Wereld van verschil bij Leiden-Valken STRIJD \M FFK KRV trotse koploper na ruime overwinning Sport TlWPH dewiqip De Sleutels heeft smaak te pakken Voorschoten nu vol vertrouwen LSVV schudt MVKV op wrede wijze wakker: 5-1 l\/l A M gp »y, ^-^VAN DE van Nantes moet punt inleveren MAANDAG 12 SEPTEMBER 1994 i^ Ramses van Bostelen 1 lierkei uitgeroepen lol n wedstrijd. Muur ie school er drie in, die was gewoon heel erg goed. Maar als hij mij functioneel eindt, dan kan ik er ook niet veel ruin eeranderen..." I jl functioneel vónd liahhnan de blonde uanealler. ,,lk heb hem gekozen om de gedreven heid die hij uitstraalt Hij heeft in deze wedstrijd iets extra's ge bracht. Door zijn mentaliteit en zijn acties. Als hij aan de bal was dan gebeurde er wat. Meteen al in lub begin van de wedstrijd viel het oog van de oe fen mees ter op Van Bostelen. Ilij prees zijn passes en zijn voorzet ten, zijn inzicht ook. „lin hij was in elk geval vandaag niet te be roerd om mee te verdedigen. I en uur lang zat hij echt goed in de wedstrijd. Ik heb er geen spijt van dat ik hem heb gekozen, ook al heeft Maurice van Berkel uit eindelijk drie goals gemaakt. Het doet me goed", is de reac tie van de uitverkorene, die vorig jaar nog tussen het eerste en het tweede elf tal zweefde. loeiden en Valken '68 spelen samen in de vierde klasse zaterdag en dat is zo'n beetje de enige overeenkomst tus sen de twee clubs. Verder zijn er eigenlijk alleen maar verschillen. Het grootste verschil zaterdagmiddag waren drie doelpunten. Op eigen terrein overklaste Leiden de buurman uit Valkenburg: 4 -1 JANET V En dat betekent dat Leiden, vo rig jaar uit de derde klasse gede gradeerd, met drie punten uit twee wedstrijden stiekem al een beetje naar boven mag kijken. En dat Valken, ioi twee seizoe nen geleden vastgcbeiteld in de afdeling, met nul punten een zaam onderaan de ranglijst bungelt. Maar het zijn niet alleen de koele cijfers die het verschil tui sen beide ploegen aangeven. Is Ix-iden een goed voetballende ploeg met technische uitblin kers als Maurice van Berkel en Arie Koeman, Valken '68 moet het vooral hebben van werk- voetbal en inzet. En wat wil nu het geval? Die inzet was in de streekderby meer te vinden bij de thuisclub dan bij de gasten. leiden ging aanvallend van start, maar meer dan. een vrije trap van Koeman die net naast ging leverde dat niet op. Het spel speelde zich in het eerste kwartier voornamelijk al op de helft van Valken, dat daarna plotseling het initiatief naar zich toetrok en wel zoda nig dat de verdediging van Lei den er geen raad mee wist. Een doelpunt voor de bezoekers hing in de lucht. Maar toen was daar ineens die lange trap van leiden-speler Raymond Klin kenberg die zomaar in het doel vloog: 1-0. Het verbouwereerde Valken een tweede klap te verwerken toen Ramses van Bostelen vanaf rechts een lange pass gaf op links, waar Maurice van Berkel de bal in het doel kon schieten. De ellende voor Valken was compleet toen nog weer wat la ter Peter van Delft twee keer bel v s deed e met tier verzuimde de mouwen eens goed op te stropen. En dus waren de kansen die Valken in het begin van de tweede helft meer gelukkig dan verdiend. De aansluitingstreffer kwam er wel en die was nog mooi ook: Fred van Voorbergen schoot van een meter of dertig de bal rechts in de kruising. Lei- den liet zich niet uit het veld slaan en vond twee minuten la ter ook het net. Na een goede actie scoorde Maurice van Ber kel 3-1 en diezelfde Van Berkel scoorde in de laatste minuut uit een voor/et van Maurice Beem- sterboer4-l. Na afloop was alles goed bij Leiden en bij Valken was alles fout. Bij de thuisclub roemde de 'man van de wedstrijd' het col lectief en prees de trainer de