CHAUFFEUR Rijnland betonijzervlechters boekhoudkundig medewerker (v/m) Medewerk(st)er bedrijfsrestaurant Uitzend Bnroh^ K*k> De Koning vraagt: Mc Secretaresse ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER ASSISTENT- ACCOUNTANT M/v ZATERDAG 20 AUGUSTUS 1994 Mavom is producent en importeur van hoogwaardige chemische specialiteiten voor industriële toepassingen. Mavom importeert o.a. Molykote speciaal smeermiddelen en Dow Corning siliconenproduklen en vervaardigt reinigers en oppervlaktebehandelingsprodukten. Toepassingen in de metaal, chemie en elektronica. Wij zijn op zoek naar een part-time (50% Jij zoekt een baan waarin je administra tieve kwaliteiten het best tot hun recht komen. Dat komt goed uit. Mavom zoekt een part-time medewerk(st) er. Je komt te werken op de administratie en houd je bezig met onder andere het verwerken van voorraadmutaties, het koderen en boeken van fakturen van goederenleveran ciers en het uitvoeren van periodieke inven tarisaties. Heb je een opleiding op MBO niveau (PD Mavom vertegenwoordigt o.a. Parker Amchem Allied Kelite Dow Chemical Dow Corning Dinol boekhouden dan wel MEAO b.a.), één jaar ervaring met een geautomatiseerde boekhouding en ben je bekend met MAVOM programma's als Lotus, DBase en WP? Dan ben jij de vrouw of man die we zoe ken. Aarzel niet om te reageren. Wij bieden je naast prima voorwaarden, een boeiende funktie in een sdmulerende werkomgeving. Je sollicitatie, voorzien van c.v. kun je richten aan de heer J. Nielsen - Administrateur. Mavom. b.u, Handelsweg 6, Postbus 5, 2400 AA Alphen aan den Rijn. Tel.: 01720-36361. VAN DEN AMEELE AUTOMOBIELBEDRIJF B.V. OEGSTGEEST Sleepdienst en bergingswerken Universeel garagebedrijf en A.P.K. keuringsstation In ons bedrijf is op korte termijn plaats voor een Gegadigden dienen in het bezit te zijn van groot rijbewijs en chauffeurs diploma en bereid te zijn wisselende diensten te draaien t.w. ook avon den, nachten en weekeinden. Heeft u belangstellingneem dan kontakt op met de heer B.L van den Ameele, Rhijngeesterstraatweg 26, Oegstgeest. Tel. 071-173225/157110. Hoogheemraadschap van Bij de Huishoudelijke en Interne Dienst is een vacature ontstaan voor een voor 20 uur per week met als werktijden 10.00 - 14.00 uur. Het bedrijfsrestaurant maakt onderdeel uit van de Huishoudelijke en Interne Dienst welke valt onder de hoofdafdeling Algemene en Juridische Zaken. Dagelijks maken gemiddeld 120 Rijnlanders gebruik van de geboden faciliteiten. Het restaurant heeft een zeer ruim aanbod van dagverse producten waarbij het assortiment bestaat uit 50 verschillende soorten. schap van Rijnland is binnen een gebied van ruim 100.000 ha. Het personeelsbe- heemraadschap be- ongeveer de helft Taken: - gereedmaken van dagverse producten voor de verkoop; - verkoop van het assortiment van 50 verschillende producten; - bediening van de kassa; - onderhoud restaurant. Vereisten: - LHNO - MAVO-opleiding; - representatieve en vriendelijke uitstraling; - bereidheid om op afwijkende uren te werken. Arbeidsvoorwaarden: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal 3.195, bruto per maand (op basis van een 38-urige werkweek). Als secundaire arbeidsvoorwaarden kent Rijnland o.a. een aantrekke lijke regeling voor ziektekosten. een financiële vergoedingsregeling voor kinderopvang, ouderschaps verlof en opleidingsmogelijkheden. Procedure: Een benoeming vindt plaats na medische goedkeuring