Krajicek snel afgeserveerd Stefan Roodakkers geniet van elke Katwijkse minuut Sport Ernie Els wint US open Geen gloriedag voor Nederlandse tennis DINSDAG 21 JUNI 1994 SIEMERINK „Meest opvallende uitslag was natuurlijk de uitschake ling van Richard Krajicek. Het leek erop dat-ie net op tijd wakker werd, want in het begin ging het 'slappies'. In de derde set leek de partij om te draaien, zag je 'm ook weer een paar keer z'n vuis ten ballen. Hij kwam vervol gens in de eerste game van de vierde set met 0-30 voor. Als hij die game pakt, wordt het een andere wedstrijd. Het is natuurlijk jammer voor hem dat-ie net nu met zo'n off-day wordt gecon fronteerd. Dit gebeurt elke speler natuurlijk een paar keer per jaar en bij hem is het net op Wimbledon, ter wijl iedereen kijkt. Je moet die Cahill trouwens niet onderschatten, dat is ge woon een goede speler. En je merkt steeds weer dat die Australiërs op gras zijn opge groeid, terwijl wij Nederlan ders maar drie weken per jaar op die ondergrond spe len. Jacco Eltingh staat ze mo menteel goed te raken. Hij heeft een goede prestatie ge leverd door van Lareau te winnen. Dat is geen slechte speler. Het is wel iemand die soms moeite heeft met het ritme van z'n service, hij kan soms gameslang dubbelfou- teh slaan. Ik kan nu nog geen favoriet noemen in het herenenkel spel. Ik moet die jongens eerst eens zien spelen. Als je ze op de baan hebt zien staan, kan je vaak wat meer zeggen. Ik kan natuurlijk nu wel roepen: Sampras gaat winnen, maar ik had drie we ken geleden ook wel kunnen vertellen dat-ie een goede kans maakt. Voor mezelf komt Wimble don eigenlijk een week te vroeg. Ik ben zelf weer hele maal fit na m'n knieblessure. Ik train weer voluit, ook in Rotterdam op de baan waar de Davis-Cup wordt ge speeld. Ik ben tegen de Vere nigde Staten inzetbaar. Het Melkhuisje is het eerste toer nooi, dat ik weer speel." Speciaal voor het Leidsch Dagblad geeft Jan Siemerink enkele malen zijn visie op Wimbledon. Toen Richard Krajicek na zijn pijnlijke nederlaag tegen Darren Cahill voor de verzamelde Nederlandse pers ver scheen, leek het bijna of hij zich wilde verontschuldigen. „Ik heb me toch goed voorbereid", haalde hij zijn schou ders op. Alsof hij wilde zeggen: sorry hoor. „Dit is zo'n enorme vorm van machteloosheid. Ik stond gewoon niet goed op de baan", stamelde Krajicek. „Nee ik stond er niet", herhaalde hij nog maar eens. niet. Tenslotte was het pas de eerste keer sinds de US Open van 1991 dat hij op een Grand Slam-toernooi na één partij kon vertrekken. Hij sneuvelde de laatste jaren nooit meer zo vroeg. Parijs was ook niet goed ge gaan, maar daar had hij ten minste nog drie rondjes ge haald. Vandaag zal de klap pas goed doordringen. Hij dubbelt immers niet in Londen en kan dus direct naar huis en zich gaan voorbereiden op het Da- viscupduel tegen de Verenigde Staten, van 15 tot en met 17 juli in Rotterdam. De laatste opmerking was over bodig. Dat had iedereen kun nen zien. Richard Krajicek stond er bij zijn openingswed strijd op Wimbledon 1994 in derdaad niet. In ieder geval de eerste tweeënhalve set niet. Hij raakte in die fase geen bal. En als hij ze al raakte, dan niet zel den met de zijkant van zijn racket. Of hij niet feller had kunnen spelen, die eerste twee sets luidde een vraag. „Maar hoe kun je nou fel spelen als je de bal niet goed voelt", ant woordde hij. Pas bij 5-4 in de derde set be gon hij de bal lekker te raken. Oorzaak? „Geen idee." Maar omdat de Australiër Cahill giste ren juist ballen raakte die eigen