V; Siemerink en trainer Don uit elkaar Heibel om afgelasting NAC-Ajax Sport Forse geldprijs maakt schakers bloednerveus Van der Marei wint Super-Prestige Verplichte dopingtest Argentijnen _5DAG 20 SEPTEMBER 1994 rob onderwater, 071-3 ypns Zwaan scoort vijf keer 6 dvoortKatwijk heeft gisteravond in een oefenwedstrijd met gewonnen van Zandvoort '75, een zaterdagtweedeklasser, ns Zwaan was de grote animator bij de heersende landskam- ten. want de spits schoot liefst vijf maal raak. Marco de Ridder en Kees Krayenoord verzorgden de overige doelpunten. Eer- dit seizoen oefenen de clubs tegen elkaar op de Krom. Toen rd het 1 -1 iks-TOP voor beker )en Vanavond wordt de tweede ronde van het toernooi om Rijndelfland-beker afgewerkt. De meest interessante duels deze ronde zijn Pernix - Fortuna en de streekderby Fiks - iP. Verder staan op het programma De Meervogels - Tempo, iks - VEO, KVS - De Algemene en Phoenix - De Danaïden. Alle dstrijden beginnen om 18.45 uur. De overige clubs uit de idse regio zijn vrijgeloot. id-Afrika wil WK voetbal in 2006 och» Zuid-Afrika wil de wereldtitelstrijd voetbal houden in t jaar 2006. Dat heeft de internationale voetbalbond FIFA •tandag gezegd. De FIFA kreeg een brief van de Zuidafrikaanse nd waarin die liet weten geïnteresseerd te zijn in de organisa- Zuid-Afrika is de tweede kandidaat die zich heeft gemeld, litsland was de eerste. De eindronde is nog nooit gehouden hei Afrikaanse continent. FIFA-voorzitter Havelange liet al •ten voorstander te zijn van een WK in Afrika als een goede ndidaat zich meldt. Tot nu toe zijn alle vijftien eindronden ge- luden in Amerika of Europa. Het evenement van 1998 is in ankrijk, dat van 2002 zal het eerste in Azië zijn. Zuid-Korea en pan zijn kandidaat. iamon Hill blijft bij Williams nden» De Britse renstal Williams maakt ook volgend seizoen de Formule 1 gebruik van de diensten van Damon Hill. De 34- fige coureur, die voor zijn werkgever in twee seizoenen zeven rote Prijzen winnend afsloot, is zeker van een plaats achter het uur van één van de twee bolides. Williams wilde geen medede- ïgen doen over de naam van de tweede rijder. Dit seizoen nam Schot David Coulthard de plaats in van de verongelukte Ayr- n Senna. Voormalig wereldkampioen Nigel Mansell neemt rmlthards positie over in de laatste drie Grote Prijzen van 1994. lonument voor Senna in Estoril roRiLEen gedenkteken voor de verongelukte Trton Senna wordt komend weekeinde onthuld in Estoril, kort >ordat daar de Grand Prix begint. Drievoudig wereldkampioen jrmule I Senna kwam om het leven bij een ongeluk tijdens de >rste wedstrijd van dit seizoen op het circuit van Imola. Estoril as speciaal voor Senna. Op het circuit in de badplaats bij Lissa- ~T>n won hij in 1985 zijn eerste Grand Prix. In januari was de fesentatie van zijn nieuwe team eveneens in Estoril. De Brazi- lan verbleef bovendien veel van zijn tijd in Portugal, waar hij fen huis had. jet marmeren monument komt in een bocht die Senna's naam raagt. Op het teken zullen woorden van $.enna over de dood aan: „Als onze laatste dag moet komen, zal hij komen. Dat kan andaag zijn, of over vijftig jaar. Een ding is zeker. Hij zal ko- tood voor slaan medespeler uenos aires» De Argentijnse voetballer Daniel Ergo heeft een ro- je kaart gekregen omdat hij een medespeler in het gezicht sloeg, jewoonlijk is een tegenstander slachtoffer van agressie op het petbalveld. Het incident gebeurde toen de spelers van Deporti- üq-.j Espanol, een club uit de hoogste klasse, in de rust van het du- 1 tegen Talleres naar de kleedkamer