ID jKoster speelt nu met Abdoe-dijen 'Ik zat echt even kapot' Regioclubs steunen afdeling Sport 'Acid de Klosziet het bij PSV nog steeds zitten Goedkoop houdt er mee op SDAG25 OKTOBER 1994 chef willem spierdijk. 071-356464. plv -chef rob onderwater. 071 -356463 rgkamp niet naar Bayern .n» Inter Milan heeft gisteren een duidelijk,neen'verkocht ri Bayern München dat Dennis Bergkamp wilde aantrekken, lgens Inters vice-voorzitter Tavecchio boden de Duitsers on tdoende geld voor de Nederlandse aanvaller. „Dat Bayern in- esse toont, betekent dat Bergkamp een goede speler is, we llen hem dan ook absoluut houden. Dat staat vast." lieuwe aanval Roniinger in Europa in» Tony Rominger heeft aangekondigd dat een nieuwe aan- 1 op het werelduurrecord waarschijnlijk in Europa plaats heeft, terdag vestigde hij op de houten wielerbaan van het Velodro- e in Bordeaux het nieuwe record. Hij legde in een uur 53,832 qmeter af. Daarmee verbeterde hij de prestatie van Miguel In- irain van vijftig dagen eerder met 792 meter. 'wente - Feyenoord op 20 november EChede De wedstrijd FC Twente-Feyenoord is opnieuw vast- steld voor zondag 20 november. Voor die datum is gekozen na verleg met burgemeester J. Mans en de politie van Enschede. 2 veelbesproken ontmoeting zou afgelopen zondag worden ge- ieeld, maar werd door de burgemeester verboden omdat de )litie de openbare orde en veiligheid niet kon garanderen. totorola lijft Wiebren Veenstra in n haag Wiebren Veenstra rijdt volgend jaar voor de Ameri- fanse wielerploeg Motorola, waarbij de Nederlander Hennie Uiper ploegleider is. De 27-jarige Fries bereikte een overeen- bmst voor een jaar. Afgelopen seizoen reed Veenstra voor de elgische formatie Collstrop. [NVB verleent MVKV uitstel uwuk» Bij de Katwijkse voetbalvereniging MVKV mag komen- s zaterdag weer worden gevoetbald. In eerste instantie legde de NVB een speelverbod op omdat er in de scheidsrechterskleed- amer een wc en een fonteintje ontbraken. Omdat MVKV diver- waarschuwingen in de wind sloeg, legde de bond de Katvyijk- club een speelverbod op. Inmiddels heeft MVKV beterschap eloofd, waarop de KNVB het verbod introk. Tot 1 december eeft MVKV de tijd om de kleedkamer aan te passen. )rie 'Leidse" schakers naar olympiade en haag Drie schakers uit de Leidse regio maken deel uit van e Nederlandse.jrloegen die van 30 november tot en met 17 de- ember in Moskou deelnemen aan de schaakolympiade. Het .lannenteam bestaat behalve uit Leiderdorper Jeroen Piket en eidenaar John van der Wiel uit Jan Timman, Paul van der Ster- en, Loek van Wely en Genna Sosonko. Bij de vrouwen 'vormen je Leidse Annemarie Benschóp, Erica Sziva, Esther de Kleuver ïr 0fn Hanneke van Parreren de nationale equipe, i/oor arktForeholte ontmoet Katwijk |OOrdwuk Zondagtweedeklasser Foreholte en regerend ama- eurkampioen van Nederland Katwijk ontmoeten elkaar van- 5.