Keukenkoning wil nog hoger scoren De Guyt-dynastie duurt nog voort Sport Pech voor Piet Kralt Nagtegeller is opeens in beeld Swift/Casba-renner Vierhouten naar WK Leidsch Dagblad Tennis Circuit RabobankS Autoruit stuk? WOENSDAG 3 AUGUSTUS 1994 -4/vc Hans Verkerk nu ook shirtsponsor Alphense Boys Het begon lang geleden met shirtreclame bij de plaatse lijke voetbaltrots TAW. Inmiddels staat er Hans Verkerk op de borsten bij de betaalde voetballers van De Graaf schap en FC Den Haag. Er is bijna geen voetbalstadion in Nederland waar hij geen bord heeft hangen. Hij steunt de schaatsers Rintje Ritsma en Falko Zandstra, is hoofdsponsor van de waterpolotoppers AZC en De Rob ben en is sinds gisteren voor de komende drie jaar shirtsponsor van zondaghoofdklasser Alphense Boys. alphen aan den run63 procent bekend is met de ook door Verkerk de nog een jaar als Hans Verkerk is een begrip in de sportwereld geworden. Vrij wel iedereen is de naam van de keukenspecialist uit Alphen aan den Rijn wel eens tegengeko men op tv of in het echt. Men kan niet afstemmen op Studio Sport of Hans Verkerk Keukens komt in beeld. In van die sim pele. rechte letters, fel rood ge kleurd. „Ik heb geen reclame bureau nodig om dure logo s en namen te ontwerpen. Het staat er gewoon zonder poeha en dat is de beste manier kennelijk. Toen ik dertig jaar geleden be gon. was ik de enige die zijn voornaam gebruikte in de ad vertenties. Nu ben ik in feite nog steeds dat winkeltje op de hoek dat in keukens doet. Al leen zijn we een beetje uitge groeid," zegt de 57-jarige Hans Verkerk, die zijn hoofdkantoor in Ter Aar heeft en nog 43 filia len in Nederland en België be- De onderneming streeft naar een naamsbekendheid van tachtig procent in eigen land. Dat betekent dat straks acht van de tien Nederlanders in wille keurig welke straat van het land 'keukens' zeggen als de naam Hans Verkerk valt. Of dat ze 'Hans Verkerk' zeggen als er over keukens wordt gepraat. Uitgerekend is dat momenteel Keukenkoning De directeur heeft er zijn eigen 'sport', van gemaakt om die tachtig procent te halen. Het is een hoge score, maar hij denkt dat het kan. Hij is immers geen 'keukenprins' maar 'keukenko ning'. „Ik ben in België en Ne derland marktleider, maar in het land der blinden is eenoog nu eenmaal koning." Hij voetbalde vroeger zelf bij ARC en is nog steeds gek van sport. „En volgens mij wordt in vrijwel elke huiskamer naar sport op tv gekeken", zegt hij. „Dat betekent ook dat ze mijn naam zien. Ik heb met De Graafschap en FC Den Haag een bewuste keuze gemaakt. Eerste-divisievoetbal wordt steeds vaker in beeld gebracht, vorig seizoen was ik vrijwel elke zondagavond op de buis. En ik streef dan weliswaar naar het hoogste, zoals elke sporter, maar ik ben niet zo arrogant om te zeggen dat ik op kan bieden tegen ABN/Amro als sponsor van Ajax. Dat gaat mijn budget te boven", aldus de geldschieter die zegt jaarlijks 'een paar mil joen' aan de sport kwijt te zijn. ADO Den Haag was enkele maanden geleden op sterven na dood, omdat een licentie niet werd verstrekt. Nu gaat de club weer gewoon verder als FC Den Haag optie shirtsponsor door bruikt. „Mijn