Doelpuntenmachine van FC Lisse haper RabobankQ TOP kiest voor clubs uit de regio Niet 'Thuis Best' maar Zuid-West Leidsch Dagblad Tennis Circuit1^ Sport Krans vrijwel zeke niet naar 'Masters Paul Veenboer stapt op Rabobank. Aangenaam. Eerste zege Jan Timman Amsterdam» Jan Timman heeft gisteren zijn eerste overwinning behaald in de Donner Memorial. Hij versloeg met zwart in de vijfde ronde Paul van der Sterren. Artoer Joesoepov behield de leiding. Hij remiseerde in zestien zetten met Jeroen Piket. Ruiterspelen: drie miljoen verlies den haag De Wereldruiterspelen die van 27 juli tot 7 augustus in Nederland werden gehouden hebben een verlies opgeleverd van ongeveer drie miljoen gulden. Het bestuur van de Stichting Wereldruiterspelen vraagt deze week surséance van betaling aan bij de rechtbank, omdat een van de schuldeisers gisteren beslag heeft gelegd. Rudi Voller terug naar Duitsland leverkusen Rudi Voller zal morgen een tweejarig contract on dertekenen bij Leverkusen. Voller, zat zonder club. Het als ge volg van een omkoopschandaal naar de tweede Franse divisie teruggezette Olympique Marseille had niet genoeg geld om het contract met de topspeler te verlengen. 'Paars' ontneemt KNSB praeses haarlem De Koninklijke Nederlandse Schaakbond (KNSB) is door de vorming van het paarse kabinet zonder voorzitter ko men te zitten. Praeses Dick Tommei (D66) van de schaakbond werd maandag beëdigd als staatssecretaris op het ministerie van volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer. Als zo danig was hij verplicht al zijn nevenfuncties onmiddellijk neer te leggen. WOENSDAG 24 AUGUSTUS 1994 'Slechts' 2-0 zege op Rozenburg Martijn Krans ontbreekt n CIRCUIT IN CIJFERS Zuid-West Leiden HEB: le ronde: R.P Hartwijk - R. Jong a Tai 6-2 6-2; T. Leenaers - M. Seriier 6-4 6- 3; M. Fleischeuer - W. van Tongeren 6-3 6- 2. DEB: le ronde: M. Zonderop - B.v.d Gugten 6-3 6-3. HEC1: le ronde: E P. van Weeren - W. Steggerda 6-3 6-1; W. van Deursen - M. Bekkering 7-5 6-0; T. Stoppels - X. van Bommel w.o D.v.d. Doe - J. Moussavi 4-6 6-2 6-4; T.v.d. Voort - J. Kraall 6-4 6-4; H. van Velzen - J. Schadé 6-2 6-0, J. Roth- barth - M van Tongeren 5-7 6-2 6-4; R Jong a Tai - P. Roggeveen 6-4 6-4. DEC: le ronde: M. van Deursen - M. Pronk 6-4 6-2; H Rothbarth - T.v.d. Voort 7-5 7-5; A van Borsum -1. Machielse 6-2 6-1. 2e ron de: M. van Deursen - Ch. Artist 6-2 6-2; B. Kieboom - A. van Borsum 6-2 5-7 6-2. HEC2: le ronde: R Frohwëin - B. Popelier 6-2 6-4, M. van Velsen - M. Bekkering 5-0, ret G. Rhijnsburger - F. Dijkstra w.o.; R. Wijnveldt - M. van Egmond 6-3 6-2; M. Volwater - S. Brugman 7-5 1-6 7-5; M. Spigt - T. van Marwi|k 6-4 6-0; J. Kraall - A. Stadt4-6 6-2 6-4. Sassenheimse TV HEB1: le ronde. M Brand - M. van Ster- kenburg w.o.,- M. Zandvliet - P. Kleian 6-3 6-2; H. van Schie - P. van Meel 4-6 6-4 6- 2. 2e ronde: M. Zandvliet - Mickel Verkerk w.o.. DEB1: le ronde- C. Delsasso - N, Faas 7-5 6-3 HEB2: le ronde-, E. de Vries - M. van Sterkenburg w.o., J.P Roeloffs - M. Gerritsen 3-6 6-1 6-0, S. Geerlings - M. Egstorf 6-1 6-3. DEB2: le ronde: l.vd. Plas - M. Kuipers 5-7 6-1 6-4. 