lijk niet te raken waren, was het om tien voor zeven Engelse tijd, op de eerste dag van het be langrijkste tennistoernooi ter wereld, gedaan met de kopman van het Nederlandse tennis: 6- 3, 6-2,5-7 en 7-6. Wat moest hij daar tien mi nuten na zijn uitschakeling nou zelf van zeggen? Dat wist hij ook Doorschieten Lag het aan de baan, die veel zachter en gladder was dan in Rosmalen, waar hij zo lekker had gespeeld en had gewonnen, vroeg hij zich af. „Er gebeurt op deze banen bijna niks met de bal." Hij bedoelde dat de ballen doorschoten. Dat ze lang niet zo hoog opstuitten als in Rosmalen of op de oefenbanen van Wim bledon. Waardoor vooral het re tourneren veel moeilijker wordt. Krajicek scoorde ook amper met de service-ontvangst. En hij had afgelopen dagen maar een half uurtje mogen oefenen op de wedstrijdbanen. Vorig jaar, toen hij nog geplaatst was in Londen, was dat anders. Maar voor de niet-geplaatsten zit er niet meer in dan een half uurtje oefenen op de echte banen. „En Cahill paste zich daar beter op aan dan ik", gaf hij toe. Verliezen van Cahill was op zichzelf geen schande. De 28-ja- rige Australiër staat weliswaar op de 217de plaats van de we reldranglijst, maar dat komt omdat hij tweeënhalf jaar uit het circuit was. In.de zomer van 1991 werd hij aan zijn knie ge opereerd en pas in januari dit jaar keerde hij in het toernooi in zijn woonplaats Adelaide terug. Hij profiteerde in Londen voor het laatst van de regel dat spelers die langer dan zes maanden uitgeschakeld zijn bij hun terugkeer zes keer een be roep mogen doen op hun laatste ranking voor hun blessu re. Cahill stond in de top vijftig toen hij werd geveld. En was toen geen kleintje. In 1989 bracht hij de toeschouwers op het centre court van Wimble don in ademnood door John McEnroe kansloos op een 2-0 achterstand te zetten. 'Big Mac' McEnroe won alsnog met 8-6 in de vijfde set. Sinds zijn rentree won Cahill in maart in Indian Wells toch al weer van Goran Ivanisevic en Marc Rosset, voordat Edberg hem afstopte. Dus tennissen kan de Australiër. Bovendien sloeg hij gisteren ballen, waar van hij bijna vergeten was dat hij dat kon. Het was, gaf hij toe, de beste partij dit seizoen. Bibbers Even had het er nog op geleken dat Krajicek hetzelfde zou pres teren als McEnroe destijds. Bij 0-2 in sets en een 5-3 voor sprong voor Cahill stapte hij met een blik van 'alles of niets' de baan op voor wat zijn laatste servicebeurt zou gaan worden. Er volgden drie aces, een kei harde volley die na de stuit nog bijna door het scorebord sloeg en prompt was hij wakker. De volgende game sloeg hij voor het eerst vier returns hard langs Cahill en binnen de lijnen, en peuterde er zowaar via een 7-5 zege nog een vierde set uit. Cahill kreeg even de bibbers, omdat hij vier weken terug in Parijs in de eerste ronde tegen Clavet ook een 2-0 voorsprong had verspeeld. Dat gebeurde in Londen niet, omdat hij buiten gewoon scherp met zijn kansen omging. Krajicek niet. Wat dat uit maakt bleek op het laatste punt. Toen Krajicek achter zijn opslag aanging om Cahills eerste matchpoint bij 6-5 in de tie break weg te volleren, gleed hij uit. Hij zag de beslissende pas- seerslag langs zich vliegen, ter wijl hij op de grond lag. Cahill lag gisteren ook twee maal op het gras. Maar dat was na een duik om een bal te ha len. Niet omdat hij zomaar uit gleed. Dat doen Australische tennissers niet op gras. oakmontDe Zuidafrikaan Ernie Els reageert ver twijfeld na een verkeerde slag. Maar hij won wel het toernooi om de Open Amerikaanse golftitel. In