Romario irriteert Cruijff Bondscoach durft gok met Libero H niet aan Sport Katwijk-speler Van der Plas bergt voetbalschoenen op Diepgaand onderzoek naar tankstop Jos Verstappen Gratis autoruit graveren! rcTc Een krabbel van de Tourwinnaar *1U Zee Duin geliefd bij tennissers uit Leidse regio Leidsch Dagblad Tennis Circuit Rabobank 9 1 DINSDAG 2 AUGUSTUS 1994 Ook Cambuur trekt aan Van Utrecht NOORDWUK De kans dat Leonard van Utrecht zijn voetballoop baan in Noordwijk voortzet is weer kleiner geworden. Behalve AZ heeft nu ook een andere eerstedivisionist, Cambuur Leeuwarden, belangstelling voor de Noordwijker. die vorig sei zoen uitkwam voor Excelsior. Van Utrecht reist morgen eerst met zijn adviseur Peter Gerards eerst voor een gesprek met AZ naar Alkmaar. Daarna heeft hij een onderhoud met de leiding van Cambuur. „Het kan verkeren", aldus Van Utrecht. „Zo heb je geen club. zo staan er twee clubs uit het betaalde voetbal voor je in de rij. Ik weeg beide aanbiedingen tegen elkaar af en hak donderdag de knoop door." Feyenoord ongebroken na bommelding Een bommelding heeft gisteravond voor oponthoud gezorgd bij een oefenduel van Feyenoord. Bij een wedstrijd te gen het Borssels selectie-elftal te Nieuwdorp werd tijdens de eer ste helft door een anonieme beller doorgegeven dat er een bom zou afgaan op de nood tribune. Om alle risico's te vermijden werd daarom reeds na 41 minuten besloten de kleedkamer op te zoeken voor de rust, zodat de tribune ontruimd kon worden. Na een speurtocht van zo'n tien minuten konden de 1000 tribune klanten hun plaats weer opzoeken voor de tweede helft. Feye noord dat verrassend met 1-0 achterkwam, won het duel uitein delijk met 8-1. Valencia loopt uit voor nieuwe trainer Valencia* Ruim 40.000 supporters van Valencia hebben Carlos Alberto Parreira gisteren wann onthaald als de nieuwe trainer van de club. Parreira, die het Braziliaanse elftal naar de wereldti tel leidde, volgt Guus Hiddink op. Valencia investeerde ruim tien miljoen gulden in elf nieuwe spelers. De belangrijkste aankopen zijn oud-Barcelona-doelman Zubizarreta en de Russische aan valler Salenko, met Hristo Stoitsjkov topscorer van het WK in de Verenigde Staten. De Spaanse club hoopt met zijn nieuwe spe lers en trainer eindelijk weer een serieuze gooi te doen naar de Spaanse landstitel. Jan Timman komt remise overeen sanghi nagar Jan Timman is in zijn vijfde partij van de kandida- tenmatch voor het WK in Sanghi Nagar in India remise overeen gekomen met de Rus Valeri Salov. De Amsterdamse groot meester behield daarmee een punt voorsprong. Er staat nog een afgebroken partij op het programma. Na 57 zetten besloten bei de spelers gisteren het punt te delen. De Amerikaan Gata Kams- ky won na 54 zetten met wit van de Indiër Viswanathan Anand. Hij verkleinde met de winst zijn achterstand tot één punt (3 1 /2 - 2 1/2). De derde tweekamp, tussen de Rus Vladimir Kramnik en de Witrus Boris Gelfand werd na zes uur spelen