USA9i 'Meneer Advocaat had naar Gullit moeten luisteren' 'Als je uit Europa komt denken ze echt datje een topper bent' Stand is: Orlando 3, lastige bezoekers O' 0 WK-Voetbal 6 ÉH 2 DINSDAG 28 JUNI 1994 ORLANDO GPD „Gastheer zijn voor WK-wed- strijden is zoiets als het plannen van vijf huwelijken in twee we ken voor een paar hele grote fa milies die elkaar niet mogen schrijft de Orlando Sentinel van maandag. „Je hoopt er het beste van. bereid je voor op het ergste en bid dat er genoeg stoelen zijn voor de 60.000 gasten Maar tot nog toe. zo vindt de krant, is alles zonder problemen verlopen. ..De stand is op dit moment: Orlando 3. lastige be zoekers 0". Orlando is in zijn nopjes met de tienduizenden Nederlanders. Belgen. Ieren en Mexicanen, die de stad en het WK bezoeken. De voetbaltoeristen besteden sa men tientallen miljoenen dol lars en Orlando rekent erop en kele miljoenen aan het WK over te houden. Dat zich nog hele maal geen ongeregeldheden hebben voorgedaan stemt na tuurlijk nog blijer. In totaal zijn drie mensen gearresteerd: een dronken Ier en twee Ieren die een café na sluitingstijd niet wilden verlaten. „Zelfs rivalen als de suppor ters van België en Nederland hebben zich gedragen alsof het WK Woodstock was", aldus de Sentinel, die verbaasd consta teerde dat de Oranje spelers op het veld hun water deelden met de Belgen. „Als er al voetbal hooligans in de buurt zijn, dan gedragen zij zich in elk geval beter dan de doorsnee tieners die gewoonlijk de binnenstad in het weekeinde bevolken". SCOREBORD Dallas. Cotton Bowl. Duitsland - Zuid-Korea 3- 2 (3-0). 12. Klinsmann 1-0. 19 R.edle 2-0. 37 Klinsmann 3-0, 52 Hwang Sun-hong 3-1. 63 Hong Myung-bo 3-2. Scheidsrechter Qui- niou (Fra). Toeschouwers. 63 998 (uitver kocht) Gele kaart: Brehme. Klinsmann. Effen- berg (Dui), Choi Young-il (ZKo). Chicago. Soldier Field. Bolivia - Spanje 1-3 (0- 1). 19 Guardiola 0-1 (strafschop). 66. Cami- nero 0-2, 67. E. Sanchez 1-2. 73 Caminero 1- 3. Scheidsrechter. Sequeiria (CRU. Toeschou wers: 50.000. Gele kaart: Ferrer. Caminero (Spa). 1. Klin (Dui) 4. 2. 3. 4. Garcia (Me*), Goto TOPSCORERS (Arg). u (Roe). Knup (Zwi), Ro mano (Bra), Valencia (Col), Amin (Sau). Canig- gia (Arg), Hong Myung-bo (ZKo). Caminero (Spa), Stoitsjkov (Bul) 2. 16. Aldridge. Hought on (Ier), Chaouch (Mar), Al Jaber (Sau), Amok- achi. Amumke, Yekim (Nig), Dino Baggio (Ita). Bebeto, Rai. Marcio Santos (Bra), Bregy, Sut ter, Chapuisat (Zwi), Brolin, Liung (Zwe), De- gryse. Albert (Bel). Siasia, Embe. Omam-Biyik (Kam), Hwang Sung-hong, Seo Jung-won (ZKo). Jonk, Taument (Ned), Maradona (Arg). Rekdai (Noo). Salinas. Guardiola (Spa). Salen- ko (Rus). Stewart. Wynalda (VSt), Lechkov, Bo- runorov (Bul). Petrescu (Roe). Gaviria. Lozano (Col). Riedle (Dui). Erwin Sanchez (Bol) 1 Ei gen doel: Escobar (Col) 1. GELE KAARTEN Argentinië (2)- Caceres. Camggia. België (3): Grun. Weber. Borkelmans. Bolivia (8). Sona, Baldivieso (2), Boria. Quinteros. Rimba. Cris taldo (2). Brazilië (1): Mauro Silva. Bulgaria (5): Lechkov. Ivanov. Jankov. Hubchev. Bon- morov. Colombia (7): Herrera. Valderrama (2). Alvarez (2). De Avila, Gaviria. Duitsland (6): Kohier. Móller. Effenberg (2). Klinsmann. anland (6): Tsalouhides. Mano- Hantzides, Mitropoulos. Ka- rayannis. Ierland (5): Phelan (2), Coyne, Irwin (2). Italië (2): Signori. Casiraghi Kameroen (3). N'Kongo, Tataw, Mbouh-Mbouh. Marokko (5): Naybet (2), Daoudi, Azzouzt, El Hadrioui. Mexico (3): Suarez. Del Olmo, Campos. Neder land (7): Van Gobbel. Frank de Boer, Witschge, Jonk. Bergkamp, Rijkaard, Wouters. Nigeria (4)-. Amumke, Oliseh, Eguavoen, Emenalo. Noorwegen (4): Haaland (2), Leonhardsen, Björnebye. Roemenië (5): Raducioiu (2), Miha- li. Lupescu, Belodedici. Rusland (6)- Chlestov. Nikiforov, Koeznetsov, Tsjarin, Gorloekovitsj (2). Saudi-Arabië (6) Al Dossari. Al Jawad, Amin. Jibreen. Al Deayea, El Muwallid. Spanje (7): Luis Enrique, Caminero (2). Salinas. Abel- ardo. Hierro. Ferrer. Verenigde Staten (4): Har- kes (2). Lalas. Clavijo. Zuid-Korea (6): Kim Yoo-sung. Choi Young-il (2), Ko Jeong-woon. Shin Hong-gi. Park Jung-Bae. Zweden (3): Dahlin (2). Schwarz. Zwitserland (4)-. Herr. Su- biat, Knup. Bregy Twee gele kaarten hum- naahihn Bolivia (2): Etcheverry. Cristaldo. Italië (1): Jpjjf WKop NED 1 TV dinsda NED BRT 3 2 g 28 juni EURO SPORT bh bh ^Bi bh ITALIË MEXICO 18.20 GO 19.20 0 18.00 GO IERLAND NOORWEGEN 20.30 i 9 18 15 GO 20.30 j '0j BRAZILIË ZWEDEN 21.55 i OJ 21.45 GO 22.00 O RUSLAND KAMEROEN 00 .10 0 22.50 j 0 24.00 0 I nieuws NED 2 DIE 2 IN DE USA 20.25 j O WK-JOURNAAL HSTI OJ WK-HOOGTEPUNTEN I l 02.00 0 i woensdag 23 Juni I wedstrijden NED 1 ITALIË MEXICO 12.40 O 09.00 I IERLAND NOORWEGEN 12.40" O 09.00 0 BRAZILIË ZWEDEN 14.20 O I 09.00 0 RUSLAND KAMEROEN ^4*20* O 09.00 0 MAROKKO NEDERLAND i 18.00 GO I 21.00 22.30 0 BELGIË SAUDI-ARABIË I 20.30 0 i 18.00 GO 18.00 GO nieuws NED 2 WK-JOURNAAL 21.15 i O 07 00 O0 07.00 O 12.30 O WK-HOOGTEPUNTEN i 02.00 0 13.00 0 0 live 0 samenvatting O voorbeschouwing (J) herhaling 0 eerder opgenomen wedstrijd O reportage Eric Cantona, de grote afovezige, verbijt de pijn achter een microfoon In een zonovergoten hoekje van het persdorp, aan de rand van het Stanford-stadion en op een paar kilometer van de Californische stranden, wordt hij door niemand herkend. Journalisten en voetbalfans uit de hele wereld wandelen voorbij. De zonnebril, de Nike-pet en de om gedraaide perskaart doen kennelijk hun werk. Hij wil het ook zo. Eric Cantona lacht. „Mooi hè? Het hele jaar ben ik geleefd. Supporters van Manchester United hingen ze ven dagen per week, van 's morgens tot 's avonds, om m'n nek. Per maand had ik meer dan honderd aanvragen voor interviews. Nu loop ik hier als één van jullie rond en voel ik me weer een beetje mens worden." san francisco marcel van der kraan Hij eet een appeltje, wil zijn ver haal vervolgen, als plotseling een Amerikaan op hem afstapt. De man meent iets bekends te bespeuren. Vraagt voorzichtig of 'meneer ooit in de Major League honkbal heeft gespeeld'. Eric Cantona grijnst en ant woordt ietwat cryptisch: „Nee, geen Major League, wel Premier League." De Amerikaan haalt de schouders op en vervolgt zijn weg. De Franse topvoetballer voegt eraan toe te genieten van zijn vrijheid. De handtekenin genjagers kunnen hem even ge stolen worden. Niettemin blijft het een vreemde gewaarwording, Euro pa's meest aanbeden, meest be sproken en beschreven voetbal ler van het voorbije seizoen, in de anonimiteit van 's werelds grootste voetbaltoernooi. Be geerd door de leiding van Inter Milaan, die hem zou willen rui len voor Dennis Bergkamp. Winnaar van de Engelse landsti tel en de FA Cup. Maar verliezer met Frankrijk in de race voor een WK-plaats en daardoor nu verbannen tot het lot van tv- commentator. Ergens hoog op de tribunes kakelend voor het Franse tv-stadion TV 1. Niet he lemaal een armoedig bestaan met de reis en het verblijf in du re hotels vooruit betaald. Maar de ware liefhebber had hem lie ver zo'n zeventig meter lager aan het werk gezien, in de groe ne arena zelf. Als kunstenaar onder de voetballers immer het grote publiek bekorend. Eric Cantona: „C'est la vie." De pijn, voegt hij er later aan toen, is al voorbij. De uitschake ling met Frankrijk brachten des tijds tranen in zijn ogen. Op een dramatische avond in Parijs schoot Bulgarije's Emil Kosta- dinov zijn WK-droom, en die van vele Fransen, in de aller laatste minuut aan diggelen. „Er zijn meer grote voetballers die op dit WK ontbreken. Paul Gascoigne, de broertjes Laud- rup en om andere redenen Ruud Gullit en Marco van Bas ten. Ik ben dus niet de enige. Maar als ik de sfeer en de ge weldige uitstraling, die dit we reldkampioenschap langzamer hand heeft gekregen, bekijk vraag ik mij af waaraan ik dit heb te danken. Dit is het mooi ste WK sinds 1970. Italië in 1990 was een aanfluiting in vergelij king met Amerika. Die vergelij king durf ik al na één ronde te maken. Die volle stadions hier, die uitzinnige menigtes op de tribunes, dat zou helemaal mijn decor zijn geweest." Zijn honger en zijn lijden zijn te begrijpen. Te meer daar hij in het verleden de kansen op grote successen met Frankrijk aan zich voorbij moest laten gaan. Op het EK in Duitsland, waar Oranje goud won, ontbrak Frankrijk. Op het WK in Italië, twee jaar later eveneens. In Zweden (EK'92) werden de Fransen onder leiding van Can- tona's boezemvriend, Michel Platini, afgeserveerd. Tussen de bedrijven door moest Eric Can tona ook nog eens een jaar zijn interlandcarrière onderbreken, omdat hij de heren van de tuchtcommissie bij de Franse voetbalbond voor 'idioten' had uitgemaakt. De Franse spits vindt dat hij niet mag klagen. „Ik ben een bevoorrecht mens. Als profvoet baller heb ik materieel gezien al mijn wensen in vervulling kun nen brengen. Het ontbreekt mijn gezin aan niets. Na afloop van de Engelse competitie ben ik heerlijk met mijn vrouw en kinderen op vakantie naar Frankrijk en Tunesië geweest. Nu ben ik hier in Amerika. Sportief gezien kom ik ook wei nig te kort. Ik heb een formida bel seizoen achter de rug met Manchester United. De inci denten (wekenlange