en het over leggen van een verklaring omtrent het gedrag. Nadere (telefonische) informatie kan worden ingewonnen bij het hoofd Huishoudelijke en Interne Dienst, de heer A.W.J.M. v. Noort, telefoon 071-259315 (tijdens kantooruren). Sollicitaties te zenden aan het hoofd Personeel en Organisatie van Rijnland, Postbus 156, 2300 AD Leiden, onder vermelding (op brief en enveloppe) van vacaturenummer 94-HID-1. LubapM Een producent van ventilatiekasten in Zoeterwoirde zoekt per zo snel mogelijk een handige produktiemedewerker. a Het gaat om een fulltime baan voor- langere tijd. Luba Leiden, Kort Rapenburg 10,2311 GC, tel. 071-121942 (horeca) tel. 071-140341 (mdytechn.) tel. 071-149745 (adm.) tel. 071-131046 (medisch) Luba Leiderdorp, Winkelhof 9,2353 TR, tel. 071-415055 NN Luba Voorschoten, Leidseweg 68a, 2251 LC, tel. 071-618142 Luba heeft filialen in: QQ Aalsmeer, Alphen a/d Rijn, Capelle a/d IJssel, Den Haag, Hoofddorp, Katwijk, Leiden, Leiderdorp, Leidschendam, Lisse, Noordwijk, Rotterdam, Rijnsburg, Spijkenisse, Voorschoten, LggJ Woerden, Zoetermeer. LUBA. TIJDELIJK WERK, EEN BLIJVENDE INDRUK. AANNEMINGSBEDRIJF P. DE BOORDER ZOON B.V. In verband met toenemende werkzaamheden hebben wij plaats voor: Aannemingsbedrijf P. de Boorder en Zoon B.V. Postbus 19-1834 ZG St. Pancras Tel. 072-626310 - Telefax 072-613207 Administratief medewerker Voor een bedrijf in Zoeterwoude zoeken wij een fulltime administratief medewerker. Het betreft het typen van correspondentie en offertes met WP 5.1, verwerken van bestellingen, bedienen van telefooncentrale, kopiëren, archiveren en faxen. Gevraagd wordt een opleiding op MAVO-niveau, enige werkervaring, goede typevaardigheid, goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal, kennis van WP 5.1 Dit betreft een baan voor langere tijd. Leeftijd rond de 20 jaar Met spoed zoeken wij een secretaresse voor een organisatie in Leiden. De werkzaamheden bestaan uit het zelfstandig verzorgen van correspondentie, agendabeheer, post, notuleren van vergaderingen, onderhouden van kontakten, uitwerken van notities, inkopen van kantoorbenodigdheden. De juiste kandidaat heeft eën opleiding op HAVO-niveau, secretaresse opleiding, ruime ervaring, goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal. computerervaring, ervaring met notuleren en goede kontaktuele eigenschappen. Leeftijd ongeveer 25 jaar. MC Boekhoudkundig medewerker Voor een bedrijf in Zoeterwoude zoeken wij per direkt e fulltime boekhoudkundig medewerker. Het betreft de facturering, bank- kas- en giromutaties er ïgevuld met PD, enige werkervaring, ervaring met Exact e Wordperfect en cijfermatig inzicht. Het is een fulltime baan voor langere tijd. Vanzelfsprekend geldt deze oproep v Neem s.v.p snel kontakt op met ons op. Wij zijn elke.werkdag open van 8.30 tot 17.30 uur. Vrijdag tot 18.00 uur Wij werken ook op afspraak uitzendbureau de Koning Korevaarstraat 33, 2311 JT Leiden Telefoon 071 -144143 Wegens vertrek van een van onze medewer kers bij de afdeling Bedrijfsleiding zoeken wij op korte termijn een Evenementenmanager mh De afdeling Bedrijfsleiding draagt zorg voor de uitvoering van het logistieke beleid van de Dr Anton Philipszaal. Hieronder wordt o.a. verstaan de organisatie van de opvang van uitvoerenden en publiek, de horeca en de werkzaamheden van de publieksassisten- ten. De bedrijfsleiding denkt mee en levert ideeën voor de optimalisering van de