afgebroken in een licht voordelige stand voor Gelfand. Oud-schaker Van Scheltinga overleden castricum In zijn woonplaats Castricum is op 80-jarige leeftijd na een kort ziekbed internationaal schaakmeester Theo van Scheltinga overleden. Hij heeft een indrukwekkende loopbaan als schaker gekend. Hij won twee keer het Hoogovenstoernooi, in 1944 en 1947, en nam met succes deel aan enkele zonetoer- nooien, onder andere in Hilversum en Boedapest. Ook vertegen woordigde hij Nederland meerdere malen tijdena.Schaakolym- piades. Een hoogtepunt vormde zijn deelname aan de landen- wedstrijden in Buenos Aires in 1939, waar Van Scheltinga aan het eerste bord van het Nederlands team internationale faam verwierf. Hij versloeg de gerenommeerde dr. Tartakower en speelde remise tegen Aljechin, de wereldkampioen van dat mo- den haag paul berkhout gpd-verslaggever Hans Hom heeft nooit een we reldkampioenschap mogen rij den. Als bondscoach heeft hij al op twee top-evenementen goud gewonnen: olympisch en Euro pees. „Het is mijn compensatie voor een carrière die nooit af was. De sport betekent heel veel voor mij." Toegewijd en zelfver zekerd selecteerde Horn de equipe voor de Wereldruiter- spelen. Het zijn miters waar hij in gelooft, paarden waar hij soms aan twijfelt. Met 'zijn vijf tal' hoopt hij zijn mooie erelijst je compleet te maken. De bondscoach uit Oud-Oot- marsum is een man met hart voor de sport. Maar met een nog groter hart voor zijn paar den. Het is de reden waarom zijn lievelingspaard - en mo menteel de beste van Neder land - de stallen in het Zuider- rob onderwater, c b onderwater De w Katwijk raakt Marco van der Plas kwijt. Gisteren gaf de 28-jarige voetballer te kennen dat hij het definitief voor gezien houdt. Van der Plas had vorig seizoen rond de nacompetitie laten weten dat hij overwoog met voetballen te stoppen. De technische staf, in casu Arie La gendijk, nam die mededeling voor kennisgeving aan. „Maar ik had nooit verwacht dat Mar co de daad bij het woord zou voegen", zei Lagendijk gister avond. In de oefenwedstrijd te gen FC Dordrecht, woensdag om 19.30 uur, neemt Van der Plas in gezelschap van Henry Pouw en Johan de Kroon af scheid. Van der Plas en Lagendijk hebben vanaf zaterdagmorgen talloze keren rond de tafel geze ten. Er was Katwijk veel aan ge legen om de 'linkspoot' voor de vereniging te behouden. Van der Plas was evenwel niet te vermurwen. Voor Lagendijk een onbegrijpelijke zaak. „Vooral omdat ik die jongen zo goed ken. Ik weet hoe gek hij is van het spelletje. Hij speelde de laatste seizoenen voortreffelijk. Daarbij, hij is nog jong. Maar voor zijn beslissing heb ik res pect." Marco van der Plas kan zich niet meer opladen om met Kat wijk op toernee te gaan. Tijdens de winterperiode had hij de be slissing al genomen. „Ik heb al leen niets gezegd. Als ik wel wat had gezegd, hadden ze me toch niet serieus genomen." Van der Plas baalt van de trai ningsaccommodatie bij Katwijk. De