SU IE 'Otto Maximal' is de held Van Hanegem tevreden met nul-nul BOLLEN T Sport i r ge meester verbiedt Sr2 xwente-Feyenoord Lankhciar staat paar maanden stil Tirol sterk tegen Deportivo ISDAG 19 OKTOBER 1994 Joeri Frau riicha PrirpEgpd rkoren In en bij de olVB kan hoog of laag springen, voor burgemeester J. Mans dDeetos-Hschede is er geen weg meer terug. Hij haalde gistermiddag 'en proef rjief een streep door de competitiewedstrijd Twente-Feye- de derde Ivan zondag en is niet van plan daarop terug te komen. „Over aer Wil vanuit valt niet meer te praten", liet Mans het bestuur van iet Nk' gra.e en de voetbalbond gistermiddag telefonisch weten. Het is Nederlan$le keer dat in Enschede een wedstrijd van Twente wordt ver pen schaa mden) wois verklaarde gistermiddag dat hij niet kan instaan voor de en 100 eriare orde en veiligheid. Afgelopen zondag braken er voor en Ter Fred Rwedstrijd tegen Groningen flinke rellen uit tussen de twee ri- folle voorrende supportersgroepen, waarbij meer dan 70 mensen wer- lute snelfparresteerd. Het risico van een nieuwe escalatie wil Mans niet - trainingn. Jet als Ohgens de Enschedese politie zijn er concrete aanwijzingen dat 'derland, :de wedstrijd tegen Feyenoord 'door supporters van Feye- van Nedl in samenwerking met supporters van Groningen de confron- in Haarltvordt gezocht met Vak P-supporters van Twente'. De Twentse k'olgendetng zou daarbij worden gesteund door zo'n 150 supporters Van 6 tot et Duitse Schalke'04, met wie supporters van Twente nauwe wordt inen hebben sinds de transfer van Youri Mulder naar de Bun- damme^aclub. Jt heeft eKNVB houdt vooralsnog vast aan zondag 23 oktober als speel- ij. Na Cain voor Twente-Feyenoord. „Lukt dat niet", zegt woordvoerder ede 16-ja>tolk, „dan zal de KNVB niet schromen terug te grijpen op de ed te kuimentaire mogelijkheden. Dat zou kunnen betekenen dat de ?rd hij twitrijd wordt gespeeld zonder publiek of op ander terrein". Vei- lash-klasdsfunctionaris Wil van Rhee wil nog een uiterste poging wa de zoekt pm Mans op andere gedachten te brengen, maar de kans van iaal voorn lijkt vrijwel nihil, iwfeest i 'Jacque ace wor, edstrijd tn der H,ENoe handbalsters van TKS Satumus spelen in de tweede tr van l^cïë"van de Europa Cup voor bekerwinnaars tegen Spartak paard •iVt p)e Leidse eredivisionist kreeg gisteren bij de loting in We de nieu^ eerst een uitwedstrijd toebedeeld (op 12 of 13 november), alveren{ar probeert de tegenstander uit de Oekraïne over te halen om zand k^e duels in Leiden te spelen in het weekeinde daarop. In de 'r terug iste r0nde van de EC II schakelde Satumus afgelopen zondag dscheidie Vilnius uit. xi wijk u; A veedorf op positie Davids rijd. Var i jaar NEN Clarence Seedorf is vanavond waarschijnlijk de vervan- cus Def van geblesseerde Edgar Davids in het Champions League- rden bile' Austria Salzburg-Ajax. Beide trainers maken pas vlak voor atsen. !t begin van de wedstrijd de opstellingen bekend, maar afgaan- n de Le' °P afluitende training van Ajax komt Seedorf als eerste in oetbal ■nmerking om Davids te ver\'angen. Bij de Amsterdammers ions vafemt verc^er Peter van Vossen de plaats in van de geschorste irdeai3lidi George. Montp ie en Ti :tober ff gionalssEIn een oefenwedstrijd heeft zaterdageersteklasser FC Lisse /olgenè reserves van Ajax op een kleine nederlaag 'getrakteerd'. De sbroekjoeg van Mark Wotte slikte een 2-3 verlies. Ajax trad aan met v), Blejacks als Finidi George (hij is voor het EC-duel met Casino Salz- :ht (3 urg vanavond geschorst), Clyde Wijnhard, Tarik Oulida en 'n Leidlartijn Reuser. Lisse nam gisteravond voor eigen publiek rutaal een 1-0 voorsprong dank zij Dennis Iliohan. Binnen een wartier bogen George, Reuser en Ten Heuvel de score om in msterdams