Alphians en Stars delen Cricketers LSCC nipt onderuit tegen ASVION Lessing weer de sterkste triatleet Estafetteploeg loopt limiet Langeberg haalt finish niet Sport Bondscoach benadert roeisters van Njord Schermers blijven steken NK valt tegen voor Kleiwegt 20 MAANDAG 4 JUL11994 rob onderwater, 0 roeimedewerker Tijdens- de slotwedstrijden die traditioneel de afsluiting vor men van het nationale roeisei- zoen, waren de drie Leidse ver enigingen alle succesvol. Njord, dat de tegelijkertijd gehouden nationale Studenten Kampioen schappen organiseerde, was in dubbel opzicht succesvol. Ma rieke Schipperijn, Theda Eilert, Marijke van Riel, Ingrid Smit en stuurvrouw Charlotte van Agt behaalden niet alleen de over winning in de vrouwen over- gangs vier met stuurvrouw, maar trokken tevens de aan dacht van vrouwen bondscoach Kris Korzeniwski, als altijd op zoek naar nieuw talent met het oog op Atlanta. Met uitzondering van Ingrid Smit, die volgend jaar stopt met roeien, werden de drie andere Njordvrouwen uitgenodigd voor een trainingskamp dat aan het begin van komend seizoen ge houden wordt. Ook Asopos kon tevreden te rugkijken op het afgelopen weekeinde. De eerstejaars lichte mannenacht, het hele seizoen opgezadeld met tweede plaat sen, legde beslag op een fel be vochten overwinning in de lich te beginnelingenklasse. Arnout Hagens, Bryan Derks, Gerold Ormel, Rolf Denissen, Jan Hen drik van Steensel, Jeroen de Jong, Pascal Steenvoorden en stuurman Micha Groeneveld bleven in een zinderende race de beide concurrenten, Theta en Euros met een taftlengte voor. Het coachtrio gevormd door Bas de Bruin, Martijn van Pecke en Gerrit-Jan Zwenne zag hun ploeg op de valreep 'nieu weling' worden. De nieuwelin gen vrouw vier met stuurvrouw van Asopos (Anne-Clere ter Heijden, Marieke Adamse, Sakia Groenen, Anneruth Huttinga en stuurvrouw Mathilde Meijers) ontbeerde het beetje geluk dat in de sport nu eenmaal nodig is; zij misten de overwinning op 17 honderdste van een sekonde. In de paardensport is dit een neus lengte, in de roeisport scheelt het een 'boegbal'. Justin Poel stra haalde de laatste overwin ning van Asopos binnen in een lichte overgangscombinatie acht. Die Leythe wist met junior roeier Jan-Willem van de Graaf ook in het seniorenveld te win nen. In een zeer spannende ra ce hield hij met partner Matthijs Hofmijster van Gouda het tem po dermate hoog dat zij uit de greep van de concurrentie ble ven. Een prachtige overwinning in de lichte heren dubbel twee, was het gevolg. Een gedegen prestatie voor twee zeventienja rigen. athene «anp Arwin Kardolus plaatste zich met drie overwinningen via de groepswedstrijden voor de eer ste eliminatieronde die hij met 15-3 won van Farhan uit Saudi - Arabië. Daarna bleek de Japan ner Tanabe echter veel te sterk; 3-15. Den Outer leed na kwalifica tie via de poule in de eerste ron de een nederlaag (6-15) tegen de Chinees Wang. Op de eerste dag van de wereld titelstrijd schermen in Athene zijn drie Nederlanders uitge schakeld. Op degen kwam de ervaren Arwin Kardolus nog het verst. Hij eindigde als 78e. De 20-jarige Wouter den Otter kwam niet verder dan de 104e plaats. Op floret eindigde Paul Sanders als 84e. leiden ben ten dam cricketmedewerker Op het sportpark aan de Hof- brouckerlaan konden de Leidse studenten het dit weekeinde niet bolwerken tegen het Schie- damse ASVION. Begonnen werd met batten, maar de boomlange Van Diest (lw- 22r- 14o) belette de studenten het maken van runs. De pitch van Ajax was door de extreme droogte nogal levendig geworden en Van Diest speelde hier goed op in door ballen op keelhoogte door te laten komen. De LSCC-ers wisten hier geen raad mee. Dit resulteerde in een stand van 44 runs