deplorabele toestand van het veld was voor Johan de Kroon ook één van de redenen om het bijltje er bij neer te gooi en. „Dat is om gek van te wor den. Ik heb me vaak af gevraagd waarvoor ik het allemaal deed, terwijl ik me door de blubber moest voortbewegen. De slechte trainingsaccom modatie heeft de aandacht van de w Katwijk. Lagendijk: „De gemeente weet ervan. Maar wat kunnen wij als club er aan doen? Ik heb met Marco alter natieven besproken, maar hij wilde er niet van weten. Dan houdt het op." Tot voor kort stond Van der Plas voor honderd procent ach ter zijn beslissing. Nu hij zijn besluit officieel naar buiten heeft gebacht en hij morgen af scheid neemt van zijn ploeg maats. heeft Van der Plas het moeilijk. „Dat valt me tegen. Het kriebelt wel een beetje. Ik ben een rare. Voor de jongens vind ik het lullig, ik heb daar nog de meeste moeite mee. Het montfort gpd Hij houdt evenwel voet bij stuk. Lagendijk: „We gaan er van uit dat hij niet terugkomt, maar als hij op andere gedach ten komt, dan is Marco altijd der Plas foto-archief welkom." Van der Plas begon zijn spor tieve loopbaan bij KRV. Als ta lentvolle jeugdspeler maakte hij de overstap naar Quick Boys. Via Rijnsburgse Boys kwam hij zes seizoenen geleden terecht bij Katwijk, dat naar de tweede klasse was gepromoveerd. Van der Plas: „Ik heb er een hoop uurtjes in zitten. Het is mooi ge- goed, afgezien van een lichte zwelling bij het oog en een beetje verbrand vel dat hier en daar begint los te laten. „Een kwestie van een paar dagen, dan is alles weer normaal." Jos Verstappen heeft deze week de tijd om de gebeurtenis sen van het enerverende week einde van Hockenheim nog eens de revue te laten passeren. Van de desastreuze eerste trai ning, toen de Limburger de au to van WK-leider Michael Schumacher in het grind zette, tot en met de hektische race, waarin Verstappen rechtstreeks op een podiumplaats afsteven de, maar door een fout tijdens het bijtanken buiten zijn schuld bijna verbrandde. Benetton en de veiligheidscom missie van de overkoepelende autospertfederatie FIA hebben aangekondigd ieder afzonderlijk een diepgaand onderzoek in te stellen naar de bijna fatale ge beurtenissen tijdens de tank stop van Verstappen. Ontwer per Ross Brawn van Benetton verklaarde dat iedere handeling aan de hand van video-opna men bestudeerd zal worden. Voorlopig is het nog gissen naar de ware toedracht. Verstappen zelf, die begin dit jaar het ouderlijk huis verliet en een appartement betrok in het net over de Belgische grens ge legen Maaseik, liet zich gisteren maar even zien. Het gaat hem scorebord ronde: Skoch (Tsj) - Wibier 6-3 6-3 prijsvragen LOTTO 30: Ei 4W972e00PriHp 1.300,80 prijs: 86 v,c,uc priis. 