gevoel zegt dat ik Den Haag moet sponsoren. Een perfecte club waar altijd wat ge beurt. Het voetbal leeft daar. er wordt lekker gekankerd, maar de mensen houden van de club. ja. ik weet dat er ook rellen kun nen zijn of andere onaardige dingen. Als ze elke week de boel in brand steken, haakt ook Hans Verkerk af, maar voorlopig niet." Stadion Vorig jaar kreeg hij een stadion vol toen De Graafschap - Den Haag werd gespeeld. Twee Ver kerk-clubs tegen elkaar. „Ik liet de jeugd gratis binnen, nodigde al mijn relaties uit. Het was een groot festijn. Ie moet een voet balduel geen zuipfeest voor lou ter volwassenen laten zijn, maar een happening voor de familie. Dan gedragen die paar rad draaiers zich ook meteen an ders, dat is mijn overtuiging. Ik was zelf vroeger ook een boeffie als ik met mijn maten was. In het bijzijn van kinderen of ou dere mensen gedroeg ik me veel rustiger." Sponsoring is relatief goed koop en belastingtechnisch ge zien aantrekkelijk. Verkerk is op een breed vlak actief en geniet bekendheid als geldschieter. Hij krijgt per week 25 tot dertig aanvragen voor sponsoring. „Dat is dus selecteren geblazen. Maar ik zie het heel ruim, even tueel doe ik iets voor het or gelfonds van de Lutherse brandweer. Kijk, ik kies niet voor image-reclame. In spotjes laten zien hoe goed we zijn, wil ik niet. Wel verbind ik mijn naam aan veel dingen. Sportsponsoring genereert geen omzet, maar er is een verband." runsburg Piet Kralt heeft weer de Ronde van Rijnsburg niet kunnen winnen. De B-amateur moest tijdens de wielerwedstrijd in zijn woon plaats afstappen toen hij een lekke band kreeg. De koers waaraan ongeveer zeventig renners deelna men werd gewonnen door Bert Bakker uit Zaan dam. Hij versloeg in de sprint Ton Griep uit Berg- schenhoek. Een kopgroep van vijf man bleef tot het einde vooruit. Daarin zaten drie regiogenoten: Hans Schoelink uit Leiderdorp (derde), Rob Ros kam uit Voorhout (vierde) en Alex Jansen uit Lei den. Beste Rijnsburger was Michel van Delft, die vijftiende werd. foto leiden gertjan v Bondscoach Piet Hoekstra heeft gisteren de selec tie bekendgemaakt voor het WK op de weg voor amateurs, dat half augustus op Sicilië plaatsvindt. Max van Heeswijk, Koos Moerenhout, Wim van de Meulenhof, Casper van der Meer, lurgen Gil- Door zijn overwinning op de banen van Casino is Philip Nag tegeller opeens in de picture ge komen voor een plaats bij de B- sing en Aart Vierhouten (Swift/Casba) zijn uitver- Masters. Nagtegeller deelt de kozen. Belangrijkste afvallers zijn Nederlands achtste plaats met Martin Ver kampioen Pascal Appeldoorn, John den Braber en kerk. In C liep Ivor Bergsma ver- Paul Konings. Ook Dino Tolhoek (Casba Wonen) der uit door winst in Ter Aar. viel buiten de boot. Wel maakt Tolhoek net als Guido Koekkelkoren passeerde Vierhouten deel uit van de selectie voor de Tour Erik-Paul van Weeren. Hem kan de l'Avenir van 6 tot 16 september. plaatsing voor het eindtoernooi bijna niet meer ontgaan. In D rukte Ingmar Burgerhout op naar de vierde plaats. Ook Ca- miel Wapenaar sluipt omhoog en staat op een voorlopige Mas- tersplaats. Mark de Jong, die in het begin van