liepen. Ergo, middenvelder, reeg ruzie met collega Sandro Ojeda over de manier van spelen fi gaf hem een klap in het gezicht. De scheidsrechter trok daar- p de rode kaart. Met tien man gaf Deportivo na rust de voor drong uit handen. Eindstand: 1 -1 [udoka Meijer werkt aan rentree jooGVUETTheo Meijer keert voor één keer terug in de nationa- judoploeg. Meijer, tijdens de Olympische Spelen in Barcelona rinnaar van het brons in de klasse tot 95 kilogram, heeft van ondscoach Wim Visse,r een uitnodiging ontvangen voor de Eu- opese titelstrijd voor landenteams op 22 en 23 oktober in Den ïaag. Visser had voor de landenstrijd geen kandidaat voor de llasse boven 95 kilogram. De voormalige Europese kampioen en lurnmer twee van de wereld, die vorig jaar kort voor het WK in üamilton (Can) de judosport vaarwel zei, heeft in overleg met ijn privé-trainer Chris de Korte de training hervat en hoopt op jd fit te zijn voor het titeltoernooi in Nederland. )ood Gerulaitis ergiftiging met gevolg van koolmonoxyde De dood van Vitas Gerulaitis veroorzaakt door het inade- n koolmonoxyde. Dat gt de politie van Southamp- het kustplaatsje in New c waar maandag het lijk van 40-jarige oud-tennisprof erd gevonden. Gerulaitis verbleef in het bui- SCOREBORD SPORTPRIJSVRAGEN Jan Siemerink moet op zoek naar een andere coach. Zijn trainer Frits Don heeft besloten de samenwerking te be ëindigen. Don is ruim een jaar met Siemerink meege reisd in het internationale tenniscircuit. runsburg willem spierduk Speler en coach willen geen toe lichting geven op de beëindi ging van het contract. „Ik heb dit besluit om persoonlijke re denen genomen", aldus Don. Siemerink kan voorlopig nog wel voor trainingen terecht bij de Naaldwijken Zo bereidt hij zich deze week bij Don voor op het toernooi in Basel dat maan dag begint. Het is al langer bekend dat de verhoudingen tussen de speler en de coach niet optimaal wa ren. Begin dit jaar reisde Don plotseling terug uit Marseille, terwijl Siemerink alleen verder trok naar het toernooi van Mi laan. De trainer, die zich nu weer op zijn tennisschool in Waterin gen gaat storten, weigert te ge loven dat de samenwerking niet liep omdat de karakters van hem en Siemerink te ver uiteen lopen. De extroverte Don en de introverte Siemerink zijn el- kaars tegenpolen. „Wanneer de karakters van coach en pupil verschillen, kunnen er toch hele goede dingen gebeuren", meent Don. Ook hadden beiden een an dere mening over de mentale begeleiding. Zo wilde Don graag dat Siemerink de Rotterdamse haptonoom Ted Troost zou raadplegen. De nuchtere ten nisser weet zijn terugval echter niet aan mentale problemen, maar juist aan de reeks blessu res die hij achter de rug heeft. Mede door die tegenslagen heeft Dons coaching niet opge leverd wat beide partijen ervan verwacht hebben. Vorig jaar stond Siemerink nog in de top 50. Zijn hoogste notering was ooit 24ste, toen hij nog een team vormde met Krajicek en coach Rohan Goetzke. Dit tennisjaar begon pechvol voor Siemerink. Hij begon ziek aan de Open Australische Kam pioenschappen. Later dit ten nisjaar tobde hij nog met een polsblessure en onderging hij in mei een operatie aan de knie. De Rijnsburgse tennisser is in middels naar de 105de plaats op de wereldranglijst afgezakt. Komende weken reist Sieme rink zonder coach naar de toer nooien in Basel en Toulouse. Hij hoopt begin van volgend jaar over een nieuwe coach te beschikken. Als mogelijke kan didaat circuleert de naam van Tjerk Bogstra, de rechterhand van Frits Don op de tennis school in Wateringen. Deze mo gelijkheid wordt door Siemerink Sampras Pete Sampras is nog steeds de trotse leider van de wereldrang lijst voor proftennissers. Bij de vrouwen is de positie van Steffi Graf onaantastbaar. Mannen: 1. Sampras (VSt) 4884 punten. 