4 206 winnaars, >,50; vijfde prijs: 60.471 winnaars, 5,00 JFERSPEL 30; 6^cufers goed: geen win- goed. 29 winnaars, 3 cijfers goed, 256 winnaars; 2 cijfers goed 2.249 winnaars (onder voorbehoud) voetbal Gorré 2, Witschge, Scholten, TOP - Maccabi I aifa 1-4 (0-1) Doelpunt Coach Johan en speler Jordi Cruijjf van Barcelona nebril) verliest beide JC's niet uit het oog. op Schiphol voor een trainingsweek in Nederland. Hulptrairr park nooit bereikte. Libero H, de gruwelijk fanatieke dek hengst van Hom, blijft thuis. „Ik schiet tekort als ik Libero dwing over deze hindernissen te sprin gen. Na een vol dekseizoen en de loodzware Wereldbekerfinale (waar Libero een wereldrecord vestigde door geen enkele fout te maken, red.) had de voorbe reiding 200 procent moeten zijn. Dat gevoel had ik absoluut Nu Libero verstek laat gaan, zullen de ruiters van Oranje het moeten doen. Een kwartet staat bij de eerste 35 op de wereld ranglijst: Jos Lansink (3), Piet Raymakers (16), Jenny Zoer (30) en Jan Tops (35). De vijfde, Wout-Jan van der Schans is nummer 144. Al hun paarden zijn super-fit. Van de 123 sprin gers (uit 27 landen) die gister avond ter keuring werden aan geboden, werden er tien voorlo pig teruggetrokken. „Hij zal best een keer komen opdagen. Dan zien we wel wat we eraan doen." Het cynisme droop er gistermorgen af bij Johan Cruijff tijdens de drukbezochte presentatie van FC Barcelona. Een jaar lang ging het min of meer goed tussen de Nederlandse trainer en zijn grillige Brazi liaanse vedette, maar aan de vooravond van een nieuw seizoen blijkt dat de uitblinker van het WK-toernooi de streken uit zijn PSV-tijd nog niet is verleerd. Hij heeft la ten weten dat hij nog niet voldoende is uitgerust en dat hij zich pas over twee weken zal melden bij Barcelona. nige spits deel uitmaakt van de basiself. Mocht Romario verstek laten gaan, dan dient PSV onge twijfeld een fikse schadeclaim in bij de Spaanse club. „Ik hem nog niet gesproken", zei de duidelijk geïrriteerde Cruijff voor het vertrek naar Ne derland. „Ik weet dus ook niet wat er is gebeurd. Maar hij had hier moeten zijn. Wat me het barcelona gpd De kans is groot dat de Romario zaterdag in Eindhoven ont breekt in de vriendschappelijke wedstrijd tegen zijn oude werk gever. Barcelona komt deze week tegen meer Nederlandse clubs in actie, maar alleen voor het duel met PSV is contractu eel vastgelegd dat de eigenzin- meest hindert is, dat hij geen respect toont voor zijn collega's. Het gros van hen is ook naar het WK geweest en heeft dus een korte vakantie gehad. Wat voor straf of boete ik voor Romario in petto heb? Dat is niet zo belang rijk. Het enige wat nu telt is dat hij er niet is." De 30.000 fans in het propvol le 'Mini Estadi' van FC Barcelo na - vlak naast het imposante Camp Nou, waarin een nieuwe grasmat wordt gelegd - lieten zich door de afivezigheid van Romario niet ontmoedigen. Ze spraken ook niet meer over het pijnlijke vertrek van de populai re Michael Laudrup naar aarst- vijand Real Madrid of het door Cruijff geforceerde afscheid van doelman Zubizarreta. die naar Valencia vertrok. Alle aandacht ging nu uit naar de nieuwe ve dette Gheorge Hagi, die Laud rup moet doen vergeten, en naar minder bekende Spaanse aanwinsten als Lopetegui, Abel- ardo, Escaich, Geli en Sanchez Jara. En er was luid applaus voor 'oude bekenden' als Koe man, Bakero, Ferrer, Guardiola, Sergi en Stoichkov. De Bulgaar se spits speelde tijdens het WK- toernooi evenveel wedstrijden als Romario, maar meldde zich wel op tijd in Barcelona. goodwill games •r 9,850. 