het seizoen de lei ding had, moet nu zelfs op gaan passen dat hij niet uit de top acht gaat vallen. In de vrouwelijke categorieën veranderde weinig. Colinda Voskuil en Sonja Sjaardema de den in C goede zaken door fina leplaatsen op De Boekhorst. KATWUK ROB ONDERWATER Guyt en Zee en Duin. Ze zijn tot in de eeuwigheid aan elkaar verbonden. Piet Guyt zette des tijds de toon, z'n zoon Pieter zet momenteel de illustere familie traditie voort. Daartussendoor hielden de dochters Marijke (tennisleraar in Lisse), Petra (af en toe ballend nog) en Nelleke (gestopt) de zo typerende Kat- wijkse naam Guyt op de tennis baan hoog. Ongetwijfeld zal er straks een nieuwe generatie de macht op Zee en Duin overne- Met vader Piet als aandachtig toeschouwer kwam Pieter gis termiddag niet verder dan de eerste ronde in het HEB van het bepaald niet kinderachtig be zette toernooi van Zee en Duin. Dat vond niemand een schan de. Gelukkig maar. Stel je voor dat er een familietwist van komt. Zee en Duin zou op zijn grondvesten trillen. Opponent Perry Paauw (7-5, 7-5), was op papier sterker, hij speelt al A-kwalificatietoernooi- en en daarbij miste de jongste Guyt, een B2-speler, wedstrijd ritme. Na de wedstrijd wreef de 23-jarige student economie voortdurend over z'n pols. Drie weken had hij niet kunnen ten nissen als gevolg van een heuse smakker met de fiets. Voeg daarbij een vakantie van drie weken in Frankrijk en het ge brek aan training en wedstrijd ritme is verklaard. Bescheiden en eerlijk wilde Guyt naderhand niet van een excuus weten. „Perry heeft ver diend gewonnen. Ik heb m'n kansen gehad maar heb ze niet benut. Zo simpel ligt dat." Bij een 2-0 voorsprong en eigen service in de tweede set lag de weg naar een 'barrage' open, maar Guyt versteende op het moment dat Paauw versnelde en de betere ballen sloeg. ,,Ik ging forceren", legde Guyt de vinger op de zere plek. Toch kwam Guyt terug, net als in de eerste set. Van 5-3 werd het 5-5. Op dat moment had hij drin gend winners nodig, maar Guyt sloeg de ballen uit waardoor plaatsgenoot Paauw kon zege- Troeven Niemand op Duinlust die er om maalde. Zee en Duin heeft met Jan Willem Lugthart en Jeroen Boogmans immers nog twee troeven in handen. De num mers een en twee op de plaat singslijst. Dat niveau is voor Pieter Guyt ietwat te hoog ge grepen, begrijpt hij zelf maar al te best. Geen kwaad woord toen hij een stapje terug moest doen naar het tweede club team toen de Drent Jeroen Boogmans de kustploeg kwam versterken. Clubmakker Jan Willem Lugt hart, z'n voormalige tennisle raar: „Veel tennissers zoeken hun heil dan bij een andere club. Maar zo is Pieter niet. Die weet z'n plaats. De derde klasse is zijn niveau. In het tweede competitieteam komt hij tot z'n recht. Hij kan winnen van bete re spelers, maar ook verliezen Pieter Guyt overleefde op zijn eigen park de eerste ronde niet. CIRCUIT IN CIJFERS 6-1,6-0, P. Paaui HDC: J Bolten/M. Roper *6-2, 6-1, F. Stem Herzman 6-1. 