^atradam Extra Geslaagd! VRIJDAG 17 JUN11994 Aan het Christelijk Lyceum Dr. WA.. Visser 't Hooft in Leiden slaagden de volgende kandida- MAVO Jens Zwitser, Lodewijk van Doorn, Dennis van Houten, Thomas Jansen, Peter de Jong, Marlous Korswagen, Franciska Molenaar, Greetje Schouten, Willem de Vries, Marleen van der Zwaan, Marieke Zwerver, Carolien Bosch, Nicole Don kers, Alex Driessen, Leontien Karstens, Carmen Nievaart, Jör- lyn Nurse, Astrid Rasser, Es meralda Stolwijk, Martijn Ver haar, Judith de Zeeuw, Sjef Kerkhofs, Geert van Ammers, Martijn Bouwman, Wouter van Gijzen, Eszter Hulst, Mike Jan sen, Erik van Kerkhoff, Zsig- mond Merth, Margot Spaans, Paula van der Zeeuw, Peter van Delft, Maaike van Duivenvoor de, Esther van Egmond, Bianca Goudriaan, Amaud Heemskerk, Hans Heemskerk, Casper van Iterson, Jan Kralt, Nicole Kur- pershoek, Mariëlle van der Meij, "Jan Mooten, Renate Noort, Je- annine Paauw, Celine Schone- veld, Sandra Schoneveld, Pieter van de Walle, Edwin Batenburg, Rob van Leeuwen, Erik Vink, Martijn van Duijvenvoorde, Wilma Janssen, Gwenda van Veen, Astrid Waverijn. HAVO Nelske van der Heijden, Leon tien Molenaar, Marja Snelle- man, Sjoerd Haringman, Martij- ne Lagas, Marjan van Poppel, Lucas van Tol, Martijn Aartsma, Yvonne Bakker, Marianne van Blarkom, Ivo Boom, Marjolein Delfos, Lisette Faas, Simone Frankhuizen, Wendy van den Ing, Christiane Keizer, Jos Kei zer, Daphne van der Laan, Deb- by Libochant, Arnoud van Ma rion, Dennis Martijn, Sjoerd van der Meij, Ciska Mulder, Hylke Muntinga, Caroline Prins, Mare Quist, Aniel Raghubardayal, Marianne Rasser, Barbara Schlieker, Ingrid Schouwenaar, Olaf Slakhorst, Leonie Smit, Jac- co Strating, Ineke van der Vel den, Jasper van Vliet, Koen Zeil- stra, Patrick van Amsterdam, Hans Baaima, Peter van Baaien, Dennis Beerenfenger, Sigrid Buiterman, Robin van Gessel, Marrije Hilgenga, Cindy Hooij- mans, Jeroen Kortekaas, Fijs van Leeuwen. Nanda de Meer, Marlies van Meeteren, Michiel Moraal, Vincent Pot, Anouk Reinsma, Freek Smelt, Menno Spoormaker, Dana The, Sander van den Thillart, Jeroen Vons, Rinke Krikke, Kees Uijl, Alexan der van Abswoude, Hugo Altorf, Maaike van den Bosch, Bauke van Bourgondiën, Anne van der Deijl, Brenda van Erve, Sanne de Jong, Wim van der Klugt, Mariska de Ridder, Bob Wester man, Leo Zwetsloot, Don van der Flier, Yvette van den Broek, David de Roo, Joris Termors huizen, Paul Termorshuizen, Miranda Verhaar, Robbert Ver haar, Jessica Zwanenburg, Jef frey Bekkerin, Elize Blankert, Alexander van Delft, Willem Driebergen, Remco Gijsman, André Glasbergen, Rogier van der Gugten, Jan-Arie de Haas, Johnny Hogewoning, Marike Leijerzapf, Richard Leijnse, Jack de Mooij, Ronnie de Mooij, Ma- rita Ravensbergen, Paul Ravens- bergen, Mirjam van Wagenin- gen, Barbara Wiesmeijer, Marjo Uit den Boogaard, Michael van Heek, Isolde Tiemes, Martijn van der Ven, Corry van Ginho- ven, Ferry de Graaf, Robin Oudshoom, Jouke Schaap, Yo- rick Schepers, Roeland Schol ten, Cindy Moonen, Richard de Vos, Nadine Beckmann, Ivo Jansen, Edgar van der Salm, Ku- mi Moeshart, Mirjam van Beek, Jolanda van Leeuwen, Martijn