94 Amersfoortse kapper zorgt voor snelle Oranje-kapsels 'Blij? Misschien na een paar biertjes WK-Voetbal sn W K op TV donderdag 30 juni 'Oranjedorp' gesloten wegens gebrekkige belangstelling Cascarino heeft goede hoop DONDERDAG 30 JUN11994 O Xi Politie verliest Een team bestaande uit suppor ters van het Nederlands elftal heeft in een heuse voetbalwed strijd de politie van Orlando met 6-4 verslagen. De Amerika nen kregen ..versterking" van enkele spelers van het Neder lands politieteam dat in Orlan do mede verantwoordelijk is voor de opvang en begeleiding van de aanhang van Oranje. De absolute hoofdrol in het door scheidsrechter Blanken- stein geleide duel was wegge legd voor Will van Rhee. direc teur veiligheid bij de KNVB. Als laatste man organiseerde hij zijn defensie alsof het welzijn van het Nederlands elftal op spel stond. Hoogmoed De Argentijnse president Carlos Menem hoopt dat zijn land het in de achtste finales op moet nemen tegen Italië. „Die ploeg heeft geen idee op welke ma nier het moet spelen." Hoe luidt ook al weer het gezegde? Hoog moed komt voor de Goud waard De middelvinger van Stefan Ef- fenberg is goud waard. De 25- jarige speler van Fiorentina, die door de de Duitse bondscoach Berti Vogts naar huis is gestuurd omdat hij obsceen toonde „schijt te hebben" aan de sup porters op de tribune, is exclu- sief gecontracteerd door het boulevardblad Sport-Bild. Ef- fenbergs echtgenote Martina, die nu ook optreedt als mana ger, zou voor het verhaal 50.000 D Mark hebben gekregen. De belangstelling van de media was zo groof, dat de middenvel der en zijn familie woensdag onder politiebegeleiding het ho tel moesten verlaten. Tam De .Amerikaanse sportstatisticus heeft ook aan het WK Soccer zijn handen vol. Hij concludeer de aan de hand daarvan dat 's werelds beste voetballers in ver gelijking met vier jaar geleden knap tam zijn geworden. In 32 wedstrijden zijn er 11 procent minder overtredingen gemaakt dan destijds in Italië. Toch is het aantal gele kaarten door de strengere richtlijnen gestegen tot 126. In 1990 gaven de arbi ters in totaal (52 duels) 87 waar schuwingen. SCOREBORD UITSLAGEN Groep F, derde speelronde. Orlando. Marokko - Nederland 1-2 (0-1). 43 Bergkamp 0-1. 47. Nader 1-1. 78. Roy 1-2. Scheidsrechter: Noriega (Per). Toeschouwers 40.000. Gele keart: Nader. Ei Khaiej. Bouiy- boud. Hababi. Samadi (Mar), Wouters (Ned). Washington. België - Saudi-Arabië 0-1 (0-1). 5. Owairan 0-1. Scheidsrechter Krug (Dui). Toeschouwers. 52.000 (uitverkocht). Gele t. Scifo. Smidts (Belgie). Madam, Falatah (Sauc Geplaatst v NUMMERS DRIE De volgorde van de nummers drie: 1. België 3- 6 (2-1). 2. Verenigde Staten 3-4 (3-3). 3. Italië 3-4 (2-2). 4. Bulgarije 2-3 (4-3). 5. Rusland 3- 3(7-6), 6. Zuid-Korea 3-2(4-5) karc'daat voor de tweede ronce ai weggeval - TOPSCORERS 1. Salenko (Rus) 6. 2. Klinsmann (Dui) 4 3. Batistuta (Arg), Dahlin (Zwe), Romano (Bra) 3. 6. Garcia (Mex), Goicoechea (Spa), Hagi, Ra- ducioiu (Roe), Knup (Zwi). Valencia (Col). Amm (Sau). Camggia (Arg). Hong Myung-bo (Zko). Caminero (Spa). Stoitsjkov (Bul) 2. 