3. Kosjetkova (Rus koen (WRu) beiden 9.787; Balk: 9.875, 2 Fabritsjinova (Rus) 9.800. 3. paardesport Draverijen Voorschoten, Zuidhollands kampioenschap kortebaandraverij, donderdag 28 juli. 1. My Twain; 2. Benny Jeanet; 3 Faith Alkmaar Eerste koers, 2040 m: 1 Hendrien W (Hul- leman) 2 46,0 - 1.21,0. 2. Hotax Boy, 3 Vol an nMfot aw"in n e nci817 O^p laat s 1^50 1,80 koppel 3,20 trio 37,90. Tweede koers, 2040 m: 1. Ideal Yankee (Lange- weg) 2.50,4 - 1 23,5, 2. Invest S, 3. Ilona HT. Niet gestart: It's Arme. Toto: winnend 1,50 plaats 1,30 2,30 koppel 4,50 trio 56,80. Derde for 2.20,3- 1.22,5, 2. I Dutch, 3. Gut Hella d'Almere. Toto: winnend 2,50 plaats 1,30 2,00 koppel 7,20 trio 54,40. Vierde koers, 2040 m: 1 Claudia Pride (Van Bre- derode) 2 43,3 - 1.20.0. 2. Speedy Jace, 3. Flyer Vryenesse. Toto: winnend 3,10 plaats 1.80 5.90 koppel 34,20 trio 265,90. Vijfde koers. r~— Romario hoeft niet op veel begrip van spelers, trainer en bestuur van FC Barcelona te re kenen. Voorzitter Nunez deed er vooralsnog het zwijgen toe en vice-voorzitter Gaspart zei slechts 'dat de afhandeling van de zaak aan Cruijff was gedele- 207,40 Negende geerd'. 1893,50 Zevende l Nol de Ruiter naar Egypte Nol de Ruiter is de nieuwe bondscoach van Egypte. De trainer tekende een contract voor een jaar. Hij wordt naar het Afrikaanse land gevolgd door Theo Verlangen die zijn handtekening zette onder een eenjarige verbintenis bij de club Ismailia, uitkomend in de Egyp tische eredivisie. De Ruiter was eerder trainer bij Den Bosch, Cambuur, Wageningen, SW, Veendam, FC Utrecht en FC Den Haag. De eerste-divisieclub kocht onlangs het contract van De Ruiter af, nadat een eerdere poging was mislukt. Den Haag wilde van de trainer af omdat hij te zwaar op de begroting drukte. Gwt autodieven geen kans en laat uw kenteken in al uw autoruiten graveren. 4jT X Ti|delijk gratis bij: JX LTkV De GlasGarage' Roosendaal Het komt niet zo vaak voor dat Miquel Indurain zich in Nederland laat zien. Gisteren kwam de Spaanse wielervedette aan de zijde van zijn 'knecht' Erwin Nijboer speciaal over naar Roosendaal om de plaatselijke Draai van de Kaai anoniem als 23ste te beëindigen. Maar voor zijn supporters waren de krab bels die hij zette belangrijker dan een hoge klassering van de viervoudige Tour-winnaar. De Oezbeek Ab- doesjaparov denderde in Roosendaal als eerste over de eindstreep. foto anp katwuk B-veld één van de weinige ten nissers die nog aspiraties heeft in de richting van de A-lijst. De getalenteerde linkshander wil de gevestigde orde best een les je leren. Bovendien ligt de ver loren Masters-finale van Fleischeuer