Noordwijk swingt naar 4-0 FC Lisse maakt veel indruk bij Scheveningen Quick Boys denkt te veel aan aanvallen Ter Leede komt in vorm SV Voorschoten weer ploeg om rekening mee te houden ARC eindelijk af van hatelijke 'nul' Sport Rijnsburg komt goed weg met 2-2 Eïï» Rode kaart voor Alfred Nijhuis I MAANDAG 3 OKTOBER 1994 SCHEVENINGEN CHRIS „Je kunt nog beter naar FC Den Haag gaan," schamperde een supporter van Scheveningen na de laatste goal (1-5) van FC Lis- se. En om zijn misnoegen te on derstrepen stond-ie op en been de weg. Niet richting Zuider park, waar de in Scheveningen weinig populaire rellenclub ze telt, maar richting kantine. Een vooruitziende blik kon de man niet ontzegd worden, want in de resterende vijftien minuten viel er -een onverwacht schot op de lat van invaller Ron de Ja ger daargelaten- niets meer te beleven op Houtrust. Geloofde FC Lisse het wel in het laatste kwartier, in de voor gaande 75 minuten maakte de ploeg van trainer Wotte indruk. Na de matige competitiestart (ëén uit twee) beginnen de Lis- senaren zachtjes aan op gang te komen. Scheveningen werd in de eerste 25 minuten volledig van de mat gespeeld, maar kon met meer geluk dan wijsheid de achterstand in deze periode be perken tot 0-1. Al in de tweede minuut profiteerde Jelle Visser van knullig uitverdedigen van Frank Gelauf. Via het been van een Scheveninger schoot hij raak. Vervolgens bleek weer eens hoe onvoorspelbaar het verloop van een voetbalwed strijd kan zijn. De eerste keer dat er enige dreiging van een aanval van Scheveningen uit ging, was het gelijk raak ook. Hans Tellier kreeg van Emiel Wajer te veel ruimte, en profi teerde daar dankbaar van: 1-1. Meteen was het met het veld- overwicht van FC Lisse gedaan. Scheveningen, gehandicapt door de afwezigheid van spel bepaler John Blok en ex-prof Al- bert van Oosten, geloofde er weer in en werd steeds brutaler. Een fraaie kopbalgoal van René Ras (1-2 na een voorzet van Er- win Hermes) zorgde ervoor dat de FC zijn zelfvertrouwen terug kreeg. Dat bleek duidelijk in de tweede helft. De Lissenaren ga ven daarin geen kans meer weg en doelpuntten zelf drie keer op rij. Achtereenvolgens Bert van Duyvenbode, Hermes en uit blinker Barry Opdam passeer den doelman Sander van der Water. Wotte: „Dit is een heel be langrijke overwinning voor ons. Hadden we hier een of twee punten verspeeld, dan was de kopgroep voorlopig onbereik baar geworden. Nu horen we er weer bij. Over het vertoonde spel kan ik alleen maar tevreden zijn. Er zit duidelijk een stijgen de lijn in. We speelden ook voor de tweede keer in de opstelling die in mijn ogen de sterkste is. Voorlopig ben ik niet van plan die te wijzigen. Aan de andere kant moeten we ons niet blind staren op deze overwinning. Scheveningen vond ik niet best. Vooraf zag ik nog wel tegen de ze wedstrijd op. want ik ken veel jongens van Scheveningen uit mijn FC Den Haag-tijd. Ik was bang dat ze zich juist te genover mij wilden bewijzen. Gelukkig is dat meegevallen." FC Lisse: Mokveld; J. Vermeulen. Van Duyvenbode. Polman. Wajer; Ras. Van der Zwet (Spruyt), Opcfam; Visser. Wubben (Ens). Hermes. Marken met nederlaag naar huis gestuurd Jelle Visser. archieffoto Er zijn al mensen van de club naar Ruud Bröring toegekomen. Of hij niet wat behou dender moest spelen, met twee spitsen en een echte laatste man. Dat levert toch meer punten op? De trainer peinst er niet over om aan deze wensen tegemoet te komen. Noordwijk moet aanvallend en attractief voetballen, dan komen de punten vanzelf, is zijn devies. Zaterdag heeft hij de critici voorlopig weer de mond gesnoerd: Noord wijk won met 4-0 van Marken. Het had gemakkelijk 10-0 kunnen zijn. Of, laten we zeggen: 11-1. Want wat zich za terdagmiddag op sportpark Duinwetering afspeelde,was een waar kansenfestival. Met een swingend Noordwijk in de hoofdrol. Een ploeg die precies zo speelde als de oefenmeester wil: vooral op de helft van de tegenstander. De verdediging zat degelijk in elkaar, het middenveld was vooral aan de linkerkant (Frank Aboikoni) creatief en zeer aanvallend, de vleugelspitsen waren snel, durfden en konden geregeld een mannetje passeren en haalden zo vaak de achterlijn. Vanaf de hoeken van het veld gaven Robert Vermin op links en Patrick Scheurwater op rechts voorzet na voorzet. Het duurde alleen zo lang voordat er werd gescoord. De vervoering van het pu bliek vanwege de mooie aanvallen veran derde in ontzetting over de gemiste kansen. „En dan zal je zien dat het straks weer mis gaat", klonk het somber op de tribune. Noordwijk is het moeilijke vorige seizoen nog niet vergeten. Het degradatiespook zweeft nog door de badplaats. Misschien ook dat er daarom maar ongeveer 900 men sen op de wedstrijd tegen Marken af kwamen. Na een stuk of acht kansen voor Noord wijk - en twee van de counterende tegen stander - was het pal voor rust dan eindelijk raak: Jeffrey Stolk kopte de thuisploeg naar een 1-0 voorsprong. Na de theepauze bleef Noordwijk druk uitoefenen op de machte loze tegenstander. Dat leidde in eerste in stantie weer lot gemiste kansen van Fred Bloem (zijnet). Scheurwater (keeper tikt bal over), en Stolk (bal over). In de negende minuut van de tweede helft maakte spits Bloem veel goed door een rush zelf af te maken met een raak schot: 2-0. „Ik wist dat ik er een zou ma ken", zei hij na afloop van de wedstrijd. „Ik had voor rust zeker al twee keer kunnen scoren. Normaal gesproken zinkt de moed je in de schoenen als het niet lukt, maar vandaag gebeurde dat niet. Ik vond dat ik zo lekker speelde. Ik wist gewoon dat het doelpunt zou komen. Dat heb ik in de rust ook tegen de trainer gezegd." Twee minuten later kwam er een einde aan alle twijfel van Noordwijk toen Patrick Scheurwater een voorzet gaf op Robert Ver min die met een mooie lage kopbal de stand op 3-0 bracht. De onzekerheid over de winst was dan wel weg, de wil om aan te vallen bleef. En Marken geloofde er niet meer in, er zat te weinig overtuiging achter de spaarzame uitvallen,die over het algemeen te langzaam waren om gevaarlijk te zijn. Toch moest Noordwijk-keeper Wim Visscher een keer naar het net, maar het doelpunt van de voormalige professional Jimmy Simons werd afgekeurd wegens buitenspel. Het was Fred Bloem die in de 83ste minuut een voorzet van Patrick Scheurwater goed af maakte en daarmee de score op 4-0 bracht. Bröring was achteraf uitermate tevreden over die eindstand. „Je kunt wel met 10-0 winnen, maar dat is niet leuk voor de te genstander en dan ga je nog naast je schoe nen lopen ook. Bovendien: Fred Bloem heeft misschien wel zeven kansen gehad. Stel je voor dat hij ze er allemaal inprikt. Dan wordt hij volgende week weer gekocht dooreen profclub." Noordwijk: Visscher; Van Kins, Smit, Reinders, Van Roon; Ridder), Stolk, Aboikoni; Scheurwa ter, Bloem, Vermin. KATWUK NICK VERWOERD Berry Janse was zaterdag weer eens terug in Katwijk. De oud trainer van Quick Boys was met Zwart Wit '28 te gast op Nieuw Zuid en had het er reuze naar zijn zin. De Rotterdammer ont moette niet alleen veel oude be kenden, maar boekte met zijn ploeg ook nog eens een ver dienstelijk resultaat. Dankzij een gebrek aan schotvaardig heid bij Quick Boys konden de