sfeer in de groep. Hoe anders was dat bij Valken '68. Waar trainer Theo Lelyveld bepaald niet blij was. En de spelers ui teraard ook niet. Maar je moet verder en dan blijkt het contrast weer zo duidelijk. Vertelt Lei- den-oefenmeester lohn Ma- nuputty geanimeerd dat zijn se lectie met plezier drie keer in de week traint. Kondigt Lelyveld aan dat hij dat deze week ook gaat doen. Ie moet toch wat. Maar een aantal van zijn spelers voelt daar helemaal niets voor... Het is een voorbeeld van een groter probleem, dat deze week maar eens moet worden be sproken, vindt Peter van Delft. Hij constateert - en hij verzekert dat een groot deel van de groep er net zo over denkt - dat de sfeer er nog niet is. Die typische Valken-sfeer, van leuk en gezel- Marco de Haas van Valken achtervolgt Leiden-spits Maurice van Berkel. lig. „Het is nu meer ouwehoe ren en schelden en dat past niet bij ons." Volgens Van Delft moet de nieuwe trainer zich aanpassen aan de groep. De spelers voet ballen al heel lang samen en gaan ook buiten het voetbalveld met elkaar om. Ze vinden het voetballen belangrijk, maar het stappen en de gezelligheid ook. „Overdag moeten we werken en dan ook drie keer in de week trainen? Daar word je alleen maar moeier van. Ik denk er zo over, maar ik kan nog zeker zes spelers aanwijzen die er net zo over denken. Voetbal is leuk, de week van de Paardenmarkt, die nu is aangebroken. „De trai ner voelt de groep gewoon niet aan. Misschien dat hij dinsdag mee gaat stappen en dat hij het dan wel begrijpt." FOTO LOEK ZUYDERDUIN I, 77. Van Berkel 3 1, 89. Van Berkel 4-1 Rood: Van Delf (Valken '68). Geel: Koeman (Leiden) Zandbergen (Valken '68). Scheidsrecb r R. Duindam. Toeschouw Paul Bahlmann In de beginfase werd het spel van leiden in gang gezet door Arie Koeman, die een goede trap heeft. Ondanks de wind kwa men die lange ballen vaak goed aan. Vooral aan de rechterkant liepen de combinaties vloeiend bij leiden. De aandacht van Valken werd naar rechts getrok ken waardoor er op links moge lijkheden waren. De ruimte die Valken weggaf, vooral op het middenveld, vond ik verbazingwekkend. Dat ben ik niet gewend. De spelers van lei den waren zo slim om achter de ruggen van Valken-spelers te vertrekken, waardoor er steeds mensen vrij liepen. De midden velders en de aanvallers van Lei den waren niet te beroerd om diep te gaan. Valken kreeg veel minder ruimte en hanteerde te vaak de slechte lange pass op spitsen die niet veel hadden te bieden. Hij Leiden liepen spitsen die wel iets te bieden heulden. Bij balverlies moet je scherp zijn en de duels willen winnen. Dat zag ik bij Leiden veel meer dan bij Valken. Leiden speelde ook met een in schuivende laatste man, Arie Koeman, en dat heb ik Valken niet zien doen. Ook niet toen ze met tien man verder moesten. Het was jammer voor de wed strijd. Ik vind dat je in zo 'n geval in de rust moet besluiten om één op één te gaan spelen, ledereen moet dan gewoon zijn duel win nen, dan kun je op zoek naar de aansluitingstreffer. Ik zou dat altijd de eerste twintig minuten proberen. Maar wat gebeurde er: Valken kreeg een corner en er stonden drie. vier man op de middellijn toe te kijken. Mis schien dat de trainer de schade beperkt wilde houden. Dat kan ik ook wel begrijpen. Valken begon ook heel af wachtend. Wellicht omdat ze een uitwedstrijd speelden en een beetje tegen Leiden opkijken. Ik vind alleen niet dat dat mag doorsijpelen in de instelling. Je moet altijd strijdlust hebbet\ Niet dat Valken er met de />t ncuir gooide, maar er was te /rei— nig mandekking. Ze haddei meer druk moeten zetten op middenveld, om de spitsen ml Leiden uit te schakelen. Ik vond overigens dat Leider115 een merkwaardige oplossirns P