van Moorsel, Remmy van Ingen Schenau, Sytske Binnema, Bas- tiaan de Groot, Marjolijn Kop- penol, Allard Polderdijk, Walter Reints. VWO Joyce Albers, Jorg van Arkel, Jan Willem Basselier, Nienke Berk- houdt, Marlies Bleijie, Stefan van Blitterswijk, Joke van Bol huis, Bas Duivenvoorden, Eliza beth Gerritsen, Jurgen Hage- mans, Marieke Harmsen, Mar- loes van der Heijden, Ellen Jagt- man, Daniëlle Jansen, Hans de Jonge, Ingrid Kamerling, Sjoerd van der Kooij, Peter Kornaat, Jeroen Kriek, Guido Lankamp, Ilse van Liempt, Desiree Mon- tagne, Mariska Nijssen, Caspar van den Nouland, Maurice Oudshoorn, Oscar Schoordijk, Joke van Schie, Flory Slijkhuis, Maaike Smit, Martijn Veefkind, Peter Verdoorn, Miranda de Vries, Iole van Weelden, Robin van Westbroek, Marja Becht, Hester Branderhorst, Saskia Dekker, Kristel van Griensven, Koen van Hartingsveldt, Tijn van Hooven, Sander van Keste- ren, Mei-lan de Koning, Maran- ke Koster, Marieke Kranenburg, Mirjam Meerburg, Marcelo Mooren, Robert Prang, Thomas van Rompay, Amber Smits, Ni- coline de Wolf, Ineke Boot, De borah Heij, Sven Meijer, Sylvia Smit, Susan Dikkers, Janneke Marbus, Johan de Kool, Nicolas Aparicio Torres, Arjan van den Broeck, Gijsbert van Heurn, Iris Hilgeman, Esther Hoogeveen, Anna Hotze, Jorieke Jansen, An toinette Mullié, Mirjam Poppe, Siger Spaans, Hester Touwen, Marjolein van Delft, Martin den Heijer, Sander Kralt, Diane de Mooij, Jeroen de Mooij, Timo van Poppel, Samuel Pronk, San- der Schoneveld, Bastiaan Tho- meer, Suzanne Zuijderduijn, Ca'ssandra Janssen, Natasha Louwrens, Egbert-Jan de Vries, Martine de Vries, Roeland Krab, Henriette Philippo, Jente Schaap, René Visser, Inke van Braak, Martijn Eibers, Susanne Heijmenberg, Martin Keijerink, Feddo van der Beek, Annemarie Mooijman. Aan de R.K. Scholengemeen schap Duinzigt in Oegstgeest slaagden de volgende kandida- MAVO Heieen Aartman, Annemarie Bakker, Will van der Bent, Mar tijn van de Berg, Wouter van den Berg, Stephan Bergen, Mat- thijs Betgen, Arthur Beukhof, Ingrid Beversen, Natalie Bier man, Marco Bladeck, Gabrielle Bleijenberg, Sander de Boer, Helen Bos, Robert Botermans, Femke Bottema, Robin Brand- sen, Franneke Brittijn, Suzanne Broers, Helena Broos, Jennifer de Bruyckere, Ancha le Coultre, Michael Dekkers, Nicholas van den Doel, Sigrid Dorrepaal, Lin da van Duyl, Marielle van Duyn, Sander Eekhof, Layla El Hachfa, Eveline Faasse, Marina de Feij- ter, Irene Geel, Bas van de Geest, Monique Gelauff, Mi chiel Groenewegen, Toine Groenendijk, Roy Guldemond, Martijn Hagendoorn, Martijn Halewijn, Sabine Halkes, Cora van der Ham, Merel Hansber- gen, Dennis Heuckelbach, Ro nald Heus, Jasper Jan Hoek, Mark Hopman, Leonie Huigen, Stijn van Fluijree, Mirjam van Hunnik, Jeroen van Iterson, Kel ly Janssen, Marlies Kapiteijn, Remko van Klaveren, Sandy Klein, Vincent de Klerk, Karen Kloos, Jaco de Koning, Daniella Koning, Pieter Jan Kranenburg, Merel Kroon, Mariska van der Kwaak, Andrea van der Kwaak, Anne-M. Labree, Sydney Lan- gerak, Angela Langeveld, Kim Larsen, Elroy van der Lee, Mar jolein Leppink, Bas Ligthart, Rick Lips, Mylene Lovink, Yvon ne