17. Bemai (Vex). Aldridge Houghton (Ier). Cha- ouch (Mar). Al Jaber. Owairan (Sau). Amoka- chi. Amunike. Yekin; (Nig). Dino Baggio. Mas- saro (Ita). Bebeto. Rai. Marcio Santos (Bra). Bregy, Sutter. Chapuisat (Zwi). Kennet Anders- son, Brolin, Ijung(Zwe). Degryse, Albert (Bel), Milla. Siasia. Embe. Omam-Biyik (Kam). Hwang Sung-hong. Seo Jung-won (ZKo). Jonk, Taument. Bergkamp. Roy (Ned), Maradona (Arg). Rekdal (Noo), Salinas. Guardioia (Spa). Stewart, Wynalda (VSt). Lechkov. Bonmorov (Bui). Petrescu (Roe). Gaviria. Lozano (Col), Riedle (Dui). Erwin Sanchez (Boll. Ratsjenko (Rus) 1Eigen doel: Escobar (Col) 1 EURO SPORT I wedstrijden ARGENTINIË BULGARIJE 01.25 01.30 01 30 O O O GRIEKENLAND NIGERIA 03.30 02.20 01.30 O O O DIE 2 IN DE USA 20.25 O WK-JOURNAAL 23 05 O vrijdag 1 juli I wedstrijden ARGENTINIË BULGARUE 12.40 O 09.00 O GRIEKENLAND NIGERIA 14 20 09.00 0 I nieuws j NED 2 j WK-JOURNAAL 23.05 07.00 0700 12.30 O O0 O O WK-HOOGTEPUNTEN 14.00 00.30 0 0 ©n« (J) herhaling Q samenvatting voorbeschouwing eerder opgenomen wedstrijd reportage ORLANDO/AMERSFOORT GPD De Amersfoortse kapper Andy Uffels is trost. Ape trots. En terecht. Want wie zou dat niet zijn, wan neer je als kapper speciaal vanuit Amerika uitge nodigd wordt om onze jongens in Orlando van een kort, puik en vooral snel kapsel te voorzien? Dat is maar weinigen, zoniet een enkeling, ge gund. Zoals Amersfoorter Andy Uffels en vriend en collega-kapper Coos de Joode uit Oostzaan. Va kantie-adres thans: Golden Tulip Hotel in Orlan do. Room 447. „Het is gewoon fantastisch om dat mee te maken. Uniek. Een grote eer", laat hij sla perig woensdagmiddag vanuit de Oranje-thuisba- sis in America weten. De Hairdresser of the Year 1994 (jawel!) is net wakker. Nederlandse tijd: half twee. In Orlando: half acht 's ochtends. Dan is het kwik al gestegen tot 26 graden. Andy Uffels kan er geen genoeg van krijgen. „Coos en ik, we hebben ze maandag en dinsdag allemaal strak geknipt. En dat was nodig, want ze waren aan een knipbeurt toe. Vooral Wouters en De Goev. De hele équipe hebben we gehad. Be halve Rijkaard en Blind. Rijkaard omdat hij het liever zelf doet. Danny Blind gaat. geloof ik, maar een keer per jaar naar de kapper." Van Vossen? „Die was al aardig kort geknipt, maar is nu nog korter. Van Gobbel? „Hebben we alleen maar bij de zijkanten wat afgehaald. Bij Marc Overmars is er maar een klein stukje af. Die is nu nog dynamischer', grapt de 32-jarige Amers foorter. Van 's morgens vroeg tot 's avonds laat zijn bei de kappers bezig geweest in de massageruimte van het luxe Lake Nona. Uffels en De Joode kre gen de vrije hand. 'Ga je gang maar', was de me dedeling. Met als tegenprestatie: twee kaartjes voor de eretribune voor de cruciale wedstrijd van gisteravond tegen Marokko. Al die uren, achter de schermen, opgetrokken met het Nederlands elftal. Dat is de in grote getale aanwezige pers nog niet eens gegund. „Ik geloof dat die maar een uurtje per dag in het complex- mogen. Wij niet hoor." Zijn bevindingen? „Het zijn allemaal aardige jongens. Heel gewoon wanneer je ze zo mee maakt." Zelfs dinsdagavond gedineerd met Oran je. „Even nadenken. Twee tournedos, frietjes met vette mayonaise en water erbij. Best lekker hoor." Een leuke anekdote: „We zijn dinsdag met een aantal spelers wezen zwemmen. Daarna hebben we een boottocht gemaakt en zijn we, hoewel verboden, op krokodillenjacht gegaan. Dat was best eng", kijkt hij terug op het zeldzame avon tuur. Hoe zijn hij en De Joode eigenlijk in Orlando verzeild geraakt? „De eerste contacten zijn gelej via de vrouw van Rinus Israël. Aron Winter