C&A maakt plaats voor de winte 9" REUMA DESVWEPIJN voor voor voor NOORDWUK Rijnland ISOLERENDE BEGLAZING WOENSDAG 19 OKTOBER 1994 )AG 19 C gemeente Bloemen- badplaats Ontwerp-bestemmingsplan 'Bosweg e.o.' Burgemeester en wethouders van Noordwijk maken, overeenkomstig artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend dat met ingang van 20 oktober 1994 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage ligt het ontwerp-bestemmingsplan 'Bosweg e.o Het ontwerp-bestemmingsplan wordt globaal begrensd door de Golfbaan, de Noordduinen, de afrastering aan de Duinvoet en het Vuurtorenplein. Het bestem mingsplan is in hoofdzaak bedoeld om de bestaande situatie in het gebied te conserveren en de planvoorschriften en -kaart te moderniseren. Gedurende bovengenoemde termijn kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze omtrent het ontwerp-bestemmingsplan kenbaar maken bij de gemeenteraad van Noordwijk, Postbus 298, 2200 AG Noordwijk, telefoon: 01719-60000. Degenen die tijdig hun zienswijzen kenbaar hebben gemaakt, worden in de gelegen heid gesteld tot het geven van een nadere mondelinge toelichting. Het ontwerp-bestemmingsplan kan worden ingezien ten gemeentehuize, afdeling Bouwen en Wonen (kamer 1-23), op werkdagen van 9.00 tot 12.30 uur en bovendien op afspraak. Noordwijk, 19 oktober 1994 Burgemeester en wethouders van Noordwijk, Provincie Zuid-Holland KENNISGEVING PROVINCIAAL PROGRAMMA WATER EN MILIEU 1995-1999 Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland delen mede, dat zij op 13 september 1994 het provinciaal programma Water en Milieu 1995-1999 hebben vastgesteld, waarmee is voldaan aan artikel 4.14 van de Wet milieubeheer. Dit provinciaal programma Water en Milieu is bekend gemaakt door het op 22 september 1994 bij het ontwerp van de provinciale begroting over te leggen aan Provinciale Staten. In het provinciaal programma Water en Milieu staan de belangrijkste activiteiten binnen de beleidsvelden Water en Milieu voor een periode van vier jaar; met name zijn, krachtens artikel 4.14 lid 2 Wet milieubeheer, het programma bodemsanering en het programma ter bestrijding van de geluidhinder opgenomen. Ter voldoening aan hoofdstuk 3 van de eerste tranche van de provinciale milieuverordening Zuid-Holland is het ontwerp van het onderdeel bodemsanering van het programma Water en Milieu één maand bij de gemeenten ter inzage gelegd (met uitzondering van Rotterdam en Den Haag). De reacties uit de inspraakprocedure van het onderdeel bodemsanering zijn in het definitieve provinciaal programma verwerkt. De Waterkwaliteitsbeheerders en de gemeenten Rotterdam en Den Haag zijn in de gelegenheid gesteld om op het ontwerp-PPWM te reageren en de Provinciale Commissie Milieu en Water is daarover om advies gevraagd. Nadere informatie. Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de dierist Water en Milieu (mevrouw E.E.I. Snijder, tel.nr.: (070) 3116565 en ten aanzien van hoofdstuk 3 en bijlagen, de heer W.C.B. van Kesteren, tel.nr.: (070) 3117084). Bestellen. U kunt het provinciaal programma Water en Milieu tegen betaling bestellen bij de Provinciale uitgeverij, Koningskade 1kamer A 037, 2596 AA 's-Gravenhage, tel.nr.: (070) 3116082. Kosten: f 10,—. DWM/374 Bekendmaking Dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland maken het volgende bekend: - Van 20 oktober 1994 tot en met 18 november 1994 ligt voor een ieder ter inzage de ontwerp-Kostentoede- lingsverordening Rijnland en een toelichting daarop. - Met de invoering