voordeel. In het verdere verloop van de wedstrijd cpaalde Ajax het spel, maar tot doelpunten kwam-het niet. Vlak oor tijd verkleinde René Ras de marge tot 2-3. Het duel op Ter pecke stond in het teken van de Ajax-dag bij FC Lisse. (Zie ook jagina 22) aks) ■Sparta wil Dean Gorré ng (VSt/ r ^'otterdam Dean Gorré heeft de knoop doorgehakt. Hij wil weg ach (vyÜ Feyenoord. Niet omdat hij boos is, niet omdat hij teleurge- d (Zwateld is of ruzie zou hebben met Willem van Hanegem. Gorré, 24 iny'tRuj ar inmiddels en in zijn derde seizoen gedegradeerd tot bijna GBr) Utfaste bankzitter, wil voetballen. Sneller dan hij wellicht zelf had /oorzien, meldde zich een nieuwe werkgever voor Gorré. Sparta ntoro (ff eeft contact gezocht met de technische staf van Feyenoord om 7-6 7ie informeren of er te praten valt over een (tijdelijke) verhuizing s (GB ttan ^orr^ naar 'let Kasteel. Willem van Hanegem wees geïnte- Frombfesseerde clubs (FC Twente, RKC) vorig seizoen nog de deur, man (ftnaar besloot deze week voor Sparta's coach Han Berger het licht op groen te zetten. Hoe Ft voetbal: honderd miljoen winst 5gS,ftos angeles Het wereldkampioenschap voetbal heeft meer dan Neiiaihonderd miljoen gulden winst (60 miljoen dollar) opgeleverd. TauziDat heeft het organisatiecomité woensdag bekendgemaakt. 2, Batroorzitter Peter Ueberroth van het organisatiecomité noemde ia (Tsjjde winst verbluffend. „De verwachting was een derde deel van het bedrag dat we nu hebben overgehouden." Die meevaller van >£T&tveertig miljoen dollar wordt geïnvesteerd in het promoten van het voetbal in de Verenigde Staten. srkusd t» Rominger mijdt Bordeaux Dor! BORDEAUX Tony Rominger traint al dagen op de wielerpiste van ek o-i Bordeaux voor een eventuele aanval op het werelduurrecord. De ,k 2-1 Zwitserse prof heeft nog niet besloten of hij zijn poging om de sc ou afstand van Miguel Indurain (53,040 km) te verbeteren, doorzet, a) i-( Hij liet wel doorschemeren dat hij bij een positieve beslissing ^ter! niet voor Bordeaux als handelingsplaats kiest. Rominger weigert i J in Bordeaux met de media te praten. Zijn begeleider Juan Fer- srecb nandez doet dat wel. „Als Tony het werelduurrecord gaat aan- ?Spa vallen' zal dat niet in Bordeaux zijn", aldus Fernandez. In de Franse wijnstad waren de afgelopen twee seizoenen onder meer de Brit Boardman en Indurain succesvol in de race tegen het uur. De aanval van Rominger zou aan het einde van november moeten plaatsvinden. Rominger legt woensdag een eerste seri euze test af. mechelen rob van der zanden Misschien mag hij volgende week, als eerste stap op weg naar herstel, een klein stukje Fietsen. Voetballen is voorlopig niet aan de orde voor Joop Lankhaar. De Alphenaar zit in de lappenmand en denkt op zijn \Toegst in december weer aan de slag te kunnen als voor stopper van Lierse SK. De 28-jarige Lankhaar baal de toen hij ontdekte dat een slepende blessure in zijn bo venbeen slechts met een ope ratie kon worden verholpen. Hij was in zijn tweede seizoen bij Lierse net lekker in vorm en de ploeg draaide als een 'lier' in de beginfase van de compe titie. De Belgische eersteklasser won de eerste drie wedstrijden en pas in de vierde ontmoeting volgde het eerste puntverlies door een 4-2 nederlaag bij An- derlecht. „Toen was ik er al niet meer bij, omdat een in greep niet langer kon worden uitgesteld," zegt Lankhaar. Op dit moment staat de door Eric Gerets getrainde ploeg nog al tijd op een verrassende derde plaats, achter koploper Stan dard Luik en Anderlecht. „Mis schien krijgen we een terugval, want deze groep is erg jong." Zijn blessure heeft een voor geschiedenis. „Aan het eind van vorig seizoen had ik al last rond mijn hamstrings. Ik dacht dat het na zes weken zomer stop wel over zou