h< zich in eerste instantie laten knippen door e< Amerikaanse kapper, maar was daar niet tevi den over. Toen is besloten ons in te schakelen." Vorige week donderdag rolde de fax van KNVB binnen. Ondertekend door Dick Advoca (de Generaal zelf) en Ronald Koeman. De vol ge de dag zaten Andy en Coos op eigen kosten d wel, al in het vliegtuig. „We wilden toch al ga< kijken naar de wedstrijden. Maar dat dit erl komt, is natuurlijk fantastisch." Tot komende maandag blijft het kappers-i in Orlando. Maar dat kan veranderen, wanne Nederland op 17 juli in de finale zit. „Dan ga? we terug om ze nog een keer te knippen. Die spraak staat." Ook voor Nederlands legioen telt alleen het resultaat RODE KAARTEN Bolivia (2) Etcheverry, Cristaldo. Italië (1): Pagiiuca Kameroen (I): Song. Roemenië (1) Viaoiou. Rusland (1) Gorloekovitsj. Spanje (1): GELEKAARTEN Argentinië (2): Caceres. Caniggia België (5)- Grun, Weber, Borkelmans, Scifo, Smidts. Boli via (8): Soria. Baldivieso (2). Borja, Quinteros. Rimba. Cristaldo (2) Brazilië (2): MauroSiIva, Aldair. Bulgarije (5): Lechkov. Ivanov. Jankov. Hubchev, Borimorov. Colombia (7) Herrera, Valderrama (2). Alvarez (2), De Avila. Gaviria Duitsland (6) Kohier. Möller. Effenberg (2). Klinsmann. Brehme Griekenland (6): Tsa- louhides, Manolas. Alexoudis, Hantzides, Mi- tropoulos, Karayannis. Ierland.(7): Phelan (2). Coyne, Irwin (2), Keane. Houghton, David Kel ly. Itahe (3): Signori. CasiragM:, Albertini. Ka meroen (5) N'Kongo. Tataw. Mbouh-Mbouh, Kana-Biyik, Songo'o Marokko (10) Naybet (2). Daoudi. Azzouzi. El Hadrioui. Nader. Ei Khalej, Bouiyboud. Hababi. Samaoi Mexico (6) Suarez. Del Olmo (2). Campos, Garcia. Garcia Aspe. Nederland (8) Van Gobbel. Frank de Boer, Witschge, Jonk, Bergkamp, Ri|kaard, Wouters (2). Nigeria (4): Amunike. Oliseh, Eguavoen, Emenalo. Noorwegen (6): Haaland (2), Leonhardsen. Bjornebye, Sörloth, Johnsen. Roemenië (5). Raducioiu (2), Mihah, Lupescu. Belodedici. Rusland (9) Chlestov (2), Karpin, Tsjarm. Gorloekovitsj (2). Koeznetsov. Nikifor- ov (2) Saudi-Arabië (8): Al Dossari. A: Jawad Amm. Jibreen. Al Deayea. Ei Muwalhd. Mada- ni. Falatah. Spanje (7): Luis Enrique. Caminero (2). Salinas. Abelardo. Hierro. Ferrer. Verenig de Staten (4): Harkes (2), Lalas. Clavijo. Zuid- Korea (6): Kim Yoo-sung, Choi Young-il*(2), Ko Jeong-woon, Shin Hong-gi. Park Jung-bae Zweden (4): Dahlin (2). Schwarz, Mild. Zwitser land (4) Herr. Subiat, Kriup. Bregy Twee gele kaarten betekent eer. automatische schorsing van één wedstrijd. De andere gele kaarten worden met ingaan van de achtste fina les geschrapt. ,,We hebben gewonnen, ja, maar of ik blij ben? Nou, misschien straks, na een paar biertjes". De voor spelling van deze Oranje supporter komt uit. Een paar uur, en heel wat pils jes, na de troosteloze 2-1 overwinning van Oranje op Marokko, zijn de fans het 'leed' alweer vergeten. In dachtig de wijsheid van coach Dick Advocaat ,,dat alleen het resultaat telt" viert het Oranjelegioen voor de zoveelste avond feest in Church Street, de bomvolle uitgaansstraat van Orlando. ORLANDO HANS DE BRUUN CORRESPONDENT Nederland won en veroverde zelfs de leiding in groep F, wat betekent dat het maandag op nieuw in de bloedhete Citrus Bowl aan de bak moet, nu tegen Ierland. Of de hondstrouwe Oranje-aanhang dan ook weer met vijftienduizend aanwezig zal zijn moet worden