voor het ve- lies van 5 wickets. Alleen de slu we Athar Khan (35) pikte af en toe zijn runs mee. Geholpen door Boudewijn van der Ark (34), die qua slagenrepertoire veel weg heeft van de oud- En gelse testspeler David Gower, werd uiteindelijk gefinished op 136 all out. Wat de Schiedammers had den gepresteerd op het veld moesten de Leidse studenten ook kunnen. Er werd keurig ge bowld, vooral door Jurgen Smits (2-31-13) en Boudewijn van der Ark (3-31-14). Echt spannend werd het pas bij een stand van 121 voor 8. Op dat moment hadden de Leidse studenten moeten toeslaan. Het lot be paalde anders. Slecht fielden deed de studenten de das om. In Den Haag kwamen de Ajaxcieden uit tegen HCC 4. HCC ging eerst batten en ein digde op 166 all out, door bow len van Paul Haighton (4-34) en Zulfiqar (3-20). Ajax passeerde dit totaal gemakkelijk met een verlies van 5 wickets. Alexander van Leeuwen (41) en Rick Ver haar (55) maakten het leeuwe- deel van de runs voor Ajax, maar youngster Van Der Polder (16 n.o) liet veelbelovend batten zien. Ajax 2 droogde de British School af door het maken van een monsterscore. Spoor (127) en Dover (123) gaven hun visi tekaartje af voor een plekje in het eerste. Zij maakten een partnership van over de tweehonderd runs. Ajax 2 maakte in totaal 319 runs en dit was ruimschoots vol doende voor enkele straftrainin- gen voor de Engelse scholieren. Met groot vertoon van macht heeft de Britse triadeet Simon Lessing zaterdag in de Duitse plaats Eichstatt zijn Europese ti tel op de olympische afstand verdedigd. Voor de 1,5 km zwemmen, 40 km fietsen en 10 km lopen had hij 1 uur, 50 mi nuten en 38 seconden nodig. De in Frankrijk wonende Les sing had een voorsprong van bijna twee minuten op de Duit ser Ralf Eggert en van drie op diens landgenoot Rainer Müller. De traditionele hitte in de halve triathlon van Stein kostte dit weekeinde veel slachtoffers. Van de 650 deelnemers finish ten er slechts 350, waarvan ve len buiten de tijd. Wel pakte Gonnie Wensveen er een knap pe zesde plaats. Als goed zwem ster had de 36-jarige Leidse wei nig nadeel zonder 'wetsuit' te moeten zwemmen. Als vierde kwam de 36-jarige Leidse het water uit, maar fietsend verloor ze terrein. Doordat zij haar krachten goed had verdeeld, kon veel van haar achterstand terugwinnen. Met 5.05.26 was Wensveen een kwartier langza mer dan vorig jaar, maar kwam ze wel twee plaatsen hoger. Leidenaar Casper van den Burgh kwam sterk zwemmend en fietsend als tweede van het rijwiel. Lopend ging het na de eerstè ronde mis. Van den Burgh kwam uit op de 30e plaats. Een week voor het Leidse kampioenschap was Herman Blo"te gisteren de beste van De Zijl/LGB. Willy Bogers kwam weliswaar als 28e van de fiets, maar de winnaar van de LPSV- triathlon stortte lopend in (4.45.29 en 49e). Blo"te kon als één van de weinigen zijn tempo vasthouden. Een 41e plaats in 4.42.21 was het resultaat. Hans van Zijp verloor minuten door het gemis aan drijfvermogen van de wetsuits. Weliswaar on dernam de Leidenaar een in haalrace, maar hij miste net het podium: vierde in 4.49.24. Rijnsburger Harco Schaafsma trok zaterdag naar Aalten om op de halve triathlon zijn 4.21 van vorig jaar te verbeteren. De De nationale vrouwenploeg 4x100 meter heeft zich zaterdag tijdens atletiekwedstrijden in de Oostenrijkse plaats Gisingen ge plaatst voor de Europese titel strijd, later dit jaar in Helsinki. De formatie, bestaande uit Claudia Elissen, Jacqueline Poelman, Karin de Lange en Monique Boogaards, zegevierde op de 4x100 meter in 43,82 se conden. Dat was achthonderd ste seconde onder de limiet. Als reserve maakte Angelique Smit deel uit van de ploeg. Individueel won Poelman bo vendien de 100 meter in 11,41 