zijn. Maar toen we weer begonnen, voel de ik nog altijd dat er iets zat. Toen ben ik helemaal onder zocht en daarbij bleek dat er aan de achterkant van mijn bovenbeen pezen over elkaar heen waren schoven. Dat gaf voortdurend irritatie en pijn. Met een operatie hebben ze nu in het ziekenhuis sneetjes in die pezen gemaakt waardoor ze langer worden. Over een week of zeven, acht moet ik de draad weer oppakken. Maar dan heb ik natuurlijk wel een enorme achterstand. Voorlopig rust ik vooral. Het been voelt doods aan, het trekt en het ziet er blauw uit." Joop Lankhaar heeft het bij Lierse naar zijn zin. Na vijfjaar Racing Mechelen (hij woont nog steeds in Mechelen, een kwartiertje rijden van Lierse) beleeft hij nu al zijn zevende seizoen in België. „Wat gaat die tijd hard hé? Ik hoop nog zo'n vijf jaar te voetballen op het hoogste niveau. Dat hoeft niet per se hier te zijn. Na dit jaar zou ik best naar Neder land willen, ook al bevalt het me goed in deze omgeving. Ik pas me makkelijk aan en heb niet die 'grote mond' waar de Belgen het vaak over hebben als ze Nederlanders bedoelen." „Laatst was ik op de bruiloft van Fons (Alfons Groenendijk, waarmee Lankhaar acht jaar geleden samen bij FC Den Haag speelde, red.) en toen hoorde ik dat Den Haag me ja ren geleden al eens terug wilde halen. In het Zuiderpark mijn loopbaan afsluiten, zou best mooi zijn." Lankhaar begon te voetbal len bij Alphen en verhuisde op zijn veertiende naar ARC, waar hij drie seizoenen voltooide. Na vier jaar in het Zuiderpark koos hij voor een buitenlands avontuur. De blonde verdedi ger speelde zich in de goede periode van Den Haag in Joop Lankhaar. foto archief Oranje. Hij zat op de bank tij dens een EK-kwalificatieduel tegen Cyprus en stond daarna uit tegen Griekenland (0-3) in de basis. Het bleef bij die ene interland in 1987. Trainer Baric helpt Austria aan successen Een klein nietig mannetje zit in de lobby van het City Club Vienna-hotel, het on derkomen van Austria Sal zburg in Wien-Vösendorf, een voorstadje van Wenen. Boven zijn krant is de goe de man in slaap gesukkeld. Kan gebeuren, zeker een zware nacht gehad. Het is moeilijk te geloven, maar deze slapende man is Otto Baric, de succesvolle trai ner van Austria Salzburg. wien-vösendorf edwin struis 'Otto Maximal', zo luidt zijn bij naam in Oostenrijk. Otto Baric heeft dat koosnaampje niet te danken aan zijn postuur of zijn voorliefde voor grote maaltij den. 'Maximal' slaat zowel op de prima prestaties die 'Herr Otto' in Oostenrijk geleverd heeft als op het stopwoordje waarvan Baric zich constant be dient. Maximale inzet, maxima le agressie, maximale overgave, dat eist de 61-jarige Kroaat van avond van zijn spelers in het Champions League-duel met Ajax. 'Waar Baric is, is hoop', schreef de plaatselijke krant toen Otto Baric in de zomer van '91 z'n opwachting maakte bij het provincie-clubje uit Salz burg. Twee jaar daarvoor was de club gepromoveerd naar de eerste divisie en daar wilde het graag blijven. Handhaven komt echter in het woordenboek van Baric niet voor. De ervaren oe- fenmeester wil prestaties en kreeg ze ook. Van de 17 jaar dat hij nu in Oostenrijk werkzaam is, plaatste hij zich liefst 14 maal voor de verschillende EC-toer- nooien. Bij Salzburg verliep het al niet anders. De twee tweede plaat sen van '92 en '93 werden al luid bejubeld in de geboorte stad van Mozart, de successen van afgelopen seizoen zetten de stad in vuur en vlam. Kampioen en UEFA Cup-finalist, Otto Maximal deed zijn bijnaam weer alle eer aan. Tot 1993 besloeg de totale EC-geschiedenis van Austria Salzburg tien wedstrijden. Vorig seizoen kwamen daar in één klap twaalf wedstrijden bij. Via Dunajska Streda, FC Antwerp, Sporting Lissabon, Eintracht Frankfurt en