van der Luit, Wim van der Luyt, Vanessa Marges, Alexan der van der Mark, Esther van der Meer, Claudia Minke, Ar thur de Mos, Wilco Mulder, Sander Nederhand, Jolanda Ne lemans, Klaske Nieuwenhuizen, Barbera van de Nieuwenhof, El len Oechies, Cathy Olden, Mark van Ommen, Noortje Osterholt, Angelique Ouwehand, Jan Wil lem Ouwehand, Claudia Plug, Martijn Poth, Sidney del Prado, Jacqueline Preenen, Miranda Prins, Marvin Pupping, Sander de Ridder, Jurgen Rijnschot, Bob Rijsbergen, Saskia van Rijs wijk, Jelmer Roorda, Paul van Ruiten, Sander Sakkee, Ingrid Schavemaker, Bianca Schoen maker, Angelique Schoneveld, Jolanda Schouten, Titus Setteur, Barbara Sieval, Max Sip, Michel Sira, Maaike Sloos, Rutger Slui ter, Hilly Smit, Gerrit van Stam, Nicolette Stikkelorum, Anneloes de Stoppelaar, Mirjam Suyten, Najib Taher-Ejjedi, Maaike Tib- bertsma, Linda van Veen, Jan Verbaan, Gerben Verbaan, Henkjan Vergunst, Chantal Ver- heijen, Michiel Verkroost, De borah Vink, Ji van der Vlies, Jeroen Volwater, Jannet Vonk, Miranda Vonk, Maureen van der Voorn, Jeroen van der Voort, Liesbeth Vooys, Jan-Wil lem Vos, Stephanie van Vugt, Saskia Wagenaar, Petra Wage naar Hummelinck, Maaike Wei- tenberg, Esther Welmers, Wou ter Wettke, Dennis Wils, Krista de Winter, Caroline Wolff, Es- mee Wolvers, Martijn Zandber gen, Joke van 't Zelfde, Annette de Zwart. Aan het Rijnlands Lyceum in Oegstgeest slaagden de volgen de kandidaten: HAVO Pam de Groot, Nynke Taat, Tijs Teulings, Sietske Arkenau, Jan Hodes, Sandra Mark, Laetitia Schuiten, Trinique Winnen, Oli vier Huizer, Robbert Kleijwegt, Chris Maas, Pierre Café, Rolph Haspers, Maarten Oord, Nienke Radsma, Hanna de Visser, Mari- chelle Kraan, Joris Blomjous, Bart de Boer, Mylene van Heu- ven, Stephanie Koning, Anne- lous Meijering, Robert Reen- ders, Gerard Jan Smit, Dave van Steijn, Wessel Wisman, Laurens van den Brule, Birgit van Tui nen, Madeion van der Zijden, Hans Breure, Tanja Bleijenberg, Tim Eijmaal, Gijs Jansen, Judith de Krijger, Lucien van Steijn, Christel Verlaan, Elske Tam- minga, Maartje Zeevat. VWO Arjan Brouwer, Ans de Boer, Klaasjaap Buijs, Ilze Giesbers, Liesbeth van Leeuwen, Lucien - ne Noordhuis, Marco van Wijk, Isabelle van der Borch, Astrid Boss, Marieke Broekhoff, Mai nix Cornelius, Hedwig va den, Maaike Delemarre. Sergi Felter, Sonja van Haasteren, Jo ris van Herk, Karen Jansen, Ev( line Keizer, Siobhan Kielna Rozemarijn Moesbergen, Ervvi van Stralen, Stephanie Tim mers, Simon Vermeer, Victoj Voogd, Kaj Wesseldijk, Florir Zitman, Matthijs van Sterken burg, Emmie Buermans, Si brand Booij, Eric van Diest, N na Goode, Barbara Kat, Barbai Kieboom, Arlene Oh, Suzann Prins, Chantal Tuilenaar, Ba Uriot, Annemieke Gelder, Pete Hansson, Rogier Jansen, Mtr lous de Jong, Cara Molenbeeld Jaap Overmars, Leonoor Soet Paul Verschueren, Veit Rohm Frank Aarts, Marieke van den Akker, Stefan Blonk, Suzania Blonk, Nienke ten Bruggencat; Machteld Gornelisse, Fokty Dooijewaard, Alexander hart, Astrid van den Enden, Ju ka van Flarte, Christaan In Velt, Anouk de Jong, Lars Jong, Wytske Kist, Maartet Koks, Anne-Sophie van Leeifc wen, Tom van