een play-off met de Amerikaan Loren Roberts zege vierde Els in een zogenaamde sudden-death op de twintigste hole. De play-off was noodzakelijk nadat Els en Roberts na achttien holes gelijk waren geëin digd met 74 slagen, drie boven par. De negentien de hole bracht geen beslissing, waarna Els op de twintigste zegevierde. De Schot Colin Montgome- rie, die zondag met Els en Roberts gelijk eindigde, finishte gisteren in de noodzakelijk geworden be slissingswedstrijd over achttien holes als derde met 78 slagen, zeven boven par. foto ap Engel coach tafeltennisbond SCOREBORD PRIJSVRAGEN londen gpd De openingsdag van Wimbledon 1994 was geen gloriedag voor het Nederlandse tennis. Van de zeven Hollanders die in actie kwa men, mogen er slechts drie op herhaling: Jacco Eltingh, Brenda Schultz en Claire We- gink. Voor Caroline Vis, Nicole Muns-Jager- man, Paul Haarhuis en Richard Krajicek zit het toernooi der toernooien er alweer op. Wegink was gisteren de grootste verras sing. De Tielse speelster zat aanvankelijk ar mocht toch op draven, omdat de Russische Makarova zich terugtrok. Wegink moest het opnemen te gen de Britse Amanda Wainwright, die dankzij een wildcard van de Britse tennis- bond op Wimbledon kon komen. Wegink greep het buitenkansje en zegevierde bin nen een uur met 6-2 en 6-3. Schultz leek aanvankelijk het slechte voorbeeld van Richard Krajicek te gaan vol gen. Maar na verlies in de eerste set (6-2) herstelde ze zich op tijd tegen Leila Meskhi: 6-3, 6-4. Eltingh werd eerst teruggestuurd naar de kleedkamer omdat zijn shirt te veel kleur zou hebben voor de witte Wimble- don-traditie. Pas na tussenkomst van de hoofdscheidsrechter mocht hij het shirt aanhouden. Met de Canadees Sebastien La reau was hij daarna zo klaar: 6-3,6-2 en 6-0. Haarhuis die alleen in Londen is omdat hij met Elthingh een gooi wil doen naar de titel in het dubbelspel verloor van Jason Stoltenberg. Caroline Vis redde het niet te gen de nummer 28 van de wereld, de Ja panse Sawamatsu (6-7 en 3-6). Muns-Jager- man kwam er niet aan te pas tegen de Ame rikaanse Arendt, en verloor met 3-6 en 2-6. Peter Engel wordt de hoofdcoach van de Nederlandse Tafel Tennisbond. Dat is giste ren in Nieuwegein bekendge maakt. De 40-jarige Duitser tekende een contract dat hem tot en met de Olympische Spelen van At lanta in 1996 aan de NTTB ver bindt. Engel was afgelopen sei zoen trainer/coach van het Duitse Steinhagen. Lucky ten, n 2-3-21-22-: 58-73-74-7 andag20 juni -77-78-79-80 BASKETBAL - Sugiyama (Jap) 6-3 7-6, Mary-Joe Fer- nandez (VSt/11) - Habsudova (Slw) 6-4 6- 2. Coetzer (ZAf/14) - Likhovtseva (Kaz) 6-4 6-0, Spirlea (Roe) - Javer (GBr) 6-1 6-2, Tauziat (Fra) - Carlsson (Zwe) 6-2 6-1 I WIELRENNEN 213 km 5.57.10, 2. Massi (Ita), j (Zwi) 0.01, 4. Poelni (Zwi) 1.29,7. Saligari (Ita) i (Ita) 0.36, 6. Gianetti Vergeefse reis van Stevo De wedstrijd Katwijk-Stevo is geheel volgens de reglementen gespeeld. De KNVB heeft het protest van het bestuur van Ste vo afgewezen. In een gesprek met ae voorzitter van de zon dagclub uit Geesteren heeft de bond gisteren tekst en uitleg ge geven en meegedeeld dat er niets meer aan de zaak is te doen. Stevo maakte bezwaar tegen het feit dat Katwijk zaterdag in de eerste wedstrijd om het alge heel amateurkampioenschap drie spelers kon opstellen, die eigenlijk geschorst zouden moe ten zijn omdat ze de week daar voor een gele kaart opliepen. De wedstrijdformulieren kwamen echter later dan gewoonlijk in Zeist binnen, vermoedelijk van wege de treinstaking. Daardoor ging