Karlsruher SC, toch niet de minste ploegen, plaatsten de Oostenrijkers zich voor de UEFA Cup-finale tegen Otto Baric staart voor zich uit op de bank van Salzburg, de club die hij Inter Milaan. Vooral met de overwinningen op de Duitse buren maakte Ba ric zich onsterfelijk in Salzburg. Voor de eerste maal in de histo rie, 17 mislukte pogingen gin gen er aan vooraf, kegelde een vereniging uit Oostenrijk een Duitse ploeg uit de Europa Cup. Dat ging gepaard met de no dige trammelant. Tijdens het kwartfinale-duel met Frankfurt ging Baric totaal over de rooie na een opmerking van Kakha- ber Tskhadadze, de Georgische verdediger van Frankfurt. Daar bij imiteerde Baric met succes een lama. De kwat kwam hem op een schorsing van vijf duels te staan. Het spuug-incident leidde tot een complete hetze in Duitsland, waar de mensen het zelfs ontraden werd om naar Oostenrijk op vakantie te gaan. In de dagen rond de beladen return kreeg Baric politiebege leiding en weken twee body-gu ards geen moment van zijn zij de. Vanaf de tribune zag de oe- fenmeester zijn elftal via straf schoppen zegevieren. Zijn dro ge commentaar: Weet je waar om het zo lang geduurd heeft voordat een elftal uit Oostenrijk een Duits team heeft verslagen? Heel eenvoudig: ik heb als trai ner nog nooit tegen een Duits team gespeeld.' Toen de Oostenrijkers in de halve finale weer op een Duitse opponent stuitten, Karlsruher SC, ging boulevardblad Bild zich met de zaken bemoeien. 'Weer tegen die spuger! KSC moet Eintracht wreken'. Weer kwam Otto Baric - door Bild omgedoopt in 'Abu el Blabla' - als winnaar uit de strijd. 'Thuis' in Wenen bleef het doelpunt loos, in Karslruhe werd het 1-1. In de finale tegen Inter bleek het geluk verbruikt. De Italiaan se formatie won, mede dank zij een goal van Wim Jonk, zowel in Wenen als in Milaan met 1-0. Baric: „Maar als ik gewoon op de bank gezeten had, hadden we gewonnen". heeft bezorgd, foto anp leken zich dit seizoen voort te zetten. De Su percup-wedstrijd tegen beker houder Austria Wien werd in winst omgezet en ook de plaat sing voor de Champions League leverde geen problemen op met Maccabi Haifa als tegenstander. Momenteel zit de klad er echter aardig in, zowel in de competi tie als in de Champions League. Een middenmoot-positie op de nationale ranglijst, een schame le 0-0 thuis tegen AEK Athene en een 3-0 nederlaag bij AC Milan temperden de feestvreug de in Salzburg enigszins. „We hebben wat moeite om ons te motiveren voor de competitie duels. De concentratie ont breekt dan een beetje. Maar als het ernst wordt dan staan we er weer. Onze vorm stijgt, we zul len er alles aan doen om van Ajax te winnen". Oei. dat klinkt wel heel zelfverzekerd. Dat vindt Baric ook. „Of in ieder ge val niet te verliezen", voegt hij er fijntjes aan toe. rotterdam marcel v gpd-verslaggever Daags na het vertrek van Thijs Libregts ont- I wijkt Jorien van den Herik behendig alle vragen die betrekking hebben op het in- middels afgesloten conflict tussen Feye noord en de opgestapte directeur. Feyenoords voorzitter beperkt zich slechts tot het beantwoorden van vragen die betrekking hebben op de Europa Cup Il-wedstrijd tegen Werder Breinen, morgen, voor een toch nog vrijwel uitverkochte Kuip. Inmiddels zijn er al zo 'n 30.000 kaar ten verkocht. De verwachting is een een op komst van tussen dè 40.000 en 50.000 toe schouwers, voldoende om de wedstrijd rechtstreeks op de televisie te brengen. Met vertrouwen zegt Wim van Hanegem het treffen voor de tweede ronde om de Eu ropa Cup II tegemoet te zien. Weliswaar herinnert hij zich de 5-1 nederlaag tegen datzelfde Werder Bremen tijdens een toer nooi in Valencia tijdens de voorbereiding op dit seizoen in augustus, maar die wed strijd kan volgens de coach