-|vond in het kader van de strijd om de LD-Cup. Het duel uit de ronde wordt afgewerkt op het terrein van de w Noord- De aanvangstijd: 19.30 uur. eindhoven. anp Crisis? Hoezo crisis? Amper twaalf uur na het gevoelige pak slaag van Ajax (1-4) doet „heel" PSV alsof er niets aan de hand is. Alsof de zware Amsterdamse 1 klappen niet zijn aangekomen. Alsof de dagen van trainer Aad de Mos niet zijn geteld. Gezel ligheid kent kennelijk geen tijd in het knusse spelershome van De Herdgang, het trainings complex van de Eindhovense club. Luc Nilis, een beginnend gol fer, demonstreert aan de kleine bar zijn swing. „Dat gaat me momenteel beter af dan voet ballen", grapt de brave Belg. In een zithoekje werpt aanwinst Stan Valckx zich met veel ple zier op als tolk voor het Brazi liaanse wonderkind Ronaldo. De jeugdige Zuidamerikaan moet voor de zoveelste keer aan een journalist uitleggen waarom hij in vredesnaam voor PSV en niet, bij voorbeeld, voor Ajax koos. Zijn verklaring is en blijft simpel: geld en onwetendheid. Marciano Vink, Jan Wouters en Stanley Menzo, toevallig of niet drie oud-ajacieden, verma ken zich het best. Het trio pro beert elkaar met pijltjes gooien af te troeven. De Amsterdamse humor is niet van de lucht. Nie mand bij PSV lijkt echt te lijden onder de ontluisterende neder laag, de eerste in de competitie. En als al iemand mentale pro blemen heeft, weet hij die pri ma te verbergen. Ook Aad de Mos, de Kop van Jut bij PSV, maakt een redelijk ontspannen indruk. Monter maakt de Hagenaar tijd vrij voor enkele vraaggesprekjes. Zijn doorwaakte nacht is hem niet aan te zien. Hoe scherp ook de kritiek is en hoe agressief en vij andig ook de houding van het Brabantse publiek mag zijn, De Mos ziet voor zichzelf nog altijd perspectief bij PSV. Maar hij be seft dat hij in een strijd op leven en dood is verwikkeld. „Als we woensdagavond bij Willem II overleven, ben ik de man die bij PSV de radertjes kan blijven besturen", is zijn stellige overtuiging. „Voor de hele club is het duel in Tilburg van Qruciaal belang. Bij winst kunnen we de inhaalrace op Ajax weer inzetten." De Mos, door creatieve Am sterdamse geesten omgedoopt in „Aad de Klos", weet dat hij bij PSV op een schopstoel zit, waarvan de poten al half zijn doorgezaagd. De Hagenaar, die naar verluidt bij vroegtijdig ont slag een afkoopsom van een miljoen gulden in zijn aflopen de contract heeft bedongen, blijft ogenschijnlijk laconiek on der de toenemende oppositie. „Ik maak me echt niet druk over mijn positie. Bij Ajax en An- derlecht heb ik met hetzelfde bijltje gehakt." Dennis de Nooijer begint vol vertrouwen aan revalidatie rotterdam gpd De telefoon rinkelt aan een stuk door, het bezoek staat voor hem in de rij. „Het lijkt vandaag wel een gekkenhuis," zegt Dennis de Nooijer. En met enig gevoel voor cynisme: „Twee jaar gele den zag ik bijna niemand, toen was ik kennelijk nog niet goed en bekend genoeg voor zo veel belangstelling." Zaterdagnacht heeft hij de slaap nauwelijks kunnen vatten in het Dijkzigt-ziekenhuis. Het spookte voortdurend door zijn hoofd: zal het ooit nog goed ko men? Wat zal ik allemaal mis sen? Maar vooral: had ik maar dit of dat gedaan. „Want ik had vorige week donderdag vanwe ge een pijnlijke hamstring niet getraind. Han Berger dacht daarom zaterdagavond aanvan kelijk dat ik die spier had ge scheurd. Was het maar waar. Die nacht zat ik echt een beetje kapot. Je ligt daar helemaal al leen, je weet niet hoe het af loopt. Al wist ik op het moment dat het gebeurde, precies wat er aan de hand was. Hetzelfde ge voel als twee jaar geleden in mijnrechterknie." „Daaróm gebaarde ik meteen voor een brancard. Ik