de schorsing van Carlo van Zeist, Henry Pouw en Pim Lan- geveld pas gisteren in. De drie missen wel de tweede wedstrijd, morgen in Geesteren. Trainer Epi Drost van Stevo was vooral boos omdat zijn aan voerder die vorige week zondag een gele kaart laeeg, zaterdag wél aan de kant moest blijven. TENNIS Mannen, eerste ronde: Cahill (Aus) - Kraji cek (Ned) 6-3 6-2 5-7 7-6, Eltingh (Ned) - Lareau (Can) 6-3 6-2 6-0, Stoltenberg (Aus) - Haarhuis (Ned) 7-6 6-1 6-4, Sam pras (VSt/1) - Palmer (VSt) 7-6 7-5 6-3, Edberg (Zwe/3) - Ferreira (ZAf) 6-2 7-6 6- 6-2 6-7 6-7 6-1, Becker (Dui/7) - era (Spa Chang (Vï 7-6 6-4 6-2, k (Tsj/11) - Fitzgerald (Aus) 6-2 6-1 ;i (VSt/12) - Gaudenzi (Ita) 6-2 6 1.51, 10. Neve 25.14.53, 2. Poelnikov 1.02, 3 Pierobon 1.06, 4. Imboden 1.26, 5 Massi 2.23. 6. Saligari 4.04, 7 Armstrong 4.18, 8. Giup- pom 4.33, 9. Gianetti 4.41, 10. Puttini 5.66, 11. Yates (GBr) 7 51, 12. Zberg I (Zwi) 8.01, 13. Bonca 8.53, 14. Nevens 10.11, 15. Fleischer 10.18, 21 LeMön'd 12.46,32. De Vries 17.07, 38. Theumsse Steen 41.52, 83 56.22, 125 Akkern 1.21.42, 130. Corn köping: 1. Theus (Ned) 99,8 km 2.10.08, 2. McEwen (Aus), 3. Gebka Pol). 4. Lafis (Zwe), 5. Pizkis (Let), tweede deel. tijdrit: 1. Dekker (Ned) 21,8 km 27.06, 2. Lafis 0.14, 3. Vogels (Aus) 0.15, 4. Ozols (Let) 0.28, 5. Blaudzun (Den) 0.28. Algemeen Dekker 21.40.36, 2. Lafis matsu 0.12, 3. Pizkis t (VSt) - Axelsson (Zwe) 0.39 SPORT OP TV 23.15-23 45 EURO: Eurosportnews. 13.00-18.45 RTL Wimbledon -94: 23.25-00.25 BBC 1: rechtstreeks verslag van de Open Engelse tenniskampioenschappen vanaf Wimble- 14.50-19.00 BBC 1: Wimbledon '94: Noordwijk oefent tegen Ajax noordwuk Zaterdageersteklasser Noordwijk begint de oefen campagne met een heuse klapper. Landskampioen Ajax fun geert op zaterdag 30 juli als tegenstander van de zaterdageerste klasser. De wedstrijd wordt gespeeld op sportpark Duinwetering. Bokser slaat er op los kansas city Ex-wereldkampioen zwaargewicht Tommy Mor rison is in zijn woonplaats Kansas City gearresteerd op verden king van mishandeling. De 'Witte Hoop' zou op de stoep van het politiebureau een man zwaar hebben toegetakeld. Eerder had de 25-jarige pugilist bekend een student in elkaar te hebben gesla gen. In mei beschuldigde een vrouw Morrison haar van een barkruk te hebben gemept. De bokser kwam drie uur na zijn ar restatie én na betaling van een borgsom vrij. Kort geding ex-profs tegen KNWU gouda Vijf ex-profs - Menno Vink, Wilco Zuijderwyk, Niels Bo- gaert, Dick Dekker en Toine Goense - dagen de Koninklijke Ne derlandse Wielren Unie voor de rechter. Het kort geding dient donderdag in Utrecht. Althans, indien de KNWU bij haar stand punt blijft dat de vroegere beroepsrenners zaterdag in Meerssen niet mogen starten tijdens de nationale kampioenschappen voor amateurs. De voormalige broodrijders Michel Zanoli en Gert Jakobs hebben zich solidair verklaard met het vijftal. Dresden lijkt op nippertje gered dresden Het ziet er naar uit dat Dynamo Dresden ook volgend jaar nog in de hoogste Duitse voetbaldivisie speelt. Na moeilijke onderhandelingen heeft voorzitter Rolf-Jürgen Otto bij een bank een toezegging voor een krediet van ruim twee miljoen gulden weten los te krijgen. De club heeft een schuld van 6,5 miljoen gulden en dreigt de licentie voor het bedrijven van betaald voet bal mis te lopen. Voorwaarde voor het verlenen van een krediet is dat de inkomsten uit de transfers van Marschall (ruim twee miljoen gulden), Novak (1,5 miljoen) en Stevic (550.000 gulden) worden gebruikt voor het betalen van de schulden aan de Duitse voetbalbond. In het toetje van de competitie, de 'mooiste wedstrijden die er zijn', speelt Stefan Roodakkers niet op zijn favoriete plek, i niskampioenschappen. 