betwijfeld. Veel van de supporters zijn door hun vrije dagen en hun vakan tiegeld heen. Maar evenzovele zijn alweer bezig plannen te maken voor het vervolg van hun Amerika-avontuur, waarin zij nu de slag met de Ierse suppor ters aanmoeten. Heel wat fans lopen na het duel tegen Marokko rond met een gezicht alsof Oranje zojuist met 6-0 klop had gekregen. Van een uitbundige feeststemming is rond de Citrus Bowl - waar de temperatuur op het veld tot 46 graden opliep - geen sprake. De vreugde over het resultaat wordt overschaduwd door het dramatisch slechte spel van de Oranje-elf. „Het was hangen en wurgen, hè?", zegt een andere fan. Het hardste gejuich van de middag klinkt pas drie minuten na afloop, als in het stadion be kend wordt dat België met 1-0 van Saoedi-Arabië verloren heeft. Na de wedstrijd trekken de duizenden weer in een lange optocht naar Church Street, waar het straatfeest - ditmaal zonder 'tegenstanders' (de Bel gen en Ieren zijn verdwenen) - weer tot in de kleine uurtjes doorgaat. „Het is toch krankzin- ning", schudt een oververhitte fan zijn hoofd. „Wij winnen van de Saudi s, we verliezen van ZOOM De hitte is ondraaglijk voor de supporters. De Rain Room, de regenkamer, biedt een beetje afkoeling in Orlando. België en daar winnen die Ara bieren dan weer van". Hij trekt er een gezicht vol onbegrip bij. Angstig stil Dat hebben veel supporters tij dens de wedstrijd tegen Marok ko waarschijnlijk ook gedaan. Het is al gauw angstig stil in het lang niet uitverkochte stadion - er waren tienduizend plaatsen onverkocht - nadat de Oranje hemden de ene na de andere kans verprutsen en volstrekt on geïnspireerd over het veld blij ven sjokken. Als Dennis Berg kamp in de 42e minuut de score opent leven de bijna ingeslapen duizenden - onder wie prins Willem Alexander - weer op. Maar kort na de pauze dalen de eerste striemende fluitcon certen op de elf zwoegers neer. Ook de drumband, die vanaf de hoofdtribune er de sfeer pro beert in te houden, kan de meu te met de bekende Oranjesongs niet oppeppen. In de 78e mi nuut is dan uiteindelijk dankzij Brian Roy toch alle leed geleden en krijgen de duizenden nog waar voor hun geld. „Nu is mijn vakantie tenminste niet ver pest", zegt een supporter wei nig enthousiast. Voor het stadion duiken na de wedstrijd al de eerste hande laars op die kaartjes voor het duel van maandag tegen Ierland proberen te slijten. Terwijl de kaartjes voor Marokko-Nedër- land voor de wedstrijd voor een schijntje werden aangeboden - wordt nu grif honderd dollar betaald. De verkopers zijn voor al Belgen, die er zoals iedereen op gerekend hadden dat de Ro de Duivels met Saudi-Arabië zouden afrekenen, en in Orlan do zouden mogen blijven. Nu mag Oranje in het luxe- verblijf van Lake Nona blijven, en moeten de supporters die nog geld, tijd en uithoudings vermogen overhebben, hun ho telkamers aanhouden en hun vliegtickets laten veranderen. Als Oranje maandag wint, dan moet het naar Dallas om waar- schijlijk tegen Brazilië en Roma- rio aan te treden. Of de duizen den Oranje daar naartoe zullen volgens is echter de vraag. De tien dagen Orlando hebben de meesten al een stevige cent ge kost. Voor Dallas zullen verse troe pen ingeschakeld moeten wor den om het zwoegende Oranje over de streep te schreeuwen. „De meeste supporters moeten eigenlijk terug, maar heel veel willen