zei het ook meteen tegen John Karelse, de keeper van NAC. En die Reygwart liet maar doorspelen, terwijl de spelers van NAC al lang begrepen hoe serieus het was. Wat een slapjanus, die scheidsrechter. Ik blijf toch niet voor niets in het strafschopge bied liggen? Ik ging alleen op de keeper af, het was geheid een doelpunt geworden. Maar in eens bleef mijn linkerbeen in de grond staan. Pas toen Gérard en nog een paar spelers hem dui delijk maakten dat het ernstig was, blies hij af. Later heeft hij nog wel zijn excuses aangebo den." De datum staat in zijn geheu gen gegrift: 31 juli 1992. In de voorbereiding op de competitie speelde Sparta een oefenwed strijd tegen Sporting Gijon in Zeeland. „En toen had ik ook net voor twee jaar bijgetekend. Alleen is het nu nog ernstiger," zo heeft hij van Sparta's club arts Casper van Eijck begrepen. „Een voordeel kan zijn dat ik het al een keer heb meege maakt. Ik weet wat er gaat ge beuren. Zes weken in het gips, daarna moet alles weer soepel gemaakt worden en dan over tien weken revalideren in Zeist. Ik heb daar goede ervaringen opgedaan. Als ik eenmaal daar ben, wordt het weer interes sant." Na een bijna drie uur duren de operatie, waarbij de buiten band van zijn knie en het kapsel werden aangehecht, kreeg hij van Sparta's clubarts de gerust stellende mededeling dat de zware blessure weer voor hon derd procent in orde zou ko men. „De knie is weer stabiel, de operatie is geslaagd." Het verdere verloop van het seizoen speelt voortdurend door zijn hoofd. „Als je zo alleen bent, ga je toch liggen pieke ren." Zijn gedachten gaan dan uit naar de mogelijk gemiste kans om hogerop te komen. „Vooropgesteld dat ik het ook voor Sparta doodzonde vind, kan ik dat voorlopig uit mijn hoofd zetten. Want wie gaat er nou een geblesseerde speler ko pen, ondanks de garantie dat het weer goed komt? Dan moet ik toch eerst weer die vorm te pakken zien te krijgen, maar dan is er weer een verloren sei zoen voorbij, al ben ik tegen die tijd pas 26." Vertrouwen Dennis de Nooijer heeft alle vertrouwen in een goede afloop in de competitie voor Sparta. „Het komt met de nieuwe aan winst Marco Boogers erbij best voor elkaar. Ik ben een belang rijke schakel," en met zijn zelf- Iphenaar na langdurige blessure weer terug in hoofdmacht ARC ïo-bbie Kos-ter', scandeert het jeugdige ARC-publiek als Alphenaar op de bank zit. Als hij' in het veld komt, dan p aat het wel goed, lijken ze te denken. Ze hoeven voorlo- II ig niet meer om hem te roepen, de 26-jarige timmer- lan maakte de laatste drie wedstrijden deel uit van de psis-elf van ARC en smaakte afgelopen zaterdag ook het pet van de eerste overwinning in deze competitie. i iphen aan den rijn janet van dijk je jonge fans zijn de blonde riksbuiten niet vergeten, al die |d dat hij én zij vanwege een Prdnekkige knieblessure loesten wachten op zijn ren- ee. Waaraan hij die populari- jit toch heeft te danken...Rob joster weet het zelf niet. „Ik zeg b wel altijd gedag en zo, en ferder ben ik natuurlijk gewoon En aardige jongen." Vorig seizoen konden ze roe- jen wat ze wilden, het seizoen laarvoor ook. Rob Koster kwam bch niet in het veld, soms zou tij ze trouwens niet eens ge- j bord hebben. De aanvaller zat I amelijk niet op de bank, hij