schorsin gen na wangedrag en harde overtredingen op het veld, red.) ten spijt. Maar als ambitieuze prof wil je altijd meer. In Enge land ben ik een 'hero' gewor den. Maar in mijn ogen is een voetballer pas een echte ster als hij op een WK of een EK in de Eric Cantona, vedette van Manchester United geniet in Amerika, als toeschouwer. „Dit is het mooiste WK in 25 jaar." foto •archief het middenveld en in de voorste prijzen is gevallen." Met de Franse televisie reist hij kriskras door Amerika. Hij heeft inmiddels het commen taar verzorgd bij zeven wedstrij den. „Ik heb m'n favorieten: Brazilië, Ierland en Nederland. Ierland omdat daar mijn Uni- ted-vrienden Roy Keane en Dennis Irwin spelen. Brazilië en Nederland omdat die het meest aantrekkelijke voetbal op de mat leggen. Over Nederland maak ik me nog geen zorgen. Ik heb Marokko aan het werk ge zien tegen België, dat mag geen probleem zijn voor een elftal met zoveel kwaliteit." Via de Franse en de Britse media heeft hij in de aanloop naar het WK de rel rond Ruud Gullit gevolgd. Cantona heeft een zwak voor de voetballer en de mens Gullit, die hij op één terrein op dit moment gelijk geeft. „Een van de knelpunten voor Gullit was de tactiek van het Nederlands elftal. Hij vindt dat je op het WK, zeker met ex treem hoge temperaturen, niet zo aanvallend kunt spelen. Daarin heeft hij helemaal gelijk. Het Nederlands elftal speelt op linie net zoals Manchester Uni ted. Alleen staan er bij United jongens die fysiek in staat zijn mee te verdedigen, bij Neder land staan lichtgewichten op de vleugels. Als ik meneer Advo caat was, had ik toch maar naar Gullit geluisterd. De kracht en de uitstraling van Gullit zelf zouden in bepaalde wedstrijden bovendien de doorslag hebben kunnen geven. Zijn afwezigheid doet mij verdriet. Je ziet wat Maradona allemaal teweeg brengt. Dat had hij ook ge kund." Eric Cantona staat op, begint aan de lange beklimming naar de top van het Stanford-stadion in San Francisco, waar zijn commentaarpositie is. Onder weg draait hij nog een keer om naar een Zwitserse supporter, die hem aanspreekt. „Bent u niet Eric Cantona?" „Nee," antwoordt de voetbal ler, „ik lijk alleen op hem." „Ik dacht al", zegt de Zwitser weer, „Cantona, die loopt hier niet zomaar tussen het pu bliek..." Nog geen rood De FIFA houdt de rode kaart voor falende scheidsrechters bij het WK voetbal nog even op zak. Tot aan de kwartfinales mogen alle geselecteerde arbi ters en grensrechters in Ameri ka blijven. Daarna krimpt de fe deratie het keurkorps in. Volgens de scheidsrechterscom- missie van de FIFA is tot dusver het niveau van de arbitrage bij het wereldkampioenschap der mate hoog, dat niemand vroeg tijdig naar huis hoeft. „In 26 wedstrijden heeft meer dan tweederde van de scheidsrech ters een buitengewoon hoog cij fer van de onafhankelijke waar nemer gekregen", liet voorzitter David Will gisteren in Dallas weten. „Van de rest waren slechts twee waarderingen iets lager dan we graag willen, gemiddeld zeg maar. De kwaliteit van de arbi trage is in elk