2e ronde: L. Nouwens - A. Sterk 6-0 6-0; M. ten Berge - L. Colson 6-1 6-1. HEC1: le ronde: E. Steegers - M. van Eg- mond 4-6 7-5 6-3; M. Egstorf - C Aanhane 6-2 6-0; C. Vrieze - M. Wellner 6-1 6-3; S. Kraan - P. ter Haak 6-4 6-4, E Warmer dam - M.v.d Zijden 6-3 7-6,- K. Korenhof - A. Natzijl 6-2 6-2; M. Langelaan - G van Reisen 3-6 6-4 6-2; j. Zeilmaker - P. Vis 6- 0 6-2; M. van Overschot - P Ruygrok 6-3 6-4; R. Wellner - J. Verdegaal 6-1 6-1. 2e ronde. M. van Leeuwen - R. Wellner 7-6 6- 3. DEC1: le ronde: M. Dekker - S. Koren hof 6-4 6-4; I. v.d Plas - A. Sterk 6-2 6-0, L. Nouwens - N. Voskuil 6-0 6-0; S. Klint - E. Eijkens 6-1 6-1. PLAATSINGEN Open Bentlanden Benthuizen HEC: 1. H.P Treffers, 2. V. van Duivenbode HDC: 1R. V. van Ren- esse van Duivenbode, 2. Ch. Geirits/P. Smith. GDC: 1. K. Duim/R. van Renesse van Duivenbode, 2. L. Kraag/L. van Dop. HED1: 1. T.K. Doorschot, 2 R.v d. Wate ring, 3. C Boeter, 4. S.J. Jonkeren DED1: Tinga 30+ toernooi Leimuiden Advantage begint bij WINTERSPORT Breestraat 133, Leiden tel. 071 - 123 953 In Zoeterwoude vallen de beslissingen léiden gertjan van geen Met nog twee weken te gaan in het Leidsch Dagblad Tenniscir- cuit brandt de strijd om de laatste tickets voor de Masters nu echt goed los. In B vecht zoals gezegd Jan-Willem Lugt- hart voor zijn laatste kans. Nu Martijn Krans heeft laten weten dat hij waarschijnlijk geen acte de presence zal geven, wordt die kans wat groter. Krans legt tijdens de Masters een werkbe zoek af aan de Oekraïne. In C zijn de eerste vijf vrijwel zeker geplaatst. Paul Roggeveen en Arthur Hertzberger zitten op de wip en moeten dus preste ren. In D hebben de nummers vijf tot en met acht twaalf pun ten en kunnen dus alle vier nog afvallen. Zelfs Enrico Damo kan met dertien punten nog aller minst overtuigd zijn van het eindtoernooi. Na Sassenheim zal er meer duidelijkheid zijn. De strijd om de achtste plaatst bij de vrouwen in D, diiurt tot waarschijnlijk de laatste dag. Maar liefst vijf speelsters mogen het uitmaken. Op Zoeterwoude wordt ook dit jaar weer alles beslist. Stand HEB: 1. Jeroen Boogmans (Zee en Duin) 25, 2. Martin Verkerk (THAN) 16, 3. Jasper de Regt (Dekker) 15, 4. Mar tijn Krans (Merenvvijk), Gertjan Egbe- rink (I^eidse Hout), Marco Visser (Uni cum) 14, 7. Onno Guinau (TEAN) 13,8. Mark Fleischeuer (Metselaars) 12, 9 Mark Post (Leimonias), Onno van Pa ridon (Unicum) 9, 11. Jan-Willem Lugthart (Zee en Duin), Jeroen Vink (Hulegom), Willem Visser (Hillegom), Perry Paauw (Unicum), Philip Nagte- geller (Dekker) 8. HEC: 1. Ivor Bergsma (Nieuwé'Sloot) 24^2. Robin Kleian (Lis- se) 22, 3. Erik-Paul varTWeeren (Fores- cate) 20, 4. Guido Koekkelkoren (Oost hout) 18, 5. Martin van Leeuwen (Rijn- kanters) 17, 6. Paul Roggeveen (TEAN) 16, 7. Arthur Hertzberger (Nieuwe Sloot), 8. Taco Stoppels (Unicum) 13, 9. Hans van Velzen (Munnik), Timo van der Voort (Roomburg) 11, 11. Kees Korenhof (Zee en Duin), Jan-Willem Vreeswijk (Hillegom), Sander Kraan (Zee en Duin) 10, 14. Paul Brand (Bos koop), Rudy Wellner (Lisserbroek), Wijnand van Deursen (Zuid West) 9. HED: 1. Colin Vrieze (Leidse Hout) 35, 2. Rutger de Wolf (Unicum) 22, 3. Remco van Oosten (Hillegom) 15, 4. Enrico Damo (Hillegom) 13, 5. Ingmar Burgerhout (Zuid West), Mark de Jong (Merenvvijk), Bastiaan Tromp (Hille gom), Ban Zuidervaart (Boekhorst) 12, 9. Marco de Vries (Nieuwkoop) 11, 10. Cees Boonstoppel (Zee eh Duin), Ca- miel Wapenaar (Ter Aar) 10, 12. Kees van der Mijn (Forescate) 9, 13. Rob- bert-Jan Peeters (Tehado) 