pt, zeker bij uitwedstrijden, liet eens altijd op de tribune, lij kreeg er steeds meer moeite nee om zijn ploeggenoten te tien spelen. rian de kant ijna twee jaar stond de ARC'er an de kant. Vaak letterlijk, al- jd figuurlijk. Ruim een jaar kon lij niet werken. Het ziekenhuis jn de behandelkamer van de fy- iotherapeuten, dat was zijn mgeving geworden. „Ik werd r gek van. Ik had immers ook en werkgever. Ik ging er niet an uit dat ik nooit meer zou unnen werken maar het was ich heel vervelend. Ik kon ook doen, ik merkte het altijd. ik ging stappen kon ik echt uit mijn bol gaan." De narigheid begon in augus- Tis 1992. Het jaar daarvoor had ob Koster voor het eerst echt eel uit gemaakt van de selec- lei ie. De seizoenen daarvoor had lij vooral in het tweede ge peeld. Dat vond -ie prima. Het vas een leuke groep, bovendien ïad de aanvaller zelf het idee lat hij nog niet goed genoeg vas voor het eerste. „In het eer- •te moest je keihard werken en lan deed je het nog niet goed. k was nog jong, dal móeten en lat op je kloten krijgen als het liet lukt, dat kon ik niet aan. Ik :ei: Laat mij maar lekker in het Iweede spelen, en dan trekken :e bij ARC verder ook niet aan Rob Koster werd ouder, kreeg van de toenmalige trainer Bert ansen weer een kans, speelde n het seizoen '90/'91 geregeld inliet eerste. Het ging goed, hij kreeg de smaak te pakken en speelde het jaar daarna veel wedstrijden in de hoofdmacht. „Toen wilde ik ook niet meer te rug." Na zijn vakantie in die wat la ter een opmerkelijke maand zou blijken, leefde Rob Koster net als de andere ARC'ers hele maal toe naar de wedstrijd te gen Feyenoord, die voor de woensdag erna op het program ma stond. Maar eerst was er nog een oefenwedstrijd op maandag. „Ik liep in het veld, ik maakte een draaibeweging, ik voelde een knak in mijn knie." Dat het ernstig was, had hij toen niet door. De fysiothera peut probeerde hem op tijd fit te krijgen voor het duel tegen de Rotterdamse profclub. Maar dat lukte niet. Ook later lukte het niet, zijn knie bleef dik en hij kon er eigenlijk niets mee. Op slot Een afgescheurde voorste kruis band en een klein scheurtje in de meniscus werden gehecht tijdens een kijkoperatie in sep tember. Maar Rob Koster bleef door zijn knie gaan, het ge wricht sloeg ook geregeld op slot. Na een volgende kijkopera tie werd besloten een pees om te leggen ter vervanging van een kruisband, maar nog was de el lende niet voorbij. Er was weer een kijkoperatie nodig. De bin- nenmeniscus werd verwijderd en dat bleek een gouden in greep. In oktober kon hij weer aan het werk. Voetballen ging nog niet, maar de blonde Alphenaar had eindelijk wel het idee dat het de goede kant op ging. Bij de fysiotherapeut was het ge daan met de saaie, eentonige krachttrainingen. Hij oefende met een nieuw behandelappa- raat. Elektroden zorgden in een mum voor tijd voor dezelfde spierinspanningen als 400 knie buigingen. Zijn bovenbeen werd er zo sterk van dat hij door de rest van de groep 'Abdoe' werd genoemd. Naar de wiel renner met die dikke dijen. Al die tijd had Rob Koster een doel voor ogen gehad: nog een seizoen uitkomen in de eerste klasse. Weer die sfeer proeven, spelen voor veel publiek. Afge lopen zomer wist hij dat het zou gaan lukken. „Voor mijn gevoel