bezoekers onverwacht een puntje mee naar huis nemen: 2- 2. De remise voor de Rotter dammers, gehuld in shirts die veel weg hadden van een dam bord, betekende een flinke domper voor de thuisclub. Lan ge tijd immers zag het er naar uit dat de Katwijkers, spelend zonder de gekwetsten Steen voorden, Kanbier en Ruwaard, een probleemloze zege binnen zouden halen. Nadat Dennis Janse met een prachtig af standsschot al vlot Tom van der Niét had weten te verschalken, stelden de blauwwitten orde op zaken. Met goed combinatie voetbal werd de stevig ingrij pende verdediging van Zwart Wit op de proef gesteld. De be weeglijke Hicham Rbii en de pijlsnelle Peter Kruit hadden het soms zwaar te verduren. Quick Boys-trainer Henk Wisman: „De arbiter had onze spitsen best wat meer in bescherming mo gen nemen. Nu werd het aan vallend voetbal in wezen ge straft." Scheidsrechter Nagtegaal toonde zich inderdaad een lankmoedig leidsman. Ondanks de Rotterdamse overtredingen - aan Katwijkse zijde had men soms handen en voeten nodig om de gevaarlijke Danny van der Krogt af te stoppen - ging er van Rbii en Kruit veel dreiging uit. De Zwart-Witdefensie had het ook moeilijk met de hoek schoppen van de opponent. Die werden steeds genomen door Floor van Duyn. Een van zijn leverde halverwege de holvast/mark lamers eerste helft een treffer op. Jaap van Duyn kopte door, waarna Rbii met een achterwaartse kopbal scoorde: 1-1. Daarvóór had Jaap van Duyn met een kopstoot al de paal getroffen en keerde doelman Hans Eggel- meier een inzet van dichtbij van Rbii. Het Katwijkse overwicht leidde na een half uur tot een voorsprong. Een prima pass van Floor van Duyn werd door de doorgebroken Kruit knap verzil verd: 2-1Jaap van Duyn en Rbii waren daarna nog dichtbij een doelpunt, maar Zwart Wit bleef een grotere achterstand be spaard. Zelf kwamen de Rotter dammers nauwelijks aan aan vallen toe. Alleen bij een kopbal van Brian Witteling moest Van der Niet in actie komen. Er leek bij de rust voor Quick Boys dus geen vuiltje aan de lucht. Ook na de pauze bleef de Wisman brigade heersen. Kruit, Rbii en Hans van der Plas kregen diver se mogelijkheden om de wed strijd te beslissen, maar zij toonden zich niet schotvaardig genoeg. Bij Quick Boys gingen steeds meer spelers aanvallend denken en dat ging ten koste van de or ganisatie achterin. Wisman: „Als het bij balbezit lekker loopt, wil iedereen meedoen. Daardoor kregen we te veel mensen voor de bal." Zwart Wit rook zo z'n kans. Van der Niet hield na een counter Manuel Monteiro nog wel van een goal af, maar even later was hij kans loos bij een kopbal van Witte ling. Van der Krogt bereidde de treffer fraai voor. Vlak voor tijd miste hij de kans op 2-3. „Dat zou echt te veel van het goede zijn geweest," besefte ook Berry Janse. „We zijn een tijdje weg gespeeld en dan is het niet gek als je toch met een puntje naar huis gaat." Het weerzien met Nieuw Zuid deed hem duidelijk goed. Quick Boys: Van der Niet; Schaap, l ens. Aandewiel. Van der Plas; Van Dijk. Jaap van Duvn. Floor van Duyn; Hartevela. Kruit, Rbii (Rovers). Ter Leede etaleerde zaterdag bij Rijsoord zijn goede vorm en nam onder de rook van Rotter dam een eclatante zege (4-0) mee naar Sassenheim. De équi pe van Freek Rienks liet Rijs oord, de nummer drie van de tweede klasse B, alle hoeken van het veld zien. Het naar de eerste klasse lon kende Ter Leede kent een heus luxe probleem. Immers de nog geblesseerde Edward van Put ten, Peter Vooys, Adrian Carter en de wat uit vorm zijnde Floor Immink zitten nog in de wacht kamer van de Sassenheimse club. De elf die Rienks