toch blijven", zegt Eddy Lassche, de supporterscoördi nator in Orlando van de Neder landse politie. „De hotels en vliegtuigen zijn nog niets eens het grootste probleem. Het zal vooral moeilijk worden om aan kaartjes te komen. Nederland heeft recht op 7000 kaartjes maar-dat zal niet genoeg zijn", meent hij. Hoofdcommissaris Tom Hur- lburt van de politie van Orlando vindt het prima dat de Neder landers blijven. Zijn agenten zijn goed ingespeeld op het Oranjelegioen, en ook de Ieren - die hier vorige week al waren - hebben voor hen geen gehei men meer. Terugblikkend op een week WK-voetbal zegt Hurl- burt, de hossende meute in Church Street bekijkend, „dat het een fantastische week ge weest is, waar mijn agenten enorm van genoten hebben". Klompen Dat is te zien. Brigadier Povnick loopt rond op oranje klompen, en laat zich gewillig met Hol landse schonen fotograferen. Ook andere agenten vallen met zichtbaar genoegen uitde strenge rol die hen op de 'police academy' is aangeleerd. Een team van agenten voetbalde woensdag zelfs onder leiding van scheidsrechter John Blan- kenstein tegen Nederlandse supporters (en verloor, met 6] 4). „We hebben hier nog nooii zo'n enthousiasme gezien",! zegt Hurlburt, „maar we zijn uitstekend in geslaagd om feestvierders hun gang te lat gaan en toch de orde te hand haven". ,,Ik kan soms nog niet gelover dat mensen zoveel kunner drinken en zo feest kunnen vi< ren, en zich toch goed blijver, gedragen", meent de commisj saris. Gisteren werden slecht! twee Nederlanders wegen wangedrag opgepakt. Maai maandag wordt misschien we de zwaarste vuurproef voor ziji mensen. Het is dan 4 juli, d( Amerikaanse nationale feest dag, waarop ook de Amerikanei massaal de straat op gaan. Voej daarbij feestende of treurende maar in elk geval dronken Hol landers en Ieren, en het zal dui delijk zijn dat de agenten hui borst nogmaals kunnen natma ken. ORLANDO GPD Het 'Oranjedorp' in Orlando, opgezet om de Nederlandse voetbalfans tijdens hun verblijf met Hollands vermaak bezig te houden, is gisteren wegens gebrek aan be langstelling gesloten. De organisatoren schieten er daardoor ongeveer 300.000 gulden bij in. „We hebben van alles gepro beerd om het legioen binnen te krijgen", zei initiatiefnemer Joop Lever. Maar het heeft niet mogen baten. Het 'Dutch Orange Village' kon simpel weg niet op tegen de concurrentie van Church Street, het kleine maar bruisende uitgaanscentrum van Orlando, waar avond aan avond vele duizenden Nederlandse, Belgische, Ierse en Mexicaanse supporters zich uitstekend hebben vermaakt. Maar Lever wijt het gebrek aan succes van zijn Oranjedorp ook aan gebrek aan medewer king van de KNVB. De bond heeft de supporters wel over het bestaan van het dorp ingelicht, maar het verder aan zijn lot overgelaten. De or ganisatoren hadden gehoopt dat zich min stens enkele Oranjespelers in het dorp - een muziekpodium en een twintigtal eet- en drinktenten - zouden laten zien. Maar volgens Lever heeft de KNVB „de suppor ters laten barstenDe initiatiefnemers hebben een half miljoen gulden in het Oranjedorp geïnvesteerd. Zij hadden 25.000 bezoekers nodig om uit de kosten te komen, maar sinds vorige week donder dag zijn minder dan 10.000 mensen de hekken gepasseerd. Artiesten die hadden beloofd te zullen komen optreden bleven onaagekondigd weg, en de aankondiging dat misschien