Robbie Koster, terug van lang weggeweest: „Ik heb de moed nooit opgegeven." had ik de kwaliteiten om terug te komen." En Rob Koster - Robbie te genwoordig, ter onderscheiding van de nieuwe Rob Koster die van Wilhelmus is gekomen - bleef bij de laatste zeventien. Hij viel een paar keer in, en stond de laatste drie wedstrij den in de basis. Scoorde die eerste twee wedstrijden drie doelpunten en zag afgelopen zaterdag bij SHO, het eerste slachtoffer van ARC, dat de te genstander een stiftbal van zijn voet van de lijn haalde. De linksbuiten die zichzelf vooral in tactisch opzicht nog vooruit ziet gaan („Dat komt hoofdzakelijk door de trainer van wie ik vooral leer om veel te bewegen") had de moed trou wens nooit opgegeven. Net als hijzelf redt ook zijn club het wel weer, is zijn overtuiging. „Het gaat steeds beter. Als we alle- foto ben de bruyn maal negentig minuten gecon centreerd zijn, lukt het. Het team bestaat immers uit jon gens die allemaal goed kunnen voetballen. Er wordt, hard en scherp getraind en bovendien is dit het leukste team dat ik heb meegemaakt. De nieuwe jon gens zijn leuk om mee te trai nen, leuk om een biertje mee te drinken, leuk om mee te praten. Wat wil je nog meer? Ja...nog meer punten." Dennis de Nooijer: „En die Reygwart lit doorspelen." foto ap verzekerde glimlach: „Ik weet dat ik niet zo gemakkelijk ben te vervangen. Maar hij kan dat ook worden. Boogers is geen slech te, ongeveer hetzelfde type spits als ik, hij is misschien nog iets doelgerichter. Het vervelende is alleen dat hij, net als ik, ook al leen komt te staan. Hij zou voor mij wat verlichting hebben be zorgd. Eigenlijk zou Dean Gorré er nog bij moeten komen. Maar misschien kunnen Boogers en ik volgend seizoen samen in de spits spelen." Hij heeft er inmiddels van af gezien om morgen naar Sparta- Dordrecht te gaan. „Ten eerste denk ik dat ik te veel pijn heb en daarbij krijg je steeds weer "de zelfde vragen: hoe is 't ermee? Wanneer speel je weer? En: heb je veel pijn? Nee, daar heb ik geen zin in. Sparta moet mor gen gewoon winnen. Ik hoor 't wel op de radio." Goede start bowlers JCS leiden. aad siera bowlingmedewerker In de nationale bowlinglea gue voor trio's maakte hoofdklasser J.C. Systems een uitstekende start. Met de behaalde vijf punten uit drie duels bezet het Leidse team een vierde plaats. Eelco Men ken had met 224 pins de bes te game. In de tweede klasse vielen wisselende resultaten te no teren. De Leidse vertegen woordiger Verboon kwam als beste uit de bus. Het be haalde in totaal zes punten. Goed voor een tweede plaats in de rangschikking. Van Egmond deed het be duidend minder. Het trio kwam niet verder dan twee punten. De Rijnsburgers be zetten de achtste plaats. De hoogste game kwam op naam van Jacques Petit (Ver boon). Hij behaalde 224 pins. In de derde klasse deed het reserveteam van Verboon goede zaken. Net als het standaardteam kwam het tot zes punten. Hierdoor be landde het team op de twee de plaats. Met 220 pins maakte Jan Kuiken namens Verboon de hoogste game. In de vierde klasse Z 4 was het team van Bowling Stone- s/PBS uiterst succesvol. Met de behaalde acht punten voert het trio de ranglijst aan. Dennis Krijff noteerde de hoogste game. Hij kwam tot 212 pins. In de vierde klasse