2. Stich (Dui) 3272. 3. Ivanise vic (Kro) 3170, 4. Bruguera (Spa) 2776, 5. l-dberg (Zwe) 2767. 6. Martin (VSt) 2492. 7. Becker (Dui) 2374. 8. Chang (VSt) 2364. 9. Agassi (VSt) 2132. 10. Be- rasategui (Spa) 2089. 27. Haarhuis 1067. 32. Krajicek 969. 40. Eltingh 862. 105. Siemerink 451. 188. Wibier 223. 193. Winnink218, 194. Davids 215. Navratilova (VSt) 155.89.'5. Pierce (1-ra) 142.11. 6. Novot- na (Tsj) 140,60. 7. Date (lap) 128.24, 8. Davenport (VSt), 9. Sabatini (Arg) 115,80. 10. Zevereva (VVRu) 111.80. 24. Schultz 61.06. 54. Kottier 28,41. 59. Boogert 26.91, 64. Oremans 24,76, 103. Muns-lagerman 15.00, 109. Bollegraf 13.89. 126. Vis 12,09. 144. Kamstra 9.79. 168. Niemantsverdriet 7,70, 190. Wegink 6,34. tenhuis van een vriend, dat werd verwarmd door een appa raat met propaangas. Dat appa raat was defect, constateerde de politie. Er ontsnapte koolmo noxyde, een kleur- en reukloos gas, als gevolg waarvan Gerulai tis overleed. Eerdere autopsie bracht geen doodsoorzaak aan het licht. Een misdrijf of ge- bruiks van drugs waren niet in het spel. De KNVB geeft toe dat er zater dagavond fouten zijn gemaakt rond de late afgelasting van het duel NAC-Ajax. Vanuit Zeist heeft gisteren een (telefonische) reconstructie plaatsgevonden met alle betrokken partijen. „De manier waarop het zater dagavond is gegaan verdient nou niet bepaald de schoon heidsprijs", geeft KNVB-woord- voerder Ger Stolk toe. „De KNVB had eerder zelf initiatief kunnen nemen en scheidsrech ter Jaap' Uilenberg had in dit ge val veel eerder dan een uur voor de wedstrijd in Breda moeten zijn. Dat heeft hij van ons ook te horen gekregen." Volgens Stolk ligt er in Zeist een draaiboek klaar welke pro cedures er in het betaalde voet bal moeten worden gevolgd wanneer de weersomstandighe den, zoals afgelopen zaterdag, met het uur verslechteren. „Elk weekeinde heeft de KNVB een coördinator beschikbaar die zich met afgelastingen of twij felgevallen bezighoudt. Bij de clubs en de consuls is ruim schoots van te voren bekend wie ze moeten waarschuwen. Als onze dienstdoende coördi nator zaterdag had geweten dat de weerssituatie in Breda steeds slechter werd, dan hadden we bijvoorbeeld Ajax onderweg een keertje kunnen laten bellen naar ons. Het komt wel vaker voor dat we met de clubs zo'n afspraak maken op het moment dat ze vertrekken. Door allerlei communicatiestoornissen is dit zaterdag niet gebeurd. Want wij hadden natuurlijk wel eerst een seintje moeten krijgen vanuit Breda dat de toestand van het veld verergde. Dat kun je vanuit Zeist niet zien." Ajax kan overigens voor het uitstapje naar Breda een beroep doen op het fonds 'Vergeefse Reizen'. Uit die pot krijgt de landskampioen de volledige reiskosten en een deel van de eventueel onderweg gemaakte kosten vergoed. De Bredase consul Van Gils heeft zijn voornemen om bij de KNVB een klacht in te dienen naar aanleiding van uitlatingen van scheidsrechter Uilenberg nog niet ingetrokken. „Ik heb vandaag al naar Zeist gebeld, maar de persoon die ik moet hebben is op dit moment met vakantie. En er is er maar eentje lburg anp et de hoofdprijs van een ton het achterhoofd maken de iergebleven schakers in het terpolis-toernooi meer Jou- n. Anatoli Karpov had gisteren s routinier bij de start van de erde ronde geen last van de enemende invloed van het aarliggende kapitaal en