7-6, 7-6 HEC: H Wo a 6-0, 6-0, M. Roper-C Aanhane 6-4, 6-4, M. ■ger-A. v Duin 4-6, 6-4, 6-3, J. Manuputty-E. 5-4, 6-4, A Turk-J Bolten 6-3, 6-1. •5, R. Chrispijn-J. Jansen 6-2, 6-1, C. Voskuijl- I. Thomas/R, Thomas 6-4, 5-7, 6-4 1 Duin 2-6, 7-6, 6-4 5-0, 6-4. GDC: M. er-C Guyt/D. Guyt 6-2, 6-0, E. Guyt/J den F n-M vd Plas/M. Westdijk 2-6, 6-2, 6- van slechtere." Zijn dubbelhandig, met spin geslagen backhand is zijn voor naamste wapen. Daarmee sloeg hij gisteren de meeste winners, maar de precisie was er niet al tijd. Lugthart: „Zijn voetenwerk is niet altijd even goed geweest. Dat is een stuk verbeterd. Pieter is vrij lang en zijn stijl vraagt snel voetenwerk. Hij moet goed achter de bal komen." Lugthart gelooft dat de B-lijst het hoogst haalbare is voor Guyt. Zee en Duin zal voorlopig nog lang plezier hebben van de jongste 'spruit' van Piet Guyt. Want: „Ik heb het hier toch wel naar m'n zin", geeft hij blijk van zijn clubliefde. „Dat is voor mij het belangrijkste. Het is hier al tijd lachen met m'n maten." Tennissen heeft momenteel niet de hoogste prioriteit. De studie economie, hij is momen teel bezig met zijn scriptie, slokt verreweg de meeste tijd op. Vandaar ook dat Guyt-nauwe lijks in het circuit is te bewon deren. De Masters gaan aan hem voorbij. Familie Maar Zee en Duin wilde Guyt niet aan zich laten voorbijgaan. Daar heeft de familie immers een traditie hoog te houden. Pieter verloor, maar tenniste op de wijze waarop Piet dat deed. Op karakter dus. Vader Piet pakte onlangs overigens de draad weer op, dit ondanks de beslommeringen van een nieuw ingebrachte kunstheup. En te gen het dringende advies van de dokter in. Zo is Piet. Pieter: „Of hij het er met de paplepel heeft ingegoten? In eerste foto dick hocewoninc wel, later liet hij ons vrij." De liefde voor Zee en Duin is in elk geval wel overgedragen. Marco Visser zal in het HEB tijdens het toernooi van Zee en Duin niet in actie komen. De als vierde geplaatste tennisser is met een schouderblessure van een vakantie in Frankrijk terug gekomen. (Van Nispen), Henk Star en Arend de Mooy (De Rijnkanters), Arno van der Hoom en Tjeerd Vrind (Hoogmade), i Cor Zeist (ZTC), f Leidsch Dagblad J Tennis Circuit Rabobank Q [Advantage begint bij VINTERSFORT Breestraat 133, Leiden tel. 071-123 953 Rabobank. Aangenaam. Rabobank Q DUIVENTIL Wilt U iets melden? Bel 071- 356461 (Wim van Duivenbode) dagelijks tussen 10.00 en 12.00 uur. Of schriftelijk naar Postbus 54, 2300 AB Leiden. Faxen mag ook: 071-321921. De 34-jarige Peter Breukei uit Schipluiden is door de KNSB aangesteld als coach van de shorttrackers. Hij wordt de opvolger van Gijs Rijneveld waarop wat kritiek was. In de selectie zien we slechts zes oude gezichten terug: Di Lella, Land man. Ossendrijver, Ernst, Smit en Mark Velzeboer (Oud Ade) Na John den Braber (bij Word- perfect) gaat ook Koos Moeren hout bij de profs stage lopen. Motorola wordt zijn tijdelijke ploeg. Ook Peter Post heeft be langstelling in het jonge wieler- talent Cees Priem, die Jim van Laer (Lotto) contracteerde, gaat praten met Erik Breukink. Johan Capiot (TVM) staat in de be langstelling van Peter Post. Jan Raas raakt Sammy Moreels aan Lotto kwijt De sportredaktie mist nog steeds de oefenpro gramma's van de voetbalclubs Ter Leede, Meerburg, SJC, ASC, Altior, VNA, UDWS en Wasse naar. Ook de