geval veel hoger dan vier jaar geleden in Italië. De forse verbetering komt mede door de invoering van een maximum-leeftijd van 45 jaar en het gebruik van professione le grensrechters. Ook de spelers gedragen zich opvallend goed." Will gaf aan dat in 26 wedstrij den twee scheidsrechters voor een foutloos optreden met het cijfer tien waren beloond. Hij weigerde namen te noemen. Wel zei Will dat zijn commissie licht teleurgesteld was over het geringe aantal vlekkeloze pres taties. FIFA-secretaris Sepp Blatter wees op de positieve tendens die uit de statistieken van de eerste reeks van 26 wedstrijden naar voren komt. Het gemid deld aantal geconstateerde overtredingen per duel zakte van 39 in Italië naar 28 bij het huidige WK. Het aantal gevallen van buitenspel daalde van acht naar 6,5. De zuivere speeltijd nam toe van 52 minuten in 1990 naar 61 minuten in Ameri ka. Volgens de FIFA hebben de scheidsrechters geen speciale instructies gekregen voor het bijtrekken van tijd. Tot dusver lieten de arbiters elke wedstrijd minimaal twee tot maximaal acht minuten per helft langer doorspelen. De FIFA had vooraf de scheids- en grensrechter gedreigd met een enkele reis terug naar huis als zij de nieuwe instructies niet juist zouden toepassen. Het te rugdringen van fysiek geweld, met de tackle van achteren als speerpunt, en het tegengaan van spelbederf waren de be langrijkste opdrachten. Kleine uurtjes In de straten van Boekarest is tot in de kleine uurtjes van maandagochtend de kwalifica tie van de voetballers voor de achtste finales gevierd. De Roe meense bevolking was niet meer zo massaal „uit zijn dak gegaan" sedert de val van de voormalige dictator Ceaucesc van enkele jaren geleden. Op vallend was het veelvuldig ge bruik van vuurwerk. Vooral bi de Amerikaanse ambassade ii de hoofdstad, die werd omrin door de politie, was het druk. Incidenten werden niet geme Protest De Amerikaanse voetbalbond heeft geprotesteerd tegen de le kaart die scheidsrechter Ma rio van der Ende zondag aan John Harkes gaf. Het was de tweede prent voor de Ameri kaan die voor één wedstrijd is geschorst. Harkes nam volgen Van der Ende niet voldoende stand bij een vrije trap van Ro menië. „Wij hebben de beelde van die actie terug gezien en v konden geen overtreding vast stellen", aldus manager Nutta van het Amerikaanse team, Tegenstander De FIFA blijft tegenstander vai het idee het WK door twee lan den te laten organiseren. „Het organiserende land is automa tisch geplaatst", aldus secreta ris-generaal van de FIFA, Sepp Blatter. „Bij twee landen moet we dus een keuze maken. Dat levert een probleem op." Boliv en Ecuador én Zuid-Korea en Japan hebben aangegeven graag het WK in 2002 te willen organiseren. Overigens heeft d Europese voetbalunie (UEFA) onlangs aangegeven geen be zwaar te maken tegen de geza- -= menlijke kandidatuur van Ne derland en België voor het EK 2000. Uitlevering De Argentijnse ambassade is Washington heeft om de arres tatie en uitlevering gevraagd van vijf Argentijnse voetbalsup te porters. Justitie