reken- in zijn eerste duel af met de ïgenwoordig in de Verenigde taten wonende ex-Rus Alexan- Jr Sjabalov. In de nerveuze partijen Geor- ev - Sokolov en Salov - Serper as wel duidelijk te merken dat er een uitzonderlijk hoge geld som ligt te wachten voor de fi nalisten. Opgelegde kansen ble ven onbenut. Alexander Sjabalov speelde voor de eerste keer in zijn leven tegen Anatoli Karpov. De ex- Rus staat in Amerika bekend om zijn honger naar het schaakspel. De 27-jarige Sjabal ov speelt het liefst zoveel moge lijk partijen per jaar. Vaak gaat een dergelijke gretigheid ten koste van de kwaliteit. Karpov strafte in een ongeveer gelijk waardig middenspel een opti mistische torenzet van Sjabalov op genadeloze wijze af. De door de Amerikaan inge zette aanval bleek ongevaarlijk. Karpov weerstond alle dreigin gen en nam het initiatief over. Op de veertigste zet kon de we reldkampioen van de FIDE de felicitaties van zijn tegenstander in ontvangst nemen. De als tweede geplaatste Sa lov lijkt in Tilburg niet in top vorm. In de tweede partij van de derde ronde ontsnapte hij al aan een nederlaag tegen de Hongaar Portisch. Maandag bood hij door een onachtzaam heid aan Serper de mogelijk heid op de dertiende zet een pion te winnen. Salov gaf na de partij toe, dat hij deze verbor gen mogelijkheid voor zwart pas zag toen hij de klok al had ingedrukt. Serper op zijn beurt toonde zich ook niet van zijn sterkste zijde door de onverwachte-mee valler onbenut te laten. De par tij leek op weg naar remise, tot Salov op de 40e zet in opperste tijdnood plotseling een enorme kans op de overwinning kreeg. Met een niet al te moeilijke da- mezet had de Rus de partij in koudekerk Vijf bestuursleden van de w Koudekerk zijn gisteravond onderscheiden door de KNVB voor hun verdiensten bij de afdelingsclub. Peter van der Ploeg (rechts op de foto), hij is meer dan 10 jaar voorzitter geweest, werd benoemd tot erevoorzitter van de voetbalclub. Daar naast viel Van der Ploeg de KNVB speld in brons ten deel. Peter van Paassen (links op de foto), Gerrit van Klaveren (tweede van rechts), en Bert Wolswijk, die op de foto wordt gefeliciteerd door afdelingsvoorzitter Van der Veen Meerstadt, kregen dezelfde KNVB-onderscheiding. Cor Schellingerhout (derde van links) kreeg de waarderingsspeld. foto ben de bruyn die de contacten met de consuls onderhoudt." Van Gils neemt het Uilenberg nog steeds kwalijk dat de arbiter uit Losser in de loop van de za terdagmiddag geen contact met hem heeft opgenomen. „Voor de tv-camera roept hij dat ik het tot zes uur had mogen afkeu ren, maar dat was voor hem een smoesje om zonder gezichtsver lies uit Breda weg te komen. Morgenavond speelt het tweede elftal van NAC tegen het tweede van TOP. Met scheidsrechter Pieterman uit Den Haag heb ik al telefonisch contact gehad hoe we handelen als er twijfels zijn. Zo hoort het ook en zo ben ik ook gewend te werken met scheidsrechters." De KNVB is er nog niet in geslaagd een nieuwe datum te vinden voor NAC- Ajax. één zet kunnen beslissen. Hij koos echter voor de verovering van een onschuldige pion, waarna Serper eeuwig schaak kon houden. De mooiste partij van de eer ste dag van de vierde ronde werd gespeeld door Khalifman, die in 47 zetten met zwart van joedasin won. Op de 21e zet startte Khalifman een combina tie die hem beslissend voordeel opleverde. Joedasin rekte de strijd nog tot de 47e zet, maar dit veranderde weinig aan het uiteindelijke resultaat van de partij: 0-1. Bergkamp kan rekenen op twee duels Dennis Bergkamp kan reke nen op twee duels schorsing