van Feyenoord niet als een maatstaf worden gezien, omdat zijn ploeg destijds de avond tevoren ook nog had gespeeld, terwijl bovendien drie, vier vaste spelers ontbraken. Van Hanegem: „We weten inmiddels al les van Werder. Geert Meijer en Michel Beukers hebben de 'ploeg een aantal keren aan het werk gezien en bovendien heeft Maup Mariens nog enkele videobanden uit zijn archief tevoorschijn getoverd. We kun nen dus niet voor verrassingen komen te staan. We hebben kunnen constateren dat Werder een goede ploeg heeft, het is een topclub gezien de laatste seizoenen, waarin het landskampioen werd en de Europa Cup II veroverde. De Duitsers spelen met een diepe spits en daaromheen snelle, opko mende middenvelders. Ze zijn sterk in de lucht, maar dat zijn wij ook. We zullen al leen moeten opassen bij spelhervattingen, bij de standaardsituaties. We zullen gedisci plineerd moeten spelen en af en toe de bal moeten rondspelen. Het vervelende is al leen als wij dat doen, het publiek onmiddel lijk begint te fluiten. Jammer, maar we zul len dat toch moeten doen om niet in het mes te lopen. Het publiek zal daarvoor be grip moeten opbrengen. Nul-nul kan best genoeg zijn tegen dit soort ploegen. Ik win wel liever, maar hoe gek het ook mag klin ken, nul-nul is een goed resultaat. Werder heeft thuis vaak meer problemen dan uit. Juist in de uitwedstrijden legt Werder meestal de basis om verder te komen. De thuisclub wil een goed resultaat neerzetten en dat past precies bij de Duitsers in hun straatje. Daar maken ze gebruik van, waar door ze thuis aan een gelijkspel voldoende hebben. En dat moeten we morgenavond zien te voorkomen." OPMERKELIJKE ACHTERGRONDEN VAN DE SPORT Het was afgelopen zaterdag een hec tische dag in de tafeltennishal op De Voskuyl waar Oegstgeest de confron tatie aanging met Veldhoven. De eredivisiewedstrijd was niet alleen van hoog niveau, maar ook spannend. En vol gens de coach van de Braban ders zelfs 'typisch Leids'. En daarmee doelde hij op allerlei randverschijnselen die er vol gens hem op waren gericht om de Veldhovense spelers uit hun ritme te halen. In De Volkskrant van afgelo pen maandag mocht trainer Jack Aarts zijn klachten uiten. „Ineens maakte er een ventila toreen tijdlang enorme herrie. Dat was tegen de vocht zeiden ze, maar daar was geen spra ke van. En op een 20-19 stand gooide reserve Herman van den Broek een bal in het cen tre-court. Dat zijn dingen die je bij ons en bij Feyenoord (de tafeltennisclub, red.) niet zal meemaken, maar bij Oegst geest wel. Leuk is het niet, maar het hoort er kennelijk My Herman van den Broek is met stomheid geslagen over de opmerkingen van Aarts. BelachelijkDat van die ven tilator is een bekend verhaal. Dat ding staat altijd aan en er is in twaalf jaar nog nooit over geklaagd, want het appa raat moet gewoon aan staan om het vocht uit de hal regen te gaan. Zeker in de herfst en de winter. Verder is er inder daad een balletje aan komen waaien op een belangrijk mo ment. Maar ik zat helemaal niet op die plek en bovendien had onze 981 speler er last van en niet die van Veldhoven. Ik begrijp daarom niet waarom Aarts dit soort dingen zegt. Het is alle maal onzin. De tuchtcommissie van de KNVB straft de Oegst- geester voetbalvereniging UDO niet voor de toestanden die zich tijdens de dames wedstrijd tegen Quick Boys zouden hebben voorgedaan. Volgens scheidsrechter John Hosz liep de situatie buiten het veld volledig uit de hand nadat hij in het begin van de wedstrijd een rode kaart had uitgedeeld. Hij voelde zich bedreigd door toeschouwers. die allerlei opmerkingen naar zijn hoofd slingerden. De scheidsrechter staakte de wedstrijd tot verbazing van beide ploegen bij de stand 0- 7. Hosz beweert dat hij ver volgens op het