seconden. Boogaards zegevier de op de 200 meter (23,83) voor De Lange (24,14) en Smit (24,34). De mannenploeg, door verscheidene blessures in een nieuwe opstelling, kon op de 4x100 meter niet voldoen aan de eis voor Helsinki. Het viertal Eniiel Mellaard, Patrick Snoek, Frenk Perri en Marcel Weiten fi nishte na 40,21 seconden. De KNAU vraagt 39,50. In Gisingen ontbraken onder anderen Cle ment Moe en Paul Franklin door kwetsuren. Rentree Ineke Vis toonde zich in de Schipluidense Kadeloop in uit stekende vorm in de voorberei ding voor het NK halve mara thon, over drie weken in Goes. De Wateringse atlete van De Bataven, nu definitief terug van haar blessure tijdens de winter maanden, liep in de verzengde hitte twaalf kilometer in 43.27. Hiermee won ze de vrouwen wedstrijd met ruim drie minu ten voorsprong op de sterke Russische Maslova. Van de ruim duizend deelnemers was Vis de zeventiende, minder dan vijf minuten achter mannen-win naar Michel de Maat. Langlaufster Marian Vlasveld won tijdens een trainingsstage in het Franse Font Pedrousse (zuid-oost Pyreneen) de regio nale bergloop over 20 kilometer. De 27-jarige Oud Adese won de loodzware wedstrijd, met zeer grote stijgingspercentages, in 2.28, waarmee ze 21 minuten afhaalde van het parcoursre- cord. Op de baan is de voorberei ding voor de Nederlandse kam pioenschappen - over twee we ken in Assen - begonnen. Fa bian van de Barselaar uit Was senaar lijkt daar een goede kan didaat op de 200 meter. De ta lentvolle sprinter die uitkomt voor Haag Atletiek liep bij de Open Amsterdamse kampioen schappen tijden van 10,8 en 21,8 op de 100 en 200 meter. Yvonne van Dorp stelde licht te leur met een sprong van 5,54. Hiermee werd ze nog wel twee de, ruim achter concurrente Mieke van der Kolk (6,02). De twee atletiekploegen van De Spartaan waren gisteren in hun thuiswedstrijd in de tweede ronde van de veteranencompe- titie souverein. De mannen wonnen de wedstrijd, onder meer door sterke prestaties op de middenafstand: Jan Laan re aliseerde 2.05,6 op de 800 meter en Anton Hens en Hans Righolt liepen 4.19,2 en 4.26,4 op de 1500 meter. Opvallend was ook. 'good old' Jan van Heek, die met de kogel won (10,64) en met de speer tweede werd (43,26). De vrouwen van De Spartaan leiden ook na twee rondes hun poule. Lisette Kapteijn en Tine ke van Gerven deden goede za ken op 800 en 3000 meter (2.28,0 en 11.31,9). Ook Marga Kortekaas (10,47 kogel) en Lea van der Aart (33,72 discus) won nen hun wedstrijden. In de tweede klasse mannen won De Bataven de wedstrijd. De sterk ste prestatie kwam op naam van Theo Brussche, vorige week in zijn categorie nationaal kam pioen verspringen. Brussche sprong 5,74 en wierp de discus 30,30. Henk van Velzen liep 16.01 op de vijf kilometer. De softballers van ACS Alphians en Antillian Stars heb ben zaterdag op sportpark De Bijlen opnieuw laten zien over de twee beste ploegen van Nederland te beschikken. De rivalen gaven elkaar in de dubbele confrontatie nog geen duimbreed toe. De Alphenaren en Utrechtenaren deelden uiteindelijk de punten na een matte (0-1) en een hectische wedstrijd (7-3). leiden taco de vries zwemmedewerker Voor Jorien Kleiwegt van De Zijl/LGB is het NK junioren in Eindhoven uiterst teleurstel lend verlopen. Voor het Leidse zwemtalent stond in zwembad De Tongelreep niet alleen het Nederlands kampioenschap op het spel, maar ook een plaats in de EJK-selectie. Door ziekte eerder deze week zwom Kleiwegt echter ver onder haar kunnen. Kleiwegt nam deel aan zes disciplines en had verwacht vaker in de medailles te vallen. Nu bleef ze op tweemaal ere metaal steken. Goud was er op de 100m rug in 1.11.58 en brons op de 200m rug in 2.31.94. Vooral die derde plaats viel