selectiegegevens van Quick Bovs, Ter Leede, UDWS, VNA. Alphen. UDO, SJC en WSB zijn ons niet bekend. Wij rekenen op uw medewer king «Ton van Duyvenbode won de Ronde van Barendrecht. Dit was zijn vijfde zege. René Guyt (3), Hans Schoelink (5) en Ruud Borst (11), Pascal Vergeer (16) en Robert Karremans (17) reden ook 'prijs' in Barendrecht. Ronald van der Tang en Kjel van Paridon werden beiden ne gende in hun categorie in Alk maar. Voor een superprestatie zorgde Casba-renner Dino Tol hoek. In de zware Belgische klassieker de Omloop van Na men werd hij knap vierde. Aart Vierhouten kwam als negende over de eindstreep in Rening- nelst. Voor Tolhoek en Vierhou ten waren dit de laatste test wedstrijden voor het WK. Een dezer dagen zal bondscoach Piet Hoekstra zijn wegploeg be kend maken De baanploeg voor het WK wielrennen is wel bekend en bestaat uit Richard Rozendaal, John den Braber, Jelle Nijdam en Peter Pieters (ploegenachtervolging), Dirk Jan van Hameren (1 km en kei- rin), Leo van Bon (klassement wedstrijd), en de dames Maria Jongeling, Natasja den Ouden en Ingrid Haringa Voetbalclub Excelsior gaat zijn beste spelers onderbrengen in een investe ringsmaatschappij. Ook Bram Marbus wordt als commandi taire vennoot ingeschreven Bij voetbalclub Telstar is de nieuwe speler Dennis Kort van de trai ning gestuurd. Het haar van Kort was volgens trainer Kiste- maker veel te lang Rob Barel is de grote favoriet bij de triathlon van Almere op zaterdag 27 au gustus. De start van de winnaar van vorig jaar, Jan van der Ma- rel (Aarlanderveen) is onzeker. Van der Marei kampt met een vervelende knieblessure De KNAU Run Classics, de eredivi sie van de wegatletiek, heeft het nieuwe schema klaar. De vol gende acht wedstrijden staan op de kalender: Heerlen (28 aug), Dam tot Damloop (18 sept), Singelloop Breda (2 okt), Zevenheuvelenloop Nijmegen (20 nov), Ten Miles Den Haag (18 dec), Halve marathon Eg- mond (8 jan)20 van Alphen 11 maart) en City-Pier-City Sche- veningen (25 maart) Patrick van Dam (ex-Hillegom) heeft met een doelpunt tegen een Zeeuws elftal zijn debuut ge maakt bij Ajax. Ook tegen Noordwijk speelde hij een helft in de basis Maandag beginnen in Hengelo de Open Nederland se jeugdschaak kampioen schappen. Op de erelijst komen deregionalen Rini Kuijf, Jop Delemarre en Erik van der Doel voor Op zaterdag 20 en zon dag 21 augustus de Rijnstreek Molen wandeltocht met de start) in Zoeterwoude-Rijdijk (v.v. Meerburg) Spencer van der Hoeven (RCH) heeft zijn over schrijving naar voetbalclub Noordwijk ingetrokken SCOREBORD VOETBAL HEB: 1. Jeroen Boogmans (Zee en Duin) 16, 2. Martijn Krans (Merenwijk) 14, 3. Gertjan Egoerink (Leidse Hout) 10, 4. Mark Post (Leimonias), Marco Visser (Unicum), Onno Guinaü Deventer. Activia (afdeling) - GA Eagles 0- 16 (0-6). Doelpunten Eagles-. Kammeron 5, De Gier 4, Valk en Michels 2, Marbus, Van Twillert en een eigen doelpunt. Tsjmil (Oek) 186 km in 5.09.02, 2 strong (VSt), 3 Fondnest (Ita) 0.01 Schiavina (Ita) 0.04, 5 Wust (Dut. Planckaert (Bel), 7. Vandelaer (Bel). 