17 00-18 00 EURO: Euroter ne met ATP toernooien. 18.45-19.10 RTLSport. ippenv; woensdag .10.00-11.00 BBC 2: Yesterday at don: tennis, samenvatting van de gespeelde wedstrijden 11.00-12 00 EURO: Eurotennis: magazi- 20.30-20.40 RAI UNO: Sport. 20.30-21.00 EURO: Eurosportnews. 21.15-21.30 Ned 3: Sportjournaal. 21.15-21.45 BRT 2: Sport. 21.30-22.00 Super: Masters of the game: magazine over Europese voetbalclubs. 22.00-22.30 RTL 5: Sport. 22.30-22.55 BRT 1: Sport. 13.00-17.30 BBC 2: Tennis: rechtstreek verslag van de Open Engelse kampioen schappen. 13.00-18.45 RTL Wimbledon '94 rechtstreeks verslag van de Open Engelsi tenniskampioenschappen. 14.50-19.00 BBC 1: Wimbledon '94 Open Engelse Tenniskampioenschappen. 15.00-16.00 EURO Atletiek: triathloi Wereldbeker vanuit Osaka 16.00-17.00 EURO: Karting: EK Gram CIRCUIT IN CIJFERS leiden gert-jan onvlee De vergissing is snel gemaakt. Het misverstand logisch en wijdverbreid. Stefan Roodakkers is toch als vervanger van de voor vier wedstrijden geschorste Hans Zwaan in Katwijk één be land? En Zwaan is toch een spits? Dan is Roodakkers er toch ook eentje? Nee dus. De 25-jarige speler die via SVLV, UDWS en RKAW dit seizoen op Sportpark De Krom arriveerde, mag dan in de loop der jaren heel wat goals voor zijn rekening hebben genomen, een echte spits is hij niet. En als zodanig is hij dan ook niet door trainer Kees Guyt in de A-selec- tie ingepast. De favoriete plek van Roodakkers is net achter de spitsen te vinden. Centraal op het mniddenveld, in de 'punt' naar voren- „Op die plaats voel ik me lekker. Kom ik het best tot m'n recht." Hetgeen overigens geen en kele reden is om te veronder stellen dat Roodakkers het de laatste weken als linkerspits van Katwijk niet naar z'n zin heeft. Sterker nog, hij geniet met volle teugen. Van elke minuut. „Dit soort wedstrijden, dat is toch Hij beseft dat'als geen ander. „Het is natuurlijk afwachten wat de trainer wil. Of ik een kans krijg, of dat ik nog even in de wachtkamer moet. Maar dat was voor mij geen reden om er ook maar een moment aan te denken om weg te gaan bij Kat wijk. Daarvoor heb ik het veel te goed naar mijn zin. Het is een naar Katwijk kwam, wist ik dat schitterende club, het publiek 'u het mooiste wat er is. Lullig voor Hans, natuurlijk. Maar zo gaat dat in de voetballerij nu eenmaal." De duels met ACV en DOVO en nu de twee wedstrijden met zondagkampioen Stevo, worden door Roodakkers als mooie, maar onverwachte 'toetjes' ge- „Toen ik begin dit s ik normaal gesproken niet in de basis terecht zou komen. Dit eerste jaar moest een leerjaar worden. Hard en veel trainen, af en toe een helftje spelen in het tweede en op de bank bij één. Verder rekende ik nergens op." Tempo Er viel en valt voor Roodakkers dan ook wel het nodige te leren, 'beaamt de Leidenaar. „Het ver schil tussen UDWS of RKAW en Katwijk is erg groot. Het tempo Stevo ter sprake komen. „Daar in de eerste klasse, zeker als je bij is scoren het moeilijkste wat het spelletje van Katwijk speelt, er is. Het blijven momenten. Je is moordend hoog. En vereist krijgt een kans en je haalt uit. heel wat van een speler. Het Zo eenvoudig ligt dat. En dan gaat goed. Maar je hoeft mij gaat het goed, of het gaat niet. niet te vertellen dat ik er nog Zaterdag lukte dat bij mij niet, niet helemaal ben." had ik er in de tweede helft ei- De