Z 6 pak te P. Hak drie punten. Het Hak-team staat nu op de vijf de plaats. PBS kwam tot een schamele twee punten. Een zesde plaats is hun deel. In de nationale league voor vrouwen behaalde Verboon slechts een punt. De dames nemen een zevende plaats in. Hoogste game (187 pins) kwam op naam van Paula van Hemert. V&R deed het ietsje beter. Zij pakte twee punten. Op de ranglijst zien we de 'ladies'terug op de zes de plek. sao paulo anp Ben Goedkoop stopt na het wereldkampioen schap volleybal. De bondscoach van de Neder landse vrouwen volleybalploeg heeft een con tract tot 1 november. Het was de bedoeling dat de Amsterdammer de verbintenis tót en met de Olympische Spelen in Atlanta over twee jaar zou verlengen. Goedkoop ziet echter geen heil zonder een gedegen financieel ondersteunde voorberei ding verder te gaan met de volleybalsters. Na het WK voor de mannen heeft de Nederlandse Volleybal Bond NeVoBo bekendgemaakt dat een financiële basis voor een intensief top sportprogramma ontbreekt. Wegens gebrek aan geldschieters. „Ik had plannen door te gaan tot de Spelen", zei Goedkoop gisteren in Sao Paulo. „De finan ciële ondersteuning is op dit niveau veel te ma ger. De ploeg heeft vóór dit toernooi een plan op tafel gelegd bij de NeVoBo. Als daar om wat voor reden niets mee gebeurt, trek ik mijn con clusies en stap op." Het plan dat de internationals onder leiding van Cintha Boersma bij de bond presenteerde, hield onder meer in dat het team zich als groep wilde voorbereiden op Atlanta '96. Het bestuur liet echter snel weten geen geld beschikbaar te hebben. Voor Goedkoop is het WK dus het ein de van de oefening. De NeVoBo noemde giste ren de reactie van de bondscoach voorbarig. De Amsterdammer heeft de bond persoonlijk nog niet ingelicht. „Laat Goedkoop de zevende plaats halen, dan gaan wij als een idioot aan de slag het hele clubje te behouden", liet bonds- voorlichter Mensink weten. „Bovendien is bij goede prestaties de nodige steun te verwachten van NOCNSF. Hoewel die bijdrage lang niet toereikend is." oegstgeest willem spierduk Er bestaat weinig verzet tegen het plan van het bestuur van de afdeling Leiden om samen te gaan met de afdeling Den Haag. De voetbalclubs uit de regio hebben tijdens de vergaderin gen van de belangenverenigin gen in de drie regio's (Leiden, Bollenstreek en Rijnstreek) wei nig of geen kritiek laten horen op de toekomstige fusie met Den Haag. Al enige tijd geleden presen teerde de KNVB een plan om tot vermindering van het aantal af delingen te komen. Lange tijd zag het er naar uit dat de afde ling Leiden samen zou gaan met de afdeling Gouda. Die koos op het laatste moment echter voor Rotterdam als fusie partner. De voorzitter van de afdeling Leiden, D. van der Veen Meer- stadt, gaf gisteravond tijdens de vergadering van de Belangen vereniging AmateurvoetbaJ Duin- en Bollenstreek een toe lichting op de gang van zaken van de afgelopen maanden. Hij zei zich in de steek gelaten te voelen door de afdeling Gouda. Met deze regio waren al ver gaande onderhandelingen ge voerd. Toen Gouda wegviel als part ner bleef Den Haag als enig mo gelijke kandidaat over. Van der Veen Meerstadt gaf aan ook na delen te zien aan een samen gaan met Den Haag. „De stad Den Haag heeft ook op