in 1993 tegen Lugt- hart nog vers in het geheugen. Het tennistoernooi van Zee Duin heeft deze week in het mannenkelspel B een spelers- veld om te zoenen. De beste spelers uit de Leidse regio doen een gooi naar de titel in de Kat- wijkse duinen. Jan Willem Lugt- hart, Jeroen Boogmans, Mare Fleischeuer en Marco Visser zijn de belangrijkste kandidaten voor de hoofdprijs. De toer- nooileiding en de toernooikrant van Zee Duin zijn begrijpelij kerwijs niet vies van enig chau vinisme. De 'eigen' spelers Lugthart en Boogmans voeren de plaatsingslijst aan. In het krantje werpt de redactie alvast de vraag op 'wordt het Lugthart of wordt het Boogmans?' Maar er zijn meer toppers die meetel len en die het de thuisspelers lastig kunnen maken. Wat te denken van Voorscho tenaar Fleischeuer. Hij is in het schaken Jagar, kwartfii - Salov (Rus (Rus) 1/2 - 1/2. Leeuwarden, Vierde ronde: Dvoirys, Sherbakov, Nijboer,. Cifuer Pugachev, Finkei. Zilberman, Reinder De tennismaatjes Boogmans en Visser zijn net terug van een 'tennisreis' naar Frankrijk. Ze hebben zich daar gemeten met enkele buitenlandse spelers en zijn weer een ervaring rijker en fit om de huizenhoge favoriet (Lugthart) te laten struikelen. Lugthart won de laatste drie af- leveringen van Zee Duin en tennis begon gisteren met een simpele zege op Geerling (6-0 6-1). Out- siders aan de kust zijn Martin Verkerk, Onno Guinau, Onno van Paridon en Leon Damen, die Marcel van Rijn gisteren (Jsj) 6-3 6-2. Rusedski (Can) vroegtijdig naar huis stuurde, San Dieg Eerste ro 6-1 6-1. ide: Rottier - Serra-Zanetti i wielrennen Crans Montana (Zwi) TONY ROMINGER-KLASSIEKER 1. Rominger (Zwi) 102 km inm 3.18.03, 2. Richard (Zwi) 0 12, 3. Chiappucci (Ita) 0.19 RONDE VAN BURGOS Derde etappe, Salas de los Infantes - Mi randa de Ebro: 1. Schinvam (Ita) 192.5 km in 4 36 59. 2 Wust (Dui), 3 Hoffman. 18. Knaven. 23. Cordes, 41. Bouwmans. 42. Boogerd. 13.21.49. 2 Fondriest (Ita) 0 36. 3. Rin- con (Col). 8. Breukink 0 50. 17 Bouw mans. 18 Boogerd, 32. Den Bakker 2.04. 48. Cordes 2.25. 67 De Koning 3.25, 92. Schurer 7.30. 109. Hoffman 16.19. 113. DRAAI VAN DE KAAI: 1 Abdoesjaparov (Oez) 100 km in 2.18.12, 2. Baldato (Ita). 3. Citterio (Ita). 4. Van der Poel (Kapelle). 5. Van Poppel (Poppel), 6. Blijlevens (Rij en). 7. Museeuw (Bel). 8. Hamburger (Den), 9. Talen (Kapelle). 10. Veenstra (Zundert), 23 Induram (Spa) Amateurs: 1. Bastiaanse (Hoogerheide) 100 km in 2.19 25. 2. Rasenberg (Terheij- de). 3. Van Elven (Rucphen) Vrouwen: 1 Harmga (Hoofddorp) 70 km in sportagenda oefenvoetbal (19-00), Noordwijk - UVS (19.00). RCL - Wassenaar (19.00), Blauw-Zwart - Van Nispen (19.30) wielrennen Dinsdag (20.15 uur): Ronde van Rijnsburg j 12.90 plaats 7.70 3,20 kop- 1700 m: 1. Gonzales Kades (Hartman) 2 14.5 - 1.19.1, 2. Floris H. 3. Gracia Westland Niet gestart. Mac Sonnet. Toto: 6.60 plaats 2.80 5.20 koppel It (Langeweg) 2.47.3 - 1.22.0. 2. 