had voor het 4-4-2-systeem m}slc Valken. Valken speelde met l/i'4no 'wijde spitsenen cltuir zet je no/iH11 maal de buitenspelers op. D«|p.e schuift de voorstopper naar ld midden. Maar wat gebeurde ei de linkervleugel i 'erdedigè schoof meestal naar het midden En toen werd Valken nog ge^ vaar lijk. Arie Koeman had da beter moeten regelen. Het was z|st( rommelig, en dan moet je rJ'J1 verdedigers man op man zetten?c Daarna kun je wel overgaan ojf™^ zoneverdediging. Als Valke] r toen heul gescoord, was de wed V? strijd misschien heel anders ge lopen. Maar dooi de twee doelWl punten kwam alles voor Leidei nog op zijn pootjes terecht.w LEI iVan der Kra Bostelen (8), Beemsterboer (6). Vai Berkel (8), Ll Valken '68: Henk van Voorbergen (71 sl; Botermans (5). Van Delft (6). De HaaJlr (6), Van der Hoek (6); Zandbergel (6.5). Fred van Voorbergen" (7). Vai^" Vliet (6). Mark Duindam Duindai LEIDEN RUUD KRV, nu trots aan de leiding in de vierde klasse B (zaterdag), haalde tegen I loreant fors uit. De Kat- wijkers klopten de Boskopers met liefst 6-2. De Sleutels pakte de volle winst tegen Reeuwijk, ter wijl Alphia bij RCI. een duur punt wegsleepte. LLC is van de schrik bevrijd, zo lijkt het, want het snoepte op eigen terrein een puntje af van Ha zerswoudse Boys. Het pak slaag bij WDS heeft voor de Leidenaars kennelijk louterend gewerkt. De Sleutels - CVC Reeuwijk 3-2 I -1 In dit spannende duel nam Reeuwijk al vroeg de leiding door een doelpunt van Marco van Sprang. Toch gingen de Leidse 'koppies' niet omlaag, maar werden de ruggen gerecht. Edwin de Roo ging voorop en scoorde uit een vrije trap die in sloeg als een bom. Het vervolg na rust was even goed. Marcel Groenendijk zette op aangeven van invaller Afrim van Es de voorsprong op het bord. Peter van Holst leek het Leidse feestje te versto ren door de Reeuwijkse gelijkmaker binnen te brengen. Een absoluut wonderschone treffer van Michel Houthof bracht de volle winst echter toch bij De Sleutels. KRV - I loreant 6-2 (2-2) Marcus Herrlinger had pech met zijn brommer, kwam te laat en moest van trainer Henk Krauwel vanaf de bank toekijken hoe zijn ploeggenoten door een eigen doelpunt van Jan Kuyl op achter stand kwamen. De van Hazerswoudse Boys over gekomen Coen Warnau streek evenwel met zijn eerste twee treffers in Katwijkse dienst de plooien glad. Floreant kwam nog terug via Ron van der l aan, maar tweemaal Kees Haasnoot en André de Best schroefden de voorsprong op naar 5-2. Daar na was het toch Herrlinger, die zijn invalbeurt vierde met de zesde Katwijkse treffer. Een prima zege van KRV, dat nog wel pieken en dalen kent. Desondanks is het zonneklaar dat de blauwwitten op de goede weg zijn. RCI. - Alphia 2-2 (2-0) In de eerste helft leek RCL af te stevenen op een vrij eenvoudige zege. Klaas Dekker, na een voor zet van Edwin Cïrootendorst, en Marcel Roos met een sublieme trap in de kruising zetten RCL op een veilige voorsprong. Na de rust waren de rol len omgedraaid. Alphia dicteerde het spel. omdat RCL dacht in het zicht van de haven te zijn. Dat pakte anders uit. Angelo Leverock tekende voor de aansluitende treffer na een door doelman Ron Sinteur afgeweerde vrije trap goed doorzetten le verde Marco de Beer de gelijkmaker op. LFC - Hazerswoudse Boys 1-1 (1-1) In de beginfase van de wedstrijd was LFC zeker de betere ploeg en kwam dan ook terecht op voorsprong door F.gon Onderwater. Daarna zak ten de Kanaries tot ieders verbazing ver weg en kregen de Boys legio kansen die echter door Mar cel Verhorik, Ron van de Post en Martin van Soest niet op hun waarde werden geschat. Zij troffen evenwel in Martin Hoek een formidabele tegen stander, die weigerde te capituleren voor het Ha zerswoudse geweld. Toch werd hij eenmaal ge passeerd, al moest Martin van Soest dat van de elfmeterstip doen. Verder bleef Hoek in de rest van de vrij steriel gespeelde wedstrijd fier over eind. ANNEKE AMIR 9 HOOGENDAM SV Voorschoten heeft de eerste twee punten binnen. Zaterdag pakte ile brigade van Frank van Dam de volle winst (3-1) bij 's- (Iravenzandse SV. Met Oegst Kt-esl daarentegen is liet nog steeds kwakkelen geblazen, ge tuige de 1-0 zeperd bij promo vendus Rohda'76. 