verdenkt het vijftal van moord op twee fans van River Plate, half april in Buenos Aires. Het voortvluchti ge kwintet, fanatieke aanhan gers van Boca Juniors, verblijft ergens in de buurt van Boston waar Argentinië de eerste twee wedstrijden afwerkte. en Paul Daniel voor de 'Five P orlando hans de bruun correspondent Naast een kruising op een drukke weg in een verre uithoek van Orlando staat een wat sjofeltjes aandoende, vooral uit golfplaten opgetrokken hal. Grote rode letters op een van de wanden melden dat het hier gaat om de 'Five Points Soccer Club'. Uit een van de openstaande deuren komen kreten van mensen die zich hevig aan het inspannen zijn. Af en toe klinkt gejuich. Binnen wordt gevoetbald. Tien mannen zijn op de van een groen tapijt voorziene vloer aan het zaalvoetballen. Óp zijn Ameri kaans. Dat wil zeggen dat het 'veld' omge ven is door een houten wand van een meter hoog waar, zoals bij ijshockey, tegen ge kaatst mag worden. De bal kan niet uit gaan, en dus gaat het spel sneller. Het wordt uiteindelijk 6-6. De spelers in het zwart zijn niet tevreden. In de kantine wordt nabeschouwd. De mannen, die elkaar net nog in het Engels toeschreeuwden, spreken ineens Neder lands. Fred de Munck, Jaco Kappers, Rob Veldwijk. Zelfs scheidsrechter Evert Rade makers. Het zijn voetballende Hollanders in Florida. Behalve voor Rademakers is voetbal een hobby. Veldwijk werkt hier als fysiothera peut, Kappers werkt voor een constructie bedrijf, De Munck zit in de horeca. Tóch doen ze hier aan voetbal-opvoeding. „Het amateurvoetbal ontwikkelt zich sterk. Overal in het land vormen zich competi ties", zegt Rademakers, die samen met zijn Engelse vriend Paul Daniel de Five Points Soccer Club runt. Kijk maar naar wat zij in twee jaar in Orlando tot stand gebracht hebben. De Assendelftenaar begon zijn zaalvoet balcentrum in 1992 met 45 teams, nu zijn er al honderd. Het is de 'American story": met niets beginnen en daar iets van maken. In 1991 kwam hij met niets in Amerika aan. Op advies van zijn maatje Fred de Munck, die na een beloftevolle, maar door blessures geteisterde voetbalcarrière'bij onder meer Ajax, zijn geluk in Amerika wilde beproeven. De Munck (een achterneef van de 'Zwarte Panter') kon het voetballen niet laten. Al gauw bleek dat voor iemand met kennis van het spel in Amerika wel werk te vinden is. „Ik coachte een meisjesteam van een high- school, en kreeg daar al gauw 50 dollar per uur voor." Het leverde hem zijn 'groene kaart' op en hij mocht blijven. Nu werkt hij in een restaurant. Toen Evert Rademakers bij hem op bezoek kwam, besloot die ook hc Th 'Li ed Fit bc zijn geluk in de voetballerij te zoeken. Het werd zendingswerk. Samen met Di' niel, en dankzij een financiële injectie va diens ouders (pa was kok bij de KLM), ko de bijna op sterven na dood zijnde Fi\ Points Soccer Club in de buitenwijk Loi wood van Orlando worden overgenomen. Rademakers zelf had niet onverdiensteli gespeeld bij de club Assendelft en later IJmuiden bij hét roemruchte Stormvogel Iemand met 