3. Henk H Toto winnend 2,70 plaats 2,20 6,40, koppel 22,40 Trio circuit in cijfers Fleischeuer, 4M Visser. DE°B:TT'Boom, 2. J. Verhoeff. HDB 1 L. Damen/J.W. Lugthart, 2. 0. Guinau/0. van Paridon, 3. M. Verkerk/M Verkerk, 4. E. van de Doe- ven/R Eleveld. GD8: 1. M. van Gorkum/L. Damen, 2 C. Berkhout/B. Swart. HEC1 1 R. Kleian, 2 A. Hertzberger, 3. H. van Vel- zen, 4. T Star. DEC1 1 M. Griekspoor, 2. I. van der Plas. 3 M Bok. 4. C. Voskuil. HDC1: 1 Ij Endema/S. Geerlings. 2. R Jong a Tai/J. Manuputty. 3. C. Brands/P. Maureau, 4. W. Steggerda/T. Stoppels. DDC1 1 M. Bok/A. Jimmink. 2. E Over- dijkink/K. Overdijkmk. GDC1 1 M. Schmidt/S. Kraan. 2. I. van der Plas/K. Barnhoorn. HEC2+ 1. J van Delft, 2. D. Meijer 2. C Aanhane/L. Lucas. DDC2+: 1. R. de Klerk/A. Balk, 2 J. Bechtum/T. Vastehout GDC2+ 1. M Hogervorst/J. van Heijningen, 2 T. van der Plas/D van der Plas. HED1: 1 B Zuidervaart, 2. R. de ■MÉ" C. Boonstoppel. r Mei j. DED1+ S. Sap- >.3 Diamond Space Toto winnend 1,60 plaats 1,70 3,70 koppel 7,30 trio 238,20. Elfde koers, 2040 m: 1 Forte Diepnow (Neelen) 2 45.1 - 1.20.9. 2. Fanka Norton, 3 Fresco Rose. Niet gestart After Passport Toto winnend 7.30 plaats 3.40 1.90 koppel 6,70, trio 238,20. 2. J Schmidt. HDD1+: 1. C. Gunt- ard/D. Remery, 2 P Martens/E. van DDD1+: 1. R Chrispijn/E. Wal- Hermus-H van Schie 6-4. 7-6. J.W. Lugt- hart-S. Geerlings 6-1. 6-0, B Swart-0 van Paridon 7-5, 5-7, 7-5, L Damen-M. van Rijn 7-6, 7-5. E Bolten-P. Niezen 2-6. 6-4. 6-3. E de Vries-J. Vink 7-5, 6-4; HEC1: J. Bolten-J.Thomas 6-2, 6-3, A. van Dum-J. Schade 6-0. 6-2, K. Koren- hof-E. Folgerts 5-0, opg. J Manuputty-M. Wellner6-2, 6-4, E. Warmerdam-K Barn hoorn 6-2, 4-6, 6-1; HDC1: F vd Berg/A van Duin-K. Boonstoppel/B <raan-C. Kuijt/J. Plugge 6-3, 6-0,- HEC2: A.Verdoes-H.Zwaaf 6-2, 6-4, H. Meijer-E. van Egmond 4-6, 7-5, 6-0, HDC2-. W vd Berg/B vd Bosch-J vd Plas/N.Verdoes 7-6, 3-6, 6-2; DDC1: M. Rijnders/K vd Zon-K Ravensbergen/A. Verschoor 6-4, 6-4; GGC1: S de Lange/E vd Geijn-J vd Plas/L. sport op tv 17.30-18 30 EURO Autosp 18.30-19.30 EURO: Eurogo 18 38-19.25 Ned 2: Studio 20.00-23.00 EURO: Atletie Eerste ronde: Krajicek (Ned/5) - Joyce (VSt) 7-6 6-1, Volkov (Rus/4) - Shelton (VSt) 6-7 7-6 6-3, Braasch (Dui/8) - Nain- km (ZAf) 6-3 6-0, Bryan (VSt) - Nemecek 22.15-22.30 Ned 3 Sport Journaal. 22 30-22 55 BRT 1 Sport. 23 00-00 30 EURO: Voetbal hoogtepunten 23.55-01 10 Ned 2 Studio Sport Goodwill Eerste ronde: Gross (Dui) - De Wulf (Bel) 6- 2 7-6. Ardinghi (Ita) - Daufresne (Bel) 6-1 6-0. Viloca (Spa) - Arnold (Arg) 4-6 6-2 6- 4, Wiltschmg (Oos) - Calatrava (Spa) 7-6 6- 0, Bunllo (Spa) - Davin (Arg) 6-2 b-l_. Nos- r (Oos) - Nargiso (Ita) 6-7 7-6 7-6. Poljakov (Oek) - Gabrisjidse (Geo) 6-3 4-6 7-5. Santoro (Fra) - Solves (Fra) 6-2 6-2, Federico Sanchez (Spa) - Vajda (Slw) 7-5 09 00-10.00 EURO Zeilen noogtepunte de Whitebread Round World Race 11 00-12 00 EURO Olympisch Magazine 12 00-13.30 EURO Voetbal hoogtepunt

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 15