functie Helex biedt Een functie die bepalend is voor het succes van de projecten-organisatie De uitdaging om in een hectische bouw-omgeving goed te presteren. Een solide onderneming, voortdurend op zoek naar nieuwe mogelijkheden. Graag uw schriftelijk reaktie voorzien van c.v. sturen aan Helex B V., t a v. de heer F.H.M. Mooij, Leidsevaartweg 11, 2106 NA Heemstede INTERNATIONAL Partner in Human Capital Development De medewerkers van een organisatie vormen het belangrijkste "bedrijfskapitaal". Het benutten van de kwaliteiten van de medewerkers is bepalend voor het succes van de organisatie. Investeren in mensen is daarom van essentieel belang. Dat is de filosofie van de Krauthammer International Groep. De Krauthammer International Groep is gespecialiseerd in training, coaching en consulting in Management, Communication, Sales en Client Relations en heeft 17 vestigingen in Europa en de Verenigde Staten. Zij zal de secretaresse worden van een groep training consultants. Dit houdt onder meer in het verzorgen van schriftelijke contacten met opdrachtgevers in het gehele traject, vanaf het eerste gesprek tot en met de uitvoering van het trainingsproject. Daarbij valt te denken aan afspraak bevestigingen. het uitbrengen van trainingsvoorstellen, plannen van de trainingen, facturering, voorbereiding en administratieve begeleiding van de trainingen. Daarnaast is zij verantwoordelijk voor een uitstekende behandeling van de daaruit voortvloeiende telefonische contacten met onze ojxirachtgevers. Na een intensieve inwerkperiode zal zij de werkzaamheden met een hoge mate van zelfstandigheid uitvoeren. Wij werken met een volledig geautomatiseerd systeem voor planning. op>drachtverwerking en facturering op IBM AS400. Voor tekstverwerking maken wij gebruik van WordPerfect 5.1 In onze organisatie stellen wij hoge kwaliteitseisen aan onszelf en anderen. Een bewijs hiervan is dat wij onlangs het ISO 9001 kwaliteitscertificaat hebben ontvangen. Voelt u zich in een dergelijke omgeving thuis, dan zien wij uw sollicitatie met belangstelling tegemoet. Richt uw brief met C.V. en pasfoto voor 25 november a.s. aan Wilma M.C. Reiterer-Verhart, Executive Manager Human Resources. KRAUTHAMMER INTERNATIONAL BV Postbus 240 - 2200 AE Noordwijk tel. 01719 - 43344 Genève - Zürich - Parijs - Lyon - Aix-en-Provence - Lille - Straatsburg - Toulouse - Brussel - Noordwijk - Londen - Keulen Madrid - Milaan - Stockholm - New York - Casablanca KANTOOR Bedrijfsleider m/v voor een groot produktiebedrijf. U hebt de dagelijkse leiding en bent verantwoordelijk voor de operationele activiteiten en de continuïteit van het produktiecentrum, Onder uw zorg vallen produktie, calculatie, logistiek, technische dienst, kwaliteitszorg, milieuzorg en personeelsbeleid. Hiervoor hebt u een HBO-opleiding en zeer goede kennis van produktie- en verpakkings technieken. Ook hebt u een uitstekende kennis van logistieke en technologische processen in de levens middelen-industrie. Kennis van de vleesverwerkende industrie is een must Informatie: 071 - 14 41 46. Angelique Diebeis Leiden, Stationsplein 212 HORECA Floor-supervisor m/v voor een groot hotel buiten Leiden. Voor deze full- baan in wisseldiensten hebt u leidinggevende capacitèltert en ruime ervaring in de housekeeping. Leeftijd: 35 jaar. Informatie: 071 - 12 64 44. Angelique Diebeis Leiden, Stationsplein 212 SCHOONMAAK Schoonmaker m/v voor een internationaal hotel in Noordwijk. Je gaat onder andere zalen en kamers schoonmaken. Leeftijd: 20 jaar. Informatie: 071 - 12 64 44. Angelique Diebeis Leiden, Stationsplein 212 TECHNIEK Medewerker technische dienst m/v voor een bedrijf in Noordwijk. U onderhoudt en repareert de technische installaties. Daarnaast wordt u ingezet voor werkzaamheden zoals behangen en het ophangen van lampen. Hiervoor hebt u een diploma VEV en eventueel een elektro-technlsche achtergrond. U woont in Noordwijk en bent tussen de 20 en 30 jaar. Informatie: 071 - 12 64 43. Anne-Marit van Hoeve Leiden, Stationsplein 212

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 26