overhield voor de wedstrijd tegen Rijsoord etaleerden hun goede vorm. Met name de op de linkervleu gel spelende Erwin Crooy strooide met sublieme Na een minuut ïblieme passes, of twaalf stelde op scherp staande Peter Scheltus hem bovendien in de gelegenheid de 1-0 op de borden te schieten. In de minu ten daarna kreeg Ter Leede plenty mogelijkheden om de marge uit te bouwen, bijvoor beeld toen Leen Guyt zijn schot op de lat uiteen zag spatten. Zeven minuten voor rust ver zond Crooy een panklare voor zet op Scheltus, die beheerst 2-0 aantekende. Rijsoord stelde daar bitter weinig tegenover. Na de rust van hetzelfde laken een pak, hoewel de bezoekers gas terugnamen. Niettemin was het Mario Faber die een diepe pass op Scheltus bekroond zag wor den met 3-0. De show was nog niet over. Want nu was het Mar cel Bremmer die samen met Crooy aan de basis stond van de derde treffer van de sterke Scheltus: 4-0. Trainer Salzburg naar tribune gestuurd Austria Salzburg, over anderhalve week de derde tegenstander van Ajax in de Champions League, leed zaterdag de tweede nederlaag in de Oostenrijkse competitie. Linzer ASK won in Salzburg met 2-1 Na elf speeldagen staaLSalzburg vijfde, vier punten achter koploper Austria Wien. Louis van Gaal zag zaterdag hoe de arbiter zijn collega Otto Baric naar de tribunes verwees. De licht ontvlambare trainer van Salz burg maakte zich zes minuten voor de rust zo boos op zijn spelers dat hij van scheidsrechter Stuchlik de rode kaart kreeg. SPUKFNISSE WILLEM SPIERDUK Rijnsburgse Boys is nog ver van de grote vorm verwijderd. De Rijnsburgsers kwamen zaterdag met één punt goed weg bij Spij - kenisse: 2-2. Vijf minuten voor tijd leek Rijnsburgse Boys hele maal met lege handen komen te staan, toen de thuisploeg op 2-1 kwam. Maar een minuut later kopte Peter van Duijn de gelijk maker in. Met Peter van Duijn is meteen de beste Rijnsburgse speler genoemd. Van Duijn, die de eerste twee duels als spits speelde, opereerde nu als rech termiddenvelder, vlak achter de spitsen Van Driel en Faber. De laatste had van trainer Rob Kie- bert de kans gekregen in plaats van Raymond Buis. Kiebert vond dat hij niet meer om Fa ber heen kon. „Ik heb hem niet opgesteld, dat heeft hij zelf ge daan door keihard te trainen." Faber beschaamde het ver trouwen van zijn trainer niet. Want nadat Van Hengel de thuisploeg op 1-0 had gezet, zorgde hij na een bekeken pass- je van Peter van Duijn voor de gelijkmaker. De rest van het du el kon Faber overigens geen potten breken, al deed hij wel wat hij blijkbaar ook op de trai ning doet: hard werken. Dat gold overigens ook voor de andere spits. Jeffrey van Driel. Hij draafde dat het een lieve lust was achter de ballen aan. die veelal hoog vanuit de verdediging richting voorhoede werden getransporteerd. Veel eer was er niet aan te behalen. Toch kreeg Rijnsburgse Boys best wat kansen in die eerste helft. De fraaiste was voor Ed Roos. De bal werd na een voor zet van Robbert de Ruyter los gelaten door doelman Pernet. Omdat Roos even door een ver dediger werd vastgehouden kon hij de bal niet voliioende 'druk ken' en knalde hij tegen de on derkant van de lat. Aan de andere kant kreeg Spijkenisse meer van dit soort betere mogelijkheden. Mario Biervliet tikte vrij voor de kee per net naast de paal en Dick I leemskerk moest een keer op de doellijn redding brengen na een inzet van Ricardo de Win- Het was niet de enige goede daad van I leemskerk; hij speel de verder de gereputeerde Spij- kenisse-spits Faust van der Meer volledig uit de wedstrijd. Heemskerk deed dat zonder rugdekking van 'laatste