na zijn rode kaart van zon dag. De Nederlander be strijdt dat opzet in het spel was. Bergkamp zou tegen stander Davide Mezzanotti in de slotfase van het duel met Brescia (0-0) hebben ge veld met een elleboogstoot. De international van Oran je zegt dat hij onschuldig is. „De verdediger pakte me beet, waarna ik me probeer de los te rukken. Van een el leboogstoot is geen sprake." Ook Mezzanotti gelooft in de onschuld van Bergkamp, die normaliter sportief is. „We liepen tegen elkaar op en de armen raakten in elkaar. Ik geloof niet dat opzet in het spel was." De actie van Bergkamp is zondag door geen enkele ca mera vastgelegd. Toch zijn de meeste volgers op zijn hand. Tv-commentator Vuja- din Boskov, voormalig trai ner van onder meer AS Roma en Sampdoria: „Ik kan me niet voorstellen dal Ik-rg kamp een elleboogstoot uit deelt. Daarvoor is hij geen ty pe". De tuchtcommissie van de Italiaanse voetbalbond doet woensdag uitspraak. „Naar alle waarschijnlijkheid krijgt Bergkamp een schorsing van twee wedstrijden", liep een woordvoerder alvast op de gebeurtenissen vooruit. „Dat is de algemene straf voor zo'n voorval. Soms drie duels, maar Bergkamp heeft zich nog nooit misdragen in Italië. De tuchtcommissie zal afgaan op het rapport van de grensrechter, omdat de scheidsrechter en de televisie het incident hebben gemist." Juventus Juventus heeft zich bij de Eu ropese voetbalbond UEFA beklaagd over het meedoen van Petar Mitarsld !>ij CSKA Sofia in het Europese duel van vorige week woensdag. Volgens de Italiaanse club was de spits niet speelge rechtigd. Mitarski scoorde twee keer in het door CSKA met 3-2 gewonnen eerste du el in de eerste ronde. De UEFA bestudeert de klacht en doet nog deze week uitspraak. Als Juventus gelijk heeft, wordt de nederlaag van 3-2 mogelijk omgezet in een overwinning van 3-0. International Mitarski speelde afgelopen seizoen voor Pirin Blagoevgrad, dat hem leende van FC Porto. Voor de niéuwe jaargang nam CSKA hem over, maar volgens Juventus waren de formaliteiten niet rond voor 15 augustus, de deadline voor deelname aan de Euro pa Cup. •rachten gpd riatleet Jan van der Marei heeft isteren tamelijk verrassend de uper-Prestigecompetitie op 'jn naam geschreven. De sportman uit Ter Aar stel- in Drachten de eindzege in et klassement veilig. Hij won het overmacht de wedstrijd ver olympische afstand en zag zijn blijdschap icob van der Ploeg op de e plaats eindigen. Van der Marei bleef zijn rivaal uit Leeuwarden in de eindrang schikking welgeteld één punt voor. Bij de vrouwen ging de ti tel naar de superieure Irma Heeren uit Middelburg, die al vroeg in het seizoen zeker was van haar triomf. Van der Marei begon goed aan de nationale competitie, die van mei tot september loopt, met een overwinning in Bode graven. Daarna was hij een dik ke maand uit de roulatie we gens een achillespeesblessure. Bij het NK in Almere, dat het zwaarst telde in de puntentel ling, kwam Van der Marei sterk terug met de derde plaats. Dank zij overwinningen in Wassenaar (twee) en in Drach ten klom hij weer naar de top. Een kleine inzinking bij favoriet Van der Ploeg bracht hem zon dag in Friesland ten slotte de eindzege. s aires •afp/anp Jan van der Marei, foto archief Oud-international Daniel Passarella, de nieuwe bondscoach van Argentinië, wil de komende ja ren niets aan het toeval overlaten. Hij heeft voor alle spelers van de nationale selectie een doping test verplicht gesteld. Bij zijn vorige werkgever, de club River Plate, vormde zo'n onderzoek al een vast onderdeel van de medische keuring. Tijdens