's-Cravenzandse SV-SV Voor schoten 1-3(1 -2) SV Voorschoten kan wel eens een aardige outsider worden in ile derde klasse A. Na een valse seizoenstart tegen Rohda (3-2) stonden de Voorsi hotenaren te gen het technische 's-Graven- zandse SV weer op scherp. Dat bleek zaterdag. Een vroeg opge lopen achterstand werd voor rust omgebogen in een prima 2- 1 voorsprong. Eerst rondde Tjeerd Verweij een pass van Frank Buizer beheerst af en ver volgens ontweek Marcel Rozier, ingevallen voor de met een en kelblessure kampende Paul van Paassen, succesvol de buiten- spelval. De heerlijke doch een beetje geflatteerde voorsprong werd tien minuten na rust verder uit gebouwd tot 3-1 middels een fraaie stiftbal van spits Frank Buizer, na een goede dieptepass van libero Gert-Jan Gijsman. De doelpuntenproduktie stokte verder omdat zowel Buizer als Behimehr oog in oog met de vij andelijke keeper goede moge lijkheden onbenut lieten. In elk geval is het zelfvertrouwen van de geelzwarten behoorlijk opge- vijzeld, meende SV-woordvoer- der Rob de Jonge. Voorschoten maakt zich op voor de kraker volgende week tegen Oegst- geest. Rohda'76-Oegstgeest 4-0 (1-0) Op de matige eerste beurt van Oegstgeest tegen Monster (3-0) volgde zaterdag een niet gerin ge 1-0 nederlaag uit tegen pro movendus Rohda'76. De volge lingen van Wim van Harskamp, nog zonder de geblesseerde Brian van Goethem. mogen in derdaad hun borst nat maken volgende week. „De basis is er wel, alleen de scherpte ont breekt nog. Daar zullen we aan moeten werken", vindt Van Harskamp. Hoewel Oegstgeest een optisch overwicht had en de wind mee was het de snelle loris van Benten die een ideale kans mistte om zijn ploeg op voorsprong te schieten. De da dendrang was er wel, gelet op de schoten van Pott Hofstede. Pilmeijer en Budding. Een solo aan de andere kant van Rohda- spits Uithol eindigde wel met succes. Dankzij een katachtige redding van Frits Bleichrodt op een vervaarlijke vrije trap van ex-prof Peter Barendse bleef het bij rust slechts 1-0 voor de thuisclub. Na de pauze demonstreerde Barendse een ander kunststuk je; aangespeeld met de rug naar het doel nam hij het leer op zijn rechterhak. lepelde het over Ed van Grieken en joeg de bal met zijn befaamde linker achter de vertwijfelde Bleichrodt. Het risi co's nemende Oegstgeest moest verder lijdzaam toezien dat de stand verder werd opgevoerd tot 4-0, waarbij De long en al weer Barendse lieten zien hoe het wel moest. Frank Buizer nam met een mooie stiftbal Voorschotens 'verlossende' 3- 1 voor zijn rekening tegen 's-Gravenzandse SV. ARCHIEFFOTO LOEK ZUYDERDUIN LEIDEN RUUD PATTIAPON MVKV liep blijkbaar na de zege van vorige week op IJVS nog met het hoofd in de wolken. LSW70 schudde de Katwijkers echter wreed wakker door de oranjehemden met 5 I te verslaan. UVS daar entegen lijkt de klap te boven te zijn. Abbenes werd op eigen veld met 3-1 door de Leidenaars ingepakt. MVKV - LSVV'70 1-5(0-3) MVKV trainer Arie Jonker vatte de nederlaag als volgt samen: „De jongens hebben dit duel na de winst op UVS te makkelijk opgevat." Natuurlijk was dat niet de enige reden van het forse verlies. LSVV was behoorlijk gemotiveerd aan de start verschenen en had bovendien het geluk dat de opponent slordig met de