tegen. Favoriet Op de 200m rug was Kleiwegt de torenhoge favoriet en het was ook dat nummer, waar mee ze met klem aanspraak maakte op een plaats in de EJK-selectie. Of de kans op plaatsing volledig verkeken is, is niet gezegd. Wellicht dat Kleiwegt bij het NK senioren over twee weken een herkan sing krijgt. Milan Verhoop ('80) zwom boven verwachting goed op de 200m vlinder. Verhoop tikte met 2.29.3 als tweede aan. Op de 100m vlinder viel hij net buiten de prijzen. Joleen van Essen ('81) zwom twee per soonlijke records, maar viel net buiten de prijzen. Op de 100m school klokte ze 1.23.21 en werd achtste, terwijl de 200m school met 2.58.64 een vijfde plek opleverde. De LZ 1886-equipe heeft ui termate sterk gepresteerd. Van de 20 diciplines waarop werd gestart, eindigde zeventien in een nieuw PR. Stephan van Iterson tikte op de 1500m vrij als tweede aan: 17.28.91. Ook op de 400m wissel werd Van Iterson tweede (5.07.82). Derde werd hij op de 200m rug in 2.22.74. Remco Singeling ('78) kreeg twee maal zilver omge hangen. Op de 100m rug ein digde hij in 1.04.81 en op de 200m rug in 2.19.37. Matthieu Spros verscheen namens Katwijk op zeven on derdelen aan de start. Op de 1500m vrij eindigde hij als zes de in een nieuw PR van 18.43.09. Nieuwe PR's zwom hij ook op de 100m vrij, waar op hij zestiende werd: 1.01.85. De 400m vrij leverde hem een vijfde plaats op: 4.42.91. Lange afstand Wandy Kater heeft zich in Sluis geplaatst voor het WK lange af standen in Italië. De De Zijl- zwemster werd op de 16 km tweede in 3 uur 34 minuten 36 seconden. De eerste twee kwa lificeerden zich voor de 25km in Italië. De eerste ontmoeting tussen Al phians en Antillian Stars werd overheerst door de twee sterke werpers aan beide kanten. Al- phians-werper Edwin Boekhou der kwam met twee keer ge raakt-werper in de eerste inning moeilijk op gang, maar stond in samenwerking met zijn veld maar weinig honkslagen toe. De absolute uitblinker van deze wedstrijd was echter de Utrechtse werper Thomas Bon- de, die erkende long-hitters als Tuti Rumai en Sigi Francisca herhaaldelijk met drie-slag naar de dug-out terug stuurde. Weinig eer Drie innings lang viel er voor beide slagpartijen weining eer te behalen. In de vierde inning opende Bitorina van Antillian Stars echter, tot ontsteltenis van Boekhouder, met een fraaie drie-honkslag. Deze scorings kans liet de Utrechtse lands kampioen niet voorbij gaan. De opofïeringsslag van Maduro di rect daarna was genoeg voor de belangrijke 0-1. Even leek de Al- phense verdediging te wankelen na honkslagen van Pena en Cumbs, maar de daarop volgen de slagmannen Bijlhout en Rammarach werden vakkundig onschadelijk gemaakt. Alphians zocht vervolgens te vergeefs naar de gelijkmaker. Bonde liet in de overige innings alleen nog Ashwin Dall, Albert Tremus en Eugene Martha op de kussens toe, maar geen van drie kwam verder dan het eerste honk. De Utrechtse verdediging speelde de wedstrijd, met de ge dreven derde honkman Cumbs als verbale gangmaker, zeer ge concentreerd uit: 0-1 ACS Alphians leek in de twee de wedstrijd rap uit te lopen naar een monsterscore. Antil lian Stars startte deze keer met Shipley voor Bonde op de heu vel. De gevolgen werden meteen duidelijk. De tweede Al- phense slagman Reggie Val poort haalde zonder aarzelen uit voor een homerun: 1-0. Kort daarna sloeg Rumai met een drie-honkslag ploegmaat Martha binnen voor 2-0. Dit Al- phense feestje was hierna ech ter direct afgelopen. Uit de Utrechtse dug-out verscheen weer de gevreesde Thomas Bonde en verving de zwakke Shipley. Bonde maakte snel een eind aan de eerste inning. Antillian Stars kwam in de volgende inning via Jakobus op een honkslag van Maduro terug tot 2-1. Maar de wedstrijd