man' André Hordijk, die voor zijn ver dediging speelde. Erg veel in breng in de opbouw had Hor dijk overigens niet. Slechts zel den kon RB met combinatie voetbal de eigen voorhoede be reiken. In de tweede helft lukte dat helemaal niet meer. Fr ontwik kelde zich een saaie strijd, met nauwelijks nog gevaarlijke mo menten voor de beide doelen. Vijf minuten voor tijd lukte het Spijkenisse voor de enige keer in die tweede rondgang om voor gevaar te zorgen. Het le verde meteen een treffer van De Winter op. Gelukkig voor Rijns burg zette Van Duijn een mi nuut later zijn hoofd tegen een voorzet van Martin de Haan: 2- Rob Kiebert vond dat het zijn ploeg aan felheid in de duels had ontbroken. „Dat moet je 26 wedstrijden kunnen opbrengen in deze eerste klasse. Geen ploeg kan zich permitteren het rustig aan te doen. Dat kan Kat wijk niet en ook Rijnsburgse Boys niet." KijnNburgHC Boys: Schot; Den Haan, Vaartjes, Dick Heemskerk, De Ruyter (Buis); Van Duijn, Hordijk, Roos. Kam- BARENDRECHT Dp verdediging is niet het sterktse deel van het elftal bij AJtC. In de eerste drie duels rijoesten de Alphenaren al ne gen tegentreffers incasseren. Tegen Barendrecht moest doel man Marco Wins weer drie keer dé gang naar het net maken. Gelukkig voor ARC was de eigen voorhoede wel op dreef en trof ook drie keer hel net. Door deze 3-3 haalde de ploeg van Wim van Zwam het eerste punt in de competitie binnen. De trainer had voor dit duel tegen Barendrecht zijn ploeg gewijzigd. Linksback Ard Hoog- endoorn mocht zijn trainings pak aanhouden. Fred van der Veldt. dit jaar voor het eerst bij de Alphense ploeg, nam zijn plaats in. Ook Robbie Koster was teruggekeerd in de ploeg. Hij stond op de plek van de ge blesseerde John van der Meer. Deze Koster zou een cruciale rol spelen in dit duel. Hij was betrokken bij de drie treffers van ARC. In de 20ste minuut slalomde hij door de defensie van Barendrecht. Een van de verdedigers greep de Alphense aanvaller binnen het straf schopgebied vast: strafschop. Ruud Bos schoot de bal goed in. Na rust kwam Barendrecht al snel op gelijke hoogte. Vermaas stond aan het eind van een goe de aanval van de thuisploeg. .ARC hervond zichzelf weer. Een vloeiende combinatie tussen Ruud Bos en Robbie Koster gaf de laatste de kans om 1-2 in te schieten. Na de 2-2 van Ouwen- dijk leek de Alphense ploeg een kwartier definitiefin het bezit te komen van de twee punten toen Richard de Vlaming 2-3 binnen tikte. ARC kreeg zelfs kans op 2-4. Robbie Koster tikte de bal in, maar de bal verdween via de punt van de schoen van de doelman tegen de lat. Barendrecht kon daardoor toch nog terugkomen. Vier mi nuten voor tijd schoot Van de Wilde de 3-3 binnen. Trainer Van Zwam was teleurgesteld dat zijn ploeg de kans op twee pun ten heeft laten liggen. „Positief is wel dat we drie keer hebben gescoord." ARC: Wins; Koster. Kooy. Dijkhuizen, LEIDEN RON HOOGENDAM Jn de derde klasse A moet reke ning worden gehouden met SV Voorschoten. De promovendus presteerde het om bij De Jodan Boys een 2-0 overwinning uit het vuur te slepen. Wat stroever gaat het nog met Oegstgeest dat aan de 3-3 bij SV35 een nare smaak overhield. De Jodan Boys - SV Voorscho ten 0-2(0-1) Voorschoten mengt zich na de vierde speeldag met vijf punten in de top vier. Daarin is Sport- lust nog de enige ongeslagen ploeg. Op Goudse bodem won de ploeg van Frank van Dam verdiend van het vorig jaar nog in de top meedraaiende Jodan Boys. „Nee ik kan me niet her inneren dat we daar ooit heb ben gewonnen", aldus woord voerder Rob de Jonge. Knap van de Voorschotenaren, die een uitstekende