Leuven, Hans dï Lind van Wijngaarden, Eelcl Meerdink, Arjen Seckei, Hylty Sieders, Emel Spaninks, Bientj. Taekema, Bram Thielemanj Maarten Timmerman, Charlotl Vintges, Nicolette Voskuyl, Kaï ne Wuisman, Marco Hoel Frank Juffermans, Emiel v Rooijen, Arjan Zipp, Jacques Bailly, Rogier van den Berg, E: ca de Bruijne, Patrick v mond, Huib de Goeij, Fleurind] van der Haar, Boris Hocks, Ev< line van Kints, Daan Kostei Marleen Oomes, Sandra Pei quin, Hella Snoek, Anke Sieli lingwerff Beintema, Marije dj Vries, Ruben Brunsveld, Amj Marijn Huizenga, Guus NaGn Gijs van der Salm, Madelehj Schnitzler, Richard Vielvoie Marise van Vliet, Pascal Westerop, Charlotte Borgart. Aan de Rembrandt Scholengt. meenschap in Leiden slaagdej de volgende kandidaten: MAVO Michael van der Wal, Kari| Adriaenssen, Ramona Bavelaaf. Sander van Bostelen, Priscilii Brandt, Marinke Deurhof, M{ chael Dubbelaar, Priscilla val' Duijl, André Frankhuizen' Quinta Friedhoff, Maryse Garu Miranda Groenendijk, Marei' Hartevelt, Jan-Willem de Jonj Caroline Kempff, Linda va| Kooi,- Dennis Kuzee, Simori Langezaal, Marie-José va, Leeuwen, Dieuwke Moll, Rq Ohlenschlager, Danny-Onde. water, Désiree Ouwehand, Maji co Penseel, Brigitte Pikaar, Bt Platteel, Bianca Schouls, Remo Singeling, Lennaert Sleijser, J<j landa Steven, Marcel Tetteroi Ronnie Verton, Paulo Voskui Karin Doedens, Marjolein va Driel, Peter Knoppert, Biand van der Krogt, Saliha Mahi, G:> na van der Meer, Dennis Roo zendaal, Lisette van Schaik, Va nessa van Veen, Vanessa WaS HAVO Fatima Azdad, Marco Beugels dijk, Eddy Dubbeldeman Su zanne Fallaux, Joyce Fuchl Marjoleine van der Greft, Rajj mond Henzing, Remon Holle beek, Angelique Juarez Overdq vest, Prita Klinkert, Erwin Kop pers, Bregina Lachmising, san dra de Nobel, Sofie Pare Maaike Philippo, Veromqui Poesiat, Patricia Postma, Koel Samson, Miranda Schuchhirq Stefania Secci, Puck Selders, Sij mone Slingerland, Arnold *a| Steenbergen, Hester Tijl, lei sam Tsang, Winnifred Wagena ker, Fedor Wiedenhof, Simon| van der Zeeuw, Iskander Dekj ker, Martijn van der Ham, Sve Harms, Astrid Hartgrink, Ba Hoenen, Linda de Monijé, Woi ter Stikkelman, Deborah To Eric Vogelaar, Jessica Zijl, D< niëlle van der Geer. ATHENEUM Cédric Overman, Thessa Hoog enraad, Ayse Geertsma, Demi Guerain, Sylvia Klink, Regin van Kooi, Ruud van Randena Tjeerd van Rij, Michiel Sptui Nicole Stare, Gaby Strelzyn, -a bie Vrisekoop, Galina Dalen Gil huys, Ray de Lima, Lird Schoorl. Slagroomtaarten voor geslaagden Het Leidsch Dagblad publiceert regelmatig de namen van ge slaagden. Elke dag dat we de opgaven van scholen afdrukken, trekken we uit de lijsten een aantal namen. Zij krijgen van het Leidsch Dagblad gratis een slagroomtaart aangeboden. De gelukkigen kunnen bellen met Antoinette Vonk of Manu- ela Groeneweg (071 356401/356402). Zij nemei adres op en versturen de bri waarmee de taart op onde staand adres kan worden opg haald. De winnaars van vanda; zijn: Matthijs van Sterkenbur Kshayar Babaeigavan, Marjolei van Driel en Deborah Vin Steenstraat 45/47 Leiden Tel. 142343

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 20