de Ierse popgroep U2 zou optreden bleek een loos gebaar. Bovendien lag het Oranjedorp te ver van het stadion en het centrum van de stad, waar de sup porters na de wedstrijd naar toe konden lopen. PARSIPPANY AP De Ierse spits Tony Cascarino heeft goede hoop dat hij maan dag in de wedstrijd tegen Ne derland van de partij zal zijn. De 31-jarige Cascarino, die op de tweede trainingsdag een dij- beenspier verrekte en nog niet op het WK uitkwam, zei in af wachting te zijn van een nieuw onderzoek, maar vol optimisme te zijn. Hij erkende dat de gang van zaken frustrerend voor hem is geweest, maar zei dat dit evenzeer geldt voor andere spe lers die buiten het team blijveri. „Veel spelers komen naar he WK en weten dèt hun kans o[ selectie klein is", aldus Casca rino. Als Cascarino het groent licht krijgt, zal hij onmiddellijl met de training beginnen zodrj het team van New Jersey terug keert naar Orlando. Coach Jack Charlton, die gisteren bij de ver keerde wedstrijd zat- Belg gen Saudi-Arabie in het RFK- stadion in Washington - liet we ten dat hij de komende dagen eens op zijn gemak gaat analy seren wat de beste opstelling te gen de Nederlandse leeuwen zal zijn. WÊnttFTMM ■IKSS3S1 19/6 Ver. Staten - Zwitserland 1-1 19/6 Kameroen - Zweden j 2-2 17/6 Duitsland - Bolivia j 1-0 21/6 Argentinië - Griekenland 4-0 18/6 Italië - Ierland 0-1 19/6 België - Marokko 1-0 22/6 Colombia - Roemenië 1-3 20/6 Brazilië - Rusland j 2-0 i Spanje - Zuid-Korea j 2-2 Nigeria - Bulgarije 3-0 19/6 Noorwegen - Mexico 1-0 20/6 Nederland - Saudi-Arabië 2-1 Roemenië - Zwitserland 1-4 24/6 28/6 Brazilië - Kameroen 3-0 21/6 Duitsland - Spanje 1-1 25/6 Argentinië - Nigeria 2-1 23/6 Italië - Noorwegen 1-0 25/6 Saudi-Arabië - Marokko 2-1 Ver. Staten - Colombia 2-1 Zweden - Rusland 3*1 23/6 Zuid-Korea - Bolivia 0-0 26/6 Bulgarije - Griekenland 4-0 24/6 Mexico - Ierland 2-1 België - Nederland 1-0 26/6 Ver. Staten - Roemenië 0-1 Rusland - Kameroen 6-1 27/6 Bolivia - Spanje j 1-3 30/6 Griekenland - Nigeria 28/6 Ierland - Noorwegen 0-0 29/6 Marokko - Nederland 1-2 Zwitserland - Colombia 0-2 Brazilië - Zweden 1-1 Duitsland - Zuid-Korea j 3-2 Argentinië - Bulgarije Italië - Mexico 1-1 België- Saudi-Arabië 0-.1 y V *c&v 5* i ROEMENIË 2 0 16 5-5 BRAZILIË 3 2 1 0 7 6-1 DUITSLAND 3 2 1 0 '7 5-3 ARGENTINIË 2 2 0 0 6 6-1 ff MEXICO 3 1114 3-3 NEDERLAND 3 2 0 1 6 4-3 i ZWITSERLAND 1114 5-4 0 ZWEDEN 3 1 2 0 5 6-41 SPANJE 3 1 2 0 5 6-4! 2 NIGERIA 2 10 13 4-2 2 IERLAND 3 1114 2-2 SAUDI-ARABIE 3 2 0 1 6 4-3 3 VERENIGDE STATEN 3 1 1 1 4 3-3 3 RUSLAND 3 1 0 2 3 7-6 3 ZUID-KOREA 3 0 2 1*2 4-5 3 BULGARUE 2 10 13 4-3 3 ITALIË 3 1 1 ,1 4 2-2! 1 BELGIE 3 2 0 1 6 2-1 4 COLOMBIA 3 10 2 3 4-5 4 KAMEROEN 3 0 1 2 1 3-11 4 BOLIVIA 3 0 1 2 1 1-4 4 GIEKENLAND 4 NOORWEGEN 2 0 0 2 0 0-81 3 1 1 1 4 1-1 4 MAROKKO 3 0 0 3 0 2-5 O 3 juli 0 3 juli tweede groep F 19.00 uur Saudi-Arabië - tweede groep B Zweden dallas Q 4 juli winnaar groep F 18.00 uur Nederland- tweede groep E Ierland orlando O 4 juli winnaar groep B 21.30 uur Brazilië - derde groep A Ver. Staten san francisco 5' juli 19.00 uur winnaar groep D derde groep E of F O 2 juli tweede groep C 22.30 uur Spanje - tweede groep A Zwitserland Washington O 5 juli winnaar groep E 22.30 uur Mexico. - Q 2 juli winnaar groep C 19.00 uur Duitsland-

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 26