8, 14. Mi chael Koens (Ter Aar) 7. DEB: 1Bion- da Zonderop (Unicum) 15, 2. Heddy Boers (Unicum) 12, 3. Ingrid Kruit (Dekker), Irma van Seeters (Meren vvijk) 11,5. Cindy Berkhout (Hillegom), aril in Pt eff Ruby Pennings (Hillegom) 9, 7. Rt)S* Crama (Nieuw Vennep) 8, 8. Mat Bethlehem (TEAN), Maaike Zondt D( (Unicum) 7, 9. Annemiek Wis ,i* (TEAN) 6, 10. Margot van OverT" (Merenvvijk), Jolanda Mens (Hillega; 5. DEC: 1. Manine Griekspoor (Nill; Vennep) 17, 2. Marloes Hodt) 14, 4. Charlotte Zaridbei (Munnik) 12, 5. Eveline Poell Wassenaar), Sonja Sjaardema (B oli horst) 10, 7. Loes van der He (KLTV), Ingrid van der Plas (Zef Duin). Colinda Voskuyl (STV) 6, Martine Willems (Nieuw Vennep), rielle Patiwael (Unicum) 5, 12. Ai marie van Gemund (Forescate), Fe de Boer (Zoeterwoude), Cart Spruyt (Hillegom) 4. DED: 1. Sonje renhof (Zee en Duin) 25, 2. Femk Boer (ZTC) 19,3. Anne Karien Wilq (STV) 17, 4. Hanneke Rothbarth (i West) 15, 5. Esther van der Wiel (Kfl 10,-6. Marieke van Keulen (Nieuw ll nep), Caroline van Velzen (KLTV) I Marjo van Duyn (Meerburg), Nil Visser (Leidse Hout), Sharon Eil| (STV), Suzan Klinge (Lisse), Marji Gerdes (Artesia) 6, 13. Floortje (Forescate) 5. Geplaatste dubbels voor het Masl !PE toernooi. Heren: Chris Brouwet Cor Strijk (Voorschoten), Joop de B (Merlenhove) en Peter de Bruin (Bi horst), Bram Bijl en Willem Po 8' (Van Nispen), Henk Star en Arenij Mooy (De Rijnkanters), Arno Hoorn en Tjeerd Vrind (HoogmaL., Nico Hulsbos en Cor van Zeist (Z 'r Jeroen Ahling en Ron Ammerlaan rescate), Bart van der Bosch en 1 van Overschot (Boekhorst), Mark Laarhoven en Bert van Meurs (Me wijk), Oscar Benitez (Munnik) en mond Blankenstein (Unicum), Bemmelen en Peter Smeele (1 va tenwegh), Martin Honcoop (Abbe i Harry Denkers (Kikkers), Peter Aad Vermin (Casino), Jorüdieer (Boekhorst) en George Jv\ Haasteren (Van Nispen), Jeroen Al Rob Schilperoort (Forescate), Mens en Mart van der Vlugt (S Bert Sedee en Ronald Kroezen (Ni Vennep), Ruud Grunewald en Koster (Boskoop). Dames: Marjo Oosten en Wil de Bruine (Hillego ac Monique Blom (Dekker), Karin F lg Marie-Therese Persoon (Li Annet Visser en Yvonne van dt (Leidse Hout), Anneke Bader e Spook (Zevenhoven), Wil BouDn (KLTV) en Cora de Vries (Valkenbi e Thea Volwater en Riny van der Wqjjc (Alkemade), Betty Hansen e Mulder (ZTC), Ineke Meijeraan eri Visser (Leidse Hout), Ccjec Heemskerk (Overbos), Cas Coebergh (TEAN).". Anja Schreurs (Artesia)i Henny M Jos Vermeulen (Bosko Marja van Dijk en Anneke Rozenl ;r (Rijsenhout), Ria van Delft (Boekln en Conny van der Meulen (Gev baan), Ria Chrispijn en F.ls Wal (Unicum), Ilieke van Asselt (STV Thea Juffermans (Sikkens), Wil Teeuwen en Yvonne Damen (Hj;j gom), Joke van Klink en Riet val Wereld (Alkemade), Agnes Borst I Heeft u vragen over Bel op zondagavond tussen zes uur naar de redactie van het Lei( Dagblad, telefoon: 356460. sassenheim michel van gent korfbalmedewerker TOP houdt morgen en 27 au gustus opnieuw het Prominen ten-toernooi ter voorbereiding op het komende veldkorfbalsei- zoen. De Sassenheimse over- gangsklasser heeft dit jaar wel voor een andere opzet gekozen. Was het toernooi tot dusverre altijd een aangelegenheid voor landelijke ploegen, ditmaal is gekozen voor regioclubs. Dat betekent een deelnemersveld met eersteklassers De Danaï den, Tempo