barst te in de vierde inning pas echt los na een omstreden homerun met een man aan boord van de Utrechtenaren. Bij nader onder zoek bleek de bal klem te zitten tussen een reclamebord en het hek en had zodoende nooit het Eugene Marta van Alphians (links) ziet Bitorina van Antillian Stars aan komen glijden. De Alphense derde honkman wacht zelf nog op de bal. Even later zal Bitorina het enige punt van de wedstrijd scoren. foto holvast/marklamers veld verlaten. De veldscheids- rechter besloot de homerun te degraderen tot een twee-honk- slag, maar de hoofdscheids- rechter herstelde de homerun weer in ere: 2-3. Dit werd Rumai even te veel en deed zijn beklag bij de arbitrage, waarop de werper het veld kon ruimen. Nu met Boekhouder weer op de heuvel pakte Alphians in de zesde inning de draad weer op. Tremus én Dall hadden aan slag geen moeite meer met de in middels vermoeide Bonde, en zorgden met goed slagwerk voor de beslissende 7-3 voor sprong die tot en met de laatste inning in tact bleef. Leiding De softbalsters van Alphians hebben dit weekeinde na twee double-headers tegen ADO en Birds definitief de leiding geno men. De eerste wedstrijd tegen ADO ging simpel weg doordat werpster Wendy ten Haaf te veel honkslagen toestond met 5-10 verloren. De tweede con frontatie met ADO leverde meer succes op. Sterk slagwerk van Kok, Lodder en Zoetmulder zorgden voor overtuigende 9-2 revanche. Tegen Birds ging Al phians niet in de fout. Birds had in beide wedstrijden steeds het nakijken en kon geen antwoord vinden op het slagwerk van Yasha Rooswinkel, Babette van der Zwaard en Erika Bloem: 4-2 en 9-3. De ontmoetingen tussen Ade- geest en Keytown Hitters ken nen vaak een grimmig karakter. Na de 13-2 knock-out in het voordeel van Adegeest eerder dit seizoen waren de Leidena- ren gebrand op revanche. Die revanche kregen de Hitters ook, al ging dat gepaard met provo cerend en onsportief gedrag van met name werper Pito Poulina. De Voorschotense speler/coach Daan Lobel besefte echter wel dat Adegeest volkomen terecht met exact dezelfde cijfers op ei gen veld ten onder was gegaan: 13-2. De beste drie triathleten van Europa op het schavot. Ralf Eggert (links), Simon Lessing en Rainer Müller. foto epa warmte en de inspanningen van de Oegstgeester Poldercross stonden dit in de weg. De 27-ja- rige banketbakker, als negende van de fiets, verloor lopend ter rein om als 21e te eindigen in 4.25.17. Opvallend was het op treden van Toon Houtekamer, ex-voetballer van Rijnsburgse Boys, UVS en Noordwijk. In zijn eerste halve triathlon eindigde hij knap als 39ste in 4.43.58. In de Poldercross leek Schaaf sma lang zijn winst van vorig jaar te kunnen herhalen. De jaarlijkse Oegstgeestse wedstrijd bestaat uit lopen, ploeteren in modderweilanden en zwem men door een tiental sloten. Mart Moraal bleek in het twee de deel van deze strijd toch de sterkste van de 227 deelnemers. Ook Bas van Zijp ging kort voor de finish Schaafsma nog voor bij. Bij de vrouwen kon aüete Monique Bruins de triatleten van zich afhouden. Gemma van Nijnanten eindigde in de wei landen tussen de Indische buurt en Haaswijk als tweede. Geluk en verdriet liggen dichtbij elkaar. Dat ondervonden Oegst- geestenaar Tom Langeberg en Peter Kox van het Van Rootse- laar/EKRIS-team. Vooral de eer ste race voor de Produktiewa- gens boven de twee liter gaf zin derende taferelen te zien. In de eerste ronde was het Mercedes- rijder Arie Bertram die in de Tarzanbocht spinde. Één ronde later was het weer raak, waar door de pacecar de baan op moest om de wedstrijd te neu traliseren. Tom Langeberg vertrok van poleposition. Maar de BMW's van het gelijknamige dealer team waren op dat moment sneller dan die van Langeberg