'Europese' voetbalervarin V wordt in de VS al gauw als een topper bt schouwd. Het hielp Rademakers om Fiv Points van de grond de krijgen. „Ik ben bezig hier iets op te bouwen' zegt hij. Five Points is boven verwachtin gegroeid. Zo'n duizend mensen, van all leeftijden, kunnen er hun voetballiefde i kwijt. Rademakers gelooft in jie toekoms van 'soccer'. „Maar het heeft tijd nodig. Vergeet ni« dat wij een eeuw ervaring hebben. Hier be gint het net. Er was eens een man die zijl l zoontje bracht en daarna met een draag g baar tv-tje op de tribune naar football of ba I seball ging zitten kijken. Ik ben toen naa hem toegegaan en heb gevraagd: denkt r nu echt dat u een goede invloed op uw kim Ij! heeft? Ze moeten duidelijk wennen." r" Groep A Groep B Groep C Groep D Groep E Groep F laatste 16 19/6 Ver. Staten - Zwitserland 1-1 19/6 Kameroen - Zweden 2-2 117/6 Duitsland - Bolivia 1-0 j™ 6 6 6 jArgentinië - Griekenland 4-0 18/6 Italië - Ierland 0-1 19/6 België - Marokko 1-0 winnaar groep A derde groep C, D of E 'i 0 3 juli 22.30 uur Roemenië - los angeles J 22/6 Colombia - Roemenië T5" 20/6 Brazilië - Rusland TÖ 21 6 6 6 Spanje - Zuid-Korea TT L |25/ 26/ 30/ r Nigeria - Bulgarije TÖ 19/6 Noorwegen - Mexico TÖ" 2Ö/6 Nederland - Saudi-Arabië 2-1 Roemenië - Zwitserland TT 24/6 Brazilië - Kameroen Tö Duitsland - Spanje H Argentinië - Nigeria TT 23/6 Italië - Noorwegen TÖ" 25/6 Saudi-Arabië - Marokko 2-1 tweede groep F tweede groep B j 0 3 juli 19.00 uur - dallas' 26/6 Ver. Staten - Colombia TT Zweden - Rusland TT 23 27 Zuid-Korea - Bolivia 0-0 Bulgarije - Griekenland Tö 24/6 Mexico - Ierland TT I 6 België - Nederland 1-0 Ver. Staten - Roemenië cm" 28/6 Rusland - Kameroen Bolivia - Spanje Duitsland - Zuid-Korea 1-3 Griekenland - Nigeria 28/6 Ierland - Noorwegen .29/ L. Marokko - Nederland winnaar groep F tweede groep E 0 4 juli 18.00 uur - orlando Zwitserland - Colombia TT Brazilië - Zweden 3-2 Argentinië - Bulgarije Italië - Mexico België - Saudi-Arabië 4? 4 ■fS- JüÜ jëüL. 3 DUITSLAND 2 10 7 vé' j 1 4#* 6^ I P> winnaar groep B derde groep A, C of D 0 4 juli 21.30 uur - sanfrancisco 1 ROEMENIË 3 2 1 1 6 5-5 f) 2 2 BRAZILIË 0 0 6 5-0 1 5-3 1 2 A 2 ARGENTINIË 0 0 6 6-1 1 2 MEXICO 0 1 3 2-2 1 2 2 BELGIË 0 0 6 2-0 winnaar groep D derde groep B, E of F 5 juli 19.00 uur - boston 2 ZWITSERLAND 3 1114 5-4 2 2 1 ZWEDEN 1 0 4 5-3 2 3 SPANJE 1 2 0 5 6-4 L 2 1 NIGERIA 0 1 3 4-2 2 2 1 IERLAND 0 1 3 2-2 2 2 SAUDI- 1 0 ARABIË 1 3 3-3 tweede groep C tweede groep A 0 2 juli 22.30 uur Spanje - Zwitserland Washington 3 VERENIGDE STATEN 3 1 1 1 4 3-3 3 2 KAMEROEN 0 1 11 2-5 3 3 ZUID-KOREA 0 2 12 4-5 3 2 I 1 bulgarije 0 1 3 4-3 3 2 1 ITALIË 0 1 3 1-1 3 2 1 JEDERLANE 0 1 5 3 2-2 winnaar groep E tweede groep D 0 5 juli 22.30 uur - new york 4 COLOMBIA 3 1 0 2 3 4-5 4 2 0 RUSLAND 0 2 0 1-5 4 3 BOLIVIA 0 X. 2 1 1-4 4 2 GIEKENLAND 0 0 2 0 0-8 4 2 NOORWEGEN 10 13 1-1 4 2 0 MAROKKC 0 2 0 1-3 winnaar groep C derde groep A, B of F 02 juli 19.00 uur Duitsland- Chicago

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 16