voetbal- gebied grootstedelijke proble men, die wij in onze afdeling niet kennen." Maar er zijn ook voordelen. De gemeente Den Haag wil graag beschikken over het afde- SCOREBORD BUITENL. VOETBAL Engeland Leeds United - Leicester City 2-1 Nieuwegein. Lichtwelter: Eerste ronde: Kochta (Dui) - Boogert (Ned) 3-6 6-4 7-6, Oremans (Ned) - Litsjovtseva (Kaz) 6-4 6-3 Kwalificatieronde-. Kamstra (Ned) - Mall BOKSEN (VSt) 6-4 6-0, Vis (Ned) - Bakkum (Ned) 6- 2 6-3. Antonio Medina (Schildkamp- /Hocgvliet) walk over Theelen (Heer- len'67), Amin (Roossien Groningen) walk over Van Londen (ABCC Apeldoorn), Strzerynsky (Boksteam Gelderland) w.o.p (5-0) van Lücker (Voltreffer Nieuwegein), llbay (Boksteam Oost) w.o.p. (5-0) van Zandt (Olympia Leeuwarden). Weiter: Ouali (Landgraaf) w.o p. (8-5) van Madretsma (Olympia Den Bosch). Midden. Vredeveldt (Verbon Utrecht) w.o.p. (11-3) van Gomes Pires(Boksing'82 Rotterdam) SCHAATSEN Stockholm. Mannen, 2,85 miljoen gulden Eerste ronde: Woodforde (Aus) - Javier Sanchez (Spa) 6-2 6-2, Volkov (Rus) - Skoff (Oos) 6-4 6-1 Heerenveen. Thialf Mannen, 1500 nv 1. Schreuder 1.58,27, 2. Van Velde 1.59,17. Vrouwen, 500 m: 1. Thomas 41,38, 2. Zwolle 42,13, 3. De Jong 42,33; 1500 m. 1. Thomas 2.06,25, 2. De Jong 2.09,77, 3. De Loor2.11,35. in, 660.000 gulden SPORTPRIJSVRAGEN Lotto 42 Eerste prijs: geen winnaar; tweede prijs: geen winnaar, derde prijs: 60 winnaars, elk bruto f. 2.143,80; vierde prijs-. 2778 win naars, elk f. 46,30; vijfde prijs: 49 131 winnaars, elk f. 5,00. Cijferspel 42 Zes cijfers goed: 2 winnaars; vijf cijfers goed. 4 winnaars; vier cijfers goed: 26 win naars; 3 cijfers goed: 236 winnaars: 2 cij fers goed- 2487 winnaars. Lucky Ten trekking maandag 24 oktober: 6-7-10-21- 26-27-30-36-50-51 -52-57-59-60-63- 66-69-71-79-80 (onder voorbehoud) lingskantoor in Loosduinen. Dat zou betekenen dat het kantoor van het nieuwe district in de be staande KNVB-huisvesting in de Leiderdorpse De Bloemerd kan worden gevestigd. Bovendien gaat de afdelingsmanager in Den Haag met pensioen, zodat er voor het nieuwe district maar een manager overblijft. Van der Veen Meerstadt zei te verwachten dat er een aantal verenigingen tot het nieuwe district zouden toetreden. Mo gelijk kiezen clubs uit het zui den van de afdeling Haarlem voor de Leids/Haagse afdelin gen en doen clubs uit de omge ving Bodegraven/Boskoop dat ook. Op de algemene vergadering van de KNVB Afdeling Leiden van 7 november nemen de voetbalclubs uit de regio een definitief besluit over de fusie. SPORT OP TV DINSDAG 17.00-17.15 Did 2: Sport Heute. 18.00-19.30 EURO: Eurogoals: over zicht Europese voetbalcompetities. 18.39-18.47 Ned 2: Sportjournaal. 18.45-19.10 RTLSport. 19.30-20.00 BRT 1: Sport. 21.00-21.30 BBC 1A Question of Sport: quiz. 21.00-22.00 EURO: Olympisch ma gazine. 21.40-22.10 Ned 2: Die 2: Nieuwe Koeien, satirisch sportprogramma. 22.00-23.00 EURO: Boksen. 22.15-23 00 Did 2: Sport Extra: Eu- ropaliga-tafeltenniswedstrijdDuits- land-Zweden. 22.16-22.34 Ned 3: Sportjournaal. 23.30-00.00 RTL 4: Sport. 01.00-01.30 EURO: Eurosport- nieuws. WOENSDAG 13.00-17.00-Dld 1: Sport Extra: ten nis, WTA-toernooi in Essen. 14.00-15.00 EURO: Eurotenms: met het ATP-overzicht.

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 21