en Kox. Huisman kreeg het aan de stok met Langeberg, waar door de laatste terugviel. Het duurde tot de zevende ronde voordat de Oegstgeestenaar de tweede plaats wist in te nemen. Een ronde later opende hij de aanval op Euser, maar op de Hunzerug raakten beide wagens elkaar, waardoor de stand bleef zoals die was. Drie ronden later kregen Huisman en Vörös het met elkaar aan de stok. Laatst genoemde moest even later de baan verlaten wegens een opge blazen motor. Langeberg lag nog steeds tweede in de veer tiende ronde toen hij aan het einde van het rechte stuk in een olieplas terecht kwam. Met een daverende klap kwam de EKRIS-BMW boven in de Tar- zan tot stilstand. Wat dizzy en met een pijnlijke nek kon de coureur de auto verlaten. Het was de tweede keer in successie dat Langeberg de finish niet haalde. Door al het gekrakeel in de eerste race was het startveld voor de tweede episode aardig uitgedund. Maar de monteurs van het Leidse tunerbedrijf Car- ly Motors leverden een huza renstukje om de zwaar geha vende wagen van Peter Kox op tijd gereed te hebben voor de start. Achteraan gestart wist hij zich op te werken naar de twee de plaats in de laatste ronde. De race werd verrassend gewonnen door Huib Olij in een Mercedes. Euser werd derde. Voor de stand betekent dit het volgende. Cor Euser leidt met 132 punten, Huisman is tweede met 113 punten. Lange berg staat vierde met 99 pun ten. Huib Olij kruipt Langeberg met 98 punten in zijn nek. De race voor de Produktiewa- gens tot twee liter ging ook over twee wedstrijden. Wout van Reenen uit Voorschoten speelde daar een belangrijke, maar niet altijd een even nette rol. In de een na laatste ronde reed Van Reenen met zijn MOBIL-BMW de in de kleine Uasse uitkomen de Toon van de Haterd in zijn Rover finaal van de baan, waar door de race werd afgevlagd. Roger Ciapponi met een Alfa 33 lag op dat moment eerste tot 2000cc, terwijl Egbert Top in een Suzuki Swift hetzelfde deed tot 1400cc. Dit werd ook de eindstand van deze versie. San dra van der Sloot uit Alphen aan den Rijn eindigde met haar Ro ver 114 GTi als zevende, Amee Caron uit Rijnsaterwoude werd achtste in haar Suzuki Swift van het gelijknamige dealerteam. Echtgenoot Frank werd in zijn Rover 114 GTi derde. Frank Caron toverde tijdens de eerste race de nodige rook uit zijn wagen. In de pauze naar de tweede-race toe bleek, dat de motorsteun afgebroken was. Het was dus over voor de man uit Rijnsaterwoude. In de kleine produktiewagens was het nu de beurt aan Amee om derde te worden. Henk Tappel won met een Suzuki, Phil Bastiaans werd tweede met een Rover 114 GTi. Tot2000cc werd Ciapponi voor de tweede keer winnaar. Twee de en derde werden de BMW- coureurs Donald Molenaar en Duncan Huisman. Deze laatste werd échter uit de uitslag ge haald, omdat hij onder een gele vlag had ingehaald. Voorschote naar Van Reenen werd vijfde. De stand luidt als volgt: Tot 1400cc leidt Tappel met 127 punten. Frank Caron is vierde met 98 punten, Amee is vijfde met 93 punten. Sandra van der Sloot die in de tweede race niet finishte, staat achtste met 57 punten. Tot 2000cc leidt Ciap poni met 140 punten. Van Ree nen neemt de vijfde plaats in met 83 punten. In de strijd om de Citroën AX GTi Cup waren onze regiogeno ten minder succesvol. Michael Sinon uit Alphen aan den Rijn was met een elfde plek de beste. Plaatsgenote Gaby Uljee werd 16e, Rene Cardol uit Woubrug- ge 17e. Alphenaar Bas van Son werd 21e, terwijl de Oegstgeeste Anita de Kraa als 23e eindigde. Berend Gesman haalde eindstreep niet. Het kampioen schap wordt aangevoerd door Tim Coronel met 92 punten met Rob Karst op de tweede plaats met 79 punten.

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 21