serviceverlening aan musici en publiek. De afdeling bestaat uit drie personen en rapporteert direct aan de directeur. Naast de dagelijks voorkomende werkzaam heden bij de afdeling Bedrijfsleiding en het begeleiden van voorstellingen, zal de nieuwe functionaris ook verantwoordelijk de efficiënte inzet en financiële administratie van de publieksassistenten de verzorging van de bedrijfskleding het voorbereiden en begeleiden van ontvangsten en bijzondere evenementen. Functie-eisen: leeftijd 25 tot 35 jaar opleiding minimaal MBO-niveau leidinggevende ervaring, bij voorkeur in de horeca kennis/ervaring met rooster- en planningssystemen affiniteit met theater representatief en contactueel zeer vaardig commercieel ingesteld stressbestendig. Het betreft een 40-urige werkweek. De werkzaamheden vinden voor een groot deel plaats gedurende de avonden en weekeinden. Schriftelijke reacties graag vóór 2 september richten aan: Dr Anton Philipszaal, de heer H. van den Akker, algemeen directeur, Postbus 11543, 2502 AM Den Haag. BAKKER VAN LEEUWEN NOTARISSEN Kantooradres: Loevestein 12, Leiderdorp Postadres: Postbus 80,2350 AB Leiderdorp Telefoon: 071 -899201 hebben een vacature voor een Vereisten: tenminste MEAO-niveau ervaring met WP-systeem. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk. VINK ACCOUNTANTS Vink Accountants is een organisatie waar vele facetten van administratieve, financiële en fiscale dienstverlening het dienstenpakket vormen. De organisatie richt zich met het uitgebreide dienstenpakket met name op het midden- en kleinbedrijf. Op dit moment telt Vink Accountants 10 medewerkers. Vink Accountants verricht ten behoeve van haar opdracht gevers onder meer de volgende werkzaamheden: inrichten van al dan niet geautomatiseerde boekhoudingen en het (geautomatiseerd) verwerken van administraties en loonadministraties verzorging van belastingaangiftes samenstellen en kontrole van jaarrekeningen begeleiding startende ondernemers samenstellen van analyses t.a.v. rentabiliteit, liquiditeit etc. advisering bij opzet en keuze automatiseringssystemen advisering in opvolging, management buy-out, aandelen transacties, kredietverlening etc. Zou gaarne in kontakt komen n Nederlandse Orde Nederlands College van Bel De aan te stellen functionaris verricht onder directe delijkheid van de accountant de volgende werkzaamheden: Het verwerken van aangeleverde administraties Het doelmatig inrichten van administraties Het verrichten van kontrole werkzaamheden Het samenstellen van jaarrekeningen Kandidaten voor deze funktie dienen aan de volgende eisen te voldoen: Diploma S.P.D. of studerend hiervoor Ervaring in zelfstandig werken, opgedaan bij een accountantskantoor Gedegen kennis van omzetbelasting en inkomstenbelasting wetgeving Goede kontaktuele eigenschappen Bereid zijn door middel van studie kennis te verbreden De juiste persoon kan bij Vink Accountants rekenen op een prettige werkkring, een goed salaris en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Studiekosten worden volledig vergoed. Belangstellenden wordt verzocht uitsluitend schriftelijke sollicitaties met de hand geschreven te richten aan: Vink Accountants, Van Panhuysstraat 45, Postbus 183, 2200 AD Noordwijk, t.a.v. de heer B.J.W. Vink, A.A. Het streven is erop gericht de hele procedure binnen 2 weken-na verschijning van deze advertentie af te ronden.

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 24