en VEO in plaats van hoofdklassers ROHDA, Al len Weerbaar en Fortuna, die vorig jaar nog met TOP om de hoofdprijs streden. Deze koerswijziging werd niet ingegeven door een gebrek aan belangstelling bij de hoofdklas se-verenigingen, maar gebeurde op verzoek van trainer Anne van der Zaag. De nieuwe tech nische leider van TOP verwacht dat zijn verjongde selectie meer baat heeft van oefenwedstrijden tegen op papier mindere ploe gen dan van duels tegen gerou tineerde topclubs. Op 25 augustus speelt TOP tegen VEO en De Danaïden te gen Tempo, waarbij om 19.30 uur wordt begonnen. Twee da gen later wordt het toernooi af gesloten met VEO - De Danaï den (14.00 uur) en TOP - Tem po (15.30 uur). Ook de junioren en adspiranten van de vier deel nemers spelen dan onderlinge wedstrijden die vanaf 10.00 uur worden afgewerkt. De toegang tot het speelveld aan de Menne- weg is op beide speeldagen gra tis. FC Lisse maakte het zichzelf onnodig moeilijk, gister avond op het eigen sportpark Ter Specke. De Lissenaren verzuimden in de eerste helft meer dan één doelpunt (Peter Wubben) te maken, waardoor zij tegen het einde van de wedstrijd zowaar nog onder druk kwamen te staan tegen het zeer matig opererende Rozenburg. In de laatste minuut scoorde spits Wubben de terechte tweede goal. Dat doelpunt zette FC Lisse nog vaster op de tweede plaats in de poule die strijdt voor de volgen de ronde om de Amstel Cup. De beste twee ploegen van het groepje van vier gaan door naar de volgende ronde en Lisse staat nu op de tweede plaats, omdat de zaterdageersteklasser een beter doelsaldo heeft dan Excelsior. De eerstedivisieclub heeft echter een grotere kans om door te gaan, omdat die normaal gesproken wint van Rozenburg. Voor Lisse daaren tegen zal het heel moeilijk wor den om te winnen van Sparta. Het zou natuurlijk leuk zijn als dat toch gebeurt, maar voor FC Lisse is de eerste competitie wedstrijd, volgende week dins dag uit tegen Quick Boys, 'het allerbelangrijkste': „Dan gaat het om de knikkers", aldus trai ner Mark Wotte. Dan ook moeten de puntjes op de 'i' staan, om met de nieu we coach te spreken. Gisteren waren die puntjes nog maar vaag te zien. Achterin heeft FC Lisse de zaken goed op orde, zoals afgelopen zaterdag ook al bleek in de wedstrijd tegen Ex celsior. Maar de samenwerking tussen het middenveld en de aanval verloopt niet altijd even voorspoedig. Het grootste pro bleem bleek echter de afron- ding. Binnen twee minuten kreeg Lisse twee kansen, en er volg den er meer. Een schot van Leon van der Zwet en een kop bal van Peter Wubben waren prooien voor Rozenburg-doel man Perry Hoogstad, René Ras schoot na een goede actie van Wubben en een pass van Stefan Spruyt net naast, Leon van der Zwet verzuimde een goede voorzet van Bert van Duivenbo de te benutten, een stiftbal van alweer Wubben ging net over, een schot van Van Duivenbode vervolgens te ver naast. In de tweede helft bracht Wotte de van Den Haag overge komen Erwin Hermes in het veld voor Barry Opdam, die nog een achterstand heeft omdat hij pas van vakantie terug is. De nieuwe aanwinst moest de eer ste 45 minuten op de bank zit ten omdat hij een kwartier te laat was. „Hij had zich vergist in het verzameltijdstip en dat kan niet. Als we om kwart voor zes hebben afgesproken, kun je niet om zes uur aankomen. Dan