kansen omsprong. Ka rim Idrissi. Jeroen de Koning (2x). Peter Jan Huys- kes en Norbert Brotnan schonken de studenten een nooit gedachte ruime overwinning. MVKV kwam slechts eenmaal tot scoren, zij het via een strafschop. Kees van Rijn mikte «vanaf elf meter raak. TAW - Lugdunum 1-0 (0-0) „/onder Frank Aartman en Kees Reijngoud in de ploeg, mag ik spreken van een lekkere overwin ning." waren de verheugde woorden uit de mond van TAW-trainer Tom den Daas. Tegenwoordig wordt een zege op Lugdunum hoger gewaardeerd dan pakweg een jaar geleden. Nu de oude man nen plaats hebben moeten maken voor wat vers bloed is groenwit zeker een ploeg om rekening mee te houden. TAW had met name in de twee de helft het betere van het spel. Mario Verzaal vertaalde het overwicht in een verwoestende uit haal. Van afstand joeg hij de bal 'stijf in de krui sing. Woubruggc - GWS 9-2 (7-0) GWS werd voor de tweede maal in acht dagen op de pijnbank gelegd. Met zeventien doelpunten te gen en twee voor kan je niet bepaald spreken van een flitsende seizoenstart. Dat de tweede neder laag fors uitviel, is met name te danken aan het feit dat Woubrugge de opponent niet wilde on derschatten en fel van start ging. Nog voor rust la gen er zeven goals in het Sassenheimse net. Na de doelwisseling werden er daaraan nog slechts twee toegevoegd, wat te danken was aan een wat gemakzuchtige houding bij Woubrugge. GWS profiteerde door twee treffers van Ton Koets, waarvan een uit een strafschop. Daarvoor hadden Joris van den Broecke (3x). Piet Oele (2x), Walter van Zuur en (2x), Bas Endlich en Harry van der Weiden voor Woubrugge de stand al hoog opge voerd. Koudekerk - Kagia 2-1 (1-0) Na vijf speelminuten kon Rody Mesman al weer inrukken. De Usserbroekse voorstopper werd door arbiter Prook schuldig bevonden aan het neerleggen van de weer uitstekend spelende Mark Bakker. Een zware straf, zo viel in beide kampen te beluisteren, maar Ron Paling voerde de arbitrale sanctie vanaf de penaltystip zonder mededogen uit. Pas laat in duel kwam het kan- senrijke Koudekerk op 2-0, maar luttele minuten later dacht leffrey de Butter Kagia weer terug in de wedstrijd te brengen. De resterende tijd bleek echter niet toereikend. SVOW-SVLV 1-0(1-0) Door de vele blessures was SVOW genoodzaakt good-old Ton van Zuylen weer van stal te halen. Wat wel aan het spel was te merken. Zeker in de eerste helft speelde SVOW een gedegen partij, maar kwam voor het doel van de tegenstander gewoon tekort. Dat uiteindelijk SVLV'er René van Koppenhagen de bal na een voorzet van Edwin van Emmerik in het eigen doel werkte, mag illu stratief worden genoemd voor de scherpte van de SVOW-voorwaartsen. Abbenes-UVS 1-3(1-2) De uitslag was een flauwe afspiegeling van het werkelijke aantal kansen dat de UVS'ers kregen. Toch is het herstel daar, tenslotte is de zege op het stugge Abbenes niet slecht te noemen. Het was vooral een sportieve wedstrijd, die een kwar tier werd gestaakt vanwege onweer. Voor UVS scoorde Frank Maaskant tweemaal waarna Ri chard van Polanen zijn voorbeeld met ook een treffer volgde. Bij Abbenes was Ronald Honcoop de trefzekere man. VOETBALMEDEWERKER In de eredivisie van het vrou wenvoetbal won Ter Leede de wedstrijd tegen WFC in Wor- merveer met 2-0. De Sassen heimse ploeg begon fel om zich niet door de tegenstander te la ten verrassen. Na een kwartier schoot Linda Schoonoord van afstand 1-0 binnen. WFC zette Ter Leede flink onder druk maar ging met 1-0 achterstand de rust in. In de tweede helft zat er meer rust en overleg in het team van trainer Albert van der Berg. Toen Saskia Drommel binnen een kwartier de bal bin nengleed na een strakke voorzet over de grond van Margriet Limbeek. was de strijd