kans dat Roodakkers ook genlijk ook wel eentje in moe volgend seizoen weer veelal op ten leggen. Maar zolang Marco de bank vertoeft, is aanwezig, de Ridder die ballen er zo lekker het einde, de organisatie is per fect en de selectie is een grote vriendenclub. Wat wil je nog meer?" Doelpunten scoren, in deze kampioenscompetitie bijvoor beeld? Roodakkers lacht. Haalt de voorbereiding op het seizoen aan waarin hij veel speelde en ook regelmatig scoorde en ver wijst naar het gebrek aan wed strijdritme als de gemiste kan- afgelopen zaterdag tegen intrapt, lijd ik er niet onder." Teamgeest Door die twee treffers van de Ridder trekt Roodakkers mor gen met een betrekkelijk gerust gevoel richting Geesteren. „Ste vo heeft bij ons een goede wed strijd gespeeld. Vooral de eerste helft. Maar ik denk toch dat we het daar wel redden. Zeker als we de eerste goal scoren. Ik ver wacht dat die ploeg dan echt in elkaar stort." Wat Stefan Roodakkers be treft mag interim-spits Marco de Ridder die bal er dan dus best wel weer inschieten. Het is typerend voor de teamgeest bij Katwijk dat Roodakkers dat van De Ridder ook mag. De Katwijk- se topscorer in de nacompetitie: „Je hoort supporters wel eens morren als ze over Stefan pra ten, maar het is razendknap wat hij de laatste wedstrijden doet. Zonder al te veel wedstrijdritme op een vreemde positie worden ingepast in een elftal dat bezig is aan een serie belangrijke wedstrijden, en je dan zo pre senteren. Nee, die komt er wel." Is het volgend jaar niet, dan het seizoen erop wel. En, in elk geval: morgen weer... De Munnik Leiderdorp HEB1: 1 Onno Guinau, 2. Marco Visser. Deelnemers zijn onder anderen Martin Ver kerk, Robbert-Jan Hartwijk, Jeroen Vink, Bartel Swart en Willem Visser van Hille- gom, Eric Bolten. HEB2: 1. Marco Cats. 2. Patrick van Hal DEB1: 1 Marieke Bethlehem, 2 Bionda van Egmond/Rob Remmerswaal. DDD1: 1 Marion van Es/Marion Faber. GDD1:1. Wierda/E. Ross, 2. Faber 2x. 11de Strooplikkers toernooi Langer HOC 25+: 1. R. 2. B.v.d. BoschA DDC25+: 1. A nan/Y.Y Verhoe IDC 25+: I N t. Bos/M. de Schepper. HDB: met bekend Plas (Langeraar) GDB: 1Bethlehem/Marco Smit. 2. B. Zon- HED2: 1Jan Dc derop/M. Visser. HDD125+: l.R HEC1: 1. Jeroen Leunissen, 2. Erik-Paul DDD1 25+: 1. HEC2: 1. Raymond Frohwein, 2. Jurriaan DECLM. Marièlle Sievers, 2. Martine Griekspoor. DEC2: 1. Marjolein Cornelissen, 2. Ingrid Machielsen. HDCl: .l. E. J. Leunissen, 2. E. Ben- schop/G. Sel HDC2: 1 Scheers/H. DDC: 1. E. Gerrese/J. Zonnevylle, 2. M. Cornelissen/P. Heyligers. GDC: 1.1. Bavelaar/A. Hohner, 2. M. Pron- k/E. Balsing. HED1: 1. G. Morssmk, 2. I. Burgerhout. Parsons/A. Stadt, Open toernooi KLTV HEC: 1. A. Freeke, 2. J. Plugge HEC30: 1P.C. Parlevliet, 2. J. van Delft HDC: 1 Montfils/Van Elderen, 2 Broek hof TTurk HDC30: 1. Hinnen/Van de Berg. 2. Van GDC30: 1. Ravensbergen/Taat, 2. Heiden/Freeke, 2. Va Bechtum/Montfils 1. P. de Jong, 2 1. K. van Heijr eijningen/M. Schoute 2. M. Luttik/G. Scheers. HED1 30+: 1. Fr. Stouten, 2 G. Wolters. Dulentoernooi Nieuwkoop HEC1: 1. Pieter-Frans Stroo. Plas/Hensbergen HED: 1. A. van de Heiden, 2. D. van Duyn !.C. Kulk de Plas, 2. Over- Boonstoppel/Boonstoppel2. HED30: 1 schot/Van d Ed Berends/Friso Copier, 2. Jaap /Heemskerk DDC1: 1. Hermien Blommers/Anme Wahle, e Pietersen/I Ise Springvloed. Kruistum/VanRijn Kleen/Westdijk, 2. Amerom/Remmelzwaal, 2. Koelewi GDC1: 1. A. Wahle/Dick Acke Lange/Weyers 1. Koelewijn/Van c I Wapenaar, 2. Dick c HDD1: 1. Peter

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 20