ben je niet goed genoeg met de wedstrijd bezig", aldus Wotte. Geloofwaardigheid „Ik ben gewend om anderhalf uur voor de wedstrijd aanwezig te moeten zijn, ik dacht dus dat we om zes uur zouden verza melen", luidde de verklaring van Hermes. Na de wedstrijd kon hij wel begrip opbrengen voor de straf van Wotte: „Hij móet zoiets wel doen, anders verliest hij zijn geloofwaardig heid." Dat Hermes een goede actie in huis heeft, liet hij ook tegen Rozenburg zien. Maar ook dat leverde in eerste instantie geen doelpunten op. Mede-eerste klasser Rozenburg (die komend seizoen in de afdeling 'B' uit komt) kwam iets sterker terug, maar kon geen potten breken. Het grootste gevaar was er in de 38ste minuut toen Rozenburger Ricardo Bos van zeker 35 meter op het doel schoot. Keeper Ma- rijn Mokveld had de harde bal klemvast. FC Lisse had toen ook alweer een paar kansen gehad. Een bal van Wubben botste op de paal, Ras schoot in het zijnet, Hoog- leiden peter klein tennismedewerker Deelnemers aan het open toer nooi van Leidens jongste ten nisvereniging moeten zich vooral thuis voelen. Niet 'Thuis Best', maar 'Zuid-West' luidt deze week de slagzin. Het is een opdracht, die wedstrijdleider Jasper van Marwijk zichzelf en zijn collega's in de leiding mee geeft. Eigen leden hebben het voordeel op het kunstgras thuis te zijn. Michelle van Deursen speelde zich in de C-categorie inmiddels twee rondes verder. „Een BI- of een D2-speler is voor ons gelijk", verklaart Van Marwijk zich nader. „Voor ons zijn, wat wel mindere onderde len genoemd worden, net zo belangrijk als die waar de sterk ste spelers aan meedoen. Dat is denk ik ook de reden, dat wij ondanks een afwijkend speelop- pervlak, toch weer meer dan 500 partijen afwerken. Ook heb ben we elk jaar weer een rijtje mensen, die we moeten teleur stellen. Trouwens zo sterk wijkt onze baan niet af. Je kunt er net als op gravel glijden. Het kost alleen een paar games om aan de lagere opstuit en de snelheid te wennen." Toch kunnen eigen leden, ze ker in de eerste rondes, beter uit de voeten. Michelle van Deur sen is zo'n thuisspeelster. Eerst werd Marjolein Pronk in twee sets uit het C-schema gezet. Vervolgens moest Charlotte Ar tist er in twee deeltjes aan gelo ven. Broer Wijnand volgde het goede voorbeeld door bij de C- mannen Bekkering te kloppen. D-speelster Hanneke Rothbarth overleefde in C eveneens de eerste schifting. Trees van der Voort moest de juniore na twee maal 5-7 feliciteren. Ook hier volgde broerlief het goede voor beeld. Joost Rothbarth was aan het einde van de derde set te gen Van Tongeren nipt de bete re. Buiten de baan behoren de eigen leden eveneens tot de winnaars. „We hebben nu een maal geen grote sponsor", zegt Van Marwijk. „We werken met vrijwiligers uit eigen geledèren." Maandag versloeg Rico Jong a Tai in C de geplaatste Paul Rog geveen. Aan het eind van de avond speelde hij zijn eerste ronde in B en verloor van Rob- bert-Paul Hartwijk. Twee sing les achter elkaar is veel van het goede, maar Jong a Tai was gis teren niet beschikbaar. De trai ner draait bij Zuid-West als vrij williger gewoon een bardienst. Gesteund door stemmige klan ken van een muzikaal trio, dat stad tikte een goed schot van Hermes naast het doel. Pas in de laatste minuut kon Wubben een voorzet van Ras afronden. Het oordeel van Wot te was mild: „Ik begrijp ook wel dat ze niet expres die kansen missen. Het is een gebrek aan scherpte. Maar als ploeg heb ben we veel kansen gecreëerd." FC Lisse - Rozenburg 2-0 (1-0). 