8. Go- rini (Ita), 9. Weltz (Dui), 10. Sunder (Aus), 11. Simon (Fra), 12 Poel (Oek), 13. Hincapie (Oek), 1 5. Bertollini (Ita." an, 37 Boogerd gelier (Dekker) 8, 10. Onno van Parid on (Unicum), Eric Bolten (Unicum) 7, 12. Jeroen Vink (Hillegom), WiJlem Vis ser (Hillegom), Perry Paauw (Unicum) 6. HEC: 1. Ivor Bergsma (Nieuwe Sloot) 24, 2. Guido Koekkelkoren (Oosthout) 18. 3. Erik-Paul van Weeren (Foresca- te) 17. 4. Paul Roggeveen (TEAN) 14, 5. Robin Kleian (Lisse) 13. 6. Taco Stop- H' Timo van der ATLETIEK 82. 84. Den Bakker n Orsouw, 114 De Koning. renhof (Zee en Duin), Wijnand Deursen (Zuid West), Hans van Velzen (Munnik) 9. HED: 1. Colin Vrieze (Leidse Hout) 27, 2. Remco van Oosten (Hillegom) 15. 3. Enrico Damo (Hille- Marco de (Nieuwkoop) 9, 10. Bart Zuidervaart (Boekhorst) 8, 11. Cees van der Mijn (Forescate) 7. DEB: 1 Bionda Zonder- op (Unicum) 15, 2. Heddy Boers (Uni cum), Irma van Seeters (Merenwijk) 11, 4. Ruby Pennings (Hillegom) 9, 5. Marieke Bethlehem (TEAN) 7,6. Ingrid Kruit (Dekker). Jolanda Mens i Overloop (Merenwijk), Petra (Zandvoord, Annemiek Wis- 3.34,42, 4. ZorkoO Charlotte Zandbergen (Munnik) 12, 3. Sonja Sjaardema (Boekhorst) 10, 4. Marloes ten Berge (Leidse Hout) 8, 5. Sabine Hoekstra (Leidse Hout) 7, 6. (wr)5000 Eveline Poell (Forescate), Marielle Pati- }3T)7,57 wael (Unicum) 5. 8. Colinda Voskuil (STV), Annemarie van Gemund (Fores cate). Martine Willems (Nieuw Ven- Caroline Spruyt Hillej Sonja Korenhof (Zee e 19, 2. Anne Karien Wilbrink (STV) 17, 3. Hanneke Rothbarth (Zuid West) 13, 4. Femke de Boer (ZTC) 12, 5. Esther van der Wiel (KLTV) 10,6. Caroline van Velzen (KLTV), Nicole Visser (Leidse Hout), Sharon Eikens (STV) 6, 9. Suzan Klinge (Lisse), Floortje Boer (Foresca te), Marjolein Gerdes (Artesia), Linda de Ridder (Luck Raeck) 5. Geplaatste dubbels voor het Masters- toernooi. Heren: Chris Brouwer en Cor Strijk (Voorschoten), Joop de Bruin Italië 69-66 (39-35). Groe China 80-73(44-33). silenko, Volopajev, Tsjabajev, Nemov) 171.200 pnt, 2. Wit-Rusland 167,875. 3. Monte Carlo. Grand Prix. 100 m: 1. Torrence (VSt) 10,87, 2 Priva- lova (Rus) 11,03, 3 Allen (Cub) 11,27. 400 m: 1 Perec (Fra) 49,95 (bwp). 2 Freeman (Aus) 50,18, 3. Malone (VSt)' 50,57, 4. Miles (VSt) 50,58, 5. Kaïser- Brown (VSt) 50,94 1500 m 1 Podkopa- jeva (Rus) 4.00,89. 100 m horden: 1 Di- mitrova (Bul) 12,53 (ev. bwp), 2. Graoedyn (Rus) 12.63, 3. Lopez (Cub) 12,74. 400 m horden 1 Knoroz (Rus) 54,75, 2. Meis- sner (Dut) 55,02, 3. Hemmings (Jam), ver- 1Drechsler (Dui) 7,15 m, 2. Ninova (Oos) 6,76, 3. May (Ita) 6,74. Mannen 100 m: 1. Drummond (VSt) 10,13, 2. Bai ley (Can) 10,14, 3. Adeniken (Nig) 10,18. 200 m: 1 Johnson (VSt) 19,94, 2. Regis (GBr) 20,01, 3. Adeniken 20,28 400 m: 1Mills (VSt) 44,73, 2. Kitur (Ken) 44,94, 3 Ladejo (GBr) 44,94, 4 Black (GBr) 45,08 800 m: 1. K.pketer (Ken) 1.43,68. 1500 m: 1. Niyongabo (Bur) 3.32,25, 2 Bile (Som) 3.33.63, 3 Di Napol. (Ita) 104. Algemeen klassement: 1. De Las Cuevas (Fra) 18.30.56, 2. Fondnest 0.32, 3. Rin- con (Col) 0.36, 4. Vandelaer 0 42, 5 Es- cartin (Fra) 0.45, 6 Stephen (Aus) 0.46, 7 Cubmo (Spa), 8. Breukink 0 50, 9. Ma- douas (Fra) 0.56, 10. Muhoz (Spa) 1.01. 11 Poelmkov, 12. Tsjmil 1.16. 13 Gaston (Spa) 1.18. 14. Simon, 15 Sunderland 1.21, 17 Bouwmans, 19 Boogerd. 