beslecht. Katwijk stuurde in de eerste klasse zaterdag Botlek met een 2-1 nederlaag naar huis. Van al le opgelegde kansen benutte al leen Ilonka Brouwer er voor rust een. Na de pauze bracht Angela Verdoes haar ploeg op 2-0, on danks een regengordijn en har de windstoten. Botlek werkte een corner in het Katwijkse doel, maar dit bracht de vrou wen niet meer van hun stuk. Het tweede elftal van Ter Leede werd door het sterke Wit Rood Wit met 8-0 weggespeeld. Voor rust kon Ter Leede de achter stand nog tot 2-0 beperken, maar daarna was keepster Su- "zanne ter Heide met veel red dingen de enige die nog goed presteerde. In de eerste klasse zondag beroofde SJZ Leonidas met 2-1 op eigen veld van twee punten. In een harde wedstrijd beslisten Linda Mooijman en Tineke Kerseboom voor rust de wedstrijd. SJC dolf vijf minuten voor tijd met 5-4 het onderspit in Delft tegen KFC'71 2. Met de rust keek SIC ondanks een tref fer van Carla van der Niet tegen een 3-1 achterstand aan. Mar lies Riezenbos en Wendy Duin dam trokken de stand gelijk, maar KFC'71 sprong zuiniger met de kansen om. Het vierde doelpunt van opnieuw Duin dam was niet genoeg voor een punt. De Sleutels had in de uitwed strijd tegen Nieuwkoop meer tegenstand verwacht. Het Leid se team speelde de tegenstaiT g der met goed voetbal compleet van de mat. De wedstrijd ein- s, digde in een 9-1 overwinning door doelpunten van Brenda de Wit, Simone Teske (2x) en Dia na Westerwaal. Natasja Sasburg was met vijf treffers helemaal goed op schot. Docos verloor in een wedstrijd waarin alles mis lukte met 4-2 in Den Haag var) GDA 2. Een 2-0 achterstand koij niet meer worden goedge- maakt, ondanks treffers van - Esther Versantvoort en Brenda van Stralen. Devjo en Alphen deelden irt de tweede klasse zaterdag met 3-3 de punten in Voorburg. All phen kwam in een slappe eerste 5 helft niet verder dan 1-1 via Nethanja de Waard. Nicolien Siere en opnieuw De Waard f scoorden voor Alphen. maat Devjo kwam steeds op gelijke hoogte. Oegstgeest sprong slor-( 1 dig met de kansen om maan kwam wel op 2-0 voorsrong vig Sonja Boone en Hester Ver- j straaten. MW'27 kwam terug lot 2-1, maar Anneke Amir en Janneke Stam vergrootten del j marge tot 4-1Oegstgeest liet de score daarna nog tot 4-3 oplo- pen. Quick Boys haalde met 10- 1 2 uit tegen Everstein. De Kat-i vvijkse Christel Brouwer scoorde liefst vijf keer. Door een goal 1 van Margriet Ouwehand stond het met rust al 6-0. Everstein kwam tot 6-2 terug, maar daar na maakten opnieuw Ouwe hand, Simone Rasenberg en de invalsters uit het tweede Karin Kromhout en Gertrude Ouwe hand het karwei af. Docos 2 boekte met 4-2 zijn eerste overwinning in de twee-i de klasse zondag. Voor Docos scoorden Sonja van Soest (3x)j en - rechtstreeks uit een hoek-j schop - Wendy Smit. UDO gaf een 1-0 voorsprong via Esther Keuning prijs tegen UVS. dat met 2-1 won Alkma- nia had zijn dag niet tegen NSV'46 en verloor met 2-1. Lin da Huigsloot maakte hel enige doelpunt. Foreholte stond met rust 2-1 voor tegen Ammerstol. maar dolf vlak voor tijd met tien speelsters toch nog het onder spit. lolanda van Schie en Wen dy Exel troffen doel. Lijstaanvoerder Nantes was zaterdag in de achtste ronde vai Franse competitie dicht bij de eerste nederlaag. Toch zag het er heel lang naar uit dat de ploeg bij Martigues een ruime overwin ning zou behalen. Met nog slechts 35 minuten te spelen leidden de bezoekers triomfantelijk met 3-0. Martigues zag een fraaie inhaal race echter toch nog beloond met een punt (3-3). Door een over winning met 4-1 in en tegen Lille naderde Lyon de koploper tot op één punt. TANKSTATION nDNGENEB m lELFfl - v Hf Kteiden

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 18