27. Wubben 1-0, 90. Wubben 2-0. Geel: Van Dokkum, Hecker (Rozenburg. Scheidsrechter: Westerink. Toeschou wers: 500. FC Lisse: Mokveld, Arnold Vermuelen, Van Duivenbode, Wajer, Polman, Spruyt (68. John Vermeulen), Bunt, Van der Zwet, Ras, Wubben, Opdam (46. Hermes). Paul Veenboer ziet het niet zitten om als twee de keeper verder te gaan bij FC Lisse. Hij heeft trainer Mark Wotte laten weten te zullen stop pen, nu de van UVS overgekomen Marijn Mok veld het doel van de Lissenarèn verdedigt. „Ik heb in de voorbereiding vier wedstrijden van Veenboer gezien en drie van Mokveld. En ik heb gekozen voor Mokveld. Veenboer heeft wel eerste-klasseniveau, maar Mokveld is beter", aldus Wotte. Hij kan zich wel voorstellen dat dat Veenboer (die gisteravond onbereikbaar was voor conj mentaar) niet lekker zit. „Maar we gaan nol met hem praten. Ik zou het jammer vinden a hij bij zijn besluit blijft. Als zaterdageersteklad ser heb je twee goede keepers nodig." Veenboer verdedigde de laatste serie weJ strijden van vorig seizoen het doel van FC Lissd nadat eerste doelman. Werner Kooistra naar Jaf' pan was vertrokken. Enkele dagen voor dr overschrijvingstermijn was verstreken, trok Fr Lisse ook Mokveld aan. Gisteren zat derde keefn_c per René Dompeling op de reservebank. inderdaad bestaat uit eigen le den. Sassenheim Voorlopig is ze bij het open toernooi van Sassenheim nog een onbekende. Maar de Am sterdamse tennisster Nouwens is waarschijnlijk een grootheid. Zowel in haar single in de Cl- categorie, als die in het B2-on derdeel stond ze geen game af. Het maakt het toernooi van de club uit de bollenstreek meteen een aanmerkelijk stuk interes santer. Zoals ook het optreden van Ingrid van der Plas bij draagt. Behalve een snelle zege in haar eigen C-categorie op Anouk Sterk, won de jeugdige Katwijkse ook een rondje in de B2. Marja Kuipers dolf na drie lange sets het onderspit. Bij de mannen werd het veld uitgedund. Patrick Kleian ver dween, omdat hij verslagen werd door Martijn Zandvliet. Matthijs van Sterkenburg en Mickel Verkerk trokken zich zonder te spelen terug. Mare Brand, Edwin de Vries en Zand vliet kwamen zodoende zonder te spelen een ronde verder. D- speler Colin Vrieze probeerde het in C en met succes. Maurice Wellner werd geklopt. Bentlanden In het Bentlanden-toernooi van Benthuizen strijden de distric ten Leiden, Den Haag en Rot terdam. Eigen leden kregen voorrang bij de plaatsing, waar bij de broers Rogier en Vincent van Renesse van Duivenbode in de C-categorie een prominente plaats innemen. In de Dl-dub- bels kreeg Nel Mase het voor touw. Leimuiden In het zevende Tinga 30+ dub- beltoernooi in Leimuiden zijn reeds drie als Finalisten getipte koppels uit de strijd. De koplo pers in het C2-mannendubbel, Harald Gèrard en Ton Lek, de nummers bij de C2-vrouwen, Akerboom/Zevenhoven, en de lijstaanvoerders bij de Dl- mixen, Paauw/Van der Voet lie ten zïch voortijdig verrassen. RabobankS Voetbalballet in Lisse. Peter Wubben (links) van de plaatselijke FC wint hier een hoogstaand duel tegen Rozenburg. FOTO DICK HOGEWOl5

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 20