van de Waterschapswet zijn alle water schappen verplicht vóór 1 januari 1995 een Kostentoede- lingsverordening vast te stellen. In de Kostentoedelingsverordening wordt vastgelegd hoe de kosten van de taken Waterkeringszorg en Waterkwanti- teitsbeheer aan de verschillende belangencategorieën worden toegerekend. Uitgangspunt daarbij zijn de aard en de omvang van het belang dat de categorieën hebben bij deze waterschapstaken. Als categorieën van belanghebbenden worden onderschei den de ingezetenen, de zakelijk gerechtigden ongebouwde onroerende zaken en de zakelijk gerechtigden gebouwde onroerende zaken. - De ontwerp-Kostentoedelingsverordening Rijnland met toelichting ligt tijdens kantooruren ter inzage bij: het Hoogheemraadschap van Rijnland, Breestraat 59 te Leiden; de secretarieën van de gemeenten binnen het beheers gebied van het hoogheemraadschap; de kantoren van de waterschappen: - Meer en Woude, Aïdaschouw 1Zoetermeer; - De Oude Rijnstromen, Hoofdstraat 1 -3, Leiderdorp; - De Gouwelanden, Prins Bernhardlaan 8, Alphen aan den Rijn; - Groot-Haarlemmermeer, Marktplein 47, Hoofddorp. - Belanghebbenden kunnen tot en met 18 november 1994 hun mening over de ontwerp-verordening kenbaar maken aan het college van dijkgraaf en hoogheemraden van het Hoogheemraadschap van Rijnland, Postbus 156, 2300 AD Leiden. - De verenigde vergadering zal op woensdag 14 december 1994, in een openbare zitting, overgaan tot vaststelling van de Kostentoedelingsverordening Rijnland. In het voorstel aan de verenigde vergadering tot vaststel ling van de verordening zal melding worden gemaakt van de gehouden inspraakprocedure. Tevens zal het college van dijkgraaf en hoogheemraden een beschouwing geven over de inspraakreacties. Degenen die hun mening kenbaar hebben gemaakt zullen zo spoedig mogelijk een reactie ontvangen van het college van dijkgraaf en hoogheemraden. - De kostentoedelingsverordening Rijnland moet worden goedgekeurd door het college van gedeputeerde staten van de provincies Zuid-Holland en Noord-Holland. Leiden, 19 oktober 1994. Dijkgraaf en hoogheemraden, E.H. van Tuyll van Serooskerken, dijkgraaf. H.J.G. Bruens, secretaris-rentmeester. Lancia Dedra SW. Stijl en vormgeving krijgen de ruimte. Geen concessies. Niet wat veiligheid, noch wat ruimte, prestaties en vormgeving betreft. Deze auto geeft een werkelijk nieuwe visie op autorijden. Maar overtuig uzelf. De Lancia Dedra SW staat bij ons klaar voor een proefrit. Granturismo. Lancia Dedra SW: 1.6 i.e., 1.8 i.e., 2.0 16v, 2.0 I6i> integrale. 1.9 turbo ds. Lancia Dedra SW v.a. ft. 41.450,- inclusief BTW/BPM exclusief hosten rijklaar maken. Leaseprijs v.a.fl. 1.095.- per maand exclusief BTW. 48 mud. 20.000 km. per jaar ria hincia Uase. Menken Lancia, Rijksstraatweg 338-340. Wassenaar, 01751-T9342. ikte i s. Sti tgeri 5 late tn of l)t u ii aa 93 P. _Jl jit Reuma betekent pijn. Je kunt ermee leren leven, maar geen moment van de dag laat het je los. Veel reuma patiënten dragen hun lot in stilte, omdat hun handicap niet zichtbaar is. Stilte, die écht pijn doet. U kunt er wat aan doen. Uw geld kan voor een reuma- patiënt direct omgezet worden in verlichting. Door revalidatie, hulpmiddelen en onderzoek. Het Reumafonds helpt daarbij. Helpt u het Reumafonds? REUMAFONDS REUMABESTRIJDING MÓÉT DOORGAAN jl Rrunufondj, Statenlijn 128. 2 r.: 70.70.70.848. Giro: 324 Tc GU AQHAMDFI service voor alle reparaties beglazing GESPECIALISEERD IN 10 jaar fabrieksgarantie

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 8