de jaarlijkse controle zal vooral worden gelet op verboden middelen die via de luchtwe gen kunnen worden ingenomen, zoals i Ooslenri|K 3-2, 5. Zweden 3 2, 6. Oekraïne 3 0. Groep B: Hongari|e Roemenié 24-16 (13 6). Duitsland Slowaki|e 20-13 (10 8), Tsiechie Rusland 19-17 (8-8) Stand; 1. Duitsland 3 6, 2. Hongarije 3-5, Rusland PAARDESPORT e Fortuna. Toto winnend 10.40 plaats 4.20 3.80 koppel 23.30 trio 613.00. Dub bel winnend 6 2 137.50 Derde koers, 1700 m: 1 Hendrik Volomon (Van der Wert) 7.15.3 1.19.6, 2. Ja|a Kali, 3. Gunga Zuydhoevc Toto; winnend 2.50 plaats 2,40 2,80 koppel 7,10 trio 36.60. Vierde koers, 2380 m: 1Haronia (De Vlie ger) 3.18,3 1.23,3, 2. Harald Bonni, 3. Happy Kievitshol. Toto: winnend 8,20 'i 2.70 2,10 koppel 11,20 trio 81,20. i koers, 2040 m. I Engine Oostwyck 'ijrung) 2.4 7,2 1.22.0, 2. Victory at Z. Vijfde k Coming Out en Isabel Bos. Toto: winnend 80 plaats 1,50 1,80 koppel 4,70 49.30. Zevende koers. 2040 m: 1 Flits Atlantic .1-1.20.4, 2. Fresh Up. bley Goldman (Kamminga) 2.' 1 22,4, 2. Grandeur A, 3. Glad to See You. 11,00 plaats 3,90 5.80 6.11,3 1.24.0, 2. Ga/eau Skoatter. at De Bloomerd Toto: winnend 4,90 p 2.30 4.80 12.70 koppel 45,80 875,50. Tiende koers. 2380 m: I Heli Mar teling) 3.15.3 1.22.1. 2. Gogo" Farloes B. Toto: winnend 3,90 pl io 142.1 koers. 17Ó0 m: 1. Yellowa (Blok) 2.12, ng) 3.15.3 1.22.1,2. Gogo Dragon. 3 locs B Toto: winnend 3.90 plaats 1,80 3.20 koppel 15.20 trio 142.60. Elfde koers. 1700 m: 1 Yellowa (Blok) 2.12,9 1 18,2. 2. Elaine Hanover. 3. Don Ber kum Toto winnend 1,50 plaats 1,30 2.50 koppel 7,30 trio 26,00 Twaalfde koers, 2040 m: 1 Frank.i Norton (De Leeuw) 2 46.0 1.21.4, 2. Escadron, 3. Donal Toto; winnend 17,50 plaats 5,90 1.90 koppel 17,70 trio 311.00. r: 296.871,00. foHTl Interpolis-toernooi, vierde ronde, iv (VSt) - Karpov (Rus) 0-1Georgiev Sokolov (Bos) 1/2 1/2, Bare|ev ov (Ook ■Pon) l-CHHBH aiparasjvili (Geo) I 0, Joedasin (Isr) lan (Rus) 0-1, Akopian (Arm) Pi (Rus) 10, Salov (Rus) Serper lama (Geo) Polgar (Hoi Foisor (Roe) Gallia Polgar 5 1/2, 2. Josel.ar.i 5, 3. Gallia Tsjiboerdamdze 4 1/2, 5. Marie, Peng 4 Cramhng 3 1/2, 8 Arakhmania, Foisor 3 1 Leon/Ballistere (Spa), 2. Schwall /Schwall (Dui), 3. Steinagcr/Petterriian (Oos), 17 Van Teylingen/Dercksen (Ned), Vilamoura (Por). EK Soling. It/looste n/Asselbergs (Ned), 30. Den houdt 107, 24. Den Outer 113. SPORT OP TV 18.00-19 30 EURO; Eurogoalv overz» «tities ropese voetbalcompcliti 18.39-18 47 N 18 45-19.10RTL Sport 19.30 20 00 BRT 1: Sport 19 30-20.00 EURO; Eurosportnieu* 20 00 21.00 EURO; Atletiek maga/ 20.15-22.30 Did 1: Sport Extra: Bek 20,30-20.40 RAI UNO: Sport.' 21 no U0HJR0 Dei 22.00-23.00 EURO: Bokser. 22.15 22.30 Ncd 3: Sportjournaal 01.00 01 30 EURO: Eurosportni» efedrine. „Deze test is goed voor nals", verklaarde Passarella. „Het heeft een pre ventieve werking. Bovendien kunnen eventuele problemen tijdig worden opgespoord." Het initiatief van Passarella kan niet los worden gezien van de dopingproblematiek in de Argen tijnse voetbalwereld. Grootheden als Maradona en Caniggia werden de afgelopen jaren geschorst wegens het gebruik van cocaïne. Tijdens het WK in Amerika verdween Maradona opnieuw van het toneel nadat bij hem sporen van efedrine waren gevonden. 11.00-12.00 EURO: De mooiste sportmomen- Zilveren Molen Roodenburg en De Sleutels ont moeten elkaar vanavond bij LFC in de strijd om de Zilveren Molen. Aanvang is 20.00 uur. Vorige week won UVS de eerste wedstrijd in dit toernooi tegen r« i mei 3-2.

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 21