parkeerterrein in Oegstgeest werd opge wacht door enkele supporters van de UDO-vrouwen. De 24- jarige scheidsrechter is op de vlucht geslagen. De rode kaart was terecht, maar voor de rest hecht de tuchtcommissie meer waarde aan de verhalen van UDO en Quick Boys, die beweren dat er niets aan de hand was, dan aan het verhaal van scheids rechter Hosz. Die neemt de uitspraak luchtig op. „Ik heb mijn verhaal gedaan en het gaar mij er verder niet zo om wie er gelijk krijgt of ongelijk. Feit is, dat alleen ik de tuchtcommissie kon vertel len wie er op die parkeerplaats waren. De vertegenwoordigers bij." Tijdens de vlucht door de bosjes scheurde Hosz een vi nieuwe broek. De schade heeft hij vergoed gekregen. Wie denkt dat Hosz gefrus treerd is geraakt door deze ontwikkelingen heeft het mis. „Ik koester geen wraakgevoe lens, ik sta hierboven, ik zeur er verder niet over. Toch draait de wereld niet ge woon doorvoor scheidsrech ter Hosz. De gebeurtenissen op die dinsdagavond in Oegstgeest hebben hem toch onzeker gemaakt. Hij fluit nu niet meer op zaterdag èn op zondag, maar alleen op zater dag. Hij is twee keer niet naar de gezamenlijke training van scheidrechters geweest op donderdagavond, omdat hij geen zin had om opmerkin gen over de gebeurtenissen aan te horen. Bovendien gaat er een begeleider met hem mee naar wedstrijden. „Daar heb ik zelf om ge vraagd. Ik wilde weten wat ik fout doe. Er is inmiddels twee keer een begeleider mee ge weest en die heeft beide keren gezegd dat zelfvertrouwen het enige is wat er aan ontbreekt. Hij vond dat ik perfect floot. Onveilig voelt Hosz zich trou- Sinds die ene keer zorg ik er wel voor dat het me niet meer kan gebeuren. Ik weet hoe ik me er tegen kan wapenen. Het is jammer dat ik iets bij me moet dragen. Maar het kan niet anders in het huidige voetbal." ijdens de leden ver- I gadering van WSB leek aftredend voor zitter Gerard van der Klauw vereerd met zijn benoeming tot erelid van de club. Een an der erelid, Piet van de Berg, stelde dat voor en de vergade ring ging bij acclamatie ak koord. I\'a de vergadering nam Van der Klauw de initiatiefne- mer apart. „Ik vond het een ontzettend leuke geste maar ik vind dat ik het nog niet heb verdiend. Ik ben vijfjaar voorzitter ge weest, maar er zijn zat men sen die veel langer meelopen dan ik en veel meer hebben gedaan aan de zijlijn. Ik kan ze zo bij name noemen. Me neer Van der Tang bijvoor beeld, die is al 35 of 40 jaar de belangrijkste man op het sportpark. Lid van verdienste had ik misschien wel kunnen worden, maar erelid, nee, dat vond ik net even te veel Te veel eer. Van de Berg accepteert de weigering zonder morren. Hij staat nog wel achter zijn voor stel. „Ik tel nooit de tijd maar wat je in die tijd hebt gedaan. En hij heeft heel veel voorde ver eniging gedaan. Er zijn twee mensen voor hem tot erelid benoemd die ook wel veel heb ben gedaan maar er toch min der voor in aanmerking kwa men dan hij. Dat is trouwens buiten mijn weten om ge beurd. n haag ipa Willem van Hanegem. foto» archief In de eerste wedstrijd van de tweede ronde van het toernooi om de UEFA-beker deed de grootste verrassing zich voor in Oostenrijk. FC Tirol versloeg de Spaanse topclub Deportivo la Coruna. De treffers kwamen van Sane en Söger, 2-0. Ook Odense SK deed het aardig. De Deense semi-profs bleven op de been bij Kaiserslautern. Odense kwam zelfs op voorsprong, door een treffer van Hemmingsen. Sforza maakte gelijk voor de Duitsers. Trelleborgs, dat in de eerste ronde Blackburn uitschakelde, deed het opnieuw goed. Tegen Lazio, de club van Nederlands internatio nal Winter, werd gelijkgespeeld, 0-0. De Italianen hebben nog wel een thuiswedstrijd voor de boeg.

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 23