32. Den Bakker 2.04, 49. Cordes 2.25. 66. De Koning 3.25, 91 Schurer 7 30. 109. Hof- 16.19, 111. Knavei 22.59 115 132. Nelis KOERSEN 4,50 plaats 2,00 3,80 koppel 11,10 ti 158,50. Derde koers, 1609 rru 1. Jupiter (Bustorf) 2 07,4 - 1.19,2, 2. Jesi Alexander, 3. Jim Victory. Toto: winnei s 8,10 2,60 koppel 75,50 ti 2000 m: 1. Gina Westeim (Post) 2.41,8- 1.20,9.2 De Fortunees. Grandiosita. Niet gestart: Mitzie Wang Buiten mededinging: Downwyn Star. Tol )0 plaats 3,40 2,40 2,20 koppel 16,10 trio 181,50 ,10 pla 17,00 Chemwoiyo (Ken) n (GBr) 13.26. 2 McKoy (Oos) 13,30, 3 ien) 8 10,84. hinkstap: 1. Wellm PAARDESPORT Den Haag. Wereldruiterspelen Springen, ,6. 2. Hoot Mon Vio- plaats 1,10 1.40*1,20 koppel 8,70 t 1,45 n mgconc Ron Ammerlaan (Fo rescate). Bart van der Bosch en Hein van Overschot (Boekhorst), Mark van Laarhoven en Bert van Meurs (Meren wijk). Oscar Benitez (Munnik) en Ray mond Blankenstein (Unicum). Erik van Bemmelen en Peter Smeele (Buy- tenwegh), Martin Honcoop (Abbenes) en Harry Denkers (Kikkers), Peter Mar- strafpunten- 65,17 seconden, 2. Grandjean (Zwi) Sir Archy 0-66,68, 3. Aguirre (Mex) Rivage La Silla 0- 67,25. 4. Martinez de Irujo (Spa) Elegast 0-68,87, 5. Zetterman (Zwe) Irco Mena 0-72,27, 6 Hafemeister (Dui) PS Pnamos 74,66, 7 Nelson Pessoa (Bra) Chouman 0-75,49, 8 Endresen (Noo) Bro ker's Delight 0-77,48, 9. Faria Leal (Por) Desteny 0,75, r Schans/Leroy itionaal springconcours, tabel strafpunten-63,41 Beerbaum (D Aguirre, Pelegr r (GBr) Everest Grannusch 0 10,40 plaats 6,10trio IC* Vijfde koers. 1609 Vlieger) 2.04,9- 1. la. 3 Garnsey' ts 55,70. scha) 2.05.5 - 1.18,0, 2 Ivisible w. Toto: winnend 12,20 plaats 4,80 10,10 koppe ide koers, 2( dijk (Korrel) 2.38, Baker, 3. Ivanloe H loto: winne plaats 1,40 2,80* koppel 30 393,30 dubbelwinnend 150,00. Achtste koers, 2000 m. 1. Hellen (Heyman) 2.39,0 - 1.19,5, 2 BloomrJ 1 5,50 k< Negenc Geja Dijkhoi lant Princess. 3. Dream Pay Niet gestart: Nipe Sunbird Toto winnend 11,30 plaats 3,20 18,80 10,50 koppel 82,90 trio 4377.50. Omzet sporttotalisator: 193.834,00. Aad Vermin (Casino). Rob Jonkheer (Boekhorst) en George van jo van Oosten en WU de Bruine (Hille- SCHAKEN Poker H 0-64,60, 3. SPORTPRIJSVRAGEN Leeuwarden. Internationaal schaaktoer- 5-11-13-14-24-25-26-30-31-36-57-58- Wil Bouhuys (KUT der Huls (TEAN) en Anja Schreurs (Artesia), Henny Moerman en Jos Vermeulen (Boskoop), Marja van Dijk en Anneke Rozenberg (Rijsenhout), Ria van Delft (Boekhorst) en Conny van der Meulen nooi, belanj (Ned)- V ijkste rt (onder voorbehoud) a (Ned) - Hellers (Zwe) 0-1, Van der Wiel (Ned) - Cifuentes (Ned) 1/2- 1/2, Pugachev (Rus) - Belm (Isr) 1/2-1/2, Dvoirys (Rus) - Zilberman (Isr) 1/2-1/2, Yakovich (Rus) - Reinderman (Ned) 1-0, Finkei (Isr) - Nijboer (Ned) 0-1, Sjerbakov (Rus) - Knoppert (Ned) 1-0, Van Wely Zagema (ned) - 1-0, Bosboom - Alexander Mikhalevski (Isr) 1-0. 1. Hellers 4.5, 2. Nijboer, Sjerbak- WIELRENNEN e etappe. Sasamon - Roa de Duero 1 De GlasGarage vervangt goed i snel. U krijgt ƒ150,-* korting^ uw eigen risico (*i op voorruiten) Kc De GlasGarage

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 16