eerste helft speel den. Na een half uur pas was echter het ijs gebroken voor de SV. Frank Buizer nam na een knappe actie van Coen Dekker de bal op z'n borst, kapte een speler uit en zoch vervolgens de goede hoek: 0-1. Wegens een gebrek aan alertheid hij de spit sen bleef het lang bij die ene treffer. Die scherpte kwam na rust te rug. Tien minuten na de hervat ting schoot Hein de Graaff een schot van Gert-Jan Gijsman in tweede instantie in: 0-2. De thuisclub nam vervolgens wat meer risico's. Voorschoten kwam goed weg toen de Goud se spitsen Blok en Keus bij goe de kansen pechvol waren. SV35 - Oegstgeest 3-3 1 -2) Oegstgeest-trainer Wim van Harskamp ergerde zich groen en geel aan de mentaliteit van de Haagse opponent. „Het is een a-sociale ploeg", zegt hij over SV'35. Na ruim twintig mi nuten van de grimmige strijd leidde het goed spelende Oegst geest met 2-0 door twee fraaie treffers van Ronald van Delft. Eerst kopte de linkerspits een voorzet van Ed van Grieken in de touwen en even daarna rondde hij een aanval over veel schijven beheerst af. 'legen de verhouding in kwam de thuis club pal voor rust op 2-1. Halverwege de tweede helft, nadat het harde SV'35 met tien man verder mocht, betekende een Haagse vrije trap 2-2. On danks de schitterende 2-3 van Pilmeijer moest Oegstgeest vlak voor tijd toch genoegen nemen met een gelijkspel. 0-1. 86 Oschner 1 1 Scheid rjansdam 0-3 (0-1). 44 -1. 65 Stolk 0-2. 73 Van 0-3. Scheidsrechter: Dol- 700 Gelo kaart. I .ituh.irh.irv (Spilkemsse). Noordwijk Marken 4-0 (1-0). I Stolk 1 t-ARC 3-3 (0-1). Ros 0-1 50. Vermaas 11.6? Koster iwendi|k 2 2. 72 De Vlaming? BnenenlBarendrech' Sch. vcnin,:on-FC Lis 0 1. 25. Tellier 1 1, 39. Ras 1-2. 55 n-FC Lisse 1-5(1-2). ter 11. 3 tnbode 1 3, 72. I 5. Scheid Toeschouwers: 800. Gele kaarten. Groen. De Rijk, M. de Jager, R van Oosten (Sche Vitteling 2 Scheidsrechter; Nagtegaal. oeschouwers: 2200. Gele kaarten: Wou (h.)t*i,M, Vwyl.i.ir (h.it*i|k). V.ir Lisse). Kermes (FC lisse). Opdam (Quick Boys), Van Driel (Riinsbur (Scheveningen). Van Hengel (Spi|k in Duyvenbode (FC EERSTE KLASSEB lapelïeTL Rorenburg 1 1. WHC D0V0 1-0. GV ovakken 0 2 4. WGZ B 1 0 D0SK 4 3 10 7 Gencmuiden 5 2 3 0 7 FlevoBoys 5 2 2 1 6 Spakenburg 5 3 0 2 6 Dracht B. 5 13 15 OranioN 4 12 14 5 0 TWEEDE KLASSE B Beursbengels Vitesse Deltt I 1Rljvxir 4, Na.il(lwi|k Dev|0 1 3, Zevenhoven Beursbengels 3 5 /evenhove DERDE KLASSE A Die Haghe s Gravenzandse SV 0 2. SV35- Oegstgeest 3-3, Jodan 8oys-SV Voorscho ten 0 2. 's Graven/ande ftohda '76 1 1. Xerxes Sportlust 0 1. Spirit Monster 1 0 VIERDE KLASSE B ken'68-CVC Reeuwi|k 3-2, Oudewater KRV 0-5. RCL LFC 3-2 JVS 2 4. Lugdur.uiri LSVV 3 1, Koude <crk Abbenes 3 1SV0W Woubrugne 2 2 TAVV 5 9 Abbenes 4 4 De MMaakte wedstriid GWS-TAW (0-4) is MSV Duisburg leed vrijdag een driedubbele nederlaag. Het ver loor de derby bij Bochum, 1-0 en de spelers Böger en Nijhuis door rode kaarten. Nijhuis was tegen Bochum de beste speler van MSV Duisburg. Totdal hij zich in de 85e minuut vergaloppeerde. Hij schopte de Bochummcr Stöber onderuil en werd door arbiter Zerr van het veld gestuurd. Het was de acht ste rode kaart in dit seizoen, de 530e sedert de invoering van het betaalde voetbal in Duits land. Op dat moment speelde Duisburg al met tien man en was het nog 0 0. In de 57e mi nuut liep Böger tegen zijn twee de gele kaart op. Zerr deelde in de harde derby tien gele kaarten uit. Twee minuten voor het ein de besliste Bochum de ongelijke strijd van elf tegen negen door de Kopbal van Gudjonsson, 1-0.

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 15